Ruse (Balkan Grandprix) (28 Temmuz 2013 Pazar)

28 Temmuz 2013 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Bulgaristan  Yarışma Kategorisi  Milli Takım Yıldız

Tulcea (Balkan Grangprix) (01 Eylül 2013 Pazar)

01 Eylül 2013 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Romanya  Yarışma Kategorisi  Milli Takım Yıldız-Gençler-Elit

Deniz Aquatlonu 9-10 Kasım 2013

Denizli Aquatlonu (10 Kasım 2013 Pazar) 09-10 Kasım 2013 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Denizli  Yarışma Kategorisi  Tüm Katagoriler Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puansız YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2004) Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup...

Yalova Triatlonu (02 Haziran 2013 Pazar)

01-02 Haziran 2013 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Yalova  Yarışma Kategorisi  Sprint (Tüm Kategoriler) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puanlı YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2004) Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No 1 0 HÜSEYİN...

Balkan Şampiyonası (21 Eylül 2013 Cumartesi)

21-22 Eylül 2013 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Belirlenecek  Yarışma Kategorisi  Milli Takım Yıldız-Genç-Elit

Holten Triatlonu (29 Haziran 2013 Cumartesi)

29-30 Haziran 2013 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Hollanda  Yarışma Kategorisi  Olimpik U23(18-23) ve Youth(14-16)

İzmir Duatlonu (17 Mart 2013 Pazar)

16-17 Mart 2013 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  İzmir  Yarışma Kategorisi  Tüm Kategoriler Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puansız YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR (2017 - 2017) Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No 1 1 MELİH UZUN 2000 Türkiye Çanakkale...

Stara Zagora (Balkan Grandprix) (20 Temmuz 2013 Cumartesi)

20-21 Temmuz 2013 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Bulgaristan  Yarışma Kategorisi  Milli Takım Yıldız-Genç-Elit

Antalya ITU Triatlon Avrupa Kupası, ETU Gençler Triatlon Avrupa Kupası (28 Nisan 2013 Pazar)

27-28 Nisan 2013 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  Antalya  Yarışma Kategorisi  Olimpik Milli tk. Elit ve Genç + yaş Grupları + Halk Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puansız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT BAYANLAR  1  108  Arina Shulgina  ru  00:20:24  01:03:15  01:23:39  00:34:32  01:58:11  2  101  Rebecca Robish  GER  00:20:13  01:03:27  01:23:40  00:34:36  01:58:16  3  103  Mateja Simic  Slo  00:20:17  00:00:00  00:20:17  00:00:00  00:20:17  4  106  Mariya Shorets  RUS  00:20:10  01:03:35  01:23:45  00:35:03  01:58:48  5  105  Elena...

Mamaia (Balkan Grangprix) (07 Eylül 2013 Cumartesi)

07-08 Eylül 2013 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Romanya  Yarışma Kategorisi  Milli Takım Yıldız-Gençler-Elit

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları