Marmaris Duatlonu Yas Grupları Erkek
Male 19 – 24
Place   Bib#            Name            Time                                                                                      Team
1. 253 . Tahsin Deniz SARAÇ 01:03:13.11 Triatlet 2:18/K 26,1kph 3 Mavi Karga Spor Kulübü
2. 254 . Berat Çağrı Yücel 01:10:23.97 Triatlet 2:34/K 23,4kph 21 Ferdi
3. 252 . fatih muhammet akgöl 01:15:38.37 Triatlet 2:45/K 21,8kph 33 jandarma gücü triatlon takımı
4. 19 . Ali Mert Mazlum 01:21:36.98 Triatlet 2:58/K 20,2kph 51 Ferdi
Male 25 – 29
Place   Bib#            Name            Time                                                                                      Team
1. 260 . Tolga KUŞ 01:02:45.46 Triatlet 2:17/K 26,3kph 2 Mavi Karga Spor Kulübü
2. 265 . Yasin Güler 01:08:24.21 Triatlet 2:29/K 24,1kph 15 Ferdi
3. 256 . Mert Arslan 01:08:55.37 Triatlet 2:30/K 23,9kph 16 Göztepe Spor Kulübü
4. 257 . Dogan Pamuklu 01:15:27.07 Triatlet 2:45/K 21,9kph 31 Hira Spor
5. 259 . volkan baysal 01:16:13.87 Triatlet 2:46/K 21,6kph 37 jandarma gücü triatlon takımı
6. 262 . AYKUT MİDİLLİÇ 01:17:48.25 Triatlet 2:50/K 21,2kph 44 Ferdi
7. 264 . Volkan Gülen 01:25:14.63 Triatlet 3:06/K 19,4kph 58 Ferdi
8. 263 . kemal özzambak 01:26:33.56 Triatlet 3:09/K 19,1kph 60 Ferdi
Male 30 – 34
Place   Bib#            Name            Time                                                                                      Team
1. 266 . mustafa şirin 01:02:11.08 Triatlet 2:16/K 26,5kph 1 Alanya Doğa Sporları Kulübü
2. 268 . barış ilhan 01:04:05.71 Triatlet 2:20/K 25,7kph 5 Göztepe Spor Kulübü
3. 270 . Serhat USLU 01:05:22.31 Triatlet 2:23/K 25,2kph 11 Hira Spor
4. 273 . Latif Umut YILMAZ 01:09:50.40 Triatlet 2:32/K 23,6kph 19 jandarma gücü triatlon takımı
5. 269 . faiz ozkan 01:10:02.00 Triatlet 2:33/K 23,6kph 20 Göztepe Spor Kulübü
6. 267 . mustafa şengüler 01:12:43.11 Triatlet 2:39/K 22,7kph 25 Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü
7. 276 . uras duhan 01:14:11.76 Triatlet 2:42/K 22,2kph 28 Ferdi
8. 274 . mehmet uysal 01:15:23.98 Triatlet 2:44/K 21,9kph 29 Ferdi
9. 271 . Duygun Yurteri 01:15:25.61 Triatlet 2:45/K 21,9kph 30 İstanbul Triatlon Spor Kulübü
10. 272 . Ali Yıldız 01:19:31.52 Triatlet 2:53/K 20,8kph 49 İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü
11. 275 . Alp Avni Yelkenbicer 01:20:09.11 Triatlet 2:55/K 20,6kph 50 Ferdi
Male 35 – 39
Place   Bib#            Name            Time                                                                                      Team
1. 295 . ali atav 01:03:25.71 Triatlet 2:18/K 26,0kph 4 Ferdi
2. 279 . Volkan Çelik 01:04:45.73 Triatlet 2:21/K 25,5kph 8 Antalya Triatlon Spor Kulübü
3. 283 . umut çavuşoğlu 01:04:46.95 Triatlet 2:21/K 25,5kph 9 Karabük Gençlik Spor
4. 282 . Mustafa Yoldar 01:06:18.72 Triatlet 2:25/K 24,9kph 14 jandarma gücü triatlon takımı
5. 281 . göker kara 01:10:24.04 Triatlet 2:34/K 23,4kph 22 Hira Spor
6. 293 . EMRE TASCAN 01:10:52.37 Triatlet 2:35/K 23,3kph 24 Ferdi
7. 290 . Selçuk KURUN 01:13:59.63 Triatlet 2:41/K 22,3kph 27 Ferdi
8. 286 . Onur Kuruoğlu 01:15:41.36 Triatlet 2:45/K 21,8kph 34 Ferdi
9. 287 . Abdurrahman Topcuoğlu 01:16:25.98 Triatlet 2:47/K 21,6kph 39 Ferdi
10. 289 . Yaşar Ceylan 01:16:49.91 Triatlet 2:48/K 21,5kph 40 Ferdi
11. 291 . Aytug Eker 01:17:18.00 Triatlet 2:49/K 21,3kph 42 Ferdi
12. 285 . Hüseyin Keleş 01:18:50.47 Triatlet 2:52/K 20,9kph 47 Ferdi
13. 296 . Süheyl Nuri Çerçi 01:21:37.70 Triatlet 2:58/K 20,2kph 52 Ferdi
14. 292 . Çağrı Terzi 01:23:21.00 Triatlet 3:02/K 19,8kph 55 Ferdi
15. 288 . Görkem Yılmaz 01:24:09.75 Triatlet 3:04/K 19,6kph 57 Ferdi
16. 284 . Güneş Ünal 01:28:10.39 Triatlet 3:12/K 18,7kph 61 Ferdi
17. 280 . AHMET FARUK GÖRGÜN 01:32:38.85 Triatlet 3:22/K 17,8kph 64 Balıkesir Doruk Spor Kulübü
Male 40 – 44
Place   Bib#            Name            Time                                                                                      Team
1. 300 . Sabahattin Artuker 01:04:29.10 Triatlet 2:21/K 25,6kph 6 Hira Spor
2. 301 . Fatih Topçu 01:04:37.84 Triatlet 2:21/K 25,5kph 7 İstanbul Triatlon Spor Kulübü
3. 303 . kutluhan özkunt 01:05:21.50 Triatlet 2:23/K 25,2kph 10 Mavi Karga Spor Kulübü
4. 302 . Ferhat Köse 01:05:33.34 Triatlet 2:23/K 25,2kph 12 Karaman Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
5. 297 . Alper Adaş 01:06:15.70 Triatlet 2:25/K 24,9kph 13 Antalya Triatlon Spor Kulübü
6. 299 . önder özyılmaz 01:09:22.48 Triatlet 2:31/K 23,8kph 17 Hira Spor
7. 309 . gazi bilir 01:15:41.92 Triatlet 2:45/K 21,8kph 35 Ferdi
8. 308 . Bulent Azazi 01:19:02.66 Triatlet 2:52/K 20,9kph 48 Ferdi
9. 305 . Onur Koseoglu 01:22:32.17 Triatlet 3:00/K 20,0kph 53 Ferdi
10. 298 . Ali İhsan ÖZTÜRK 01:24:03.63 Triatlet 3:03/K 19,6kph 56 Hira Spor
11. 307 . FAHRİ ÖZGÜR ARIS 01:25:32.24 Triatlet 3:07/K 19,3kph 59 Ferdi
Male 45 – 49
Place   Bib#            Name            Time                                                                                      Team
1. 313 . eyüp yazıcı 01:09:22.99 Triatlet 2:31/K 23,8kph 18 Sakarya Telekom Spor Kulübü
2. 314 . Serkan Saktanber 01:13:48.23 Triatlet 2:41/K 22,4kph 26 Ferdi
3. 312 . Anıl Altunbaş 01:15:28.50 Triatlet 2:45/K 21,9kph 32 Mavi Karga Spor Kulübü
4. 319 . Altan Küçükçınar 01:16:22.41 Triatlet 2:47/K 21,6kph 38 Ferdi
5. 311 . sinan aksu 01:17:28.11 Triatlet 2:49/K 21,3kph 43 İstanbul Triatlon Spor Kulübü
6. 317 . YUSUF YÜKSEL 01:18:02.49 Triatlet 2:50/K 21,1kph 45 Ferdi
7. 318 . Adnan Onar 01:18:44.49 Triatlet 2:52/K 21,0kph 46 Ferdi
Male 50 – 54
Place   Bib#            Name            Time                                                                                      Team
1. 310 . kerem ömer erten 01:10:49.98 Triatlet 2:35/K 23,3kph 23 Göztepe Spor Kulübü
2. 324 . Zekai Alptekin TAN 01:16:02.48 Triatlet 2:46/K 21,7kph 36 Ferdi
3. 323 . ismail ergun 01:16:57.16 Triatlet 2:48/K 21,4kph 41 Ferdi
4. 322 . Tuğrul Pınar 01:31:30.02 Triatlet 3:20/K 18,0kph 63 Ferdi
5. 320 . Uğur TÜRK 01:34:31.87 Triatlet 3:26/K 17,5kph 65 Hira Spor
Male 60 – 100
Place   Bib#            Name            Time                                                                                      Team
1. 328 . Fikret Akay 01:22:49.00 Triatlet 3:01/K 19,9kph 54 Ferdi
2. 327 . Kadri Akkoc 01:28:47.75 Triatlet 3:14/K 18,6kph 62 Ferdi
3. 329 . Ayhan Akbay 01:36:55.15 Triatlet 3:31/K 17,0kph 66 Ferdi
Marmaris Duatlonu Yas Grupları Kadın
Female 19 – 29
Place   Bib#            Name            Time                                                                                      Team
1. 330 . Esin Akkartal 01:21:52.20 Triatlet 2:59/K 20,2kph 3 Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
Female 30- 39
Place   Bib#            Name            Time                                                                                      Team
1. 333 . Dilge Koçak 01:17:18.06 Triatlet 2:49/K 21,3kph 1 Mavi Karga Spor Kulübü
2. 337 . Coraline Chapatte 01:20:25.21 Triatlet 2:55/K 20,5kph 2 Ferdi
3. 332 . Harika HOŞGÖZ 01:22:08.70 Triatlet 2:59/K 20,1kph 4 Mavi Karga Spor Kulübü
4. 336 . ELİF GÜL BAYINDIR 01:25:46.21 Triatlet 3:07/K 19,2kph 6 Ferdi
5. 335 . Dolunay Soykan Dinçer 01:28:09.22 Triatlet 3:12/K 18,7kph 7 Mavi Karga Spor Kulübü
6. 338 . kadriye tuğçe çerçi 01:32:22.74 Triatlet 3:22/K 17,9kph 9 Ferdi
7. 331 . Tuğba Kutlu ışıkçı 01:36:33.47 Triatlet 3:31/K 17,1kph 10 Balıkesir Doruk Spor Kulübü
Female 40 – 49
Place   Bib#            Name            Time                                                                                      Team
1. 340 . M. Suna Küçükçınar 01:23:29.83 Triatlet 3:02/K 19,8kph 5 Ferdi
2. 341 . Gokce Bayrak 01:30:19.42 Triatlet 3:17/K 18,3kph 8 Ferdi
3. 339 . ESRA DENİZ TARHAN 01:37:16.70 Triatlet 3:32/K 17,0kph 11 İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü