2018 Marmaris Duatlonu Yarış Sonuçları ( Elit – Genç – Yıldız – M3 )

0
656
Marmaris Duatlonu Elit Erkek
Place Name Bib # Time Pace Speed Sex Age Team
1 . ZÜLFÜ KARABULUT 2 01:01:29.62 02:14 26.8kph M 20 Antalya Triatlon Spor Kulübü
2 . KUTSAL BATUHAN SANLİ 5 01:03:13.62 02:17 26.1kph M 20 Bursa Yüzme Spor Kulübü
3 . ÖMER YILDIRIM 8 01:04:16.30 02:20 25.7kph M 20 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
4 . AHMET CAN DOGAN 3 01:05:07.51 02:22 25.3kph M 20 Balıkesir Çelmak Spor Kulübü
5 . SEMİH ŞENOĞUL 16 01:05:42.01 02:23 25.1kph M 20 Sakarya Telekom Spor Kulübü
6 . YUSUF ATEŞ 9 01:06:26.42 02:24 24.8kph M 20 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
7 . MELİH BOR 10 01:09:00.28 02:30 23.9kph M 20 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
8 . ÇAĞRI YÜKSEL 11 01:10:13.76 02:33 23.5kph M 20 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
9 . MÜCAHİT ONAY 7 01:11:40.81 02:36 23.0kph M 20 Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
10 . SEMİH ALPAY AKHUN 1 01:12:12.39 02:37 22.9kph M 20 Alsancak Su Sporları Kulübü
11 . ABDULLAH YILDIRIM 20 01:12:17.57 02:37 22.8kph M 20 Ferdi
12 . BERKAY GÜNGÖR 17 01:14:51.52 02:43 22.0kph M 20 Sakarya Telekom Spor Kulübü
13 . UĞUR İMİR 6 01:18:41.64 02:51 21.0kph M 20 Hira Spor
14 . İBRAHİM FURKAN ZORLU 15 01:23:04.26 03:01 19.9kph M 20 Kütahya Termal Turizm Gençlik ve Spor Kulübü
15 . MELİH IŞIKÇI 4 01:26:02.80 03:07 19.2kph M 20 Balıkesir Doruk Spor Kulübü
16 . SÜLEYMAN KARADİKEN 12 01:27:04.50 03:09 18.9kph M 20 Kütahya Evliya Çelebi Spor Kulübü
17 . BURHAN BATMAZ 14 01:48:45.08 03:57 15.2kph M 20 Kütahya Perlispor Kulübü
Marmaris Duatlonu Elit Kadın
Place Name Bib # Time Pace Speed Sex Age Team
1 . İPEK ÖZTOSUN 21 01:09:13.03 02:31 23.8kph F 20 Göztepe Spor Kulübü
2 . ESRA NUR GÖKÇEK 23 01:11:20.04 02:35 23.1kph F 20 Ferdi
3 . İLAYDA KARA 22 01:12:11.68 02:37 22.9kph F 20 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
Marmaris Duatlonu Genç Erkek
Place Name Bib # Time Pace Speed Sex Age Team
1 . BERTUĞ POLATCI 29 01:00:08.33 02:11 27.4kph M 19 Antalya Triatlon Spor Kulübü
2 . MUZAFFER GÜR 27 01:02:06.83 02:15 26.6kph M 19 Antalya Triatlon Spor Kulübü
3 . AHMET BERK KOŞCAĞIZ 28 01:02:31.65 02:16 26.4kph M 19 Antalya Triatlon Spor Kulübü
4 . EMİRHAN YALÇIN 56 01:02:46.91 02:16 26.3kph M 19 ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
5 . OKTAY ARIKAN 68 01:02:59.83 02:17 26.2kph M 19 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
6 . DOĞUKAN AYDOĞAN 96 01:03:45.63 02:19 25.9kph M 19 Ferdi
7 . ENES KIZILCIK 34 01:03:49.96 02:19 25.8kph M 19 Balıkesir Belediye Spor Kulübü
8 . MERT AĞIRGÜN 71 01:04:00.21 02:19 25.8kph M 19 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
9 . BARTU ÖREN 55 01:04:45.79 02:21 25.5kph M 19 ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
10 . YUNUS EMRE GEÇER 348 01:04:50.06 02:21 25.4kph M 19 Sakarya Telekom Spor Kulübü
11 . UFUK ULAŞ TOKAT 50 01:05:16.29 02:22 25.3kph M 19 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
12 . EFE EGEMEN ŞEN 69 01:05:39.17 02:23 25.1kph M 19 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
13 . HÜSEYİN HALLAÇ 35 01:05:41.05 02:23 25.1kph M 19 Balıkesir Çelmak Spor Kulübü
14 . GÜRHAN ÖZKAN 72 01:05:49.72 02:23 25.1kph M 19 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
15 . ŞEFİK OĞUZALP DOYURAN 59 01:06:12.66 02:24 24.9kph M 19 Hira Spor
16 . MEHMET FATİH DAVRAN 32 01:06:48.16 02:25 24.7kph M 19 Balıkesir Belediye Spor Kulübü
17 . SEMİH ERDİK 33 01:07:14.90 02:26 24.5kph M 19 Balıkesir Belediye Spor Kulübü
18 . NURİ CAN YAŞAR 74 01:08:07.66 02:28 24.2kph M 19 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
19 . TUNCER TEMİZ 24 01:08:19.19 02:29 24.2kph M 19 Alanya Belediye Spor Kulübü
20 . UĞUR KURT 42 01:08:22.66 02:29 24.1kph M 19 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
21 . ÇAĞRI KILIÇ 63 01:09:01.57 02:30 23.9kph M 19 Hira Spor
22 . OSMAN BUĞRA KOCABIYIK 97 01:09:03.67 02:30 23.9kph M 19 Ferdi
23 . VELİ ÇÖMLEK 95 01:09:37.56 02:31 23.7kph M 19 Ferdi
24 . BURÇAK ÖZER 30 01:09:39.54 02:31 23.7kph M 19 Balıkesir Belediye Spor Kulübü
25 . BERKAY MUTLU 45 01:09:44.54 02:32 23.7kph M 19 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
26 . SERCAN GÜNGÖR 41 01:09:44.64 02:32 23.7kph M 19 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
27 . SEMİH ÖZGÜR 51 01:09:55.12 02:32 23.6kph M 19 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
28 . CAN ADALI 75 01:10:08.03 02:33 23.5kph M 19 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
29 . AHMET BURAK IŞIK 46 01:10:20.92 02:33 23.5kph M 19 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
30 . HALİL ÇAKIR 77 01:10:39.72 02:34 23.4kph M 19 Kütahya Celal Fidan Gençlik ve Spor Kulübü
31 . EMİRHAN DEMİRCAN 90 01:10:53.72 02:34 23.3kph M 19 Sakarya Telekom Spor Kulübü
32 . KENAN CAN ALPAT 64 01:10:59.16 02:34 23.2kph M 19 Hira Spor
33 . BEKİR ARDA GALİPOĞLU 37 01:11:21.16 02:35 23.1kph M 19 Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü
34 . BERKAY ESENKAYA 89 01:11:29.28 02:35 23.1kph M 19 Mylasa Spor Kulübü
35 . EMİRHAN TİRAK 58 01:12:31.35 02:38 22.8kph M 19 Hira Spor
36 . EMRE OZTURK 52 01:12:39.41 02:38 22.7kph M 19 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
37 . YUNUS EMRE TURAN 81 01:13:47.57 02:41 22.4kph M 19 Kütahya Evliya Çelebi Spor Kulübü
38 . ÖMER FARUK ÖZERTEN 88 01:15:15.42 02:44 21.9kph M 19 Mylasa Spor Kulübü
39 . AYBERK GÜLDİKTİ 62 01:16:35.36 02:47 21.5kph M 19 Hira Spor
40 . BUĞRA EKEN 25 01:16:38.81 02:47 21.5kph M 19 Alanya Belediye Spor Kulübü
41 . UĞUR KILIÇ 70 01:18:37.84 02:51 21.0kph M 19 Karabük Gençlik Spor
42 . ALİCAN ARSLAN 76 01:19:20.74 02:53 20.8kph M 19 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
43 . MURAT USTA 84 01:21:30.93 02:57 20.2kph M 19 Kütahya Halil Kılıçoğlu Gençlik ve Spor Kulübü
44 . YASİN ALTUNKAŞ 94 01:22:24.93 02:59 20.0kph M 19 Ferdi
45 . KEREM SEFA DEMİR 83 01:22:27.05 02:59 20.0kph M 19 Kütahya Gaybi Efendi Spor Kulübü
46 . EFE KAHRAMAN 39 01:23:05.57 03:01 19.9kph M 19 Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü
47 . HARUN ERDEM ARAP 61 01:24:23.34 03:04 19.6kph M 19 Hira Spor
48 . YİĞİTHAN DERMENCİ 57 01:24:36.56 03:04 19.5kph M 19 Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
49 . ERTUĞ SACAK 60 01:24:46.78 03:04 19.5kph M 19 Hira Spor
50 . BARAN SÖNMEZ 93 01:25:29.85 03:06 19.3kph M 19 Ferdi
51 . EMİR İPEK 86 01:25:40.44 03:06 19.3kph M 19 Kütahya Perlispor Kulübü
52 . BERKE TAŞKIN 98 01:25:52.58 03:07 19.2kph M 19 Ferdi
53 . EMİRCAN ARAL 47 01:27:02.32 03:09 19.0kph M 19 Ferdi Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
54 . HAKAN YASSIKAYA 26 01:28:00.32 03:12 18.7kph M 19 Altay Spor Kulübü
55 . ALİ AKKILIÇ 65 01:28:31.06 03:13 18.6kph M 19 Hira Spor
56 . BURAK UĞUR 79 01:29:17.45 03:14 18.5kph M 19 Kütahya Çini Spor Kulübü
57 . AHMET AYTUĞ AYDEMİR 87 01:29:18.67 03:14 18.5kph M 19 Kütahya Termal Turizm Gençlik ve Spor Kulübü
58 . MERT AHMET USTA 48 01:29:26.84 03:15 18.4kph M 19 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
59 . EMRE ÇİZER 40 01:29:59.59 03:16 18.3kph M 19 Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü
60 . MEHMET ALPER GÜNEY 66 01:35:40.08 03:28 17.2kph M 19 Hira Spor
61 . MURAT ADNAN İLGEN 85 01:39:23.40 03:36 16.6kph M 19 Kütahya Otuz Ağustos Spor Kulübü
62 . OKAN AKYÜZ 82 01:43:11.93 03:45 16.0kph M 19 Kütahya Gaybi Efendi Spor Kulübü
63 . ERALP AKTAŞ 80 01:43:45.91 03:46 15.9kph M 19 Kütahya Çini Spor Kulübü
64 . BERKE ÖZDEMİR 78 01:46:40.01 03:52 15.5kph M 19 Kütahya Celal Fidan Gençlik ve Spor Kulübü
Marmaris Duatlonu Genc Kadın
Place Name Bib # Time Pace Speed Sex Age Team
1 . MELİKE YILMAZ 106 01:13:45.53 02:40 22.4kph F 19 Balıkesir Belediye Spor Kulübü
2 . ELİF POLAT 112 01:13:52.83 02:41 22.3kph F 19 Gelibolu Spor Kulübü
3 . BİLGE ECE SEYHAN 117 01:13:59.28 02:41 22.3kph F 19 Ferdi
4 . SARAH ALARA IŞKIN 105 01:15:23.96 02:44 21.9kph F 19 Antalya Triatlon Spor Kulübü
5 . İLAYDA ALADA 113 01:19:49.17 02:54 20.7kph F 19 Gelibolu Spor Kulübü
6 . SONGÜL NESLİHAN COŞĞUN 99 01:22:05.34 02:59 20.1kph F 19 Alanya Doğa Sporları Kulübü
7 . FUNDA NUR BAŞ 101 01:22:05.42 02:59 20.1kph F 19 Alanya Doğa Sporları Kulübü
8 . CEREN ÖZKOÇ 104 01:24:24.93 03:04 19.5kph F 19 Altay Spor Kulübü
9 . ECE ÖRNEK 103 01:25:23.31 03:06 19.3kph F 19 Altay Spor Kulübü
10 . AYTÜL BENAN TİRGİL 114 01:34:36.74 03:26 17.4kph F 19 Hira Spor
11 . DİLA ERBİL 102 01:36:30.10 03:30 17.1kph F 19 Altay Spor Kulübü
12 . EYLÜL BİCE 107 01:42:31.15 03:43 16.1kph F 19 Balıkesir Çelmak Spor Kulübü
13 . ESRA FETTAHOĞLU 115 01:49:39.34 03:59 15.0kph F 19 Hira Spor
14 . SUDE AYDIN 116 01:56:02.95 04:13 14.2kph F 19 Hira Spor
Marmaris Duatlonu Minik M3 Erkek
Place Name Bib # Time Pace Speed Sex Age Team
1 . TÜRKER KEMAL KIYAK 208 00:17:47.43 02:35 23.2kph M 13 ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 . ARDA ARACI 219 00:18:01.18 02:37 22.9kph M 13 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
3 . HÜSEYİN ONAY 190 00:18:02.26 02:37 22.9kph M 13 Antalya Triatlon Spor Kulübü
4 . ENES KAYA 188 00:18:19.42 02:39 22.5kph M 13 Antalya Triatlon Spor Kulübü
5 . BERGE EGE GENÇSOY 221 00:18:41.23 02:43 22.1kph M 13 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
6 . MEHMET EGE BAKIŞ 224 00:18:44.81 02:43 22.0kph M 13 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
7 . BAHRİ DAĞCI 189 00:18:48.19 02:44 21.9kph M 13 Antalya Triatlon Spor Kulübü
8 . UMUT GÖKDUMAN 209 00:19:01.92 02:46 21.7kph M 13 Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
9 . TUĞSA ÇAKMAK 211 00:19:09.61 02:47 21.5kph M 13 Gelibolu Spor Kulübü
10 . BURAK SÖYLEMEZ 196 00:19:24.91 02:49 21.2kph M 13 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
11 . BAHADIR FURKAN ÖZERKİŞİ 193 00:19:34.44 02:50 21.1kph M 13 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
12 . EMİR IŞIL 220 00:19:35.69 02:51 21.1kph M 13 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
13 . İLKE HÜSEYİN AKBAY 212 00:19:41.03 02:51 21.0kph M 13 Gelibolu Spor Kulübü
14 . GÜNEY VAN BAVEL 181 00:19:46.94 02:52 20.9kph M 13 Alanya Belediye Spor Kulübü
15 . EREN KAİM 184 00:19:51.86 02:53 20.8kph M 13 Alanya Belediye Spor Kulübü
16 . ARDA ERYILMAZ 222 00:19:56.06 02:53 20.7kph M 13 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
17 . KAAN ENGİN 194 00:20:01.35 02:54 20.6kph M 13 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
18 . EGE KIZILELMA 186 00:20:19.05 02:57 20.3kph M 13 Altay Spor Kulübü
19 . YAVUZ SEBER 191 00:20:33.41 02:59 20.1kph M 13 Balıkesir Belediye Spor Kulübü
20 . ÇAĞATAY UÇAR 192 00:20:40.79 03:00 19.9kph M 13 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
21 . BERK MUSTAFA TÜRK 215 00:21:02.83 03:03 19.6kph M 13 Hira Spor
22 . EFİM BALALAESHNİKOV 187 00:21:11.31 03:04 19.5kph M 13 Antalya Triatlon Spor Kulübü
23 . MUSTAF SÜRÜCÜ 197 00:21:12.94 03:05 19.4kph M 13 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
24 . ALPEREN TAŞKAN 213 00:21:20.44 03:06 19.3kph M 13 Gelibolu Spor Kulübü
25 . ERKUT EFE BARANSEL 214 00:21:26.84 03:07 19.2kph M 13 Hira Spor
26 . ARDA AYDIN 198 00:21:27.44 03:07 19.2kph M 13 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
27 . HASAN EFE OZENÇ 210 00:21:37.16 03:08 19.1kph M 13 Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
28 . EGEMEN NİCHOLAS MARTİN 217 00:21:51.05 03:10 18.9kph M 13 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
29 . MERTCAN ŞENGÜL 218 00:21:59.06 03:11 18.8kph M 13 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
30 . BUĞRAHAN YUZAK 185 00:22:07.16 03:13 18.6kph M 13 Altay Spor Kulübü
31 . KEREM DÖNMEZ 195 00:22:15.44 03:14 18.5kph M 13 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
32 . İSMAİL EKİZ 225 00:23:12.68 03:22 17.8kph M 13 Kütahya Celal Fidan Gençlik ve Spor Kulübü
33 . BURHAN SARP SAVAŞ 226 00:23:25.73 03:24 17.6kph M 13 Mylasa Spor Kulübü
34 . FARUK EMRE AYBAR 199 00:23:42.42 03:26 17.4kph M 13 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
35 . EMRE KABAK 227 00:24:30.91 03:33 16.8kph M 13 Mylasa Spor Kulübü
36 . TUNA ALTUNBAŞ 216 00:25:47.04 03:45 16.0kph M 13 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
37 . ARDA EFE ÜÇKARDEŞLER 223 00:26:25.45 03:50 15.6kph M 13 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
38 . MERT SEZGİN 200 00:28:15.61 04:06 14.6kph M 13 Ferdi Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
39 . YASİN AYDOĞDU 201 00:28:17.24 04:06 14.6kph M 13 Ferdi Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Marmaris Duatlonu Minik M3 Kadın
Place Name Bib # Time Pace Speed Sex Age Team
1 . YOSUN TUTUM 241 00:18:06.25 02:38 22.8kph F 13 Gelibolu Spor Kulübü
2 . ELİF VARLI 229 00:18:15.59 02:39 22.6kph F 13 Antalya Triatlon Spor Kulübü
3 . NARİN YAREN ÇELİK 236 00:18:19.73 02:39 22.5kph F 13 Gelibolu Spor Kulübü
4 . ÖZÜMSU AKTAN 239 00:18:41.08 02:43 22.1kph F 13 Gelibolu Spor Kulübü
5 . HELİN ARIKAN 245 00:19:06.06 02:46 21.6kph F 13 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
6 . ADA ERİŞ 248 00:19:24.12 02:49 21.3kph F 13 Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
7 . HALİME SAVRAN 238 00:20:04.45 02:55 20.5kph F 13 Gelibolu Spor Kulübü
8 . FEYZAN HİLAL ARSLAN 240 00:20:58.43 03:03 19.7kph F 13 Gelibolu Spor Kulübü
9 . ELİF GÜNCAN 235 00:20:58.81 03:03 19.7kph F 13 ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
10 . DERİN DENİZ TAYAKSİ 247 00:21:20.50 03:06 19.3kph F 13 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
11 . BİLGE YANKI ÇAYBÜK 230 00:21:22.12 03:06 19.3kph F 13 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
12 . EVLA DÜNDAR 237 00:21:23.39 03:06 19.3kph F 13 Gelibolu Spor Kulübü
13 . PULSAR TUNCA 249 00:22:01.77 03:12 18.7kph F 13 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
14 . NİSA BEGÜM YILMAZ 246 00:22:05.84 03:12 18.7kph F 13 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
15 . ALİSAR KRİMESH 251 00:22:45.26 03:18 18.1kph F 13 Ferdi
16 . BERRA YAVUZ 244 00:23:23.93 03:24 17.6kph F 13 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
17 . MUHLİSE TEKİN 242 00:24:10.10 03:30 17.1kph F 13 Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
18 . LARA KALKAN 243 00:26:07.76 03:48 15.8kph F 13 Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
Marmaris Duatlonu Paralimpik Erkek
Place Name Bib # Time Pace Speed Sex Age Team
1 . GÜRKAN ÇELİK 345 01:24:07.29 03:03 19.6kph M 20 Balıkesir Doruk Spor Kulübü
2 . EKREM TAŞKIN 343 01:29:33.93 03:15 18.4kph M 20 Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
3 . ORKUN DÖKMEN 344 01:38:18.25 03:34 16.8kph M 20 Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
4 . EREN ŞEFLEK 346 01:39:51.53 03:37 16.5kph M 20 Balıkesir Doruk Spor Kulübü
5 . ABDULKADİR ÖZOĞUL 347 01:49:26.15 03:58 15.1kph M 20 Ferdi
Marmaris Duatlonu Yıldız Erkek
Place Name Bib # Time Pace Speed Sex Age Team
1 . HAKAN TUNÇ 136 00:32:01.45 02:19 25.8kph M 15 ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
2 . EMİR ARACI 150 00:32:01.50 02:19 25.8kph M 15 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
3 . YUSUFCAN KORKMAZ 141 00:32:15.95 02:20 25.6kph M 15 Hira Spor
4 . GÖRKEM SAĞUT 135 00:32:44.86 02:22 25.2kph M 15 ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
5 . BATURALP POLATCI 123 00:33:08.35 02:24 24.9kph M 15 Antalya Triatlon Spor Kulübü
6 . İBRAHİN EMİR KARACA 144 00:33:18.71 02:25 24.8kph M 15 Hira Spor
7 . EMİRHAN ÇAKIR 125 00:33:22.05 02:25 24.7kph M 15 Balıkesir Belediye Spor Kulübü
8 . FURKAN DENİZ DURGUN 151 00:34:04.48 02:28 24.2kph M 15 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
9 . ERDEM EFE BARANSEL 140 00:34:06.96 02:28 24.2kph M 15 Hira Spor
10 . KUTAY AKKEÇELİ 147 00:34:24.09 02:30 24.0kph M 15 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
11 . TUFAN CAN ŞARLAK 138 00:34:27.35 02:30 23.9kph M 15 Gelibolu Spor Kulübü
12 . FURKAN KIZILDAŞ 152 00:34:45.59 02:31 23.7kph M 15 Karabük Gençlik Spor
13 . DOĞAN TÜRELİ 124 00:34:53.18 02:32 23.6kph M 15 Antalya Triatlon Spor Kulübü
14 . MEHMET CAN GÜLERDAĞ 118 00:34:56.23 02:32 23.6kph M 15 Alanya Belediye Spor Kulübü
15 . YUSUF OSMAN ATAÇ 119 00:35:28.84 02:34 23.3kph M 15 Alanya Belediye Spor Kulübü
16 . YAVUZ SELİM TANER 139 00:36:02.76 02:37 22.9kph M 15 Gelibolu Spor Kulübü
17 . ÇAĞAN GÖKÇEN 156 00:36:06.98 02:37 22.8kph M 15 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
18 . EFE DÖKMECİ 146 00:36:47.47 02:40 22.4kph M 15 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
19 . ÖZGÜR TOPÇU 128 00:37:06.25 02:41 22.2kph M 15 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
20 . BORA ÖZBORAOĞLU 120 00:37:14.09 02:42 22.2kph M 15 Alsancak Su Sporları Kulübü
21 . ALPER SERTAÇ GÜNDÜZ 157 00:37:45.85 02:44 21.8kph M 15 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
22 . MERT EFE SALMAN 137 00:37:56.35 02:45 21.7kph M 15 Gelibolu Spor Kulübü
23 . ERDEM BERKANT AKARÇEŞME 145 00:37:59.24 02:45 21.7kph M 15 Hira Spor
24 . BERKAY KORUYUCU 163 00:38:03.10 02:46 21.7kph M 15 Ferdi
25 . KAYRA ALAN 153 00:38:41.46 02:48 21.3kph M 15 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
26 . EGE BAYEZİT 148 00:38:48.60 02:49 21.3kph M 15 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
27 . AYBARS AKTI 161 00:39:17.12 02:51 21.0kph M 15 Kütahya Halil Kılıçoğlu Gençlik ve Spor Kulübü
28 . BERKAY KÖKSALDI 121 00:40:17.37 02:55 20.5kph M 15 Altay Spor Kulübü
29 . SERKAN ALTINIŞIK 159 00:41:09.36 02:59 20.0kph M 15 Kütahya Gaybi Efendi Spor Kulübü
30 . AHMETCAN ARSLAN 122 00:41:17.45 03:00 20.0kph M 15 Altay Spor Kulübü
31 . EGE ERCAN 149 00:41:29.11 03:01 19.9kph M 15 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
32 . HASAN ERDOĞAN 126 00:42:06.48 03:03 19.6kph M 15 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
33 . YUSUF EFE PINAR 143 00:42:10.49 03:04 19.6kph M 15 Hira Spor
34 . SEÇKİN AKEREN 160 00:43:09.24 03:08 19.1kph M 15 Kütahya Gaybi Efendi Spor Kulübü
35 . BERAT GÖRKEM ILGAT 158 00:43:09.86 03:08 19.1kph M 15 Kütahya Çini Spor Kulübü
36 . UTKU EGEMEN UMUT 142 00:43:18.86 03:09 19.0kph M 15 Hira Spor
37 . KEREM AKSEN 155 00:43:38.87 03:10 18.9kph M 15 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
38 . BURAK YUNUS ATLI 154 00:43:39.65 03:10 18.9kph M 15 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
39 . HİKMET İLKER CİFCİ 127 00:47:11.59 03:25 17.5kph M 15 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
40 . ÖMER ÇALIŞKAN 129 00:47:13.20 03:26 17.5kph M 15 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Marmaris Duatlonu Yıldız Kadın
Place Name Bib # Time Pace Speed Sex Age Team
1 . BEYZA AYAŞLIOĞLU 180 00:37:46.44 02:44 21.8kph F 15 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
2 . İREM GÜDER 175 00:38:04.57 02:46 21.7kph F 15 Gelibolu Spor Kulübü
3 . NEVRA BAŞAK SAATLİ 176 00:38:24.18 02:47 21.5kph F 15 Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
4 . NAZİK TUBA KESTEL 173 00:39:19.84 02:51 21.0kph F 15 ÇELPA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
5 . İPEK EYLÜL ERAVCI 174 00:39:44.20 02:53 20.8kph F 15 Gelibolu Spor Kulübü
6 . ESMA UZUNORMAN 167 00:40:53.98 02:58 20.2kph F 15 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
7 . EYLÜL KARABAĞ 178 00:41:42.88 03:02 19.8kph F 15 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
8 . ECE UÇAR 179 00:42:14.96 03:04 19.5kph F 15 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
9 . ELİF ÇAKIROĞLU 177 00:43:05.97 03:08 19.1kph F 15 Hira Spor
10 . SEMA SERTGÖZ 164 00:44:38.34 03:14 18.5kph F 15 Alanya Doğa Sporları Kulübü
11 . RABİYE ALİOSMAN 168 00:46:25.13 03:22 17.8kph F 15 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
12 . SERRA AKGÜN 166 00:46:55.49 03:24 17.6kph F 15 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
13 . ELİF NUR TUNAMAN 169 00:47:37.08 03:27 17.3kph F 15 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
14 . ÖZNUR MURÇAK 165 00:49:44.72 03:37 16.6kph F 15 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
15 . ELİFNUR AKTI 170 00:49:45.42 03:37 16.6kph F 15 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü