Triatlon finalindeki son durum aşağıdaki gibidir. Yaş grupları tablosu bayramdan sonra (kayıtların bitmesine 2 gün kala) Eklenecektir. 

ELİT KADINLAR
İZNİK KARTAL DİDİM BURHANİYE
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN PUAN PUAN PUAN
1 BUSE AYGÜN Ferdi 8882 8822 8898
2 ECE BAKICI Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 8996 0 8956 8948
3 Esra Nur Gökçek Ferdi 0 9000 9000 9000
4 İPEK ÖZTOSUN Göztepe Spor Kulübü 9000 8972 8969 8991
ELİT ERKEKLER İZNİK KARTAL DİDİM BURHANİYE
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN PUAN PUAN PUAN
1 ADİL CAN ADISANOĞLU Ferdi 8473
2 AHMET CAN KALYONCU Sakarya Telekom Spor Kulübü 8558
3 ALİ ATLAN Ferdi 8634
4 ALİ MUTLU Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8947
5 ALİ YILDIZ İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 8494
6 BAHADIR PIRIK Ferdi 8803 8780 8373
7 CANER ALGÜN Alsancak Su Sporları Kulübü 8828 8676
8 Çagri Yüksel Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 0 8527 8225
9 EMIRHAN ALTINTAŞ Alanya Doğa Sporları Kulübü 9000 8970 8980
10 FUĞGAN ARIK Hira Spor 0 8546
11 GÜLTIĞIN ER Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 0 9000 9000 9000
12 HASAN ÖZER Ferdi 0
13 KUTLUHAN KONUK Balıkesir Belediye Spor Kulübü 8787
14 KUTLUHAN ÖZKUNT Mavi Karga Spor Kulübü 8716
15 MUHAMMET ONAY Balıkesir Belediye Spor Kulübü 8908
16 ONUR SABAN Altay Spor Kulübü 0
17 ÖMER YUMAK Yeşilovaspor 8616
18 Sadik Ahmet Boynuegri Alanya Belediye Spor Kulübü 0 8774
19 SEMIH ALPAY AKHUN Ferdi 0
20 SEMİH ŞENOĞUL Sakarya Telekom Spor Kulübü 8781 8746
21 UĞUR TÜRK Hira Spor 0
22 ZÜLFÜ KARABULUT Antalya Triatlon Spor Kulübü 0 8902 8889
GENÇ ERKEK İZNİK KARTAL DİDİM BURHANİYE
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN PUAN PUAN PUAN
1 ADİLCAN ADISANOĞLU Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8825 8788
2 AHMET BERK KOŞCAĞIZ Antalya Triatlon Spor Kulübü 8833 8691 8833
3 AHMET BURAK IŞIK Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8545 8453
4 ANDREW MERT IŞKIN Antalya Triatlon Spor Kulübü 0 8639
5 ATA BİLGE 8204
6 Ata Toprak Acar 0 8627 8789
7 BARAN AKTAN Alanya Belediye Spor Kulübü 8954 8984 8995
8 BATUHAN CEMAL AKDAŞ İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 8679 8583 8727
9 BATUHAN YILMAZ Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 8181
10 BERKAY MUTLU Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8703 8673 8631 8740
11 BERTUĞ POLATÇI 8982
12 Burak Özçelik Marathonist 0 8190
13 DENIZ ÇOLPANLAR Altay Spor Kulübü
14 EFE EGEMEN ŞEN İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 8892 8931 8929
15 EGE ARDA ÇÖREKCI Alsancak Su Sporları Kulübü 8180 8132
16 EMIRHAN DEMIRCAN Sakarya Telekom Spor Kulübü 8657 8667 8567
17 EMIRHAN TIRAK Hira Spor 8665 8671 8615
18 EMIRHAN YALÇIN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8756 8720 8739 8855
19 EMRE ALTUNAY Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8585 8669 8668
20 EMRE ERDIK Balıkesir Belediye Spor Kulübü 8867 8861 8887
21 EMRE OZTURK Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8612 8485 8508 8561
22 Emre Özcan Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 8425
23 Emre Terzioglu Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 0 8339 8362
24 ENES KIZILCIK Balıkesir Belediye Spor Kulübü 8958 8912 8970 8996
25 EROLCAN PERÇİNER 7087
26 ERTUĞ SACAK Hira Spor 7909 7204
27 FABIAN MERT WINTER Antalya Triatlon Spor Kulübü 8767 8521 8758
28 FERHAT ENSAR GÜVEN Yeşilovaspor 8573
29 GÖRKEM KOCATÜRK Sakarya Telekom Spor Kulübü 8584 8589
30 Gürhan Özkan Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 0 8667 8553
31 HAKAN YASSIKAYA Altay Spor Kulübü 8312 8388 8399
32 Harun Erdem Arap Hira Spor 8118 7819
33 HÜSEYIN HALLAÇ Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 8980 8837
34 İRFAN ÖZDEMIRCI Hira Spor 8613 8647 8578
35 KAAN ÇAKIR Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8824 8730 8848 8864
36 Kenan Can Alpat Hira Spor 8588
37 MEHMET ALPER GÜNEY Hira Spor 8126
38 MERT OĞULCAN YILMAZ Yeşilovaspor 8671
39 Mert OĞUZHAN Agirgün Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 0 8624 8717 8704
40 Metin Mert Çakirtas 0 8460
41 MUHAMMET BERTUĞ POLATCI Antalya Triatlon Spor Kulübü 8963 8814 8875
42 MUSTAFA KARACA Sakarya Telekom Spor Kulübü 8668 8299
43 Nuri Can Yasar 0 8723 8759
44 OĞUZHAN ÇAKIR Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 8916 8953 8949 8898
45 OKTAY ARIKAN İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 9000 9000 9000 9000
46 OSMAN NURI KANIGÜR Alanya Belediye Spor Kulübü 8827 8936 8931
47 SEMIH ERDIK Balıkesir Belediye Spor Kulübü 8891 8971
48 SEMIH ÖZGÜR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8607 8551 8618 8532
49 Sercan Güngör Sakarya Telekom Spor Kulübü 0 8302 8215
50 SERHAT TAŞLI Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8618 8562 8634
51 SERKAN SEZER Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8609 8590 8531 8657
52 SINAN EFE ENDERER Ferdi 8090
53 STEPHEN BERK IŞKIN Antalya Triatlon Spor Kulübü
54 ŞEFIK OĞUZALP DOYURAN Hira Spor 8801 8808 8740
55 Talha Kirkgöz Hira Spor 0 8309 8349
56 TUNCER TEMİZ Alanya Belediye Spor Kulübü 8793 8781 8865
57 UĞUR KURT Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8664 8614 8537
58 YIĞITHAN DERMENCI Ferdi 8249 8435 8536
59 Yigit Abaci 0 8739
60 YUNUS EMRE GEÇER Sakarya Telekom Spor Kulübü 8804 8791 8692 8789
61 YUSUF ATEŞ Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 8613
62 Z.BERKAY GÜNGÖR Sakarya Telekom Spor Kulübü 8710 8746 8741 8723
GENÇ KADINLAR İZNİK KARTAL DİDİM BURHANİYE
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN PUAN PUAN PUAN
1 BIRSU ULKAT Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8900 8719 8916 8877
2 Bilge Ece Seyhan 8911 8820
3 Büsra Kebeli Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 8743 8661 8681
4 BÜŞRA MEŞELI Ferdi 8742 8442 8473 8465
5 CEREN ÖZKOÇ Altay Spor Kulübü 8499 8744 8516 8630
6 Didar Iskender İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği 8421
7 ECE ÖRNEK Altay Spor Kulübü 8512 8666 8596 8619
8 ELIF POLAT Gelibolu Spor Kulübü 9000 8957 8938 8944
9 EZGI SEVCAN USTABAŞ Alsancak Su Sporları Kulübü 8933 8990 8856
10 GÖRKEM SILA KORKMAZ İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 8892 8941 8829 8926
11 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ Gelibolu Spor Kulübü 8981 8854 8847 8835
12 Ide Ezgi Önal İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği 8702 8563
13 ILAYDA KARA Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 9000 9000
14 IZGI AKKEÇELI Ferdi 8814 8876 8726 8771
15 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR Ferdi 8843 8873 8930 8846
16 LİDYA KRAVTSOVA Karabük Gençlik Spor 8463
17 MERVE AYBÜKE ŞEN Sakarya Telekom Spor Kulübü 8960 8947 8878
18 SARAH ALARA IŞKIN Antalya Triatlon Spor Kulübü 8880 9000 8869
19 SILA ÖZDEMIR Alanya Doğa Sporları Kulübü 8868 8996 8741
20 SİMGE ŞAHİN 8031
YILDIZ ERKEKLER İZNİK KARTAL DİDİM BURHANİYE
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN PUAN PUAN PUAN
1 ALPER BAYAR Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 8763
2 ANIL ŞENTÜRK Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8728 0
3 BARIŞ ÇELIK Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 8884 8937 8802
4 BARTU ÖREN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8980 8981 8995 9000
5 BATURALP POLATCI Antalya Triatlon Spor Kulübü 8935 8946 8908 8880
6 BERKCAN DİKMEN 0 8795
7 BORA ÖZBORAOĞLU Alsancak Su Sporları Kulübü 8865 8849 8823 8805
8 BURAK YUNUS ATLI 8583 8479
9 BURÇAK ÖZER Balıkesir Belediye Spor Kulübü 8901 8860 8969 8907
10 CEFİ ALBER ÇİKUREL 8785
11 CIHAN BÜDÜN Antalya Triatlon Spor Kulübü 8799 8854 8833
12 EFE DÖKMECI İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 8795 8846 8779
13 EGE KARAÇETIN Ferdi 8843 8868 8873 8837
14 EMIR ARACI Ferdi 8907 8977 8888
15 ERDEM EFE BARANSEL 8549
16 FATIH ERDINÇ Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8792 0 8662
17 FUAT AFİNLİ 8329
18 FURKAN DENİZ DURGUN 0 0 8859
19 FURKAN ÖRS 8847
20 GÖRKEM SAĞUT Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8860 8792 8838 8744
21 HAKAN TUNÇ Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 8918 8929 8940
22 HIKMET ILKER CIFCI Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8513 8320 8548
23 IBRAHIM MEHMEDOĞLU Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8665 8547
24 İSMAİL KIVANÇ ACARER 8592
25 KAAN ESAT DINCER Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8771 8770 8641
26 KAYRA ALAN 8732 8761
27 KENAN EGEMEN BİLGİN Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8792 8822 8766
28 KEREM AKSEN Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 8594 8533
29 KIVANÇ ŞAHINKAYA İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 9000 8934 9000 8981
30 KUTAY AKKEÇELİ Ferdi 8777 8804 8806
31 MEHMET FATIH DAVRAN Balıkesir Belediye Spor Kulübü 8983 8985 8954 8954
32 MELIH ORKUN ORHAN Sakarya Telekom Spor Kulübü 8913 8889 8875
33 MERT UMUT ASLANTAŞ Alsancak Su Sporları Kulübü 8641 8581
34 METEHAN ERDİ 8571
35 MUZAFFER GÜR Antalya Triatlon Spor Kulübü 8949 9000 8996 8987
36 ÖMER GÜRER 8538
37 SEÇKIN KURTALAN İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 8709
38 SERCAN BALIKÇIOĞLU Bursa Yüzme İhtisas Spor Kulübü 8621 8573
39 TUNA ÖZDÜR İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 8939 0 8915 8842
40 UFUK ULAŞ TOKAT Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8880 8902 8912
41 UĞURKAN ÖZIŞSEVEN Ferdi 8651 8655
42 UTKU EGEMEN 8923
43 YAVUZ ANLASAN Başaran züccaciye 8467 8572 8534
44 YUSUFCAN KORKMAZ Hira Spor 8651 8770
YILDIZ KADINLAR İZNİK KARTAL DİDİM BURHANİYE
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN PUAN PUAN PUAN
1 BEYZA CESUR Ferdi 8984 8787
2 CEREN DINÇ Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8751 8737
3 ÇIĞIL UZUN 8814 8784 8773
4 ÇISEL BAHAR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8914 8876 8864 8829
5 DAMLA ERGÜN Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 8977 8922 8957
6 DAMLA İLAYDA YILMAZ 8688
7 DİLARA BAHAR 8737
8 ELIF ÇAKIROĞLU Hira Spor
9 ELIF MANISA Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8966 8953 8928 8902
10 ELİF SAYIN 8937
11 EYLÜL BICE Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 8581 8702 8655
12 GÖZDE AGAYA Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8541 8401 8277
13 ILAYDA ALADA Ferdi 8958 8923 8970 8969
14 IPEK EYLÜL ERAVCI Gelibolu Spor Kulübü 8842 8887 8875 8807
15 İPEK KAHRAMAN 8526
16 İPEK ŞAR Sakarya Telekom Spor Kulübü 8996 8943 8964
17 MELIKE YILMAZ Balıkesir Belediye Spor Kulübü 9000 8989 9000 9000
18 NAZIK TUBA KESTEL Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8945 8930 8975 8920
19 ÖZNUR MURÇAK Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8655 8529 8364 8640
20 SELİN EYİPOĞLU Bursa Yüzme Spor Kulübü 8827 8994 8974
21 SUDE NUR KALÇI Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8703 8636 8667 8620
22 ZEYNEP SEMA ÇAMKIRAN İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 8796 8880
23 ZEYNEP UÇARSOY İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 9000 8892
MİNİK M3 KADINLAR İZNİK KARTAL DİDİM BURHANİYE
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN PUAN PUAN PUAN
1 ADA ERIŞ Balıkesir Belediye Spor Kulübü 8963 8915 8952 8971
2 AKYA DILA BILGIN Alsancak Su Sporları Kulübü 8739 0 8729
3 ASLI ÜRPEKLI Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8736 0 8699
4 BERRA YAVUZ İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 8888 8811 8876
5 BEYZA ÖZTÜRK Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8726
6 BİLGE YANKI ÇAYBÜK 8733
7 BUSE SALIHOĞLU Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8833
8 CEREN SERBEZ Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 8770 8769
9 CEYDA AKTÜRK Alsancak Su Sporları Kulübü 8869 8880 8869
10 DAMLA ÖZCAN 8768
11 DERIN DENIZ TAYAKSI Ferdi 8892 8913 8901
12 ECE UÇAR Ferdi 8922 8956 8925
13 ECREN GÜLIN KILIÇ Alsancak Su Sporları Kulübü 8802
14 EDA ERGIN Alsancak Su Sporları Kulübü 8753 8683
15 ELA ARYA ALTEN 8796
16 ELIF EDA ÇALLI Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 8927 8872 8904
17 ELIF ÖZTÜRK Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8800
18 ELIF VARLI Antalya Triatlon Spor Kulübü 8965 8981 8977
19 ELİF NEHİR SAKALLI 8686
20 EMİNE ERKMEN 8781
21 ESMA UZUNORMAN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8859 8878
22 EVLA DÜNDAR Gelibolu Spor Kulübü 8883 8923 8750 8908
23 EYLÜL KARABAĞ Ferdi 8943 8963 8947
24 GÜLCE TEMIZ Alanya Belediye Spor Kulübü 8939 8968 8916 8930
25 GÜLTEN BİLGE AYDIN 8589 8644
26 GÜNEŞ BAHÇECİ İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği 8780 8804
27 HALİME SAVRAN 8877 8874
28 HAVIN ADA ÇATALDEĞIRMEN Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 8947 8940 8954 8863
29 İLKBEN ALMİLA SARITAŞ Alanya Belediye Spor Kulübü 8984
30 İREM GÜDER 8878
31 İSRA YÜKSEL İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği 8663
32 LARA ÇINKO Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 8942
33 MUHLİSE TEKİN 8800
34 NARIN YAREN ÇELİK Gelibolu Spor Kulübü 9000 9000 8962 9000
35 NEVRA BAŞAK SAATLİ Ferdi 8979 8963 8966 8972
36 NISA ŞAŞMAZER Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 8804 7959
37 NİL DARGA 8720
38 NUR ÜŞENMEZ Alsancak Su Sporları Kulübü 8777 8754
39 PARIS LAL KILIÇ İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 8682 8651
40 PULSAR PUNCA 8692
41 RABIYE ALIOSMAN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8850 8837
42 SERRA AKGÜN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8861 8889 8884
43 YOSUN TUTUM Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 8984 8992 9000 8993
MİNİK M3 ERKEKLER İZNİK KARTAL DİDİM BURHANİYE
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN PUAN PUAN PUAN
1 ABDURRAHMAN YAZICI Sakarya Telekom Spor Kulübü 8875
2 AHMETCAN ARSLAN Altay Spor Kulübü 8901 8902 8893
3 ALIBERK DELIBALTA İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 8922 8951 8933
4 ALPER SERTAÇ GÜNDÜZ 8884
5 ALPEREN KESIMLI Altay Spor Kulübü 8896 8883 8881
6 ANTİNO PARİZYANOS 8739
7 ARDA ARACI Ferdi 8954 8987 8937 8955
8 ARDA EFE ÜÇKARDEŞLER Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 8741 8767
9 ARDA ERYILMAZ Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 8862 8843
10 ARDA YILDIRIM Alanya Belediye Spor Kulübü 8878 8897 8885
11 ATİLLA ZORLU Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8901 8868 8888
12 BAHADIR FURKAN ÖZERKIŞI Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 8848 8850 8897
13 BAHRI DAĞCI Antalya Triatlon Spor Kulübü 8912 8928 8895
14 BARTU OKAN MERAL Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 8662
15 BERKAY KÖKSALDI Altay Spor Kulübü 8918 8920 8902
16 BERKAY TUNA Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8889 8992
17 BUĞRAHAN YUZAK Altay Spor Kulübü 8822 8783 8793
18 BURAK SÖYLEMEZ Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8767 8773 8777
19 CEM YILDIRIM Ferdi 8879 8851
20 ÇAĞAN SEZER İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 8862 8907
21 ÇAĞATAY UÇAR Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 8839 8815
22 DEMİR ALTINTAŞ 8843
23 DEMİR ÇİMSİT 8743
24 DENİZ ÖZCAN 8642
25 DENİZ SARP DİNÇ 8735
26 DOĞAN TÜRELI Antalya Triatlon Spor Kulübü 8979 8994
27 EFE MERT ERGEÇ Alsancak Su Sporları Kulübü 8759 8749 8798
28 EGE BAYEZIT Ferdi 8926 8954 8948
29 EGE ERCAN Ferdi 8892 8934
30 EGEHAN RÜZGAR ARICI 8911
31 EGEMEN MART Alsancak Su Sporları Kulübü 8850 8838
32 EMIRHAN ÇAKIR Balıkesir Belediye Spor Kulübü 9000 8989 9000 9000
33 ENES KAYA Antalya Triatlon Spor Kulübü 8911 8937 8928
34 ENSARMUSTAFA EKER Ferdi 8884 8947 8941
35 EREN ÇETİN 8817
36 EREN DİNÇ 8955 8951
37 GÜNEY VAN BAVEL Alanya Belediye Spor Kulübü 8913 8941 8918 8929
38 HASAN ERDOĞAN Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 8849 8837
39 HASAN YAĞIZ ULUĞ Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8878 8797
40 HAYRETTİN BURAK SARAÇ 8692
41 HÜSEYİN ONAY Antalya Triatlon Spor Kulübü 8842
42 IBRAHIN EMIR KARACA Hira Spor 8963 8988
43 KAAN ENGIN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8908 8937 8888 8927
44 KAAN MUTLU Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8686
45 KEREM DÖNMEZ Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8844 8854 8854 8851
46 KEREM FUAT ADALAN 8730
47 MELIH CANER ENGÜN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8885 8904 8844
48 MERT EFE SALMAN 8891
49 MUSTAF SÜRÜCÜ Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8751 8822
50 NAİM ATAKAN DURMAZ Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 8814 8836 8846
51 POYRAZ COŞANDENİZ 8833 8822
52 SERGEN MEMIŞ Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8816 8801 8854
53 TAHA EREN COŞGUN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8950 8949 8933 8974
54 TOLGA TÜRKSEVER Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8794 8812 8792
55 TUĞRUL ALP ŞAHİN 8755
56 TUĞSA ÇAKMAK 8925
57 UMUT GÖKDUMAN Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 8902 8926
58 YAŞAR TUNA AYYILDIZ Alsancak Su Sporları Kulübü 8807
59 YAVUZ BATIN ÖNDER Alsancak Su Sporları Kulübü 8773 8701
60 YUSUF OSMAN ATAC Alanya Belediye Spor Kulübü 8942 9000 8940 8983
MİNİK M2 ERKEKLER İZNİK KARTAL DİDİM BURHANİYE
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN PUAN PUAN PUAN
1 ABDUSSAMED AFINDI Alsancak Su Sporları Kulübü 8889 8927
2 ADA YAVUZ 8805
3 AHMET BAHÇIVAN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8977 8968
4 ALPER TOLGA ÜNLÜ 8912
5 ANIL SAYIT 8845
6 ARDA AKAR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8941
7 ARDA AKÇAY İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 8934 8910
8 ARDA AYDIN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8933 8918
9 ARDA GOLUOĞLU Alsancak Su Sporları Kulübü
10 ARDA KUMBARACI Ferdi 8787 8788
11 BATU ERDİNÇ 8906
12 BATURALP KALE Ferdi 8901 8843
13 BEDIRHAN EFE ALTINDIŞ Balıkesir Belediye Spor Kulübü 8968 8955 8945
14 BERK AKÇAY İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 8955
15 BERK MUSTAFA TÜRK Hira Spor 8952 8958
16 BURAK VATANSEVER Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8938 8860 8932 8907
17 BURHAN SARP SAVAŞ 8841 8878
18 ÇINAR ŞIMŞIRLI Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 8920 8936 8876
19 EFE NAİPOĞLU 8944
20 EFİM OV 8924
21 EGE ÇAHAN 8893
22 EGE KIZILELMA Altay Spor Kulübü 8924 8948
23 EGEMEN MARTIN İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 8957 8919
24 EMIR IŞIL Ferdi 8945 8891 8965
25 EMRE KABAK 8798 8886
26 EREN BILICI Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 8926 8929
27 EREN GÜNGÖR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8883 8874 8846
28 ERKAN ALTUNAY Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8955
29 FARUK EMRE KUŞ Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8962 8928
30 FURKAN ALIOSMAN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8927 8918
31 HALIL IBRAHIM YILDIZ Ferdi 8953
32 HASAN EFE OZENÇ Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 8916 8899
33 İLKE HÜSEYIN AKBAY Gelibolu Spor Kulübü 8976 8949 8969 8957
34 İSMAIL YİĞİT Alsancak Su Sporları Kulübü 8879 8856
35 KADIR BAŞARAN Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8741 8776
36 MEHMET AYDIN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8986 8962 8982 8959
37 MEHMET FATIH HAN Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 8902 8864
38 MERT ERTAN CESUR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8950 8936 8902
39 MERT ŞENCAN Ferdi 8925 8931
40 MERTCAN ŞENGÜL Ferdi 8916 8936 8916
41 MİKAİL İSMET AKKIL 8972 8923
42 MUHAMMED KURT Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8929 8904 8896
43 MUHAMMET EMIR KAYNARCA Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 8945
44 Murat Kocaman Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8965 8951 8934
45 MUSTAFA BERK TÜRK 8952
46 NİCHOLAS MARTİN 8937
47 OGAN DORUK 8847
48 TUNA SAĞ 8954
49 TÜRKER BAHAR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8984 8964 8989 8968
50 TÜRKER KEMAL KIYAK Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9000 9000 9000 9000
51 YALIN KANLIBAŞ İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 8949 8945
52 YUSUF EFE TAŞDELEN 8902 8920
53 YUSUF KAĞAN KILIÇ Ferdi 8947
54 YUSUF ORMANCI Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
MİNİK M2 KADINLAR İZNİK KARTAL DİDİM BURHANİYE
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN PUAN PUAN PUAN
1 ASLI ZEYNEP KILIÇ Ferdi 8920
2 ASYA AKSAKAL Ferdi 8933 8958 8958
3 AYCAN KOŞAR Alsancak Su Sporları Kulübü 8964 8963
4 AYSU ÇAKMAK Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8921 8913
5 AYŞEGÜL ÖMÜR Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 8923 8902
6 BATU BALI Ferdi
7 BERRA PAMUK Alsancak Su Sporları Kulübü 8936 8825
8 CEMRE CIVELEK Ferdi 8984 8978 8984
9 CEYLIN ÖZENDIM Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 8909 8894 8903
10 DENIZ ABASIZLAR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8955 8797
11 ECE NISA TARIMAN Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 8926
12 EKİN KİREÇTEPE 8935
13 ELA İMANOĞLU 8926
14 ELA KÖSEOĞLU 8918
15 ELA MUTLU Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8934 8953
16 ELIF DURU SEFERLER Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8961 8962 8966 8971
17 ELIF GÜNCAN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8972 8946 8945 8956
18 ELİF DENİZ SEN İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği 8815 8784
19 EZGI AL Ferdi
20 EZGİ ATEŞ 8842
21 FEYZAN HİLAL ARSLAN 8827
22 HELIN ARIKAN Alsancak Su Sporları Kulübü 8992 9000 8994
23 IRMAK ÖZEL 8838
24 IŞIK KARGIN Alsancak Su Sporları Kulübü 8855 8854
25 İREM DARGA 8760
26 LENA ÇELİK 8818
27 NAZ ASLANDOĞDU 8826
28 NISA BEGÜM YILMAZ Ferdi 8901 8919 8841
29 NİSA İREM EYVAZ 8887
30 ÖZGE ÖZGÜRHAN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8978 8959 8964
31 ÖZÜMSU AKTAN Gelibolu Spor Kulübü 9000 8989 9000 9000
32 RANA YAVUZ İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 8937 8947
33 RÜYA COŞKUN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8951 8960
34 SUDENAZ ÇAKIR Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8940 8830
35 ŞEVVAL ECRIN SEMIZ Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 8790
36 TUTKU SIR DİRİKŞAN Alsancak Su Sporları Kulübü 8963 8914
37 YAĞMUR ÖZKARANLIK 8899
MİNİK M1 ERKEKLER İZNİK KARTAL DİDİM BURHANİYE
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN PUAN PUAN PUAN
1 ABDULLAH YILDIRIM Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 8967 8961 8984
2 ALPEREN UÇANER Külahçı Spor Kulübü 8930 8957 8952
3 ARDA DEMİREL 8948
4 ARDA VATANSEVER Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8898 8918
5 BATIN KIVANÇ KURTULUŞ 8989
6 CAN BAKIRSOY İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 8970 8956 8984
7 ÇAĞAN YALÇIN İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 8968 8952 8967
8 DOĞAÇ DURAN Alsancak Su Sporları Kulübü 8949 8917
9 DORUK ADA ÇETIN Alsancak Su Sporları Kulübü 8941 8938 8970
10 DORUK ÖZER Altay Spor Kulübü 8937 8969
11 DORUK TOPALOĞLU Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8991 8987 9000
12 EFE ÖZTÜRK İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 8998 8989
13 EGE ÇALIŞKANER Alsancak Su Sporları Kulübü
14 EGE DEMIR DEMIRTAŞ Alsancak Su Sporları Kulübü 8943 8902 8912
15 EGEMEN UĞUR TOK Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 8895
16 EMIR AÇIKGÖZ Alsancak Su Sporları Kulübü 8940 8929
17 GÖRKEM MOLLA Ferdi 8989 8966
18 İHSAN BERK YAŞLI Alsancak Su Sporları Kulübü 8924 8862
19 İSMAIL DENIZ PARMAK Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 8961 8939
20 MERTCAN KOŞAR Alsancak Su Sporları Kulübü 8955 8981 8985
21 MUHAMMET EMIR TOMAK Külahçı Spor Kulübü 8952 8949 8946
22 MUHAMMET MURAT Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 8957 8925 8955
23 NIHAT ARGUN YÜCEL Alsancak Su Sporları Kulübü 8970
24 OSMAN FARUK GERGERLİOĞLU Külahçı Spor Kulübü 8890 8872
25 TUNA KIRCALI 8899
26 UZAY TENLI İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 9000 9000 9000
27 YAĞIZ ÇINAR Ferdi 8974 8969 8972
28 YAĞIZ SARIKAYA Balıkesir Belediye Spor Kulübü 8970 8946 8952
29 YAMAN ANLAŞAN Ferdi 8981 8982 8997 8978
30 YIĞIT BALIKÇIOĞLU Ferdi 8957
31 YİĞİT GÜMÜŞTEKİN İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 8960 8966
MİNİK M1 KADINLAR İZNİK KARTAL DİDİM BURHANİYE
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN PUAN PUAN PUAN
1 AYŞE YAĞMUR CESUR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8944 8960 8933 8939
2 BAHAR VATANSEVER Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8956 8972 8919 8963
3 CEMRE PARMAK Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 8931 8901 8887 8930
4 CEMRE YALÇIN 8871
5 CEREN BAŞARAN Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 8964 8942 8959 8966
6 DAMLA İNCE Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 9000 9000 9000 8973
7 DEFNE AKAN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 8994 8999
8 DERİN ALTINTAŞ 8930
9 DILEK ŞIRIN Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 8947 8923
10 DURU ÇAKANŞİMŞEK Alsancak Su Sporları Kulübü
11 DURU KARAKAŞ Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 8935 8951 8946
12 ECE NAZ DOĞONAY 8884
13 ECRIN ŞEN Külahçı Spor Kulübü 8920 8912 8838
14 EKİN ÖZYILMAZ 8914
15 ERCİN ADA ONAY 8915
16 ERCİN ÇINAR 8914
17 ESMA NUR ÖMÜR 8860
18 HILDA NAZ GEÇEN Alsancak Su Sporları Kulübü 8924 8926 8912
19 İPEK BERIL TÜRK Hira Spor 8869 8869
20 MEYRA GÜLER 8903
21 NAZ ÇIFTÇI Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 8927 8918
22 NEHIR UYAR Alsancak Su Sporları Kulübü 8925 8940
23 ÖYKÜ BARLIN 8945
24 RANA ÖZTÜRK Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 8943 8960 8959
25 SELEN BAYRAK Ferdi 8967 8973 8981 8962
26 SELIN BAŞARAN Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 8942 8904 8936
27 SENA ÇAKMAK Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 8919 8928 8902
28 SUDEM TÜLÜMEN Gelibolu Spor Kulübü 8978 8986 8966 9000
29 ŞEVVAL GÜRSOY Alsancak Su Sporları Kulübü 8888 8929
30 YAĞMUR ARSLAN Altay Spor Kulübü 8940 8929
31 ZEYNEP AKTEL Adalar Su Sporları Kulübü 8953 8939
32 ZEYNEP NAZ ALAY Alsancak Su Sporları Kulübü 8932 8890
33 ZEYNEP VATANSEVER 8878

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin