Antrenörlerimiz

 

1. KADEME ANTRENÖRLERİN İSİM LİSTESİ
Spor Eğ. Da. Kayıt No Adı Soyadı Branşı Kademesi İL Cinsiyeti
84 A.ERCAN ÖZBEY TRİATLON 1.KADEME Çanakkale ERKEK
56 A.FURKAN GÜR TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
172 A.ŞAMİL YAHŞİ TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
145 A.VAHİT BOZTAŞ TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
177 ABDULLAH SEVİNÇ TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
35 ABDULSELAM ÇALKAN TRİATLON 1.KADEME Sakarya ERKEK
140 AHMET DEMİR TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
137 AHMET SAİN TRİATLON 1.KADEME Mersin ERKEK
157 AHMET YAVUZ TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
95 AHMET ÖZGÜR AKSAMAN TRİATLON 1.KADEME İstanbul ERKEK
151 ALEV SARIKAYA TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
175 ALPER KOZAK TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
180 ALTAY OYGÜÇ TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
164 ANIL ŞEN TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
10 ASLI CEVHER TRİATLON 1.KADEME Balıkesir BAYAN
11 AYHAN IŞIK TRİATLON 1.KADEME Manisa ERKEK
165 AYLİN AKINCI TRİATLON 1.KADEME Aydın BAYAN
91 AYNUR ÇAĞRAN TRİATLON 1.KADEME Çanakkale BAYAN
130 AYVAZ KOSUKOĞLU TRİATLON 1.KADEME Bursa ERKEK
16 B.CİHAN TUNÇEL TRİATLON 1.KADEME Isparta ERKEK
36 BAHADIR TAMA TRİATLON 1.KADEME Isparta ERKEK
108 BAHAR ERTÜRK TRİATLON 1.KADEME İstanbul BAYAN
24 BAYRAM YALÇINKAYA TRİATLON 1.KADEME Denizli ERKEK
136 BEKİR SADAK TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
89 BELMA EZGİN TRİATLON 1.KADEME Çanakkale BAYAN
110 BETÜL MUTLUGÜN TRİATLON 1.KADEME İstanbul BAYAN
4 BİROL TORAMAN TRİATLON 1.KADEME Adana ERKEK
28 BURCU BURALI TRİATLON 1.KADEME İzmir BAYAN
119 BURÇE DÜNDAR TRİATLON 1.KADEME Antalya BAYAN
97 C.FARUK OKAN TRİATLON 1.KADEME Aydın ERKEK
127 CANBERK ÖZDEMİR TRİATLON 1.KADEME Samsun ERKEK
70 CANER ÇETİNKAYA TRİATLON 1.KADEME Aydın ERKEK
96 ÇAĞATAY İNCEL TRİATLON 1.KADEME İstanbul ERKEK
71 ÇAĞLAR BİLGİNER TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
144 DAMLA AĞAT TRİATLON 1.KADEME Tokat BAYAN
153 DEMET İLÇİ TRİATLON 1.KADEME Elazığ BAYAN
7 E.BANU IŞIK TRİATLON 1.KADEME Manisa BAYAN
92 E.DENİZ GÜLDÜ TRİATLON 1.KADEME Çanakkale ERKEK
176 E.ECE İREZ TRİATLON 1.KADEME İzmir BAYAN
174 E.NİSA ERGÖNÜLTAŞ TRİATLON 1.KADEME İzmir BAYAN
160 E.YASİN DOĞAN TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
26 EBRU DÜNDAR TRİATLON 1.KADEME Konya BAYAN
168 ECEM OYGÜÇ TRİATLON 1.KADEME İzmir BAYAN
62 EFECAN BEZDAN TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
139 ELİF GÜNHAN TRİATLON 1.KADEME Elazığ BAYAN
79 ELMİRA GÜNAYDIN TRİATLON 1.KADEME Çanakkale BAYAN
48 EMRE ÖZEĞRİLMEZ TRİATLON 1.KADEME Balıkesir ERKEK
112 ENİS KUŞGÖZ TRİATLON 1.KADEME İstanbul ERKEK
31 ERDEM AĞBAŞ TRİATLON 1.KADEME İstanbul ERKEK
106 ERDEM ÇOLAK TRİATLON 1.KADEME Kocaeli ERKEK
111 ERDOĞAN GÜNDÜZ TRİATLON 1.KADEME İstanbul ERKEK
121 EREN AKDAĞ TRİATLON 1.KADEME Antalya ERKEK
20 EREN ÇELİK TRİATLON 1.KADEME Ankara ERKEK
141 ERHAN TAŞ TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
78 ERSİN YILDIZ TRİATLON 1.KADEME Çanakkale ERKEK
22 ETHEM ERDEM TRİATLON 1.KADEME Bursa ERKEK
52 EYÜP YAZICI TRİATLON 1.KADEME Sakarya ERKEK
115 F.CENK BÜYÜK TRİATLON 1.KADEME Antalya ERKEK
116 FATİH BUZGAN TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
134 FATMA GATFAR TRİATLON 1.KADEME Elazığ BAYAN
178 FETHİYE BARUTÇU TRİATLON 1.KADEME İzmir BAYAN
171 FIRAT KOÇ TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
114 FUĞGAN ARIK TRİATLON 1.KADEME İstanbul ERKEK
104 GÖKSEN ÇINAR TRİATLON 1.KADEME İstanbul ERKEK
75 GÜLAY CENGİZ TRİATLON 1.KADEME Samsun BAYAN
239 GÜRKAN GÖKDAŞ TRİATLON 1.KADEME İstanbul ERKEK
99 H.KÜBRA BAYRAM TRİATLON 1.KADEME İstanbul BAYAN
113 H.NABİZADEH KHAYYAT TRİATLON 1.KADEME Ankara ERKEK
43 HAKAN ŞENÖZ TRİATLON 1.KADEME İstanbul ERKEK
72 HAKAN ULAŞ TRİATLON 1.KADEME İstanbul ERKEK
90 HAKAN YALÇINKAYA TRİATLON 1.KADEME Çanakkale ERKEK
120 HAKKI GÜL TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
162 HALDUN KILIÇ TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
51 HALİL TUNA TRİATLON 1.KADEME Çanakkale ERKEK
102 HASAN BAYRAKTAR TRİATLON 1.KADEME Yalova ERKEK
17 HASAN ÖZER TRİATLON 1.KADEME Adana ERKEK
155 HATİCE OK TRİATLON 1.KADEME Elazığ BAYAN
183 HEDİYE TAMA TRİATLON 1.KADEME İzmir BAYAN
152 HİLAL KAYA TRİATLON 1.KADEME Elazığ BAYAN
86 HÜLYA KİRENCİ TRİATLON 1.KADEME Çanakkale BAYAN
6 HÜLYA SÖĞÜT TRİATLON 1.KADEME İzmir BAYAN
63 HÜSEYİN BAL TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
143 HÜSEYİN ÇETİN TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
184 HÜSEYİN ÖZARICILAR TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
49 HÜSEYİN ŞAKAR TRİATLON 1.KADEME Çanakkale ERKEK
37 HÜSEYİN TUNALI TRİATLON 1.KADEME Balıkesir ERKEK
123 İ.ALP İŞKİN TRİATLON 1.KADEME Antalya ERKEK
128 İ.ÖZGÜR ENGİN TRİATLON 1.KADEME Antalya ERKEK
41 İSMET ERMAN GÜLGEÇ TRİATLON 1.KADEME Balıkesir ERKEK
93 KAMİLE MEN TRİATLON 1.KADEME Balıkesir BAYAN
109 KEMAL ÖZDEMİR TRİATLON 1.KADEME İstanbul ERKEK
44 KORHAN GÜRER TRİATLON 1.KADEME Balıkesir ERKEK
54 KUNTER SORGUÇ TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
64 LEVENT TÜREDİ TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
147 M.RESUL YARMADELEN TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
126 M.TUGAY AKKOCA TRİATLON 1.KADEME Sinop ERKEK
42 MEHMET SEÇKİN KASAP TRİATLON 1.KADEME Muğla ERKEK
83 MEHTAP DEMİRCİOĞLU TRİATLON 1.KADEME Sakarya BAYAN
159 MELİKE DÖNMEZ TRİATLON 1.KADEME Elazığ BAYAN
182 MERT KILAVUZ TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
85 MERT TUNÇ TRİATLON 1.KADEME İstanbul ERKEK
149 MERVE ASLAN TRİATLON 1.KADEME Elazığ BAYAN
34 MERVE PADIR TRİATLON 1.KADEME İzmir BAYAN
33 METİN ÜNEL TRİATLON 1.KADEME Adana ERKEK
138 MUHAMMED ÖZTÜRK TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
131 MUHAMMET YUMAK TRİATLON 1.KADEME Trabzon ERKEK
59 MURAT ACAR TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
30 MURAT DÜZKAN TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
181 MURAT SÜTLÜ TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
156 MUSTAFA GÜLER TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
68 MUSTAFA ÜNVEREN TRİATLON 1.KADEME Ankara ERKEK
133 MUSTAFA YAMIŞ TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
74 N.TAYLAN MOROVA TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
61 NAZMİ UZUN TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
129 NİHAL ENGİN TRİATLON 1.KADEME Antalya BAYAN
158 NİLÜFER ÇELİK TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
29 NİLÜFER KİRİŞ TRİATLON 1.KADEME Antalya BAYAN
135 NİSA DOĞAN TRİATLON 1.KADEME Elazığ BAYAN
12 NURDOĞAN ULAŞ TRİATLON 1.KADEME Balıkesir ERKEK
167 O.FEVZİ SAYDAM TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
80 OKTAY YUMAK TRİATLON 1.KADEME Trabzon ERKEK
58 ONUR CALP TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
173 ONUR YAPILI TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
170 OSMAN DEMİR TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
161 Ö.FARUK TUTAR TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
146 ÖMER ALBAYRAK TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
142 ÖMER YUMAK TRİATLON 1.KADEME Trabzon ERKEK
25 ÖZGÜR ÇELİK TRİATLON 1.KADEME Ankara ERKEK
73 ÖZHAN KIRMIZI TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
3 PINAR ARPINAR TRİATLON 1.KADEME İzmir BAYAN
39 R.GÖKHAN BAYKARA TRİATLON 1.KADEME Kütahya ERKEK
8 SAADET GÜRER TRİATLON 1.KADEME Balıkesir BAYAN
1 SEDAT ÖZGÜR TRİATLON 1.KADEME Mersin ERKEK
117 SEHA ÖZDEN TRİATLON 1.KADEME Edirne ERKEK
87 SERAP ELİBOL TRİATLON 1.KADEME Çanakkale BAYAN
45 SERHAT VAROL TRİATLON 1.KADEME Balıkesir ERKEK
166 SERKAN YILDIRIM TRİATLON 1.KADEME İzmir ERKEK
88 SULTAN DEMİRCİ TRİATLON 1.KADEME Çanakkale BAYAN
38 ŞEYMA ZERENGİL TRİATLON 1.KADEME Balıkesir BAYAN
154 ŞÜKRÜ DUMAN TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
148 TAMER YURTTAŞ TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK
100 TARIK GÜL TRİATLON 1.KADEME İstanbul ERKEK
150 TÜRKAN KOZLUK TRİATLON 1.KADEME Elazığ BAYAN
122 U.CAN POYRAZ TRİATLON 1.KADEME Antalya ERKEK
50 ULAŞ KARATAŞ TRİATLON 1.KADEME Balıkesir ERKEK
124 VESİLE YILMAZ ANATCA TRİATLON 1.KADEME Antalya BAYAN
65 Y.ALİ AKAY TRİATLON 1.KADEME Aydın ERKEK
118 YAMAÇ KOLATAN TRİATLON 1.KADEME İstanbul ERKEK
125 YASEMİN BARUTÇU TRİATLON 1.KADEME Mersin BAYAN
163 YUNUS YILMAZ TRİATLON 1.KADEME Elazığ ERKEK

 

2. KADEME ANTRENÖRLERİN İSİM LİSTESİ
Spor Eğ. Da. Kayıt No Adı Soyadı Branşı Kademesi Bağlı Olduğu Şehir Cinsiyeti
27 A.MELİH IŞIKÇI TRİATLON 2.KADEME Ankara ERKEK
53 A.TOLGA KÖKSOY TRİATLON 2.KADEME İzmir ERKEK
9 AYDOĞAN ULAŞ TRİATLON 2.KADEME DENKLİK Balıkesir ERKEK
23 AYTUĞ AKAR TRİATLON 2.KADEME İstanbul ERKEK
82 BATUHAN YUMAKLI TRİATLON 2.KADEME Çanakkale ERKEK
19 BERRAK MUTLU TRİATLON 2.KADEME İzmir BAYAN
55 BİLGE ONARAN TRİATLON 2.KADEME İzmir BAYAN
2 BİRSEN KIZILIRMAK TRİATLON 2.KADEME DENKLİK Ankara BAYAN
47 CANER SAĞCAN TRİATLON 2.KADEME Kütahya ERKEK
21 ÇETİN PELEN TRİATLON 2.KADEME Sakarya ERKEK
40 ERDUN IŞIK TRİATLON 2.KADEME İzmir ERKEK
14 HAKAN IŞIK TRİATLON 2.KADEME DENKLİK Ankara ERKEK
66 KUTLUHAN ÖZKUNT TRİATLON 2.KADEME İzmir ERKEK
15 MEHMET BOZDEMİR TRİATLON 2.KADEME DENKLİK Kocaeli ERKEK
83 MEHTAP DEMİRCİOĞLU TRİATLON 2.KADEME Sakarya BAYAN
18 MERT ONARAN TRİATLON 2.KADEME İzmir ERKEK
94 MİRZA İLKER TRİATLON 2.KADEME KKTC ERKEK
67 MUSTAFA ŞİRİN TRİATLON 2.KADEME Antalya ERKEK
5 NİL ÖZBAY IŞIK TRİATLON 2.KADEME DENKLİK Ankara BAYAN
32 OKAN ULAŞ TRİATLON 2.KADEME İzmir ERKEK
81 RAMAZAN SAATLİ TRİATLON 2.KADEME Çanakkale ERKEK
46 UTKUER YAŞAR TRİATLON 2.KADEME İstanbul ERKEK
13 YÜKSEL IŞIK TRİATLON 2.KADEME DENKLİK Balıkesir ERKEK
69 ZÜLFÜ KARABULUT TRİATLON 2.KADEME Elazığ ERKEK
98 ZERRİN ÜÇKARDEŞLER TRİATLON 2.KADEME Aydın BAYAN
179 UMUT ÇAVUŞOĞLU TRİATLON 2.KADEME Karabük ERKEK
101 DUYGUN YURTERİ TRİATLON 2.KADEME İstanbul ERKEK
57 M.ZEKİ SARI TRİATLON 2.KADEME Bursa ERKEK
105 GÜRKAN AKYOL TRİATLON 2.KADEME Balıkesir ERKEK
103 CEVDET ALYILMAZ TRİATLON 2.KADEME İzmir ERKEK
107 ITIR UZ TRİATLON 2.KADEME Ankara BAYAN
169 ÜMRAN TOSUN TRİATLON 2.KADEME Balıkesir BAYAN

 

3. KADEME ANTRENÖRLERİN İSİM LİSTESİ
Da. Kayıt No Adı Soyadı Branşı Kademesi İL Cinsiyet
60 FADİME KAÇAR TRİATLON 3.KADEME DENKLİK Antalya BAYAN
132 FATMA BAYIRCI TRİATLON 3.KADEME DENKLİK Denizli BAYAN
76 SEDAT MUTLU TRİATLON 3.KADEME Bursa ERKEK
77 ZEKERİYA YÜCETÜRK TRİATLON 3.KADEME Antalya ERKEK