Türkiye Triatlon Federasyonu Teknik Kurulu Balıkesir’de toplandı. Teknik Kurul çalışmalarına; . Organizasyon Kurulu, Sağlık Kurulu ve Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Kurulu üyeleri de katıldı

Ankara 19 Aralık 2016 / Türkiye Triatlon Federasyonu Teknik Kurulu kurumsal yapıda sorumluluk alanı ile ilgili konuları görüşmek ve kararlar almak üzere 17-18 Aralık 2016 günleri Balıkesir’de toplandı. Teknik Kurul Çalışmalarının bir bölümüne; Organizasyon Kurulu, Sağlık Kurulu ve Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Kurulu üyeleri de katılarak kurulların ortak çalışma alanlarındaki konularda teknik bir çalışma gerçekleştirdi.
Teknik Kurul, triatlon yarışlarının teknik organizasyonları, milli takım antrenör ve sporcularının seçilmesi kriterleri,yarışma talimatlarının hazırlanması, milli takımlar için düzenlenecek kamp ve yarışma programlarını belirlenmesi, her kademedeki antrenör ve öğretici kurslarının, uygulamalı eğitimin programlarında alınacak görevleri ve diğer teknik hususları görüşmek ve Yönetim Kuruluna sunmak üzere 2016 yılının son çalışmasını Balıkesir’de tamamladı.
Teknik Kurul Başkanı Halil Tuna Balıkesir’de Türkiye Triatlon Federasyonu adına verimli bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Çalışmalara iştirak eden Federasyon Başkanımız İsa Tamer Çelik: “Federasyonumuzun tüm kurulları ile birlikte özenli ve derinliği olan bir çalışma başlatmış bulunmaktayız. Talimatları gereksinimler ve güncellikleri doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz. Federasyon her kademesindeki güncel ihtiyaçlara cevap verebilme adına tespit ve değerlendirmelerimiz oluyor. Bazı alanlarda tamamen yeni yapılanmalarımız gerçekleşecek. Kurumsal yapının camianın bütünü ile kucaklaşmasına ve işbirliğine hizmet edecek şekilde sağlam temellere oturması adına arkadaşlarımız ile birlikte çalışıyoruz. Çok yakın bir gelecekte federasyonumuzda pek çok yeniliğe tanıklık edeceksiniz. Amacımız triatlon sporunun ülkemizde bayrağının çok daha yükseklere taşınması ve uluslararası başarıdır.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin