Değerli Triatlon Camiası;

Göreve geldiğimiz günden bu yana, ülkemizde Triatlon sporunun gelişmesi ve daha büyük bir kitleye duyurulması adına değişik projeler üzerinde çalışmaktayız.

İnternetin cebimizden televizyonumuza kadar girdiği bugünlerde, web sitemiz arzuladığımız kapasitesinin gerisinde çalışmaktaydı. Sizlere daha iyi ulaşabilmek adına, web sitemizde bir sistem güncellemesine gitmek zorundaydık.

Yeni sistem sadece görsel değişikliklerle sınırlı değil. Artık sitemiz üzerinden tüm yarış ve etkinlikler daha iyi takip edilebilecek. Yarışlar ve sonuçları daha hızlı yayına girecek, sporcular tüm yarış performanslarını daha iyi takip edebilecekler ve karşılaştırmalar yapabilecekler. Yeni sistemde tüm yarış kayıtları, sporcu bilgileri, ödemeler, lisans değişiklikleri, kulüp sporcusu yönetimi gibi birçok işlem sadece web sitemiz üzerinden yapılacağı için tüm sporcular, antrenörler, hakemler ve gözlemcilerin sitemize üye olmaları gerekecektir.

Sistemin nasıl kullanılacağı ile ilgili doküman ve videolar çok kısa süre içerisinde sitemiz üzerinden yayınlanacaktır. Süreç içerisinde, site üzerinde yaşadığınız aksaklıkları lütfen iletişim bölümünden tarafımıza gönderin. Ekibimiz en kısa sürede sorunları çözecektir.

Teşekkürler…