Alaçatı Duatlonu (final)


Tarih:07 Ekim 2017, 00:00 (-45 Gün Kaldı)


Yer : ÇEŞME / İZMİR


Web Sitesi : http://www.triatlon.org.tr


Detaylar : Yaş grupları kayıtlarını aşağıdaki site üzerinden yapmalıdır. Link1 ( https://uzunetap.com/TR/?p=Basvuru&cat=Alacati-Duatlonu ) Link2 ( http://www.thebloomout.com/thebloomout/alacati-duatlonu/56 )

Adı Alaçatı Duatlonu (final)
Yeri ÇEŞME / İZMİR
Yarış Tipi Federasyon Yarışı
Toplam Kayıt Sayısı
Yarış Kategorileri
  • Minik M2 Kadın
  • Minik M3 Kadın
  • Yıldız Kadın
  • Genç Kadın
  • Elit Kadın
  • Minik M2 Erkek
  • Minik M3 Erkek
  • Yıldız Erkek
  • Genç Erkek
  • Elit Erkek
  • Paralimpik
  • Ferdi Elit Erkek
  • Ferdi Elit Kadın
  • Ferdi Genç Erkek
  • Ferdi Genç Kadın
  • Ferdi Yıldız Erkek
  • Ferdi Yıldız Kadın
  • Ferdi Minik M2 Kadın
  • Ferdi Minik M3 Kadın
  • Ferdi Minik M2 Erkek
  • Ferdi Minik M3 Erkek
Puanlı/Puansız Puanlı
Takım Takım Puansız
Yarış Mesafesi Duyurulacak
Yarışçı Adı Bip No Lisans No Kategorisi Kulüp
Erdinç Altınoluk 0000000000000 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
ela köseoğlu 338 Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Ela Mutlu 339 Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Ela İmamoğlu 0000000000000 Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Aysu Çakmak 325 00000000000000 Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
cemre civelek 350 16-40-000321 Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Şevval Ecrin Semiz 335 16-40-000378 Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ayşegül Ömür 336 16-40-000386 Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Özümsu Aktan 326 17-40-000370 Minik M2 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Feyzan Hilal Arslan 11111111111 Minik M2 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Ekin Kireçtepe 1111111111 Minik M2 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Ece Nisa Tarıman 359 17.40.000432 Minik M2 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
Helin Arıkan 364 35-40-001275 Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
İrem Koşucu 16-0040-1234 Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Rana Yavuz 342 Minik M2 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Aslı Ürpekli 239 222222222222 Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Damla Özcan 242 0000000000000 Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Beyza Öztürk 241 0000000000000 Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Buse Salihoğlu 240 0000000000000 Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Beyza Mutlu 16-40-000392 Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Elif Varlı 247 07-40-002083 Minik M3 Kadın Antalya Triatlon Spor Kulübü
Elif Eda Çallı 238 16-40-000320 Minik M3 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Narin YAREN ÇELİK 238 17-40-000403 Minik M3 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
evla dündar 239 17-40-000462 Minik M3 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Halime Savran 11111111111 Minik M3 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
İrem Güder 1111111111111 Minik M3 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Yosun Tutum 218 17.40.000405 Minik M3 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
Havin Ada Çataldeğirmen 217 17.40.000464 Minik M3 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
Muhlise Tekin 17-40-00492 Minik M3 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
Berra Yavuz 246 Minik M3 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Ceren Dinç 115 165468987 Yıldız Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
İpek Kahraman 0000000000000 Yıldız Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Çisel Bahar 149 0000000000000 Yıldız Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
ipek eylül eravcı 151 17-40-000419 Yıldız Kadın Gelibolu Spor Kulübü
ZEYNEP UÇARSOY 141 35-40-001187 Yıldız Kadın İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Eylül Bice 120 Yıldız Kadın Balıkesir Çelmak Spor Kulübü
Sarah Alara IŞKIN 78 Genç Kadın Antalya Triatlon Spor Kulübü
Elif Polat 83 17-40-00349 Genç Kadın Gelibolu Spor Kulübü
gözde güvenbaş 84 34-40-002365 Genç Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Merve Aybüke Şen 70 Genç Kadın Sakarya Telekom Spor Kulübü
Aysu Aydoğan 00000000 Genç Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
ezgi sevcan ustabaş 77 35-40-001211 Genç Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
İpek Öztosun 21 35-40-002193 Elit Kadın Göztepe Spor Kulübü
Begüm Feran 579 35-40-002087 19-29 Yaş Grubu Kadın Göztepe Spor Kulübü
Pelin Pelis 593 35-0001 30-39 Yaş Grubu Kadın İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü
Coraline Chapatte 583 34-40-002230 30-39 Yaş Grubu Kadın
Erkan Altunay 291 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Faruk Emre Kuş 292 111111111 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Arda Akar 294 0000000000000 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Burak Vatansever 295 0000000000000 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Türker Bahar 296 0000000000000 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Kaan Gedikoğlu 0000000000000 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Kadir Başaran 293 74-40-000001 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Muhammet Emir Kaynarca 261 16-40-000152 Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Çınar Şimşirli 289 16-40-000325 Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ada YAVUZ 00000000000 Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Berk Mustafa TÜRK 273 Minik M2 Erkek Hira Spor
Arda Artuker 34-40-002006 Minik M2 Erkek Hira Spor
Efim Balalaeshnikov 269 Minik M2 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
İlke Hüseyin Akbay 286 17-40-000460 Minik M2 Erkek Gelibolu Spor Kulübü
Hasan Efe OZENÇ 264 48-40-000020 Minik M2 Erkek Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
OGAN DORUK 311 35-40-002033 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
halil ibrahim gürer 78-40-000029 Minik M2 Erkek Karabük Gençlik Spor
Mehmet Fatih Han 260 16-40-000389 Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Yusuf ÇİFTÇİ Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ömer Deniz ÇİFTÇİ 16-40-000395 Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Selahattin Sefa ÇETİN 60-40-000302 Minik M2 Erkek Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü
halil ibrahim gürer 78-40-000029 Minik M2 Erkek Karabük Gençlik Spor
Tolga Türksever 140 000443 Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Ethem Dönmez 147 3440002311 Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Berkay Tuna 148 Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Deniz Özcan 149 0000000000000 Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Cem Yıldırım 151 16-40-000359 Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Alper Sertaç Gündüz 0940000073 Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Arda Eryılmaz 171 09-40-000054 Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Arda Efe Üçkardeşler 195 09-40-000064 Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Alper Sertaç Gündüz 0940000073 Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Arda Eryılmaz 171 09-40-000054 Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Arda Efe Üçkardeşler 195 09-40-000064 Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
bahri dağcı 154 Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Enes Kaya 152 07-40-002024 Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
HÜSEYİN ONAY 169 34-40-002349 Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Doğan Türeli 153 34-40-002581 Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Tuğsa Çakmak 111111111 Minik M3 Erkek Gelibolu Spor Kulübü
Mert Efe Salman 111111111 Minik M3 Erkek Gelibolu Spor Kulübü
Umut Gökduman 167 48-40-000021 Minik M3 Erkek Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
Aliberk Delibalta 170 35-40-001241 Minik M3 Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Poyraz COŞANDENİZ 207 35-40-002191 Minik M3 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
ibrahim Mehmedoğlu 97 16-40-000178 Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
ufuk ulaş tokat 118 111111111111111111111111111 Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Kenan Egemen BİLGİN 99 34-40-002480 Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
kaan dincer 122 11111111111111111111 Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Anıl Şentürk 98 0000000000000 Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Kerem AKSEN 95 0940000035 Yıldız Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Baturalp Polatcı 1111111111111111111111111 Yıldız Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Muzaffer Gür 103 154654654 Yıldız Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
cihan büdün 105 34-40-002257 Yıldız Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Sercan Balıkçıoğlu 16-40-000255 Yıldız Erkek Bursa Yüzme İhtisas Spor Kulübü
kayra alan 84 09-40-000050 Yıldız Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Tuna Özdür 100 35-40-001218 Yıldız Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Kıvanç Şahinkaya 101 35-40-001193 Yıldız Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Seçkin Kurtalan 100 Yıldız Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Efe Dökmeci 101 Yıldız Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Ebubekir BİNGÖL 60-40-000292 Yıldız Erkek Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü
Emre Altunay 55 34-40-002581 Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Semih Özgür 39 111111111111111 Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Emre OZTURK Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Emre Öztürk 28 0000000000000 Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Emre Terzioğlu 0000000000000 Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Mert Ağırgün 41 09-40-000033 Genç Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Fabian Mert Winter 30 Genç Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
ahmet berk koşcağız 31 1111111111111111 Genç Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Bertuğ Polatcı 270 54-40-000079 Genç Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
yigit Abacı 07-40-001997 Genç Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Oktay Arıkan 62 35-40-001120 Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
batuhan cemal akdaş 51 35-40-001199 Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Efe Egemen Şen 40 35-40-001186 Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Bekir Arda Galipoğlu 35-40-001310 Genç Erkek Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü
Uğurcan KILIÇ 35-40-001306 Genç Erkek Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü
Efe Kahraman 35-40-002175 Genç Erkek Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü
yüksel kızıltoprak 111111111 Genç Erkek Karabük Gençlik Spor
Oguzhan Aygün 00000000 Genç Erkek Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü
yüksel kızıltoprak 111111111 Genç Erkek Karabük Gençlik Spor
çağrı yüksel 502 09-40-000018 Elit Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Zülfü Karabulut 2 07-40-001972 Elit Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Ömer Yıldırım 09-40-000045 Elit Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Melih Bor 501 09-40-000021 Elit Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Semih Şenoğul 54-40-00004 Elit Erkek Sakarya Telekom Spor Kulübü
Julien Romeo ARAMA 48-40-000019 Elit Erkek Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
FERHAT ALYILMAZ 000000000000000000 Elit Erkek Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
SERHAT ALYILMAZ 0000000000000 Elit Erkek Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Yusuf Ateş 09-40-000018 19-24 Yaş Grubu Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Tolga KUŞ 35-40-002142 25-29 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
Alican Yalçın 508 34-40-000152 25-29 Yaş Grubu Erkek
Alper Adaş 540 0704002084 40-44 Yaş Grubu Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Memet Barış TURABİ 41-40-000387 40-44 Yaş Grubu Erkek Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
Birol Toraman 35-40-000011 55-59 Yaş Grubu Erkek
Harun Sayı Ferdi Elit Erkek
Furkan Saygılı 45-09-000702 Ferdi Elit Erkek
Muhsin Furkan Çağrı Ünal Ferdi Elit Erkek
Abdullah Yıldırım 09-40-000071 Ferdi Elit Erkek
Abdullah Yıldırım 09-40-000071 Ferdi Elit Erkek
Deniz Bozkurt 09-04-000076 Ferdi Elit Erkek
Mücahit Kıvrak 0940000064 Ferdi Elit Erkek
Mücahit Kıvrak 09-04-000063 Ferdi Elit Erkek
Nuri Can Yaşar 53 09-40-000070 Ferdi Genç Erkek
mustafa ikizler Ferdi Genç Erkek
Doğukan AYDOĞAN 17-40-000463 Ferdi Genç Erkek
Bilge Ece Seyhan 71 35-40-001157 Ferdi Genç Kadın
Büşra Kebeli 111111111111 Ferdi Genç Kadın Gelibolu Spor Kulübü
ilayda alada 155 17-40-000419 Ferdi Yıldız Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Damla Ergun 11111111111 Ferdi Yıldız Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Yağmur Özkaranlık 0000000000000 Ferdi Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Nisa Begüm Yılmaz 383 35-40-002015 Ferdi Minik M2 Kadın
Nevra Başak SAATLİ 247 17-40-000368 Ferdi Minik M3 Kadın
EMİR IŞIL 322 35-40001229 Ferdi Minik M2 Erkek
Mertcan Şengül 316 35-40-001246 Ferdi Minik M2 Erkek
Çağan Sezer 202 35-40-002225 Ferdi Minik M3 Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü