Isparta Eğirdir Triatlonu (Final)


Tarih:09 Eylül 2017, 00:00 (-15 Gün Kaldı)


Yer : EĞRİDİR(EĞİRDİR) / ISPARTA


Web Sitesi : http://www.triatlon.org.tr


Detaylar : Triatlon (Final) : Sprint Puanlı Elit, Genç, Yıldız, Minikler, yaş grupları,Paratriatlon

Adı Isparta Eğirdir Triatlonu (Final)
Yeri EĞRİDİR(EĞİRDİR) / ISPARTA
Yarış Tipi Federasyon Yarışı
Toplam Kayıt Sayısı
Yarış Kategorileri
  • Minik M1 Kadın
  • Minik M2 Kadın
  • Minik M3 Kadın
  • Yıldız Kadın
  • Genç Kadın
  • Elit Kadın
  • 19-29 Yaş Grubu Kadın
  • 30-39 Yaş Grubu Kadın
  • 40-49 Yaş Grubu Kadın
  • 50+ Yaş Grubu Kadın
  • Minik M1 Erkek
  • Minik M2 Erkek
  • Minik M3 Erkek
  • Yıldız Erkek
  • Genç Erkek
  • Elit Erkek
  • 19-24 Yaş Grubu Erkek
  • 25-29 Yaş Grubu Erkek
  • 30-34 Yaş Grubu Erkek
  • 35-39 Yaş Grubu Erkek
  • 40-44 Yaş Grubu Erkek
  • 45-49 Yaş Grubu Erkek
  • 50-54 Yaş Grubu Erkek
  • 55-59 Yaş Grubu Erkek
  • 60+ Yaş Grubu Erkek
  • Paralimpik
  • Ferdi Elit Erkek
  • Ferdi Elit Kadın
  • Ferdi Genç Erkek
  • Ferdi Genç Kadın
  • Ferdi Yıldız Erkek
  • Ferdi Yıldız Kadın
  • Ferdi Minik M1 Kadın
  • Ferdi Minik M2 Kadın
  • Ferdi Minik M3 Kadın
  • Ferdi Minik M1 Erkek
  • Ferdi Minik M2 Erkek
  • Ferdi Minik M3 Erkek
Puanlı/Puansız Puanlı
Takım Takım Puanlı
Yarış Mesafesi Sprint
Yarışçı Adı Bip No Lisans No Kategorisi Kulüp
Mehmet Aybars Araç 328 11111111111 Altay Spor Kulübü
Damla İnce 486 Minik M1 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Defne Akan 487 10-40-002102 Minik M1 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
öykü barlin 460 Minik M1 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Damla İnce 486 Minik M1 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Defne Akan 487 10-40-002102 Minik M1 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
öykü barlin 460 Minik M1 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Azra Ceren Akkul Minik M1 Kadın
Yağmur Arslan 1914-8 Minik M1 Kadın Altay Spor Kulübü
Dilek Şirin 479 16-40-000391 Minik M1 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Naz Çiftçi 476 16-40-000387 Minik M1 Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Ceren Başaran 16-40-000335 Minik M1 Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Cemre Parmak 16-40-000346 Minik M1 Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Duru Karakaş 477 16-40-000388 Minik M1 Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Rana Öztürk 478 16-40-000384 Minik M1 Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Selin Başaran 16-40-000336 Minik M1 Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Ecrin Şen 480 16-40-000380 Minik M1 Kadın Külahçı Spor Kulübü
Esmanur Ömür 466 16-40-000395 Minik M1 Kadın Külahçı Spor Kulübü
Naz Çiftçi 476 16-40-000387 Minik M1 Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Ceren Başaran 16-40-000335 Minik M1 Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Cemre Parmak 16-40-000346 Minik M1 Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Duru Karakaş 477 16-40-000388 Minik M1 Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Rana Öztürk 478 16-40-000384 Minik M1 Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Selin Başaran 16-40-000336 Minik M1 Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Azra Ceren Akkul Minik M1 Kadın
İpek Beril TÜRK Minik M1 Kadın Hira Spor
ekin özyılmaz 34-7777777 Minik M1 Kadın Hira Spor
safiye tüylü 34-40-002700 Minik M1 Kadın Hira Spor
Sudem TÜLÜMEN 17-40-000427 Minik M1 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Ayşe Yağmur Cesur 16-40-000309 Minik M1 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Bahar Vatansever 481 111111111111111111111 Minik M1 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Zeynep Vatansever 0000000000000 Minik M1 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Meyra Güler 16-1111111 Minik M1 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Ecrin Su AKDAĞ 484 Minik M1 Kadın Antalya Triatlon Spor Kulübü
hilda naz geçen 471 35-40-002239 Minik M1 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
şevval gürsoy 35-40-002282 Minik M1 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
nehir uyar 468 35-40-002203 Minik M1 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Zeynep Naz Alay 472 35-40-002241 Minik M1 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
BERRA PAMUK 366 35-40-002076 Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Tutku Sır DİRİKŞAN 368 35-40-002262 Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
aycan koşar 365 35-40-002046 Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
IŞIK KARGIN 367 35-40-002066 Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
ELİF DENİZ ŞEN . Minik M2 Kadın İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği
Elif Duru Seferler 351 35-40-002085 Minik M2 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
elif güncan 352 Minik M2 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Özge Özgürhan 353 Minik M2 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
sudenaz çakır 356 Minik M2 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Elif Duru Seferler 351 35-40-002085 Minik M2 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
elif güncan 352 Minik M2 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Özge Özgürhan 353 Minik M2 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
sudenaz çakır 356 Minik M2 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Rana Yavuz 342 Minik M2 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Esma Lal Atlı 362 09-40-000080 Minik M2 Kadın Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Esma Lal Atlı 362 09-40-000080 Minik M2 Kadın Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Lena Çelik Minik M2 Kadın
IRMAK ÖZEL 392 11111111111 Minik M2 Kadın Altay Spor Kulübü
Ezgi Ateş 376 Minik M2 Kadın Altay Spor Kulübü
CEYLİN GÜLER 373 2428 Minik M2 Kadın Altay Spor Kulübü
cemre civelek 350 16-40-000321 Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Şevval Ecrin Semiz 335 16-40-000378 Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ayşegül Ömür 336 16-40-000386 Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ceylin Özendim 337 16-40-000385 Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Lena Çelik Minik M2 Kadın
Nehir Çimen 34-4000 Minik M2 Kadın Hira Spor
Helin Arıkan 364 35-40-001275 Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Ece Nisa Tarıman 359 17.40.000432 Minik M2 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
deniz abasızlar 358 16-40-353 Minik M2 Kadın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Özümsu Aktan 326 17-40-000370 Minik M2 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Ekin Kireçtepe 1111111111 Minik M2 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Feyzan Hilal Arslan 11111111111 Minik M2 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
ela köseoğlu 338 Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Nisa İrem EYVAZ 349 Minik M2 Kadın Antalya Triatlon Spor Kulübü
Nisa Şaşmazer 236 16-40-000347 Minik M3 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ceren Serbez 237 16-40-000324 Minik M3 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Elif Eda Çallı 238 16-40-000320 Minik M3 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Gülce Temiz 224 07-40-002077 Minik M3 Kadın Alanya Belediye Spor Kulübü
İlkben Almila Sarıtaş 002102 Minik M3 Kadın Alanya Belediye Spor Kulübü
Yosun Tutum 218 17.40.000405 Minik M3 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
Havin Ada Çataldeğirmen 217 17.40.000464 Minik M3 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
Muhlise Tekin 17-40-00492 Minik M3 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
serra akgün 232 16-40-128 Minik M3 Kadın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
esma uzunorman 233 16-40-126 Minik M3 Kadın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
rabiye aliosman 234 16-40-241 Minik M3 Kadın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Narin YAREN ÇELİK 238 17-40-000403 Minik M3 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
evla dündar 239 17-40-000462 Minik M3 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Halime Savran 11111111111 Minik M3 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
İrem Güder 1111111111111 Minik M3 Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Aslı Ürpekli 239 222222222222 Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Damla Özcan 242 0000000000000 Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Elif Varlı 247 07-40-002083 Minik M3 Kadın Antalya Triatlon Spor Kulübü
Ceyda AKTÜRK 221 35-40-002028 Minik M3 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Eda Ergin 228 35-40-002081 Minik M3 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
nur üşenmez 222 35-40-002026 Minik M3 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Ecren Gülin Kılıç 224 35-40-002123 Minik M3 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Akya dila Bilgin 231 35-40-002101 Minik M3 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Güneş Bahçeci Minik M3 Kadın İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği
Ada Eriş 227 11111111111 Minik M3 Kadın Balıkesir Belediye Spor Kulübü
Elif Nehir Sakallı 228 Minik M3 Kadın Balıkesir Belediye Spor Kulübü
Bilge Yankı ÇAYBÜK 229 Minik M3 Kadın Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
Paris Lal Kılıç 245 Minik M3 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Berra Yavuz 246 Minik M3 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Sude SÜLEYMANOĞLU 16 Minik M3 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Tuana Gürbüz 16-40-000395 Minik M3 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Elif Sayın ITU GVO Yıldız Kadın İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği
Damla İlayda Yılmaz Yıldız Kadın İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği
Nazik Tuba Kestel 45 56465465465 Yıldız Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Elif Manisa 147 Yıldız Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Sude Nur Kalçı 119 Yıldız Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Nazik Tuba Kestel 45 56465465465 Yıldız Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Elif Manisa 147 Yıldız Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Sude Nur Kalçı 119 Yıldız Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Eylül Bice 120 Yıldız Kadın Balıkesir Çelmak Spor Kulübü
Melike Yılmaz 129 Yıldız Kadın Balıkesir Belediye Spor Kulübü
Dilara Bahar Yıldız Kadın Balıkesir Belediye Spor Kulübü
Zeynep Sema Çamkıran 128 35-40-002082 Yıldız Kadın İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
ZEYNEP UÇARSOY 141 35-40-001187 Yıldız Kadın İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Zeynep Sema Çamkıran 128 35-40-002082 Yıldız Kadın İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
ZEYNEP UÇARSOY 141 35-40-001187 Yıldız Kadın İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
İpek Şar 116 Yıldız Kadın Sakarya Telekom Spor Kulübü
elif çakıroğlu 143 34-40-002532 Yıldız Kadın Hira Spor
öznur murçak 121 16-40-216 Yıldız Kadın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
gözde agaya 122 16-40-141 Yıldız Kadın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Selin Eyipoğlu 117 16-40-000072 Yıldız Kadın Bursa Yüzme Spor Kulübü
Beyza Cesur 118 16-40-000114 Yıldız Kadın Bursa Yüzme Spor Kulübü
ipek eylül eravcı 151 17-40-000419 Yıldız Kadın Gelibolu Spor Kulübü
İpek Kahraman 0000000000000 Yıldız Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Çisel Bahar 149 0000000000000 Yıldız Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Sıla Özdemir 65 07-40-002027 Genç Kadın Alanya Doğa Sporları Kulübü
ezgi sevcan ustabaş 77 35-40-001211 Genç Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Elif Polat 83 17-40-00349 Genç Kadın Gelibolu Spor Kulübü
gözde güvenbaş 84 34-40-002365 Genç Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Aytül Benan Tirgil Genç Kadın Hira Spor
Esra Fettahoğlu Genç Kadın Hira Spor
Sarah Alara IŞKIN 78 Genç Kadın Antalya Triatlon Spor Kulübü
Ezgi Kapcak Genç Kadın İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği
Didar İskender Genç Kadın İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği
İde Ezgi Önal Genç Kadın İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği
simge şahin genç Genç Kadın İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği
Birsu Ulkat 79 Genç Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Birsu Ulkat 79 Genç Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
ilayda kara 80 Genç Kadın Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
Görkem Sıla KORKMAZ 62 35-40-001194 Genç Kadın İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Görkem Sıla KORKMAZ 62 35-40-001194 Genç Kadın İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Merve Aybüke Şen 70 Genç Kadın Sakarya Telekom Spor Kulübü
Ece Örnek 64 1914-3 Genç Kadın Altay Spor Kulübü
Ceren Özkoç 63 1914-2 Genç Kadın Altay Spor Kulübü
Dila Erbil 1111 Genç Kadın Altay Spor Kulübü
İpek Öztosun 21 35-40-002193 Elit Kadın Göztepe Spor Kulübü
Ece Bakıcı 20 1111111111111 Elit Kadın Balıkesir Çelmak Spor Kulübü
BUSE SİNEM SATILMIŞ 19-29 Yaş Grubu Kadın İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği
Elena Salmina 3440002264 19-29 Yaş Grubu Kadın
Seher Kocatepe 19-29 Yaş Grubu Kadın Göztepe Spor Kulübü
Begüm Feran 579 35-40-002087 19-29 Yaş Grubu Kadın Göztepe Spor Kulübü
Itır Uysal 34-40-002722 19-29 Yaş Grubu Kadın
Esin Akkartal 575 19-29 Yaş Grubu Kadın Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
Pelin Pelis 593 35-0001 30-39 Yaş Grubu Kadın İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü
doğa sema çapanoğlu 584 35-40-001205 30-39 Yaş Grubu Kadın Mavi Karga Spor Kulübü
Harika HOŞGÖZ 588 35-40-002120 30-39 Yaş Grubu Kadın Mavi Karga Spor Kulübü
G. Deniz Salpar 34-40-000607 30-39 Yaş Grubu Kadın
begüm özüekren 30-39 Yaş Grubu Kadın Babaeski Spor Kulübü
Berrak Irmak 587 74-40-000001 30-39 Yaş Grubu Kadın
Egem Sena Korkut 590 35-40-002119 30-39 Yaş Grubu Kadın Mavi Karga Spor Kulübü
ÇİĞDEM TEKER 589 07-40-002170 30-39 Yaş Grubu Kadın
Nüket Bodur Kıran 585 3540002091 30-39 Yaş Grubu Kadın Mavi Karga Spor Kulübü
Coraline Chapatte 583 34-40-002230 30-39 Yaş Grubu Kadın
Saliha Yüksel 34-45-027150 30-39 Yaş Grubu Kadın
UTKAN EYÜBOĞLU 35-40-001224 30-39 Yaş Grubu Kadın
M. Suna Küçükçınar 06-40-002234 40-49 Yaş Grubu Kadın
Ayben Demir 34-40-002501 40-49 Yaş Grubu Kadın Adalar Su Sporları Kulübü
Selen Eryüce 40-49 Yaş Grubu Kadın
Aslı Dikici 34-40-002472 40-49 Yaş Grubu Kadın Hira Spor
Sermin Aydın 34-40.003333 40-49 Yaş Grubu Kadın Hira Spor
ESRA DENİZ TARHAN 596 35-40-002196 40-49 Yaş Grubu Kadın İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü
Çiğdem Kalaycıoğlu 597 07-40-002156 40-49 Yaş Grubu Kadın
Murat Akyiğit 09-40-000068 40-49 Yaş Grubu Kadın Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Murat Akyiğit 09-40-000068 40-49 Yaş Grubu Kadın Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Murat Akyiğit 09-40-000068 40-49 Yaş Grubu Kadın Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
pınar pöhrenk 598 07-40-002109 40-49 Yaş Grubu Kadın Antalya Triatlon Spor Kulübü
HEDİYE TAMA 50+ Yaş Grubu Kadın Isparta Yıldız Spor Kulübü
Cennet Teker 599 50+ Yaş Grubu Kadın
Doruk TOPALOĞLU 416 10-40-002085 Minik M1 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Doruk TOPALOĞLU 416 10-40-002085 Minik M1 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
YAĞIZ SARIKAYA 436 Minik M1 Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
Çağan Yalçın 405 Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Can Bakırsoy 404 Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Yiğit Gümüştekin 407 354 000 2162 Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Efe Öztürk 420 35-40-002220 Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Uzay Tenli 424 35-40-002160 Minik M1 Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Uzay Tenli 424 35-40-002160 Minik M1 Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Yağız Çınar 400 Minik M1 Erkek
Ege çilek 441 1111111111111 Minik M1 Erkek Altay Spor Kulübü
Doruk Ozer 445 11111111111 Minik M1 Erkek Altay Spor Kulübü
Nihat Argun Yücel 428 35-40-002254 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
İhsan Berk YAŞLI 431 35-40-002274 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
mertcan koşar 429 35-40-519752 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Doruk Ada Çetin 427 152535 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Ege Demir Demirtaş 447 35-40-002149 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
YAMAN ANLAŞAN 412 1640000329 Minik M1 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
İsmail Deniz Parmak 370 16-40-000381 Minik M1 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Muhammet Murat 401 16-40-000390 Minik M1 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Muhammet Emir Tomak 402 16-40-000382 Minik M1 Erkek Külahçı Spor Kulübü
Alperen Uçaner 403 16-40-000383 Minik M1 Erkek Külahçı Spor Kulübü
Osman Faruk Gergerlioğlu 16-40-000000 Minik M1 Erkek Külahçı Spor Kulübü
Yağız Çınar 400 Minik M1 Erkek
yiğit muhammet arık 34-40-002515 Minik M1 Erkek Hira Spor
Abdullah Yıldırım 423 17.40.000467 Minik M1 Erkek Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
egemen uğur tok 372 16-40-366 Minik M1 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
arda vatansever 419 16-40-367 Minik M1 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Muhammet Emir Kaynarca 261 16-40-000152 Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Çınar Şimşirli 289 16-40-000325 Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Eren Bilici 288 16-40-000379 Minik M2 Erkek Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Eren Bilici 288 16-40-000379 Minik M2 Erkek Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Baturalp Kale 287 111111111 Minik M2 Erkek
Hasan Efe OZENÇ 264 48-40-000020 Minik M2 Erkek Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
Berk Mustafa TÜRK 273 Minik M2 Erkek Hira Spor
utku kaya 34-401234 Minik M2 Erkek Hira Spor
MİKAİL İSMET AKKIZ 300 07-40-002075 Minik M2 Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
arda aydın 312 16-40-147 Minik M2 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
mert ertan cesur 313 Minik M2 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
muhammed kurt 314 16-40-127 Minik M2 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
murat kocaman 260 Minik M2 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Yusuf efe Taşdelen Minik M2 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
furkan aliosman 261 16-40-240 Minik M2 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
ahmet bahçıvan 292 16-40-120 Minik M2 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Alper tolga Ünlü 16-40-00000123 Minik M2 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
İlke Hüseyin Akbay 286 17-40-000460 Minik M2 Erkek Gelibolu Spor Kulübü
Erkan Altunay 291 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Faruk Emre Kuş 292 111111111 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Kadir Başaran 293 74-40-000001 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Arda Akar 294 0000000000000 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Burak Vatansever 295 0000000000000 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Türker Bahar 296 0000000000000 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Efim Balalaeshnikov 269 Minik M2 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Türker Kemal KIYAK 276 Minik M2 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
mehmet aydın 310 Minik M2 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Türker Kemal KIYAK 276 Minik M2 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
mehmet aydın 310 Minik M2 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Bedirhan Efe Altındiş 272 Minik M2 Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
EGE ÇAHAN 273 Minik M2 Erkek Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
Yalın Kanlıbaş 304 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Arda Akçay 301 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Berk Akçay 302 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Egemen Martin 305 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
OGAN DORUK 311 35-40-002033 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Batu Erdinç 303 35-40-002251 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Baturalp Kale 287 111111111 Minik M2 Erkek
Yusuf ÇİFTÇİ Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ömer Deniz ÇİFTÇİ 16-40-000395 Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ege Kızılelma 286 1914-7 Minik M2 Erkek Altay Spor Kulübü
OSMAN KEREM ATEŞ 275 35-40-002070 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Tuna Sağ 281 111111111 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Abdussamed Afindi 274 35-40-002232 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
İsmail YİĞİT 285 35-40-002043 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Yavuz Batın Önder 177 35-40-002128 Minik M3 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Efe Mert ERGEÇ 175 35-40-002069 Minik M3 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
ATA DORUK ÇALIŞ 182 35-40-002206 Minik M3 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Toprak Mingan 184 35-40-001259 Minik M3 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Bartu Okan Meral 206 16-40-000317 Minik M3 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Umut Gökduman 167 48-40-000021 Minik M3 Erkek Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
ibrahin emir karaca 175 3440000781 Minik M3 Erkek Hira Spor
Güney Van Bavel 144 10-40-001914 Minik M3 Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
ARDA YILDIRIM 145 07-40-002076 Minik M3 Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
Yusuf osman Atac 146 07-40-002101 Minik M3 Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
sergen memiş 200 16-40-251 Minik M3 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
kaan engin 141 16-40-131 Minik M3 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
melih caner engün 142 16-40-149 Minik M3 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
kerem dönmez 143 16-40-129 Minik M3 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
burak söylemez 164 16-40-351 Minik M3 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
mustaf sürücü 165 16-40-315 Minik M3 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Mert Efe Salman 111111111 Minik M3 Erkek Gelibolu Spor Kulübü
Tuğsa Çakmak 111111111 Minik M3 Erkek Gelibolu Spor Kulübü
Tolga Türksever 140 000443 Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Ethem Dönmez 147 3440002311 Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
bahri dağcı 154 Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Enes Kaya 152 07-40-002024 Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
HÜSEYİN ONAY 169 34-40-002349 Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Doğan Türeli 153 34-40-002581 Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Taha eren Coşgun 157 Minik M3 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Atilla Zorlu Minik M3 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Taha eren Coşgun 157 Minik M3 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Atilla Zorlu Minik M3 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Emirhan ÇAKIR 178 Minik M3 Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
çağatay uçar 179 Minik M3 Erkek Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
Hasan Erdoğan 180 Minik M3 Erkek Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
Bahadır furkan Özerkişi 181 Minik M3 Erkek Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
Poyraz COŞANDENİZ 207 35-40-002191 Minik M3 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Arda Eryılmaz 171 09-40-000054 Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Arda Efe Üçkardeşler 195 09-40-000064 Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Aliberk Delibalta 170 35-40-001241 Minik M3 Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Aliberk Delibalta 170 35-40-001241 Minik M3 Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Berkay Köksaldı 192 1914-6 Minik M3 Erkek Altay Spor Kulübü
Ahmetcan Arslan 190 1914-4 Minik M3 Erkek Altay Spor Kulübü
Alperen Kesimli 189 11111111111 Minik M3 Erkek Altay Spor Kulübü
Buğrahan Yuzak 191 1914-5 Minik M3 Erkek Altay Spor Kulübü
Bartu Ören 111 5446464654646465 Yıldız Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
fatih erdinç 103 Yıldız Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
GÖRKEM SAĞUT 104 Yıldız Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Bartu Ören 111 5446464654646465 Yıldız Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
fatih erdinç 103 Yıldız Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
GÖRKEM SAĞUT 104 Yıldız Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Burçak Özer 87 Yıldız Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
Mehmet Fatih Davran 115 Yıldız Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
Hakan Tunç 89 Yıldız Erkek Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
Seçkin Kurtalan 100 Yıldız Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Efe Dökmeci 101 Yıldız Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
kayra alan 84 09-40-000050 Yıldız Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Kerem AKSEN 95 0940000035 Yıldız Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Tuna Özdür 100 35-40-001218 Yıldız Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Kıvanç Şahinkaya 101 35-40-001193 Yıldız Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Tuna Özdür 100 35-40-001218 Yıldız Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Kıvanç Şahinkaya 101 35-40-001193 Yıldız Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Melih Orkun Orhan 102 Yıldız Erkek Sakarya Telekom Spor Kulübü
barış çelik 116 41-40-000437 Yıldız Erkek Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü
MERT UMUT ASLANTAŞ 110 35-40-002088 Yıldız Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Fuat Afindi 90 35-40-002029 Yıldız Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
BORA ÖZBORAOĞLU 92 35-40-002021 Yıldız Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
YAVUZ ANLAŞAN 16-40-000244 Yıldız Erkek Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
YAVUZ ANLAŞAN 16-40-000244 Yıldız Erkek Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
yusufcan korkmaz 106 1231412312312321 Yıldız Erkek Hira Spor
erdem efe baransel 34-4005820 Yıldız Erkek Hira Spor
utku egemen umut 34-8888888 Yıldız Erkek Hira Spor
Hikmet ilker Cifci 124 16-40-130 Yıldız Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
ufuk ulaş tokat 118 111111111111111111111111111 Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Kenan Egemen BİLGİN 99 34-40-002480 Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
kaan dincer 122 11111111111111111111 Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Anıl Şentürk 98 0000000000000 Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Baturalp Polatcı 1111111111111111111111111 Yıldız Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Muzaffer Gür 103 154654654 Yıldız Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
cihan büdün 105 34-40-002257 Yıldız Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Batınay KAYNARCA 1111111111111 Genç Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Metin Mert Çakırtaş 16-40-000370 Genç Erkek Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Metin Mert Çakırtaş 16-40-000370 Genç Erkek Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Kenan can Alpat 34-40-002280 Genç Erkek Hira Spor
emirhan tirak 36 06-40-001992 Genç Erkek Hira Spor
şefik oğuzalp doyuran 35 Genç Erkek Hira Spor
İrfan Özdemirci 33 Genç Erkek Hira Spor
Harun Erdem Arap 34_40.000054344 Genç Erkek Hira Spor
talha kırkgöz 34_40_000034034 Genç Erkek Hira Spor
Mehmet Alper GÜNEY 34-40-002229. Genç Erkek Hira Spor
ertuğ sacak 34 34-40-0009 Genç Erkek Hira Spor
Baran Aktan 25 07-40-001985 Genç Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
osman nuri kanıgür 26 07-40-001988 Genç Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
Tuncer Temiz 07-40-001965 Genç Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
sercan güngör 33 Genç Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Uğur KURT 20 16-40-256 Genç Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Serkan Sezer 21 16-40-257 Genç Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
serhat taşlı 22 16-40-48 Genç Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
berkay mutlu 23 16-40352 Genç Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Ahmet burak Işık 24 16-40-210 Genç Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Ayberk Güldikti Genç Erkek Hira Spor
Emre Altunay 55 34-40-002581 Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Semih Özgür 39 111111111111111 Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Emre OZTURK Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Emre Öztürk 28 0000000000000 Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Emre Terzioğlu 0000000000000 Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Fabian Mert Winter 30 Genç Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
ahmet berk koşcağız 31 1111111111111111 Genç Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Bertuğ Polatcı 270 54-40-000079 Genç Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
yigit Abacı 07-40-001997 Genç Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
KAAN ÇAKIR 47 3440002594 Genç Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
emirhan yalçın 31 Genç Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
KAAN ÇAKIR 47 3440002594 Genç Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
emirhan yalçın 31 Genç Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Hüseyin Hallaç 42 Genç Erkek Balıkesir Çelmak Spor Kulübü
emre erdik 45 Genç Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
semih erdik 46 Genç Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
enes kızılcık 47 Genç Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
Mücahit Onay Genç Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
oğuzhan çakır 48 Genç Erkek Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
Mert Ağırgün 41 09-40-000033 Genç Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Emre Özcan 42 09-40-000078 Genç Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Oktay Arıkan 62 35-40-001120 Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
batuhan cemal akdaş 51 35-40-001199 Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Efe Egemen Şen 40 35-40-001186 Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Oktay Arıkan 62 35-40-001120 Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
batuhan cemal akdaş 51 35-40-001199 Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Efe Egemen Şen 40 35-40-001186 Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Hasan Yassıkaya 50 1914-1 Genç Erkek Altay Spor Kulübü
Berkay Güngör 37 Genç Erkek Sakarya Telekom Spor Kulübü
Emirhan Demircan 27 Genç Erkek Sakarya Telekom Spor Kulübü
Yunus Emre Geçer 38 54-40-000102 Genç Erkek Sakarya Telekom Spor Kulübü
Gürhan Özkan 44 09-40-000065 Genç Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Yusuf Ateş 09-40-000018 Genç Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Adilcan Adısanoğlu 32 111111111111111 Elit Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Adilcan Adısanoğlu 32 111111111111111 Elit Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Gültiğin Er 5 Elit Erkek Balıkesir Çelmak Spor Kulübü
çağrı yüksel 502 09-40-000018 Elit Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Semih Şenoğul 54-40-00004 Elit Erkek Sakarya Telekom Spor Kulübü
Sadık Ahmet Boynueğri 6 07-40-001962 Elit Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
Emirhan Altıntaş 4 07-40-000053 Elit Erkek Alanya Doğa Sporları Kulübü
Zülfü Karabulut 2 07-40-001972 Elit Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Mehmet Korkut 0069 19-24 Yaş Grubu Erkek
Furkan İlhan ALTINTAŞ 34-40-000292 19-24 Yaş Grubu Erkek İstanbul Triatlon Spor Kulübü
Tahsin Deniz SARAÇ 35654872169885 19-24 Yaş Grubu Erkek
Mehmet Atila 19-24 Yaş Grubu Erkek Hira Spor
Mert Arslan 503 35-40-001196 19-24 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
Melih Bor 501 09-40-000021 19-24 Yaş Grubu Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
MHD AYAD TOMA 55-40-000003 19-24 Yaş Grubu Erkek
Ahmet can Dogan 500 35-40-001195 19-24 Yaş Grubu Erkek
AYKUT MİDİLLİÇ 32-40-000023 25-29 Yaş Grubu Erkek
Necati Durmaz 32-040000015 25-29 Yaş Grubu Erkek Isparta Yıldız Spor Kulübü
Burak Hasan Mercancı 506 35-40-001180 25-29 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
Tolga KUŞ 35-40-002142 25-29 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
Kemal Elektrikci 25-29 Yaş Grubu Erkek
Emre Yazıcı 509 06-40-002150 25-29 Yaş Grubu Erkek
cafer karakaya 25-29 Yaş Grubu Erkek
Tamer Yüce 06-40-002201 25-29 Yaş Grubu Erkek Ankyra Spor Kulubü
barış ilhan 517 35-40-002215 30-34 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
faiz ozkan 520 35-40-002165 30-34 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
ufuk türkoğlu 34-40-002289 30-34 Yaş Grubu Erkek
Görkem Güngör 34-40-000850 30-34 Yaş Grubu Erkek
BAHADIR TAMA 32-00000012 30-34 Yaş Grubu Erkek Isparta Yıldız Spor Kulübü
Serhat USLU 3440002300 30-34 Yaş Grubu Erkek Hira Spor
Yılma Halis DÖRTLEMEZ 06-40-002208 30-34 Yaş Grubu Erkek Ankyra Spor Kulubü
Cihan Asrak 34-40-000413 30-34 Yaş Grubu Erkek Marathonist
Zafer Öztürk 34-40-000660 30-34 Yaş Grubu Erkek Adalar Su Sporları Kulübü
CANER CANTEKİN 518 35-40-001121 30-34 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
Cihan Asrak 34-40-000413 30-34 Yaş Grubu Erkek Marathonist
Deniz Yılmaz 513 35-40-002161 30-34 Yaş Grubu Erkek
Kamil Okay 30-34 Yaş Grubu Erkek
Sabri Yiğit ÜFLER 514 07-40-001935 30-34 Yaş Grubu Erkek Antalyaspor Kulübü
Emin Mert Şişman 522 07-40-002070 30-34 Yaş Grubu Erkek Antalyaspor Kulübü
Ferit Tekin 521 35-40-001319 30-34 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
barış özegemen 09-40-000043 30-34 Yaş Grubu Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Hakan Kaçmaz 46-40-000005 30-34 Yaş Grubu Erkek
Orhan Can Özbek 06-40-002117 30-34 Yaş Grubu Erkek
KUBİLAY SEZGİN 06-40-002190 30-34 Yaş Grubu Erkek Ankyra Spor Kulubü
Ekrem Kaide 0044 30-34 Yaş Grubu Erkek
İrfan KARAMAN 07-40-002055 30-34 Yaş Grubu Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Çetin Çetiner 519 35-040001050 30-34 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
Aydın Akyokuş 32-40-002053 30-34 Yaş Grubu Erkek
göker kara 34-40-001082 35-39 Yaş Grubu Erkek
Seçkin Eren 34-40-002532 35-39 Yaş Grubu Erkek
Mehmet Öner AKTEN 06-40-002057 35-39 Yaş Grubu Erkek Ankyra Spor Kulubü
VOLKAN ARSLAN 06-40-002183 35-39 Yaş Grubu Erkek Ankyra Spor Kulubü
Mert Ağan 39-40-000302 35-39 Yaş Grubu Erkek
Emin Bostancı 35-40-001288 35-39 Yaş Grubu Erkek
Hüseyin Keleş 35-40-001296 35-39 Yaş Grubu Erkek
Korhan Kucuk 34-40-002405 35-39 Yaş Grubu Erkek Hira Spor
Murat Alaboz 34-40-002533 35-39 Yaş Grubu Erkek
Fatih Topçu 34-40-000943 35-39 Yaş Grubu Erkek İstanbul Triatlon Spor Kulübü
Hakan Alp 35-40-001178 35-39 Yaş Grubu Erkek
Levent Özgönül 527 35-40-001162 35-39 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
Önder Uzun 34-40-002321 35-39 Yaş Grubu Erkek
Hüseyin Arhan 0004 35-39 Yaş Grubu Erkek
Cagan Oztuna NA 35-39 Yaş Grubu Erkek
EMRE TASCAN 34-40-002290 35-39 Yaş Grubu Erkek
Burak Karacik 3440002258 35-39 Yaş Grubu Erkek
AHMET FARUK GÖRGÜN 10-40-002080 35-39 Yaş Grubu Erkek
RIFAT ATASOY 07-40-002037 35-39 Yaş Grubu Erkek Antalyaspor Kulübü
MERDAN ÇAYIR 34-40-000062 35-39 Yaş Grubu Erkek
Kerim Cakmak 06-40-002111 40-44 Yaş Grubu Erkek
Emin Bülent Tolga 34-40-002479 40-44 Yaş Grubu Erkek Adalar Su Sporları Kulübü
BURAK BAKIRSOY 539 35-40-0001006 40-44 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
Şafak Koç 06-40-002232 40-44 Yaş Grubu Erkek
Şevki Ahcıhoca 0120 40-44 Yaş Grubu Erkek
Sabahattin Artuker 34-40-002302 40-44 Yaş Grubu Erkek Hira Spor
Süleyman Malkoç 34-40-000717 40-44 Yaş Grubu Erkek
Ali İhsan ÖZTÜRK 34-40-002296 40-44 Yaş Grubu Erkek Hira Spor
Selim Bülbülkaya 34-40-002576 40-44 Yaş Grubu Erkek
Volkan Altunbudak 10-40-002111 40-44 Yaş Grubu Erkek
Özgür Erçelik 35-40-001308 40-44 Yaş Grubu Erkek
Memet Barış TURABİ 41-40-000387 40-44 Yaş Grubu Erkek Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
Kadri Eray Uysal 34-40-002430 40-44 Yaş Grubu Erkek
Suavi Noyan Kıran 543 3540000972 40-44 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
alper adaş 540 0704002084 40-44 Yaş Grubu Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Bülent Delbıçakoğlu 07-40-002162 40-44 Yaş Grubu Erkek
Tevfik Oytun AKA 34-40-001030 40-44 Yaş Grubu Erkek
MARK MİNASYAN 34-40-002517 40-44 Yaş Grubu Erkek Adalar Su Sporları Kulübü
Necati Şevik 538 33-40-000046 40-44 Yaş Grubu Erkek
kutluhan özkunt 535 35-40-000875 40-44 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
hüseyin tunçmen 32 40-44 Yaş Grubu Erkek
Hakan İlhan 07-40-002117 40-44 Yaş Grubu Erkek
sinan aksu 34-40-000922 45-49 Yaş Grubu Erkek İstanbul Triatlon Spor Kulübü
Yargı Değer Çağlar 34-40-000996 45-49 Yaş Grubu Erkek
SERDAR UZİŞ 551 07-40-002170 45-49 Yaş Grubu Erkek
Mehmet AKŞEN 0940000008 45-49 Yaş Grubu Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
HAKAN ERDEM 34-40-002422 45-49 Yaş Grubu Erkek
Cem Dagdelen 45-49 Yaş Grubu Erkek
ERCAN ŞEN 34-40-002414 45-49 Yaş Grubu Erkek İstanbul ITU Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü Derneği
mehmet sadık pöhrenk 549 07-40-002063 45-49 Yaş Grubu Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Ali Pusat 34-40-002315 45-49 Yaş Grubu Erkek
Emre Sezginer 06-40-002233 45-49 Yaş Grubu Erkek
Umut Kadir Korkmaz 34-40-002319 45-49 Yaş Grubu Erkek
hüseyin acungan 10-40001932 45-49 Yaş Grubu Erkek
cemil yıldızhan 07-40-001897 45-49 Yaş Grubu Erkek
Adnan Sedef 07-40-002050 45-49 Yaş Grubu Erkek
hamdi oğuz yoldaş 01-40-000046 45-49 Yaş Grubu Erkek
kerem ömer erten 546 35-40-001216 45-49 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
mehmet seçilmiş 550 17-40-000428 45-49 Yaş Grubu Erkek Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
UFUK SEVEN 34-40-002486 45-49 Yaş Grubu Erkek
Tuğrul Pınar 35-40-002103 50-54 Yaş Grubu Erkek
Martin Bernhart 07-040001877 50-54 Yaş Grubu Erkek
feridun özdamar 562 35-40-001026 50-54 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
Gürsel Özdoğan 50-54 Yaş Grubu Erkek
Uğur TÜRK 50-54 Yaş Grubu Erkek Hira Spor
Ufuk HIZARSLAN 34-40-002494 50-54 Yaş Grubu Erkek
Zekai Alptekin TAN 563 35-40-002163 50-54 Yaş Grubu Erkek
Erdal Eroğlu 32-040000007 50-54 Yaş Grubu Erkek
Semih Alpay Akhun 561 35-40-0000065 50-54 Yaş Grubu Erkek İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü
Mehmet Akarcalı 565 34-40-002269 50-54 Yaş Grubu Erkek
Birol Toraman 35-40-000011 55-59 Yaş Grubu Erkek
AYHAN TAMA 55-59 Yaş Grubu Erkek Isparta Yıldız Spor Kulübü
Hasan İşbilen 35-40-000040 55-59 Yaş Grubu Erkek
MELİH IŞIKÇI 10-040-001914 55-59 Yaş Grubu Erkek Balıkesir Doruk Spor Kulübü
Ali Bıdı 07-040001949 60+ Yaş Grubu Erkek
NİHAT TOPUZ 34-40-002529 60+ Yaş Grubu Erkek
Ali Serdar AKGİRAY 34- 40 - 001048 60+ Yaş Grubu Erkek Hira Spor
Fikret Akay 48-040000006 60+ Yaş Grubu Erkek
ABDULKADİR ÖZOĞUL 34-40-002510 Paralimpik
ekrem taşkın 10-40-001990 Paralimpik Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
Erdal Eroğlu 32-040000007 Ferdi Elit Erkek
Erdal Eroğlu 32-040000007 Ferdi Elit Erkek
Duygun Yurteri 515 34-40-000231 Ferdi Elit Erkek
Duygun Yurteri 515 34-40-000231 Ferdi Elit Erkek
Duygun Yurteri 515 34-40-000231 Ferdi Elit Erkek
bahadır pirik 10 17-40-418 Ferdi Elit Erkek
buse aygün Ferdi Elit Kadın
Buse AYGÜN 22 17-40-000459 Ferdi Elit Kadın
Esra nur Gökçek Ferdi Elit Kadın
Esra nur Gökçek Ferdi Elit Kadın
Esra nur Gökçek Ferdi Elit Kadın
buse aygün Ferdi Elit Kadın
Nuri Can Yaşar 53 09-40-000070 Ferdi Genç Erkek
Ata Toprak Acar 41-40-000398 Ferdi Genç Erkek
yiğithan dermenci Ferdi Genç Erkek
İzgi Akkeçeli 72 35-40-001054 Ferdi Genç Kadın
İlayda Çağın Çınar 87 35-40-001182 Ferdi Genç Kadın
Büşra Kebeli 111111111111 Ferdi Genç Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Bilge Ece Seyhan 71 35-40-001157 Ferdi Genç Kadın
Büşra Meşeli 86 17-40-448 Ferdi Genç Kadın
Uğurkan Özişseven 109 35-40-001228 Ferdi Yıldız Erkek
EMİR ARACI 35-40-001214 Ferdi Yıldız Erkek
EMİR ARACI 35-40-001214 Ferdi Yıldız Erkek
Ege Karaçetin 107 35-40-001190 Ferdi Yıldız Erkek
FURKAN DENİZ DURGUN 35-40-002286 Ferdi Yıldız Erkek
ilayda alada 155 17-40-000419 Ferdi Yıldız Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Damla Ergun 11111111111 Ferdi Yıldız Kadın Gelibolu Spor Kulübü
Çığıl Uzun 3440002322 Ferdi Yıldız Kadın
Gülser ÜNLÜTÜRK 64-40-000005 Ferdi Minik M1 Kadın
Büşra ÇARTAY 492 32-40-002037 Ferdi Minik M1 Kadın
Gülser ÜNLÜTÜRK 64-40-000005 Ferdi Minik M1 Kadın
yagmur ceren baykal Ferdi Minik M2 Kadın
Yağmur Özkaranlık 111111111111 Ferdi Minik M2 Kadın
Asya Aksakal 385 35-40-001227 Ferdi Minik M2 Kadın
Nisa Begüm Yılmaz 383 35-40-002015 Ferdi Minik M2 Kadın
İklim KUTLU 388 32-40-002039 Ferdi Minik M2 Kadın
Derin Deniz Tayaksi 254 35-40-002018 Ferdi Minik M3 Kadın
ECE UÇAR 250 35-40-001226 Ferdi Minik M3 Kadın
Eylül Karabağ 251 35-40-001231 Ferdi Minik M3 Kadın
Nevra Başak SAATLİ 247 17-40-000368 Ferdi Minik M3 Kadın
ceyda özdoğancı Ferdi Minik M3 Kadın
Yusuf KUŞÇU 450 32-40-002038 Ferdi Minik M1 Erkek
bora kaya 451 09-40-000077 Ferdi Minik M1 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
bora kaya 451 09-40-000077 Ferdi Minik M1 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
bora kaya 451 09-40-000077 Ferdi Minik M1 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
bora kaya 451 09-40-000077 Ferdi Minik M1 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Batın Kıvanç Kurtuluş 449 16-40-000253 Ferdi Minik M1 Erkek
Mustafa Deniz TUNÇMEN 32 Ferdi Minik M1 Erkek
Kaan Efe Sevil 64-40-000003 Ferdi Minik M1 Erkek
İsmail Bağbakan 64-40-000006 Ferdi Minik M1 Erkek
İsmet Özkara 64-40-000004 Ferdi Minik M1 Erkek
EMİR IŞIL 322 35-40001229 Ferdi Minik M2 Erkek
Mertcan Şengül 316 35-40-001246 Ferdi Minik M2 Erkek
Mert Şencan 327 35-40-001279 Ferdi Minik M2 Erkek
Deniz Cakmak 06-40-002167 Ferdi Minik M2 Erkek
Ege Bayezit 198 35-40-001191 Ferdi Minik M3 Erkek
Ege Ercan 197 35-40-001287 Ferdi Minik M3 Erkek
ENSAR MUSTAFA EKER 199 16-40-000224 Ferdi Minik M3 Erkek
ARDA ARACI 35-40-001213 Ferdi Minik M3 Erkek
Çağan Sezer 202 35-40-002225 Ferdi Minik M3 Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Çağan Sezer 202 35-40-002225 Ferdi Minik M3 Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
kagan küçükberber Ferdi Minik M3 Erkek
kagan küçükberber Ferdi Minik M3 Erkek
demirhan çelik Ferdi Minik M3 Erkek