İzmir Urla Aquatlonu


Tarih:08 Temmuz 2017, 00:00 (-18 Gün Kaldı)


Yer : URLA / İZMİR


Web Sitesi : http://www.triatlon.org.tr


Detaylar : Türkiye Triatlon Federasyonunun 2017 faaliyet takviminde yer alan URLA AQUATLONU 8-9 Temmuz 2017 tarihlerinde İZMİR, URLA ’da yapılacaktır. Yarışma talimatı YARIŞ BİLGİLERİ MİNİK 1 2008-2009 50 m. 1 Tur 300 m. 1 Tur MİNİK 2 2006-2007 100 m. 1 Tur 625 m. 1 Tur MİNİK 3 2004-2005 200 m. 1 Tur 1.250 m. 1 Tur YILDIZLAR 2002-2003 375 m. 1 Tur 2.500 m. 2 Tur GENÇLER 1998-2001 1000 m. 1 Tur 5.000 m. 4 Tur ELİTLER 1997+ 1000 m. 1 Tur 5.000 m. 4 Tur YAŞ GRUPLARI 19-24, 25-29, 30-34, 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-64, 65-69, 70+ 1000 m 1 Tur 5.000 m 4 Tur HALK AQUATLONU MİNİKLER 8-9 YAŞ (2008-2009 doğumlu) 50 m. 1 Tur 300 m. 1 Tur MİNİKLER 10-11 YAŞ (2006-2007 doğumlu) 50 m. 1 Tur 300 m. 1 Tur MİNİKLER 12-15 YAŞ (2002-2005 doğumlu) 50 m. 1 Tur 625 m. 1 Tur GENÇLER 16-19 YAŞ (1998-2001 doğumlu) 100 m. 1 Tur 1.250 m. 1 Tur BÜYÜKLER 19+ yaş (1997 –önce doğanlar) 100 m. 1 Tur 1.250 m. 1 Tur ⦁ Halk Aquatlonu Kayıtları (9 TEMMUZ 2017) 12:00 – 15:00 saatleri arasında yarışma alanında yapılacaktır. ⦁ Katılımcıların güncel varsa lisanslarını ( Başka federasyon olur),sağlık raporlarını, kimlik belgelerini( nüfus cüzdanı) beraberlerinde getirmeleri ve muvafakat namelerini (18 yaştan küçükler için velilerin) doldurmaları gereklidir. ⦁ Yarışmacılar farklı saatlerde start alacaklardır. ⦁ Aquathlon Takım kupaları burada verilecektir. ( takım puanları en iyi ilk 3 takım sporcusu baz alınarak hesaplanır) ⦁ Halk Aquatlonuna katılanlar harcırah alamazlar. ⦁ Her katılımcıya katılım madalyası verilecektir, ilk üç dereceye girenler madalya ile ödüllendirilecektir. ⦁ Urla Aquatlonu final yarışı olduğundan, ilk üç dereceye giren takımlar kupa ile ödüllendirilecektir. YARIŞMA PROGRAMI 8 TEMMUZ 2017 CUMARTESİ URLA AQUATLON PARKUR GEZİSİ 15:00 – 16:00 URLA (İSKELE) AQUATLON KAYIT KONTROL 16:30 – 18:00 Duyurulacak AQUATLON TEKNİK TOPLANTI 18:30 – 19:00 Duyurulacak MAKARNA PARTİSİ 19:00 URLA (İSKELE) 9 TEMMUZ 2017 PAZAR DEĞİŞİM ALANINA GİRİŞ YAŞ GRUPLARI 08:00 – 08:30 URLA (İSKELE) YAŞ GRUPLARI STARTI 08:45 URLA (İSKELE) DEĞİŞİM ALANINA GİRİŞ ELİTLER GENÇLER 09:30-09:45 URLA (İSKELE) ELİT ERKEKLER ÇIKIŞ 10:00 URLA (İSKELE) ELİT KADINLAR ÇIKIŞ 10:03 URLA (İSKELE) GENÇ ERKEKLER ÇIKIŞ 10:40 URLA (İSKELE) GENÇ KADINLAR ÇIKIŞ 10:43 URLA (İSKELE) DEĞİŞİM ALANINA GİRİŞ : YILDIZLAR MİNİKLER 11:20 -11:45 URLA (İSKELE) YILDIZ ERKEKLER ÇIKIŞ 12:00 URLA (İSKELE) YILDIZ KADINLAR ÇIKIŞ 12:03 URLA (İSKELE) MİNİK3 ERKEKLER ÇIKIŞ 12:30 URLA (İSKELE) MİNİK 3 KADINLAR ÇIKIŞ 12:33 URLA (İSKELE) MİNİK 2 ERKEKLER ÇIKIŞ 13.00 URLA (İSKELE) MİNİK 2 KADINLAR ÇIKIŞ 13:03 URLA (İSKELE) MİNİK 1 ERKEKLER ÇIKIŞ 13:30 URLA (İSKELE) MİNİK 1 KADINLAR ÇIKIŞ 13:33 URLA (İSKELE) ÖNEMLİ NOT: ELİT ATLETLERİN BAZILARI BALKAN ŞAMPİYONASINDA OLACAĞINDAN ELİTLER AQUATLON STARTI YAŞ GRUPLARI İLE BERABER VERİLEBİLİR. YARIŞMA SAATLERİN DE 30 DK LIK DEĞİŞİKLİK OLABİLİR. BU KONU KATILIMCI SAYISINA GÖRE TEKNİK TOPLANTI DA GÖRÜŞÜLECEKTİR. BİLGİLERİNİZE. ELİTLER GENÇLER MADALYA MERASİMİ 11:15 TE YAPILACAKTIR. YILDIZLAR MİNİKLER MADALYA MERASİMİ 14:30 DA YAPILACAKTIR. HALK AQUATLONU 9 TEMMUZ 2017 HALK AQUATLONU KAYIT 12:00—15:00 URLA (İSKELE) DEĞİŞİM ALANINA GİRİŞ 15:00—15:20 URLA (İSKELE) GENÇ ERKEKLER ÇIKIŞ 16-19 ERKEKLER ÇIKIŞ 19+ 15:30 URLA (İSKELE) GENÇ KADINLAR ÇIKIŞ 16-19 KADINLAR ÇIKIŞ 19+ 15:35 URLA (İSKELE) URLA (İSKELE) MİNİKLER 13-15 16:00 URLA (İSKELE) MİNİKLER 10-11 16:00 URLA (İSKELE) MİNİKLER 08-09 16:00 URLA (İSKELE) HALK AQUATLONU MADALYA MERASİMİ 16.30 TÜM KATEGORİLER İÇİN YÜZME PARKURU YÜZME STARTI SUYUN İÇİNDEN BAŞLAYACAK ŞEKİLDE PLAJDAN OLACAKTIR. ELİTLER, GENÇLER VE YAŞ GRUPLARI, 1000M MESAFEYİ ZİNDAN ADASI DENİLEN BÖLGEYE OTOBÜSLER İLE GÖTÜRÜLEREK ZİNDAN ADASI ( ESKİ KEMİK HASTANESİ ) ÖNÜNDEN START ALACAKLARDIR. YILDIZLAR, M1,M2, M3 LER KUM PLAJI DENİLEN BÖLGEDEN START ALACAKLARDIR. FİZİKİ ŞARTLARDAN DOLAYI SUYUN 50M LİK BÖLÜMÜ ÇOK SIĞ OLDUĞUNDAN BU KATEGORİDEKİ SPORCULAR SAHİLDEN 50M UZAKTA SUYUN İÇİNDEN BELİRLENMİŞ BÖLGEDEN START ALACAKLARDIR. SPORCULARIMIZ EKSTRA SUYUN İÇİNDEN 50M GİBİ MESAFEYE KOŞACAKLAR, BU MESAFE KOŞU METRAJINA EKLENMEYECEKTİR.

Adı İzmir Urla Aquatlonu
Yeri URLA / İZMİR
Yarış Tipi Federasyon Yarışı
Yarış Kategorileri
  • Minik M1 Kadın
  • Minik M2 Kadın
  • Minik M3 Kadın
  • Yıldız Kadın
  • Genç Kadın
  • Elit Kadın
  • 19-29 Yaş Grubu Kadın
  • 30-39 Yaş Grubu Kadın
  • 40-49 Yaş Grubu Kadın
  • 50+ Yaş Grubu Kadın
  • Minik M1 Erkek
  • Minik M2 Erkek
  • Minik M3 Erkek
  • Yıldız Erkek
  • Genç Erkek
  • Elit Erkek
  • 19-24 Yaş Grubu Erkek
  • 25-29 Yaş Grubu Erkek
  • 30-34 Yaş Grubu Erkek
  • 35-39 Yaş Grubu Erkek
  • 40-44 Yaş Grubu Erkek
  • 45-49 Yaş Grubu Erkek
  • 50-54 Yaş Grubu Erkek
  • 55-59 Yaş Grubu Erkek
  • 60+ Yaş Grubu Erkek
  • Ferdi Elit Erkek
  • Ferdi Elit Kadın
  • Ferdi Genç Erkek
  • Ferdi Genç Kadın
  • Ferdi Yıldız Erkek
  • Ferdi Yıldız Kadın
  • Ferdi Minik M1 Kadın
  • Ferdi Minik M2 Kadın
  • Ferdi Minik M3 Kadın
  • Ferdi Minik M1 Erkek
  • Ferdi Minik M2 Erkek
  • Ferdi Minik M3 Erkek
Puanlı/Puansız Puanlı
Takım Takım Puanlı
Yarış Mesafesi Sprint Puanlı
Yarışçı Adı Bip No Lisans No Kategorisi Kulüp
Elif Kavaklı 391 35-40-002060 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Poyraz COŞANDENİZ 207 35-40-002191 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Nisa Cebeci Yok Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Doruk Tonguç Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
ege hasdağlı Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
nehir tonguc Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
mustafa mirza varlı Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
anıl sayıt Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Zeynep ÇENAY 74 54-40-000115 Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü
Doğa Yılmaz 256 54-40-000116 Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü
ercan doruk şahin İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
mirac aydın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Ege Kuter Arpacı 329 35-40-002255 Alsancak Su Sporları Kulübü
IRMAK ÖZEL 392 11111111111 Altay Spor Kulübü
Emir Tepedeldiren 206 Altay Spor Kulübü
Mehmet Aybars Araç 328 Altay Spor Kulübü
Mustafa Deniz TÜRCAN 205 Altay Spor Kulübü
poyraz buğra çetinkaya 455 35-40-002288 Altay Spor Kulübü
Azra Buyuktas 255 353511 Altay Spor Kulübü
Öykü Akın 393 1111111 Altay Spor Kulübü
öykü kara 73 1111 Altay Spor Kulübü
öykü barlin 460 Minik M1 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Zeynep Kavak 461 10-40-002067 Minik M1 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Kavin Duru Aydemir 462 35-40-002218 Minik M1 Kadın İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
sunay akın 463 10-40-002097 Minik M1 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Neris Doğan 464 10-040-500079 Minik M1 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
ECRİN ACAR 465 10-40-002096 Minik M1 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Esmanur Ömür 466 16-40-000395 Minik M1 Kadın Külahçı Spor Kulübü
Duru ÇAKANŞİMŞEK 467 35-40-002056 Minik M1 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
nehir uyar 468 35-40-002203 Minik M1 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
defne sarıöz 469 3540002240 Minik M1 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Elif ADLİ 470 35-40-002235 Minik M1 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
hilda naz geçen 471 35-40-002239 Minik M1 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Zeynep Naz Alay 472 35-40-002241 Minik M1 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
şevval gürsoy 35-40-002282 Minik M1 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Yağmur Arslan 1914-8 Minik M1 Kadın Altay Spor Kulübü
ada altan 475 111111111 Minik M1 Kadın Altay Spor Kulübü
Naz Çiftçi 476 16-40-000387 Minik M1 Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Duru Karakaş 477 16-40-000388 Minik M1 Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Rana Öztürk 478 16-40-000384 Minik M1 Kadın Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Dilek Şirin 479 16-40-000391 Minik M1 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ecrin Şen 480 16-40-000380 Minik M1 Kadın Külahçı Spor Kulübü
Bahar Vatansever 481 111111111111111111111 Minik M1 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Zeynep Vatansever 0000000000000 Minik M1 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
ipek elif yeşilyurt 35-40-002210 Minik M1 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Ecrin Su AKDAĞ 484 Minik M1 Kadın Antalya Triatlon Spor Kulübü
duru atsüren 485 16-40-198 Minik M1 Kadın Bursa Yüzme Spor Kulübü
Damla İnce 486 Minik M1 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Defne Akan 487 10-40-002102 Minik M1 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Ecrin Güzel 488 Minik M1 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
ecrin ada onay 489 Minik M1 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Elif Gündoğan 35-40-002271 Minik M1 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Şevval Ecrin Semiz 335 16-40-000378 Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ayşegül Ömür 336 16-40-000386 Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ceylin Özendim 337 16-40-000385 Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
ela köseoğlu 338 Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Ela Mutlu 339 Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Aysu Çakmak 325 00000000000000 Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Ela İmamoğlu 0000000000000 Minik M2 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Rana Yavuz 342 Minik M2 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
nehir kurtulmuş 343 35-40-002073 Minik M2 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Yağmur Tavus 344 35-40-002075 Minik M2 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
nisa tekçe 345 35-40-002030 Minik M2 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
İREM ÜNVEREN 346 35-40002059 Minik M2 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Çağla Atalayman 347 35-40-002250 Minik M2 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Nehir Atalayman 348 35-40-002209 Minik M2 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Nisa İrem EYVAZ 349 Minik M2 Kadın Antalya Triatlon Spor Kulübü
cemre civelek 350 16-40-000321 Minik M2 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Elif Duru Seferler 351 35-40-002085 Minik M2 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
elif güncan 352 Minik M2 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Özge Özgürhan 353 Minik M2 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Rüya Coşkun 354 Minik M2 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
NAZ ASLANDOĞDU 355 Minik M2 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
sudenaz çakır 356 Minik M2 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
gökçe mandacı 357 Minik M2 Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
deniz abasızlar 358 16-40-353 Minik M2 Kadın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Ece Nisa Tarıman 359 17.40.000432 Minik M2 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
helin özge aydemir 360 35-40-002219 Minik M2 Kadın İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Derin Karcıoğlu 361 35-40-002159 Minik M2 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Esma Lal Atlı 362 09-40-000080 Minik M2 Kadın Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Ada Karanfil 363 35-40-002063 Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Helin Arıkan 364 35-40-001275 Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
aycan koşar 365 35-40-002046 Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
BERRA PAMUK 366 35-40-002076 Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
IŞIK KARGIN 367 35-40-002066 Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Tutku Sır DİRİKŞAN 368 35-40-002262 Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Sıla Denli 369 35-40-002256 Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
BİLGE ÇAĞLA TOPGAÇ 370 3540002100 Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Turçin Tulca Konyalı 35-40-002048 Minik M2 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
nil su dur 372 111111 Minik M2 Kadın Altay Spor Kulübü
CEYLİN GÜLER 373 2428 Minik M2 Kadın Altay Spor Kulübü
Alya Ilgın Kurşun 374 1111111111 Minik M2 Kadın Altay Spor Kulübü
Irmak Şereflioğlu 375 1111111 Minik M2 Kadın Altay Spor Kulübü
Ezgi Ateş 376 Minik M2 Kadın Altay Spor Kulübü
Tuluğ Ecrin Yıldız 1111111 Minik M2 Kadın Altay Spor Kulübü
CEYLİN GÜLER 373 2428 Minik M2 Kadın Altay Spor Kulübü
zeynep oktay 1111111111111 Minik M2 Kadın Altay Spor Kulübü
cansu cesur 215 16-40-118 Minik M3 Kadın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Lara Çinko 216 17.40.000371 Minik M3 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
Havin Ada Çataldeğirmen 217 17.40.000464 Minik M3 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
Yosun Tutum 218 17.40.000405 Minik M3 Kadın Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
Pulsar Tunca 219 0940000060 Minik M3 Kadın Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Emine Erkmen 220 09-40-000057 Minik M3 Kadın Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Ceyda AKTÜRK 221 35-40-002028 Minik M3 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
nur üşenmez 222 35-40-002026 Minik M3 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
adasu karahan 223 35-40-002245 Minik M3 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Ecren Gülin Kılıç 224 35-40-002123 Minik M3 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
İLAYDA ŞAHİN 225 35-40-002238 Minik M3 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Fadime Ceylin Demirkapı 226 09-40-000083 Minik M3 Kadın Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Ada Eriş 227 11111111111 Minik M3 Kadın Balıkesir Belediye Spor Kulübü
Elif Nehir Sakallı 228 Minik M3 Kadın Balıkesir Belediye Spor Kulübü
Bilge Yankı ÇAYBÜK 229 Minik M3 Kadın Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
Eda Ergin 228 35-40-002081 Minik M3 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
Akya dila Bilgin 231 35-40-002101 Minik M3 Kadın Alsancak Su Sporları Kulübü
serra akgün 232 16-40-128 Minik M3 Kadın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
esma uzunorman 233 16-40-126 Minik M3 Kadın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
rabiye aliosman 234 16-40-241 Minik M3 Kadın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Gülce Temiz 224 07-40-002077 Minik M3 Kadın Alanya Belediye Spor Kulübü
Nisa Şaşmazer 236 16-40-000347 Minik M3 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Ceren Serbez 237 16-40-000324 Minik M3 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Elif Eda Çallı 238 16-40-000320 Minik M3 Kadın Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Aslı Ürpekli 239 222222222222 Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Buse Salihoğlu 240 0000000000000 Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Beyza Öztürk 241 0000000000000 Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Damla Özcan 242 0000000000000 Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Beyza Mutlu 16-40-000392 Minik M3 Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
İlkben Almila Sarıtaş 002102 Minik M3 Kadın Alanya Belediye Spor Kulübü
Paris Lal Kılıç 245 Minik M3 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Berra Yavuz 246 Minik M3 Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Elif Varlı 247 07-40-002083 Minik M3 Kadın Antalya Triatlon Spor Kulübü
Alara Timağur 248 07-40-002039 Minik M3 Kadın Alanya Belediye Spor Kulübü
ebrar çalışkan 249 16-40-000173 Minik M3 Kadın Bursa Yüzme Spor Kulübü
Ceren Dinç 115 165468987 Yıldız Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
İpek Şar 116 Yıldız Kadın Sakarya Telekom Spor Kulübü
Selin Eyipoğlu 117 16-40-000072 Yıldız Kadın Bursa Yüzme Spor Kulübü
Beyza Cesur 118 16-40-000114 Yıldız Kadın Bursa Yüzme Spor Kulübü
Sude Nur Kalçı 119 Yıldız Kadın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Eylül Bice 120 Yıldız Kadın Balıkesir Çelmak Spor Kulübü
öznur murçak 121 16-40-216 Yıldız Kadın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
gözde agaya 122 16-40-141 Yıldız Kadın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Aleyna tuğçe Özer 123 16-40-119 Yıldız Kadın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Cansu ÖZTAŞ 124 54-40-000105 Yıldız Kadın Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü
Doğa Dalgic 125 35-40-002247 Yıldız Kadın İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü
Ceren Etiz 35-40-002129 Yıldız Kadın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
ZEYNEP UÇARSOY 141 35-40-001187 Yıldız Kadın İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Melike Yılmaz 129 Yıldız Kadın Balıkesir Belediye Spor Kulübü
Zülal ÇALKAN 60 5440000113 Genç Kadın Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü
Cemre Anar 61 35-40-002212 Genç Kadın İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü
Görkem Sıla KORKMAZ 62 35-40-001194 Genç Kadın İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Ceren Özkoç 63 1914-2 Genç Kadın Altay Spor Kulübü
Ece Örnek 64 1914-3 Genç Kadın Altay Spor Kulübü
Sıla Özdemir 65 07-40-002027 Genç Kadın Alanya Doğa Sporları Kulübü
lidiya kravtsova 66 Genç Kadın Karabük Gençlik Spor
Erel Özgür 67 0000000000000 Genç Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Beyza Vatansever 68 000000000000 Genç Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Ecem Akgün 69 0000000000000 Genç Kadın Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Merve Aybüke Şen 70 Genç Kadın Sakarya Telekom Spor Kulübü
Esin Akkartal 575 19-29 Yaş Grubu Kadın Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
Yağmur Aydoğan 576 3540001325 19-29 Yaş Grubu Kadın Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
Bengisu AVCI 35-40-001328 19-29 Yaş Grubu Kadın
Çiğdem Gülgeç 578 07-40-002174 19-29 Yaş Grubu Kadın Antalyaspor Kulübü
Nesin Apaydın 580 35-0098789 30-39 Yaş Grubu Kadın İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü
özlem özgün 581 35-40-001285 30-39 Yaş Grubu Kadın İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü
Özge Soytürk 07-40-002172 30-39 Yaş Grubu Kadın Antalyaspor Kulübü
Coraline Chapatte 583 34-40-002230 30-39 Yaş Grubu Kadın
doğa sema çapanoğlu 584 35-40-001205 30-39 Yaş Grubu Kadın Mavi Karga Spor Kulübü
Nüket Bodur Kıran 585 3540002091 30-39 Yaş Grubu Kadın Mavi Karga Spor Kulübü
gizem çalışkan 586 35-40-002217 30-39 Yaş Grubu Kadın
Berrak Irmak 587 74-40-000001 30-39 Yaş Grubu Kadın
Harika HOŞGÖZ 588 35-40-002120 30-39 Yaş Grubu Kadın Mavi Karga Spor Kulübü
ÇİĞDEM TEKER 589 07-40-002170 30-39 Yaş Grubu Kadın
Egem Sena Korkut 590 35-40-002119 30-39 Yaş Grubu Kadın Mavi Karga Spor Kulübü
Güneş Uçkan Aral 591 35-40-002170 30-39 Yaş Grubu Kadın Mavi Karga Spor Kulübü
Dolunay Soykan Dinçer 592 3540002092 30-39 Yaş Grubu Kadın Mavi Karga Spor Kulübü
Pelin Pelis 593 35-0001 30-39 Yaş Grubu Kadın İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü
Zeynep Albeniz 594 30-39 Yaş Grubu Kadın
Ahmet Melih Yavaş 34-40-002206 40-49 Yaş Grubu Kadın
ESRA DENİZ TARHAN 596 35-40-002196 40-49 Yaş Grubu Kadın İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü
Çiğdem Kalaycıoğlu 597 07-40-002156 40-49 Yaş Grubu Kadın
pınar pöhrenk 598 07-40-002109 40-49 Yaş Grubu Kadın
Cennet Teker 599 50+ Yaş Grubu Kadın
Yağız Çınar 400 Minik M1 Erkek
Muhammet Murat 401 16-40-000390 Minik M1 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Muhammet Emir Tomak 402 16-40-000382 Minik M1 Erkek Külahçı Spor Kulübü
Alperen Uçaner 403 16-40-000383 Minik M1 Erkek Külahçı Spor Kulübü
Can Bakırsoy 404 Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Çağan Yalçın 405 Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Kuzey Temiz 406 35-40-002249 Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Yiğit Gümüştekin 407 354 000 2162 Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
BORGA BABADOGAN 408 35-40-002105 Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Kaan Tuna Kuşcu 409 3540002106 Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
theo metin henri demir 410 35-40-002246 Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Yiğit Gümüştekin 407 354 000 2162 Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
YAMAN ANLAŞAN 412 1640000329 Minik M1 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Görkem Molla 413 Minik M1 Erkek Bursa Yüzme Spor Kulübü
Efe Barış 414 16-40-000195 Minik M1 Erkek Bursa Yüzme Spor Kulübü
Alper Büyüksefil 415 1640000196 Minik M1 Erkek Bursa Yüzme Spor Kulübü
Doruk TOPALOĞLU 416 10-40-002085 Minik M1 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
İlke Öngül 417 35-40-002272 Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
egemen uğur tok 372 16-40-366 Minik M1 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
arda vatansever 419 16-40-367 Minik M1 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Efe Öztürk 420 35-40-002220 Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Umut Doruk Köse 421 10-40-002094 Minik M1 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Mustafa Yiğit Ünal 422 10-40-002095 Minik M1 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Abdullah Yıldırım 423 17.40.000467 Minik M1 Erkek Gelibolu Triatlon Spor Kulübü
Uzay Tenli 424 35-40-002160 Minik M1 Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Eymen Bayındır 425 10-40-002093 Minik M1 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Ege Gönen 426 10-040-500080 Minik M1 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Doruk Ada Çetin 427 152535 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Nihat Argun Yücel 428 35-40-002254 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
mertcan koşar 429 35-40-519752 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Efe Gülhan 430 35-40-002236 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
İhsan Berk YAŞLI 431 35-40-002274 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Ege Çalışkaner 432 35-00-2243 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
mertcan koşar 429 35-40-519752 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Sarp Corakpinar Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Demir Özdemir Minik M1 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
YAĞIZ SARIKAYA 436 Minik M1 Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
Mehmet Mete Kurtbaş Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
atahan bilen 438 35-40-002236 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
RÜZGAR ÖZER 439 35-40-519837 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Emir Açıkgöz 440 111111111111 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Ege çilek 441 1111111111111 Minik M1 Erkek Altay Spor Kulübü
YAMAÇ GÜRSAL 442 11111111111 Minik M1 Erkek Altay Spor Kulübü
Çağlar Şereflioglu 443 1111111 Minik M1 Erkek Altay Spor Kulübü
Çınar Şereflioğlu 444 1111111 Minik M1 Erkek Altay Spor Kulübü
Doruk Ozer 445 11111111111 Minik M1 Erkek Altay Spor Kulübü
doğaç duran 446 35-40-002201 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Ege Demir Demirtaş 447 35-40-002149 Minik M1 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
murat kocaman 260 Minik M2 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
furkan aliosman 261 16-40-240 Minik M2 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
ahmet bahçıvan 292 16-40-120 Minik M2 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Muammer Yasin AKIBAT 263 10-40-002090 Minik M2 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Hasan Efe OZENÇ 264 48-40-000020 Minik M2 Erkek Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
Aytuğ DOKUYUCU 10-40-002092 Minik M2 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Ege Emre 266 Minik M2 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Çınar Deniz İLHAN 267 M2 Minik M2 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Demir Oray 268 1111111 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Mert Derin 269 35-40-002050 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
kenan cora 270 35-40-002-050 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Mert Hatipoğlu 271 35-40-002051 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Bedirhan Efe Altındiş 272 Minik M2 Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
EGE ÇAHAN 273 Minik M2 Erkek Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
Abdussamed Afindi 274 35-40-002232 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
OSMAN KEREM ATEŞ 275 35-40-002070 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Yağızali Yıldırım 276 35-40-002051 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Arda Goluoğlu 277 35-40-002071 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
berktu tosun 278 35-40-002180 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Atilla Ege Eroğlu 279 35-40-002284 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Derin Demirci 280 35-40-002050 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Tuna Sağ 281 111111111 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Tuna Bulgur 35-40-002231 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
efehan tosun 283 35-40-002178 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Egem Eryeşil 111111111111111 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
İsmail YİĞİT 285 35-40-002043 Minik M2 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Ege Kızılelma 286 1914-7 Minik M2 Erkek Altay Spor Kulübü
TUNAHAN GÜNGÖR 315 1111111111 Minik M2 Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Baturalp Kale 287 Minik M2 Erkek
Eren Bilici 288 16-40-000379 Minik M2 Erkek Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü
Çınar Şimşirli 289 16-40-000325 Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Mehmet Fatih Han 260 16-40-000389 Minik M2 Erkek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü
Erkan Altunay 291 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Faruk Emre Kuş 292 111111111 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Kadir Başaran 293 74-40-000001 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Arda Akar 294 0000000000000 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Burak Vatansever 295 0000000000000 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Türker Bahar 296 0000000000000 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Yusuf Ormancı 297 0000000000000 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Kaan Gedikoğlu 0000000000000 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Eren Güngör 299 Minik M2 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
MİKAİL İSMET AKKIZ 300 07-40-002075 Minik M2 Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
Arda Akçay 301 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Berk Akçay 302 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Batu Erdinç 303 35-40-002251 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Yalın Kanlıbaş 304 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Egemen Martin 305 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Bora Tavus 306 35-40-002075 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Tuna Altunbaş 307 35-40-002061 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Atakan Taşdemir 308 16-40-000168 Minik M2 Erkek Bursa Yüzme Spor Kulübü
Türker Kemal KIYAK 276 Minik M2 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
mehmet aydın 310 Minik M2 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
OGAN DORUK 311 35-40-002033 Minik M2 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
arda aydın 312 16-40-147 Minik M2 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
mert ertan cesur 313 Minik M2 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
muhammed kurt 314 16-40-127 Minik M2 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Tolga Türksever 140 000443 Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
kaan engin 141 16-40-131 Minik M3 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
melih caner engün 142 16-40-149 Minik M3 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
kerem dönmez 143 16-40-129 Minik M3 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Güney Van Bavel 144 10-40-001914 Minik M3 Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
ARDA YILDIRIM 145 07-40-002076 Minik M3 Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
Yusuf osman Atac 146 07-40-002101 Minik M3 Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
Ethem Dönmez 147 3440002311 Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Berkay Tuna 148 Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Deniz Özcan 149 0000000000000 Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Kaan Mutlu 150 16-40-000194 Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Cem Yıldırım 151 16-40-000359 Minik M3 Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Enes Kaya 152 07-40-002024 Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Doğan Türeli 153 34-40-002581 Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
bahri dağcı 154 Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Celil Şentürk 155 16-40-000267 Minik M3 Erkek Bursa Yüzme Spor Kulübü
Emre Mutlu 156 Minik M3 Erkek Bursa Yüzme Spor Kulübü
Taha eren Coşgun 157 Minik M3 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
berktuğ kartal 158 Minik M3 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
doğukan benli 159 Minik M3 Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Ada Kanlıbaş 35-40-002188 Minik M3 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Enes Kartalkıyı 161 35-40-002132 Minik M3 Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
sergen memiş 200 16-40-251 Minik M3 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
hasan yağız uluğ 201 16-40-316 Minik M3 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
burak söylemez 164 16-40-351 Minik M3 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
mustaf sürücü 165 16-40-315 Minik M3 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
egehan rüzgar arıcı 16-40-116 Minik M3 Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Umut Gökduman 167 48-40-000021 Minik M3 Erkek Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
Ekim Deniz Tunçel 07-40-002078 Minik M3 Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
HÜSEYİN ONAY 169 34-40-002349 Minik M3 Erkek Antalya Triatlon Spor Kulübü
Aliberk Delibalta 170 35-40-001241 Minik M3 Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Arda Eryılmaz 171 09-40-000054 Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Alper Sertaç Gündüz 0940000073 Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Enis Coşkunseven 173 35-40-002025 Minik M3 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Emir Coşkunseven 174 35-40-002024 Minik M3 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Efe Mert ERGEÇ 175 35-40-002069 Minik M3 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Kaan AL 176 35-40-002098 Minik M3 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Yavuz Batın Önder 177 35-40-002128 Minik M3 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Emirhan ÇAKIR 178 Minik M3 Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
çağatay uçar 179 Minik M3 Erkek Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
Hasan Erdoğan 180 Minik M3 Erkek Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
Bahadır furkan Özerkişi 181 Minik M3 Erkek Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
ATA DORUK ÇALIŞ 182 35-40-002206 Minik M3 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Ulaş Deniz 35-40-002068 Minik M3 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Toprak Mingan 184 35-40-001259 Minik M3 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Yaşar Tuna Ayyıldız 185 35-40-002122 Minik M3 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
egemen mart 186 Minik M3 Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
İlhan Temiz 187 111111111111 Minik M3 Erkek Altay Spor Kulübü
ege paşam çalık 188 111111111 Minik M3 Erkek Altay Spor Kulübü
Alperen Kesimli 189 11111111111 Minik M3 Erkek Altay Spor Kulübü
Ahmetcan Arslan 190 1914-4 Minik M3 Erkek Altay Spor Kulübü
Buğrahan Yuzak 191 1914-5 Minik M3 Erkek Altay Spor Kulübü
Berkay Köksaldı 192 1914-6 Minik M3 Erkek Altay Spor Kulübü
MUSTAFA FUAT ALPAGUT 193 1111111 Minik M3 Erkek Altay Spor Kulübü
Arda Efe Üçkardeşler 195 09-40-000064 Minik M3 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Arda Aracı 203 35-40-001213 Minik M3 Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Zekeriya Sina Kop 80 54-40-000118 Yıldız Erkek Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü
Tuna Özdür 100 35-40-001218 Yıldız Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Kıvanç Şahinkaya 101 35-40-001193 Yıldız Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
barış çelik 116 41-40-000437 Yıldız Erkek Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü
kayra alan 84 09-40-000050 Yıldız Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Burak Yunus ATLI 85 09-40-000081 Yıldız Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Cefi Alber Çikurel 86 2222222 Yıldız Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Burçak Özer 87 Yıldız Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
Mehmet Fatih Davran 115 Yıldız Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
Hakan Tunç 89 Yıldız Erkek Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
Fuat Afindi 90 35-40-002029 Yıldız Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
MERT UMUT ASLANTAŞ 110 35-40-002088 Yıldız Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
BORA ÖZBORAOĞLU 92 35-40-002021 Yıldız Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
hasan arslan 93 1111111111 Yıldız Erkek Altay Spor Kulübü
hüseyin arslan 94 d11111111111 Yıldız Erkek Altay Spor Kulübü
Kerem AKSEN 95 0940000035 Yıldız Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
ömer gürer 96 Yıldız Erkek Karabük Gençlik Spor
ibrahim Mehmedoğlu 97 16-40-000178 Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Anıl Şentürk 98 0000000000000 Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Kenan Egemen BİLGİN 99 34-40-002480 Yıldız Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Seçkin Kurtalan 100 Yıldız Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Efe Dökmeci 101 Yıldız Erkek İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü
Melih Orkun Orhan 102 Yıldız Erkek Sakarya Telekom Spor Kulübü
fatih erdinç 103 Yıldız Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
GÖRKEM SAĞUT 104 Yıldız Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Hikmet ilker Cifci 124 16-40-130 Yıldız Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Uğur KURT 20 16-40-256 Genç Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Serkan Sezer 21 16-40-257 Genç Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
serhat taşlı 22 16-40-48 Genç Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
berkay mutlu 23 16-40352 Genç Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Ahmet burak Işık 24 16-40-210 Genç Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Baran Aktan 25 07-40-001985 Genç Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
osman nuri kanıgür 26 07-40-001988 Genç Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
Emre OZTURK Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
Emre Öztürk 28 0000000000000 Genç Erkek Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü
mustafa karaca 29 Genç Erkek Sakarya Telekom Spor Kulübü
yunus çalışkan 30 16-40-000337 Genç Erkek Bursa Yüzme Spor Kulübü
emirhan yalçın 31 Genç Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Adilcan Adısanoğlu 32 111111111111111 Genç Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
sercan güngör 33 Genç Erkek Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü
Bayram Halil Bakırtaş 34 54-40-000104 Genç Erkek Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü
Onur Furkan Ercan 35 54-40-000117 Genç Erkek Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü
Ruşen Ahmet ÇAKIR 36 54-40-000110 Genç Erkek Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü
Berkay Güngör 37 Genç Erkek Sakarya Telekom Spor Kulübü
Yunus Emre Geçer 38 54-40-000102 Genç Erkek Sakarya Telekom Spor Kulübü
Oktay Arıkan 62 35-40-001120 Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Efe Egemen Şen 40 35-40-001186 Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Mert Ağırgün 41 09-40-000033 Genç Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Emre Özcan 42 09-40-000078 Genç Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Atakan Köyden 43 Genç Erkek Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü
Gürhan Özkan 44 09-40-000065 Genç Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
emre erdik 45 Genç Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
semih erdik 46 Genç Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
enes kızılcık 47 Genç Erkek Balıkesir Belediye Spor Kulübü
Ege Arda Çörekci 48 35-40-002267 Genç Erkek Alsancak Su Sporları Kulübü
Serkay Karakaya 49 10812 Genç Erkek Altay Spor Kulübü
Hasan Yassıkaya 50 1914-1 Genç Erkek Altay Spor Kulübü
Deniz Çolpanlar 57 1914 Genç Erkek Altay Spor Kulübü
batuhan cemal akdaş 51 35-40-001199 Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Zeynep Sema Çamkıran 128 35-40-002082 Genç Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
Julien Romeo ARAMA 48-40-000019 Elit Erkek Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
Onur Saban 9 1914-0 Elit Erkek Altay Spor Kulübü
Ali Yıldız 5 35-40-001091 Elit Erkek İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü
Sadık Ahmet Boynueğri 6 07-40-001962 Elit Erkek Alanya Belediye Spor Kulübü
Emirhan Altıntaş 4 07-40-000053 Elit Erkek Alanya Doğa Sporları Kulübü
SEMİH ŞENOĞUL 1 Elit Erkek Sakarya Telekom Spor Kulübü
onur calp 15-54-54 19-24 Yaş Grubu Erkek Sivas Gençlik Spor Kulübü
Ahmet can Dogan 500 35-40-001195 19-24 Yaş Grubu Erkek
Melih Bor 501 09-40-000021 19-24 Yaş Grubu Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
çağrı yüksel 502 09-40-000018 19-24 Yaş Grubu Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Mert Arslan 503 35-40-001196 19-24 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
Burak Hasan Mercancı 506 35-40-001180 25-29 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
Mehmet Oğuzhan ÖZKURT 507 41-40-000441 25-29 Yaş Grubu Erkek Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü
Alican Yalçın 508 34-40-000152 25-29 Yaş Grubu Erkek
Emre Yazıcı 509 06-40-002150 25-29 Yaş Grubu Erkek
oğuz temuçin kesmen 510 30-34 Yaş Grubu Erkek
Çağrı Çalışkan 511 35-40-002216 30-34 Yaş Grubu Erkek
Volkan Ustabay 512 34-40-002286 30-34 Yaş Grubu Erkek
Deniz Yılmaz 513 35-40-002161 30-34 Yaş Grubu Erkek
Sabri Yiğit ÜFLER 514 07-40-001935 30-34 Yaş Grubu Erkek Antalyaspor Kulübü
Duygun Yurteri 515 34-40-000231 30-34 Yaş Grubu Erkek
Ramazan Emrah KARABOĞA 516 35-45-003742 30-34 Yaş Grubu Erkek
barış ilhan 517 35-40-002215 30-34 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
CANER CANTEKİN 518 35-40-001121 30-34 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
Çetin Çetiner 519 35-040001050 30-34 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
faiz ozkan 520 35-40-002165 30-34 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
Ferit Tekin 521 35-40-001319 30-34 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
Emin Mert Şişman 522 07-40-002070 30-34 Yaş Grubu Erkek Antalyaspor Kulübü
Oğuz Bodur 523 07-40-002071 30-34 Yaş Grubu Erkek Antalyaspor Kulübü
Erkan Sümer 524 45-40-000025 30-34 Yaş Grubu Erkek
hüseyin aydın aktaş 525 07-40-002004 35-39 Yaş Grubu Erkek Antalyaspor Kulübü
İlker Ecir 526 34-40-002292 35-39 Yaş Grubu Erkek
Levent Özgönül 527 35-40-001162 35-39 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
EFE GÜRMAN 35-40-001004 35-39 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
Yasin KAZAKLI 529 34-40-002284 35-39 Yaş Grubu Erkek
Murat Aral 530 35-40-002171 35-39 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
Tolga Çağ 35-40-002195 35-39 Yaş Grubu Erkek
mehmet fatih alasya 532 42-40-000039 35-39 Yaş Grubu Erkek
Fatih Ökten 533 12-40-000001 40-44 Yaş Grubu Erkek
Timuçin Gülaç 534 35-40-001318 40-44 Yaş Grubu Erkek
kutluhan özkunt 535 35-40-000875 40-44 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
Mustafa Kumbaracı 536 35-40-000932 40-44 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
Devrim Ünay 537 35-40-002213 40-44 Yaş Grubu Erkek İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü
Necati Şevik 538 33-40-000046 40-44 Yaş Grubu Erkek
BURAK BAKIRSOY 539 35-40-0001006 40-44 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
alper adaş 540 0704002084 40-44 Yaş Grubu Erkek
Barış Çatalyürek 541 35-40-002166 40-44 Yaş Grubu Erkek
Arkın ŞIKTAŞLI 542 45-40-000019 40-44 Yaş Grubu Erkek
Suavi Noyan Kıran 543 3540000972 40-44 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
kerem ömer erten 546 35-40-001216 45-49 Yaş Grubu Erkek Göztepe Spor Kulübü
Tamer Zeybek 547 07-40-002161 45-49 Yaş Grubu Erkek Antalyaspor Kulübü
MEHMET AKSARAYLI 548 35-40-002155 45-49 Yaş Grubu Erkek
mehmet sadık pöhrenk 549 07-40-002063 45-49 Yaş Grubu Erkek
mehmet seçilmiş 550 17-40-000428 45-49 Yaş Grubu Erkek
SERDAR UZİŞ 551 07-40-002170 45-49 Yaş Grubu Erkek
Murat Sapsağlam 552 35-40-001220 45-49 Yaş Grubu Erkek
A. Cem Bodur 34-40-002299 45-49 Yaş Grubu Erkek
halil ibrahim arslan 34-40-002624 45-49 Yaş Grubu Erkek
Anıl Altunbaş 555 35-40-001030 45-49 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
Ali ibrahim Öz 556 07-40-001974 45-49 Yaş Grubu Erkek
ahmet murat erbelger 557 34-40-000949 45-49 Yaş Grubu Erkek
Mehmet Erdoğan 559 48-40-00014 50-54 Yaş Grubu Erkek
Tuğrul Pınar 50-54 Yaş Grubu Erkek
deneme 123 2222222222 50-54 Yaş Grubu Erkek
Semih Alpay Akhun 561 35-40-0000065 50-54 Yaş Grubu Erkek İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü
feridun özdamar 562 35-40-001026 50-54 Yaş Grubu Erkek Mavi Karga Spor Kulübü
Zekai Alptekin TAN 563 35-40-002163 50-54 Yaş Grubu Erkek
abdulselam çalkan 564 54-40-000067 50-54 Yaş Grubu Erkek
Mehmet Akarcalı 565 34-40-002269 50-54 Yaş Grubu Erkek
selami aksoy 566 35-40-000015 55-59 Yaş Grubu Erkek
sezer bugra akgun 123456 Ferdi Elit Erkek
Nuri Can Yaşar 53 09-40-000070 Ferdi Genç Erkek
Bilge Ece Seyhan 71 35-40-001157 Ferdi Genç Kadın
İzgi Akkeçeli 72 35-40-001054 Ferdi Genç Kadın
KUTAY AKKEÇELİ 106 35-40-001192 Ferdi Yıldız Erkek
Ege Karaçetin 107 35-40-001190 Ferdi Yıldız Erkek
Berkay koruyucu 108 06-40-002123 Ferdi Yıldız Erkek
Uğurkan Özişseven 109 35-40-001228 Ferdi Yıldız Erkek
Seray Göçmenoğlu 130 16-40-000364 Ferdi Yıldız Kadın
melisa özmen 491 16-40-000333 Ferdi Minik M1 Kadın
Büşra ÇARTAY 492 32-40-002037 Ferdi Minik M1 Kadın
Öznur METİN 493 32-40-002035 Ferdi Minik M1 Kadın
Zeynep Özertanlar 494 1111111111 Ferdi Minik M1 Kadın
Rüzgar Ziya DURGUT 381 1640000261 Ferdi Minik M2 Kadın
Defne Şıktaşlı 45-40-000026 Ferdi Minik M2 Kadın
Nisa Begüm Yılmaz 383 35-40-002015 Ferdi Minik M2 Kadın
Ala Nur Karagözler 384 16-40-000221 Ferdi Minik M2 Kadın
Asya Aksakal 385 35-40-001227 Ferdi Minik M2 Kadın
EDA ÖZRODOP 386 16-40-000222 Ferdi Minik M2 Kadın
Ayşe Ceren GÖKÇEBAY 387 32-40-000056 Ferdi Minik M2 Kadın
İklim KUTLU 388 32-40-002039 Ferdi Minik M2 Kadın
İrem Yolcuoğlu 389 16-40-000229 Ferdi Minik M2 Kadın
Asli zeynep Kılıç 390 16-40-000273 Ferdi Minik M2 Kadın
ECE UÇAR 250 35-40-001226 Ferdi Minik M3 Kadın
Eylül Karabağ 251 35-40-001231 Ferdi Minik M3 Kadın
Kübra Seçkin 252 16-40-000227 Ferdi Minik M3 Kadın
Ceren Demir 253 16-40-000365 Ferdi Minik M3 Kadın
Derin Deniz Tayaksi 254 35-40-002018 Ferdi Minik M3 Kadın
Murat Demirci 448 1640000332 Ferdi Minik M1 Erkek
Batın Kıvanç Kurtuluş 449 16-40-000253 Ferdi Minik M1 Erkek
Yusuf KUŞÇU 450 32-40-002038 Ferdi Minik M1 Erkek
bora kaya 451 09-40-000077 Ferdi Minik M1 Erkek Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü
Akın ALTUĞ 58-40-000301 Ferdi Minik M1 Erkek
Alp atlas ulusoy 453 3540002273 Ferdi Minik M1 Erkek
Mertcan Şengül 316 35-40-001246 Ferdi Minik M2 Erkek
ALPER ALADEMİROĞLU 317 16-40-000191 Ferdi Minik M2 Erkek
hakan sadıç 318 16-40-000360 Ferdi Minik M2 Erkek
Ömer Enes AKAR 319 16-40-000228 Ferdi Minik M2 Erkek
Halil ibrahim Yıldız 320 Ferdi Minik M2 Erkek
Engincan Üsküplü 321 16-40-000270 Ferdi Minik M2 Erkek
EMİR IŞIL 322 35-40001229 Ferdi Minik M2 Erkek
Yusuf kağan Kılıç 323 16-40-000272 Ferdi Minik M2 Erkek
EGEMEN KARTALLAR 324 16-40-000393 Ferdi Minik M2 Erkek
özgür yonca 325 16-40-000234 Ferdi Minik M2 Erkek
Koray KORUYUCU 326 06-40-002172 Ferdi Minik M2 Erkek
Mert Şencan 327 35-40-001279 Ferdi Minik M2 Erkek
İlker UYGUÇ 196 16-40-000223 Ferdi Minik M3 Erkek
Ege Ercan 197 35-40-001287 Ferdi Minik M3 Erkek
Ege Bayezit 198 35-40-001191 Ferdi Minik M3 Erkek
ENSAR MUSTAFA EKER 199 16-40-000224 Ferdi Minik M3 Erkek
göktuğ molla 200 16-40-000232 Ferdi Minik M3 Erkek
Eren Dinç 201 16-40-000226 Ferdi Minik M3 Erkek
Çağan Sezer 202 35-40-002225 Ferdi Minik M3 Erkek İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü
ARDA ARACI 35-40-001213 Ferdi Minik M3 Erkek
İsmailefe Yeşilyurt 11111 Ferdi Minik M3 Erkek Altay Spor Kulübü