SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI   SOYADI KATEGORİ ÜLKE KULÜBÜ PUAN
1 304 ESİN AKKARTAL BAYANLAR 19+ TR Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 9000
2 301 SEHER KOCATEPE BAYANLAR 19+ TR Göztepe Spor Kulübü 8916
3 303 SELVER SEZER BAYANLAR 19+ TR Karaman Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 8801
4 305 GAMZE DÜLGER BAYANLAR 19+ TR Ferdi 8486
5 302 BEGÜM FERAN BAYANLAR 19+ TR Göztepe Spor Kulübü 8458
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI   SOYADI KATEGORİ ÜLKE KULÜBÜ PUAN
1 312 CORALİNE CHAPATTE BAYANLAR 30+ TR Ferdi 8936
2 311 SEMA DOĞA ÇAPANOĞLU BAYANLAR 30+ TR Mavi Karga Spor Kulübü 8879
3 306 SALİHA YÜKSEL BAYANLAR 30+ TR Maratonist 8785
4 313 ŞEBNEM NACAR BAYANLAR 30+ TR Göztepe Spor Kulübü 8759
5 309 EGEM SENA KORKUT BAYANLAR 30+ TR Mavi Karga Spor Kulübü 8740
6 307 NÜKET BODUR KIRAN BAYANLAR 30+ TR Mavi Karga Spor Kulübü 8600
7 308 DOLUNAY SOYKAN DİNÇER BAYANLAR 30+ TR Mavi Karga Spor Kulübü 8595
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI   SOYADI KATEGORİ ÜLKE KULÜBÜ PUAN
1 315 NERMİN FENMEN BAYANLAR 50 + TR Ferdi 8397
2 314 CUMHURE ALKAN BAYANLAR 50 + TR Mavi Karga Spor Kulübü 7904

 

SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI   SOYADI KATEGORİ ÜLKE KULÜBÜ PUAN
1 174 ENES KURU ERKEKLER  19 + TR Ferdi 8959
2 172 YUSUF ATEŞ ERKEKLER  19 + TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 8880
3 170 MERT ARSLAN ERKEKLER  19 + TR Göztepe Spor Kulübü 8846
4 178 AHMET CAN KALYONCU ERKEKLER  19 + TR Sakarya Telekom Spor Kulübü 8714
5 173 ŞAHİN GİRAL ERKEKLER  19 + TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 8502
6 171 İBRAHİM FURKAN ZORLU ERKEKLER  19 + TR Kütahya Termal Turizm Gençlik ve Spor Kulübü 8077
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI   SOYADI KATEGORİ ÜLKE KULÜBÜ PUAN
1 180 TOLGA KUŞ ERKEKLER  25 + TR Mavi Karga Spor Kulübü 8997
2 175 AKİF BOZKURT ERKEKLER  25 + TR Karkay Gençlik Spor Kulübü 8996
3 181 BERK YANAR ERKEKLER  25 + TR Ferdi 8799
4 183 ALİCAN YALÇIN ERKEKLER  25 + TR Ferdi 8796
5 182 ŞEVKET ÖZER ERKEKLER  25 + TR Ferdi 8786
6 179 DOĞAN PAMUKLU ERKEKLER  25 + TR Ferdi 8785
7 177 BURAK HASAN MERCANCI ERKEKLER  25 + TR Göztepe Spor Kulübü 8777
8 176 SEÇKİN BARIŞ SÖNMEZ ERKEKLER  25 + TR Hira Spor 8725
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI   SOYADI KATEGORİ ÜLKE KULÜBÜ PUAN
1 199 MUSTAFA ŞİRİN ERKEKLER  30 + TR Alanya Doğa Sporları Kulübü 9000
2 188 CİHAN ASRAK ERKEKLER  30 + TR Maratonist 8986
3 190 FATİH ERTÖRÜN ERKEKLER  30 + TR Ferdi 8898
4 184 FERİT TEKİN ERKEKLER  30 + TR Göztepe Spor Kulübü 8875
5 189 MUSTAFA ŞENGÜLER ERKEKLER  30 + TR Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü 8872
6 185 FAİZ ÖZKAN ERKEKLER  30 + TR Göztepe Spor Kulübü 8848
7 191 UGUR AKSEHİR ERKEKLER  30 + TR Ferdi 8834
8 187 ONUR KAPUCU ERKEKLER  30 + TR Alanya Doğa Sporları Kulübü 8806
9 195 ALİ KUTLUHAN KORKMAZ ERKEKLER  30 + TR Maratonist 8765
10 193 ŞEMS KORKMAZ ERKEKLER  30 + TR Ferdi 8727
11 196 EMRE CIKINCI ERKEKLER  30 + TR Hira Spor 8701
12 186 ŞÜKRÜ TARIM ERKEKLER  30 + TR Ferdi 8586
13 194 ŞEREF METE DİNÇER ERKEKLER  30 + TR Mavi Karga Spor Kulübü 8574
14 198 BARIŞ ÖZEGEMEN ERKEKLER  30 + TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 8468
15 197 VOLKAN USTABAY ERKEKLER  30 + TR Ferdi 8206
16 200 ERKAN SÜMER ERKEKLER  30 + TR Ferdi 8154
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI   SOYADI KATEGORİ ÜLKE KULÜBÜ PUAN
1 202 GÖKSEN ÇINAR ERKEKLER 35+ TR Marmara Spor Kulübü 8917
2 217 UMUT ÇAVUŞOĞLU ERKEKLER 35+ TR Karabük Gençlik Spor 8880
3 203 ORHAN GÜZEL ERKEKLER 35+ TR Ferdi 8876
4 209 EMRE TAŞCAN ERKEKLER 35+ TR Ferdi 8844
5 211 YASİN KAZAKLI ERKEKLER 35+ TR Ferdi 8770
6 204 UTKAN EYÜBOĞLU ERKEKLER 35+ TR Ferdi 8766
7 214 İLKER ECİR ERKEKLER 35+ TR Adalar Su Sporları Kulübü 8728
8 206 FUGGAN ARİK ERKEKLER 35+ TR Hira Spor 8719
9 210 BARAN BARUT ERKEKLER 35+ TR Ferdi 8712
10 208 MEMET ARİF ÖZTOP ERKEKLER 35+ TR Mavi Karga Spor Kulübü 8678
11 207 KORHAN KUCUK ERKEKLER 35+ TR Ferdi 8553
12 215 ENİS KUŞGÖZ ERKEKLER 35+ TR Ferdi 8519
13 212 SERKAN GÜNDÜZALP ERKEKLER 35+ TR Ferdi 8489
14 213 H.TOLGA GÖK ERKEKLER 35+ TR Ferdi 8432
15 201 AYTUG EKER ERKEKLER 35+ TR Ferdi 8412
16 216 RÜŞTÜ PEKÇEDENÖZ ERKEKLER 35+ TR Ferdi 8277
17 205 AHMET FARUK GÖRGÜN ERKEKLER 35+ TR Ferdi 8228
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI   SOYADI KATEGORİ ÜLKE KULÜBÜ PUAN
1 228 SUAVİ NOYAN KIRAN ERKEKLER 40+ TR Mavi Karga Spor Kulübü 8892
2 225 FERHAT KÖSE ERKEKLER 40+ TR Karaman Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 8863
3 227 KUTLUHAN ÖZKUNT ERKEKLER 40+ TR Mavi Karga Spor Kulübü 8857
4 226 MURAT AKYİĞİT ERKEKLER 40+ TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 8840
5 232 UTKU ERDEM ÖZER ERKEKLER 40+ TR Maratonist 8759
6 222 MEMET TURABİ ERKEKLER 40+ TR Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 8731
7 223 SABAHATTİN ARTUKER ERKEKLER 40+ TR Ferdi 8723
8 233 ARKIN ŞIKTAŞLI ERKEKLER 40+ TR Ferdi 8715
9 229 KAĞAN ONURER ERKEKLER 40+ TR Mavi Karga Spor Kulübü 8648
10 231 MEHMET SARIDEDEOĞLU ERKEKLER 40+ TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 8630
11 221 ALİ İHSAN ÖZTÜRK ERKEKLER 40+ TR Ferdi 8608
12 218 BARIŞ ÇATALYÜREK ERKEKLER 40+ TR Ferdi 8542
13 220 SÜLEYMAN MALKOÇ ERKEKLER 40+ TR Ferdi 8513
14 219 SERDAR GEZGİN ERKEKLER 40+ TR Ferdi 8483
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI   SOYADI KATEGORİ ÜLKE KULÜBÜ PUAN
1 244 MEHMET SEÇİLMİŞ ERKEKLER 45+ TR Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 8895
2 236 EYÜP YAZICI ERKEKLER 45+ TR Sakarya Telekom Spor Kulübü 8871
3 237 KEREM ÖMER ERTEN ERKEKLER 45+ TR Göztepe Spor Kulübü 8780
4 241 SERDAR UZİŞ ERKEKLER 45+ TR Ferdi 8755
5 240 ANIL ALTUNBAŞ ERKEKLER 45+ TR Mavi Karga Spor Kulübü 8705
6 246 TUNÇ GÜR ERKEKLER 45+ TR Ferdi 8664
7 238 GÖKHAN BİLGEN ERKEKLER 45+ TR Ferdi 8618
8 245 ADNAN ONAR ERKEKLER 45+ TR Ferdi 8508
9 243 MEHMET AKŞEN ERKEKLER 45+ TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 8428
10 239 BARIŞ ÜNLÜ ERKEKLER 45+ TR Karaman Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 8341
11 242 LEVENT BOLAT ERKEKLER 45+ TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 8173
12 234 A. CEM BODUR ERKEKLER 45+ TR Ferdi 7930
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI   SOYADI KATEGORİ ÜLKE KULÜBÜ PUAN
1 252 CEVDET ALYILMAZ ERKEKLER 50 + TR Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 8747
2 248 AHMET ŞİMŞEK ERKEKLER 50 + TR Ferdi 8704
3 250 NİDAİ SELMİ ÇAKIR ERKEKLER 50 + TR Babaeski Spor Kulübü 8649
4 251 ZEKAİ ALPTEKİN TAN ERKEKLER 50 + TR Ferdi 8614
5 249 MEHMET ERDOĞAN ERKEKLER 50 + TR Ferdi 8528
6 253 UĞUR TÜRK ERKEKLER 50 + TR Hira Spor 8246
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI   SOYADI KATEGORİ ÜLKE KULÜBÜ PUAN
1 256 MELİH IŞIKÇI ERKEKLER 55+ TR Balıkesir Doruk Spor Kulübü 8307
2 255 BÜLENT YILDIRIM ERKEKLER 55+ TR Antalya Triatlon Spor Kulübü 8206
3 254 SELAMİ AKSOY ERKEKLER 55+ TR Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 8184
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI   SOYADI KATEGORİ ÜLKE KULÜBÜ PUAN
1 257 ALİ BIDI ERKEKLER 60+ TR Antalya Triatlon Spor Kulübü 8292
2 258 KADRİ AKKOC ERKEKLER 60+ TR Ferdi 8253
3 259 AYHAN AKBAY ERKEKLER 60+ TR Ferdi 8141

 

Yaş Grubu Erkek Takım Puan Durumu
 Sn Takım  Puan
1 Mavi Karga Spor Kulübü 26746
2 Göztepe Spor Kulübü 26569
3 Maratonist 26510
4 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 26350
5 Hira Spor 26145
Yaş Grubu Kadın Takım Puan Durumu
 Sn Takım  Puan
1 Mavi Karga Spor Kulübü 26219
2 Göztepe Spor Kulübü 26133

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin