MİNİK 2 ERKEK  
                 
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI  SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG Puan
1 6 TÜRKER BAHAR 2007 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 9000
2 24 TUNAHAN GÜNGÖR 2007 TR Ferdi MİNİK 2 ERKEK 8997
3 13 AHMET BAHÇIVAN 2007 TR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8987
4 1 BERK MUSTAFA TÜRK 2006 TR Hira Spor MİNİK 2 ERKEK 8980
5 3 ERKAN ALTUNAY 2006 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8976
6 2 İLKE HÜSEYİN AKBAY 2006 TR Gelibolu Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8967
7 4 ARDA AKAR 2006 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8965
8 9 HASAN EFE ÖZENÇ 2006 TR Ferdi MİNİK 2 ERKEK 8962
9 10 EFİM BALALAESHNİKOV 2006 TR Antalya Triatlon Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8960
10 23 EMİR IŞIL 2006 TR Ferdi MİNİK 2 ERKEK 8959
11 5 BURAK VATANSEVER 2006 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8953
12 20 MUHAMMED EMİR KAYNARCA 2006 TR Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8952
13 16 BERK AKÇAY 2007 TR İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8948
14 7 BEDİRHAN EFE ALTINDİŞ 2007 TR Balıkesir Belediye Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8937
15 17 YALIN KANLIBAŞ 2007 TR İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8935
16 21 ÇINAR ŞİMŞİRLİ 2007 TR Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8934
17 12 MUSTAFA DENİZ ÖZGÜR 2007 TR Ferdi MİNİK 2 ERKEK 8932
18 22 ADA YAVUZ 2006 TR Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8904
19 15 ARDA AKÇAY 2007 TR İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8898
20 19 EGEMEN NİCHOLAS MARTİN 2006 TR İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8892
21 18 TUNA ALTUNBAŞ 2006 TR İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8891
22 8 YUSUF ORMANCI 2006 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8844
MİNİK 2 BAYAN  
 
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI  SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG Puan
1 393 ÖZÜMSU AKTAN 2006 TR Ferdi MİNİK 2 BAYAN 9000
2 398 HELİN ARIKAN 2007 TR Alsancak Su Sporları Kulübü MİNİK 2 BAYAN 8989
3 397 CEMRE CİVELEK 2006 TR Bursa MollaArap Güven Spor Kulübü MİNİK 2 BAYAN 8983
4 394 ELA MUTLU 2006 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü MİNİK 2 BAYAN 8972
5 396 RANA YAVUZ 2007 TR İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü MİNİK 2 BAYAN 8913
6 395 ECE NİSA TARIMAN 2007 TR Gelibolu Triatlon Spor Kulübü MİNİK 2 BAYAN 8871
7 399 NİSA BEGÜM YILMAZ 2006 TR Ferdi MİNİK 2 BAYAN 8825

 

Minik 2 Erkek Takım Puanı
Sn Takım Puan
1 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 26941
2 Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü 26790
3 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 26781

 

MİNİK 3 ERKEK  
                 
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI  SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG Puan
1 33 EMİRHAN ÇAKIR 2004 TR Balıkesir Belediye Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 9000
2 29 İBRAHİM EMİR KARACA 2004 TR Hira Spor MİNİK 3 ERKEK 8987
3 36 DOĞAN TÜRELİ 2004 TR Antalya Triatlon Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8975
4 58 ARDA ARICI 2005 TR Ferdi MİNİK 3 ERKEK 8948
5 56 YUSUF OSMAN ATAÇ 2004 TR Alanya Belediye Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8935
6 30 YUNS EMRE KAPSIZ 2004 TR Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8932
7 38 BAHRİ DAĞCI 2005 TR Antalya Triatlon Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8928
8 37 HÜSEYİN ONAY 2005 TR Antalya Triatlon Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8927
9 39 ENES KAYA 2005 TR Antalya Triatlon Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8926
10 51 ADA KANLIBAŞ 2004 TR İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8906
11 35 UMUT GÖKDUMAN 2005 TR Ferdi MİNİK 3 ERKEK 8904
12 44 ÇAĞATAY UÇAR 2005 TR Balıkesir Gençlik Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8900
13 54 KADİR İHSAN SERTGÖZ 2005 TR Alanya Belediye Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8894
14 49 MELİH CANER ENGÜN 2005 TR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8883
15 43 HASAN ERDOĞAN 2004 TR Balıkesir Gençlik Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8860
16 41 ARDA ERYILMAZ 2005 TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8859
17 28 AYBARS AKTI 2004 TR Kütahya Halil Kılıçoğlu Gençlik ve Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8843
18 57 ALPER SERTAÇ GÜNDÜZ 2004 TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8839
19 26 ABDURRAHMAN YAZICI 2004 TR Sakarya Telekom Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8838
20 46 KEREM DÖNMEZ 2005 TR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8826
21 47 MUSTAFA SÜRÜCÜ 2005 TR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8822
22 31 ETEM DÖNMEZ 2004 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8805
23 27 İSMAİL EKİZ 2005 TR Kütahya Celal Fidan Gençlik ve Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8788
24 42 BAHADIR FURKAN ÖZERKİŞİ 2005 TR Balıkesir Gençlik Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8787
25 32 KAAN MUTLU 2005 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8746
26 55 BARTU OKAN MERAL 2004 TR Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8712
27 40 ARDA EFE ÜÇKARDEŞLER 2005 TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8668
28 34 DENİZ ÖZCAN 2005 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü MİNİK 3 ERKEK 8361

 

MİNİK 3 BAYAN  
 
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI  SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG Puan
1 385 GÜLNUR ÇANKAYA 2004 TR Alanya Doğa Sporları Kulübü MİNİK 3 BAYAN 9000
2 377 YOSUN TUTUM 2005 TR Gelibolu Triatlon Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8998
3 370 NARİN YAREN ÇELİK 2005 TR Ferdi MİNİK 3 BAYAN 8990
4 376 NEVRA BAŞAK SAATLİ 2004 TR Ferdi MİNİK 3 BAYAN 8970
5 375 ADA ERİŞ 2005 TR Balıkesir Belediye Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8967
6 388 HAVİN ADA ÇATALDEĞİRMEN 2005 TR Gelibolu Triatlon Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8962
7 391 EYLÜL KARABAĞ 2004 TR Ferdi MİNİK 3 BAYAN 8960
8 378 LARA ÇİNKO 2005 TR Gelibolu Triatlon Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8954
9 380 GÜLCE TEMİZ 2005 TR Alanya Belediye Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8920
10 382 SERRA AKGÜN 2004 TR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8912
11 390 ECE UÇAR 2004 TR Ferdi MİNİK 3 BAYAN 8911
12 386 ELİF EDA ÇALLI 2005 TR Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8891
13 384 RABİYE ALİOSMAN 2004 TR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8884
14 383 ESMA UZUNORMAN 2004 TR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8873
15 372 ELİF ÖZTÜRK 2004 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8866
16 374 DAMLA ÖZCAN 2005 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8854
17 379 EMİNE ERKMEN 2004 TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8838
18 381 BERRA YAVUZ 2005 TR İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8836
19 387 CEREN SERBEZ 2005 TR Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8805
20 373 ASLI ÜRPEKLİ 2004 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8764
21 371 EVLA DÜNDAR 2005 TR Gelibolu Spor Kulübü MİNİK 3 BAYAN 8716

 

Minik 3 Erkek Takım Puanı
Sn Takım Puan
1 Antalya Triatlon Spor Kulübü 26830
2 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 26547
3 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 26531
4 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 26366
5 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 25912
Minik 3 Kadın Takım Puanı
Sn Takım Puan
1 Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 26914
2 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 26669
3 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 26484

 

YILDIZ ERKEK  
                 
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI  SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG Puan
1 86 KIVANÇ ŞAHİNKAYA 2002 TR İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 9000
2 62 MUZAFFER GÜR 2002 TR Antalya Triatlon Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8969
3 76 MEHMET FATİH DAVRAN 2002 TR Balıkesir Belediye Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8956
4 78 FURKAN ÖRS 2002 TR Gelibolu Triatlon Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8951
5 61 BATURALP POLATCI 2003 TR Antalya Triatlon Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8943
6 81 HAKAN TUNÇ 2003 TR Balıkesir Gençlik Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8933
7 60 CİHAN BÜDÜN 2002 TR Antalya Triatlon Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8907
8 77 BURÇAK ÖZER 2002 TR Balıkesir Belediye Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8903
9 64 MELİH ORKUN ORHAN 2002 TR Sakarya Telekom Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8890
10 72 UFUK ULAŞ TOKAT 2002 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8864
11 70 BARIŞ ÇELİK 2003 TR Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8852
12 85 BORA ÖZBORAOĞLU 2003 TR Alsancak Su Sporları Kulübü YILDIZ ERKEK 8837
13 71 ANIL ŞENTÜRK 2002 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8802
14 83 CEFİ ALBER ÇİKUREL 2003 TR İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8794
15 74 KENAN EGEMEN BİLGİN 2003 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8772
16 79 ALPER BAYAR 2002 TR Gelibolu Triatlon Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8755
17 73 İBRAHİM MEHMEDOĞLU 2002 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8753
18 75 KAAN ESAT DİNÇER 2003 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8752
19 66 HALİL ÇAKIR 2002 TR Kütahya Celal Fidan Gençlik ve Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8749
20 67 OKAN AKYÜZ 2002 TR Kütahya Gaybi Efendi Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8748
21 63 SERCAN BALIKÇIOĞLU 2003 TR Bursa Yüzme İhtisas Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8737
22 82 EFE DÖKMECİ 2003 TR İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8718
23 80 KARYA ALAN 2003 TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8552
24 69 AHMET AYTUĞ AYDEMİR 2002 TR Kütahya Termal Turizm Gençlik ve Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8518
25 65 BURAK UĞUR BURAK UĞUR 2002 TR Kütahya Çini Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8465
26 68 SERKAN ALTINIŞIK 2003 TR Kütahya Otuz Ağustos Spor Kulübü YILDIZ ERKEK 8410

 

YILDIZ BAYAN  
 
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI  SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG Puan
1 324 MELİKE YILMAZ 2002 TR Balıkesir Belediye Spor Kulübü YILDIZ BAYAN 9000
2 320 İLAYDA ALADA 2002 TR Ferdi YILDIZ BAYAN 8984
3 322 ÇİSEL BAHAR 2002 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü YILDIZ BAYAN 8918
4 321 İPEK EYLÜL ERAVCI 2003 TR Ferdi YILDIZ BAYAN 8910
5 331 ZEYNEP UÇARSOY 2003 TR İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü YILDIZ BAYAN 8898
6 325 DAMLA ERGÜN 2002 TR Gelibolu Triatlon Spor Kulübü YILDIZ BAYAN 8895
7 329 FUNDA NUR BAŞ 2002 TR Alanya Doğa Sporları Kulübü YILDIZ BAYAN 8892
8 330 SONGÜL NESLİHAN COŞĞUN 2002 TR Alanya Doğa Sporları Kulübü YILDIZ BAYAN 8867
9 323 CEREN DİNÇ 2003 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü YILDIZ BAYAN 8719
10 319 İPEK ŞAR 2002 TR Sakarya Telekom Spor Kulübü YILDIZ BAYAN 8661
11 326 EYLÜL BİCE 2002 TR Balıkesir Çelmak Spor Kulübü YILDIZ BAYAN 8643
12 327 ÖZNUR MURÇAK 2003 TR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü YILDIZ BAYAN 8588
13 328 GÖZDE AGAYA 2003 TR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü YILDIZ BAYAN 8555

 

Yıldız Erkek Takım Puanı
Sn. Takım Puan
1 Antalya Triatlon Spor Kulübü 26819
2 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 26434

 

GENÇ ERKEK  
                 
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI  SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG Puan
1 139 DOGUKAN AYDOĞAN 2000 TR Gelibolu Triatlon Spor Kulübü GENÇ ERKEK 9000
2 104 AHMET BERK KOŞCAĞIZ 2000 TR Antalya Triatlon Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8989
3 142 OKTAY ARIKAN 2000 TR İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8985
4 88 YÜKSEL KIZILTOPRAK 1999 TR Karabük Gençlik Spor GENÇ ERKEK 8980
5 95 ENES KIZILCIK 1999 TR Balıkesir Belediye Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8974
6 140 OĞUZHAN AYGÜN 2000 TR Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8938
7 90 MUHAMMET BERTUĞ POLATCI 1999 TR Antalya Triatlon Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8904
8 97 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 TR Balıkesir Gençlik Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8896
9 133 OSMAN NURİ KANIGÜR 2001 TR Alanya Belediye Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8882
10 129 MERT OĞUZHAN AĞIRGÜN 2001 TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8872
11 132 TUNCER TEMİZ 2000 TR Alanya Belediye Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8851
12 143 EFE EGEMEN ŞEN 2001 TR İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8848
13 94 MÜCAHİT ONAY 1998 TR Balıkesir Belediye Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8845
14 108 ŞEFİK OĞUZALP DOLYURAN 2001 TR Hira Spor GENÇ ERKEK 8835
15 125 EMRE ERDİK 2000 TR Balıkesir Belediye Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8820
16 105 FABİAN MERT WİNTER 2000 TR Antalya Triatlon Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8806
17 131 NURİ CAN YAŞAR 2001 TR Ferdi GENÇ ERKEK 8805
18 91 ZEKERİYA BERKAY GÜNGÖR 1998 TR Sakarya Telekom Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8783
19 116 YUNUS EMRE TURAN 2000 TR Kütahya Evliya Çelebi Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8767
20 127 BEKİR ARDA GALİPOĞLU 2000 TR Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8759
21 92 GÖRKEM KOCATÜRK 1998 TR Sakarya Telekom Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8740
22 141 MERT DÜNDAR 2001 TR Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8724
23 99 BURHAN AY 1999 TR Gelibolu Triatlon Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8723
24 128 TUNA ASIM BAŞKIR 2000 TR Gelibolu Triatlon Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8720
25 123 EMRE ALTUNAY 2001 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8717
26 96 BURAK BÜYÜKTAŞ 1999 TR Balıkesir Belediye Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8712
27 113 MERT OĞULCAN YILMAZ 2000 TR Yeşilovaspor GENÇ ERKEK 8700
28 98 UĞURCAN KILIÇ 1999 TR Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8699
29 89 SONER AYDOĞAN 1998 TR Karabük Gençlik Spor GENÇ ERKEK 8677
30 111 YUNUS EMRE GEÇER 2000 TR Sakarya Telekom Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8675
31 120 İRFAN ÖZDEMİRCİ 2001 TR Hira Spor GENÇ ERKEK 8672
32 135 AHMET BURAK IŞIK 2001 TR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8670
33 121 SEMİH ÖZGÜR 2000 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8666
34 102 UĞUR KURT 1999 TR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8663
35 93 MURAT USTA 1999 TR Kütahya Halil Kılıçoğlu Gençlik ve Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8642
36 137 SERKAN SEZER 2000 TR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8641
37 134 SERHAT TAŞLI 2001 TR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8632
38 101 SERCAN GÜNGÖR 1999 TR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8582
39 112 FERHAT ENSAR GÜVEN 2000 TR Yeşilovaspor GENÇ ERKEK 8569
40 119 TALHA KIRKGÖZ 2001 TR Hira Spor GENÇ ERKEK 8540
41 126 EFE KAHRAMAN 2001 TR Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8534
42 87 KUTSAL YILMAZ 1998 TR Karabük Gençlik Spor GENÇ ERKEK 8523
43 114 YİĞİTHAN DERMENCİ 2000 TR Ferdi GENÇ ERKEK 8505
44 124 BERKE TAŞKIN 2000 TR Balıkesir Doruk Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8438
45 138 EMRE TERZİOĞLU 2001 TR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8416
46 103 UĞUR KILIÇ 2000 TR Karabük Gençlik Spor GENÇ ERKEK 8355
47 100 BATUHAN YILMAZ 1999 TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8245
48 115 BERKE ÖZDEMİR 2001 TR Kütahya Celal Fidan Gençlik ve Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8171
49 106 HARUN ERDEM ARAP 2001 TR Hira Spor GENÇ ERKEK 8160
50 117 MUAMMER MERT OPUŞ 2000 TR Kütahya Halil Kılıçoğlu Gençlik ve Spor Kulübü GENÇ ERKEK 8113
51 118 EMİR İPEK 2001 TR Kütahya Rota Spor Kulübü GENÇ ERKEK 7978
52 136 BUĞRA DENİZ ATALAN 2001 TR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü GENÇ ERKEK 7974
53 110 EROLCAN PERÇİNER 2001 TR Ferdi GENÇ ERKEK 7213

 

SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI  SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG Puan
1 334 ELİF POLAT 2000 TR Ferdi GENÇ BAYAN 9000
2 339 BİLĞE ECE SEYHAN 2001 TR Ferdi GENÇ BAYAN 8999
3 335 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ 2000 TR Ferdi GENÇ BAYAN 8982
4 340 MERVE AYBÜKE ŞEN 1999 TR Sakarya Telekom Spor Kulübü GENÇ BAYAN 8934
5 333 SARAH ALARA İSKİN 2001 TR Antalya Triatlon Spor Kulübü GENÇ BAYAN 8902
6 332 BÜŞRA MEŞELİ 2000 TR Ferdi GENÇ BAYAN 8849
7 336 BÜŞRA KEBELİ 2000 TR Gelibolu Triatlon Spor Kulübü GENÇ BAYAN 8823
8 337 SILA ÖZDEMİR 2001 TR Alanya Doğa Sporları Kulübü GENÇ BAYAN 8793
9 342 LİDİYA KRAVTSOVA 1999 TR Karabük Gençlik Spor GENÇ BAYAN 8777

 

Genç Erkek Takım Puanları
Sn. Takım Puan
1 Antalya Triatlon Spor Kulübü 26699
2 Balıkesir Belediye Spor Kulübü 26639
3 Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 26443
4 Sakarya Telekom Spor Kulübü 26198
5 Karabük Gençlik Spor 26180
6 Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü 25992
7 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 25974
8 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 25799

 

PARADUATLON TRI-4  
                 
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI  SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG Puan
1 260 HAYATİ YİĞİTOĞLU 1983 TR Ferdi PARADUATLON TRI-4 9000
PARADUATLON TRI-5  
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI  SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG Puan
1 261 EKREM TAŞKIN 1972 TR Karesi Gençlik ve Spor Kulübü PARADUATLON TRI-5 9000
2 262 ORKUN DÖKMEN 1977 TR Karesi Gençlik ve Spor Kulübü PARADUATLON TRI-5 8696
3 264 ABDULKEİRM TEMİZ 1983 TR Ferdi PARADUATLON TRI-5 8620
4 263 ABDULKADİR ÖZOĞUL 1988 TR Ferdi PARADUATLON TRI-5 8586

 

ELİT ERKEK  
                 
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI  SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG Puan
1 156 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 TR Antalya Triatlon Spor Kulübü ELİT ERKEK 9000
2 167 SEMİH ŞENOĞUL 1997 TR Sakarya Telekom Spor Kulübü ELİT ERKEK 8930
3 148 MUHAMMET ONAY 1994 TR Balıkesir Belediye Spor Kulübü ELİT ERKEK 8906
4 147 ALİ ATLAN 1995 TR Ferdi ELİT ERKEK 8874
5 153 MELİH BOR 1997 TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü ELİT ERKEK 8870
6 165 METİN AKBABA 1992 TR Ferdi ELİT ERKEK 8857
7 166 BAHADIR PİRİK 1995 TR Ferdi ELİT ERKEK 8845
8 149 MUSTAFA UÇAR 1993 TR Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü ELİT ERKEK 8831
9 154 GÜLTİĞİN ER 1997 TR Balıkesir Çelmak Spor Kulübü ELİT ERKEK 8787
10 161 TAHSİN DENİZ SARAÇ 1995 TR Ferdi ELİT ERKEK 8779
11 155 ÖMER YUMAK 1977 TR Yeşilovaspor ELİT ERKEK 8740
12 146 ÇAĞRI YÜKSEL 1996 TR Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü ELİT ERKEK 8739
13 162 ALİ MERT YAVUZOĞLU 1994 TR Antalya Triatlon Spor Kulübü ELİT ERKEK 8701
14 150 OKTAY YUMAK 1977 TR Yeşilovaspor ELİT ERKEK 8483
15 163 İSMET FARUK AYDIN 1996 TR Karabük Gençlik Spor ELİT ERKEK 8435
16 152 ABDULLAH YILDIRIM 1982 TR Ferdi ELİT ERKEK 8342

 

ELİT BAYAN  
 
SIRA                           NO GÖĞÜS        BİB NO ADI  SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG Puan
1 318 İPEK ÖZTOSUN 1994 TR Ferdi ELİT BAYAN 9000
2 317 ECE BAKICI 1992 TR Balıkesir Çelmak Spor Kulübü ELİT BAYAN 8895

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin