4 – 5 Mart / 2017
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  MUĞLA /MARMARİS
 Yarışma Kategorisi  Elit, Genç, Yıldız, Minikler(m2,m3), yaş grupları,Takım yarışları, Halk Duatlonu
Sprint puanlı

 

4 Mart 2017 Marmaris Duatlon Sonuçları Tam Liste
5 Mart 2017 Marmaris Duatlon Sonuçları Halk Tam Liste
5 Mart 2017 Marmaris Duatlon Sonuçları Yaş Grupları Tam Liste

YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 – 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A200 BERK MUSTAFA TÜRK 2006 Türkiye Hira Spor 34-40-001010
2 A201 İLKE HÜSEYİN AKBAY 2006 Türkiye Gelibolu Spor Kulübü 17-40-000460
3 A202 ERKAN ALTUNAY 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-11
4 A203 ARDA AKAR 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-12
5 A204 BURAK VATANSEVER 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-13
6 A205 TÜRKER BAHAR 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-14
7 A206 BEDİRHAN EFE ALTINDİŞ 2007 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-04-002076
8 A207 YUSUF ORMANCI 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-23
9 A208 HASAN EFE ÖZENÇ 2006 Türkiye Ferdi 48-40-000020
10 A209 EFİM BALALAESHNİKOV 2006 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002111
11 A210 EFE DONDAŞ 2007 Türkiye Ferdi 48-40-000026
12 A211 MUSTAFA DENİZ ÖZGÜR 2007 Türkiye Ferdi 48-40-000027
13 A212 AHMET BAHÇIVAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 14-40-000120
14 A213 YUSUF EFE TAŞDELEN 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000
15 A214 ARDA AKÇAY 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002037
16 A215 BERK AKÇAY 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002038
17 A216 YALIN KANLIBAŞ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002036
18 A217 TUNA ALTUNBAŞ 2006 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-066284
19 A218 EGEMEN NİCHOLAS MARTİN 2006 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-022032
20 A219 MUHAMMED EMİR KAYNARCA 2006 Türkiye Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü 16-40-000152
21 A220 ÇINAR ŞİMŞİRLİ 2007 Türkiye Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü 16-40-000319
22 A221 ADA YAVUZ 2006 Türkiye Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü 16-40-000318
23 A222 EMİR IŞIL 2006 Türkiye Ferdi 350003654127
24 A223 TUNAHAN GÜNGÖR 2007 Türkiye Ferdi 350000874521036
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 – 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A400 ABDURRAHMAN YAZICI 2004 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000099
2 A401 İSMAİL EKİZ 2005 Türkiye Kütahya Celal Fidan Gençlik ve Spor Kulübü 43-40-000125
3 A402 AYBARS AKTI 2004 Türkiye Kütahya Halil Kılıçoğlu Gençlik ve Spor Kulübü 43-40-000124
4 A403 İBRAHİM EMİR KARACA 2004 Türkiye Hira Spor 34-40-002281
5 A404 YUNS EMRE KAPSIZ 2004 Türkiye Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 41-40-000436
6 A405 ETEM DÖNMEZ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-9
7 A406 KAAN MUTLU 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 19-10
8 A407 EMİRHAN ÇAKIR 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002018
9 A408 DENİZ ÖZCAN 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-24
10 A409 UMUT GÖKDUMAN 2005 Türkiye Ferdi 48-40-000021
11 A410 DOĞAN TÜRELİ 2004 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002154
12 A411 HÜSEYİN ONAY 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002153
13 A412 BAHRİ DAĞCI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002059
14 A413 ENES KAYA 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002024
15 A414 ARDA EFE ÜÇKARDEŞLER 2005 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000064
16 A415 ARDA ERYILMAZ 2005 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000054
17 A416 BAHADIR FURKAN ÖZERKİŞİ 2005 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002073
18 A417 HASAN ERDOĞAN 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002011
19 A418 ÇAĞATAY UÇAR 2005 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002029
20 A419 SERGEN MEMİŞ 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000251
21 A420 KEREM DÖNMEZ 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-0000012
22 A421 MUSTAFA SÜRÜCÜ 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-0000013
23 A422 KAAN ENGİN 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-00000014
24 A423 MELİH CANER ENGÜN 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40–0000015
25 A424 HASAN YAĞIZ ULUĞ 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-00000016
26 A425 ADA KANLIBAŞ 2004 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002188
27 A426 EGEHAN RÜZGAR ARICI 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-0000016
28 A427 ENES KARTALKIYI 2004 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-
29 A428 KADİR İHSAN SERTGÖZ 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002149
30 A429 BARTU OKAN MERAL 2004 Türkiye Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü 16-40-000317
31 A430 YUSUF OSMAN ATAÇ 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002101
32 A431 ALPER SERTAÇ GÜNDÜZ 2004 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09_40_000073
33 A432 ARDA ARICI 2005 Türkiye Ferdi 356421549987214
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 – 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A300 ÖZÜMSU AKTAN 2006 Türkiye Ferdi 17-040000370
2 A301 ELA MUTLU 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-19
3 A302 ECE NİSA TARIMAN 2007 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000435
4 A303 RANA YAVUZ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-066290
5 A304 CEMRE CİVELEK 2006 Türkiye Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü 16-40-000321
6 A305 HELİN ARIKAN 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-04050025
7 A306 NİSA BEGÜM YILMAZ 2006 Türkiye Ferdi 35000698563201
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 – 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A500 NARİN YAREN ÇELİK 2005 Türkiye Ferdi 17-40-000403
2 A501 EVLA DÜNDAR 2005 Türkiye Gelibolu Spor Kulübü 17-40-000462
3 A502 ELİF ÖZTÜRK 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-17
4 A503 ASLI ÜRPEKLİ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-18
5 A504 DAMLA ÖZCAN 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-20
6 A505 ADA ERİŞ 2005 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002019
7 A506 NEVRA BAŞAK SAATLİ 2004 Türkiye Ferdi 17-40-000368
8 A507 YOSUN TUTUM 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000405
9 A508 LARA ÇİNKO 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000371
10 A509 EMİNE ERKMEN 2004 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000057
11 A510 GÜLCE TEMİZ 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002077
12 A511 BERRA YAVUZ 2005 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-066058
13 A512 SERRA AKGÜN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000128
14 A513 ESMA UZUNORMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000126
15 A514 RABİYE ALİOSMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-0000017
16 A515 GÜLNUR ÇANKAYA 2004 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002066
17 A516 ELİF EDA ÇALLI 2005 Türkiye Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü 16-40-000320
18 A517 CEREN SERBEZ 2005 Türkiye Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü 16-40-000666
19 A518 HAVİN ADA ÇATALDEĞİRMEN 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17.40.0000
20 A519 ELİF VARLI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002083
21 A520 ECE UÇAR 2004 Türkiye Ferdi 350008965421
22 A521 EYLÜL KARABAĞ 2004 Türkiye Ferdi 35624159874
YILDIZ ERKEKLER (2002 – 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 251 CİHAN BÜDÜN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002030
2 252 BATURALP POLATCI 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002103
3 253 MUZAFFER GÜR 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002026
4 254 SERCAN BALIKÇIOĞLU 2003 Türkiye Bursa Yüzme İhtisas Spor Kulübü 16-40-000255
5 255 MELİH ORKUN ORHAN 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000097
6 256 BURAK UĞUR BURAK UĞUR 2002 Türkiye Kütahya Çini Spor Kulübü 43-40-000122
7 257 HALİL ÇAKIR 2002 Türkiye Kütahya Celal Fidan Gençlik ve Spor Kulübü 43-40-000121
8 258 OKAN AKYÜZ 2002 Türkiye Kütahya Gaybi Efendi Spor Kulübü 43-40-000117
9 259 SERKAN ALTINIŞIK 2003 Türkiye Kütahya Otuz Ağustos Spor Kulübü 43-40-000123
10 260 AHMET AYTUĞ AYDEMİR 2002 Türkiye Kütahya Termal Turizm Gençlik ve Spor Kulübü 43-40-000120
11 261 BARIŞ ÇELİK 2003 Türkiye Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 41-40-000437
12 262 ANIL ŞENTÜRK 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-4
13 263 UFUK ULAŞ TOKAT 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-5
14 264 İBRAHİM MEHMEDOĞLU 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-6
15 265 KENAN EGEMEN BİLGİN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-7
16 266 KAAN ESAT DİNÇER 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-8
17 267 MEHMET FATİH DAVRAN 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002022
18 268 BURÇAK ÖZER 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002016
19 269 FURKAN ÖRS 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000409
20 270 ALPER BAYAR 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000
21 271 KARYA ALAN 2003 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000050
22 272 HAKAN TUNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002010
23 273 EFE DÖKMECİ 2003 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-066289
24 274 CEFİ ALBER ÇİKUREL 2003 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-1257
25 275 SEÇKİN KURTALAN 2002 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-022222
26 276 BORA ÖZBORAOĞLU 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-04250021
27 277 KIVANÇ ŞAHİNKAYA 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 3500089745213
YILDIZ BAYANLAR (2002 – 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 351 İPEK ŞAR 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000091
2 352 İLAYDA ALADA 2002 Türkiye Ferdi 17-40-000419
3 353 İPEK EYLÜL ERAVCI 2003 Türkiye Ferdi 17-40-000367
4 354 ÇİSEL BAHAR 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-15
5 355 CEREN DİNÇ 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-16
6 356 MELİKE YILMAZ 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002021
7 357 DAMLA ERGÜN 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-00401
8 358 EYLÜL BİCE 2002 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-04-
9 359 ÖZNUR MURÇAK 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000216
10 360 GÖZDE AGAYA 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000141
11 361 FUNDA NUR BAŞ 2002 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002148
12 362 SONGÜL NESLİHAN COŞĞUN 2002 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002143
13 363 ZEYNEP UÇARSOY 2003 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 350006985214623
GENÇ ERKEKLER A (1998 – 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 101 KUTSAL YILMAZ 1998 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-40-000010
2 102 YÜKSEL KIZILTOPRAK 1999 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-40-00002
3 103 SONER AYDOĞAN 1998 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-40-000020
4 104 MUHAMMET BERTUĞ POLATCI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002086
5 105 ZEKERİYA BERKAY GÜNGÖR 1998 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000102
6 106 GÖRKEM KOCATÜRK 1998 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000101
7 107 MURAT USTA 1999 Türkiye Kütahya Halil Kılıçoğlu Gençlik ve Spor Kulübü 43-40-000097
8 108 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
9 109 ENES KIZILCIK 1999 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001993
10 110 BURAK BÜYÜKTAŞ 1999 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001962
11 111 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
12 112 UĞURCAN KILIÇ 1999 Türkiye Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü 3540001306
13 113 BURHAN AY 1999 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000455
14 114 BATUHAN YILMAZ 1999 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000051
15 115 SERCAN GÜNGÖR 1999 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-0000021
16 20 UĞUR KURT 1999 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-32-000909
GENÇ ERKEKLER B (2000 – 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 101 UĞUR KILIÇ 2000 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-4000014
2 102 AHMET BERK KOŞCAĞIZ 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002056
3 103 FABİAN MERT WİNTER 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002016
4 104 HARUN ERDEM ARAP 2001 Türkiye Hira Spor 34-40-002473
5 105 MEHMET ALPER GÜNEY 2001 Türkiye Hira Spor 34-40-002229
6 106 ŞEFİK OĞUZALP DOLYURAN 2001 Türkiye Hira Spor 34-40-000838
7 107 EMİRHAN TİRAK 2001 Türkiye Hira Spor 34-40-000842
8 108 EROLCAN PERÇİNER 2001 Türkiye Ferdi 06-40-002164
9 109 YUNUS EMRE GEÇER 2000 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000100
10 110 FERHAT ENSAR GÜVEN 2000 Türkiye Yeşilovaspor 61-40-000031
11 111 MERT OĞULCAN YILMAZ 2000 Türkiye Yeşilovaspor 61-40-000030
12 112 YİĞİTHAN DERMENCİ 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000461
13 113 BERKE ÖZDEMİR 2001 Türkiye Kütahya Celal Fidan Gençlik ve Spor Kulübü 43-40-000112
14 114 YUNUS EMRE TURAN 2000 Türkiye Kütahya Evliya Çelebi Spor Kulübü 43-40-000100
15 115 MUAMMER MERT OPUŞ 2000 Türkiye Kütahya Halil Kılıçoğlu Gençlik ve Spor Kulübü 43-40-000119
16 116 EMİR İPEK 2001 Türkiye Kütahya Rota Spor Kulübü 43-40-000114
17 117 TALHA KIRKGÖZ 2001 Türkiye Hira Spor 34-40-000919
18 118 İRFAN ÖZDEMİRCİ 2001 Türkiye Hira Spor 34-40-000847
19 119 SEMİH ÖZGÜR 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-0
20 120 EMRE ÖZTÜRK 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-1
21 121 EMRE ALTUNAY 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-2
22 122 BERKE TAŞKIN 2000 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-40-001996
23 123 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001983
24 124 EFE KAHRAMAN 2001 Türkiye Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü 3540002175
25 125 BEKİR ARDA GALİPOĞLU 2000 Türkiye Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü 3540001310
26 126 TUNA ASIM BAŞKIR 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000433
27 127 MERT OĞUZHAN AĞIRGÜN 2001 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000033
28 128 YAĞIZ ÖZÇETİN 2001 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000066
29 129 NURİ CAN YAŞAR 2001 Türkiye Ferdi 09-40-000070
30 130 TUNCER TEMİZ 2000 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001965
31 131 OSMAN NURİ KANIGÜR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001988
32 132 SERHAT TAŞLI 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000048
33 133 AHMET BURAK IŞIK 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000208
34 134 BUĞRA DENİZ ATALAN 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000145
35 135 SERKAN SEZER 2000 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000257
36 136 EMRE TERZİOĞLU 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-25
37 137 DOGUKAN AYDOĞAN 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17.40.000
38 138 OĞUZHAN AYGÜN 2000 Türkiye Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü 60-40-000288
39 139 MERT DÜNDAR 2001 Türkiye Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü 60-40-000287
40 140 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 3500012395632
41 141 EFE EGEMEN ŞEN 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 350000065987
GENÇ BAYANLAR A (2000 – 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 201 BÜŞRA MEŞELİ 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000443
2 202 SARAH ALARA İSKİN 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002043
3 203 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000349
4 204 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000362
5 205 BÜŞRA KEBELİ 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000454
6 206 SILA ÖZDEMİR 2001 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002027
7 207 ALEYNA DAĞLI 2001 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000350
8 208 BİLĞE ECE SEYHAN 2001 Türkiye Ferdi 35000659832
GENÇ BAYANLAR B (1998 – 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 209 MERVE AYBÜKE ŞEN 1999 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000082
2 210 İLAYDA KARA 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-04000
3 211 LİDİYA KRAVTSOVA 1999 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-40-000027
4 212 NESLİHAN DEMİR 1999 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000306
ELİT ERKEKLER (1957 – 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 10 ÇAĞRI YÜKSEL 1996 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000018
2 11 ALİ ATLAN 1995 Türkiye Ferdi 3540000884
3 12 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
4 13 MUSTAFA UÇAR 1993 Türkiye Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 41-40-000006
5 14 OKTAY YUMAK 1977 Türkiye Yeşilovaspor 61-40-000011
6 15 ÖMER YILDIRIM 1994 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000045
7 16 ABDULLAH YILDIRIM 1982 Türkiye Ferdi 09-40-000071
8 17 MELİH BOR 1997 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000021
9 18 GÜLTİĞİN ER 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 1002005242
10 19 ÖMER YUMAK 1977 Türkiye Yeşilovaspor 61-40-000018
11 2 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001972
12 21 MÜCAHİT KIVRAK 1994 Türkiye Ferdi 0940000063
13 22 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-000053
14 23 EROL CAN YARAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 0740000057
15 24 YUNUS SİVRİKAYA 1994 Türkiye Ferdi 06-40-002195
16 25 TAHSİN DENİZ SARAÇ 1995 Türkiye Ferdi 35654872169885
17 3 ALİ MERT YAVUZOĞLU 1994 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001998
18 4 İSMET FARUK AYDIN 1996 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-40-000023
19 6 ZAFER BAHAR 1993 Türkiye Ferdi 32-40-002057
20 7 METİN AKBABA 1992 Türkiye Ferdi 3240002058
21 8 BAHADIR PİRİK 1995 Türkiye Ferdi 17-40-000418
22 9 SEMİH ŞENOĞUL 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000079
ELİT BAYANLAR (1957 – 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 72 ESRA NUR GÖKÇEK 1996 Türkiye Ferdi 3540002009
2 73 ECE BAKICI 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 1002004664
3 74 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Ferdi 3500000000
19+ ERKEKLER (1993 – 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 625 MERT ARSLAN 1993 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40001196
2 634 İBRAHİM FURKAN ZORLU 1997 Türkiye Kütahya Termal Turizm Gençlik ve Spor Kulübü 43-40-000060
3 681 YUSUF ATEŞ 1998 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000046
4 685 ŞAHİN GİRAL 1997 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000072
5 693 ENES KURU 1996 Türkiye Ferdi 06-40-002127
25+ ERKEKLER (1988 – 1992)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 604 AKİF BOZKURT 1991 Türkiye Karkay Gençlik Spor Kulübü 37-40-000003
2 609 SEÇKİN BARIŞ SÖNMEZ 1990 Türkiye Hira Spor 34-40-001112
3 630 BURAK HASAN MERCANCI 1988 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40001180
4 631 AHMET CAN KALYONCU 1992 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000065
5 641 DOĞAN PAMUKLU 1990 Türkiye Ferdi 34-40-002305
6 655 TOLGA KUŞ 1990 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-002142
7 668 BERK YANAR 1990 Türkiye Ferdi 35-40-002185
8 671 ŞEVKET ÖZER 1990 Türkiye Ferdi 35-40-002186
9 694 ALİCAN YALÇIN 1988 Türkiye Ferdi 34-40-000152
30+ ERKEKLER (1983 – 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 615 FERİT TEKİN 1984 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40001319
2 616 FAİZ ÖZKAN 1987 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40002165
3 617 ŞÜKRÜ TARIM 1985 Türkiye Ferdi 48-40-000015
4 643 ONUR KAPUCU 1983 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 0740002081
5 644 CİHAN ASRAK 1987 Türkiye Maratonist 34-40-000413
6 645 MUSTAFA ŞENGÜLER 1984 Türkiye Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü 3540001198
7 648 FATİH ERTÖRÜN 1986 Türkiye Ferdi 35-040001185
8 651 UGUR AKSEHİR 1986 Türkiye Ferdi 48-40-000012
9 653 BARIŞ SAVAŞ 1987 Türkiye Ferdi 10-40-002081
10 654 ŞEMS KORKMAZ 1984 Türkiye Ferdi 48-40-000018
11 656 ŞEREF METE DİNÇER 1983 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-000974
12 662 ALİ KUTLUHAN KORKMAZ 1987 Türkiye Maratonist 34-040000412
13 663 EMRE CIKINCI 1986 Türkiye Hira Spor 34-40-000781
14 669 VOLKAN USTABAY 1985 Türkiye Ferdi 34-40-002286
15 680 BARIŞ ÖZEGEMEN 1985 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000043
16 686 MUSTAFA ŞİRİN 1985 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-000044
17 696 ERKAN SÜMER 1987 Türkiye Ferdi 45-40-000025
35+ ERKEKLER (1978 – 1982)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 605 AYTUG EKER 1981 Türkiye Ferdi 48-40-000013
2 626 GÖKSEN ÇINAR 1981 Türkiye Ferdi 34-0000001
3 632 ORHAN GÜZEL 1981 Türkiye Ferdi 35-40-002085
4 635 UTKAN EYÜBOĞLU 1980 Türkiye Ferdi 35-40-001224
5 637 AHMET FARUK GÖRGÜN 1979 Türkiye Ferdi 10-40-002080
6 638 FUGGAN ARİK 1980 Türkiye Hira Spor 34-40-000305
7 639 KORHAN KUCUK 1980 Türkiye Ferdi 34-40-002405
8 657 MEMET ARİF ÖZTOP 1979 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-001022
9 664 EMRE TAŞCAN 1982 Türkiye Ferdi 34-40-002290
10 666 BARAN BARUT 1981 Türkiye Ferdi 34-40-000727
11 670 YASİN KAZAKLI 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002284
12 672 SERKAN GÜNDÜZALP 1979 Türkiye Ferdi 48-40-000024
13 673 H.TOLGA GÖK 1981 Türkiye Ferdi 48-40-000023
14 682 İLKER ECİR 1981 Türkiye Adalar Su Sporları Kulübü 34-40-002292
15 683 ENİS KUŞGÖZ 1980 Türkiye Ferdi 34040000403
16 684 RÜŞTÜ PEKÇEDENÖZ 1978 Türkiye Ferdi 48-40-000025
17 687 UMUT ÇAVUŞOĞLU 1979 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-40-000007
40+ ERKEKLER (1973 – 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 602 BARIŞ ÇATALYÜREK 1976 Türkiye Ferdi 35-40-002166
2 603 SERDAR GEZGİN 1975 Türkiye Ferdi 34-40-002498
3 612 SÜLEYMAN MALKOÇ 1974 Türkiye Ferdi 34-40-000717
4 620 ALİ İHSAN ÖZTÜRK 1974 Türkiye Ferdi 34-40-002296
5 621 MEMET TURABİ 1977 Türkiye Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 41-40-000387
6 646 SABAHATTİN ARTUKER 1974 Türkiye Ferdi 34-40-002302
7 647 JULİEN ROMEO ARAMA 1977 Türkiye Ferdi 48-40-000019
8 649 FERHAT KÖSE 1977 Türkiye Karaman Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 70-40-000004
9 652 MURAT AKYİĞİT 1976 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000068
10 658 KUTLUHAN ÖZKUNT 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-000875
11 659 SUAVİ NOYAN KIRAN 1977 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-00972
12 660 KAĞAN ONURER 1977 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-001074
13 674 EMRE KAZANCI 1977 Türkiye Ferdi 48-40-000017
14 676 MEHMET SARIDEDEOĞLU 1975 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000020
15 689 UTKU ERDEM ÖZER 1977 Türkiye Maratonist 34040000768
16 695 ARKIN ŞIKTAŞLI 1977 Türkiye Ferdi 4540000019
45+ ERKEKLER (1968 – 1972)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 607 A. CEM BODUR 1968 Türkiye Ferdi 3440002299
2 614 BAYEZİD BOZACIOĞLU 1969 Türkiye Ferdi 35-40-001283
3 627 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000015
4 628 KEREM ÖMER ERTEN 1968 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40001216
5 633 GÖKHAN BİLGEN 1972 Türkiye Ferdi 35-40-002121
6 650 BARIŞ ÜNLÜ 1972 Türkiye Karaman Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 70-40-000006
7 661 ANIL ALTUNBAŞ 1970 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-001030
8 667 SERDAR UZİŞ 1969 Türkiye Ferdi 35-40-001159
9 678 LEVENT BOLAT 1972 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 0940000034
10 679 MEHMET AKŞEN 1972 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000008
11 688 MEHMET SEÇİLMİŞ 1968 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000432
12 692 ADNAN ONAR 1971 Türkiye Ferdi 32-40-000033
13 697 TUNÇ GÜR 1971 Türkiye Ferdi 48-40-000016
50+ ERKEKLER (1963 – 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 606 HAKAN POSACIOĞLU 1966 Türkiye Ferdi 35-40-00216
2 608 AHMET ŞİMŞEK 1966 Türkiye Ferdi 34-40-002480
3 613 MEHMET ERDOĞAN 1965 Türkiye Ferdi 48-40-000014
4 622 NİDAİ SELMİ ÇAKIR 1964 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-40-000386
5 675 ZEKAİ ALPTEKİN TAN 1967 Türkiye Ferdi 35-40-002163
6 677 CEVDET ALYILMAZ 1964 Türkiye Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 35-40-001084
7 690 UĞUR TÜRK 1967 Türkiye Hira Spor 34-40-002412
55+ ERKEKLER (1958 – 1962)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 611 SELAMİ AKSOY 1960 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 35-40000015
2 619 BÜLENT YILDIRIM 1959 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001895
3 636 MELİH IŞIKÇI 1961 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-40-001914
60+ ERKEKLER (1948 – 1957)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 601 ALİ BIDI 1949 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001949
2 642 KADRİ AKKOC 1957 Türkiye Ferdi 35 40 002152
3 691 AYHAN AKBAY 1951 Türkiye Ferdi 32-40-000001
19+ BAYANLAR (1988 – 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 451 SEHER KOCATEPE 1988 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40001324
2 452 BEGÜM FERAN 1997 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40002087
3 454 SELVER SEZER 1998 Türkiye Karaman Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 70-40-000007
4 463 ESİN AKKARTAL 1992 Türkiye Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 111111111
5 465 GAMZE DÜLGER 1990 Türkiye Ferdi 35-40-002183
30+ BAYANLAR (1978 – 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 453 SALİHA YÜKSEL 1980 Türkiye Maratonist 34-45-027150
2 455 NÜKET BODUR KIRAN 1982 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-002091
3 456 DOLUNAY SOYKAN DİNÇER 1982 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-002092
4 457 EGEM SENA KORKUT 1981 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-002119
5 458 HARİKA HOŞGÖZ 1981 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-002120
6 459 SEMA DOĞA ÇAPANOĞLU 1978 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-001205
7 464 CORALİNE CHAPATTE 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002230
8 629 ŞEBNEM NACAR 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40001316
50+ BAYANLAR (1948 – 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 461 CUMHURE ALKAN 1955 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-000994
2 462 NERMİN FENMEN 1956 Türkiye Ferdi 222222222222
TAKIMLAR (1957 – 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 401 ABDÜLKADİR DOKUMACI 1985 Türkiye TRI-MOTION CONTRAPTION 34-04-5011217
2 401 KADRİ GÖRKEM AKA 1990 Türkiye TRI-MOTION CONTRAPTION 34-40-000817
3 401 ABDÜLKADİR DOKUMACI 1985 Türkiye TRI-MOTION CONTRAPTION 34-04-5011217
PARATRIATLON TRI-4 (1957 – 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 P100 HAYATİ YİĞİTOĞLU 1983 Türkiye Ferdi 34-40-002506
PARATRIATLON TRI-5 (1957 – 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 P151 EKREM TAŞKIN 1972 Türkiye Karesi Gençlik ve Spor Kulübü 10-40-001990
2 P152 ORKUN DÖKMEN 1977 Türkiye Karesi Gençlik ve Spor Kulübü 10-40-001991
3 P153 ABDULKADİR ÖZOĞUL 1988 Türkiye Ferdi 3440002510
4 P154 ABDULKEİRM TEMİZ 1983 Türkiye Ferdi 3440002514
HALK TRİATLONU (1957 – 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1H100RAMAZANKARA1968TürkiyeFerdi
2H101HABİBEKARA1968TürkiyeFerdi
3 H102 DOĞAN ERTUĞRUL 1981 Türkiye Ferdi 11111111111
4 H103 NEVİL YILDIRIM 1979 Türkiye Ferdi 0
5 H104 TOLGA BUDAK 1996 Türkiye Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 16-40-000305

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin