21-22 Eylül 2013
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Konya
 Yarışma Kategorisi  Tüm Katagoriler
Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız
Puansız
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 HAKAN ARSLAN 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000304
2 0 ONUR FİLİZKIRAN 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000322
3 0 BURAK BEZMEZ 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000317
4 0 YUNUS EMRE UÇAK 1999 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000325
5 0 UTKU SALDIRAN 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040500003
6 0 BARIŞ KURBAN 1999 Türkiye Tokat Belediye Plevne 60-040000255
7 0 ÖZGÜR KARAMAHMUT 1998 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001996
8 0 OĞUZ BAŞARKANOĞLU 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001957
9 0 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Ferdi 10-045001296
10 0 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Ferdi 10-045001292
11 0 MURAT USTA 1999 Türkiye Kütahya Çini Spor Kulübü 43-040000097
12 0 GÖKHAN KONUT 2000 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000320
13 0 DURAKHAN ZEYBEK 1998 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000321
14 0 GÖRKEM FURKAN ESER 1998 Türkiye Kütahya Gaybi Efendi Spor Kulübü 43-040000098
15 0 ADİLCAN ADISANOĞLU 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001972
16 0 DOĞUKAN AYAS 1999 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001975
17 0 KEREM KUŞBAZOĞLU 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001976
18 0 ENES GÜNDOĞAN 2000 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001978
19 0 ÇAĞLAR ATILMAZ 2000 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001977
20 0 MEHMET ÇALIŞKAN 1999 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001960
21 0 SERHAT UZAN 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001955
22 0 DENİZ KAYIRHAN 2000 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001973
23 141 ALİ ARDA KAYAER 1998 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001998
24 142 ONUR FURKAN ÖZATA 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001936
25 163 OĞUZHAN YİĞİT 1998 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001999
26 6 BERKE HAKKI GÜNAYDIN 1999 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000308
27 98 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001956
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 SİNEM TUNCA 1999 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001961
2 0 AYŞA KÜÇÜKAKÇA 1998 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000324
3 0 CANSU KARABIYIK 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040500005
4 0 ALEYNA POSTACI 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040500004
5 0 İREM CEREN AKAN 1998 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000307
6 0 DUYGU DUMAN 1999 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü lisansı çıkıyor
7 0 MERVE AYDIN 1998 Türkiye Tokat Gençlik Spor Kulübü 60-04000260
8 0 CEMRE KUŞLUK 1999 Türkiye Tokat Gençlik Spor Kulübü 60-040000263
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ARDABERK BAYTEK 1996 Türkiye Ferdi 17-0000328
2 0 MERT AYGÜN 1995 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001962
3 0 OZAN YILTAŞ 1994 Türkiye Ferdi 34-040000671
4 0 ALİ RIZA AY 1996 Türkiye Kütahya Halil Kılıçoğlu Gençlik ve Spor Kulübü 43-040000091
5 0 BÜNYAMİN AKYÜREK 1995 Türkiye Tokat Belediye Plevne 60-040000252
6 0 İLKER TOSUN 1996 Türkiye Tokat Belediye Plevne 60-040000253
7 0 BURAK ÖZDEMİR 1997 Türkiye Tokat Belediye Plevne 60-04000047
8 0 MUHAMMED FURKAN ERYİĞİT 1996 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000327
9 0 SÜLEYMAN KARADİKEN 1997 Türkiye Kütahya Evliya Çelebi Spor Kulübü 43-0000063
10 0 BURHAN BATMAZ 1997 Türkiye Kütahya Otuz Ağustos Spor Kulübü 43-040000061
11 0 BAHADIR PİRİK 1995 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000242
12 0 CANBERK HULUSİ EKİN 1994 Türkiye Ferdi 06-040002015
13 0 İBRAHİM FURKAN ZORLU 1997 Türkiye Kütahya Rota Spor Kulübü 43-0000060
14 18 UĞUR İMİR 1994 Türkiye Ferdi 34-040000422
15 51 AHMETCAN KALYONCU 1995 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000065
16 79 İLKER SEZEN 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000658
17 80 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
18 81 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
19 84 ALİ MUTLU 1995 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001935
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ÖZGE SERİN 1996 Türkiye Tokat Gençlik Spor Kulübü 60-040000261
2 111 PELİN AYVERDİ 1996 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001928
3 39 İLKAY POLAT 1995 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07040001940
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 DOĞAN BÜYÜKSÜZER 1993 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-04000003
2 14 TEVFİK OBEN ÖZEL 1988 Türkiye Ferdi 34-040000408
3 15 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Atlantik Eğitim Kurumları Gençlik Ve Spor Kulübü 06-040001938
4 19 ÖMER YUMAK 1977 Türkiye Yeşilovaspor 61-040000018
5 225 CANSIN MEMİŞ 1987 Türkiye Ferdi 06-040002002
6 432 UMUT ÇAVUŞOĞLU 1979 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-040000007
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 43 CEREN ORHANLI 1992 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000024
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 İSMET CAN BELLER 1990 Türkiye Ferdi 33-040000041
2 0 KADRİCAN ÖZÇARE 1993 Türkiye Ferdi 01254
3 0 ÖMER FARUK MEYDAN 1989 Türkiye Ferdi 42-040000007
4 0 HASAN HÜSEYİN AKIRŞAN 1989 Türkiye Ferdi 42-040000008
5 0 FATİH HARMANCI 1988 Türkiye Ferdi 42-040000009
6 206 ONUR ALACA 1991 Türkiye Adana Elise Spor Kulübü 01040000032
7 253 FERHAT SEMİZ 1986 Türkiye Ferdi 35-040000989
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 NURİ TUNÇ 1979 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-040000008
2 411 BO SPORSO THYGESEN 1978 Danimarka Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001906
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 GÜRCAN ATILMAZ 1966 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001971
2 132 MEHMET SECILMIS 1968 Türkiye Ferdi 17-040000319
3 565 KIVANÇ GALİP ÖVER 1973 Türkiye Ferdi 06-040001968
(2017 – 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ALPASLAN BAYIROĞLU 1962 Türkiye Ferdi 07-040001918
2 694 MARTİN BERNHART 1963 Almanya Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001877
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin