Eğirdir Yarış Sonuçları (Paralimpik – Elit – Genç – Yıldız – Minik – Yaş...

Paralimpik Rank Bib          Name                      Swim        T1                Bike   ...

Alaçatı Duatlonu Yaş Grupları Sonuçları

19-24 Yaş Grubu Erkek  Name Race No Finish Status Time Category Categ Pos Run1 T1 Cycle T2 Run2 Kulüp Tahsin Deniz Saraç 51 Finished 01:10:40 19-24 Yaş Grubu Erkek 1 00:19:56 00:00:43 00:39:17 00:00:40 00:10:01 Yusuf Ateş 53 Finished 01:13:52 19-24 Yaş Grubu Erkek 2 00:19:18 00:00:42 00:43:40 00:00:31 00:09:38 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü Mert Arslan 50 Finished 01:13:56 19-24 Yaş Grubu Erkek 3 00:20:46 00:00:49 00:40:26 00:00:40 00:11:14 Göztepe Spor Kulübü Umut Pekdüz 52 Finished 01:19:09 19-24 Yaş Grubu Erkek 4 00:20:43 00:00:57 00:45:44 00:00:51 00:10:53 İzmir Gaziemir Atletizm...

İznik Triatlonu Yarış Sonuçları

  ELİT KADINLAR                                   SIRA NO AD-SOYAD TAKIM BİB Yüzme Bisiklet Koşu TOPLAM PUAN 1 İPEK ÖZTOSUN Göztepe Spor Kulübü 21 0:11:26     1:06:41 9000 2 ECE BAKICI Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 20 0:11:28 0:35:49 0:18:48 1:06:48 8996 3 BUSE AYGÜN Ferdi 22 0:11:14 0:35:57 0:22:31 1:10:36 8882                   ELİT ERKEKLER                 SIRA NO AD-SOYAD TAKIM BİB Yüzme Bisiklet Koşu TOPLAM PUAN 1 EMIRHAN ALTINTAŞ Alanya Doğa Sporları Kulübü 4 0:10:15   0:18:28 1:00:56 9000 2 CANER ALGÜN Alsancak Su Sporları Kulübü 6 0:11:56 0:34:33 0:19:22 1:06:39 8828 3 BAHADIR PIRIK Ferdi 10 0:12:45 0:33:49 0:20:07 1:07:28 8803 4 SEMİH ŞENOĞUL Sakarya Telekom Spor Kulübü 1 0:13:31 0:33:03 0:20:54 1:08:12 8781 DNF ZÜLFÜ KARABULUT Antalya Triatlon Spor Kulübü 2       DNF   DNF UĞUR TÜRK Hira...

27 Ağustos 2017 Burhaniye Yarışı Sonuçları

  Elit Erkek Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff Points 1 2 GÜLTIGIN ER 0:18:23 (1) 00:00:49 1:05:34 (1) 00:00:26 0:33:02 (1) 01:58:12 - 9000 2 11 ALI ATLAN 0:23:52 (4) 00:01:05 1:10:25 (3) 00:01:00 0:34:02 (2) 02:10:23 00:12:11 8634 3 7 ADILCAN ADISANOGLU 0:22:35 (2) 00:00:55 1:07:13 (2) 00:00:37 0:44:26 (5) 02:15:45 00:17:33 8473 4 10 BAHADIR PIRIK 0:26:19 (5) 00:01:08 1:13:39 (4) 00:00:28 0:37:35 (4) 02:19:06 00:20:54 8373 5 1 ÇAGRI YÜKSEL 0:23:52 (3) 00:01:06 1:21:07 (5) 00:00:46 0:37:12 (3) 02:24:01 00:25:49 8225 DNS 3 SADIK AHMET BOYNUEGRI n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. DNS DNS 4 EMIRHAN ALTINTAS n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. DNS DNS 5 JULIEN ROMEO ARAMA n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. DNS DSQ 6 SEMIH SENOGUL 00:28:26 00:00:51 01:07:33 00:00:31 00:31:26 DSQ 2:08:45 Elit Kadin Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff Points 1 15 ESRA NUR...

2018 Marmaris Duatlonu Yarış Sonuçları ( Elit – Genç – Yıldız – M3 )

Marmaris Duatlonu Elit Erkek Place Name Bib # Time Pace Speed Sex Age Team 1 . ZÜLFÜ KARABULUT 2 01:01:29.62 02:14 26.8kph M 20 Antalya Triatlon Spor Kulübü 2 . KUTSAL BATUHAN SANLİ 5 01:03:13.62 02:17 26.1kph M 20 Bursa Yüzme Spor Kulübü 3 . ÖMER YILDIRIM 8 01:04:16.30 02:20 25.7kph M 20 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 4 . AHMET CAN DOGAN 3 01:05:07.51 02:22 25.3kph M 20 Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 5 . SEMİH ŞENOĞUL 16 01:05:42.01 02:23 25.1kph M 20 Sakarya Telekom Spor...

Eğirdir Yarış Sonuçları (Elit – Genç – Yıldız – Minik )

ELİT KADINLAR SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN 1 İPEK ÖZTOSUN Göztepe Spor Kulübü 9500 2 Esra Nur Gökçek Ferdi 9478 3 ECE BAKICI Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 9492 4 BUSE AYGÜN Ferdi ELİT ERKEKLER Eğirdir SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN 1 EMIRHAN ALTINTAŞ Alanya Doğa Sporları Kulübü 9500 2 GÜLTIĞIN ER Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 9486 3 ZÜLFÜ KARABULUT Antalya Triatlon Spor Kulübü 9407 4 SEMIH ALPAY AKHUN İzmir Yüzme Triatlon...

Duatlon Finali Yaş Grupları

BAYANLAR 19+ SIRA  NO  BİB NO ADI  SOYADI KULÜBÜ MARMARİS PUAN ALAÇATI PUAN FİNAL PUAN 1 56 ESİN AKKARTAL ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 9000 9175 18175 BAYANLAR 30+ SIRA  NO  BİB NO ADI  SOYADI KULÜBÜ MARMARİS PUAN ALAÇATI PUAN FİNAL PUAN 1 77 CORALİNE CHAPATTE FERDİ 8936 9496 18432 2 73 DOĞA ÇAPANOĞLU MAVİ KARGA SPOR KULÜBÜ 8879 9500 18379 3 76 PELİN PELİS İZMİR GAZİEMİR ATLETİZM S.K 9420 9420 4 67 HACER USLU İZMİR GAZİEMİR ATLETİZM S.K 9289 9289 5 72 HARİKA HOŞGÖZ MAVİ KARGA SPOR KULÜBÜ 9235 9235 ERKEKLER ...

2018 MARMARİS DUATLON’U PUANLI SONUÇLARI

2018 MARMARİS DUATLONU SONUÇLARI AŞAĞIDAKİ LİNKLERDE DİR. ELİT ERKEKELR  ELİT KADINLAR GENC ERKEKLER GENC KADINLAR YILDIZ ERKEKLER YILDIZ KADINLAR MİNİK ERKEKLER MİNİK KADINLAR PARALİMPİK GENEL YAŞ GRUBU ERKEKLER YAŞ GRUBU KADINLAR

Alaçatı Duatlonu Sonuçları ( YILDIZ-GENÇ-ELİT-M2-M3)

ELİT ERKEK Name Race No Finish Status Time Category Categ Pos Run1 T1 Cycle T2 Run2 Kulüp Zülfü Karabulut 180 Finished 01:07:07 Elit Erkek 1 00:18:19 00:00:42 00:37:58 00:00:38 00:09:28 Antalya Triatlon Spor Kulübü Melih Bor 182 Finished 01:11:30 Elit Erkek 2 00:18:44 00:00:43 00:41:44 00:00:33 00:09:44 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü Ömer Yıldırım 181 Finished 01:12:02 Elit Erkek 3 01:01:09 00:00:45 00:00:00 00:00:37 00:09:30 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü Semih Şenoğul 183 Finished 01:12:58 Elit Erkek 4 00:19:26 00:00:38 00:41:44 00:00:38 00:10:30 Sakarya Telekom Spor Kulübü Çağrı Yüksel 179 Finished 01:13:24 Elit Erkek 5 00:18:55 00:00:48 00:42:38 00:00:43 00:10:18 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü Abdullah Yıldırım 190 Finished 01:22:15 Elit...

2017 Aquatlon Türkiye Şampiyonası Final Sonuçları (Bireysel)

45-49 ERKEKLER 1 546 Kerem Ömer Erten Göztepe Spor Kulübü 45-49 9310 8817 18127 2 550 Mehmet Seçilmiş Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 45-49 9251 8773 18024 3 549 Mehmet Sadık Pöhrenk Antalya Triatlon Spor Kulübü 45-49 9222 8726 17948 4 556 Ali İbrahim Öz Ferdi 45-49 8993 8571 17564 5 552 Murat Sapsağlam Ferdi 45-49 9346 0 9346 6 558 Eyüp Yazıcı Sakarya Telekom Spor Kulübü 45-49 9322 0 9322 7 547 Tamer Zeybek Antalyaspor Kulübü 45-49 9219 0 9219 8 551 Serdar Uziş - 45-49 9193 0 9193 9 557 Ahmet Murat Erbelger Adalar Su Sporları Kulübü 45-49 9170 0 9170 10 555 Anıl Altunbaş Mavi...

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları