İstanbul ETU Triatlon Avrupa Kupası 2017 Sonuçları

ATHLETE FIRST ATHLETE LAST NATIONALITY START NUMBER SWIM T1 BIKE T2 RUN POSITION TOTAL TIME Emy Legault CAN 1 0:21:38 0:00:44 1:05:14 0:00:24 0:40:22 1 2:08:21 Esra Nur Gokcek TUR 2 0:21:58 0:00:42 0:00:00 0:00:00 0:00:00 DNF 0:00:00 Tanja Stroschneider AUT 3 0:22:44 0:00:53 1:08:12 0:00:22 0:40:27 6 2:12:36 Grace Musgrove AUS 4 0:21:40 0:00:45 1:05:14 0:00:25 0:43:08 3 2:11:10 Ipek Oztosun TUR 5 0:23:46 0:00:42 1:07:24 0:00:23 0:40:10 5 2:12:23 Vira Sosnova UKR 6 0:23:07 0:00:52 1:07:51 0:00:19 0:46:16 9 2:18:23 Marie Elias ISR 7 0:23:43 0:00:45 1:07:22 0:00:22 0:39:59 4 2:12:10 Ece Bakici TUR 8 0:23:45 0:00:42 1:07:24 0:00:18 0:41:29 7 2:13:36 Margaryta Krylova UKR 9 0:21:42 0:00:43 1:05:13 0:00:20 0:42:10 2 2:10:06 Maryna Sokolova UKR 10 0:21:39 0:00:44 1:05:17 0:00:26 0:47:06 8 2:15:11 ATHLETE FIRST ATHLETE LAST NATIONALITY START NUMBER SWIM T1 BIKE T2 RUN POSITION TOTAL...

27 Ağustos 2017 Burhaniye Yarışı Sonuçları

  Elit Erkek Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff Points 1 2 GÜLTIGIN ER 0:18:23 (1) 00:00:49 1:05:34 (1) 00:00:26 0:33:02 (1) 01:58:12 - 9000 2 11 ALI ATLAN 0:23:52 (4) 00:01:05 1:10:25 (3) 00:01:00 0:34:02 (2) 02:10:23 00:12:11 8634 3 7 ADILCAN ADISANOGLU 0:22:35 (2) 00:00:55 1:07:13 (2) 00:00:37 0:44:26 (5) 02:15:45 00:17:33 8473 4 10 BAHADIR PIRIK 0:26:19 (5) 00:01:08 1:13:39 (4) 00:00:28 0:37:35 (4) 02:19:06 00:20:54 8373 5 1 ÇAGRI YÜKSEL 0:23:52 (3) 00:01:06 1:21:07 (5) 00:00:46 0:37:12 (3) 02:24:01 00:25:49 8225 DNS 3 SADIK AHMET BOYNUEGRI n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. DNS DNS 4 EMIRHAN ALTINTAS n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. DNS DNS 5 JULIEN ROMEO ARAMA n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. DNS DSQ 6 SEMIH SENOGUL 00:28:26 00:00:51 01:07:33 00:00:31 00:31:26 DSQ 2:08:45 Elit Kadin Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff Points 1 15 ESRA NUR...

Antalya Aquatlon (13 Mayıs 2017 Cumartesi)

ANTALYA AQUATLON (13 Mayıs 2017 Cumartesi) 13 - 14 Mayıs / 2017 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  ANTALYA  Yarışma Kategorisi  Elit, Genç, Yıldız, Minikler, yaş grupları,Takım yarışları, Halk Aquatlonu Sprint puanlı   13-14 Mayıs 2017 Antalya Aquatlon Yarış Sonuçları Tam...

Eğirdir Yarış Sonuçları

  Elit Erkek Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff Points 1 6 EMİRHAN ALTINTAŞ 0:09:53 (2) 00:00:34 0:31:28 (1) 00:00:33 0:17:59 (1) 01:00:25 - 9500 2 2 GÜLTİĞİN ER 0:09:50 (1) 00:00:35 0:31:31 (2) 00:00:31 0:18:28 (2) 01:00:52 00:00:27 9486 3 7 ZÜLFÜ KARABULUT 0:11:33 (4) 00:00:37 0:31:47 (3) 00:00:37 0:18:59 (3) 01:03:30 00:03:05 9407 4 4 SEMİH ŞENOĞUL 0:13:52 (8) 00:00:36 0:33:57 (4) 00:00:36 0:19:59 (6) 01:08:58 00:08:33 9243 5 10 BAHADIR PİRİK 0:13:15 (7) 00:00:47 0:35:20 (5) 00:00:28 0:19:41 (5) 01:09:30 00:09:05 9227 6 3 ÇAĞRI YÜKSEL 0:12:49 (6) 00:00:48 0:35:50 (6) 00:00:48 0:19:20 (4) 01:09:33 00:09:08 9226 7 9 DUYGUN YURTERİ 0:11:26 (3) 00:00:45 0:36:16 (7) 00:00:42 0:22:32 (7) 01:11:40 00:11:15 9162 DNF 1 ADİLCAN ADISANOĞLU 0:12:25...

Didim Triatlonu Yarışma Sonuçları

6-7 Mayıs 2017 tarihinde Aydın Didim'de yapılan triatlon yarışının sonuçları açıklandı.  Elit Erkeklerde 1. liği Balıkesir Çelmak Spor Kulübünden Gültiğin ER göğüsledi, Elit Bayanlarda ise İzmir Ferdi Sporcu Esra Nur Gökçek...

2017 Aquatlon Türkiye Şampiyonası Final Sonuçları (Takım)

  YILDIZ ERKEKLER           Urla Antalya final 1 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 28145 26662 54807 2 Alsancak Su Sporları Kulübü 27884 26457 54341 3 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 28059 0 28059 4 Altay Spor Kulübü 27914 0 27914 5 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 27750 0 27750           YILDIZ KADINLAR           Urla Antalya final 1 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 27775 26205 53980           YAŞ GRUBU KADINLAR           Urla Antalya final 1 Mavi Karga Spor Kulübü 27856 26563 54419 2 İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 27002 0 27002           YAŞ...

Antalya Aquatlon Yarışma Takım Puanı Sonuçları

MİNİKLER M1 ERKEK     Sıra No: Takım Adı Puanı 1 Alsancak Su Sporları Kulübü 26966 2 Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 26961 3 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 26940 4 Altay Spor Kulübü 26920       MİNİKLER M1 BAYAN     Sıra No: Takım Adı Puanı 1 Balıkesir...

Marmaris Duatlonu 04 Mart 2017 Yarış Sonuçları

4 - 5 Mart / 2017 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  MUĞLA /MARMARİS  Yarışma Kategorisi  Elit, Genç, Yıldız, Minikler(m2,m3), yaş grupları,Takım yarışları, Halk Duatlonu Sprint puanlı   4 Mart 2017 Marmaris Duatlon Sonuçları Tam Liste 5 Mart 2017 Marmaris Duatlon Sonuçları...

Eğirdir Yarış Sonuçları (Elit – Genç – Yıldız – Minik )

ELİT KADINLAR SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN 1 İPEK ÖZTOSUN Göztepe Spor Kulübü 9500 2 Esra Nur Gökçek Ferdi 9478 3 ECE BAKICI Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 9492 4 BUSE AYGÜN Ferdi ELİT ERKEKLER Eğirdir SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN 1 EMIRHAN ALTINTAŞ Alanya Doğa Sporları Kulübü 9500 2 GÜLTIĞIN ER Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 9486 3 ZÜLFÜ KARABULUT Antalya Triatlon Spor Kulübü 9407 4 SEMIH ALPAY AKHUN İzmir Yüzme Triatlon...

Duatlon Finali Takım Sonuçları ( M2-M3-YILDIZ-ELİT-GENÇ )

MİNİK 2 ERKEK 1 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 2 BURSA MAVİ YILDIZ SPOR KULÜBÜ MİNİK 2 KADIN 1 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 2 BURSA YILDIRIM İLÇE MOLLAARAP MAHALLESİ GÜVEN SPOR KULÜBÜ MİNİK 3 ERKEK 1 ANTALYA TRİATLON SPOR KULÜBÜ 2 KUŞADASI BELEDİYESİ SPOR...

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları