2018 Marmaris Duatlonu Yarış Sonuçları ( Elit – Genç – Yıldız – M3 )

Marmaris Duatlonu Elit Erkek Place Name Bib # Time Pace Speed Sex Age Team 1 . ZÜLFÜ KARABULUT 2 01:01:29.62 02:14 26.8kph M 20 Antalya Triatlon Spor Kulübü 2 . KUTSAL BATUHAN SANLİ 5 01:03:13.62 02:17 26.1kph M 20 Bursa Yüzme Spor Kulübü 3 . ÖMER YILDIRIM 8 01:04:16.30 02:20 25.7kph M 20 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 4 . AHMET CAN DOGAN 3 01:05:07.51 02:22 25.3kph M 20 Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 5 . SEMİH ŞENOĞUL 16 01:05:42.01 02:23 25.1kph M 20 Sakarya Telekom Spor...

Duatlon Finali Takım Sonuçları ( M2-M3-YILDIZ-ELİT-GENÇ )

MİNİK 2 ERKEK 1 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 2 BURSA MAVİ YILDIZ SPOR KULÜBÜ MİNİK 2 KADIN 1 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 2 BURSA YILDIRIM İLÇE MOLLAARAP MAHALLESİ GÜVEN SPOR KULÜBÜ MİNİK 3 ERKEK 1 ANTALYA TRİATLON SPOR KULÜBÜ 2 KUŞADASI BELEDİYESİ SPOR...

Duatlon Finali Yaş Grupları

BAYANLAR 19+ SIRA  NO  BİB NO ADI  SOYADI KULÜBÜ MARMARİS PUAN ALAÇATI PUAN FİNAL PUAN 1 56 ESİN AKKARTAL ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 9000 9175 18175 BAYANLAR 30+ SIRA  NO  BİB NO ADI  SOYADI KULÜBÜ MARMARİS PUAN ALAÇATI PUAN FİNAL PUAN 1 77 CORALİNE CHAPATTE FERDİ 8936 9496 18432 2 73 DOĞA ÇAPANOĞLU MAVİ KARGA SPOR KULÜBÜ 8879 9500 18379 3 76 PELİN PELİS İZMİR GAZİEMİR ATLETİZM S.K 9420 9420 4 67 HACER USLU İZMİR GAZİEMİR ATLETİZM S.K 9289 9289 5 72 HARİKA HOŞGÖZ MAVİ KARGA SPOR KULÜBÜ 9235 9235 ERKEKLER ...

Duatlon Finali Sonuçları ( M2-M3-YILDIZ-GENÇ-ELİT)

MİNİK 2 ERKEK SIRA  NO  BİB NO ADI  SOYADI KULÜBÜ KTG MARMARİS PUAN ALAÇATI PUAN FİNAL PUAN 1 238 TÜRKER BAHAR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 9000 9500 18500 2 234 ERKAN ALTUNAY Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü MİNİK 2 ERKEK 8976 9488 18464 3 247 İLKE HÜSEYİN AKBAY GELİBOLU SPOR KULÜBÜ MİNİK 2 ERKEK 8967 9485 18452 4 248 HASAN EFE ÖZENÇ Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü MİNİK...

Alaçatı Duatlonu Yaş Grupları Sonuçları

19-24 Yaş Grubu Erkek  Name Race No Finish Status Time Category Categ Pos Run1 T1 Cycle T2 Run2 Kulüp Tahsin Deniz Saraç 51 Finished 01:10:40 19-24 Yaş Grubu Erkek 1 00:19:56 00:00:43 00:39:17 00:00:40 00:10:01 Yusuf Ateş 53 Finished 01:13:52 19-24 Yaş Grubu Erkek 2 00:19:18 00:00:42 00:43:40 00:00:31 00:09:38 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü Mert Arslan 50 Finished 01:13:56 19-24 Yaş Grubu Erkek 3 00:20:46 00:00:49 00:40:26 00:00:40 00:11:14 Göztepe Spor Kulübü Umut Pekdüz 52 Finished 01:19:09 19-24 Yaş Grubu Erkek 4 00:20:43 00:00:57 00:45:44 00:00:51 00:10:53 İzmir Gaziemir Atletizm...

Alaçatı Duatlonu Sonuçları ( YILDIZ-GENÇ-ELİT-M2-M3)

ELİT ERKEK Name Race No Finish Status Time Category Categ Pos Run1 T1 Cycle T2 Run2 Kulüp Zülfü Karabulut 180 Finished 01:07:07 Elit Erkek 1 00:18:19 00:00:42 00:37:58 00:00:38 00:09:28 Antalya Triatlon Spor Kulübü Melih Bor 182 Finished 01:11:30 Elit Erkek 2 00:18:44 00:00:43 00:41:44 00:00:33 00:09:44 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü Ömer Yıldırım 181 Finished 01:12:02 Elit Erkek 3 01:01:09 00:00:45 00:00:00 00:00:37 00:09:30 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü Semih Şenoğul 183 Finished 01:12:58 Elit Erkek 4 00:19:26 00:00:38 00:41:44 00:00:38 00:10:30 Sakarya Telekom Spor Kulübü Çağrı Yüksel 179 Finished 01:13:24 Elit Erkek 5 00:18:55 00:00:48 00:42:38 00:00:43 00:10:18 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü Abdullah Yıldırım 190 Finished 01:22:15 Elit...

Eğirdir Yarış Sonuçları (Elit – Genç – Yıldız – Minik )

ELİT KADINLAR SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN 1 İPEK ÖZTOSUN Göztepe Spor Kulübü 9500 2 Esra Nur Gökçek Ferdi 9478 3 ECE BAKICI Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 9492 4 BUSE AYGÜN Ferdi ELİT ERKEKLER Eğirdir SIRA NO AD-SOYAD TAKIM PUAN 1 EMIRHAN ALTINTAŞ Alanya Doğa Sporları Kulübü 9500 2 GÜLTIĞIN ER Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 9486 3 ZÜLFÜ KARABULUT Antalya Triatlon Spor Kulübü 9407 4 SEMIH ALPAY AKHUN İzmir Yüzme Triatlon...

Eğirdir Yarış Sonuçları (Paralimpik – Elit – Genç – Yıldız – Minik – Yaş...

Paralimpik Rank Bib          Name                      Swim        T1                Bike   ...

27 Ağustos 2017 Burhaniye Yarışı Sonuçları

  Elit Erkek Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff Points 1 2 GÜLTIGIN ER 0:18:23 (1) 00:00:49 1:05:34 (1) 00:00:26 0:33:02 (1) 01:58:12 - 9000 2 11 ALI ATLAN 0:23:52 (4) 00:01:05 1:10:25 (3) 00:01:00 0:34:02 (2) 02:10:23 00:12:11 8634 3 7 ADILCAN ADISANOGLU 0:22:35 (2) 00:00:55 1:07:13 (2) 00:00:37 0:44:26 (5) 02:15:45 00:17:33 8473 4 10 BAHADIR PIRIK 0:26:19 (5) 00:01:08 1:13:39 (4) 00:00:28 0:37:35 (4) 02:19:06 00:20:54 8373 5 1 ÇAGRI YÜKSEL 0:23:52 (3) 00:01:06 1:21:07 (5) 00:00:46 0:37:12 (3) 02:24:01 00:25:49 8225 DNS 3 SADIK AHMET BOYNUEGRI n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. DNS DNS 4 EMIRHAN ALTINTAS n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. DNS DNS 5 JULIEN ROMEO ARAMA n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. DNS DSQ 6 SEMIH SENOGUL 00:28:26 00:00:51 01:07:33 00:00:31 00:31:26 DSQ 2:08:45 Elit Kadin Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff Points 1 15 ESRA NUR...

12 Ağustos 2017 Kartal Yarışı Sonuçları

Elit Erkek                     Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff Points 1 3 Gültigin Er 0:09:12 (2) 00:00:52 0:32:01 (2) 00:00:26 0:16:53 (1) 00:59:22 - 9000 2 2 Emirhan Altintas 0:08:42 (1) 00:01:22 0:32:01 (3) 00:00:23 0:17:54 (2) 01:00:21 00:59 8970 3 5 Zülfü Karabulut 0:11:07 (4) 00:01:29 0:30:11 (1) 00:00:33 0:19:19 (3) 01:02:37 03:15 8902 4 4 Sadik...

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları