İznik Triatlonu (29 Haziran 2013 Cumartesi)

29-30 Haziran 2013 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  İznik/Bursa  Yarışma Kategorisi  Sprint (Genç-Yıldız-Yaş Grupları) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puansız (yıldız puanlı) YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2004) Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No 1...

Yalova Triatlonu (02 Haziran 2013 Pazar)

01-02 Haziran 2013 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Yalova  Yarışma Kategorisi  Sprint (Tüm Kategoriler) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puanlı YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2004) Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No 1 0 HÜSEYİN...

Balıkesir Aquatlonu (08 Eylül 2013 Pazar)

07-08 Eylül 2013 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Balıkesir  Yarışma Kategorisi  Sprint (Tüm Katagoriler) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puansız YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2004) Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No 10KADİRNALINCI2000TürkiyeAltay Spor Kulübü 2...

Tulcea (Balkan Grangprix) (01 Eylül 2013 Pazar)

01 Eylül 2013 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Romanya  Yarışma Kategorisi  Milli Takım Yıldız-Gençler-Elit

Antalya ITU Triatlon Avrupa Kupası, ETU Gençler Triatlon Avrupa Kupası (28 Nisan 2013 Pazar)

27-28 Nisan 2013 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  Antalya  Yarışma Kategorisi  Olimpik Milli tk. Elit ve Genç + yaş Grupları + Halk Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puansız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT BAYANLAR  1  108  Arina Shulgina  ru  00:20:24  01:03:15  01:23:39  00:34:32  01:58:11  2  101  Rebecca Robish  GER  00:20:13  01:03:27  01:23:40  00:34:36  01:58:16  3  103  Mateja Simic  Slo  00:20:17  00:00:00  00:20:17  00:00:00  00:20:17  4  106  Mariya Shorets  RUS  00:20:10  01:03:35  01:23:45  00:35:03  01:58:48  5  105  Elena...

Çeşme Triatlonu (20 Temmuz 2013 Cumartesi)

20-21 Temmuz 2013 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Çeşme/İzmir  Yarışma Kategorisi  Sprint Halk Yaş Grupları Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yıldızlar puanlı YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2004) Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No 1...

İstanbul ITU Triatlon Avrupa Kupası, ETU Gençler Triatlon Avrupa Kupası (03 Ağustos 2013 Cumartesi)

03-04 Ağustos 2013 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  İstanbul  Yarışma Kategorisi  Olimpik -Uluslararası Elit Bayan+Erkek Sprint -Uluslararası Genç Bayan+Erkek ve Ulusal Yaş Grupları Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puansız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan

Eğirdir Triatlonu (17 Ağustos 2013 Cumartesi)

17-18 Ağustos 2013 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Eğirdir/ISPARTA  Yarışma Kategorisi  Olimpik (Tüm Katagoriler) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puanlı YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR (2017 - 2017) Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No 1 0 FATİH ÇORAPLI 1998...

Taşucu Triatlonu (07 Nisan 2013 Pazar)

06-07 Nisan 2013 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Taşucu/MERSİN  Yarışma Kategorisi  Olimpik (Tüm Kategoriler) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Online Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puanlı YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2004) Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup...

Balkan Şampiyonası (21 Eylül 2013 Cumartesi)

21-22 Eylül 2013 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Belirlenecek  Yarışma Kategorisi  Milli Takım Yıldız-Genç-Elit

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları