Alanya Etu Triatlon Avrupa Şampiyonası (14 Haziran 2013 Cuma)

14-16 Haziran 2013 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  Alanya/ANTALYA  Yarışma Kategorisi  Olimpik-Sprint Milli tk.Elit ve Genç +yaş Grupları Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puansız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan

Antalya ITU Triatlon Avrupa Kupası, ETU Gençler Triatlon Avrupa Kupası (28 Nisan 2013 Pazar)

27-28 Nisan 2013 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  Antalya  Yarışma Kategorisi  Olimpik Milli tk. Elit ve Genç + yaş Grupları + Halk Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puansız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT BAYANLAR  1  108  Arina Shulgina  ru  00:20:24  01:03:15  01:23:39  00:34:32  01:58:11  2  101  Rebecca Robish  GER  00:20:13  01:03:27  01:23:40  00:34:36  01:58:16  3  103  Mateja Simic  Slo  00:20:17  00:00:00  00:20:17  00:00:00  00:20:17  4  106  Mariya Shorets  RUS  00:20:10  01:03:35  01:23:45  00:35:03  01:58:48  5  105  Elena...

İznik Triatlonu (29 Haziran 2013 Cumartesi)

29-30 Haziran 2013 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  İznik/Bursa  Yarışma Kategorisi  Sprint (Genç-Yıldız-Yaş Grupları) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puansız (yıldız puanlı) YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2004) Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No 1...

Çeşme Triatlonu (20 Temmuz 2013 Cumartesi)

20-21 Temmuz 2013 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Çeşme/İzmir  Yarışma Kategorisi  Sprint Halk Yaş Grupları Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yıldızlar puanlı YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2004) Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No 1...

Eton Dorney (31 Ağustos 2013 Cumartesi)

31 Ağustos 2013 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  İngiltere  Yarışma Kategorisi  Milli Takım Gençler

12. Eğirdir Triatlonu Protokolü İmzalandı

Geçtiğimiz gün, Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Hamdi Güneş, Genel Koordinatör Alp Işkın ve Isparta İl Temsilcisi Çetin Meydan’ dan oluşan bir heyet ile Mart ayındaki yerel seçimlerden sonra göreve gelen Eğirdir...

Taşucu Triatlonu (07 Nisan 2013 Pazar)

06-07 Nisan 2013 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Taşucu/MERSİN  Yarışma Kategorisi  Olimpik (Tüm Kategoriler) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Online Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puanlı YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2004) Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup...

Stara Zagora (Balkan Grandprix) (20 Temmuz 2013 Cumartesi)

20-21 Temmuz 2013 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Bulgaristan  Yarışma Kategorisi  Milli Takım Yıldız-Genç-Elit

Yalova Triatlonu (02 Haziran 2013 Pazar)

01-02 Haziran 2013 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Yalova  Yarışma Kategorisi  Sprint (Tüm Kategoriler) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puanlı YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2004) Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No 1 0 HÜSEYİN...

Kütahya Triatlonu (12 Mayıs 2013 Pazar)

11-12 Mayıs 2013 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Kütahya  Yarışma Kategorisi  Sprint (Büyük-Genç Yaş Grupları) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Puanlı YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR GENÇ ERKEKLER (1998 - 2001) Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No 1 101...

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları