Penza ETU Triatlon Junior Avrupa Kupası (18 Ağustos 2012 Cumartesi)

18-19 Ağustos 2012 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  RUSYA  Yarışma Kategorisi  Gençler, Büyükler

Ayancık Triatlonu (06 Temmuz 2012 Cuma)

06-07 Temmuz 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Ayancık / SİNOP  Yarışma Kategorisi  Sprint (Tüm Kategoriler)

Erdek Triatlonu (04 Ağustos 2012 Cumartesi)

04-05 Ağustos 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Erdek / BALIKESİR  Yarışma Kategorisi  Olimpik 5. Kademe (Tüm Kategoriler) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  24  ZÜLFÜ KARABULUT  tr  00:20:49  01:12:44  01:33:33  00:37:56  02:11:29  2  2  MERT ONARAN  tr  00:18:51  01:17:51  01:36:42  00:36:21  02:13:03  3  10  BAHADIR TAMA  tr  00:18:54  01:16:48  01:35:42  00:37:32  02:13:14  4  20  OKAN ULAŞ  tr  00:18:53  01:16:48  01:35:41  00:38:08  02:13:49  5  22  FATİH AZRAK  tr  00:18:30  01:13:44  01:32:14  00:43:14  02:15:28  ELİT BAYANLAR  1  35  ECE BAKICI  tr  00:20:10  01:23:05  01:43:15  00:47:10  02:30:25  2  36  BERRAK MUTLU  tr  00:20:20  01:25:36  01:45:56  00:45:12  02:31:08  3  30  CEREN...

Aguilas ETU Triatlon U23 ve Yıldızlar Avrupa Şampiyonası (01 Eylül 2012 Cumartesi)

01-02 Eylül 2012 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  İSPANYA  Yarışma Kategorisi  Yıldızlar, Büyükler

Tatvan Triatlonu (02 Haziran 2012 Cumartesi)

02-03 Haziran 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  BİTLİS / TATVAN  Yarışma Kategorisi  Sprint (Genç-Büyük) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  14  BAHADIR TAMA  tr  00:05:09  00:17:03  00:22:12  00:10:44  00:32:56  2  4  MERT ONARAN  tr  00:05:34  00:18:05  00:23:39  00:09:56  00:33:35  3  155  ALTAY OYGÜÇ  tr  00:05:07  00:17:59  00:23:06  00:10:42  00:33:48  4  9  ZEKERİYA YÜCETÜRK  tr  00:05:15  00:18:35  00:23:50  00:10:08  00:33:58  5  195  OKAN ULAŞ  tr  00:05:32  00:28:33  00:34:05  00:00:00  00:34:05  ELİT BAYANLAR  1  156  ECE BAKICI  tr  00:05:43  00:18:38  00:24:21  00:11:12  00:35:33  2  157  BERRAK MUTLU  tr  00:05:49  00:19:21  00:25:10  00:11:36  00:36:46  3  19  CEREN ORHANLI  tr  00:05:56  00:19:28  00:25:24  00:12:04  00:37:28  4  158  ÇİĞDEM GÜLGEÇ  tr  00:06:26  00:19:24  00:25:50  00:12:04  00:37:54  5  23  EBRU DOĞAN  tr  00:07:08  00:20:31  00:27:39  00:14:31  00:42:10

İstanbul Ulusal Triatlonu (30 Haziran 2012 Cumartesi)

30 Haziran - 01 Temmuz 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  İstanbul Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız

Eilat ETU Triatlon Avrupa Şampiyonası (19 Nisan 2012 Perşembe)

19-21 Nisan 2012 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  İSRAİL  Yarışma Kategorisi  Gençler

Balkan Şampiyonası (08 Eylül 2012 Cumartesi)

08-09 Eylül 2012 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  ELAZIĞ  Yarışma Kategorisi  Yıldızlar, Gençler, Elitler Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan

Holten ETU Triatlon Junior Avrupa Kupası (06 Temmuz 2012 Cuma)

06-07 Temmuz 2012 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  HOLLANDA  Yarışma Kategorisi  Gençler, Büyükler

3. Antalya ITU Triatlon Avrupa Kupası (05 Mayıs 2012 Cumartesi)

05-06 Mayıs 2012 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  ANTALYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  Anthony Pujades  fr  00:19:11  00:54:42  01:13:53  00:33:29  01:47:22  2  Nils Frommhold  de  00:19:04  00:54:48  01:13:52  00:33:33  01:47:25  3  Alois Knabl  AUT  00:18:55  00:54:58  01:13:53  00:34:05  01:47:58  4  Christian Otto  de  00:19:13  01:00:31  01:19:44  00:28:23  01:48:07  5  Andrey Bryukhankov  ru  00:19:01  00:54:53  01:13:54  00:34:24  01:48:18  ELİT BAYANLAR  1  Kathrin Muller  de  00:20:53  01:04:04  01:24:57  00:37:30  02:02:27  2  Anja Knapp  de  00:20:43  01:04:16  01:24:59  00:37:46  02:02:45  3  Sara Vilic  CRO  00:21:00  01:03:58  01:24:58  00:38:05  02:03:03  4  Elena Danilova  ru  00:21:39  01:05:06  01:26:45  00:36:48  02:03:33  5  Alexandra Cassan Ferrier  fr  00:21:03  01:05:35  01:26:38  00:37:17  02:03:55

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları