Ayancık Triatlonu (06 Temmuz 2012 Cuma)

06-07 Temmuz 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Ayancık / SİNOP  Yarışma Kategorisi  Sprint (Tüm Kategoriler)

3. Antalya ITU Triatlon Avrupa Kupası (05 Mayıs 2012 Cumartesi)

05-06 Mayıs 2012 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  ANTALYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  Anthony Pujades  fr  00:19:11  00:54:42  01:13:53  00:33:29  01:47:22  2  Nils Frommhold  de  00:19:04  00:54:48  01:13:52  00:33:33  01:47:25  3  Alois Knabl  AUT  00:18:55  00:54:58  01:13:53  00:34:05  01:47:58  4  Christian Otto  de  00:19:13  01:00:31  01:19:44  00:28:23  01:48:07  5  Andrey Bryukhankov  ru  00:19:01  00:54:53  01:13:54  00:34:24  01:48:18  ELİT BAYANLAR  1  Kathrin Muller  de  00:20:53  01:04:04  01:24:57  00:37:30  02:02:27  2  Anja Knapp  de  00:20:43  01:04:16  01:24:59  00:37:46  02:02:45  3  Sara Vilic  CRO  00:21:00  01:03:58  01:24:58  00:38:05  02:03:03  4  Elena Danilova  ru  00:21:39  01:05:06  01:26:45  00:36:48  02:03:33  5  Alexandra Cassan Ferrier  fr  00:21:03  01:05:35  01:26:38  00:37:17  02:03:55

Tatvan Triatlonu (02 Haziran 2012 Cumartesi)

02-03 Haziran 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  BİTLİS / TATVAN  Yarışma Kategorisi  Sprint (Genç-Büyük) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  14  BAHADIR TAMA  tr  00:05:09  00:17:03  00:22:12  00:10:44  00:32:56  2  4  MERT ONARAN  tr  00:05:34  00:18:05  00:23:39  00:09:56  00:33:35  3  155  ALTAY OYGÜÇ  tr  00:05:07  00:17:59  00:23:06  00:10:42  00:33:48  4  9  ZEKERİYA YÜCETÜRK  tr  00:05:15  00:18:35  00:23:50  00:10:08  00:33:58  5  195  OKAN ULAŞ  tr  00:05:32  00:28:33  00:34:05  00:00:00  00:34:05  ELİT BAYANLAR  1  156  ECE BAKICI  tr  00:05:43  00:18:38  00:24:21  00:11:12  00:35:33  2  157  BERRAK MUTLU  tr  00:05:49  00:19:21  00:25:10  00:11:36  00:36:46  3  19  CEREN ORHANLI  tr  00:05:56  00:19:28  00:25:24  00:12:04  00:37:28  4  158  ÇİĞDEM GÜLGEÇ  tr  00:06:26  00:19:24  00:25:50  00:12:04  00:37:54  5  23  EBRU DOĞAN  tr  00:07:08  00:20:31  00:27:39  00:14:31  00:42:10

Çeşme Halk Triatlonu (26 Temmuz 2012 Perşembe)

26-27 Temmuz 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  ÇEŞME  Yarışma Kategorisi  10 Yaş Altı Yaş Grupları Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan

Konya Triatlonu (26 Mayıs 2012 Cumartesi)

26-27 Mayıs 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  KONYA  Yarışma Kategorisi  Takım Müsabakası (Tüm Kategoriler) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan

3. Ulusal Antalya Triatlonu (05 Mayıs 2012 Cumartesi)

05 Mayıs 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Antalya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız

Balkan Şampiyonası (08 Eylül 2012 Cumartesi)

08-09 Eylül 2012 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  ELAZIĞ  Yarışma Kategorisi  Yıldızlar, Gençler, Elitler Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan

Penza ETU Triatlon Junior Avrupa Kupası (18 Ağustos 2012 Cumartesi)

18-19 Ağustos 2012 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  RUSYA  Yarışma Kategorisi  Gençler, Büyükler

Eilat ETU Triatlon Avrupa Şampiyonası (19 Nisan 2012 Perşembe)

19-21 Nisan 2012 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  İSRAİL  Yarışma Kategorisi  Gençler

Holten ETU Triatlon Junior Avrupa Kupası (06 Temmuz 2012 Cuma)

06-07 Temmuz 2012 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  HOLLANDA  Yarışma Kategorisi  Gençler, Büyükler

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları