Ayancık Triatlonu (06 Temmuz 2012 Cuma)

06-07 Temmuz 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Ayancık / SİNOP  Yarışma Kategorisi  Sprint (Tüm Kategoriler)

Türkiye Üniversiteler Arası Triatlon Şampiyonası (30 Nisan 2012 Pazartesi)

30 Nisan 01 Mayıs 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Antalya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  499  Onur CALP  tr  00:10:02  00:35:59  00:46:01  00:21:44  01:07:45  2  476  Zekariya YÜCETÜRK  tr  00:09:52  00:36:47  00:46:39  00:23:35  01:10:14  3  479  Duygun YURTERİ  tr  00:09:40  00:37:08  00:46:48  00:23:48  01:10:36  4  497  Eren AKDAĞ  tr  00:09:57  00:40:04  00:50:01  00:22:49  01:12:50  5  495  Tamer Can ÇAĞLAR  tr  00:12:54  00:37:08  00:50:02  00:23:29  01:13:31  ELİT BAYANLAR  1  458  Ece BAKICI  tr  00:10:27  00:40:08  00:50:35  00:27:41  01:18:16  2  459  Emel YILDIRIM  tr  00:13:18  00:45:37  00:58:55  00:27:39  01:26:34  3  462  Fadime KAÇAR  tr  00:15:37  00:46:08  01:01:45  00:29:24  01:31:09  4  477  Çisem ÖZTEMEL  tr  00:16:54  00:44:49  01:01:43  00:29:58  01:31:41  5  478  Fatma BAYIRCI  tr  00:12:45  00:48:59  01:01:44  00:40:03  01:41:47

Konya Triatlonu (26 Mayıs 2012 Cumartesi)

26-27 Mayıs 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  KONYA  Yarışma Kategorisi  Takım Müsabakası (Tüm Kategoriler) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan

Eilat ETU Triatlon Avrupa Şampiyonası (19 Nisan 2012 Perşembe)

19-21 Nisan 2012 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  İSRAİL  Yarışma Kategorisi  Gençler

3. Antalya ITU Triatlon Avrupa Kupası (05 Mayıs 2012 Cumartesi)

05-06 Mayıs 2012 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  ANTALYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  Anthony Pujades  fr  00:19:11  00:54:42  01:13:53  00:33:29  01:47:22  2  Nils Frommhold  de  00:19:04  00:54:48  01:13:52  00:33:33  01:47:25  3  Alois Knabl  AUT  00:18:55  00:54:58  01:13:53  00:34:05  01:47:58  4  Christian Otto  de  00:19:13  01:00:31  01:19:44  00:28:23  01:48:07  5  Andrey Bryukhankov  ru  00:19:01  00:54:53  01:13:54  00:34:24  01:48:18  ELİT BAYANLAR  1  Kathrin Muller  de  00:20:53  01:04:04  01:24:57  00:37:30  02:02:27  2  Anja Knapp  de  00:20:43  01:04:16  01:24:59  00:37:46  02:02:45  3  Sara Vilic  CRO  00:21:00  01:03:58  01:24:58  00:38:05  02:03:03  4  Elena Danilova  ru  00:21:39  01:05:06  01:26:45  00:36:48  02:03:33  5  Alexandra Cassan Ferrier  fr  00:21:03  01:05:35  01:26:38  00:37:17  02:03:55

Holten ETU Triatlon Junior Avrupa Kupası (06 Temmuz 2012 Cuma)

06-07 Temmuz 2012 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  HOLLANDA  Yarışma Kategorisi  Gençler, Büyükler

Yalova Triatlonu (09 Haziran 2012 Cumartesi)

09-10 Haziran 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  YALOVA  Yarışma Kategorisi  Sprint 3. Kademe (Tüm Kategoriler) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  4  MERT ONARAN  tr  00:09:59  00:32:54  00:42:53  00:18:20  01:01:13  2  14  BAHADIR TAMA  tr  00:09:54  00:31:52  00:41:46  00:19:39  01:01:25  3  6  O.FEVZİ SAYDAM  tr  00:10:23  00:32:28  00:42:51  00:18:56  01:01:47  4  5  ONUR CALP  tr  00:10:25  00:32:25  00:42:50  00:19:13  01:02:03  5  3  S.OKSAL ÖZDÖL  tr  00:10:56  00:31:56  00:42:52  00:19:28  01:02:20  ELİT BAYANLAR  1  156  ECE BAKICI  tr  00:10:41  00:36:22  00:47:03  00:21:14  01:08:17  2  21  BAHAR ERTÜRK  tr  00:12:05  00:35:43  00:47:48  00:21:06  01:08:54  3  157  BERRAK MUTLU  tr  00:11:03  00:36:51  00:47:54  00:22:31  01:10:25  4  158  ÇİĞDEM GÜLGEÇ  tr  00:10:56  00:36:53  00:47:49  00:23:07  01:10:56  5  19  CEREN...

Çeşme Halk Triatlonu (26 Temmuz 2012 Perşembe)

26-27 Temmuz 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  ÇEŞME  Yarışma Kategorisi  10 Yaş Altı Yaş Grupları Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan

Erdek Triatlonu (04 Ağustos 2012 Cumartesi)

04-05 Ağustos 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Erdek / BALIKESİR  Yarışma Kategorisi  Olimpik 5. Kademe (Tüm Kategoriler) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  24  ZÜLFÜ KARABULUT  tr  00:20:49  01:12:44  01:33:33  00:37:56  02:11:29  2  2  MERT ONARAN  tr  00:18:51  01:17:51  01:36:42  00:36:21  02:13:03  3  10  BAHADIR TAMA  tr  00:18:54  01:16:48  01:35:42  00:37:32  02:13:14  4  20  OKAN ULAŞ  tr  00:18:53  01:16:48  01:35:41  00:38:08  02:13:49  5  22  FATİH AZRAK  tr  00:18:30  01:13:44  01:32:14  00:43:14  02:15:28  ELİT BAYANLAR  1  35  ECE BAKICI  tr  00:20:10  01:23:05  01:43:15  00:47:10  02:30:25  2  36  BERRAK MUTLU  tr  00:20:20  01:25:36  01:45:56  00:45:12  02:31:08  3  30  CEREN...

Taşucu Triatlonu (14 Nisan 2012 Cumartesi)

14-15 Nisan 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  MERSİN  Yarışma Kategorisi  Olimpik 1. Kademe (Tüm Kategoriler) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  4  MERT ONARAN  tr  00:20:43  01:08:13  01:28:56  00:38:37  02:07:33  2  14  BAHADIR TAMA  tr  00:21:30  01:07:25  01:28:55  00:40:19  02:09:14  3  5  ONUR CALP  tr  00:21:39  01:08:40  01:30:19  00:39:58  02:10:17  4  6  O.FEVZİ SAYDAM  tr  00:21:40  01:08:41  01:30:21  00:41:41  02:12:02  5  12  MELİH DALTABAN  tr  00:23:21  01:06:59  01:30:20  00:42:02  02:12:22  ELİT BAYANLAR  1  21  BAHAR ERTÜRK  tr  00:24:23  01:16:05  01:40:28  00:43:49  02:24:17  2  19  CEREN ORHANLI  tr  00:24:15  01:16:14  01:40:29  00:52:42  02:33:11  3  23  EBRU DOĞAN  tr  00:29:05  01:21:23  01:50:28  00:55:04  02:45:32  4  20  EMEL YILDIRIM  tr  00:31:40  01:31:02  02:02:42  01:00:35  03:03:17  5  22  SEDEF...

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları