İstanbul ITU Triatlon Avrupa Kupası (30 Haziran 2012 Cumartesi)

30 Haziran - 01 Temmuz 2012 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  İSTANBUL Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Chip Sonuçları 2012 Istanbul; ITU Triathlon European Cup Age Group Results Bayanlar 20+ Rank Bib Name Nat Club Swim T1 Bike T2 Run Total 1 208 Handan KORTAK TUR Enka 0:16:16(  1) 00:02:13 0:44:47(  2) 00:01:12 0:23:11(  1) 01:27:38 2 79 Bilge ERGIN TUR Altay 0:16:57(  2) 00:01:05 0:45:12(  3) 00:00:48 0:29:47(  3) 01:33:48 3 207 Nazli TOGANAS TUR hillside city...

Balkan Şampiyonası (08 Eylül 2012 Cumartesi)

08-09 Eylül 2012 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  ELAZIĞ  Yarışma Kategorisi  Yıldızlar, Gençler, Elitler Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan

Yalova Triatlonu (09 Haziran 2012 Cumartesi)

09-10 Haziran 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  YALOVA  Yarışma Kategorisi  Sprint 3. Kademe (Tüm Kategoriler) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  4  MERT ONARAN  tr  00:09:59  00:32:54  00:42:53  00:18:20  01:01:13  2  14  BAHADIR TAMA  tr  00:09:54  00:31:52  00:41:46  00:19:39  01:01:25  3  6  O.FEVZİ SAYDAM  tr  00:10:23  00:32:28  00:42:51  00:18:56  01:01:47  4  5  ONUR CALP  tr  00:10:25  00:32:25  00:42:50  00:19:13  01:02:03  5  3  S.OKSAL ÖZDÖL  tr  00:10:56  00:31:56  00:42:52  00:19:28  01:02:20  ELİT BAYANLAR  1  156  ECE BAKICI  tr  00:10:41  00:36:22  00:47:03  00:21:14  01:08:17  2  21  BAHAR ERTÜRK  tr  00:12:05  00:35:43  00:47:48  00:21:06  01:08:54  3  157  BERRAK MUTLU  tr  00:11:03  00:36:51  00:47:54  00:22:31  01:10:25  4  158  ÇİĞDEM GÜLGEÇ  tr  00:10:56  00:36:53  00:47:49  00:23:07  01:10:56  5  19  CEREN...

Kütahya Triatlonu (12 Mayıs 2012 Cumartesi)

12-13 Mayıs 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  KÜTAHYA  Yarışma Kategorisi  Sprint 2. Kademe (Tüm Kategoriler) Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  6  ONUR SAYDAM  tr  00:10:25  00:34:30  00:44:55  00:21:23  01:06:18  2  155  ALTAY OYGÜÇ  tr  00:09:34  00:35:01  00:44:35  00:22:03  01:06:38  3  4  MERT ONARAN  tr  00:10:22  00:34:37  00:44:59  00:22:11  01:07:10  4  5  ONUR CALP  tr  00:10:53  00:35:44  00:46:37  00:20:59  01:07:36  5  80  ALİ ULUS  tr  00:11:34  00:36:13  00:47:47  00:22:13  01:10:00  ELİT BAYANLAR  1  156  ECE BAKICI  tr  00:10:24  00:38:49  00:49:13  00:24:14  01:13:27  2  157  BERRAK MUTLU  00:11:23  00:38:34  00:49:57  00:24:44  01:14:41  3  158  ÇİĞDEM GÜLGEÇ  tr  00:11:08  00:38:46  00:49:54  00:25:00  01:14:54  4  19  CEREN ORHANLI  tr  00:11:22  00:38:34  00:49:56  00:25:22  01:15:18  5  23  EBRU...

Viyana ETU Triatlon Junior Avrupa Kupası (15 Haziran 2012 Cuma)

15-16 Haziran 2012 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  AVUSTURYA  Yarışma Kategorisi  Gençler

İstanbul Ulusal Triatlonu (30 Haziran 2012 Cumartesi)

30 Haziran - 01 Temmuz 2012 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  İstanbul Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız

Penza ETU Triatlon Junior Avrupa Kupası (18 Ağustos 2012 Cumartesi)

18-19 Ağustos 2012 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  RUSYA  Yarışma Kategorisi  Gençler, Büyükler

3. Antalya ITU Triatlon Avrupa Kupası (05 Mayıs 2012 Cumartesi)

05-06 Mayıs 2012 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  ANTALYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  Anthony Pujades  fr  00:19:11  00:54:42  01:13:53  00:33:29  01:47:22  2  Nils Frommhold  de  00:19:04  00:54:48  01:13:52  00:33:33  01:47:25  3  Alois Knabl  AUT  00:18:55  00:54:58  01:13:53  00:34:05  01:47:58  4  Christian Otto  de  00:19:13  01:00:31  01:19:44  00:28:23  01:48:07  5  Andrey Bryukhankov  ru  00:19:01  00:54:53  01:13:54  00:34:24  01:48:18  ELİT BAYANLAR  1  Kathrin Muller  de  00:20:53  01:04:04  01:24:57  00:37:30  02:02:27  2  Anja Knapp  de  00:20:43  01:04:16  01:24:59  00:37:46  02:02:45  3  Sara Vilic  CRO  00:21:00  01:03:58  01:24:58  00:38:05  02:03:03  4  Elena Danilova  ru  00:21:39  01:05:06  01:26:45  00:36:48  02:03:33  5  Alexandra Cassan Ferrier  fr  00:21:03  01:05:35  01:26:38  00:37:17  02:03:55

Aguilas ETU Triatlon U23 ve Yıldızlar Avrupa Şampiyonası (01 Eylül 2012 Cumartesi)

01-02 Eylül 2012 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  İSPANYA  Yarışma Kategorisi  Yıldızlar, Büyükler

Alanya ITU Triatlon Premium Avrupa Kupası Finali (Genç-Büyük) (05 Ekim 2012 Cuma)

5-7 Ekim 2012 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  Alanya / ANTALYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR (2017 - 2017) Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No 1 62 AHMETCAN KALYONCU 1995 Türkiye...

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları