I. İstanbul Triatlonu (23 Temmuz 2011 Cumartesi)

23-24 Temmuz 2011 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  İSTANBUL Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  YILDIZ ERKEKLER  1  598  Haşmetcan Aktan  tr  00:04:46  00:09:38  00:14:24  00:10:29  00:24:53  2  904  Caner Algün  tr  00:05:33  00:09:46  00:15:19  00:10:31  00:25:50  3  907  Tolga Makaraç  tr  00:05:19  00:10:04  00:15:23  00:10:37  00:26:00  YILDIZ BAYANLAR  1  591  Yelbesu Büyükzöngür  tr  00:05:41  00:10:43  00:16:24  00:10:48  00:27:12  2  593  Sinem Özdil  tr  00:05:40  00:10:42  00:16:22  00:12:15  00:28:37  3  590  Tuğçe Karakaya  tr  00:05:38  00:11:55  00:17:33  00:12:37  00:30:10  GENÇ ERKEKLER  1  920  Hikmet Dirik  tr  00:13:04  00:35:57  00:49:01  00:17:45  01:06:46  2  915  Ali Mutlu  tr  00:14:34  00:34:24  00:48:58  00:19:56  01:08:54  3  926  Muhammed Onay  tr  00:13:11  00:33:50  00:47:01  00:22:12  01:09:13  GENÇ BAYANLAR  1  554  Ümran Aslanagi  tr  00:20:57  00:38:03  00:59:00  00:19:45  01:18:45  2  588  İpek Öztosun  tr  00:15:37  00:41:35  00:57:12  00:24:51  01:22:03  3  583  İlkay Polat  tr  00:21:46  00:38:49  01:00:35  00:26:50  01:27:25  ELİT...

Yalova Triatlonu (17 Haziran 2011 Cuma)

17-18 Haziran Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  YALOVA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  Zülfü KARABULUT  tr  00:11:17  00:30:58  00:42:15  00:19:37  01:01:52  2  Mert ONARAN  tr  00:10:39  00:31:40  00:42:19  00:19:49  01:02:08  3  Bahadır TAMA  tr  00:10:40  00:31:36  00:42:16  00:20:05  01:02:21  4  Samet BÜYÜKZÖNGÜR  tr  00:11:25  00:32:56  00:44:21  00:18:52  01:03:13  5  Kemal ÇOBANYILDIZI  tr  00:11:47  00:32:35  00:44:22  00:19:00  01:03:22  ELİT BAYANLAR  1  80  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:11:02  00:36:28  00:47:30  00:25:09  01:12:39  2  95  Berrak MUTLU  tr  00:11:18  00:36:38  00:47:56  00:26:09  01:14:05  3  92  Fadime KAÇAR  tr  00:15:39  00:40:52  00:56:31  00:26:58  01:23:29  4  81  Burcu ASLANAĞI  tr  00:14:52  00:40:20  00:55:12  00:28:44  01:23:56  5  93  Emel YILDIRIM  tr  00:15:28  00:42:35  00:58:03  00:28:27  01:26:30

Varna ETU Triatlon Junior Avrupa Kupası (23 Temmuz 2011 Cumartesi)

23-24 Temmuz 2011 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  BULGARİSTAN

Balkan Şampiyonası (16 Eylül 2011 Cuma)

Muhtelif Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Muhtelif

Konya Bayrak Takım Triatlonu (04 Haziran 2011 Cumartesi)

4 -5 Haziran 2011 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Konya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan

Tatvan Triatlonu (02 Temmuz 2011 Cumartesi)

2-3 Temmuz Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  BİTLİS / TATVAN Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız

Kütahya Evliya Çelebi Duatlonu (23 Nisan 2011 Cumartesi)

23-24 Nisan 2011 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  KÜTAHYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  163  Samet Büyükzöngür  tr  00:13:11  00:30:51  00:44:02  00:08:37  00:52:39  2  171  KEMAL ÇOBANYILDIZI  tr  00:13:14  00:30:49  00:44:03  00:08:56  00:52:59  3  191  ONUR CALP  tr  00:14:00  00:30:04  00:44:04  00:09:07  00:53:11  4  159  ZÜLFÜ KARABULUT  tr  00:14:02  00:29:59  00:44:01  00:09:16  00:53:17  5  194  ALTAY OYGÜÇ  tr  00:14:32  00:30:26  00:44:58  00:09:20  00:54:18  ELİT BAYANLAR  1  213  ÇİĞDEM GÜLGEÇ  tr  00:16:20  00:35:06  00:51:26  00:11:04  01:02:30  2  203  EMEL YILDIRIM  tr  00:17:47  00:36:30  00:54:17  00:11:38  01:05:55  3  209  BERRAK MUTLU  tr  00:17:57  00:36:21  00:54:18  00:11:47  01:06:05  4  210  GİZEM ÖZDEN  tr  00:19:22  00:38:16  00:57:38  00:12:59  01:10:37  5  204  İREM ASLAN  tr  00:18:02  00:39:19  00:57:21  00:14:20  01:11:41

2. Antalya ITU Triatlon Avrupa Kupası (02 Nisan 2011 Cumartesi)

02-03 Nisan 2011 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  ANTALYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  7  Yohann Vincent  FRA  00:17:53  00:49:22  01:07:15  00:34:43  01:41:58  2  4  Belaubre Frederic  FRA  00:16:56  00:54:08  01:11:04  00:30:57  01:42:01  3  19  Pevtsov Rostyslav  UKR  00:17:49  00:53:32  01:11:21  00:30:41  01:42:02  4  5  Lescure AurAclien  FRA  00:17:46  00:53:38  01:11:24  00:30:40  01:42:04  5  57  Martynenko Yegor  UKR  00:17:47  00:53:42  01:11:29  00:30:36  01:42:05  ELİT BAYANLAR  1  1  Morrison Aileen  IRL  00:17:44  00:58:02  01:15:46  00:35:15  01:51:01  2  14  Simic Mateja  SLO  00:18:20  00:57:30  01:15:50  00:35:30  01:51:20  3  4  Haug Anne  GER  00:18:59  00:58:00  01:16:59  00:34:37  01:51:36  4  9  Betto Alice  ITA  00:17:48  00:58:07  01:15:55  00:36:15  01:52:10  5  16  Chmet Daniela  ITA  00:18:08  00:57:45  01:15:53  00:36:38  01:52:31

Brno ETU Junior Triatlon Avrupa Kupası (20 Mayıs 2011 Cuma)

20-21 Mayıs 2011 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  ÇEK CUMHURİYETİ

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları