Yalova Triatlonu (17 Haziran 2011 Cuma)

17-18 Haziran Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  YALOVA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  Zülfü KARABULUT  tr  00:11:17  00:30:58  00:42:15  00:19:37  01:01:52  2  Mert ONARAN  tr  00:10:39  00:31:40  00:42:19  00:19:49  01:02:08  3  Bahadır TAMA  tr  00:10:40  00:31:36  00:42:16  00:20:05  01:02:21  4  Samet BÜYÜKZÖNGÜR  tr  00:11:25  00:32:56  00:44:21  00:18:52  01:03:13  5  Kemal ÇOBANYILDIZI  tr  00:11:47  00:32:35  00:44:22  00:19:00  01:03:22  ELİT BAYANLAR  1  80  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:11:02  00:36:28  00:47:30  00:25:09  01:12:39  2  95  Berrak MUTLU  tr  00:11:18  00:36:38  00:47:56  00:26:09  01:14:05  3  92  Fadime KAÇAR  tr  00:15:39  00:40:52  00:56:31  00:26:58  01:23:29  4  81  Burcu ASLANAĞI  tr  00:14:52  00:40:20  00:55:12  00:28:44  01:23:56  5  93  Emel YILDIRIM  tr  00:15:28  00:42:35  00:58:03  00:28:27  01:26:30

Konya Bayrak Takım Triatlonu (04 Haziran 2011 Cumartesi)

4 -5 Haziran 2011 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Konya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan

2. Antalya ITU Triatlon Avrupa Kupası (02 Nisan 2011 Cumartesi)

02-03 Nisan 2011 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  ANTALYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  7  Yohann Vincent  FRA  00:17:53  00:49:22  01:07:15  00:34:43  01:41:58  2  4  Belaubre Frederic  FRA  00:16:56  00:54:08  01:11:04  00:30:57  01:42:01  3  19  Pevtsov Rostyslav  UKR  00:17:49  00:53:32  01:11:21  00:30:41  01:42:02  4  5  Lescure AurAclien  FRA  00:17:46  00:53:38  01:11:24  00:30:40  01:42:04  5  57  Martynenko Yegor  UKR  00:17:47  00:53:42  01:11:29  00:30:36  01:42:05  ELİT BAYANLAR  1  1  Morrison Aileen  IRL  00:17:44  00:58:02  01:15:46  00:35:15  01:51:01  2  14  Simic Mateja  SLO  00:18:20  00:57:30  01:15:50  00:35:30  01:51:20  3  4  Haug Anne  GER  00:18:59  00:58:00  01:16:59  00:34:37  01:51:36  4  9  Betto Alice  ITA  00:17:48  00:58:07  01:15:55  00:36:15  01:52:10  5  16  Chmet Daniela  ITA  00:18:08  00:57:45  01:15:53  00:36:38  01:52:31

Varna ETU Triatlon Junior Avrupa Kupası (23 Temmuz 2011 Cumartesi)

23-24 Temmuz 2011 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  BULGARİSTAN

Tiszaujvaros ITU Triatlon Dünya Kupası (13 Ağustos 2011 Cumartesi)

13-14 Ağustos 2011 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  MACARİSTAN

Brno ETU Junior Triatlon Avrupa Kupası (20 Mayıs 2011 Cuma)

20-21 Mayıs 2011 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  ÇEK CUMHURİYETİ

Karasu Triatlonu (09 Temmuz 2011 Cumartesi)

09-10 Temmuz Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Karasu / SAKARYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  34  Samet BÜYÜKZÖNGÜR  tr  00:24:18  01:07:02  01:31:20  00:41:12  02:12:32  2  69  Fatih AZRAK  tr  00:21:40  01:03:22  01:25:02  00:52:09  02:17:11  3  3  Onur Fevzi SAYDAM  tr  00:22:26  01:10:11  01:32:37  00:46:31  02:19:08  4  43  Zekeriya YÜCETÜRK  tr  00:21:41  01:03:22  01:25:03  00:57:28  02:22:31  5  29  Ali ULUS  tr  00:24:14  01:08:21  01:32:35  00:52:21  02:24:56  ELİT BAYANLAR  1  81  Burcu ASLANAĞI  tr  00:33:51  01:22:44  01:56:35  01:04:26  03:01:01  2  92  Fadime KAÇAR  tr  00:35:15  01:23:02  01:58:17  01:03:17  03:01:34  3  93  Emel YILDIRIM  tr  00:32:01  01:23:14  01:55:15  01:16:44  03:11:59  4  79  Bilge ERGİN  tr  00:33:53  01:36:06  02:09:59  01:14:46  03:24:45  5  90  Pınar TUR  tr  00:38:18  00:00:00  00:38:18  00:00:00  00:38:18

Tatvan Triatlonu (02 Temmuz 2011 Cumartesi)

2-3 Temmuz Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  BİTLİS / TATVAN Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız

Brasschaat ITU Triatlon Premium Avrupa Kupası (28 Mayıs 2011 Cumartesi)

28-29 Mayıs 2011 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  BELÇİKA

9. Eğirdir Triatlonu (18 Eylül 2011 Pazar)

18 Eylül 2011 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Eğirdir / ISPARTA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Olimpik (Yıldız-Genç-Büyük) Puanlı Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  23  Bahadır TAMA  tr  00:22:01  01:01:41  01:23:42  00:42:17  02:05:59  2  69  Fatih AZRAK  tr  00:22:03  01:01:47  01:23:50  00:45:48  02:09:38  3  34  Samet BÜYÜKZÖNGÜR  tr  00:24:30  01:06:24  01:30:54  00:40:16  02:11:10  4  2  Onur CALP  tr  00:23:24  01:07:30  01:30:54  00:40:58  02:11:52  5  6  Zülfü KARABULUT  tr  00:23:22  01:05:56  01:29:18  00:44:12  02:13:30  ELİT BAYANLAR  1  280  Sema Doğa ÇAPANOĞLU  tr  00:28:11  01:23:13  01:51:24  01:00:51  02:52:15  2  92  Fadime KAÇAR  tr  00:31:58  01:26:15  01:58:13  00:57:48  02:56:01  3  79  Bilge ERGİN  tr  00:32:02  01:40:04  02:12:06  01:17:47  03:29:53  4  83  Nilgün BAŞKIR  tr  00:38:02  01:36:47  02:14:49  01:17:30  03:32:19  5  86  Muna...

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları