Yalova Triatlonu (17 Haziran 2011 Cuma)

17-18 Haziran Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  YALOVA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  Zülfü KARABULUT  tr  00:11:17  00:30:58  00:42:15  00:19:37  01:01:52  2  Mert ONARAN  tr  00:10:39  00:31:40  00:42:19  00:19:49  01:02:08  3  Bahadır TAMA  tr  00:10:40  00:31:36  00:42:16  00:20:05  01:02:21  4  Samet BÜYÜKZÖNGÜR  tr  00:11:25  00:32:56  00:44:21  00:18:52  01:03:13  5  Kemal ÇOBANYILDIZI  tr  00:11:47  00:32:35  00:44:22  00:19:00  01:03:22  ELİT BAYANLAR  1  80  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:11:02  00:36:28  00:47:30  00:25:09  01:12:39  2  95  Berrak MUTLU  tr  00:11:18  00:36:38  00:47:56  00:26:09  01:14:05  3  92  Fadime KAÇAR  tr  00:15:39  00:40:52  00:56:31  00:26:58  01:23:29  4  81  Burcu ASLANAĞI  tr  00:14:52  00:40:20  00:55:12  00:28:44  01:23:56  5  93  Emel YILDIRIM  tr  00:15:28  00:42:35  00:58:03  00:28:27  01:26:30

Konya Bayrak Takım Triatlonu (04 Haziran 2011 Cumartesi)

4 -5 Haziran 2011 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Konya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan

Brasschaat ITU Triatlon Premium Avrupa Kupası (28 Mayıs 2011 Cumartesi)

28-29 Mayıs 2011 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  BELÇİKA

2. Antalya ITU Triatlon Avrupa Kupası (02 Nisan 2011 Cumartesi)

02-03 Nisan 2011 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  ANTALYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  7  Yohann Vincent  FRA  00:17:53  00:49:22  01:07:15  00:34:43  01:41:58  2  4  Belaubre Frederic  FRA  00:16:56  00:54:08  01:11:04  00:30:57  01:42:01  3  19  Pevtsov Rostyslav  UKR  00:17:49  00:53:32  01:11:21  00:30:41  01:42:02  4  5  Lescure AurAclien  FRA  00:17:46  00:53:38  01:11:24  00:30:40  01:42:04  5  57  Martynenko Yegor  UKR  00:17:47  00:53:42  01:11:29  00:30:36  01:42:05  ELİT BAYANLAR  1  1  Morrison Aileen  IRL  00:17:44  00:58:02  01:15:46  00:35:15  01:51:01  2  14  Simic Mateja  SLO  00:18:20  00:57:30  01:15:50  00:35:30  01:51:20  3  4  Haug Anne  GER  00:18:59  00:58:00  01:16:59  00:34:37  01:51:36  4  9  Betto Alice  ITA  00:17:48  00:58:07  01:15:55  00:36:15  01:52:10  5  16  Chmet Daniela  ITA  00:18:08  00:57:45  01:15:53  00:36:38  01:52:31

Karasu Triatlonu (09 Temmuz 2011 Cumartesi)

09-10 Temmuz Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Karasu / SAKARYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  34  Samet BÜYÜKZÖNGÜR  tr  00:24:18  01:07:02  01:31:20  00:41:12  02:12:32  2  69  Fatih AZRAK  tr  00:21:40  01:03:22  01:25:02  00:52:09  02:17:11  3  3  Onur Fevzi SAYDAM  tr  00:22:26  01:10:11  01:32:37  00:46:31  02:19:08  4  43  Zekeriya YÜCETÜRK  tr  00:21:41  01:03:22  01:25:03  00:57:28  02:22:31  5  29  Ali ULUS  tr  00:24:14  01:08:21  01:32:35  00:52:21  02:24:56  ELİT BAYANLAR  1  81  Burcu ASLANAĞI  tr  00:33:51  01:22:44  01:56:35  01:04:26  03:01:01  2  92  Fadime KAÇAR  tr  00:35:15  01:23:02  01:58:17  01:03:17  03:01:34  3  93  Emel YILDIRIM  tr  00:32:01  01:23:14  01:55:15  01:16:44  03:11:59  4  79  Bilge ERGİN  tr  00:33:53  01:36:06  02:09:59  01:14:46  03:24:45  5  90  Pınar TUR  tr  00:38:18  00:00:00  00:38:18  00:00:00  00:38:18

Varna ETU Triatlon Junior Avrupa Kupası (23 Temmuz 2011 Cumartesi)

23-24 Temmuz 2011 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  BULGARİSTAN

Kütahya Evliya Çelebi Duatlonu (23 Nisan 2011 Cumartesi)

23-24 Nisan 2011 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  KÜTAHYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  163  Samet Büyükzöngür  tr  00:13:11  00:30:51  00:44:02  00:08:37  00:52:39  2  171  KEMAL ÇOBANYILDIZI  tr  00:13:14  00:30:49  00:44:03  00:08:56  00:52:59  3  191  ONUR CALP  tr  00:14:00  00:30:04  00:44:04  00:09:07  00:53:11  4  159  ZÜLFÜ KARABULUT  tr  00:14:02  00:29:59  00:44:01  00:09:16  00:53:17  5  194  ALTAY OYGÜÇ  tr  00:14:32  00:30:26  00:44:58  00:09:20  00:54:18  ELİT BAYANLAR  1  213  ÇİĞDEM GÜLGEÇ  tr  00:16:20  00:35:06  00:51:26  00:11:04  01:02:30  2  203  EMEL YILDIRIM  tr  00:17:47  00:36:30  00:54:17  00:11:38  01:05:55  3  209  BERRAK MUTLU  tr  00:17:57  00:36:21  00:54:18  00:11:47  01:06:05  4  210  GİZEM ÖZDEN  tr  00:19:22  00:38:16  00:57:38  00:12:59  01:10:37  5  204  İREM ASLAN  tr  00:18:02  00:39:19  00:57:21  00:14:20  01:11:41

Kuşadası Triatlonu (Türkiye Şampiyonası Final) (01 Ekim 2011 Cumartesi)

1-2 Ekim 2011 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Kuşadası/AYDIN Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  6  Zülfü KARABULUT  tr  00:10:39  00:37:43  00:48:22  00:18:45  01:07:07  20  2  1  Mert ONARAN  tr  00:09:51  00:38:32  00:48:23  00:20:03  01:08:26  18  3  3  Onur Fevzi SAYDAM  tr  00:10:02  00:39:27  00:49:29  00:19:33  01:09:02  17  4  23  Bahadır TAMA  tr  00:09:55  00:39:32  00:49:27  00:19:55  01:09:22  16  5  34  Samet BÜYÜKZÖNGÜR  tr  00:11:11  00:51:10  01:02:21  00:07:32  01:09:53  15  ELİT BAYANLAR  1  193  Bahar ERTÜRK  tr  00:11:08  00:44:54  00:56:02  00:22:25  01:18:27  20  2  80  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:10:19  00:45:00  00:55:19  00:24:29  01:19:48  18  3  95  Berrak MUTLU  tr  00:10:21  00:44:59  00:55:20  00:24:55  01:20:15  17  4  280  Sema Doğa Çapanoğlu  tr  00:11:14  00:48:12  00:59:26  00:26:31  01:25:57  16  5  92  Fadime KAÇAR  tr  00:12:56  00:48:22  01:01:18  00:27:11  01:28:29  15

Alanya ITU Triatlon Premium Avrupa Kupası Finali (01 Kasım 2011 Salı)

01-02 Kasım 2011 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  Alanya / ANTALYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  10  Martynenko Yegor  ua  00:18:49  00:55:28  01:14:17  00:31:26  01:45:43  2  21  Fedotov Anatoly  ru  00:18:46  00:55:28  01:14:14  00:31:34  01:45:48  3  1  Vasiliev Ivan  ru  00:17:55  00:55:04  01:12:59  00:32:58  01:45:57  4  3  Parienko Artem  ru  00:18:55  00:55:17  01:14:12  00:31:51  01:46:03  5  2  Sapunov Danylo  ua  00:18:01  00:54:59  01:13:00  00:33:14  01:46:14  ELİT BAYANLAR  1  1  Klamer Rachel  nl  00:20:54  01:03:43  01:24:37  00:36:03  02:00:40  2  2  Abysova Irina  ru  00:20:53  01:03:45  01:24:38  00:36:43  02:01:21  3  3  Yelistratova Yuliya  ua  00:21:01  01:03:37  01:24:38  00:37:15  02:01:53  4  14  C. Ferrier Alexandra  fr  00:21:48  01:04:11  01:25:59  00:36:13  02:02:12  5  7  Chmet Daniela  it  00:20:57  01:03:45  01:24:42  00:38:02  02:02:44

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları