Tiszaujvaros ITU Triatlon Dünya Kupası (13 Ağustos 2011 Cumartesi)

13-14 Ağustos 2011 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  MACARİSTAN

Balkan Şampiyonası (16 Eylül 2011 Cuma)

Muhtelif Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Muhtelif

2. Antalya ITU Triatlon Avrupa Kupası (02 Nisan 2011 Cumartesi)

02-03 Nisan 2011 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  ANTALYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  7  Yohann Vincent  FRA  00:17:53  00:49:22  01:07:15  00:34:43  01:41:58  2  4  Belaubre Frederic  FRA  00:16:56  00:54:08  01:11:04  00:30:57  01:42:01  3  19  Pevtsov Rostyslav  UKR  00:17:49  00:53:32  01:11:21  00:30:41  01:42:02  4  5  Lescure AurAclien  FRA  00:17:46  00:53:38  01:11:24  00:30:40  01:42:04  5  57  Martynenko Yegor  UKR  00:17:47  00:53:42  01:11:29  00:30:36  01:42:05  ELİT BAYANLAR  1  1  Morrison Aileen  IRL  00:17:44  00:58:02  01:15:46  00:35:15  01:51:01  2  14  Simic Mateja  SLO  00:18:20  00:57:30  01:15:50  00:35:30  01:51:20  3  4  Haug Anne  GER  00:18:59  00:58:00  01:16:59  00:34:37  01:51:36  4  9  Betto Alice  ITA  00:17:48  00:58:07  01:15:55  00:36:15  01:52:10  5  16  Chmet Daniela  ITA  00:18:08  00:57:45  01:15:53  00:36:38  01:52:31

Alanya ITU Triatlon Premium Avrupa Kupası Finali (01 Kasım 2011 Salı)

01-02 Kasım 2011 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  Alanya / ANTALYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  10  Martynenko Yegor  ua  00:18:49  00:55:28  01:14:17  00:31:26  01:45:43  2  21  Fedotov Anatoly  ru  00:18:46  00:55:28  01:14:14  00:31:34  01:45:48  3  1  Vasiliev Ivan  ru  00:17:55  00:55:04  01:12:59  00:32:58  01:45:57  4  3  Parienko Artem  ru  00:18:55  00:55:17  01:14:12  00:31:51  01:46:03  5  2  Sapunov Danylo  ua  00:18:01  00:54:59  01:13:00  00:33:14  01:46:14  ELİT BAYANLAR  1  1  Klamer Rachel  nl  00:20:54  01:03:43  01:24:37  00:36:03  02:00:40  2  2  Abysova Irina  ru  00:20:53  01:03:45  01:24:38  00:36:43  02:01:21  3  3  Yelistratova Yuliya  ua  00:21:01  01:03:37  01:24:38  00:37:15  02:01:53  4  14  C. Ferrier Alexandra  fr  00:21:48  01:04:11  01:25:59  00:36:13  02:02:12  5  7  Chmet Daniela  it  00:20:57  01:03:45  01:24:42  00:38:02  02:02:44

Kütahya Evliya Çelebi Duatlonu (23 Nisan 2011 Cumartesi)

23-24 Nisan 2011 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  KÜTAHYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  163  Samet Büyükzöngür  tr  00:13:11  00:30:51  00:44:02  00:08:37  00:52:39  2  171  KEMAL ÇOBANYILDIZI  tr  00:13:14  00:30:49  00:44:03  00:08:56  00:52:59  3  191  ONUR CALP  tr  00:14:00  00:30:04  00:44:04  00:09:07  00:53:11  4  159  ZÜLFÜ KARABULUT  tr  00:14:02  00:29:59  00:44:01  00:09:16  00:53:17  5  194  ALTAY OYGÜÇ  tr  00:14:32  00:30:26  00:44:58  00:09:20  00:54:18  ELİT BAYANLAR  1  213  ÇİĞDEM GÜLGEÇ  tr  00:16:20  00:35:06  00:51:26  00:11:04  01:02:30  2  203  EMEL YILDIRIM  tr  00:17:47  00:36:30  00:54:17  00:11:38  01:05:55  3  209  BERRAK MUTLU  tr  00:17:57  00:36:21  00:54:18  00:11:47  01:06:05  4  210  GİZEM ÖZDEN  tr  00:19:22  00:38:16  00:57:38  00:12:59  01:10:37  5  204  İREM ASLAN  tr  00:18:02  00:39:19  00:57:21  00:14:20  01:11:41

Sivas Duatlonu (Türkiye Şampiyonası) (28 Mayıs 2011 Cumartesi)

28-29 Mayıs 2011 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  SİVAS Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  64  Zülfü KARABULUT  tr  00:17:41  00:29:17  00:46:58  00:10:00  00:56:58  2  66  Umut ÇAVUŞOĞLU  tr  00:18:34  00:34:01  00:52:35  00:10:40  01:03:15  3  67  Murat ARSLAN  tr  00:18:56  00:33:40  00:52:36  00:11:46  01:04:22  4  65  Eyüp YAZICI  tr  00:20:47  00:38:13  00:59:00  00:12:39  01:11:39  5  63  Caner Terzi  tr  00:20:02  00:40:08  01:00:10  00:11:33  01:11:43  ELİT BAYANLAR  1  71  Meryem YILMAZ  tr  00:28:36  00:46:14  01:14:50  00:21:16  01:36:06  2  70  Damla AĞAT  tr  00:22:28  00:00:00  00:22:28  00:00:00  00:22:28  3  68  Havva Aruk  tr  00:00:00  00:00:00  00:00:00  00:00:00  00:00:00

Konya Bayrak Takım Triatlonu (04 Haziran 2011 Cumartesi)

4 -5 Haziran 2011 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Konya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan

Yalova Triatlonu (17 Haziran 2011 Cuma)

17-18 Haziran Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  YALOVA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  Zülfü KARABULUT  tr  00:11:17  00:30:58  00:42:15  00:19:37  01:01:52  2  Mert ONARAN  tr  00:10:39  00:31:40  00:42:19  00:19:49  01:02:08  3  Bahadır TAMA  tr  00:10:40  00:31:36  00:42:16  00:20:05  01:02:21  4  Samet BÜYÜKZÖNGÜR  tr  00:11:25  00:32:56  00:44:21  00:18:52  01:03:13  5  Kemal ÇOBANYILDIZI  tr  00:11:47  00:32:35  00:44:22  00:19:00  01:03:22  ELİT BAYANLAR  1  80  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:11:02  00:36:28  00:47:30  00:25:09  01:12:39  2  95  Berrak MUTLU  tr  00:11:18  00:36:38  00:47:56  00:26:09  01:14:05  3  92  Fadime KAÇAR  tr  00:15:39  00:40:52  00:56:31  00:26:58  01:23:29  4  81  Burcu ASLANAĞI  tr  00:14:52  00:40:20  00:55:12  00:28:44  01:23:56  5  93  Emel YILDIRIM  tr  00:15:28  00:42:35  00:58:03  00:28:27  01:26:30

Tatvan Triatlonu (02 Temmuz 2011 Cumartesi)

2-3 Temmuz Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  BİTLİS / TATVAN Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız

Karasu Triatlonu (09 Temmuz 2011 Cumartesi)

09-10 Temmuz Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Karasu / SAKARYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  34  Samet BÜYÜKZÖNGÜR  tr  00:24:18  01:07:02  01:31:20  00:41:12  02:12:32  2  69  Fatih AZRAK  tr  00:21:40  01:03:22  01:25:02  00:52:09  02:17:11  3  3  Onur Fevzi SAYDAM  tr  00:22:26  01:10:11  01:32:37  00:46:31  02:19:08  4  43  Zekeriya YÜCETÜRK  tr  00:21:41  01:03:22  01:25:03  00:57:28  02:22:31  5  29  Ali ULUS  tr  00:24:14  01:08:21  01:32:35  00:52:21  02:24:56  ELİT BAYANLAR  1  81  Burcu ASLANAĞI  tr  00:33:51  01:22:44  01:56:35  01:04:26  03:01:01  2  92  Fadime KAÇAR  tr  00:35:15  01:23:02  01:58:17  01:03:17  03:01:34  3  93  Emel YILDIRIM  tr  00:32:01  01:23:14  01:55:15  01:16:44  03:11:59  4  79  Bilge ERGİN  tr  00:33:53  01:36:06  02:09:59  01:14:46  03:24:45  5  90  Pınar TUR  tr  00:38:18  00:00:00  00:38:18  00:00:00  00:38:18

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları