2. Antalya ITU Triatlon Avrupa Kupası (02 Nisan 2011 Cumartesi)

02-03 Nisan 2011 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  ANTALYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  7  Yohann Vincent  FRA  00:17:53  00:49:22  01:07:15  00:34:43  01:41:58  2  4  Belaubre Frederic  FRA  00:16:56  00:54:08  01:11:04  00:30:57  01:42:01  3  19  Pevtsov Rostyslav  UKR  00:17:49  00:53:32  01:11:21  00:30:41  01:42:02  4  5  Lescure AurAclien  FRA  00:17:46  00:53:38  01:11:24  00:30:40  01:42:04  5  57  Martynenko Yegor  UKR  00:17:47  00:53:42  01:11:29  00:30:36  01:42:05  ELİT BAYANLAR  1  1  Morrison Aileen  IRL  00:17:44  00:58:02  01:15:46  00:35:15  01:51:01  2  14  Simic Mateja  SLO  00:18:20  00:57:30  01:15:50  00:35:30  01:51:20  3  4  Haug Anne  GER  00:18:59  00:58:00  01:16:59  00:34:37  01:51:36  4  9  Betto Alice  ITA  00:17:48  00:58:07  01:15:55  00:36:15  01:52:10  5  16  Chmet Daniela  ITA  00:18:08  00:57:45  01:15:53  00:36:38  01:52:31

Brno ETU Junior Triatlon Avrupa Kupası (20 Mayıs 2011 Cuma)

20-21 Mayıs 2011 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  ÇEK CUMHURİYETİ

Tiszaujvaros ITU Triatlon Dünya Kupası (13 Ağustos 2011 Cumartesi)

13-14 Ağustos 2011 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  MACARİSTAN

Varna ETU Triatlon Junior Avrupa Kupası (23 Temmuz 2011 Cumartesi)

23-24 Temmuz 2011 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  BULGARİSTAN

9. Eğirdir Triatlonu (18 Eylül 2011 Pazar)

18 Eylül 2011 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Eğirdir / ISPARTA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Olimpik (Yıldız-Genç-Büyük) Puanlı Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  23  Bahadır TAMA  tr  00:22:01  01:01:41  01:23:42  00:42:17  02:05:59  2  69  Fatih AZRAK  tr  00:22:03  01:01:47  01:23:50  00:45:48  02:09:38  3  34  Samet BÜYÜKZÖNGÜR  tr  00:24:30  01:06:24  01:30:54  00:40:16  02:11:10  4  2  Onur CALP  tr  00:23:24  01:07:30  01:30:54  00:40:58  02:11:52  5  6  Zülfü KARABULUT  tr  00:23:22  01:05:56  01:29:18  00:44:12  02:13:30  ELİT BAYANLAR  1  280  Sema Doğa ÇAPANOĞLU  tr  00:28:11  01:23:13  01:51:24  01:00:51  02:52:15  2  92  Fadime KAÇAR  tr  00:31:58  01:26:15  01:58:13  00:57:48  02:56:01  3  79  Bilge ERGİN  tr  00:32:02  01:40:04  02:12:06  01:17:47  03:29:53  4  83  Nilgün BAŞKIR  tr  00:38:02  01:36:47  02:14:49  01:17:30  03:32:19  5  86  Muna...

Tatvan Triatlonu (02 Temmuz 2011 Cumartesi)

2-3 Temmuz Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  BİTLİS / TATVAN Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız

Kütahya Evliya Çelebi Duatlonu (23 Nisan 2011 Cumartesi)

23-24 Nisan 2011 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  KÜTAHYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  163  Samet Büyükzöngür  tr  00:13:11  00:30:51  00:44:02  00:08:37  00:52:39  2  171  KEMAL ÇOBANYILDIZI  tr  00:13:14  00:30:49  00:44:03  00:08:56  00:52:59  3  191  ONUR CALP  tr  00:14:00  00:30:04  00:44:04  00:09:07  00:53:11  4  159  ZÜLFÜ KARABULUT  tr  00:14:02  00:29:59  00:44:01  00:09:16  00:53:17  5  194  ALTAY OYGÜÇ  tr  00:14:32  00:30:26  00:44:58  00:09:20  00:54:18  ELİT BAYANLAR  1  213  ÇİĞDEM GÜLGEÇ  tr  00:16:20  00:35:06  00:51:26  00:11:04  01:02:30  2  203  EMEL YILDIRIM  tr  00:17:47  00:36:30  00:54:17  00:11:38  01:05:55  3  209  BERRAK MUTLU  tr  00:17:57  00:36:21  00:54:18  00:11:47  01:06:05  4  210  GİZEM ÖZDEN  tr  00:19:22  00:38:16  00:57:38  00:12:59  01:10:37  5  204  İREM ASLAN  tr  00:18:02  00:39:19  00:57:21  00:14:20  01:11:41

Türkiye Üniversiteler Triatlon Şampiyonası (10 Ekim 2011 Pazartesi)

Muhtelif Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri

Kuşadası Triatlonu (Türkiye Şampiyonası Final) (01 Ekim 2011 Cumartesi)

1-2 Ekim 2011 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Kuşadası/AYDIN Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  6  Zülfü KARABULUT  tr  00:10:39  00:37:43  00:48:22  00:18:45  01:07:07  20  2  1  Mert ONARAN  tr  00:09:51  00:38:32  00:48:23  00:20:03  01:08:26  18  3  3  Onur Fevzi SAYDAM  tr  00:10:02  00:39:27  00:49:29  00:19:33  01:09:02  17  4  23  Bahadır TAMA  tr  00:09:55  00:39:32  00:49:27  00:19:55  01:09:22  16  5  34  Samet BÜYÜKZÖNGÜR  tr  00:11:11  00:51:10  01:02:21  00:07:32  01:09:53  15  ELİT BAYANLAR  1  193  Bahar ERTÜRK  tr  00:11:08  00:44:54  00:56:02  00:22:25  01:18:27  20  2  80  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:10:19  00:45:00  00:55:19  00:24:29  01:19:48  18  3  95  Berrak MUTLU  tr  00:10:21  00:44:59  00:55:20  00:24:55  01:20:15  17  4  280  Sema Doğa Çapanoğlu  tr  00:11:14  00:48:12  00:59:26  00:26:31  01:25:57  16  5  92  Fadime KAÇAR  tr  00:12:56  00:48:22  01:01:18  00:27:11  01:28:29  15

Alanya ITU Triatlon Premium Avrupa Kupası Finali (01 Kasım 2011 Salı)

01-02 Kasım 2011 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  Alanya / ANTALYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  10  Martynenko Yegor  ua  00:18:49  00:55:28  01:14:17  00:31:26  01:45:43  2  21  Fedotov Anatoly  ru  00:18:46  00:55:28  01:14:14  00:31:34  01:45:48  3  1  Vasiliev Ivan  ru  00:17:55  00:55:04  01:12:59  00:32:58  01:45:57  4  3  Parienko Artem  ru  00:18:55  00:55:17  01:14:12  00:31:51  01:46:03  5  2  Sapunov Danylo  ua  00:18:01  00:54:59  01:13:00  00:33:14  01:46:14  ELİT BAYANLAR  1  1  Klamer Rachel  nl  00:20:54  01:03:43  01:24:37  00:36:03  02:00:40  2  2  Abysova Irina  ru  00:20:53  01:03:45  01:24:38  00:36:43  02:01:21  3  3  Yelistratova Yuliya  ua  00:21:01  01:03:37  01:24:38  00:37:15  02:01:53  4  14  C. Ferrier Alexandra  fr  00:21:48  01:04:11  01:25:59  00:36:13  02:02:12  5  7  Chmet Daniela  it  00:20:57  01:03:45  01:24:42  00:38:02  02:02:44

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları