Türkiye Üniversiteler Triatlon Şampiyonası (13 Mayıs 2010 Perşembe)

13-14 Mayıs 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Ankara

2. Uluslararası Hazar Şenlikleri (16 Temmuz 2010 Cuma)

16-18 Temmuz 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Elazığ Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  1  Mert ONARAN  tr  00:10:26  00:37:15  00:47:41  00:19:35  01:07:16  2  26  Zülfü KARABULUT  tr  00:11:22  00:36:17  00:47:39  00:19:59  01:07:38  3  10  Duygun YURTERİ  tr  00:10:24  00:37:19  00:47:43  00:20:47  01:08:30  4  4  Onur CALP  tr  00:11:26  00:36:19  00:47:45  00:22:37  01:10:22  5  37  Bahadır TAMA  tr  00:10:28  00:37:14  00:47:42  00:23:34  01:11:16  ELİT BAYANLAR  1  90  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:11:23  00:42:27  00:53:50  00:25:08  01:18:58  2  96  Berrak MUTLU  tr  00:11:25  00:42:29  00:53:54  00:25:34  01:19:28  3  102  Emel YILDIRIM  tr  00:13:25  00:44:48  00:58:13  00:24:04  01:22:17  4  104  Fadime KAÇAR  tr  00:15:34  00:47:23  01:02:57  00:26:50  01:29:47  5  108  Bilge ERGİN  tr  00:13:19  00:50:59  01:04:18  00:30:30  01:34:48

Brasschaat ITU Triatlon Avrupa Kupası (27 Haziran 2010 Pazar)

27 Haziran Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Belçika

Karasu Triatlonu (10 Temmuz 2010 Cumartesi)

10-11 Temmuz 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Karasu/Sakarya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  1  Mert ONARAN  tr  00:09:43  00:34:05  00:43:48  00:14:57  00:58:45  20  2  37  Bahadır TAMA  tr  00:09:54  00:33:53  00:43:47  00:15:07  00:58:54  18  3  38  Zekeriya YÜCETÜRK  tr  00:09:39  00:34:09  00:43:48  00:15:35  00:59:23  17  4  26  Zülfü KARABULUT  tr  00:10:46  00:33:58  00:44:44  00:15:04  00:59:48  16  5  10  Duygun YURTERİ  tr  00:09:46  00:34:03  00:43:49  00:16:00  00:59:49  15  ELİT BAYANLAR  1  90  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:11:14  00:39:59  00:51:13  00:18:48  01:10:01  20  2  96  Berrak MUTLU  tr  00:11:15  00:40:10  00:51:25  00:19:54  01:11:19  20  3  102  Emel YILDIRIM  tr  00:12:29  00:42:30  00:54:59  00:18:48  01:13:47  17  4  104  Fadime KAÇAR  tr  00:15:30  00:43:39  00:59:09  00:20:16  01:19:25  16  5  108  Bilge ERGİN  tr  00:13:01  00:43:54  00:56:55  00:23:15  01:20:10  15

Kuşadası Triatlonu (Türkiye Şampiyonası Final) (02 Ekim 2010 Cumartesi)

02 - 03 Ekim 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Kuşadası/Aydın Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  26  Zülfü KARABULUT  tr  00:09:32  00:38:10  00:47:42  00:18:53  01:06:35  20  2  4  Onur CALP  tr  00:09:18  00:39:42  00:49:00  00:19:09  01:08:09  18  3  37  Bahadır TAMA  tr  00:08:59  00:39:59  00:48:58  00:19:39  01:08:37  17  4  3  Onur Fevzi SAYDAM  tr  00:09:02  00:40:00  00:49:02  00:20:04  01:09:06  16  5  20  Fırat DİZMAN  tr  00:11:01  00:39:10  00:50:11  00:19:36  01:09:47  15  ELİT BAYANLAR  1  90  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:10:28  00:45:46  00:56:14  00:23:53  01:20:07  20  2  96  Berrak MUTLU  tr  00:10:29  00:45:46  00:56:15  00:25:20  01:21:35  18  3  104  Fadime KAÇAR  tr  00:13:28  00:49:53  01:03:21  00:24:45  01:28:06  17  4  110  Seher KOCATEPE  tr  00:13:56  01:00:54  01:14:50  00:28:17  01:43:07  16  5  108  Bilge ERGİN  tr  00:12:16  01:01:21  01:13:37  00:30:17  01:43:54  15

Balkan Şampiyonası (22 Kasım 2010 Pazartesi)

Belirlenecek Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Belirlenecek

2010 Kedzierzyn Kozle ETU 23 Yaşaltı Avr.Şmp. (29 Ağustos 2010 Pazar)

29 Ağustos 2010 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Polonya

Bled ETU Triatlon Gençler Avrupa Kupası (04 Eylül 2010 Cumartesi)

04 Eylül Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Slovenya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız

Eğirdir Triatlonu (31 Temmuz 2010 Cumartesi)

31 Temmuz - 01 Ağustos 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Eğirdir/Isparta Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  48  Kemal ÇOBANYILDIZI  tr  00:24:25  01:04:59  01:29:24  00:40:47  02:10:11  30  2  26  Zülfü KARABULUT  tr  00:24:32  01:04:50  01:29:22  00:40:50  02:10:12  28  3  10  Duygun YURTERİ  tr  00:22:47  01:06:38  01:29:25  00:41:38  02:11:03  27  4  37  Bahadır TAMA  tr  00:22:51  01:06:32  01:29:23  00:42:12  02:11:35  26  5  4  Onur CALP  tr  00:23:52  01:05:33  01:29:25  00:44:21  02:13:46  25  ELİT BAYANLAR  1  90  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:24:42  01:16:49  01:41:31  00:51:19  02:32:50  30  2  96  Berrak MUTLU  tr  00:24:45  01:16:48  01:41:33  00:52:04  02:33:37  28  3  102  Emel YILDIRIM  tr  00:28:44  01:22:21  01:51:05  00:57:10  02:48:15  27  4  104  Fadime KAÇAR  tr  00:34:00  01:24:38  01:58:38  01:02:18  03:00:56  26  5  108  Bilge ERGİN  tr  00:28:49  01:34:42  02:03:31  01:09:09  03:12:40  25

Yalova Triatlonu (05 Haziran 2010 Cumartesi)

05-06 Haziran 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Yalova Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız 1. YALOVA TRİATLONU YARIŞMA PROGRAMI 5-6 HAZİRAN 2010 /YALOVA  Federasyonumuzun 2010 yılı faaliyet programında yer alan 1. Yalova Triatlon Yarışmaları 5–6 Haziran 2010 tarihinde YALOVA...

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları