Karasu Triatlonu (10 Temmuz 2010 Cumartesi)

10-11 Temmuz 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Karasu/Sakarya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  1  Mert ONARAN  tr  00:09:43  00:34:05  00:43:48  00:14:57  00:58:45  20  2  37  Bahadır TAMA  tr  00:09:54  00:33:53  00:43:47  00:15:07  00:58:54  18  3  38  Zekeriya YÜCETÜRK  tr  00:09:39  00:34:09  00:43:48  00:15:35  00:59:23  17  4  26  Zülfü KARABULUT  tr  00:10:46  00:33:58  00:44:44  00:15:04  00:59:48  16  5  10  Duygun YURTERİ  tr  00:09:46  00:34:03  00:43:49  00:16:00  00:59:49  15  ELİT BAYANLAR  1  90  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:11:14  00:39:59  00:51:13  00:18:48  01:10:01  20  2  96  Berrak MUTLU  tr  00:11:15  00:40:10  00:51:25  00:19:54  01:11:19  20  3  102  Emel YILDIRIM  tr  00:12:29  00:42:30  00:54:59  00:18:48  01:13:47  17  4  104  Fadime KAÇAR  tr  00:15:30  00:43:39  00:59:09  00:20:16  01:19:25  16  5  108  Bilge ERGİN  tr  00:13:01  00:43:54  00:56:55  00:23:15  01:20:10  15

2010 Kedzierzyn Kozle ETU Triatlon Gençler Av.Kup. (28 Ağustos 2010 Cumartesi)

8 Ağustos 2010 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Polonya

Bled ETU Triatlon Gençler Avrupa Kupası (04 Eylül 2010 Cumartesi)

04 Eylül Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Slovenya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız

2010 Alanya ITU Triatlon Avrupa Kupası (Gnç-Byk) (23 Ekim 2010 Cumartesi)

23-24 Ekim 2010 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  Alanya/Antalya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  25  BART AERNOUTS  BEL  00:19:43  00:54:21  01:14:04  00:28:38  01:42:42  2  17  ANDREA D'AQUINO  ITA  00:17:56  00:54:12  01:12:08  00:30:34  01:42:42  3  22  Svyatoslav Tsvetkov  UKR  00:17:57  00:56:01  01:13:58  00:28:47  01:42:45  4  6  AURÉLIEN LESCURE  FRA  00:17:42  00:56:26  01:14:08  00:28:50  01:42:58  5  8  ADAM BOWDEN  GBR  00:17:46  00:56:23  01:14:09  00:28:57  01:43:06  ELİT BAYANLAR  1  86  RACHEL KLAMER  NED  00:19:27  01:01:24  01:20:51  00:33:00  01:53:51  2  81  MARIA CZESNIK  POL  00:19:40  01:01:10  01:20:50  00:33:52  01:54:42  3  90  KATIE INGRAM  GBR  00:20:08  01:02:42  01:22:50  00:32:40  01:55:30  4  104  MARIYA SHORETS  RUS  00:19:29  01:01:24  01:20:53  00:34:54  01:55:47  5  91  INNA TSYGANOK  UKR  00:19:36  01:01:20  01:20:56  00:34:57  01:55:53

Eğirdir Triatlonu (31 Temmuz 2010 Cumartesi)

31 Temmuz - 01 Ağustos 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Eğirdir/Isparta Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  48  Kemal ÇOBANYILDIZI  tr  00:24:25  01:04:59  01:29:24  00:40:47  02:10:11  30  2  26  Zülfü KARABULUT  tr  00:24:32  01:04:50  01:29:22  00:40:50  02:10:12  28  3  10  Duygun YURTERİ  tr  00:22:47  01:06:38  01:29:25  00:41:38  02:11:03  27  4  37  Bahadır TAMA  tr  00:22:51  01:06:32  01:29:23  00:42:12  02:11:35  26  5  4  Onur CALP  tr  00:23:52  01:05:33  01:29:25  00:44:21  02:13:46  25  ELİT BAYANLAR  1  90  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:24:42  01:16:49  01:41:31  00:51:19  02:32:50  30  2  96  Berrak MUTLU  tr  00:24:45  01:16:48  01:41:33  00:52:04  02:33:37  28  3  102  Emel YILDIRIM  tr  00:28:44  01:22:21  01:51:05  00:57:10  02:48:15  27  4  104  Fadime KAÇAR  tr  00:34:00  01:24:38  01:58:38  01:02:18  03:00:56  26  5  108  Bilge ERGİN  tr  00:28:49  01:34:42  02:03:31  01:09:09  03:12:40  25

Dr. Fazıl Küçük Oyunları (23 Kasım 2010 Salı)

Eylül Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  K.K.T.C.

Sapanca Triatlonu (26 Haziran 2010 Cumartesi)

26-27 Haziran Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Sapanca/SAKARYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  48  Kemal ÇOBANYILDIZI  tr  00:21:58  01:01:47  01:23:45  00:35:37  01:59:22  30  2  1  Mert ONARAN  tr  00:20:56  01:02:50  01:23:46  00:36:09  01:59:55  28  3  37  Bahadır TAMA  tr  00:20:11  01:01:44  01:21:55  00:38:34  02:00:29  27  4  26  Zülfü KARABULUT  tr  00:21:18  01:02:25  01:23:43  00:37:28  02:01:11  26  5  38  Zekeriyya YÜCETÜRK  tr  00:20:07  01:01:50  01:21:57  00:40:02  02:01:59  25  ELİT BAYANLAR  1  90  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:21:26  01:10:15  01:31:41  00:46:37  02:18:18  30  2  96  Berrak MUTLU  tr  00:21:27  01:10:16  01:31:43  00:48:03  02:19:46  28  3  95  Bahar SAYGILI  tr  00:22:42  01:15:05  01:37:47  00:44:43  02:22:30  27  4  104  Fadime KAÇAR  tr  00:30:16  01:18:07  01:48:23  00:50:04  02:38:27  26  5  Emel YILDIRIM  tr  00:25:42  01:20:00  01:45:42  00:53:23  02:39:05  25

2010 Varna ETU Triatlon Gençler Avrupa Kupası (18 Temmuz 2010 Pazar)

18 Temmuz 2010 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Bulgaristan Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız

2010 Vila Nova De Gaia 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası (26 Ağustos 2010 Perşembe)

26-29 Ağustos 2010 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Portekiz Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız

Kuşadası Triatlonu (Türkiye Şampiyonası Final) (02 Ekim 2010 Cumartesi)

02 - 03 Ekim 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Kuşadası/Aydın Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  26  Zülfü KARABULUT  tr  00:09:32  00:38:10  00:47:42  00:18:53  01:06:35  20  2  4  Onur CALP  tr  00:09:18  00:39:42  00:49:00  00:19:09  01:08:09  18  3  37  Bahadır TAMA  tr  00:08:59  00:39:59  00:48:58  00:19:39  01:08:37  17  4  3  Onur Fevzi SAYDAM  tr  00:09:02  00:40:00  00:49:02  00:20:04  01:09:06  16  5  20  Fırat DİZMAN  tr  00:11:01  00:39:10  00:50:11  00:19:36  01:09:47  15  ELİT BAYANLAR  1  90  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:10:28  00:45:46  00:56:14  00:23:53  01:20:07  20  2  96  Berrak MUTLU  tr  00:10:29  00:45:46  00:56:15  00:25:20  01:21:35  18  3  104  Fadime KAÇAR  tr  00:13:28  00:49:53  01:03:21  00:24:45  01:28:06  17  4  110  Seher KOCATEPE  tr  00:13:56  01:00:54  01:14:50  00:28:17  01:43:07  16  5  108  Bilge ERGİN  tr  00:12:16  01:01:21  01:13:37  00:30:17  01:43:54  15

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları