Brasschaat ITU Triatlon Avrupa Kupası (27 Haziran 2010 Pazar)

27 Haziran Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Belçika

Kütahya Duatlonu (24 Nisan 2010 Cumartesi)

24-25 Nisan 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Kütahya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız YARIŞMA TERTİP KURULU Halil KILIÇOĞLU Tertip Kurulu Başkanı Sadık ÖLÇEN Kütahya Gençlik Spor İl Müdürü Murat CENGİZ Yönetim Kurulu Üyesi Aydoğan ULAŞ Merkez Hakem Kurulu Başkanı Mehmet ULAŞ Teknik Kurul Başkanı Ramazan ASLANDAŞ Organizasyon Kurul...

Bled ETU Triatlon Gençler Avrupa Kupası (04 Eylül 2010 Cumartesi)

04 Eylül Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Slovenya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız

2010 Alanya ITU Triatlon Avrupa Kupası (Gnç-Byk) (23 Ekim 2010 Cumartesi)

23-24 Ekim 2010 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  Alanya/Antalya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  25  BART AERNOUTS  BEL  00:19:43  00:54:21  01:14:04  00:28:38  01:42:42  2  17  ANDREA D'AQUINO  ITA  00:17:56  00:54:12  01:12:08  00:30:34  01:42:42  3  22  Svyatoslav Tsvetkov  UKR  00:17:57  00:56:01  01:13:58  00:28:47  01:42:45  4  6  AURÉLIEN LESCURE  FRA  00:17:42  00:56:26  01:14:08  00:28:50  01:42:58  5  8  ADAM BOWDEN  GBR  00:17:46  00:56:23  01:14:09  00:28:57  01:43:06  ELİT BAYANLAR  1  86  RACHEL KLAMER  NED  00:19:27  01:01:24  01:20:51  00:33:00  01:53:51  2  81  MARIA CZESNIK  POL  00:19:40  01:01:10  01:20:50  00:33:52  01:54:42  3  90  KATIE INGRAM  GBR  00:20:08  01:02:42  01:22:50  00:32:40  01:55:30  4  104  MARIYA SHORETS  RUS  00:19:29  01:01:24  01:20:53  00:34:54  01:55:47  5  91  INNA TSYGANOK  UKR  00:19:36  01:01:20  01:20:56  00:34:57  01:55:53

Dr. Fazıl Küçük Oyunları (23 Kasım 2010 Salı)

Eylül Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  K.K.T.C.

2010 Athlone ETU Triatlon Avrupa Şampiyonası (03 Temmuz 2010 Cumartesi)

03-04 Temmuz 2010 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  İrlanda

2010 Kedzierzyn Kozle ETU Triatlon Gençler Av.Kup. (28 Ağustos 2010 Cumartesi)

8 Ağustos 2010 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Polonya

Türkiye Üniversiteler Triatlon Şampiyonası (13 Mayıs 2010 Perşembe)

13-14 Mayıs 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Ankara

Antalya ITU Triatlon Avrupa Kupası (17 Nisan 2010 Cumartesi)

17-18 Nisan 2010 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  Antalya Yarışma hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için http://www.triathlon.org/events/event/2010__antalya_itu_triathlon_european_cup/ Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  GENÇ ERKEKLER  1  210  Samet Zöngüt  tr  00:11:19  00:36:08  00:47:27  00:18:24  01:05:51  2  204  Fatih Aydemir  tr  00:10:33  00:35:09  00:45:42  00:21:32  01:07:14  3  208  Altay Öygüç  tr  00:09:35  00:36:19  00:45:54  00:23:40  01:09:34  4  203  hüseyin bal  tr  00:10:01  00:35:45  00:45:46  00:24:15  01:10:01  5  211  Metin Akbaba  tr  00:13:06  00:37:08  00:50:14  00:19:59  01:10:13  6  207  Emre Bali  tr  00:11:42  00:39:54  00:51:36  00:24:26  01:16:02  7  206  barış akman  tr  00:12:40  00:39:12  00:51:52  00:24:11  01:16:03  GENÇ BAYANLAR  1  154  Esra Tarlasüren  tr  00:13:14  00:39:35  00:52:49  00:21:48  01:14:37  2  155  Ebru Doğan  tr  00:13:15  00:39:35  00:52:50  00:23:10  01:16:00  3  152  Ece Bakıcı  tr  00:11:02  00:41:14  00:52:16  00:25:40  01:17:56  4  153  Aylin Akyay  tr  00:14:21  00:41:36  00:55:57  00:23:01  01:18:58  5  156  Elif...

Sapanca Triatlonu (26 Haziran 2010 Cumartesi)

26-27 Haziran Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Sapanca/SAKARYA Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  48  Kemal ÇOBANYILDIZI  tr  00:21:58  01:01:47  01:23:45  00:35:37  01:59:22  30  2  1  Mert ONARAN  tr  00:20:56  01:02:50  01:23:46  00:36:09  01:59:55  28  3  37  Bahadır TAMA  tr  00:20:11  01:01:44  01:21:55  00:38:34  02:00:29  27  4  26  Zülfü KARABULUT  tr  00:21:18  01:02:25  01:23:43  00:37:28  02:01:11  26  5  38  Zekeriyya YÜCETÜRK  tr  00:20:07  01:01:50  01:21:57  00:40:02  02:01:59  25  ELİT BAYANLAR  1  90  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:21:26  01:10:15  01:31:41  00:46:37  02:18:18  30  2  96  Berrak MUTLU  tr  00:21:27  01:10:16  01:31:43  00:48:03  02:19:46  28  3  95  Bahar SAYGILI  tr  00:22:42  01:15:05  01:37:47  00:44:43  02:22:30  27  4  104  Fadime KAÇAR  tr  00:30:16  01:18:07  01:48:23  00:50:04  02:38:27  26  5  Emel YILDIRIM  tr  00:25:42  01:20:00  01:45:42  00:53:23  02:39:05  25

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları