Yalova Triatlonu (05 Haziran 2010 Cumartesi)

05-06 Haziran 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Yalova Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız 1. YALOVA TRİATLONU YARIŞMA PROGRAMI 5-6 HAZİRAN 2010 /YALOVA  Federasyonumuzun 2010 yılı faaliyet programında yer alan 1. Yalova Triatlon Yarışmaları 5–6 Haziran 2010 tarihinde YALOVA...

2010 Kedzierzyn Kozle ETU 23 Yaşaltı Avr.Şmp. (29 Ağustos 2010 Pazar)

29 Ağustos 2010 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Polonya

Türkiye Üniversiteler Triatlon Şampiyonası (13 Mayıs 2010 Perşembe)

13-14 Mayıs 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Ankara

Brasschaat ITU Triatlon Avrupa Kupası (27 Haziran 2010 Pazar)

27 Haziran Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Belçika

Kuşadası Triatlonu (Türkiye Şampiyonası Final) (02 Ekim 2010 Cumartesi)

02 - 03 Ekim 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Kuşadası/Aydın Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  26  Zülfü KARABULUT  tr  00:09:32  00:38:10  00:47:42  00:18:53  01:06:35  20  2  4  Onur CALP  tr  00:09:18  00:39:42  00:49:00  00:19:09  01:08:09  18  3  37  Bahadır TAMA  tr  00:08:59  00:39:59  00:48:58  00:19:39  01:08:37  17  4  3  Onur Fevzi SAYDAM  tr  00:09:02  00:40:00  00:49:02  00:20:04  01:09:06  16  5  20  Fırat DİZMAN  tr  00:11:01  00:39:10  00:50:11  00:19:36  01:09:47  15  ELİT BAYANLAR  1  90  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:10:28  00:45:46  00:56:14  00:23:53  01:20:07  20  2  96  Berrak MUTLU  tr  00:10:29  00:45:46  00:56:15  00:25:20  01:21:35  18  3  104  Fadime KAÇAR  tr  00:13:28  00:49:53  01:03:21  00:24:45  01:28:06  17  4  110  Seher KOCATEPE  tr  00:13:56  01:00:54  01:14:50  00:28:17  01:43:07  16  5  108  Bilge ERGİN  tr  00:12:16  01:01:21  01:13:37  00:30:17  01:43:54  15

Karasu Triatlonu (10 Temmuz 2010 Cumartesi)

10-11 Temmuz 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Karasu/Sakarya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  1  Mert ONARAN  tr  00:09:43  00:34:05  00:43:48  00:14:57  00:58:45  20  2  37  Bahadır TAMA  tr  00:09:54  00:33:53  00:43:47  00:15:07  00:58:54  18  3  38  Zekeriya YÜCETÜRK  tr  00:09:39  00:34:09  00:43:48  00:15:35  00:59:23  17  4  26  Zülfü KARABULUT  tr  00:10:46  00:33:58  00:44:44  00:15:04  00:59:48  16  5  10  Duygun YURTERİ  tr  00:09:46  00:34:03  00:43:49  00:16:00  00:59:49  15  ELİT BAYANLAR  1  90  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:11:14  00:39:59  00:51:13  00:18:48  01:10:01  20  2  96  Berrak MUTLU  tr  00:11:15  00:40:10  00:51:25  00:19:54  01:11:19  20  3  102  Emel YILDIRIM  tr  00:12:29  00:42:30  00:54:59  00:18:48  01:13:47  17  4  104  Fadime KAÇAR  tr  00:15:30  00:43:39  00:59:09  00:20:16  01:19:25  16  5  108  Bilge ERGİN  tr  00:13:01  00:43:54  00:56:55  00:23:15  01:20:10  15

2010 Alanya ITU Triatlon Avrupa Kupası (Gnç-Byk) (23 Ekim 2010 Cumartesi)

23-24 Ekim 2010 Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka  Yeri  Alanya/Antalya Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  25  BART AERNOUTS  BEL  00:19:43  00:54:21  01:14:04  00:28:38  01:42:42  2  17  ANDREA D'AQUINO  ITA  00:17:56  00:54:12  01:12:08  00:30:34  01:42:42  3  22  Svyatoslav Tsvetkov  UKR  00:17:57  00:56:01  01:13:58  00:28:47  01:42:45  4  6  AURÉLIEN LESCURE  FRA  00:17:42  00:56:26  01:14:08  00:28:50  01:42:58  5  8  ADAM BOWDEN  GBR  00:17:46  00:56:23  01:14:09  00:28:57  01:43:06  ELİT BAYANLAR  1  86  RACHEL KLAMER  NED  00:19:27  01:01:24  01:20:51  00:33:00  01:53:51  2  81  MARIA CZESNIK  POL  00:19:40  01:01:10  01:20:50  00:33:52  01:54:42  3  90  KATIE INGRAM  GBR  00:20:08  01:02:42  01:22:50  00:32:40  01:55:30  4  104  MARIYA SHORETS  RUS  00:19:29  01:01:24  01:20:53  00:34:54  01:55:47  5  91  INNA TSYGANOK  UKR  00:19:36  01:01:20  01:20:56  00:34:57  01:55:53

Eğirdir Triatlonu (31 Temmuz 2010 Cumartesi)

31 Temmuz - 01 Ağustos 2010 Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka  Yeri  Eğirdir/Isparta Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız Yarışmada Elde Edilen Dereceler Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+ Bisiklet Koşu Finiş Zamanı Puan  ELİT ERKEKLER  1  48  Kemal ÇOBANYILDIZI  tr  00:24:25  01:04:59  01:29:24  00:40:47  02:10:11  30  2  26  Zülfü KARABULUT  tr  00:24:32  01:04:50  01:29:22  00:40:50  02:10:12  28  3  10  Duygun YURTERİ  tr  00:22:47  01:06:38  01:29:25  00:41:38  02:11:03  27  4  37  Bahadır TAMA  tr  00:22:51  01:06:32  01:29:23  00:42:12  02:11:35  26  5  4  Onur CALP  tr  00:23:52  01:05:33  01:29:25  00:44:21  02:13:46  25  ELİT BAYANLAR  1  90  Çiğdem GÜLGEÇ  tr  00:24:42  01:16:49  01:41:31  00:51:19  02:32:50  30  2  96  Berrak MUTLU  tr  00:24:45  01:16:48  01:41:33  00:52:04  02:33:37  28  3  102  Emel YILDIRIM  tr  00:28:44  01:22:21  01:51:05  00:57:10  02:48:15  27  4  104  Fadime KAÇAR  tr  00:34:00  01:24:38  01:58:38  01:02:18  03:00:56  26  5  108  Bilge ERGİN  tr  00:28:49  01:34:42  02:03:31  01:09:09  03:12:40  25

2010 Vila Nova De Gaia 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası (26 Ağustos 2010 Perşembe)

26-29 Ağustos 2010 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  Portekiz Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız

2010 Athlone ETU Triatlon Avrupa Şampiyonası (03 Temmuz 2010 Cumartesi)

03-04 Temmuz 2010 Yarışma Statüsü   Yurtdışı Müsabaka  Yeri  İrlanda

Son Duyurular

Son Yarış Sonuçları