İznik Triatlonu Yarış Sonuçları

0
2090

 

ELİT KADINLAR                
                 
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM BİB Yüzme Bisiklet Koşu TOPLAM PUAN
1 İPEK ÖZTOSUN Göztepe Spor Kulübü 21 0:11:26     1:06:41 9000
2 ECE BAKICI Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 20 0:11:28 0:35:49 0:18:48 1:06:48 8996
3 BUSE AYGÜN Ferdi 22 0:11:14 0:35:57 0:22:31 1:10:36 8882
                 
ELİT ERKEKLER                
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM BİB Yüzme Bisiklet Koşu TOPLAM PUAN
1 EMIRHAN ALTINTAŞ Alanya Doğa Sporları Kulübü 4 0:10:15   0:18:28 1:00:56 9000
2 CANER ALGÜN Alsancak Su Sporları Kulübü 6 0:11:56 0:34:33 0:19:22 1:06:39 8828
3 BAHADIR PIRIK Ferdi 10 0:12:45 0:33:49 0:20:07 1:07:28 8803
4 SEMİH ŞENOĞUL Sakarya Telekom Spor Kulübü 1 0:13:31 0:33:03 0:20:54 1:08:12 8781
DNF ZÜLFÜ KARABULUT Antalya Triatlon Spor Kulübü 2       DNF  
DNF UĞUR TÜRK Hira Spor 7       DNF  
DNF FUĞGAN ARIK Hira Spor 3       DNF  
DNS HASAN ÖZER Ferdi 8       DNS  
DNS SEMIH ALPAY AKHUN Ferdi 11       DNS  
DNS GÜLTIĞIN ER Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 5       DNS  
DNS ONUR SABAN Altay Spor Kulübü 9       DNS  
                 
GENÇ ERKEK                
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM BİB Yüzme Bisiklet Koşu TOPLAM PUAN
1 OKTAY ARIKAN İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 62 0:10:47 0:31:20 0:18:02 1:00:52 9000
2 BERTUĞ POLATCI Antalya Triatlon Spor Kulübü 32 0:11:02 0:32:39 0:17:34 1:02:05 8963
3 ENES KIZILCIK Balıkesir Belediye Spor Kulübü 51 0:10:33 0:33:13 0:17:42 1:02:14 8958
4 BARAN AKTAN Alanya Belediye Spor Kulübü 37 0:10:40 0:33:05 0:17:49 1:02:21 8954
5 OĞUZHAN ÇAKIR Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 48 0:10:34 0:33:06 0:19:01 1:03:36 8916
6 EFE EGEMEN ŞEN İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 64 0:11:42 0:32:00 0:19:52 1:04:24 8892
7 SEMIH ERDIK Balıkesir Belediye Spor Kulübü 50 0:10:28 0:33:18 0:19:53 1:04:26 8891
8 EMRE ERDIK Balıkesir Belediye Spor Kulübü 49 0:10:30 0:33:14 0:20:37 1:05:13 8867
10 AHMET BERK KOŞCAĞIZ Antalya Triatlon Spor Kulübü 31 0:12:45 0:34:08 0:18:33 1:06:21 8833
11 OSMAN NURI KANIGÜR Alanya Belediye Spor Kulübü 38 0:10:40 0:33:02 0:21:57 1:06:32 8827
12 ADİLCAN ADISANOĞLU Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 52 0:11:35 0:32:06 0:21:49 1:06:35 8825
13 KAAN ÇAKIR Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 47 0:11:05 0:32:40 0:21:55 1:06:37 8824
14 YUNUS EMRE GEÇER Sakarya Telekom Spor Kulübü 28 0:13:04 0:34:23 0:18:59 1:07:16 8804
15 ŞEFIK OĞUZALP DOYURAN Hira Spor 35 0:12:56 0:34:19 0:18:56 1:07:21 8801
16 TUNCER TEMİZ Alanya Belediye Spor Kulübü 41 0:11:06 0:34:15 0:21:22 1:07:36 8793
17 FABIAN MERT WINTER Antalya Triatlon Spor Kulübü 30 0:13:05 0:33:46 0:20:38 1:08:27 8767
18 EMIRHAN YALÇIN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 46 0:13:03   0:20:36 1:08:49 8756
19 BERKAY GÜNGÖR Sakarya Telekom Spor Kulübü 25 0:13:02 0:34:07 0:21:56 1:10:20 8710
20 BERKAY MUTLU Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 58 0:10:25 0:36:40 0:22:30 1:10:34 8703
21 BATUHAN CEMAL AKDAŞ İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 63 0:11:27   0:21:54 1:11:22 8679
22 MUSTAFA KARACA Sakarya Telekom Spor Kulübü 29 0:11:06 0:35:42 0:23:45 1:11:43 8668
23 EMIRHAN TIRAK Hira Spor 36 0:13:09 0:34:15 0:23:21 1:11:49 8665
24 UĞUR KURT Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 61 0:13:30 0:36:15 0:21:10 1:11:50 8664
25 EMIRHAN DEMIRCAN Sakarya Telekom Spor Kulübü 27 0:12:49 0:34:25 0:23:34 1:12:03 8657
26 SERHAT TAŞLI Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 59 0:12:09 0:37:22 0:22:46 1:13:21 8618
27 İRFAN ÖZDEMIRCI Hira Spor 33 0:15:52 0:35:30 0:20:55 1:13:31 8613
28 EMRE OZTURK Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 40 0:13:07 0:35:37 0:23:39 1:13:33 8612
29 SERKAN SEZER Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 60 0:13:31 0:36:06 0:22:53 1:13:38 8609
30 SEMIH ÖZGÜR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 39 0:12:45 0:37:15 0:22:31 1:13:41 8607
31 EMRE ALTUNAY Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 55 0:12:03 0:38:03 0:23:12 1:14:25 8585
32 GÖRKEM KOCATÜRK Sakarya Telekom Spor Kulübü 26 0:15:39 0:35:35 0:21:51 1:14:26 8584
33 AHMET BURAK IŞIK Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 65 0:13:23 0:38:51 0:22:22 1:15:43 8545
34 HAKAN YASSIKAYA Altay Spor Kulübü 56 0:13:51 0:42:48 0:25:35 1:23:29 8312
35 YIĞITHAN DERMENCI Ferdi 67 0:17:22 0:38:11 0:28:59 1:25:35 8249
36 EGE ARDA ÇÖREKCI Alsancak Su Sporları Kulübü 43 0:15:19 0:43:31 0:27:55 1:27:53 8180
37 ERTUĞ SACAK Hira Spor 34 0:20:04 0:43:51 0:31:29 1:36:54 7909
DNF STEPHEN BERK IŞKIN Antalya Triatlon Spor Kulübü 44       DNF  
DNF ANDREW MERT IŞKIN Antalya Triatlon Spor Kulübü 45       DNF  
DNS EMRE ÖZTÜRK Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 54       DNS  
DNF HÜSEYIN HALLAÇ Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 42       DNF  
DNS DENIZ ÇOLPANLAR Altay Spor Kulübü 57       DNS  
DNS SINAN EFE ENDERER Ferdi 66       DNS  
                 
GENÇ KADINLAR                
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM BİB Yüzme Bisiklet Koşu TOPLAM PUAN
1 ELIF POLAT Gelibolu Spor Kulübü 83 0:12:06 0:37:13 0:19:46 1:16:17 9000
2 GÖZDE GÜVENBAŞ Gelibolu Spor Kulübü 84 0:12:41 0:36:37 0:20:37 1:16:55 8981
3 MERVE AYBÜKE ŞEN Sakarya Telekom Spor Kulübü 75 0:12:33 0:36:43 0:21:19 1:17:36 8960
4 EZGI SEVCAN USTABAŞ Alsancak Su Sporları Kulübü 77 0:11:01 0:35:54 0:24:06 1:18:30 8933
5 BIRSU ULKAT Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 79 0:11:36 0:37:38 0:23:21 1:19:36 8900
6 GÖRKEM SILA KORKMAZ İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 85 0:10:43 0:36:01 0:25:25 1:19:51 8892
7 SARAH ALARA IŞKIN Antalya Triatlon Spor Kulübü 78 0:11:46 0:37:26 0:23:56 1:20:15 8880
8 SILA ÖZDEMIR Alanya Doğa Sporları Kulübü 76 0:11:47 0:37:31 0:24:19 1:20:39 8868
9 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR Ferdi 87 0:11:37 0:37:35 0:25:05 1:21:29 8843
10 IZGI AKKEÇELI Ferdi 88 0:11:35 0:-11:-57 0:00:00 1:22:27 8814
11 BÜŞRA MEŞELI Ferdi 86 0:17:01 0:38:32 0:27:50 1:24:50 8742
12 ECE ÖRNEK Altay Spor Kulübü 82 0:14:18 0:43:35 0:33:23 1:32:29 8512
13 CEREN ÖZKOÇ Altay Spor Kulübü 81 0:14:02 0:41:33 0:28:57 1:32:54 8499
DNF ILAYDA KARA Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 80       DNF  
                 
YILDIZ ERKEKLER                
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM BİB Yüzme Bisiklet Koşu TOPLAM PUAN
1 KIVANÇ ŞAHINKAYA İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 101 0:04:52 0:16:36 0:09:10 0:31:19 9000
2 MEHMET FATIH DAVRAN Balıkesir Belediye Spor Kulübü 115 0:05:18 0:17:16 0:08:18 0:31:53 8983
3 BARTU ÖREN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 111 0:05:18 0:17:18 0:08:33 0:31:58 8980
4 MUZAFFER GÜR Antalya Triatlon Spor Kulübü 103 0:05:30 0:17:04 0:09:41 0:33:00 8949
5 TUNA ÖZDÜR İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 100 0:05:17 0:17:57 0:09:13 0:33:19 8939
6 BATURALP POLATCI Antalya Triatlon Spor Kulübü 104 0:05:54 0:16:59 0:09:34 0:33:26 8935
7 HAKAN TUNÇ Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 113 0:05:32 0:17:29 0:09:49 0:33:59 8918
8 MELIH ORKUN ORHAN Sakarya Telekom Spor Kulübü 102 0:05:28 0:17:22 0:10:13 0:34:09 8913
9 EMIR ARACI Ferdi 127 0:05:38 0:17:51 0:09:48 0:34:21 8907
10 BURÇAK ÖZER Balıkesir Belediye Spor Kulübü 114 0:05:20 0:17:48 0:10:34 0:34:33 8901
11 BARIŞ ÇELIK Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 116 0:05:40 0:17:26 0:10:41 0:35:07 8884
12 UFUK ULAŞ TOKAT Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 118 0:05:45 0:18:31 0:10:01 0:35:15 8880
13 BORA ÖZBORAOĞLU Alsancak Su Sporları Kulübü 107 0:05:40 0:18:43 0:10:33 0:35:45 8865
14 GÖRKEM SAĞUT Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 117 0:05:53 0:18:49 0:10:19 0:35:54 8860
15 EGE KARAÇETIN Ferdi 128 0:05:45 0:19:50 0:09:59 0:36:27 8843
16 CIHAN BÜDÜN Antalya Triatlon Spor Kulübü 105 0:06:54 0:19:10 0:10:56 0:37:54 8799
17 EFE DÖKMECI İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 109 0:06:32 0:19:57 0:10:35 0:38:01 8795
18 KENAN EGEMEN BİLGİN Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 121 0:05:56 0:20:07 0:10:52 0:38:07 8792
19 FATIH ERDINÇ Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 112 0:06:21 0:19:02 0:11:34 0:38:07 8792
20 KUTAY AKKEÇELİ Ferdi 125 0:06:35 0:20:42 0:10:09 0:38:37 8777
21 KAAN DINCER Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 119 0:06:40 0:20:20 0:10:39 0:38:48 8771
22 ANIL ŞENTÜRK Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 120 0:07:56   0:11:04 0:40:13 8728
23 IBRAHIM MEHMEDOĞLU Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 123 0:07:31 0:20:57 0:12:39 0:42:18 8665
24 YUSUFCAN KORKMAZ Hira Spor 106 0:08:54 0:19:09 0:13:37 0:42:45 8651
25 UĞURKAN ÖZIŞSEVEN Ferdi 126 0:05:31 0:23:32 0:12:04 0:42:45 8651
26 MERT UMUT ASLANTAŞ Alsancak Su Sporları Kulübü 110 0:07:08 0:21:00 0:13:29 0:43:05 8641
DNF HIKMET ILKER CIFCI Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 124       DNF  
DNS SEÇKIN KURTALAN İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 108       DNS  
DNS KAAN DINCER Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 122       DNS  
                 
                 
YILDIZ KADINLAR                
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM BİB Yüzme Bisiklet Koşu TOPLAM PUAN
1 MELIKE YILMAZ Balıkesir Belediye Spor Kulübü 148 0:06:25 0:19:16 0:10:44 0:37:26 9000
2 İPEK ŞAR Sakarya Telekom Spor Kulübü 142 0:05:55 0:19:16 0:11:13 0:37:33 8996
3 ELIF MANISA Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 147 0:05:59 0:19:19 0:12:21 0:38:33 8966
4 ILAYDA ALADA Ferdi 155 0:06:58 0:19:35 0:11:14 0:38:48 8958
5 NAZIK TUBA KESTEL Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 145 0:06:19 0:20:23 0:11:35 0:39:13 8945
6 ÇISEL BAHAR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 149 0:06:41 0:20:33 0:11:46 0:40:15 8914
7 IPEK EYLÜL ERAVCI Gelibolu Spor Kulübü 151 0:06:52 0:22:00 0:12:33 0:42:38 8842
8 ZEYNEP SEMA ÇAMKIRAN İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 140 0:06:14 0:23:22 0:13:27 0:44:10 8796
9 CEREN DINÇ Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 150 0:07:21 0:24:12 0:12:53 0:45:40 8751
10 SUDE NUR KALÇI Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 146 0:06:29 0:22:41 0:16:47 0:47:15 8703
11 ÖZNUR MURÇAK Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 152 0:08:40 0:23:37 0:15:12 0:48:51 8655
12 EYLÜL BICE Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 144 0:07:20 0:24:59 0:17:50 0:51:19 8581
DNF ELIF ÇAKIROĞLU Hira Spor 143       DNF  
DNS BEYZA CESUR Ferdi 154       DNS  
DNS GÖZDE AGAYA Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 153       DNS  
DNS ZEYNEP UÇARSOY İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 141       DNS  
                 
                 
                 
MİNİK M3 KADINLAR                
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM BİB Yüzme Bisiklet Koşu TOPLAM PUAN
1 NARIN YAREN ÇELİK Gelibolu Spor Kulübü 238 0:03:42 0:08:27 0:04:55 0:17:58 9000
2 YOSUN TUTUM Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 234 0:03:57 0:08:33 0:04:57 0:18:29 8984
3 NEVRA BAŞAK SAATLİ Ferdi 247 0:03:35 0:08:40 0:05:32 0:18:38 8979
4 ELIF VARLI Antalya Triatlon Spor Kulübü 220 0:03:41 0:09:06 0:05:17 0:19:05 8965
5 ADA ERIŞ Balıkesir Belediye Spor Kulübü 231 0:03:42 0:09:14 0:05:17 0:19:08 8963
6 HAVIN ADA ÇATALDEĞIRMEN Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 233 0:04:09 0:08:50 0:05:40 0:19:39 8947
7 EYLÜL KARABAĞ Ferdi 244 0:03:32 0:09:34 0:05:51 0:19:46 8943
8 GÜLCE TEMIZ Alanya Belediye Spor Kulübü 224 0:03:34 0:09:44 0:05:33 0:19:54 8939
9 ELIF EDA ÇALLI Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 241 0:03:35 0:09:42 0:06:02 0:20:18 8927
10 ECE UÇAR Ferdi 245 0:03:22 0:10:10 0:05:50 0:20:28 8922
11 DERIN DENIZ TAYAKSI Ferdi 246 0:03:52 0:11:01 0:05:23 0:21:28 8892
12 BERRA YAVUZ İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 226 0:03:57 0:10:09 0:06:37 0:21:36 8888
13 EVLA DÜNDAR Gelibolu Spor Kulübü 239 0:04:16 0:10:23 0:05:21 0:21:45 8883
14 CEYDA AKTÜRK Alsancak Su Sporları Kulübü 222 0:04:04 0:10:03 0:06:42 0:22:12 8869
15 SERRA AKGÜN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 229 0:03:58 0:10:09 0:06:49 0:22:27 8861
16 ESMA UZUNORMAN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 230 0:04:02 0:10:45 0:06:39 0:22:31 8859
17 RABIYE ALIOSMAN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 240       0:22:48 8850
18 BUSE SALIHOĞLU Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 236 0:03:19 0:11:31 0:07:17 0:23:21 8833
19 NISA ŞAŞMAZER Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 243 0:05:52   0:08:19 0:24:19 8804
20 ECREN GÜLIN KILIÇ Alsancak Su Sporları Kulübü 223 0:04:26 0:11:23 0:07:05 0:24:23 8802
21 NUR ÜŞENMEZ Alsancak Su Sporları Kulübü 221 0:04:35 0:11:25 0:07:54 0:25:12 8777
22 CEREN SERBEZ Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 242 0:06:00 0:11:24 0:07:01 0:25:26 8770
23 EDA ERGIN Alsancak Su Sporları Kulübü 228 0:04:39 0:11:48 0:08:04 0:25:59 8753
24 AKYA DILA BILGIN Alsancak Su Sporları Kulübü 227 0:04:42   0:07:59 0:26:27 8739
25 ASLI ÜRPEKLI Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 237 0:04:58   0:11:32 0:26:33 8736
26 BEYZA ÖZTÜRK Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 235 0:11:50     0:26:52 8726
27 PARIS LAL KILIÇ İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 225 0:04:33 0:12:52 0:09:11 0:28:20 8682
DNS LARA ÇINKO Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 232       DNS  
DNS ELIF ÖZTÜRK Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 248       DNS  
                 
                 
MİNİK M3 ERKEKLER                
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM BİB Yüzme Bisiklet Koşu TOPLAM PUAN
1 EMIRHAN ÇAKIR Balıkesir Belediye Spor Kulübü 190 0:02:54 0:07:50 0:04:50 0:16:32 9000
2 DOĞAN TÜRELI Antalya Triatlon Spor Kulübü 174 0:03:05 0:08:20 0:04:48 0:17:13 8979
3 IBRAHIN EMIR KARACA Hira Spor 175 0:03:37 0:08:14 0:04:41 0:17:45 8963
4 ARDA ARACI Ferdi 210 0:03:13 0:08:51 0:05:00 0:18:03 8954
5 TAHA EREN COŞGUN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 185 0:03:13 0:08:32 0:05:17 0:18:10 8950
6 YUSUF OSMAN ATAC Alanya Belediye Spor Kulübü 182 0:03:02 0:08:53 0:05:25 0:18:26 8942
7 EGE BAYEZIT Ferdi 208 0:03:17 0:09:06 0:05:29 0:18:57 8926
8 ALIBERK DELIBALTA İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 191 0:03:25 0:09:04 0:05:32 0:19:04 8922
9 BERKAY KÖKSALDI Altay Spor Kulübü 196 0:04:07 0:08:50 0:05:08 0:19:12 8918
10 GÜNEY VAN BAVEL Alanya Belediye Spor Kulübü 180 0:03:36 0:09:10 0:05:31 0:19:21 8913
11 BAHRI DAĞCI Antalya Triatlon Spor Kulübü 171 0:04:04 0:09:04 0:05:18 0:19:23 8912
12 ENES KAYA Antalya Triatlon Spor Kulübü 172 0:04:12 0:09:00 0:05:15 0:19:24 8911
13 KAAN ENGIN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 204 0:03:19 0:09:13 0:05:54 0:19:30 8908
14 UMUT GÖKDUMAN Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 186 0:04:20 0:08:16 0:05:46 0:19:42 8902
15 AHMETCAN ARSLAN Altay Spor Kulübü 194 0:03:31 0:09:02 0:05:58 0:19:44 8901
16 ALPEREN KESIMLI Altay Spor Kulübü 197 0:03:13 0:09:17 0:05:57 0:19:53 8896
17 EGE ERCAN Ferdi 207 0:03:23 0:09:29 0:06:02 0:20:01 8892
18 BERKAY TUNA Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 177 0:03:31 0:09:51 0:05:17 0:20:07 8889
19 MELIH CANER ENGÜN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 203 0:03:39 0:08:52 0:06:28 0:20:15 8885
20 ENSARMUSTAFA EKER Ferdi 209 0:03:19 0:10:16 0:05:37 0:20:16 8884
21 CEM YILDIRIM Ferdi 211 0:03:31 0:10:03 0:05:36 0:20:25 8879
22 HASAN YAĞIZ ULUĞ Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 201 0:03:49 0:09:08 0:06:22 0:20:26 8878
23 ARDA YILDIRIM Alanya Belediye Spor Kulübü 181 0:03:26 0:09:19 0:06:20 0:20:26 8878
24 ABDURRAHMAN YAZICI Sakarya Telekom Spor Kulübü 170 0:03:38 0:09:18 0:06:08 0:20:32 8875
25 ÇAĞAN SEZER İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 205 0:03:36 0:09:54 0:06:14 0:20:57 8862
26 EGEMEN MART Alsancak Su Sporları Kulübü 178 0:04:00 0:09:48 0:06:02 0:21:21 8850
27 HASAN ERDOĞAN Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 187 0:04:17 0:09:33 0:06:21 0:21:22 8849
28 BAHADIR FURKAN ÖZERKIŞI Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 188 0:04:33   0:06:07 0:21:23 8848
29 KEREM DÖNMEZ Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 202 0:03:48 0:10:24 0:05:55 0:21:30 8844
30 BUĞRAHAN YUZAK Altay Spor Kulübü 195 0:03:52 0:10:08 0:07:01 0:22:14 8822
31 SERGEN MEMIŞ Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 200 0:04:10 0:09:53 0:07:09 0:22:26 8816
32 NAİM ATAKAN DURMAZ Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 189 0:04:23 0:09:30 0:07:19 0:22:29 8814
33 YAŞAR TUNA AYYILDIZ Alsancak Su Sporları Kulübü 184 0:04:30   0:06:28 0:22:42 8807
34 TOLGA TÜRKSEVER Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 176 0:04:23 0:10:20 0:06:56 0:23:07 8794
35 YAVUZ BATIN ÖNDER Alsancak Su Sporları Kulübü 183 0:04:22 0:10:23 0:07:21 0:23:49 8773
36 BURAK SÖYLEMEZ Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 198 0:04:01 0:10:13 0:08:29 0:24:01 8767
37 EFE MERT ERGEÇ Alsancak Su Sporları Kulübü 179 0:04:30 0:10:42 0:07:33 0:24:17 8759
DNS HÜSEYİN ONAY Antalya Triatlon Spor Kulübü 173       DNS  
DNS KAAN MUTLU Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 193       DNS  
DNS MUSTAF SÜRÜCÜ Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 199       DNS  
DNS BARTU OKAN MERAL Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 206       DNS  
                 
MİNİK M2 ERKEKLER                
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM BİB Yüzme Bisiklet Koşu TOPLAM PUAN
1 TÜRKER KEMAL KIYAK Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 276 0:01:58 0:04:44 0:02:31 0:10:10 9000
2 MEHMET AYDIN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 274 0:02:13 0:05:13 0:02:18 0:10:37 8986
3 TÜRKER BAHAR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 281 0:02:16 0:04:42 0:02:23 0:10:40 8984
4 AHMET BAHÇIVAN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 292 0:02:14 0:04:47 0:02:34 0:10:53 8977
5 İLKE HÜSEYIN AKBAY Gelibolu Spor Kulübü 286 0:02:45 0:04:45 0:02:34 0:10:55 8976
6 BEDIRHAN EFE ALTINDIŞ Balıkesir Belediye Spor Kulübü 277 0:02:31 0:04:55 0:02:42 0:11:11 8968
7 Murat Kocaman Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 374 0:02:24 0:04:54 0:02:38 0:11:17 8965
8 FARUK EMRE KUŞ Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 265 0:02:27 0:05:15 0:02:36 0:11:22 8962
9 EGEMEN MARTIN İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 271 0:02:17 0:05:11 0:03:02 0:11:31 8957
10 BERK AKÇAY İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 270 0:02:22 0:05:09 0:02:55 0:11:34 8955
11 HALIL IBRAHIM YILDIZ Ferdi 296 0:02:00 0:05:34 0:02:30 0:11:37 8953
12 BERK MUSTAFA TÜRK Hira Spor 273 0:02:35 0:04:55 0:02:58 0:11:39 8952
13 MERT ERTAN CESUR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 288 0:02:24 0:05:08 0:02:44 0:11:42 8950
14 YALIN KANLIBAŞ İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 272 0:02:27 0:05:09 0:02:57 0:11:43 8949
15 YUSUF KAĞAN KILIÇ Ferdi 294 0:02:01 0:05:56 0:02:40 0:11:46 8947
16 EMIR IŞIL Ferdi 297 0:02:17 0:05:30 0:02:34 0:11:50 8945
17 ARDA AKAR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 284 0:02:44 0:05:00 0:02:45 0:11:57 8941
18 BURAK VATANSEVER Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 279 0:02:43 0:04:57 0:02:57 0:12:02 8938
19 ARDA AKÇAY İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 269 0:02:39 0:05:25 0:02:59 0:12:09 8934
20 ARDA AYDIN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 289 0:02:19 0:05:40 0:02:51 0:12:11 8933
21 MUHAMMED KURT Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 290 0:02:40 0:05:19 0:03:04 0:12:19 8929
22 FURKAN ALIOSMAN Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 291 0:02:41 0:05:11 0:03:16 0:12:22 8927
23 EREN BILICI Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 287 0:02:37 0:05:38 0:02:46 0:12:23 8926
24 MERT ŞENCAN Ferdi 295 0:02:38 0:05:07 0:03:15 0:12:25 8925
25 EGE KIZILELMA Altay Spor Kulübü 285 0:02:30 0:04:57 0:03:46 0:12:27 8924
26 ÇINAR ŞIMŞIRLI Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 262 0:02:43 0:05:27 0:03:16 0:12:35 8920
27 HASAN EFE OZENÇ Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 275 0:03:02   0:03:06 0:12:43 8916
28 MERTCAN ŞENGÜL Ferdi 293 0:02:23 0:05:55 0:02:55 0:12:43 8916
30 MEHMET FATIH HAN Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 260 0:02:30 0:06:47 0:02:51 0:13:10 8902
31 BATURALP KALE Ferdi 263 0:02:41 0:06:35 0:03:00 0:13:12 8901
32 ABDUSSAMED AFINDI Alsancak Su Sporları Kulübü 267 0:02:38 0:05:47 0:03:52 0:13:35 8889
33 EREN GÜNGÖR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 282 0:03:02 0:06:12 0:03:05 0:13:47 8883
34 İSMAIL YİĞİT Alsancak Su Sporları Kulübü 268 0:02:36 0:06:05 0:03:34 0:13:55 8879
35 KADIR BAŞARAN Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 278 0:03:08 0:09:05 0:04:12 0:18:31 8741
DNS MUHAMMET EMIR KAYNARCA Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 261       DNS  
DNS ERKAN ALTUNAY Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 264       DNS  
DNS YUSUF ORMANCI Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 280       DNS  
29 ARDA GOLUOĞLU Alsancak Su Sporları Kulübü 266       DNS  
                 
MİNİK M2 KADINLAR                
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM BİB Yüzme Bisiklet Koşu TOPLAM PUAN
1 ÖZÜMSU AKTAN Gelibolu Spor Kulübü 326 0:02:11 0:04:53 0:02:20 0:10:15 9000
2 HELIN ARIKAN Alsancak Su Sporları Kulübü 320 0:02:07 0:04:56 0:02:30 0:10:31 8992
3 CEMRE CIVELEK Ferdi 329 0:02:04 0:05:14 0:02:31 0:10:47 8984
4 ÖZGE ÖZGÜRHAN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 317 0:02:13 0:05:03 0:02:42 0:10:58 8978
5 ELIF GÜNCAN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 319 0:02:06 0:05:19 0:02:41 0:11:09 8972
6 AYCAN KOŞAR Alsancak Su Sporları Kulübü 327 0:02:12 0:05:04 0:03:05 0:11:25 8964
7 TUTKU SIR DİRİKŞAN Alsancak Su Sporları Kulübü 314 0:02:32 0:05:49 0:01:41 0:11:26 8963
8 ELIF DURU SEFERLER Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 318 0:02:22 0:05:27 0:02:39 0:11:30 8961
9 DENIZ ABASIZLAR Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 328 0:03:29 0:03:25 0:03:17 0:11:42 8955
10 RÜYA COŞKUN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 321 0:02:08 0:05:40 0:03:02 0:11:49 8951
11 SUDENAZ ÇAKIR Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 322 0:02:38 0:05:22 0:02:56 0:12:10 8940
12 RANA YAVUZ İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 315 0:02:28 0:05:32 0:03:03 0:12:15 8937
13 BERRA PAMUK Alsancak Su Sporları Kulübü 316 0:02:33 0:05:18 0:03:11 0:12:17 8936
14 ELA MUTLU Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 324 0:02:17 0:05:32 0:03:30 0:12:20 8934
15 ASYA AKSAKAL Ferdi 333       0:12:22 8933
16 ECE NISA TARIMAN Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 323 0:02:42 0:05:32 0:03:11 0:12:36 8926
17 AYŞEGÜL ÖMÜR Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 311 0:02:26 0:05:42 0:03:24 0:12:42 8923
18 AYSU ÇAKMAK Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 325 0:02:28   0:02:46 0:12:46 8921
19 ASLI ZEYNEP KILIÇ Ferdi 331 0:02:03 0:06:08 0:03:02 0:12:47 8920
20 CEYLIN ÖZENDIM Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 310 0:02:26   0:03:22 0:13:09 8909
21 NISA BEGÜM YILMAZ Ferdi 330 0:02:10 0:07:34 0:02:41 0:13:25 8901
22 IŞIK KARGIN Alsancak Su Sporları Kulübü 313 0:02:38 0:06:51 0:04:06 0:14:56 8855
23 ŞEVVAL ECRIN SEMIZ Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 312 0:02:41 0:08:18 0:04:28 0:17:05 8790
DNS BATU BALI Ferdi 332       DNS  
DNS EZGI AL Ferdi 334       DNS  
                 
MİNİK M1 ERKEKLER                
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM BİB Yüzme Bisiklet Koşu TOPLAM PUAN
1 UZAY TENLI İzmir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 360 0:01:24 0:03:03 0:01:16 0:06:51 9000
2 DORUK TOPALOĞLU Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 361 0:01:20 0:03:25 0:01:18 0:07:09 8991
3 GÖRKEM MOLLA Ferdi 371 0:01:21 0:03:19 0:01:22 0:07:13 8989
4 YAMAN ANLAŞAN Ferdi 367 0:01:37 0:03:30 0:01:17 0:07:29 8981
5 YAĞIZ ÇINAR Ferdi 350 0:01:34 0:03:46 0:01:23 0:07:42 8974
6 CAN BAKIRSOY İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 358 0:01:25 0:03:50 0:01:26 0:07:50 8970
7 NIHAT ARGUN YÜCEL Alsancak Su Sporları Kulübü 354 0:01:36 0:03:41 0:01:23 0:07:50 8970
8 YAĞIZ SARIKAYA Balıkesir Belediye Spor Kulübü 363 0:01:28 0:03:53 0:01:31 0:07:50 8970
9 ÇAĞAN YALÇIN İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 357 0:01:36 0:03:48 0:01:18 0:07:54 8968
10 ABDULLAH YILDIRIM Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 364 0:02:03 0:03:25 0:01:22 0:07:56 8967
11 İSMAIL DENIZ PARMAK Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 370 0:01:27 0:03:56 0:01:37 0:08:07 8961
12 MUHAMMET MURAT Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 369 0:01:42 0:03:47 0:01:29 0:08:14 8957
13 MERTCAN KOŞAR Alsancak Su Sporları Kulübü 356 0:01:29 0:04:13 0:01:18 0:08:17 8955
14 MUHAMMET EMIR TOMAK Külahçı Spor Kulübü 365 0:01:41 0:04:00 0:01:29 0:08:23 8952
15 DOĞAÇ DURAN Alsancak Su Sporları Kulübü 352 0:01:33 0:03:56 0:01:43 0:08:29 8949
16 EGE DEMIR DEMIRTAŞ Alsancak Su Sporları Kulübü 353 0:01:48 0:03:42 0:01:41 0:08:40 8943
17 DORUK ADA ÇETIN Alsancak Su Sporları Kulübü 351 0:01:41 0:03:51 0:01:37 0:08:43 8941
18 EMIR AÇIKGÖZ Alsancak Su Sporları Kulübü 362 0:01:43 0:04:29 0:01:12 0:08:44 8940
19 ALPEREN UÇANER Külahçı Spor Kulübü 366 0:01:35 0:04:57 0:01:23 0:09:03 8930
20 İHSAN BERK YAŞLI Alsancak Su Sporları Kulübü 359 0:01:40 0:04:30 0:01:32 0:09:14 8924
DNF EGE ÇALIŞKANER Alsancak Su Sporları Kulübü 355       DNF  
DNS YIĞIT BALIKÇIOĞLU Ferdi 368       DNS  
DNS ARDA VATANSEVER Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 372       DNS  
DNS EGEMEN UĞUR TOK Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 373       DNS  
                 
MİNİK M1 KADINLAR                
SIRA NO AD-SOYAD TAKIM BİB Yüzme Bisiklet Koşu TOPLAM PUAN
1 DAMLA İNCE Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 386 0:01:16 0:03:28 0:01:19 0:06:49 9000
2 SUDEM TÜLÜMEN Gelibolu Spor Kulübü 391 0:01:34 0:03:31 0:01:20 0:07:32 8978
3 SELEN BAYRAK Ferdi 400 0:01:39 0:03:45 0:01:20 0:07:54 8967
4 CEREN BAŞARAN Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 394 0:01:40 0:03:48 0:01:25 0:08:00 8964
5 BAHAR VATANSEVER Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 388 0:01:25 0:04:13 0:01:23 0:08:16 8956
6 AYŞE YAĞMUR CESUR Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 380 0:01:38 0:04:33 0:01:09 0:08:40 8944
7 RANA ÖZTÜRK Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 397 0:01:34 0:04:33 0:01:26 0:08:42 8943
8 SELIN BAŞARAN Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 398 0:01:52 0:04:13 0:01:29 0:08:44 8942
9 YAĞMUR ARSLAN Altay Spor Kulübü 390 0:01:40 0:04:29 0:01:25 0:08:47 8940
10 DURU KARAKAŞ Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 396 0:01:37 0:04:16 0:01:40 0:08:57 8935
11 ZEYNEP NAZ ALAY Alsancak Su Sporları Kulübü 384 0:01:54 0:04:08 0:01:43 0:09:03 8932
12 CEMRE PARMAK Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 395 0:01:58 0:37:18   0:09:05 8931
13 NAZ ÇIFTÇI Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 393 0:01:44 0:04:20 0:01:42 0:09:13 8927
14 NEHIR UYAR Alsancak Su Sporları Kulübü 382 0:01:48 0:04:10 0:01:43 0:09:17 8925
15 HILDA NAZ GEÇEN Alsancak Su Sporları Kulübü 381 0:02:02 0:04:07 0:01:42 0:09:18 8924
16 ECRIN ŞEN Külahçı Spor Kulübü 392 0:01:49   0:01:59 0:09:26 8920
17 SENA ÇAKMAK Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 389 0:01:53 0:04:50 0:01:26 0:09:27 8919
DQ DEFNE AKAN Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 387       DQ  
DNS DURU ÇAKANŞİMŞEK Alsancak Su Sporları Kulübü 383       DNS  
DNS İPEK BERIL TÜRK Hira Spor 385       DNS  
DNS DILEK ŞIRIN Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 399       DNS
SIRA NO GÖĞÜS BİB NO ADI SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG FİNİŞ ZAMANI PUAN
1 1 YADE DÜNDAR 2009 T.C 00:11:38  
2 2 SEVİM TUANA KAPTAN 2009 T.C GELİBOLU 00:11:51  
3 3 BERRİN VATANSEVER 2009 T.C 00:12:56  
HALK TRİATLONU MİNİK ERKEK 8-9
SIRA NO GÖĞÜS BİB NO ADI SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG FİNİŞ ZAMANI PUAN
1 5 KIVANÇ ÖREN 2008 T.C 00:11:36  
1 31 ALİ YİĞİT ŞİMŞİRLİ 2009 T.C 00:13:37  
HALK TRİATLONU MİNİK 12-15 KADIN
SIRA NO GÖĞÜS BİB NO ADI SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG FİNİŞ ZAMANI PUAN
1 10 HALİME SAURAN 2005 T.C HALK 00:12:32  
HALK TRİATLONU GENÇ BAYANLAR 16-19
SIRA NO GÖĞÜS BİB NO ADI SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG FİNİŞ ZAMANI PUAN
1 15 AİŞENUR ACAR 2000 T.C HALK 00:11:09  
2 16 EREL ÖZGÜR 2001 T.C HALK 00:12:48  
3 17 BEYZA VATANSEVER 2001 T.C HALK 00:13:02  
HALK TRİATLONU ERKEKLER +19
SIRA NO GÖĞÜS BİB NO ADI SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG FİNİŞ ZAMANI PUAN
1 23 SABRİ KÖSE 1982 T.C HALK 00:12:23  
2 25 CÜNEYT MUTLU 1992 T.C HALK 00:12:24  
3 20 MELİH AKYÜZ 1989 T.C HALK 00:13:35  
4 22 ÖNER BİLGİN 1971 T.C HALK 00:14:20  
5 24 EMRAH SEVİNÇ 1977 T.C HALK 00:16:06  
6 21 BÜNYAMİN KILIÇASLAN 1958 T.C HALK 00:17:34  
HALK TRİATLONU BAYANLAR +19
SIRA NO GÖĞÜS BİB NO ADI SOYADI DOĞUM
YILI
ÜLKE KULÜBÜ KTG FİNİŞ ZAMANI PUAN
1 30 MELEK NURŞEN 1974 T.C HALK 00:15:33

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin