29-30 Haziran 2013
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  İznik/Bursa
 Yarışma Kategorisi  Sprint (Genç-Yıldız-Yaş Grupları)
Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız
Puansız (yıldız puanlı)
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
YILDIZ ERKEKLER (2002 – 2004)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MERT ERGİN 1998 Türkiye Altay Spor Kulübü 66
2 0 BERKE HAKKI GÜNAYDIN 1999 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000308
3 0 ANIL YILMAZ 1998 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000010
4 0 GÖKHAN KONUT 2000 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000320
5 0 MEHMET ÇALIŞKAN 1999 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001960
6 134 CUMA ALTINTAŞ 1998 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000069
7 135 EMRE ALTINTAŞ 1998 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000065
8 136 ATA YAHŞİ 1998 Türkiye Atatürk İlköğretim Okulu Gençlik Ve Spor Kulübü 07-040001883
9 142 FURKAN ONUR ÖZATA 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001936
10 143 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
11 144 SERHAN ÖNCÜ 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001916
12 145 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
13 152 ARDA ÖZEL 2000 Türkiye Ferdi 34-040500002
14 155 EMRE GÜRDENLİ 2000 Türkiye Ferdi 34040000628
YILDIZ BAYANLAR (2002 – 2004)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 176 DAMLA ALKIM ÖLMEZ 1999 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001878
2 177 SİNEM ÖZDİL 1998 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001939
3 179 İLAYDA KARA 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001933
4 183 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17-040500001
GENÇ ERKEKLER (1998 – 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 DOĞA TAMTAM 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-0400000
2 101 MERT AYGÜN 1995 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001956
3 18 UĞUR İMİR 1994 Türkiye Ferdi 34-04000042
4 198 MUSTAFA ÇOLAKOĞLU 1994 Türkiye Ferdi 34-040000545
5 200 FURKAN İLHAN ALTINTAŞ 1996 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000292
6 67 EFECAN SEÇKİN 1995 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001909
7 69 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000053
8 70 HÜSEYİN AZKIN 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001907
9 72 ALİ ATLAN 1995 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000884
10 75 KUBİLAY BAL 1996 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000901
11 76 MERT ANIL CALP 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000911
12 77 CANER ALGÜN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000900
13 78 HAŞMETCAN AKTAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000929
14 80 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
15 81 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
16 82 SABRİ ÖĞE 1994 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000226
17 84 ALİ MUTLU 1995 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001935
18 88 AHMET CAN KALYONCU 1995 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000065
19 89 ADNAN KURT 1996 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54- 040000057
20 90 MUHAMMET ERGİN 1996 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000063
21 91 GENCAY KEREM GÜRSULAR 1995 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000007
22 98 BURAK KAYATÜRK 1995 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001954
23 99 ŞİNASİ SAMET YAZ 1995 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001958
GENÇ BAYANLAR (1998 – 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 104 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000898
2 108 SERAY FİLİZ 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001021
3 111 PELİN AYVERDİ 1996 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001928
20+ ERKEKLER (1988 – 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BAFER SARAÇ 1989 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 34-040000557
2 0 BURAK ERTÜRK 1987 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 34-040000554
3 0 MERİT CAN YİLMAZ 1989 Türkiye Ferdi 34-040000630
4 0 ALİ KUTLUHAN KORKMAZ 1987 Türkiye Maratonist 34-040000412
5 0 CAN BEDİRHAN 1986 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000287
6 0 ÇAĞATAY İNCEL 1993 Türkiye Bisiklet Kültürünü Geliştirme Spor Kulübü 34-040000500
7 0 UĞUR ALTUN 1992 Türkiye Ferdi 547856
8 0 TOLGA ULUOCAK 1984 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000597
9 0 HASAN BUĞRA HADIMOĞLU 1984 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000649
10 0 BİLAL ÇAVUŞ 1986 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 34-040000581
11 0 LEVENT KOÇ 1984 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 34-040000579
12 0 MUSTAFA KULA 1987 Türkiye Ferdi 34-040000277
13 0 ENİS AKYUZ 1984 Türkiye Ferdi 34-040000648
14 1907 KAĞAN YAVUZ 1984 Türkiye Ferdi 34-040000560
15 214 DUYGUN YURTERİ 1984 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000231
16 220 ALİ ONER 1984 Türkiye Ferdi 06-04000973
17 224 YUNUS EMRE DERE 1991 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000066
18 229 MEHMET UĞUR SANCAKTEPE 1988 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 34-040000185
19 24 BARİS KAYMAK 1986 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000456
20 240 FERHAT SEMİZ 1986 Türkiye Ferdi 35-040000989
21 242 HALİL KİLİC 1985 Türkiye Ferdi 34040000415
22 244 NECATİ DURMAZ 1990 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-040000015
23 253 BURAK TAMAÇ 1985 Türkiye Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü 34-040000606
24 255 YEKTA YİĞİT DİNÇ 1989 Türkiye Ferdi 06-040002006
25 27 CİHAN ASRAK 1987 Türkiye Maratonist 34-040000413
26 278 ALİ GURUR ERDİREN 1991 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001028
27 36 UGUR GEÇKİN 1988 Türkiye Ferdi 16-040000033
28 37 YAMAÇ KOLATAN 1992 Türkiye Ferdi 34-040000549
20+ BAYANLAR (1988 – 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 VİRGİNİE ARSLAN 1986 Fransa Ferdi 06-040002007
2 0 ÜMRAN ASLAN 1993 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000042
3 257 BİLGE ERGİN 1988 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-0400000057
4 263 MEHTAP DEMİRCİOĞLU 1990 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000074
5 264 İPEK ONARAN 1985 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000006
6 57 CEYLAN AKSUT 1991 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000258
30+ ERKEKLER (1978 – 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MEMET ARİF ÖZTOP 1979 Türkiye Ferdi 35-040001022
2 0 MEHMET BURAK ÜNAL 1974 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000243
3 0 EMRE BAGDAT 1976 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000240
4 0 TAHSİN ÖZGÜR 1981 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 34-040000570
5 0 PEDRO MATOS 1982 Portekiz Ferdi 06 – 040002008
6 0 EMRAH BAYRAKTAR 1981 Türkiye Ferdi 34-040000542
7 0 FATİH BUZĞAN 1982 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000990
8 0 İBRAHİM GURKAN OZTURK 1979 Türkiye Ferdi 34040000527
9 0 MEHMET SOMER TAYYARECİ 1978 Türkiye Ferdi 34-040000563
10 0 MEHMET CİLASUN BAYÜLGEN 1976 Türkiye Ferdi 34-040000610
11 156 SERDAR SELIŞIK 1976 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 34-040000553
12 169 YİĞİT DUYGUN 1979 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000254
13 170 ZAFER ADALI 1980 Türkiye Ferdi 34-040000599
14 171 ÖZGE ÖZVAROL 1981 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 34-040000576
15 172 SİNAN DEVRİM URAL 1980 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 34-040000572
16 173 SELÇUK SABUNCU 1977 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 34-040000555
17 174 YALÇIN ERDOĞAN 1980 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 34-040000578
18 175 NİHAT ÇENGEL 1981 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 34-040000573
19 19 ÖMER YUMAK 1977 Türkiye Yeşilovaspor 61-040000018
20 288 CAHİT BURAK KOREL 1978 Türkiye Ferdi 48-040000005
21 295 FUĞGAN ARIK 1980 Türkiye Hira Spor 34
22 297 ENİS KUŞGÖZ 1980 Türkiye Hira Spor 34-040000403
23 300 MERT DERMAN 1975 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001003
24 306 UMUT ÇAVUŞOĞLU 1979 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78
25 307 AYTUĞ AKAR 1975 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 34-040000085
26 313 MERDAN ÇAYIR 1981 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000062
27 316 EMRE YÜCEL SOYSEVER 1981 Türkiye Deniz Kuvvetleri Gücü Spor Kulübü 34-040000526
28 320 AHMET ÖZGÜR AKSAMAN 1983 Türkiye Eskişehir Türk Telekom Spor Kulübü 34-040000230
29 331 ERDEM AĞBAŞ 1981 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000133
30 356 MEHMET KÖSE 1977 Türkiye Ferdi 34-045009580
31 56 GÖKHAN ERCİYEŞ 1981 Türkiye Ferdi 34040000510
30+ BAYANLAR (1978 – 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 SEÇİL ÖZPAĞDA 1977 Türkiye Maratonist 34-040000381
2 0 YONCA ENDER SEKMEN 1979 Türkiye Ferdi 26-040000012
3 0 HÜLYA SAYAR 1976 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000237
4 339 MERAL HOFFMAN 1978 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 63601208534
5 344 ELİF KILAVUZ 1979 Türkiye Ferdi 34-040000423
6 345 G. DENİZ SALPAR 1980 Türkiye Ferdi 34-040000607
40+ ERKEKLER (1968 – 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 KEMAL KARAER 1966 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 0
2 0 MURAT BERBER 1972 Türkiye Ferdi 16-040000025
3 0 JOSE TAVARES 1968 Portekiz Ferdi 06-040002009
4 0 MEHMET SECİLMİS 1968 Türkiye Ferdi 040000319
5 0 ÖZKAN ÇALIŞKAN 1973 Türkiye Ferdi 16-040000034
6 0 MEHMET SAYAR 1973 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000233
7 0 MEHMET ASAL 1970 Türkiye Maratonist 34-040000552
8 357 KERİM SEÇİLMİŞ 1971 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040001015
9 358 SELMİ ÇAKIR 1964 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000257
10 365 ATEŞ BERNA 1973 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000247
11 366 GÜRKAN AKYOL 1964 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001927
12 370 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-040001932
13 374 HAMDİ OĞUZ YOLDAŞ 1971 Türkiye Ferdi 01-040000028
14 381 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 040000065
15 382 OZAN TUNA 1973 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000991
16 383 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000015
17 405 GÖKHAN ÖZKORKMAZ 1973 Türkiye Ferdi 34040000362
18 406 HAKAN KANCA 1968 Türkiye Maratonist 34-040000567
19 414 LEVENT KENDİR 1971 Türkiye Ferdi 34-040000498
20 418 MEHMET ZULFÜ TÜRKYILMAZ 1972 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000379
21 421 MURAT KEMALİ TURAN 1966 Türkiye Ferdi 34-040000343
22 447 OKAN ALPAY 1969 Türkiye Ferdi 34-040000352
50+ ERKEKLER (1958 – 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 İZZET BARUH 1962 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000614
2 424 AYHAN TAMA 1958 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000027
3 427 FATİH BİRDAL 1962 Türkiye Ferdi 41-04000271
4 429 MEHMET MAZLUM ÖZPAĞDA 1957 Türkiye Maratonist 34-040000326
5 443 HAKAN SAYAR 1962 Türkiye Maratonist 34-040000365
50+ BAYANLAR (1958 – 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 454 HEDİYE TAMA 1963 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000026
2 457 M.NİLHAN ÖZPAĞADA 1962 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000615
60+ ERKEKLER (1948 – 1957)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 HALİL TUNA 1948 Türkiye Ferdi 17-040000318
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin