SPORCU PUANLARI

ELİTLER ERKEKLER              
SIRA-NO AD-SOYAD TAKIM BİB YÜZME TRAN. KOŞU TOPLAM PUAN
1 Emirhan Altıntaş Alanya Doğa Sporları Kulübü 4 00:13:53 00:00:42 00:14:49 00:29:26 9500
2 Sadık Ahmet Boynueğri Alanya Belediye Spor Kulübü 6 00:16:10 00:00:43 00:16:50 00:33:44 9371
3 Semih Şenoğul Sakarya Telekom Spor Kulübü 1 00:19:01 00:00:47 00:16:24 00:36:14 9296
4 Ali Yıldız İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 5 00:23:16 00:01:00 00:20:05 00:44:23 9051
5 Julien Romeo Arama Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 2 00:30:29 00:00:45 00:21:13 00:52:29 8808
                 
YILDIZ ERKEKLER              
SIRA-NO AD-SOYAD TAKIM BİB YÜZME TRAN. KOŞU TOPLAM PUAN
1 Mehmet Fatih Davran Balıkesir Belediye Spor Kulübü 88 00:06:58 00:00:39 00:07:25 00:15:04 9500
2 Ege Karaçetin Ferdi 107 00:07:02 00:00:37 00:07:49 00:15:30 9487
3 Hakan Tunç Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 89 00:07:02 00:00:44 00:07:54 00:15:42 9481
4 Burçak Özer Balıkesir Belediye Spor Kulübü 87 00:06:05 00:01:18 00:08:35 00:16:00 9472
5 Hasan Arslan Altay Spor Kulübü 93 00:09:44 00:00:58 00:05:28 00:16:12 9466
6 Görkem Sağut Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 104 00:07:05 00:00:41 00:08:27 00:16:16 9464
7 Bora Özboraoğlu Alsancak Su Sporları Kulübü 92 00:07:03 00:00:45 00:08:41 00:16:31 9456
8 Melih Orkun Orhan Sakarya Telekom Spor Kulübü 102 00:07:08 00:00:58 00:09:09 00:17:17 9433
9 Berkay Koruyucu Ferdi 108       00:17:32 9425
10 Kenan Egemen Bilgin Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 99 00:07:28 00:00:57 00:09:12 00:17:39 9421
11 Kutay Akkeçeli Ferdi 106 00:08:21 00:05:08 00:04:24 00:17:55 9413
12 Zekeriya Sina Kop Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü 80 00:07:52 00:01:02 00:09:10 00:18:06 9407
13 Uğurkan Özişseven Ferdi 109 00:07:01 00:01:02 00:10:29 00:18:33 9393
14 Efe Dökmeci İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 101 00:08:15 00:00:47 00:09:42 00:18:47 9386
15 Fatih Erdinç Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 103 00:07:58 00:00:57 00:10:12 00:19:08 9375
16 Anıl Şentürk Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 98 00:09:20 00:00:49 00:09:12 00:19:22 9368
17 Cefi Alber Çikurel İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 86 00:07:38 00:00:49 00:10:53 00:19:23 9367
18 İbrahim Mehmedoğlu Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 97     00:09:27 00:19:45 9356
19 Ömer Gürer Karabük Gençlik Spor 96 00:09:18 00:00:58 00:10:42 00:21:00 9318
20 Seçkin Kurtalan İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 100 00:08:43 00:00:51 00:11:46 00:21:23 9306
21 Kayra Alan Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 84 00:08:22 00:01:05 00:12:44 00:22:12 9281
22 Hüseyin Arslan Altay Spor Kulübü 94 00:09:53 00:01:24 00:11:04 00:22:23 9275
23 Burak Yunus Atlı Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 85 00:09:41 00:01:02 00:12:44 00:23:30 9241
24 Mert Umut Aslantaş Alsancak Su Sporları Kulübü 91 00:09:42 00:01:04 00:12:50 00:23:38 9237
25 Kerem Aksen Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 95 00:09:40 00:01:03 00:13:10 00:23:56 9228
26 Fuat Afindi Alsancak Su Sporları Kulübü 90 00:11:10 00:01:02 00:12:56 00:25:10 9191
27 Serkay Karakaya Altay Spor Kulübü 49 00:08:59 00:08:48 00:07:56 00:25:45 9173
                 
YILDIZ KADINLAR              
SIRA-NO AD-SOYAD TAKIM BİB YÜZME TRAN. KOŞU TOPLAM PUAN
1 Selin Eyipoğlu Bursa Yüzme Spor Kulübü 117 00:07:08 00:00:40 00:08:21 00:16:11 9500
2 Beyza Cesur Bursa Yüzme Spor Kulübü 118 00:07:21 00:00:42 00:08:32 00:16:38 9486
3 Seray Göçmenoğlu Ferdi 130 00:07:46 00:00:47 00:08:38 00:17:14 9468
4 Melike Yılmaz Balıkesir Belediye Spor Kulübü 129 00:08:08 00:00:47 00:09:00 00:17:57 9446
5 İpek Şar Sakarya Telekom Spor Kulübü 116 00:07:36 00:00:51 00:09:56 00:18:25 9432
6 Doğa Dalgic İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 125 00:07:48 00:00:53 00:10:22 00:19:05 9412
7 Zeynep Sema Çamkıran İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 128 00:07:40 00:00:58 00:10:35 00:19:15 9407
8 Ceren Dinç Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 115 00:09:00 00:00:57 00:11:04 00:21:03 9353
9 Sude Nur Kalçı Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 119 00:07:55 00:01:07 00:12:31 00:21:35 9337
10 Öznur Murçak Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 121 00:10:32 00:00:53 00:11:58 00:23:25 9282
11 Eylül Bice Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 120 00:09:09 00:01:12 00:13:10 00:23:33 9278
12 Aleyna Tuğçe Özer Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 123 00:09:32 00:01:02 00:13:25 00:24:01 9264
13 Cansu Öztaş Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü 124       00:25:01 9234
14 Gözde Agaya Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 122       00:25:10 9229
                 
YAŞ GRUBU ERKEKLER              
SIRA-NO AD-SOYAD TAKIM BİB YÜZME TRAN. KOŞU TOPLAM PUAN
1 Barış İlhan Göztepe Spor Kulübü 517 00:15:30 00:00:50 00:15:39 00:32:01 9500
2 Duygun Yurteri Ferdi 515 00:16:11 00:00:50 00:17:56 00:34:59 9411
3 Ahmet Can Dogan 500       00:35:13 9404
4 Kutluhan Özkunt Mavi Karga Spor Kulübü 535 00:17:13 00:00:50 00:17:34 00:35:38 9391
5 Çağrı Yüksel Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 502 00:18:20 00:00:45 00:16:57 00:36:04 9378
6 Ramazan Emrah Karaboğa Göztepe Spor Kulübü 516 00:17:23 00:01:09 00:18:16 00:36:50 9355
7 Murat Sapsağlam Ferdi 552 00:16:51 00:01:16 00:18:59 00:37:08 9346
8 Fatih Ökten Ferdi 533 00:19:42 00:00:50 00:16:46 00:37:19 9340
9 Eyüp Yazıcı Sakarya Telekom Spor Kulübü 558 00:19:55 00:00:48 00:17:10 00:37:55 9322
10 Necati Şevik Erdemli Spor Kulübü Derneği 538 00:19:50 00:00:52 00:17:19 00:38:02 9318
11 Mustafa Kumbaracı Mavi Karga Spor Kulübü 536 00:18:51 00:00:51 00:18:26 00:38:10 9314
12 Melih Bor Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 501 00:21:15 00:00:46 00:16:12 00:38:15 9311
13 Kerem Ömer Erten Göztepe Spor Kulübü 546 00:21:13     00:38:16 9310
14 Hüseyin Aydın Aktaş Antalyaspor Kulübü 525 00:20:16 00:01:00 00:17:31 00:38:50 9293
15 Sabri Yiğit Üfler Antalyaspor Kulübü 514 00:20:02 00:01:06 00:17:47 00:38:58 9289
16 Timuçin Gülaç Ferdi 534 00:16:31 00:01:18 00:21:29 00:39:20 9278
17 Mert Arslan Göztepe Spor Kulübü 503 00:19:56 00:00:51 00:18:36 00:39:24 9276
18 Çetin Çetiner Göztepe Spor Kulübü 519 00:19:03 00:01:09 00:19:21 00:39:36 9270
19 Semih Alpay Akhun İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 561 00:20:05 00:01:06 00:18:43 00:39:56 9260
20 Emre Yazıcı Ferdi 509 00:20:38 00:01:01 00:18:18 00:39:59 9258
21 Mehmet Seçilmiş Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 550 00:22:24 00:00:50 00:16:57 00:40:13 9251
22 Barış Çatalyürek Ferdi 541 00:20:46 00:00:59 00:18:38 00:40:25 9245
23 Burak Hasan Mercancı Göztepe Spor Kulübü 506 00:21:18 00:01:07 00:18:03 00:40:29 9243
24 Mehmet Sadık Pöhrenk Antalya Triatlon Spor Kulübü 549 00:20:53 00:01:07 00:19:09 00:41:11 9222
25 Tamer Zeybek Antalyaspor Kulübü 547 00:23:06 00:01:05 00:17:05 00:41:16 9219
26 Suavi Noyan Kıran Mavi Karga Spor Kulübü 543 00:21:44 00:00:56 00:18:55 00:41:37 9208
27 Ferit Tekin Göztepe Spor Kulübü 521 00:22:11 00:00:59 00:18:26 00:41:38 9207
28 Alican Yalçın Ferdi 508 00:21:57 00:01:01 00:18:42 00:41:42 9205
29 Faiz Ozkan Göztepe Spor Kulübü 520 00:22:46 00:01:00 00:18:17 00:42:04 9194
30 Serdar Uziş 551 00:20:55 00:00:57 00:20:12 00:42:06 9193
31 İlker Ecir 526 00:21:07 00:01:01 00:19:58 00:42:08 9192
32 Abdulselam Çalkan Ferdi 564 00:19:11 00:01:10 00:22:02 00:42:25 9183
33 Ahmet Murat Erbelger Adalar Su Sporları Kulübü 557 00:20:21 00:01:11 00:21:17 00:42:51 9170
34 Levent Özgönül Göztepe Spor Kulübü 527 00:20:14 00:01:10 00:21:32 00:42:58 9166
35 Mehmet Fatih Alasya Ferdi 532 00:21:26 00:01:17 00:20:12 00:42:58 9166
36 Mehmet Erdoğan Ferdi 559 00:22:22 00:01:19 00:19:32 00:43:14 9158
37 Feridun Özdamar Mavi Karga Spor Kulübü 562 00:17:35 00:01:21 00:24:27 00:43:24 9153
38 Anıl Altunbaş Mavi Karga Spor Kulübü 555 00:23:30 00:01:10 00:19:57 00:44:38 9116
39 Çağrı Çalışkan Ferdi 511 00:23:03 00:00:57 00:20:56 00:44:58 9106
40 Burak Bakırsoy Mavi Karga Spor Kulübü 539 00:21:23 00:01:18 00:22:27 00:45:10 9100
41 Selami Aksoy İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 566 00:20:01 00:01:19 00:24:17 00:45:39 9085
42 Deniz Yılmaz Ferdi 513 00:22:38 00:01:26 00:21:49 00:45:54 9077
43 Caner Cantekin Göztepe Spor Kulübü 518 00:22:28 00:01:19 00:22:22 00:46:10 9069
44 Yasin Kazaklı Ferdi 529 00:24:41 00:01:15 00:20:17 00:46:15 9066
45 Arkın Şıktaşlı Ferdi 542       00:46:30 9058
46 Alper Adaş Antalya Triatlon Spor Kulübü 540 00:22:55 00:00:53 00:22:46 00:46:36 9055
47 Devrim Ünay İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 537 00:25:20 00:01:37 00:21:01 00:48:00 9013
48 Zekai Alptekin Tan 563 00:22:15 00:01:06 00:24:51 00:48:14 9006
49 Ali İbrahim Öz Ferdi 556 00:23:53 00:01:39 00:23:06 00:48:39 8993
50 Mehmet Akarcalı Ferdi 565 00:29:46 00:01:26 00:19:19 00:50:34 8935
51 Mehmet Aksaraylı İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 548 00:27:22 00:01:42 00:22:36 00:51:42 8901
52 Oğuz Bodur Antalyaspor Kulübü 523 00:23:21 00:01:24 00:26:58 00:51:44 8900
53 Murat Aral Mavi Karga Spor Kulübü 530 00:30:21 00:01:30 00:20:31 00:52:24 8880
54 Volkan Ustabay Ferdi 512 00:22:17 00:01:49 00:28:57 00:53:06 8859
55 Orcun Yeniay Alsancak Su Sporları Kulübü 504 00:27:25 00:01:43 00:27:17 00:56:27 8758
56 Emin Mert Şişman Antalyaspor Kulübü 522       00:57:18 8732
57 Mehmet Oğuzhan Özkurt Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 507 00:39:13 00:01:10 00:22:24 01:02:48 8567
58 Oğuz Temuçin Kesmen Ferdi 510 03:54:23     03:58:17 3302
59 Erkan Sümer Ferdi 524 03:54:23     03:58:18 3301
                 
                 
YAŞ GRUBU KADINLAR              
SIRA-NO AD-SOYAD TAKIM BİB YÜZME TRAN. KOŞU TOPLAM PUAN
1 Yağmur Aydoğan Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 576 00:17:57 00:00:42 00:19:36 00:38:18 9500
2 Berrak Irmak Ferdi 587 00:18:09 00:01:03 00:20:43 00:39:57 9450
3 Çiğdem Gülgeç Antalyaspor Kulübü 578       00:44:06 9325
4 Doğa Sema Çapanoğlu Mavi Karga Spor Kulübü 584 00:20:19 00:01:22 00:22:46 00:44:28 9314
5 Egem Sena Korkut Mavi Karga Spor Kulübü 590 00:20:19 00:01:22 00:22:46 00:44:28 9314
6 Esin Akkartal Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 575 00:22:56 00:01:05 00:20:38 00:44:41 9307
7 Begüm Feran Göztepe Spor Kulübü 579 00:20:35 00:01:03 00:23:30 00:45:10 9292
8 Harika Hoşgöz Mavi Karga Spor Kulübü 588 00:23:32 00:01:11 00:22:33 00:47:17 9228
9 Coraline Chapatte Ferdi 583 00:25:29 00:01:07 00:21:17 00:47:56 9208
10 Gizem Çalışkan Ferdi 586 00:25:26 00:01:13 00:21:37 00:48:18 9197
11 Pelin Pelis İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 593 00:26:43 00:01:13 00:20:20 00:48:18 9197
12 Dolunay Soykan Dinçer Mavi Karga Spor Kulübü 592 00:23:27 00:01:18 00:23:32 00:48:19 9196
13 Zeynep Albeniz Adalar Su Sporları Kulübü 594 00:25:55 00:01:20 00:24:41 00:51:58 9086
14 Çiğdem Teker Ferdi 589 00:24:10 00:02:55 00:25:40 00:52:47 9061
15 Nüket Bodur Kıran Mavi Karga Spor Kulübü 585 00:26:32 00:01:09 00:25:24 00:53:07 9051
16 Çiğdem Kalaycıoğlu Antalya Triatlon Spor Kulübü 597 00:28:43 00:01:39 00:24:29 00:54:53 8998
17 Güneş Uçkan Aral Mavi Karga Spor Kulübü 591       00:55:10 8989
18 Pınar Pöhrenk Antalya Triatlon Spor Kulübü 598 00:29:33 00:01:35 00:25:35 00:56:45 8941
19 Esra Deniz Tarhan İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 596 00:32:01 00:01:22 00:24:15 00:57:40 8913
20 Özlem Özgün İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 581 00:31:26 00:01:44 00:25:09 00:58:22 8892
21 Nesin Apaydın İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 580 00:37:22 00:01:05 00:23:09 01:01:37 8794
22 Cennet Teker Ferdi 599 00:31:28 00:02:03 00:28:54 01:02:27 8769
                 
GENÇ ERKEKLER              
SIRA-NO AD-SOYAD TAKIM BİB YÜZME TRAN. KOŞU TOPLAM PUAN
1 Baran Aktan Alanya Belediye Spor Kulübü 25 00:14:49 00:00:41 00:15:13 00:30:45 9500
2 Enes Kızılcık Balıkesir Belediye Spor Kulübü 47 00:15:01 00:00:46 00:15:17 00:31:06 9489
3 Yunus Çalışkan Bursa Yüzme Spor Kulübü 30 00:14:36 00:00:45 00:16:05 00:31:28 9478
4 Osman Nuri Kanıgür Alanya Belediye Spor Kulübü 26 00:14:45 00:00:45 00:17:08 00:32:40 9442
5 Emre Erdik Balıkesir Belediye Spor Kulübü 45 00:14:25 00:00:56 00:17:39 00:33:01 9431
6 Efe Egemen Şen İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 40 00:16:48 00:00:39 00:15:48 00:33:16 9423
7 Batuhan Cemal İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 51 00:16:16 00:00:42 00:16:57 00:33:58 9402
8 Nuri Can Yaşar Ferdi 53 00:17:26 00:00:50 00:15:45 00:34:03 9399
9 Semih Erdik Balıkesir Belediye Spor Kulübü 46 00:15:03 00:00:46 00:18:24 00:34:15 9393
10 Yunus Emre Geçer Sakarya Telekom Spor Kulübü 38 00:18:29 00:00:50 00:15:54 00:35:15 9363
11 Berkay Güngör Sakarya Telekom Spor Kulübü 37 00:18:30 00:00:49 00:15:55 00:35:16 9362
12 Emirhan Yalçın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 31 00:17:31 00:00:45 00:17:11 00:35:29 9355
13 Mustafa Karaca Sakarya Telekom Spor Kulübü 29 00:15:57 00:00:49 00:18:45 00:35:33 9353
14 Adilcan Adısanoğlu Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 32 00:17:10 00:00:57 00:18:34 00:36:43 9318
15 Serhat Taşlı Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 22 00:17:16 00:00:52 00:18:53 00:37:03 9308
16 Gürhan Özkan Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 44 00:18:31 00:00:51 00:17:46 00:37:10 9304
17 Mert Ağırgün Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 41 00:20:37 00:00:44 00:16:19 00:37:42 9288
18 Berkay Mutlu Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 23 00:14:46 00:01:18 00:21:39 00:37:44 9287
19 Ahmet Burak Işık Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 24 00:18:49 00:00:54 00:18:02 00:37:47 9285
20 Atakan Köyden Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 43 00:18:50 00:00:47 00:18:39 00:38:19 9269
21 Emre Özcan Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 42 00:17:38 00:01:04 00:20:03 00:38:46 9255
22 Uğur Kurt Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 20 00:19:47 00:00:48 00:18:10 00:38:47 9254
23 Serkan Sezer Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 21 00:19:32 00:00:49 00:19:07 00:39:30 9232
24 Emre Öztürk Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 28 00:18:18 00:00:56 00:20:33 00:39:49 9222
25 Bayram Halil Bakırtaş Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü 34 00:18:47 00:00:55 00:20:40 00:40:23 9205
26 Hakan Yassıkaya Altay Spor Kulübü 50 00:19:09 00:01:03 00:21:03 00:41:17 9178
27 Onur Furkan Ercan Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü 35 00:19:41 00:00:59 00:23:14 00:43:56 9098
28 Ruşen Ahmet Çakır Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü 36 00:21:17 00:01:02 00:22:54 00:45:14 9059
29 Sercan Güngör Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 33 00:23:45 00:01:11 00:22:35 00:47:32 8990
30 Ege Arda Çörekci Alsancak Su Sporları Kulübü 48 00:19:54 00:01:12 00:28:16 00:49:24 8934
                 
GENÇ KADIN              
SIRA-NO AD-SOYAD TAKIM BİB YÜZME TRAN. KOŞU TOPLAM PUAN
1 İzgi Akkeçeli Ferdi 72 00:16:22 00:00:49 00:18:37 00:35:49 9500
2 Görkem Sıla Korkmaz İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 62 00:15:33 00:00:54 00:19:36 00:36:05 9492
3 Bilge Ece Seyhan Ferdi 71 00:19:28 00:00:36 00:16:42 00:36:48 9470
4 Merve Aybüke Şen Sakarya Telekom Spor Kulübü 70 00:19:24 00:00:50 00:18:15 00:38:31 9418
5 Cemre Anar İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 61 00:16:40 00:01:16 00:20:36 00:38:34 9416
6 Sıla Özdemir Alanya Doğa Sporları Kulübü 65 00:17:22 00:00:54 00:20:28 00:38:47 9409
7 Ceren Özkoç Altay Spor Kulübü 63 00:19:16 00:06:09 00:15:45 00:41:12 9336
8 Ece Örnek Altay Spor Kulübü 64 00:20:41 00:01:02 00:20:36 00:42:21 9301
9 Zeynep Çenay Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü 74 00:19:36 00:00:55 00:23:25 00:43:58 9252
10 Lidiya Kravtsova Karabük Gençlik Spor 66 00:23:34 00:01:05 00:21:13 00:45:55 9193
11 Erel Özgür Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 67 00:22:02 00:01:10 00:24:35 00:47:49 9136
12 Zülal Çalkan Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü 60 00:23:33 00:01:14 00:25:46 00:50:35 9053
13 Ecem Akgün Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 69 00:26:19 00:01:36 00:31:24 00:59:22 8789
14 Beyza Vatansever Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 68 00:27:50 00:01:25 00:31:07 01:00:24 8758
15 Öykü Kara Altay Spor Kulübü 73 00:26:48 00:01:25 00:33:00 01:01:15 8732
                 
M1 MİNİK ERKEKLER              
SIRA-NO AD-SOYAD TAKIM BİB YÜZME TRAN. KOŞU TOPLAM PUAN
1 Alper Büyüksefil Bursa Yüzme Spor Kulübü 415 00:03:05 00:00:42 00:00:58 00:04:47 9500
2 Uzay Tenli İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 424 00:03:25 00:00:38 00:00:51 00:04:56 9495
3 Doruk Topaloğlu Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 416 00:03:25 00:00:37 00:00:54 00:04:59 9493
4 Eymen Bayındır Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 425 00:03:30 00:00:44 00:01:01 00:05:17 9484
5 Batın Kıvanç Kurtuluş Ferdi 449 00:03:25 00:00:48 00:01:02 00:05:17 9484
6 Yaman Anlaşan Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 412 00:03:35 00:00:44 00:00:57 00:05:18 9483
7 Umut Doruk Köse Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 421 00:03:36 00:00:43 00:00:59 00:05:19 9482
8 Efe Barış Bursa Yüzme Spor Kulübü 414 00:03:37 00:00:49 00:00:54 00:05:22 9480
9 Yağız Çınar 400 00:03:39 00:00:47 00:00:56 00:05:23 9479
10 Can Bakırsoy İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 404 00:03:35 00:00:47 00:01:00 00:05:24 9478
11 Görkem Molla Bursa Yüzme Spor Kulübü 413 00:03:33 00:00:51 00:00:58 00:05:24 9478
12 Murat Demirci Ferdi 448 00:03:54 00:00:48 00:00:52 00:05:36 9472
13 Yusuf Kuşçu Ferdi 450 00:03:33 00:00:56 00:01:04 00:05:36 9472
14 Rüzgar Ziya Durgut Ferdi 381 00:03:43 00:00:48 00:01:05 00:05:37 9471
15 Mertcan Koşar Alsancak Su Sporları Kulübü 429 00:03:56 00:00:48 00:00:53 00:05:39 9470
16 Yağız Sarıkaya Balıkesir Belediye Spor Kulübü 436 00:03:43 00:00:50 00:01:05 00:05:39 9470
17 Ege Çilek Altay Spor Kulübü 441 00:03:56 00:00:44 00:00:57 00:05:39 9470
18 Mustafa Yiğit Ünal Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 422 00:03:52 00:00:49 00:00:58 00:05:41 9469
19 Efe Öztürk İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 420 00:04:02 00:00:47 00:00:54 00:05:44 9467
20 Yiğit Gümüştekin İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 407 00:03:55 00:00:50 00:00:58 00:05:45 9466
21 İhsan Berk Yaşlı Alsancak Su Sporları Kulübü 431 00:03:50 00:00:53 00:01:02 00:05:47 9465
22 Bora Kaya Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 451 00:03:56 00:00:54 00:00:57 00:05:49 9464
23 Ege Gönen Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 426 00:03:52 00:00:56 00:01:02 00:05:51 9463
24 Çınar Şereflioğlu Altay Spor Kulübü 444 00:04:00 00:00:49 00:01:02 00:05:54 9461
25 Doruk Ada Çetin Alsancak Su Sporları Kulübü 427 00:03:41 00:01:01 00:01:13 00:05:57 9459
26 Ege Çalışkaner Alsancak Su Sporları Kulübü 432 00:04:04 00:00:47 00:01:06 00:05:59 9458
27 Muhammet Emir Tomak Külahçı Spor Kulübü 402 00:04:05 00:00:52 00:01:02 00:06:01 9457
28 Efe Gülhan Alsancak Su Sporları Kulübü 430 00:03:57 00:00:54 00:01:07 00:06:01 9457
29 Kuzey Temiz İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 406 00:03:53 00:00:56 00:01:13 00:06:04 9455
30 İlke Öngül İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 417 00:03:48 00:01:12 00:01:04 00:06:07 9453
31 Nihat Argun Yücel Alsancak Su Sporları Kulübü 428 00:04:17 00:00:44 00:01:03 00:06:07 9453
32 Alperen Uçaner Külahçı Spor Kulübü 403 00:04:24 00:00:55 00:00:46 00:06:08 9452
33 Doruk Ozer Altay Spor Kulübü 445 00:04:02 00:00:56 00:01:08 00:06:08 9452
34 Çağan Yalçın İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 405 00:04:11 00:00:58 00:00:59 00:06:10 9451
35 Kaan Tuna Kuşcu İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 409 00:03:58 00:01:08 00:01:03 00:06:11 9450
36 Abdullah Yıldırım Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 423 00:04:31 00:00:43 00:00:58 00:06:14 9448
37 Emir Açıkgöz Alsancak Su Sporları Kulübü 440 00:04:24 00:00:55 00:00:55 00:06:16 9447
38 Çağlar Şereflioglu Altay Spor Kulübü 443 00:04:29 00:00:45 00:01:00 00:06:16 9447
39 Doğaç Duran Alsancak Su Sporları Kulübü 446 00:03:58 00:01:20 00:01:04 00:06:23 9443
40 Muhammet Murat Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 401 00:04:23 00:00:54 00:01:05 00:06:24 9442
41 Borga Babadogan İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 408 00:04:19 00:00:53 00:01:10 00:06:24 9442
42 Yamaç Gürsal Altay Spor Kulübü 442 00:04:20 00:01:04 00:01:01 00:06:27 9440
43 Ege Demir Demirtaş Alsancak Su Sporları Kulübü 447 00:04:15 00:01:09 00:01:08 00:06:33 9437
44 Theo Metin Henri Demir İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 410 00:04:44 00:00:51 00:01:01 00:06:37 9435
45 Arda Vatansever Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 419 00:04:29 00:01:32 00:01:13 00:07:17 9415
46 Alp Atlas Ulusoy Ferdi 453 00:05:23 00:00:50 00:01:04 00:07:20 9413
47 Atahan Bilen Alsancak Su Sporları Kulübü 438 00:04:27 00:01:38 00:01:32 00:07:39 9403
48 Rüzgar Özer Alsancak Su Sporları Kulübü 439 00:05:07 00:01:24 00:01:39 00:08:11 9387
                 
M1 MİNİK KADINLAR              
SIRA-NO AD-SOYAD TAKIM BİB YÜZME TRAN. KOŞU TOPLAM PUAN
1 Damla İnce Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 486 00:03:11 00:00:39 00:00:55 00:04:46 9500
2 Öznur Metin Ferdi 493 00:03:25 00:00:51 00:00:59 00:05:17 9484
3 Defne Akan Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 487 00:03:34 00:00:46 00:00:56 00:05:18 9483
4 Büşra Çartay Ferdi 492 00:03:29 00:00:46 00:01:01 00:05:19 9482
5 Duru Atsüren Bursa Yüzme Spor Kulübü 485 00:03:41 00:00:46 00:00:53 00:05:22 9480
6 Zeynep Özertanlar Ferdi 494 00:03:40 00:00:44 00:00:59 00:05:26 9478
7 Duru Çakanşimşek Alsancak Su Sporları Kulübü 467 00:03:27 00:00:55 00:01:09 00:05:33 9474
8 Ecrin Acar Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 465 00:03:42 00:00:50 00:01:01 00:05:35 9473
9 Zeynep Kavak Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 461 00:03:38 00:00:55 00:01:04 00:05:39 9471
10 Sunay Akın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 463 00:03:45 00:00:52 00:01:04 00:05:42 9469
11 Bahar Vatansever Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 481 00:03:47 00:00:52 00:01:03 00:05:44 9468
12 Melisa Özmen Ferdi 491 00:03:55 00:00:50 00:01:04 00:05:51 9464
13 Duru Karakaş Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 477 00:03:56 00:00:50 00:01:05 00:05:53 9463
14 Rana Öztürk Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 478 00:04:07 00:00:53 00:01:02 00:06:04 9457
15 Ecrin Ada Onay Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 489 00:04:09 00:00:54 00:01:03 00:06:08 9455
16 Neris Doğan Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 464 00:04:24 00:00:50 00:01:00 00:06:16 9451
17 Dilek Şirin Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 479 00:04:19 00:00:50 00:01:07 00:06:18 9450
18 Öykü Barlin Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 460 00:04:15 00:01:00 00:01:05 00:06:22 9448
19 Ada Altan Altay Spor Kulübü 475 00:03:54 00:01:07 00:01:21 00:06:25 9446
20 Naz Çiftçi Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 476 00:04:12 00:01:03 00:01:12 00:06:29 9444
21 Gökçe Mandacı Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 357 00:04:27 00:00:56 00:01:07 00:06:32 9442
22 Ecrin Güzel Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 488 00:04:30 00:00:56 00:01:06 00:06:33 9441
23 Zeynep Naz Alay Alsancak Su Sporları Kulübü 472 00:04:18 00:01:03 00:01:14 00:06:36 9439
24 İpek Elif Yeşilyurt İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 483 00:04:30 00:00:53 00:01:14 00:06:39 9437
25 Elif Adli Alsancak Su Sporları Kulübü 470 00:04:30 00:00:54 00:01:14 00:06:40 9436
26 Esmanur Ömür Külahçı Spor Kulübü 466 00:04:23 00:01:12 00:01:18 00:06:55 9428
27 Kavin Duru Aydemir İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 462 00:04:46 00:00:55 00:01:13 00:06:56 9427
28 Hilda Naz Geçen Alsancak Su Sporları Kulübü 471 00:04:42 00:01:01 00:01:11 00:06:56 9427
29 Ecrin Şen Külahçı Spor Kulübü 480 00:04:32 00:01:03 00:01:23 00:06:59 9425
30 Ecrin Su Akdağ Antalya Triatlon Spor Kulübü 484 00:04:45 00:00:51 00:01:22 00:07:00 9424
31 Defne Sarıöz Alsancak Su Sporları Kulübü 469 00:04:47 00:00:58 00:01:14 00:07:01 9423
32 Nehir Uyar Alsancak Su Sporları Kulübü 468 00:04:48 00:00:58 00:01:18 00:07:06 9420
                 
                 
M3 MİNİK ERKEKLER              
SIRA-NO AD-SOYAD TAKIM BİB YÜZME TRAN. KOŞU TOPLAM PUAN
1 Emirhan Çakır Balıkesir Belediye Spor Kulübü 178 00:03:22 00:00:41 00:03:50 00:07:55 9500
2 Doğan Türeli Antalya Triatlon Spor Kulübü 153 00:03:31 00:00:43 00:03:48 00:08:04 9495
3 Yusuf Osman Atac Alanya Belediye Spor Kulübü 146 00:03:31 00:00:43 00:03:51 00:08:07 9493
4 Eren Dinç Ferdi 201 00:03:36 00:00:43 00:04:03 00:08:24 9484
5 Arda Aracı Ferdi 203 00:03:49 00:00:43 00:03:52 00:08:26 9483
6 Taha Eren Coşgun Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 157 00:03:59 00:00:43 00:04:05 00:08:49 9471
7 Berkay Tuna Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 148 00:04:03 00:00:41 00:04:08 00:08:55 9468
8 Ensar Mustafa Eker Ferdi 199 00:03:59 00:00:41 00:04:13 00:08:55 9468
9 Ege Bayezit Ferdi 198 00:03:50 00:00:50 00:04:23 00:09:05 9463
10 Göktuğ Molla Ferdi 200 00:03:53 00:00:52 00:04:27 00:09:14 9458
11 Kaan Engin Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 141 00:04:07 00:00:47 00:04:22 00:09:18 9456
12 Güney Van Bavel Alanya Belediye Spor Kulübü 144 00:04:13 00:00:48 00:04:18 00:09:22 9454
13 Emre Mutlu Bursa Yüzme Spor Kulübü 156 00:04:03 00:00:50 00:04:29 00:09:24 9453
14 Aliberk Delibalta İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 170 00:04:04 00:00:50 00:04:31 00:09:27 9451
15 Cem Yıldırım Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 151 00:04:17 00:00:45 00:04:31 00:09:36 9446
16 Bahri Dağcı Antalya Triatlon Spor Kulübü 154 00:04:34 00:00:46 00:04:21 00:09:42 9443
17 Ege Ercan Ferdi 197 00:03:58 00:00:52 00:04:51 00:09:43 9442
18 Melih Caner Engün Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 142 00:04:34 00:00:53 00:04:16 00:09:45 9441
19 Doğukan Benli Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 159 00:04:15 00:00:48 00:04:42 00:09:48 9439
20 Enis Coşkunseven Alsancak Su Sporları Kulübü 173 00:04:20 00:00:57 00:04:33 00:09:53 9436
21 Ahmetcan Arslan Altay Spor Kulübü 190 00:04:18 00:01:01 00:04:31 00:09:53 9436
22 Enes Kartalkıyı İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 161 00:04:05 00:00:56 00:04:51 00:09:55 9435
23 Alperen Kesimli Altay Spor Kulübü 189 00:03:51 00:01:02 00:05:01 00:09:56 9434
24 Hüseyin Onay Antalya Triatlon Spor Kulübü 169 00:04:29 00:00:52 00:04:35 00:09:58 9433
25 Umut Gökduman Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 167 00:04:26 00:01:15 00:04:16 00:09:59 9432
26 Arda Yıldırım Alanya Belediye Spor Kulübü 145 00:04:12 00:00:56 00:04:51 00:10:00 9431
27 Enes Kaya Antalya Triatlon Spor Kulübü 152 00:04:40 00:00:51 00:04:28 00:10:00 9431
28 İlker Uyguç Ferdi 196 00:04:21 00:00:57 00:04:43 00:10:03 9429
29 Berkay Köksaldı Altay Spor Kulübü 192 00:05:02 00:00:52 00:04:10 00:10:07 9427
30 Berktuğ Kartal Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 158 00:04:17 00:00:46 00:05:03 00:10:08 9426
31 Emir Coşkunseven Alsancak Su Sporları Kulübü 174 00:04:22 00:01:04 00:04:43 00:10:10 9425
32 Kerem Dönmez Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 143 00:04:49 00:00:52 00:04:29 00:10:12 9424
33 Hasan Yağız ULUĞ 163 00:10:18
34 Celil Şentürk Bursa Yüzme Spor Kulübü 155 00:04:07 00:00:58 00:05:18 00:10:25 9417
35 Çağan Sezer İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 202       00:10:27 9416
36 Emir Tepedeldiren Altay Spor Kulübü 206 00:04:13 00:00:59 00:05:13 00:10:28 9415
37 Egemen Mart Alsancak Su Sporları Kulübü 186 00:04:33 00:00:57 00:04:59 00:10:31 9413
38 Çağatay Uçar Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 179 00:04:54 00:00:42 00:04:54 00:10:32 9412
39 Bahadır Furkan Özerkişi Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 181 00:05:07 00:00:56 00:04:28 00:10:34 9411
40 Tolga Türksever Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 140 00:04:43 00:00:56 00:04:55 00:10:36 9410
41 Hasan Erdoğan Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 180 00:04:41 00:00:58 00:05:00 00:10:41 9407
42 Burak Söylemez Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 164 00:04:45 00:00:56 00:05:06 00:10:49 9403
43 Buğrahan Yuzak Altay Spor Kulübü 191 00:04:44 00:01:02 00:05:03 00:10:51 9402
44 Ege Paşam Çalık Altay Spor Kulübü 188 00:04:21 00:01:06 00:05:36 00:11:04 9395
45 Efe Mert Ergeç Alsancak Su Sporları Kulübü 175 00:04:30 00:01:02 00:05:37 00:11:11 9391
46 Arda Eryılmaz Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 171 00:05:46 00:00:56 00:04:38 00:11:22 9385
47 Yaşar Tuna Ayyıldız Alsancak Su Sporları Kulübü 185 00:05:04 00:00:54 00:05:23 00:11:22 9385
48 Mustaf Sürücü Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 165 00:04:43 00:01:04 00:05:43 00:11:32 9380
49 Kaan Al Alsancak Su Sporları Kulübü 176 00:04:38 00:01:03 00:06:01 00:11:44 9374
50 Poyraz Coşandeniz İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 207 00:05:00 00:00:59 00:05:49 00:11:50 9371
51 Yavuz Batın Önder Alsancak Su Sporları Kulübü 177 00:04:49 00:01:19 00:06:26 00:12:36 9348
52 Ethem Dönmez Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 147 00:05:51 00:01:11 00:05:42 00:12:45 9343
53 Arda Efe Üçkardeşler Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 195 00:06:03 00:00:55 00:06:08 00:13:08 9331
54 Kaan Mutlu Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 150 00:05:54 00:01:15 00:06:00 00:13:11 9329
55 Ata Doruk Çalış Alsancak Su Sporları Kulübü 182 00:04:44 00:01:20 00:07:07 00:13:13 9328
56 Deniz Özcan Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 149 00:05:56 00:01:28 00:06:17 00:13:42 9313
57 Mustafa Fuat Alpagut Altay Spor Kulübü 193 00:06:11 00:00:48 00:06:46 00:13:47 9310
58 Toprak Mingan Alsancak Su Sporları Kulübü 184 00:06:00 00:01:28 00:07:14 00:14:45 9281
59 Mustafa Deniz Türcan Altay Spor Kulübü 205 00:06:37 00:02:50 00:05:35 00:15:04 9271
60 İlhan Temiz Altay Spor Kulübü 187 00:06:27 00:01:15 00:07:34 00:15:19 9263
                 
M3 MİNİK KADINLAR              
SIRA-NO AD-SOYAD TAKIM BİB YÜZME TRAN. KOŞU TOPLAM PUAN
1 Buse Salihoğlu Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 240 00:03:59 00:00:42 00:04:09 00:08:52 9500
2 Ebrar Çalışkan Bursa Yüzme Spor Kulübü 249 00:04:00 00:00:38 00:04:16 00:08:56 9498
3 Yosun Tutum Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 218 00:04:04 00:00:43 00:04:10 00:08:59 9496
4 Ada Eriş Balıkesir Belediye Spor Kulübü 227 00:03:59 00:00:46 00:04:21 00:09:07 9492
5 Elif Varlı Antalya Triatlon Spor Kulübü 247 00:03:57 00:00:47 00:04:27 00:09:12 9489
6 Elif Eda Çallı Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 238 00:04:04 00:00:42 00:04:36 00:09:25 9482
7 Alara Timağur Alanya Belediye Spor Kulübü 248 00:03:48 00:00:48 00:04:54 00:09:32 9478
8 Kübra Seçkin Ferdi 252 00:03:51 00:00:43 00:04:57 00:09:33 9477
9 Eylül Karabağ Ferdi 251 00:04:02 00:00:48 00:04:44 00:09:36 9475
10 Serra Akgün Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 232 00:04:16 00:00:43 00:04:45 00:09:47 9469
11 Havin Ada Çataldeğirmen Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 217 00:04:28 00:00:51 00:04:30 00:09:50 9467
12 Ece Uçar Ferdi 250 00:04:03 00:00:49 00:04:56 00:09:50 9467
13 Esma Uzunorman Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 233 00:04:27 00:00:41 00:04:42 00:09:53 9465
14 Beyza Öztürk Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 241 00:04:09 00:00:47 00:04:55 00:09:53 9465
15 Lara Çinko Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 216 00:04:13 00:00:47 00:05:04 00:10:06 9458
16 Ceren Demir Ferdi 253 00:03:56 00:00:50 00:05:19 00:10:06 9458
17 Berra Yavuz İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 246 00:04:12 00:00:50 00:05:12 00:10:16 9453
18 Derin Deniz Tayaksi Ferdi 254 00:04:32 00:01:07 00:04:40 00:10:22 9450
19 Pulsar Tunca Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 219 00:04:44 00:01:02 00:04:47 00:10:36 9443
20 Ceyda Aktürk Alsancak Su Sporları Kulübü 221 00:04:22 00:00:51 00:05:26 00:10:40 9441
21 Bilge Yankı Çaybük Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 229 00:04:54 00:01:01 00:04:47 00:10:44 9439
22 Cansu Cesur Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 215 00:04:32 00:00:54 00:05:20 00:10:48 9437
23 Rabiye Aliosman Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 234 00:04:52 00:00:56 00:05:08 00:10:57 9432
24 Elif Nehir Sakallı Balıkesir Belediye Spor Kulübü 228 00:04:48 00:00:49 00:05:23 00:11:01 9430
25 Damla Özcan Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 242 00:04:46 00:00:50 00:05:30 00:11:09 9426
26 Emine Erkmen Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 220 00:05:13 00:00:49 00:05:19 00:11:23 9419
27 Ceren Serbez Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 237 00:05:10 00:00:53 00:05:53 00:11:58 9401
28 Aslı Ürpekli Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 239 00:05:01 00:01:07 00:05:52 00:12:02 9399
29 Adasu Karahan Alsancak Su Sporları Kulübü 223 00:04:57 00:01:06 00:06:07 00:12:13 9393
30 Nur Üşenmez Alsancak Su Sporları Kulübü 222 00:04:44 00:01:02 00:06:26 00:12:14 9392
31 Ecren Gülin Kılıç Alsancak Su Sporları Kulübü 224 00:04:41 00:01:17 00:06:16 00:12:16 9391
32 Akya Dila Bilgin Alsancak Su Sporları Kulübü 231 00:04:52 00:01:25 00:05:57 00:12:16 9391
33 İlayda Şahin Alsancak Su Sporları Kulübü 225 00:04:55 00:01:26 00:06:08 00:12:31 9383
34 Nisa Şaşmazer Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 236 00:05:09 00:01:00 00:06:29 00:12:40 9378
35 Paris Lal Kılıç İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 245 00:04:47 00:01:04 00:07:14 00:13:08 9364
36 Fadime Ceylin Demirkapı Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 226 00:05:11 00:01:29 00:06:47 00:13:28 9354
37 Azra Buyuktas Altay Spor Kulübü 255 00:04:23 00:01:39 00:07:26 00:13:30 9353
38 Doğa Yılmaz Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü 256 00:05:35 00:01:06 00:07:46 00:14:29 9323
                 
M2 MİNİK ERKEK              
SIRA-NO AD-SOYAD TAKIM BİB YÜZME TRAN. KOŞU TOPLAM PUAN
1 Mikail İsmet Akkız Alanya Belediye Spor Kulübü 300 00:02:59 00:00:47 00:01:58 00:05:46 9500
2 Emir Işıl Ferdi 322 00:03:13 00:00:37 00:01:55 00:05:47 9499
3 Türker Bahar Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 296 00:03:14 00:00:42 00:01:56 00:05:54 9495
4 Kenan Cora Alsancak Su Sporları Kulübü 270 00:03:02 00:00:45 00:02:13 00:06:02 9491
5 Mehmet Aydın Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 310 00:03:27 00:00:41 00:01:52 00:06:02 9491
6 Yusuf Kağan Kılıç Ferdi 323 00:03:16 00:00:41 00:02:09 00:06:07 9488
7 Mert Derin Alsancak Su Sporları Kulübü 269 00:03:01 00:00:51 00:02:17 00:06:11 9486
8 Mert Hatipoğlu Alsancak Su Sporları Kulübü 271       00:06:11 9486
9 Erkan Altunay Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 291 00:03:24 00:00:48 00:02:00 00:06:14 9484
10 Halil İbrahim Yıldız Ferdi 320 00:03:26 00:00:43 00:02:07 00:06:18 9482
11 Özgür Yonca Ferdi 325 00:03:22 00:00:50 00:02:06 00:06:20 9481
12 Efehan Tosun Alsancak Su Sporları Kulübü 283 00:03:26 00:00:45 00:02:08 00:06:21 9480
13 Berk Akçay İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 302 00:03:19 00:00:47 00:02:13 00:06:21 9480
14 Ege Kızılelma Altay Spor Kulübü 286 00:03:19 00:00:47 00:02:14 00:06:23 9479
15 Faruk Emre Kuş Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 292 00:03:24 00:00:59 00:01:59 00:06:24 9478
16 Bedirhan Efe Altındiş Balıkesir Belediye Spor Kulübü 272 00:03:31 00:00:42 00:02:09 00:06:25 9477
17 Batu Erdinç İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 303 00:03:27 00:00:43 00:02:12 00:06:25 9477
18 Koray Koruyucu Ferdi 326 00:03:25 00:00:51 00:02:10 00:06:29 9475
19 Murat Kocaman Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 260 00:03:47 00:00:40 00:02:01 00:06:30 9474
20 Alper Alademiroğlu Ferdi 317 00:03:27 00:01:01 00:02:01 00:06:30 9474
21 Egemen Martin İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 305 00:03:29 00:00:50 00:02:10 00:06:31 9473
22 Atakan Taşdemir Bursa Yüzme Spor Kulübü 308 00:03:41 00:00:47 00:02:09 00:06:39 9469
23 Engincan Üsküplü Ferdi 321 00:03:41 00:00:48 00:02:09 00:06:40 9468
24 Arda Aydın Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 312 00:03:32 00:00:52 00:02:15 00:06:41 9467
25 Ömer Enes Akar Ferdi 319 00:03:39 00:00:49 00:02:12 00:06:43 9466
26 Mert Ertan Cesur Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 313 00:03:39 00:00:51 00:02:13 00:06:44 9465
27 Eren Bilici Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 288 00:03:43 00:00:51 00:02:11 00:06:47 9463
28 Yalın Kanlıbaş İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 304 00:03:29 00:00:52 00:02:23 00:06:47 9463
29 Ege Çahan Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 273 00:03:28 00:00:42 00:02:36 00:06:48 9462
30 Hakan Sadıç Ferdi 318 00:03:37 00:00:53 00:02:18 00:06:50 9461
31 Mert Şencan Ferdi 327 00:03:35 00:00:53 00:02:22 00:06:52 9460
32 Hasan Efe Ozenç Fethiye Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 264 00:03:21 00:01:18 00:02:15 00:06:56 9458
33 Ege Emre Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 266 00:03:47 00:00:53 00:02:15 00:06:57 9457
34 Derin Demirci Alsancak Su Sporları Kulübü 280 00:03:29 00:00:53 00:02:33 00:06:57 9457
35 Muammer Yasin Akıbat Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 263 00:03:41 00:00:54 00:02:22 00:06:58 9456
36 Tuna Sağ Alsancak Su Sporları Kulübü 281 00:03:42 00:00:58 00:02:18 00:07:01 9454
37 Arda Akar Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 294 00:03:46 00:01:05 00:02:09 00:07:02 9453
38 Tunahan Güngör İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 315 00:03:35 00:01:04 00:02:22 00:07:03 9452
39 Burak Vatansever Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 295 00:03:55 00:00:57 00:02:11 00:07:04 9451
40 Ogan Doruk İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 311 00:03:56 00:00:48 00:02:19 00:07:05 9450
41 Mertcan Şengül Ferdi 316 00:03:38 00:01:04 00:02:22 00:07:05 9450
42 Muhammed Kurt Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 314 00:03:43 00:01:01 00:02:24 00:07:10 9447
43 Bora Tavus İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 306 00:03:52 00:00:51 00:02:28 00:07:12 9446
44 Çınar Deniz İlhan Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 267 00:03:48 00:00:57 00:02:30 00:07:18 9443
45 Osman Kerem Ateş Alsancak Su Sporları Kulübü 275 00:03:28 00:01:05 00:02:46 00:07:20 9442
46 Furkan Aliosman Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 261 00:03:45 00:01:02 00:02:33 00:07:21 9441
47 Eren Güngör Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 299 00:04:09 00:00:59 00:02:13 00:07:22 9440
48 Egemen Kartallar Ferdi 324 00:03:53 00:01:03 00:02:29 00:07:27 9437
49 Arda Goluoğlu Alsancak Su Sporları Kulübü 277 00:03:34 00:01:05 00:02:46 00:07:28 9436
50 Arda Akçay İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 301 00:03:54 00:00:54 00:02:38 00:07:28 9436
51 Abdussamed Afindi Alsancak Su Sporları Kulübü 274 00:03:45 00:01:05 00:02:38 00:07:30 9435
52 İsmail Yiğit Alsancak Su Sporları Kulübü 285 00:03:29 00:01:26 00:02:37 00:07:34 9433
53 Çınar Şimşirli Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 289 00:04:13 00:00:56 00:02:27 00:07:37 9431
54 Baturalp Kale 287 00:04:08 00:00:55 00:02:36 00:07:41 9429
55 Berktu Tosun Alsancak Su Sporları Kulübü 278 00:03:52 00:01:02 00:02:55 00:07:51 9424
56 Tuna Altunbaş İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 307 00:03:46 00:01:04 00:03:04 00:07:56 9421
57 Mehmet Aybars Araç Altay Spor Kulübü 328 00:04:07 00:01:06 00:02:46 00:08:02 9418
58 Yağızali Yıldırım Alsancak Su Sporları Kulübü 276 00:03:19 00:01:20 00:03:34 00:08:15 9411
59 Ege Kuter Arpacı Alsancak Su Sporları Kulübü 329 00:03:51 00:01:11 00:03:27 00:08:31 9403
60 Poyraz Buğra Çetinkaya Altay Spor Kulübü 455 00:04:08 00:01:14 00:03:10 00:08:34 9401
61 Kadir Başaran Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 293 00:04:25 00:01:16 00:03:00 00:08:43 9396
62 Demir Oray İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 268 00:04:09 00:01:24 00:03:13 00:08:47 9394
63 Atilla Ege Eroğlu Alsancak Su Sporları Kulübü 279 00:04:03 00:01:31 00:03:11 00:08:47 9394
64 Yusuf Ormancı Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 297 00:04:10 00:02:01 00:04:24 00:10:38 9338
                 
                 
M2 MİNİK BAYANLAR              
SIRA-NO AD-SOYAD TAKIM BİB YÜZME TRAN. KOŞU TOPLAM PUAN
1 Helin Arıkan Alsancak Su Sporları Kulübü 364 00:03:28 00:00:35 00:01:54 00:05:58 9500
2 Zeynep Oktay Altay Spor Kulübü 379 00:03:06 00:00:44 00:02:16 00:06:08 9495
3 Nisa Begüm Yılmaz Ferdi 383 00:03:20 00:00:42 00:02:06 00:06:11 9493
4 Ada Karanfil Alsancak Su Sporları Kulübü 363 00:03:10 00:00:45 00:02:16 00:06:12 9492
5 İrem Yolcuoğlu Ferdi 389 00:03:23 00:00:35 00:02:12 00:06:13 9491
6 Rüya Coşkun Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 354 00:03:23 00:00:43 00:02:08 00:06:16 9489
7 Ala Nur Karagözler Ferdi 384 00:03:16 00:00:47 00:02:13 00:06:18 9488
8 Cemre Civelek Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 350 00:03:08 00:00:43 00:02:28 00:06:21 9486
9 Elif Güncan Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 352 00:03:30 00:00:43 00:02:09 00:06:24 9484
10 Elif Duru Seferler Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 351 00:03:38 00:00:45 00:02:02 00:06:27 9482
11 Özge Özgürhan Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 353 00:03:32 00:00:47 00:02:09 00:06:30 9480
12 Eda Özrodop Ferdi 386 00:03:43 00:00:45 00:02:00 00:06:30 9480
13 Aycan Koşar Alsancak Su Sporları Kulübü 365 00:03:29 00:00:43 00:02:21 00:06:35 9477
14 Ela Mutlu Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 339 00:03:26 00:00:54 00:02:18 00:06:40 9474
15 Ayşe Ceren Gökçebay Ferdi 387 00:03:28 00:00:54 00:02:25 00:06:49 9469
16 Ece Nisa Tarıman Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 359 00:03:55 00:00:48 00:02:08 00:06:54 9466
17 Irmak Şereflioğlu Altay Spor Kulübü 375 00:03:41 00:00:44 00:02:27 00:06:54 9466
18 Asya Aksakal Ferdi 385 00:03:36 00:00:50 00:02:29 00:06:56 9465
19 Sudenaz Çakır Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 356 00:04:03 00:00:46 00:02:08 00:06:58 9464
20 Berra Pamuk Alsancak Su Sporları Kulübü 366 00:03:42 00:00:50 00:02:25 00:06:59 9463
21 İklim Kutlu Ferdi 388 00:03:44 00:00:49 00:02:24 00:06:59 9463
22 Tutku Sır Dirikşan Alsancak Su Sporları Kulübü 368 00:03:41 00:00:54 00:02:24 00:07:01 9462
23 Elif Kavaklı İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 391 00:03:40 00:00:54 00:02:26 00:07:02 9461
24 Ela Köseoğlu Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 338 00:03:42 00:00:54 00:02:28 00:07:05 9459
25 Yağmur Tavus İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 344 00:03:47 00:00:48 00:02:29 00:07:06 9458
26 Ceylin Güler Altay Spor Kulübü 373 00:03:39 00:00:54 00:02:31 00:07:06 9458
27 Asli Zeynep Kılıç Ferdi 390 00:03:45 00:01:09 00:02:10 00:07:06 9458
28 Naz Aslandoğdu Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 355 00:03:55 00:00:51 00:02:20 00:07:08 9457
29 Irmak Özel Altay Spor Kulübü 392 00:03:46 00:01:10 00:02:11 00:07:09 9456
30 Ayşegül Ömür Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 336 00:03:46 00:00:50 00:02:32 00:07:10 9455
31 Ceylin Özendim Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 337 00:03:47 00:00:51 00:02:35 00:07:15 9452
32 Rana Yavuz İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 342 00:03:50 00:00:56 00:02:32 00:07:19 9450
33 Öykü Akın Altay Spor Kulübü 393 00:03:59 00:00:58 00:02:27 00:07:26 9446
34 İrem Ünveren İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 346 00:03:48 00:00:58 00:02:44 00:07:32 9443
35 Nisa Tekçe İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 345 00:04:01 00:00:57 00:02:35 00:07:35 9441
36 Işık Kargın Alsancak Su Sporları Kulübü 367 00:04:00 00:00:58 00:02:49 00:07:48 9434
37 Esma Lal Atlı Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 362 00:04:02 00:00:59 00:02:59 00:08:03 9426
38 Helin Özge Aydemir İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 360 00:03:46 00:00:42 00:03:34 00:08:04 9425
39 Sıla Denli Alsancak Su Sporları Kulübü 369 00:04:08 00:01:51 00:02:03 00:08:04 9425
40 Alya Ilgın Kurşun Altay Spor Kulübü 374 00:04:21 00:00:52 00:02:51 00:08:06 9424
41 Nil Su Dur Altay Spor Kulübü 372 00:04:20 00:00:53 00:02:52 00:08:08 9423
42 Deniz Abasızlar Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 358 00:04:37 00:01:00 00:02:31 00:08:10 9422
43 Şevval Ecrin Semiz Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 335 00:04:01 00:01:09 00:02:59 00:08:12 9421
44 İrem Kaya Alsancak Su Sporları Kulübü 380 00:03:58 00:01:14 00:03:00 00:08:14 9420
45 Nehir Kurtulmuş İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 343 00:04:01 00:01:07 00:03:09 00:08:19 9417
46 Bilge Çağla Topgaç Alsancak Su Sporları Kulübü 370 00:03:45 00:01:07 00:03:30 00:08:24 9414
47 Nehir Atalayman İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 348 00:04:19 00:01:01 00:03:08 00:08:30 9411
48 Nisa İrem Eyvaz Antalya Triatlon Spor Kulübü 349 00:04:20 00:01:05 00:03:09 00:08:36 9408
49 Çağla Atalayman İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 347 00:04:21 00:00:56 00:03:22 00:08:41 9405
50 Derin Karcıoğlu İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 361 00:04:21 00:01:02 00:03:18 00:08:43 9404
51 Ezgi Ateş Altay Spor Kulübü 376 00:04:06 00:01:16 00:03:30 00:08:54 9398

 

 

TAKIM PUANLARI

 

YILDIZ ERKEKLER      
    urla antalya final
1 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 28145 26662 54807
2 Alsancak Su Sporları Kulübü 27884 26457 54341
3 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 28059 0 28059
4 Altay Spor Kulübü 27914 0 27914
5 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 27750 0 27750
         
YILDIZ KADINLAR      
    urla antalya final
1 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 27775 26205 53980
         
YAŞ GRUBU KADINLAR      
    urla antalya final
1 Mavi Karga Spor Kulübü 27856 26563 54419
2 İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 27002 0 27002
         
YAŞ GRUBU ERKEKLER      
    urla antalya final
1 Göztepe Spor Kulübü 28165 26673 54838
2 Antalyaspor Kulübü 27801 26328 54129
3 Mavi Karga Spor Kulübü 27913 26211 54124
         
GENÇ ERKEKLER      
    urla antalya final
1 Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 27942 26468 54410
2 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 27880 26367 54247
3 Balıkesir Belediye Spor Kulübü 28313 0 28313
4 Sakarya Telekom Spor Kulübü 28078 0 28078
5 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 27847 0 27847
6 Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü 27362 0 27362
         
GENÇ KADINLAR      
    urla antalya final
1 Altay Spor Kulübü 27369 25677 53046
2 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 26683 0 26683
         
MİNİK 1 ERKEKLER      
    urla antalya final
1 Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 28459 26961 55420
2 Alsancak Su Sporları Kulübü 28394 26966 55360
3 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 28411 26940 55351
4 Altay Spor Kulübü 28383 26920 55303
5 Bursa Yüzme Spor Kulübü 28458 0 28458
         
MİNİK 1 BAYANLAR      
    urla antalya final
1 Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 28458 26969 55427
2 Alsancak Su Sporları Kulübü 28354 26945 55299
3 Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 28367 0 28367
         
MİNİK 3 ERKEKLER      
    urla antalya final
1 Antalya Triatlon Spor Kulübü 28371 26889 55260
2 Alanya Belediye Spor Kulübü 28378 26827 55205
3 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 28321 26857 55178
4 Altay Spor Kulübü 28297 26817 55114
5 Alsancak Su Sporları Kulübü 28274 26730 55004
6 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 28230 26716 54946
7 Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 28336 0 28336
8 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 28324 0 28324
         
MİNİK 3 KADINLAR      
    urla antalya final
1 Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 28421 26902 55323
2 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 28371 26812 55183
3 Alsancak Su Sporları Kulübü 28226 26729 54955
4 Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 28261 26597 54858
5 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 28391 0 28391
6 Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 28216 0 28216
         
MİNİK 2 ERKEKLER      
    urla antalya final
1 Alsancak Su Sporları Kulübü 28463 26960 55423
2 Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 28404 26992 55396
3 Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 28457 26938 55395
4 Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 28406 26961 55367
5 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 28430 26926 55356
         
         
MİNİK 2 BAYANLAR      
         
1 Alsancak Su Sporları Kulübü 28469 26956 55425
2 Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 28455 26951 55406
3 Altay Spor Kulübü 28419 26922 55341
4 İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 28369 26923 55292
5 Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 28393 0 28393

5 YORUMLAR

  1. Sayfalar bu şekilde alt alta çok karışık olmuş.bir ismi ve dereceyi bulmk için büyük bir sayfa içinde bir aşağı bir yukarı yapmak birax can sıkıcı. ayrı ayrı sayfalar halinde düzenlenseydi veya linkli doküman sayfaları halinde sonuç ve dereceye girenler verilseydi,daha anlaşılır olurdu.

  2. Merhaba,
    Önceki yarışlarda sonuçları PDF olarak indirebiliyorduk. Bu formatta indirmek mümkün değil.
    Bu özelliğin eklenmesini sağlayabilir misiniz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin