30 Haziran – 01 Temmuz 2012
Yarışma Statüsü   Uluslararası Müsabaka
 Yeri  İSTANBUL
Yarışma Sonuçları İçin Tıklayınız
Chip Sonuçları
2012 Istanbul; ITU Triathlon European Cup
Age Group Results
Bayanlar 20+
Rank Bib Name Nat Club Swim T1 Bike T2 Run Total
1 208 Handan KORTAK TUR Enka 0:16:16(  1) 00:02:13 0:44:47(  2) 00:01:12 0:23:11(  1) 01:27:38
2 79 Bilge ERGIN TUR Altay 0:16:57(  2) 00:01:05 0:45:12(  3) 00:00:48 0:29:47(  3) 01:33:48
3 207 Nazli TOGANAS TUR hillside city club 0:20:38(  4) 00:02:24 0:49:46(  4) 00:01:13 0:29:01(  2) 01:43:00
DNF 345 Feyza DOGRUCUOGLU TUR Izmir Yuzme Triatlon 0:20:15(  3) 00:09:13 0:13:08(  1) n.a. n.a. DNF
Bayanlar 30+
Rank Bib Name Nat Club Swim T1 Bike T2 Run Total
1 244 Sezin KUTLU TUR Ferdi Istanbul 0:18:30(  7) 00:01:24 0:38:43(  2) 00:01:24 0:25:14(  3) 01:25:13
2 346 Ozlem DUYGU TUR Babaeski 0:23:09( 11) 00:02:09 0:37:54(  1) 00:01:31 0:23:05(  1) 01:27:45
3 222 Muna GENC TUR Babaeskispor 0:14:59(  2) 00:01:50 0:44:14(  4) 00:00:58 0:26:26(  5) 01:28:25
4 227 Nergiz DIKME TUR Ferdi Istanbul 0:16:45(  4) 00:01:50 0:44:01(  3) 00:00:51 0:26:24(  4) 01:29:49
5 416 Neval YASAR TUR Ferdi 0:22:52( 10) 00:02:24 0:44:46(  5) 00:00:52 0:23:28(  2) 01:34:20
6 413 Gokben UTKUN TUR Babaeski 0:18:02(  6) 00:02:29 0:46:53(  9) 00:01:14 0:26:48(  6) 01:35:25
7 397 Kevser SELEN TUR rivamad 0:19:54(  9) 00:01:38 0:46:03(  6) 00:01:51 0:28:14(  8) 01:37:38
8 330 Pinar CALISKAN TUR Hillside IstInye 0:16:10(  3) 00:02:24 0:46:37(  8) 00:01:38 0:30:57( 10) 01:37:45
9 221 Ozlem SEHIRLI TUR BABAESKI 0:18:36(  8) 00:02:26 0:50:38( 10) 00:01:07 0:27:05(  7) 01:39:50
10 220 Zeynep AKYAR TUR Ferdi Hillside 0:17:23(  5) 00:01:41 0:46:14(  7) 00:01:45 0:34:20( 11) 01:41:21
11 223 Sinem OZMEN TUR Babaeski Triathlon 0:24:37( 12) 00:02:38 0:51:05( 11) 00:01:13 0:30:56(  9) 01:50:27
DNF 407 Hacer TIRAS TUR Ferdi 0:10:39(  1) n.a. n.a. n.a. n.a. DNF
Bayanlar 40+
Rank Bib Name Nat Club Swim T1 Bike T2 Run Total
1 344 Didem DOGRUOL TUR Enka Triatlon 0:18:34(  2) 00:01:21 0:39:40(  1) 00:01:32 0:23:57(  1) 01:25:02
2 249 Aysin OZER BASKIR TUR Babaeskispor 0:24:34(  6) 00:01:57 0:40:08(  2) 00:01:00 0:24:09(  2) 01:31:46
3 140 Ayse Yasemin YILDIRIM TUR Ferdi Istanbul 0:17:24(  1) 00:02:25 0:48:15(  3) 00:00:55 0:26:51(  4) 01:35:48
4 248 Dilek BAYTAN TUR Ferdi Hillside 0:21:44(  4) 00:02:11 0:51:24(  5) 00:01:09 0:25:40(  3) 01:42:06
5 341 Fatma Ebru DEMIRKOL TUR Ferdi 0:19:33(  3) 00:02:31 0:58:51(  7) 00:01:21 0:32:29(  5) 01:54:43
6 347 Serra EDES TUR Rivamad 0:23:55(  5) 00:03:04 0:51:16(  4) 00:01:28 0:35:24(  7) 01:55:05
7 362 Hulya HELVACI TUR Rivamad 0:26:47(  7) 00:04:02 0:51:39(  6) 00:02:05 0:34:48(  6) 01:59:19
Erkekler 20+
Rank Bib Name Nat Club Swim T1 Bike T2 Run Total
1 96 Ihsan YILMAZTURK TUR DENIZ KV. GUCU 0:15:26(  6) 00:00:38 0:36:16(  6) 00:00:58 0:19:33(  1) 01:12:51
2 82 Ali ONER TUR Ankara karagucu 0:15:17(  4) 00:00:46 0:36:26(  8) 00:00:54 0:20:00(  2) 01:13:20
3 217 Mehmet Can BEDIRHAN TUR Istanbul Triatlon Sp 0:15:30(  8) 00:01:22 0:35:29(  4) 00:00:56 0:20:26(  6) 01:13:40
4 216 Ali Furkan GUR TUR Bakirkoy Ata Spor Kul 0:12:55(  2) 00:00:47 0:36:17(  7) 00:01:03 0:23:40( 11) 01:14:41
5 418 Akif SARI TUR DENIZ KV. GUCU 0:16:42( 13) 00:00:49 0:36:15(  5) 00:00:50 0:20:10(  3) 01:14:44
6 166 Gursel YAZAR TUR Ankara Karagucu 0:15:31(  9) 00:01:10 0:37:07( 10) 00:00:53 0:20:17(  4) 01:14:57
7 95 Ahmet TURGAN TUR DENIZ KV. GUCU 0:15:20(  5) 00:00:47 0:37:45( 11) 00:00:58 0:20:18(  5) 01:15:06
8 218 Mustafa Dogan TURHAN TUR Istanbul Triatlon Sp 0:15:43( 11) 00:01:18 0:35:15(  3) 00:00:57 0:22:12(  8) 01:15:23
9 99 Firat OKTA TUR DENIZ KV. GUCU 0:16:06( 12) 00:01:09 0:36:29(  9) 00:01:04 0:20:51(  7) 01:15:38
10 374 Halil KILIC TUR Ferdi 0:15:39( 10) 00:01:41 0:38:31( 12) 00:01:43 0:22:28( 10) 01:20:00
11 209 Necati DURMAZ TUR Ferdi Isparta 0:16:50( 14) 00:01:10 0:38:39( 13) 00:01:21 0:25:41( 14) 01:23:39
12 352 Ugur Akin EREN TUR rivamad 0:13:43(  3) 00:01:29 0:43:04( 16) 00:00:53 0:25:16( 13) 01:24:23
13 310 Selim AKYUREK TUR Kirklareli Babaeski Spor 0:18:05( 15) 00:01:33 0:40:04( 15) 00:00:48 0:26:13( 15) 01:26:40
14 104 Mehmet Akif ERTURK TUR Istanbul triatlon kulubu 0:26:51( 18) 00:01:03 0:34:31(  2) 00:01:28 0:23:59( 12) 01:27:50
15 213 Erdem OZER TUR HIRA SPOR 0:20:16( 16) 00:02:05 0:40:02( 14) 00:00:47 0:26:55( 16) 01:30:02
16 167 Ismail ARKAN TUR Ankara Karagucu 0:15:30(  7) 00:01:20 0:54:03( 18) 00:00:54 0:22:18(  9) 01:34:02
DNF 165 Erdem COLAK TUR HIRA SPOR 0:20:33( 17) 00:02:24 0:25:41(  1) n.a. n.a. DNF
DNF 215 Duygun YURTERI TUR ENKA 0:12:06(  1) 00:00:43 0:45:24( 17) 00:00:54 n.a. DNF
DSQ 336 Tolga DEMIRCAN TUR HIRA SPOR n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. DSQ
Erkekler 30+
Rank Bib Name Nat Club Swim T1 Bike T2 Run Total
1 112 Nuri ACAR TUR Babaeski spor 0:13:19(  2) 00:00:52 0:32:57(  1) 00:01:00 0:20:05(  3) 01:08:10
2 135 Firat DIZMAN TUR Babaeskispor 0:13:40(  3) 00:00:43 0:34:45(  3) 00:00:54 0:19:07(  2) 01:09:07
3 134 Kutluhan OZKUNT TUR ALTAY 0:13:51(  5) 00:01:06 0:34:16(  2) 00:00:56 0:22:19( 13) 01:12:27
4 111 Mark MINASYAN TUR Babaeski spor 0:14:52(  7) 00:00:52 0:35:38(  7) 00:01:08 0:22:05( 10) 01:14:33
5 108 Aytug AKAR TUR DENIZ KV. GUCU 0:13:40(  4) 00:01:07 0:36:40( 11) 00:01:07 0:22:05(  9) 01:14:36
6 170 Tuggan ARIK TUR HIRA SPOR 0:15:50(  9) 00:01:26 0:36:17(  8) 00:00:44 0:22:11( 12) 01:16:26
7 105 Mehmet Burak UNAL TUR Istanbul Tritlon Kl 0:16:45( 13) 00:00:59 0:36:25(  9) 00:01:05 0:21:38(  8) 01:16:50
8 106 Can KOCAK TUR Istanbul Tritlon Kl 0:18:16( 21) 00:01:42 0:34:52(  4) 00:01:16 0:20:59(  5) 01:17:03
9 233 Burkay GUNAY TUR Hira Spor 0:18:15( 20) 00:01:35 0:35:25(  6) 00:01:42 0:20:13(  4) 01:17:07
10 331 Goksen CINAR TUR Hillside City Club 0:17:12( 14) 00:00:58 0:36:44( 13) 00:01:07 0:21:12(  6) 01:17:10
11 354 Aykut GUMUS TUR rivamad 0:14:44(  6) 00:01:36 0:36:26( 10) 00:01:33 0:24:13( 21) 01:18:29
12 241 Murat MAOSAI GEHARANI TUR Kirklareli Babaeski Spor 0:17:40( 16) 00:01:18 0:36:41( 12) 00:01:17 0:22:33( 14) 01:19:29
13 232 Enis KUSGOZ TUR Hira Spor 0:18:13( 19) 00:01:46 0:38:15( 18) 00:00:57 0:21:15(  7) 01:20:25
14 107 Ahmet Ozgur AKSAMAN TUR Ferdi Istanbul 0:16:39( 12) 00:01:18 0:37:40( 15) 00:01:44 0:23:46( 20) 01:21:06
15 322 Alptekin BASKIR TUR Babaeskispor 0:18:05( 18) 00:01:47 0:34:59(  5) 00:01:33 0:24:47( 26) 01:21:10
16 231 Yasmut Tunc SONMEZOGLU TUR Hira Spor 0:16:36( 11) 00:01:33 0:40:10( 25) 00:01:06 0:23:33( 19) 01:22:55
17 237 Onay BAYRAM TUR Kirklareli Babaeski Spor 0:19:08( 26) 00:01:17 0:38:02( 16) 00:01:08 0:24:33( 24) 01:24:05
18 242 Haluk Erkoc DALAMAN TUR Kirklareli Babaeski Spor 0:17:58( 17) 00:02:18 0:38:09( 17) 00:01:29 0:24:16( 23) 01:24:09
19 332 Nuri Cagatay CIMSIT TUR Ferdi 0:18:54( 24) 00:01:54 0:37:16( 14) 00:01:22 0:24:59( 27) 01:24:23
20 240 Aydonat ATASEVER TUR Kirklareli Babaeski Spor 0:15:23(  8) 00:01:20 0:38:54( 22) 00:01:15 0:27:41( 32) 01:24:31
21 235 Tolga TUNCSAV TUR Ferdi 0:18:44( 22) 00:01:15 0:38:33( 19) 00:01:21 0:26:29( 30) 01:26:20
22 396 Mehmet SAYAR TUR Kirklareli Babaeski Spor 0:17:30( 15) 00:02:06 0:38:53( 21) 00:01:25 0:26:51( 31) 01:26:44
23 238 Ulas ONOL TUR Kirklareli Babaeski Spor 0:20:01( 30) 00:01:28 0:38:55( 23) 00:01:33 0:25:13( 28) 01:27:08
24 339 Baha DEMIRCI TUR BABAESKISPOR 0:19:50( 29) 00:02:21 0:39:47( 24) 00:01:53 0:24:15( 22) 01:28:04
25 317 Murat ATILAN TUR rivamad 0:23:50( 36) 00:02:23 0:38:35( 20) 00:01:17 0:22:46( 16) 01:28:49
26 409 Berk TUFEKCI TUR Kirklareli Babaeski Spor 0:19:13( 27) 00:02:24 0:44:16( 33) 00:00:58 0:22:09( 11) 01:28:58
27 323 Cem Taylan BAYKUT TUR Rivamad 0:16:29( 10) 00:03:06 0:43:00( 31) 00:01:53 0:24:46( 25) 01:29:11
28 384 Berry NAE TUR Hillside City Club 0:22:20( 33) 00:01:56 0:40:58( 28) 00:01:30 0:23:16( 18) 01:29:59
29 398 Dincer SERTKAYA TUR Ferdi 0:18:51( 23) 00:01:55 0:40:21( 26) 00:01:06 0:27:53( 33) 01:30:04
30 399 Tahir SULUK TUR HIRA SPOR 0:23:45( 35) 00:02:02 0:45:34( 35) 00:00:48 0:18:26(  1) 01:30:34
31 349 Sukru Alper EKER TUR Ferdi 0:21:45( 32) 00:02:02 0:43:28( 32) 00:00:51 0:22:36( 15) 01:30:40
32 245 Emre TACIR TUR Ferdi Isparta 0:19:00( 25) 00:01:54 0:45:27( 34) 00:02:08 0:23:04( 17) 01:31:31
33 230 Mehmet Zulfi TURKYILMAZ TUR Istanbul Triatlon Sp 0:19:42( 28) 00:01:24 0:42:14( 30) 00:02:36 0:25:49( 29) 01:31:44
34 172 Ilker Alpaslan TIRAS TUR Ferdi 0:21:04( 31) 00:01:43 0:40:50( 27) 00:01:57 0:40:17( 35) 01:45:50
35 318 Umut ATLI TUR rivamad 0:23:45( 34) 00:01:51 0:41:56( 29) 00:01:58 0:37:45( 34) 01:47:14
DNF 380 Muzaffer KUVVET TUR Ferdi 0:07:07(  1) n.a. n.a. n.a. n.a. DNF
Erkekler 40+
Rank Bib Name Nat Club Swim T1 Bike T2 Run Total
1 142 Ufuk BIRIZ TUR Kirklareli Babaeski Spor 0:15:29(  4) 00:00:57 0:34:37(  2) 00:01:09 0:20:40(  2) 01:12:50
2 120 Kerem ERTEN TUR Bakirkoy Ata Spor Kul 0:15:04(  2) 00:01:06 0:35:14(  3) 00:00:55 0:21:08(  4) 01:13:26
3 122 Eyup YAZICI TUR Sakarya Turk Telekom 0:16:38(  6) 00:01:10 0:34:20(  1) 00:01:27 0:20:45(  3) 01:14:19
4 254 Utkuer YASAR TUR Hillside 0:14:03(  1) 00:01:49 0:38:15(  9) 00:01:03 0:19:43(  1) 01:14:51
5 365 Osman INHAN TUR Rivamad 0:17:24(  8) 00:01:06 0:35:35(  4) 00:01:01 0:21:31(  5) 01:16:34
6 334 Milhan DALGIC TUR Ferdi 0:16:38(  6) 00:01:13 0:36:35(  5) 00:00:53 0:23:31( 10) 01:18:48
7 381 Nikola MARINCIC TUR Ferdi 0:15:45(  5) 00:01:05 0:39:08( 10) 00:01:45 0:23:29(  9) 01:21:10
8 117 Niyazi UGUR TUR DENIZ KV. GUCU 0:17:27( 10) 00:01:11 0:39:31( 11) 00:00:57 0:23:06(  7) 01:22:10
9 256 Haluk BABACAN TUR Kirklareli Babaeski Spor 0:15:28(  3) 00:01:10 0:37:51(  6) 00:01:31 0:26:31( 16) 01:22:29
10 143 Hurol YAVUZTURK TUR Kirklareli Babaeski Spor 0:20:10( 17) 00:01:19 0:38:01(  7) 00:01:13 0:22:25(  6) 01:23:05
11 144 Tunc GUR TUR DENIZ KV. GUCU 0:18:09( 12) 00:01:30 0:39:54( 13) 00:01:10 0:25:15( 14) 01:25:56
12 252 Seha OZDEN TUR Ferdi Edirne 0:20:49( 20) 00:01:21 0:39:41( 12) 00:00:49 0:24:01( 11) 01:26:40
13 119 Kudsi Cenk ULUDOGAN TUR Ferdi MersIn 0:19:02( 15) 00:02:01 0:38:09(  8) 00:01:50 0:26:27( 15) 01:27:27
14 257 Gokhan ALPMAN TUR Kirklareli Babaeski Spor 0:17:25(  9) 00:01:18 0:43:06( 17) 00:01:50 0:24:35( 12) 01:28:12
15 410 Ufuk Mehmet TUNALIOGLU TUR Enka 0:20:05( 16) 00:03:44 0:42:08( 16) 00:01:13 0:23:12(  8) 01:30:20
16 414 Tolga UZ TUR Ferdi 0:20:11( 18) 00:02:23 0:40:53( 14) 00:02:22 0:24:43( 13) 01:30:30
17 361 I.Gokhan GUVEN TUR Ferdi 0:18:59( 14) 00:02:54 0:41:45( 15) 00:01:58 0:28:53( 19) 01:34:27
18 313 Okan ALPAY TUR Ferdi 0:18:14( 13) 00:02:45 0:46:41( 18) 00:01:13 0:30:59( 21) 01:39:51
19 302 Murat AKCAY TUR Ferdi 0:21:54( 21) 00:02:59 0:48:17( 19) 00:01:01 0:27:56( 18) 01:42:04
20 261 Ahmet CAYIROGLU TUR Ferdi Istanbul 0:20:39( 19) 00:02:21 0:48:56( 20) 00:01:25 0:29:28( 20) 01:42:47
21 363 Hasan ILERI TUR Ferdi 0:18:07( 11) 00:02:21 0:59:53( 21) 00:01:02 0:27:08( 17) 01:48:29
DSQ 308 Burhan AKSAHIN TUR Ferdi n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. DSQ
Erkekler 50+
Rank Bib Name Nat Club Swim T1 Bike T2 Run Total
1 150 Kemal MERKIT TUR Ferdi Istanbul 0:19:07(  6) 00:00:47 0:34:10(  1) 00:00:58 0:21:42(  2) 01:16:41
2 359 Ali Kemal GUNER TUR Ferdi 0:16:27(  4) 00:01:51 0:37:38(  3) 00:01:04 0:20:30(  1) 01:17:28
3 124 Melih ISIKCI TUR BALIKESIR KARAGUCU 0:16:36(  5) 00:00:55 0:39:47(  6) 00:01:06 0:24:27(  5) 01:22:48
4 367 Yilmaz KAHRAMAN TUR Pamukspor 0:21:04(  8) 00:01:42 0:36:53(  2) 00:01:25 0:22:48(  3) 01:23:50
5 151 Kamil Resa ALSARAN TUR Ferdi Istanbul 0:14:06(  1) 00:01:48 0:43:04( 10) 00:00:52 0:25:14(  6) 01:25:02
6 388 Tevfik ORTEN TUR Ferdi 0:16:25(  3) 00:01:38 0:37:57(  4) 00:02:20 0:26:45(  8) 01:25:03
7 264 Fatih BIRDAL TUR Ferdi Kocaeli 0:21:25( 10) 00:01:55 0:38:58(  5) 00:01:18 0:25:25(  7) 01:28:59
8 270 NidaI Selmi CAKIR TUR BALIKESIR KARAGUCU 0:24:12( 12) 00:01:48 0:40:40(  7) 00:00:56 0:24:22(  4) 01:31:57
9 271 Mehmet OZPAGDA TUR Marathon ist 0:20:38(  7) 00:02:44 0:41:54(  9) 00:02:09 0:29:44( 10) 01:37:07
10 266 Seref Serhad KANGOZ TUR Ferdi Kocaeli 0:24:16( 13) 00:02:17 0:46:27( 11) 00:03:00 0:29:41(  9) 01:45:38
11 406 Melih TERAZI TUR Ferdi 0:21:05(  9) 00:03:34 0:47:01( 12) 00:02:52 0:32:41( 13) 01:47:11
12 324 Mehmet Ali BILGIN TUR Ferdi 0:22:53( 11) 00:03:14 0:54:27( 13) 00:01:39 0:30:54( 11) 01:53:05
13 263 Serif SENTURK TUR Ferdi Kesan 0:43:39( 14) 00:03:02 1:08:04( 14) 00:01:10 0:32:17( 12) 02:28:10
DNF 128 Ayhan TAMA TUR ALIAGA GENCLIK SPR KULUBU DERNEGI 0:16:12(  2) 00:01:33 0:41:15(  8) n.a. n.a. DNF
Elit Bayanlar
Rank Bib Name Nat Club Swim T1 Bike T2 Run Total
1 20 Emel YILDIRIM TUR Alanya BeledŢye Sp 0:15:44(  2) 00:00:45 0:39:20(  2) 00:00:47 0:23:36(  1) 01:20:10
2 22 Sedef OZCELIK TUR FerdŢ Istanbul 0:14:56(  1) 00:01:06 0:39:45(  3) 00:01:12 0:23:55(  2) 01:20:53
3 201 Fadime KACAR TUR Alanya BeledŢye Sp 0:16:50(  3) 00:00:49 0:39:02(  1) 00:01:03 0:26:31(  3) 01:24:13
Elit Erkekler
Rank Bib Name Nat Club Swim T1 Bike T2 Run Total
1 136 Merdan CAYIR TUR Bakirkoy AtaSpor Kul 0:12:53(  2) 00:00:40 0:35:24(  2) 00:00:47 0:18:38(  2) 01:08:19
2 97 Dincer YILMAZ TUR DENIZ KV. GUCU 0:15:15(  3) 00:00:48 0:33:53(  1) 00:00:56 0:18:24(  1) 01:09:15
3 195 Okan ULAS TUR Izmir Yuzme Triatlon 0:12:12(  1) 00:00:39 0:42:49(  4) 00:00:52 0:19:53(  4) 01:16:22
4 114 Umut CAVUSOGLU TUR GencIikspor Karabuk 0:24:52(  4) 00:01:10 0:36:15(  3) 00:00:54 0:19:06(  3) 01:22:14
Genç Bayanlar
Rank Bib Name Nat Club Swim T1 Bike T2 Run Total
1 54 Umran ASLAN TUR Alanya Doga Sporlari Kulubu 0:15:49(  2) 00:00:43 0:36:25(  1) 00:00:52 0:21:24(  1) 01:15:11
2 58 Ipek OZTOSUN TUR ALTAY 0:12:39(  1) 00:00:45 0:40:35(  3) 00:00:38 0:21:29(  2) 01:16:04
3 59 Yagmur OZCAKIR TUR Alanya Belediye Sp 0:15:50(  3) 00:01:03 0:38:49(  2) 00:00:50 0:25:38(  5) 01:22:09
4 132 Melis ACAR TUR Alanya Belediye Spor Kulubu 0:15:57(  4) 00:01:08 0:43:15(  5) 00:00:56 0:23:33(  3) 01:24:48
5 131 Pelin AYVERDI TUR BALIKESIR BLD. SPOR 0:18:40(  5) 00:01:04 0:42:12(  4) 00:00:49 0:25:06(  4) 01:27:49
Genç Erkekler
Rank Bib Name Nat Club Swim T1 Bike T2 Run Total
1 24 Hikmet DIRIK TUR Altay 0:11:43(  3) 00:00:36 0:33:24(  2) 00:00:40 0:18:59(  5) 01:05:20
2 27 Muhammet ONAY TUR BALIKESIR Bld. Spor 0:11:40(  2) 00:00:40 0:33:23(  1) 00:00:43 0:19:26(  6) 01:05:51
3 32 Ilker SEZEN TUR BALIKESIR Bld. Spor 0:12:35(  9) 00:00:41 0:34:01(  3) 00:00:45 0:18:20(  1) 01:06:21
4 52 Orcun YILMAZ TUR Ferdi Gelibolu 0:12:11(  4) 00:00:42 0:34:29(  6) 00:00:43 0:18:32(  2) 01:06:34
5 30 Ilker KIRLIOGLU TUR BALIKESIR GSK 0:12:21(  5) 00:00:38 0:34:21(  5) 00:00:43 0:18:35(  3) 01:06:36
6 43 Kubilay BAL TUR Altay Spor KlUbU 0:11:36(  1) 00:00:46 0:35:09(  7) 00:00:53 0:19:31(  7) 01:07:53
7 152 Nick LOOSE TUR Ferdi Istanbul 0:12:34(  8) 00:00:39 0:34:09(  4) 00:00:42 0:20:02(  9) 01:08:04
8 44 Ahmetcan KALYONCU TUR Sakarya Telekom 0:12:52( 11) 00:00:48 0:35:48(  9) 00:00:47 0:18:55(  4) 01:09:07
9 35 Erol Can YARAS TUR Alanya Belediye Sp 0:14:27( 13) 00:00:52 0:35:20(  8) 00:00:50 0:20:04( 10) 01:11:31
10 34 Arda ELDENK TUR BALIKESIR Bld. Spor n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. 01:12:11
11 33 Devrim NALBANT TUR BALIKESIR Bld. Spor 0:12:59( 12) 00:00:44 0:37:13( 13) 00:00:58 0:21:45( 11) 01:13:37
12 364 Ugur IMIR TUR Ferdi 0:12:25(  6) 00:00:40 0:39:18( 14) 00:01:50 0:19:40(  8) 01:13:51
13 47 Serhat GOKLUOGLU TUR Sakarya Turk Telekom 0:15:00( 14) 00:00:52 0:35:59( 10) 00:00:57 0:21:57( 12) 01:14:43
14 39 CaGatay ERTURK TUR ALTAY n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. 01:14:53
15 45 Anil BULUT TUR Sakarya Turk Telekom n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. 01:15:33
16 46 Adnan KURT TUR Sakarya Turk Telekom 0:15:45( 16) 00:00:56 0:36:16( 11) 00:01:01 0:23:37( 13) 01:17:33
17 28 OGuzcan OZBAHCELI TUR Sakarya Turk Telekom 0:15:34( 15) 00:01:08 0:37:03( 12) 00:01:10 0:24:57( 14) 01:19:51
18 42 Yusuf Kaan UZAR TUR ALTAY SPOR KULUBU 0:12:37( 10) 00:00:48 0:42:20( 15) 00:00:50 0:28:03( 16) 01:24:37
19 320 Huseyin BAL TUR IYTIK 0:12:31(  7) 00:00:45 0:42:29( 16) 00:01:01 0:28:12( 17) 01:24:56
20 206 Furkan Ilhan ALTINTAS TUR Bakirkoy Ata Sp 0:16:34( 17) 00:01:06 0:45:46( 17) 00:00:57 0:26:55( 15) 01:31:16
Para Triatlon
Rank Bib Name Nat Club Swim T1 Bike T2 Run Total
1 390 Kemal OZDEMIR TUR Ferdi 0:26:14(  1) 00:01:59 0:49:40(  1) 00:00:58 0:20:53(  1) 01:39:43
Yildiz Bayanlar
Rank Bib Name Nat Club Swim T1 Bike T2 Run Total
1 76 Damla Alkim OLMEZ TUR Alanya Belediye Sp 0:06:42(  2) 00:01:01 0:18:50(  1) 00:00:55 0:11:12(  2) 00:38:37
2 78 Sinem OZDIL TUR Ferdi Gelibolu 0:06:07(  1) 00:01:03 0:20:17(  2) 00:00:52 0:10:35(  1) 00:38:52
3 188 Yelbesu BUYUKONGUR TUR Ferdi Gelibolu 0:06:49(  3) 00:01:04 0:20:22(  3) 00:00:59 0:11:39(  3) 00:40:52
4 77 Eda DIRIK TUR Altay 0:06:59(  4) 00:01:09 0:21:34(  4) 00:00:46 0:11:57(  4) 00:42:23
Yildiz Erkekler
Rank Bib Name Nat Club Swim T1 Bike T2 Run Total
1 70 Hasmetcan AKTAN TUR Altay Spor Kulubu 0:05:29(  1) 00:00:37 0:17:58(  4) 00:00:43 0:09:21(  2) 00:34:05
2 64 Kutluhan KONUK TUR BALIKESIR Bld. Spor 0:05:31(  4)
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
 ELİT ERKEKLER
 1  9  Lebrun Aurélien  FRA  00:20:25  01:01:56  01:22:21  00:33:30  01:55:51
 2  5  Martynenko Yegor  UKR  00:20:36  01:01:44  01:22:20  00:33:43  01:56:03
 3  11  Nieschlag Justus  GER  00:20:27  01:01:53  01:22:20  00:33:49  01:56:09
 4  8  Otto Christian  GER  00:19:43  01:02:36  01:22:19  00:33:57  01:56:16
 5  14  Kurochkin Sergiy  UKR  00:20:22  01:03:53  01:24:15  00:32:08  01:56:23
 ELİT BAYANLAR
 1  2  Muller Kathrin  GER  00:22:26  01:09:06  01:31:32  00:36:22  02:07:54
 2  4  Danilova Elena  RUS  00:22:38  01:08:59  01:31:37  00:37:05  02:08:42
 3  3  Fladung Sarah  GER  00:22:28  01:09:08  01:31:36  00:37:22  02:08:58
 4  21  Tabarant Anne  FRA  00:22:22  01:09:12  01:31:34  00:37:36  02:09:10
 5  12  Philippin Hanna  GER  00:22:30  01:09:05  01:31:35  00:37:57  02:09:32

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin