20-21 Ağustos 2016
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  İstanbul
 Yarışma Kategorisi  Minikler A1-A2
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2007 – 2008)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A01TÜRKERBAHAR2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-31
2A02BATURAY DEMİRATALAN2008TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000201
3A03AHMETBAHÇIVAN2007TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000120
4A04MURATKOCAMAN2007TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000207
5A05İHSAN BERKYAŞLI2008TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-519749
6A06DERİNDEMİRCİ2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002020
7A13SEMİH EFEAĞACAN2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002077
8A14YAĞIZALİYILDIRIM2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002051
9A15UZAYTENLİ2008TürkiyeFerdi35-40002197
10A16MİKAİL İSMETAKKIZ2007TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002075
11A17MERTCANKOŞAR2008TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-519752
12A19BERENYILDIZ2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-32
13A20YAMANANLAŞAN 2008TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-40-000205
14A22MEHMETAYDIN2007TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002042
15A23KAANGEDİKOĞLU2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-33
16A26BUĞRAKOÇKESEN2007TürkiyeFerdi35-040001227
17A33ÖZGÜRYONCA2007TürkiyeFerdi16-40-000234
18A34ATAKANTAŞDEMİR2007TürkiyeBursa Yüzme Spor Kulübü16-40-000168
19A35ALPERALADEMİROĞLU2007TürkiyeFerdi16-40-000191
20A36HALİL BRAHİMYILDIZ2007TürkiyeFerdi16-40-000192
21A37FURKAN ALİOSMAN2007TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000240
22A38KEREM FİLİZ2007TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000238
23A41AYKUTPOLAT2007TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002100
24A42DEMİRKANKENDİR2007TürkiyeFerdi34040500012
25A43ADNAN ERENULUPINAR2007TürkiyeFerdi34-040000959
26A44ALPERBÜYÜKSEFİL2008TürkiyeBursa Yüzme Spor Kulübü16-40-000196
27A45EFEBARIŞ2008TürkiyeBursa Yüzme Spor Kulübü16-40-000195
28A46ARSENİY DOĞUKANKARAKOL2007TürkiyeAltay Spor Kulübü35-1914
29A47ÇAĞLARŞEREFLİOĞLU2008TürkiyeAltay Spor Kulübü35-1914-1
30A48ÇINARŞEREFLİOĞLU2008TürkiyeAltay Spor Kulübü35-1914-2
MİNİK ERKEKLER A2 (2005 – 2006)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A200EMİR IŞIL2006TürkiyeFerdi35-040001186
2A202MERT ŞENCAN2006TürkiyeFerdi35-040001279
3A203ARDAARICI2005TürkiyeFerdi35-040001231
4A204DENİZÖZCAN2005TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-30
5A206ERKAN ALTUNAY2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-26
6A207ARDAAKAR2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-28
7A208BURAKVATANSEVER2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-27
8A209BAHRİDAĞCI2005TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002059
9A210ENESKAYA2005TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002024
10A211TÜRKER KEMAL KIYAK2006TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002030
11A212ATİLLAZORLU2005TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002035
12A213FARUK EMREKUŞ2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-25
13A216ARDAYILDIRIM2005TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002076
14A218DENİZERŞİN2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002054
15A220MERTDERİN2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002050
16A221İSMAİLYİĞİT2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002043
17A223ATAKARAAĞAÇ2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002027
18A224EMİRCOŞKUNSEVEN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002024
19A225ENİSCOŞKUNSEVEN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002025
20A226ARDATÜRKTAN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002044
21A227MELİH CANERENGÜN2005TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000149
22A228MERT ERTANCESUR2006TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000148
23A229KAAN ENGİN2005TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000131
24A230MUHAMMEDKURT2006TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000127
25A231KEREMDÖNMEZ2005TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000129
26A234OSMAN KEREMATEŞ2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002070
27A235EGEMEN NİCHOLASMARTİN2006Türkiyeİzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü35-40-002032
28A237ERTUĞRUL TAHA KARADAĞ 2006TürkiyeHira Spor34_40_000837
29A238MUSTAFA BERKTÜRK 2006TürkiyeHira Spor34_40_001010
30A243GÖKTUĞMOLLA2005TürkiyeFerdi16-40-000232
31A244İLKERUYGUÇ2005TürkiyeFerdi16-40-000223
32A245ÖMER ENESAKAR2006TürkiyeFerdi16-40-000228
33A246ARDA GOLUOĞLU2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002071
34A247TOPRAKMİNGAN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-001259
35A248ARDAAYDIN2006TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000147
36A250TAHA ERENCOŞGUN2005TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002059
37A252KAANAL2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002098
38A253YUSUF EFETAŞDELEN2006TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16-40-000236
39A255BERKTABAKOĞLU2005TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-29
40A256YAŞAR TUNAAYYILDIZ2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-0020999
41A257BUĞRAHANYÜZAK2005TürkiyeAltay Spor Kulübü35-40-001276
42A258EGE PAŞAMÇALIK2005TürkiyeAltay Spor Kulübü35-40-001250
43A259MERTCANŞENGÜL2006TürkiyeAltay Spor Kulübü35-40-001246
44A260ALİ BERK DELİBALTA2005TürkiyeAltay Spor Kulübü35-040001241
45A261ÇAĞATAYUÇAR2005TürkiyeBalıkesir Gençlik Spor Kulübü10-040002029
46A262ALPER TOLGA ÜNLÜ2006TürkiyeBursa Doğa Yüzme Spor Kulübü16—–40
MİNİK BAYANLAR A1 (2007 – 2008)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A101SELEN BAYRAK2008TürkiyeFerdi17-40-000429
2A102AYSUÇAKMAK2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-15
3A103AYŞE YAĞMURCESUR2008TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-12
4A104BAHARVATANSEVER2008TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-13
5A105ELAİMAMOĞLU2007TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-14
6A107NAZ ASLANDOĞDU2007TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002041
7A108ELİF DURUSEFERLER2007TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002052
8A109ADATEKİN2007TürkiyeFerdi35-04000234
9A112DURUÇAKANŞİMŞEK2008TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-002056
10A113DURUPINAR2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002058
11A114TURÇİN TULCAKONYALI2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002048
12A115CEREN DİDARGEDİKOĞLU2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002047
13A116IŞIKKARGIN2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002066
14A117ECE NİSATARIMAN2007TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-04-000432
15A123DAMLA İNCE2008TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002054
16A124ZEYNEP İLKEMKORKMAZ2007TürkiyeFerdi35-040001228
17A125YAREN EMİNEÇETİN2007TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-40-000206
18A126EDAÖZRODOP2007TürkiyeFerdi16-40-000222
19A127ESRAÖZTÜRK2007TürkiyeFerdi16-40-000230
20A128DAMLAŞEN2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-040-002110
21A129BİLGE ÇAĞLATOPGAÇ2007TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002100
22A134ECENAZDOĞANAY2008TürkiyeFerdi34-40-002343
23A135DERİNARALP2007TürkiyeFerdi34-40-000985
24A136AKNURKOSOVA2007TürkiyeFerdi34-40-002337
25A137DERİNGÖKKURT2008TürkiyeBursa Yüzme Spor Kulübü16-40-000197
26A138EKİNOZYİLMAZ 2008TürkiyeHira Spor34_40_000861
27A139ADAALTAN2008TürkiyeAltay Spor Kulübü35-1914-5
28A140IRMAKÖZEL2007TürkiyeAltay Spor Kulübü35-1914-6
MİNİK BAYANLAR A2 (2005 – 2006)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1A300NARİN YARENÇELİK2006TürkiyeFerdi17-40-000403
2A301LARA ÇİNKO2005TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000371
3A303YOSUNTUTUM2005TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000405
4A304ÖZÜMSUAKTAN2006TürkiyeFerdi17-40-000370
5A305ASYAAKSAKAL2006TürkiyeFerdi35-040001193
6A306ADAERİŞ2005TürkiyeBalıkesir Belediye Spor Kulübü10-040002019
7A307NİSA BEGÜMYILMAZ2005TürkiyeFerdi35-040001067
8A308DAMLAÖZCAN2005TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-09
9A309ELAMUTLU2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-10
10A310ELAKÖSEOĞLU2006TürkiyeBursa Modern Pentatlon Spor Kulübü16-11
11A311ELİFVARLI2005TürkiyeAntalya Triatlon Spor Kulübü07-40-002083
12A312CEMRECİVELEK 2006TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-40-000140
13A314ÖZGEÖZGÜRHAN2006TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-040002036
14A315ELİFGÜNCAN2006TürkiyeBalıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü10-40-002051
15A316DERİN DENİZTAYAKSİ2006TürkiyeFerdi35-040001229
16A317GÜLCETEMİZ2005TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002077
17A318ADAKARANFİL2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002063
18A319AYCANKOŞAR2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002046
19A321CEYLİN LARAGÜNAYDIN2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002049
20A322HELİNARIKAN2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-000994
21A323NEHİRSÜMER2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002042
22A325DOĞAÇALIŞKAN2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002053
23A326PELİNSEVER2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002064
24A327NURÜŞENMEZ2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002026
25A328CEYDAAKTÜRK2005TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002028
26A331ELİF EDAÇALLI2005TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-40-000060
27A333BERRAPAMUK2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-002076
28A334KÜBRASEÇKİN2005TürkiyeFerdi16-40-000227
29A335ELİF MERVEVARLIK2006TürkiyeFerdi16-40-000225
30A336ALANURKARAGÖZLER2006TürkiyeFerdi16-40-000221
31A337İREMYOLCUOĞLU2006TürkiyeFerdi16-40-000229
32A338FEYZA NURÜNAL 2006TürkiyeBursa Albatros Su Sporları Kulübü16-40-000212
33A346MELİSÖNEN2005TürkiyeGelibolu Triatlon Spor Kulübü17-40-000439
34A348RADNİYEGA ZEYNEB UĞURLU2006TürkiyeFerdi34-40-000000
35A349UDENUR KENAR2006TürkiyeFerdi34-40-002336
36A350SELİNGÖKSOY2006TürkiyeFerdi34-40-002338
37A351İLKBEN ALMİLASARITAŞ2005TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002102
38A352HAVİNDUMAN2006TürkiyeAlanya Belediye Spor Kulübü07-40-002096
39A353EKİNDİRİK2006Türkiyeİzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü35-0400011876
40A354CERENULUPINAR2005TürkiyeFerdi34-40-002388
41A355CEYLİNGÜLER2006TürkiyeAltay Spor Kulübü35-40-001270
42A356ZEYNEPOKTAY2006TürkiyeAltay Spor Kulübü35-40-001235
43A357IRMAKŞEREFLİOĞLU2006TürkiyeAltay Spor Kulübü35-1914-7
44A358İREMKAYA2006TürkiyeAlsancak Su Sporları Kulübü35-40-0020896

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi girin