Sayfayı Yazdır
ANTALYA AQUATLON (13 Mayıs 2017 Cumartesi)
13 - 14 Mayıs / 2017
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  ANTALYA
 Yarışma Kategorisi  Elit, Genç, Yıldız, Minikler, yaş grupları,Takım yarışları, Halk Aquatlonu
   
Sprint puanlı
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A01 YAMAN ANLAŞAN 2008 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000329
2 A10 MERTCAN KOŞAR 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-108
3 A11 AKIN ALTUĞ 2008 Türkiye Ferdi 58-40-000301
4 A12 MURAT DEMİRCİ 2008 Türkiye Ferdi 16-40-332
5 A13 GÖRKEM MOLLA 2008 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-265
6 A14 BATIN KIVANÇ KURTULUŞ 2008 Türkiye Ferdi 16-40-000253
7 A15 ALPER BÜYÜKSEFİL 2008 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-196
8 A16 YUSUF KUŞÇU 2008 Türkiye Ferdi 32-40-002038
9 A17 YİĞİT GÜMÜŞTEKİN 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002162
10 A18 KUZEY TEMİZ 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-0000
11 A19 THEO METİN HENRİ DEMİR 2009 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-01111
12 A20 ÇAĞAN YALÇIN 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-0
13 A21 BORGA BABADOĞAN 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002105
14 A22 EYMEN BAYINDIR 2009 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002093
15 A23 EGEMEN UĞUR TOK 2009 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000000001234
16 A24 ARDA VATANSEVER 2009 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-00000001222
17 A25 EGE GÖNEN 2009 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040-500080
18 A26 UMUT DORUK KÖSE 2009 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002094
19 A27 EGE DEMİR DEMİRTAŞ 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-110
20 A28 MUSTAFA YİĞİT ÜNAL 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002095
21 A29 DENİZ YAĞMURLUOĞLU 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-111
22 A3 CAN BAKIRSOY 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002187
23 A30 EGE ÇALIŞKANER 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-112
24 A31 DOĞAÇ DURAN 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-105
25 A32 YAĞIZ SARIKAYA 2009 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002079
26 A33 ARGUN YÜCEL 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-106
27 A34 ATAHAN BİLEN 2009 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-100
28 A35 İHSAN BERK YAŞLI 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-107
29 A36 DORUK ADA ÇETİN 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-109
30 A37 RÜZGAR ÖZER 2009 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-101
31 A38 EFE GÜLHAN 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-104
32 A4 EFE ÖZTÜRK 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002220
33 A5 DORUK TOPALOĞLU 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002085
34 A8 RÜZGAR ZİYA DURGUT 2008 Türkiye Ferdi 16-40-261
35 A9 ABDÜLKERİM YILDIZ 2009 Türkiye Ferdi 16-40-327
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A201 İLKE HÜSEYİN AKBAY 2006 Türkiye Gelibolu Spor Kulübü 17-40-000460
2 A202 ERKAN ALTUNAY 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-19
3 A203 ARDA AKAR 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-20
4 A204 BURAK VATANSEVER 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-22
5 A205 TÜRKER BAHAR 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-23
6 A206 BEDİRHAN EFE ALTINDİŞ 2007 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002076
7 A207 YUSUF ORMANCI 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-25
8 A209 EFİM BALALAESHNİKOV 2006 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002111
9 A212 AHMET BAHÇIVAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-120
10 A213 YUSUF EFE TAŞDELEN 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-236
11 A214 ARDA AKÇAY 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002037
12 A215 BERK AKÇAY 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002038
13 A216 YALIN KANLIBAŞ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002036
14 A217 TUNA ALTUNBAŞ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002061
15 A220 ÇINAR ŞİMŞİRLİ 2007 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000325
16 A221 ADA YAVUZ 2006 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000318
17 A224 FARUK EMRE KUŞ 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-21
18 A225 MİKAİL İSMET AKKIZ 2007 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002075
19 A227 MEHMET AYDIN 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002042
20 A228 TÜRKER KEMAL KIYAK 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002030
21 A230 MERT ERTAN CESUR 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-148
22 A231 ÖMER ENES AKAR 2006 Türkiye Ferdi 16-40-000228
23 A232 ÖZGÜR YONCA 2007 Türkiye Ferdi 16-40-000234
24 A233 YUSUF KAĞAN KILIÇ 2007 Türkiye Ferdi 16-40-272
25 A234 HALİL İBRAHİM YILDIZ 2007 Türkiye Ferdi 16-40-000192
26 A235 ALPER ALADEMİROĞLU 2007 Türkiye Ferdi 16-40-191
27 A239 ATAKAN TAŞDEMİR 2007 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-168
28 A240 ENGİNCAN ÜSKÜPLÜ 2007 Türkiye Ferdi 16-40-270
29 A241 ARDA KARAKUŞ 2007 Türkiye Ferdi 32-40-002041
30 A242 KORAY KORUYUCU 2006 Türkiye Ferdi 06-40-002172
31 A243 TUĞRA YÜKSEL 2007 Türkiye Ferdi 06-40-002173
32 A244 HAKAN SADIÇ 2006 Türkiye Ferdi 16-40-360
33 A245 MUSTAFA MERT SARAÇ 2006 Türkiye Ferdi 32-40-000059
34 A246 AYTUĞ DOKUYUCU 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002092
35 A247 MUAMMER YASİN AKIBAT 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002090
36 A248 SÜHA EGE GÜN 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002086
37 A249 ARDA AYDIN 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-147
38 A250 MUHAMMED KURT 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-127
39 A251 MURAT KOCAMAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-207
40 A252 BATU ERDİNÇ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-1
41 A253 BORA TAVUS 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002104
42 A254 OGAN DORUK 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002033
43 A255 KAAN GEDİKOĞLU 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-24
44 A256 KADİR BAŞARAN 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-26
45 A257 EREN GÜNGÖR 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-27
46 A258 BERKTU TOSUN 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002180
47 A259 EFEHAN TOSUN 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002178
48 A260 MERT HATİPOĞLU 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002179
49 A261 DERİN DEMİRCİ 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002020
50 A262 YAĞIZ ALİ YILDIRIM 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002051
51 A263 TUNA BULGUR 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-121
52 A264 ABDÜSSAMET AFİNDİ 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002124
53 A265 İSMAİL YİĞİT 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002043
54 A266 MERT DERİN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002050
55 A267 ARDA GOLUOĞLU 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002071
56 A268 KEREM ATEŞ 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-123
57 A269 KENAN CORA 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002055
58 A270 EGE KUTER ARPACI 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-125
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A405 ETHEM DÖNMEZ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-12
2 A408 DENİZ ÖZCAN 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-11
3 A410 DOĞAN TÜRELİ 2004 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002154
4 A411 HÜSEYİN ONAY 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002153
5 A412 BAHRİ DAĞCI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002059
6 A413 ENES KAYA 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002024
7 A416 BAHADIR FURKAN ÖZERKİŞİ 2005 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002073
8 A419 SERGEN MEMİŞ 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-251
9 A420 KEREM DÖNMEZ 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-129
10 A421 MUSTAFA SÜRÜCÜ 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-315
11 A422 KAAN ENGİN 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-131
12 A423 MELİH CANER ENGÜN 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-149
13 A424 HASAN YAĞIZ ULUĞ 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-316
14 A425 ADA KANLIBAŞ 2004 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002188
15 A426 EGEHAN RÜZGAR ARICI 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-116
16 A427 ENES KARTALKIYI 2004 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002132
17 A430 YUSUF OSMAN ATAÇ 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002101
18 A434 TOLGA TÜRKSEVER 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-13
19 A436 GÜNEY VAN BAVEL 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002139
20 A442 ATİLLA ZORLU 2005 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002035
21 A443 BURAK SÖYLEMEZ 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-351
22 A444 ENSAR MUSTAFA EKER 2004 Türkiye Ferdi 16-40-224
23 A445 EREN DİNÇ 2004 Türkiye Ferdi 16-40-226
24 A446 İLKER UYGUÇ 2005 Türkiye Ferdi 16-40-223
25 A447 CELİL ŞENTÜRK 2004 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-267
26 A448 RIZA YEŞİLBURSALI 2005 Türkiye Ferdi 32-40-000050
27 A449 UMUT ÇELİK 2004 Türkiye Ferdi 32-40-000057
28 A450 ALPEREN BİZİMTUNA 2004 Türkiye Ferdi 16-40-361
29 A451 ALİ BİZİMTUNA 2005 Türkiye Ferdi 16-40-363
30 A452 KAAN DOĞAN 2004 Türkiye Ferdi 06-40-002175
31 A453 ALİ HAKAN TÜTÜNCÜ 2005 Türkiye Ferdi 32-40-000042
32 A454 ARDA YILDIRIM 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002076
33 A455 DOĞUKAN BENLİ 2005 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002100
34 A456 BERKAY TUNA 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-14
35 A457 CEM YILDIRIM 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-15
36 A458 POYRAZ COŞANDENİZ 2004 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002191
37 A459 ÇAĞATAY UÇAR 2005 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002029
38 A460 MERT VATANSEVER 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002027
39 A461 KEREM FUAT ADALAN 2004 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40000345
40 A462 NAİM ATAKAN DURMAZ 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002077
41 A463 KAAN AL 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-129
42 A464 EMİR COŞKUNSEVEN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002024
43 A465 ENİS COŞKUNSEVEN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002025
44 A466 ATA DORUK ÇALIŞ 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002206
45 A467 TOPRAK MİNGAN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-130
46 A468 MERT ERGEÇ 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002069
47 A469 YAVUZ BATIN ÖNDER 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002128
48 A470 ULAŞ DENİZ 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002068
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A102 SELEN BAYRAK 2008 Türkiye Ferdi 17-40-000429
2 A103 SUDEM TÜLÜMEN 2008 Türkiye Gelibolu Spor Kulübü 17-40-000447
3 A104 DAMLA İNCE 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002054
4 A105 DURU ATSÜREN 2008 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-198
5 A106 MELİSA ÖZMEN 2009 Türkiye Ferdi 16-40-333
6 A107 ECRİN SU AKDAĞ 2008 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002152
7 A108 BÜŞRA ÇARTAY 2008 Türkiye Ferdi 32-40-002037
8 A109 ÖZNUR METİN 2008 Türkiye Ferdi 32-40-002035
9 A110 ECRİN GÜZEL 2009 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040-500081
10 A111 GÖKÇE MANDACI 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002098
11 A112 ZEYNEP KAVAK 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002067
12 A113 SUNAY AKIN 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002097
13 A114 ECRİN ADA ONAY 2009 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002099
14 A115 ECRİN ACAR 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002096
15 A116 NERİS DOĞAN 2009 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040-500079
16 A117 İPEK ELİF YEŞİLYURT 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002210
17 A118 ZEYNEP IŞIK YILDIRIM 2008 Türkiye Ferdi 58-40-000300
18 A119 AYŞE YAĞMUR CESUR 2008 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-31
19 A120 BAHAR VATANSEVER 2008 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-32
20 A121 ZEYNEP VATANSEVER 2008 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-33
21 A122 DEFNE SARIÖZ 2009 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-102
22 A123 NEHİR UYAR 2009 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 34-40-002203
23 A124 HİLDA NAZ GEÇEN 2009 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-103
24 A125 AZRA TEKİN 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-113
25 A126 ELİF ADLİ 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-114
26 A127 ZEYNEP NAZ ALAY 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-115
27 A128 DENİZ TÜRKER 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-116
28 A129 ECRİN CEYLİN YAĞIN 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-117
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A236 GÖKSU GÜMÜŞ 2007 Türkiye Ferdi 16-40-260
2 A237 EDA ÖZRODOP 2007 Türkiye Ferdi 16-40-222
3 A238 ASLI ZEYNEP KILIÇ 2007 Türkiye Ferdi 16-40-273
4 A300 ÖZÜMSU AKTAN 2006 Türkiye Ferdi 17-040000370
5 A301 ELA MUTLU 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-28
6 A303 RANA YAVUZ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002034
7 A307 NİSA İREM EYVAZ 2007 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002163
8 A308 YAĞMUR ÖZKARANLIK 2006 Türkiye Ferdi 16-40-000344
9 A309 HAVİN DUMAN 2006 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002096
10 A311 ELİF GÜNCAN 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002051
11 A312 RÜYA COŞKUN 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002069
12 A313 ELİF DURU SEFERLER 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002052
13 A314 DENİZ ABASIZLAR 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-353
14 A315 AYŞE CEREN GÖKÇEBAY 2007 Türkiye Ferdi 32-40-000056
15 A316 İKLİM KUTLU 2007 Türkiye Ferdi 32-40-002039
16 A317 ELİF BERİL TÜFEKÇİ 2006 Türkiye Ferdi 32-40-002036
17 A318 ECEM ERGÜDER 2007 Türkiye Ferdi 17-40-000
18 A319 KEZİBAN TÜTÜNCÜ 2007 Türkiye Ferdi 32-40-000041
19 A320 DURU DEMİR 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002088
20 A321 İPEK YÜZÇELİK 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002089
21 A322 İPEK YÜRÜK 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002091
22 A323 MERVE IŞIL KAYABEY 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002087
23 A324 SUDENAZ ÇAKIR 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040-500083
24 A325 ÇAĞLA ATALAYMAN 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40
25 A326 DERİN KARCIOĞLU 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002159
26 A327 ELİF KAVAKLI 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-11
27 A328 İREM ÜNVEREN 2006 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002059
28 A329 NEHİR ATALAYMAN 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002209
29 A330 NEHİR KURTULMUŞ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002073
30 A331 ELA KÖSEOĞLU 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-29
31 A332 AYSU ÇAKMAK 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-30
32 A333 NİSA TEKÇE 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002030
33 A334 YAĞMUR TAVUS 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002075
34 A335 BİLGE ÇAĞLA TOPGAÇ 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002100
35 A336 IŞIK KARGIN 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002066
36 A337 AYCAN KOŞAR 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002046
37 A338 BERRA PAMUK 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-126
38 A339 TUTKU SIR DİRİKŞAN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-127
39 A340 ADA KARANFİL 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002063
40 A341 CEYLİN LARA GÜNAYDIN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002049
41 A342 SILA DENLİ 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-128
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A500 NARİN YAREN ÇELİK 2005 Türkiye Ferdi 17-40-000403
2 A501 EVLA DÜNDAR 2005 Türkiye Gelibolu Spor Kulübü 17-40-000462
3 A503 ASLI ÜRPEKLİ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-16
4 A504 DAMLA ÖZCAN 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-18
5 A505 ADA ERİŞ 2005 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002019
6 A507 YOSUN TUTUM 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000405
7 A508 LARA ÇİNKO 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000372
8 A510 GÜLCE TEMİZ 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002077
9 A511 BERRA YAVUZ 2005 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002080
10 A512 SERRA AKGUN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-128
11 A513 ESMA UZUNORMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-126
12 A516 ELİF EDA ÇALLI 2005 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000320
13 A517 CEREN SERBEZ 2005 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000324
14 A518 HAVİN ADA ÇATALDEĞİRMEN 2004 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000464
15 A519 ELİF VARLI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002083
16 A522 İLKBEN ALMİLA SARITAŞ 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002102
17 A523 PARİS LAL KILIÇ 2004 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002221
18 A524 NİSA ŞAŞMAZER 2004 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000342
19 A525 EBRAR ÇALIŞKAN 2004 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-173
20 A526 SUDEN TURHEM 2004 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-268
21 A527 ÖZGE METİN 2004 Türkiye Ferdi 32-40-000054
22 A528 TUĞÇE ERGÜDER 2005 Türkiye Ferdi 17-40-000396
23 A529 ALARA TİMAGUR 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002039
24 A530 CANSU CESUR 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-118
25 A531 ELİF ÖZTÜRK 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-17
26 A533 ELİF NEHİR SAKALLI 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002024
27 A534 CEREN DEMİR 2004 Türkiye Ferdi 16-40-365
28 A535 NEHİR GÜNDOĞDU 2004 Türkiye Ferdi 07-40-002176
29 A536 NEHİR GÜNGÖR 2004 Türkiye Ferdi 07-40-002177
30 A537 NUR ÜŞENMEZ 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002026
31 A538 CEYDA AKTÜRK 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002028
32 A539 İLAYDA ŞAHİN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-131
33 A540 ADASU KARAHAN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-132
34 A541 ECREN KILIÇ 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-135
35 A542 EDA ERGİN 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-136
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 251 CİHAN BÜDÜN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002030
2 252 BATURALP POLATCI 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002103
3 253 MUZAFFER GÜR 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002026
4 262 ANIL ŞENTÜRK 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-7
5 263 UFUK ULAŞ TOKAT 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-6
6 264 IBRAHİM MEHMEDOĞLU 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-35
7 266 KAAN ESAT DİNÇER 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-8
8 267 MEHMET FATİH DAVRAN 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002022
9 273 EFE DÖKMECİ 2003 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002031
10 275 SEÇKİN KURTALAN 2002 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002192
11 276 BORA ÖZBORAOĞLU 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002021
12 283 GÖRKEM SAĞUT 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002040
13 284 BARTU ÖREN 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002031
14 285 FATİH ERDİNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002014
15 286 HİKMET İLKER ÇİFCİ 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-130
16 287 MURAT ÖZDEN 2002 Türkiye Ferdi 123
17 288 BERKAY KORUYUCU 2003 Türkiye Ferdi 06-40-002123
18 289 YAVUZ ANLAŞAN 2003 Türkiye Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 16-
19 290 MERT UMUT ASLANTAŞ 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40500-141
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 352 İLAYDA ALADA 2002 Türkiye Ferdi 17-40-000419
2 353 İPEK EYLÜL ERAVCI 2003 Türkiye Ferdi 17-40-000367
3 354 ÇİSEL BAHAR 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-9
4 355 CEREN DİNÇER 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-10
5 356 MELİKE YILMAZ 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002021
6 358 EYLÜL BİCE 2002 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002083
7 359 ÖZNUR MURÇAK 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-216
8 360 GÖZDE AGAYA 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-141
9 364 SELİN EYİPOĞLU 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-72
10 365 SUDENUR KALÇI 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002061
11 366 ELİF MANİSA 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002032
12 367 NAZİK TUBA KESTEL 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002057
13 370 BEYZA CESUR 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-114
14 371 SAFANUR BACAK 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-349
15 372 ALEYNA TUĞÇE ÖZER 2002 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-119
16 373 DOĞA DALGIÇ 2002 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-40-00112211
17 374 SERAY GÖÇMENOĞLU 2002 Türkiye Ferdi 16-40-364
GENÇ ERKEKLER (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 104 MUHAMMET BERTUĞ POLATÇI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002086
2 109 ENES KIZILCIK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001993
3 115 SERCAN GÜNGÖR 1999 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-323
4 117 YUNUS ÇALIŞKAN 2001 Türkiye Bursa Yüzme İhtisas Spor Kulübü 16-40-337
5 118 AHMET BERK KOŞCAĞIZ 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002056
6 119 HASAN ENES YAVUZ 2000 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-343
7 120 MURAT BULUŞ 2001 Türkiye Ferdi 06-40-002170
8 121 BARAN AKTAN 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001985
9 122 OSMAN NURİ KANIGÜR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001988
10 123 BERKAY MUTLU 2000 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-352
11 124 EMİRHAN YALÇIN 2001 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002056
12 125 ADİLCAN ADISANOĞLU 1998 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002044
13 126 KAAN ÇAKIR 1999 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-001963
14 127 SEMİH ÖZGÜR 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-0
15 128 EMRE ÖZTÜRK 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-1
16 129 EMRE ALTUNAY 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-2
17 130 EMRE TERZİOĞLU 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-3
18 131 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002048
19 132 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001983
20 133 UĞUR KURT 1999 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-256
21 134 SERKAN SEZER 2000 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-257
22 135 AHMET BURAK IŞIK 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-210
23 136 ATAKAN KÖYDEN 2001 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002101
GENÇ BAYANLAR (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 203 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000349
2 204 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000362
3 206 SILA ÖZDEMİR 2001 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002027
4 217 BİRSU ULKAT 2001 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002000
5 219 EREL ÖZGÜR 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-4
6 220 BEYZA VATANSEVER 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-5
7 221 CEMRE ANAR 2001 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-40-
8 222 ECEM SERBEZ 2001 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000600
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 10 SADIK AHMET BOYNUEĞRİ 1997 Türkiye Ferdi 07-40-001962
2 10 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
3 18 GÜLTİĞİN ER 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-001986
4 2 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001972
5 22 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-000053
6 26 CENK YİĞİT MERİÇ 1992 Türkiye Ferdi 11-40-000001
ELİT BAYANLAR (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 73 ECE BAKICI 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-001939
2 74 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 3540002193
19+ ERKEKLER (1993 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 705 AHMET CAN DOĞAN 1997 Türkiye Ferdi 35-40-001195
2 711 FURKAN İLHAN ALTINTAŞ 1996 Türkiye Ferdi 34 0123
3 720 TAHSİN DENİZ SARAÇ 1995 Türkiye Ferdi
4 740 ÇAĞRI YÜKSEL 1996 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000018
5 742 EREN AKDAĞ 1993 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001952
25+ ERKEKLER (1988 - 1992)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 729 EMRE YAZICI 1988 Türkiye Ferdi 06-002150
2 733 AHMET BARAZİ 1988 Türkiye Ferdi 07-40-002168
30+ ERKEKLER (1983 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 656 ŞEREF METE DİNÇER 1983 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-000974
2 703 UFUK TÜRKOĞLU 1983 Türkiye Ferdi 34-40-002289
3 704 ÇAĞRI ÇALIŞKAN 1985 Türkiye Ferdi 35-40-002216
4 706 SABRİ YİĞİT ÜFLER 1986 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-001935
5 712 DENİZ YILMAZ 1985 Türkiye Ferdi 35-40-002161
6 715 BARIŞ İLHAN 1987 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40-002215
7 716 DUYGUN YURTERİ 1984 Türkiye Ferdi 34-40-000131
8 719 EMRAH KARABOĞA 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-45-003742
9 722 OĞUZ BODUR 1986 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-002071
10 736 EMİN MERT ŞİŞMAN 1986 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-002070
35+ ERKEKLER (1978 - 1982)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 699 SEÇKİN EREN 1982 Türkiye Ferdi 34-40-002532
2 700 ENGİN TUNCEL 1982 Türkiye Ferdi 34-40-002543
3 702 MERT AĞAN 1979 Türkiye Ferdi 34-40-002344
4 709 HÜSEYİN ÜMİT HATIP 1981 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002005
5 714 ÖZGÜN GÖRKEM GÜNDOĞDU 1979 Türkiye Ferdi 07-40-002080
6 724 MEHMET FATİH ALASYA 1979 Türkiye Ferdi 42-40-000039
7 730 UMUT NEPTON 1979 Türkiye Ferdi 09-40-000075
8 731 SAMET ÖNDER 1982 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002021
9 739 RIFAT ATASOY 1981 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-002037
10 743 HÜSEYİN AYDIN AKTAŞ 1981 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40002004
40+ ERKEKLER (1973 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 658 KUTLUHAN ÖZKUNT 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-000875
2 701 MUSTAFA GÖĞEBAKAN 1975 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002029
3 708 BÜLENT DELBIÇAKOĞLU 1975 Türkiye Ferdi 0740002162
4 710 BURAK BAKIRSOY 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 34-40-001006
5 717 ATAMAN ŞEKERCİ 1974 Türkiye Ferdi 07-40-002082
6 718 EGE MUSTAFA BATTAL 1975 Türkiye Ferdi 34-40-000789
7 728 ALPER ADAŞ 1977 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 0704002084
8 732 ENVER BOĞA 1977 Türkiye Ferdi 0740002003
9 735 NECATİ ŞEVİK 1977 Türkiye Erdemli Spor Kulübü 33-40-000046
45+ ERKEKLER (1968 - 1972)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 628 KEREM ÖMER ERTEN 1968 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 3540001216
2 633 GÖKHAN BİLGEN 1972 Türkiye Ferdi 35-40-002121
3 688 MEHMET SEÇİLMİŞ 1968 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000428
4 692 ADNAN ONAR 1971 Türkiye Ferdi 32-45-001296
5 707 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-40-001932
6 725 ALİ İBRAHİM ÖZ 1972 Türkiye Ferdi 07-40-001974
7 726 ADİL UÇARCI 1970 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001947
8 727 MUSTAFA ÇELİK 1968 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-040001976
9 734 M.SADIK PÖHRENK 1971 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002063
10 737 AHMET MURAT ERBELGER 1969 Türkiye Adalar Su Sporları Kulübü 34-40-000949
11 738 GÖKHAN AKKOYUNLU 1971 Türkiye Ferdi 07-40-002173
12 741 AHMET ALP BORAK 1972 Türkiye Ferdi 3440002574
50+ ERKEKLER (1963 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 713 TUĞRUL PINAR 1966 Türkiye Ferdi 35-40-002103
2 721 FERİDUN ÖZDAMAR 1966 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-001026
55+ ERKEKLER (1958 - 1962)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 611 SELAMİ AKSOY 1960 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 35-4500003651
2 636 MELİH IŞIKÇI 1961 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-40-001914
3 723 ERHAN ÖCAL 1961 Türkiye Ferdi 07-40-002158
60+ ERKEKLER (1948 - 1957)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 691 AYHAN AKBAY 1951 Türkiye Ferdi 32-40-000001
19+ BAYANLAR (1988 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 463 ESİN AKKARTAL 1992 Türkiye Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 35-40-001272
2 470 ZEYNEP KOCADON 1990 Türkiye Ferdi 3440002562
3 477 DİLAN ACAR 1989 Türkiye Ferdi 3440002200
4 478 ÇİĞDEM GÜLGEÇ 1989 Türkiye Ferdi 07-40-002174
30+ BAYANLAR (1978 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 456 DOLUNAY SOYKAN DİNÇER 1982 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-002092
2 457 EGEM SENA KORKUT 1981 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-002119
3 458 HARİKA HOSGOZ 1981 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-002120
4 459 SEMA DOĞA ÇAPANOĞLU 1978 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 3540001250
5 467 BERRAK IRMAK 1982 Türkiye Ferdi 74-40-000001
6 468 GİZEM ÇALIŞKAN 1987 Türkiye Ferdi 35-40-002217
7 471 ÇİĞDEM TEKER 1982 Türkiye Ferdi 07-40-002170
8 472 ÖZGE SOYTÜRK 1986 Türkiye Ferdi 07-40-002172
9 475 SELCAN HATTISARI 1985 Türkiye Ferdi 07-40-002073
40+ BAYANLAR (1968 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 466 NAİME TAŞDEMİR 1972 Türkiye Ferdi 0740002169
2 469 ESRA DENİZ TARHAN 1972 Türkiye İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 35-40-002196
3 473 EBRU BATTAL 1971 Türkiye Ferdi 34-40-002198
4 474 ÇİĞDEM KALAYCIOĞLU 1977 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002156
5 476 PINAR PÖHRENK 1973 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002109
HALK TRİATLONU (1957 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 H125 UMİT SUKRU YAZİCİ 1968 Türkiye Ferdi 07.45.002019
2 H127 RIZA SERDAĞ MANDACI 1977 Türkiye Ferdi 2000
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77