Sayfayı Yazdır
DİDİM TRİATLONU (07 Mayıs 2017 Pazar)
6-7 Mayıs 2017
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  AYDIN DİDİM
 Yarışma Kategorisi  Elit, Genç, Yıldız, Minikler, Halk Triatlonu
   
Sprint Puanlı
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A01 YAMAN ANLAŞAN 2008 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000329
2 A2 SARPER CANER 2008 Türkiye Ferdi 11111
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A201 İLKE HÜSEYİN AKBAY 2006 Türkiye Ferdi 17-40-000460
2 A203 ARDA AKAR 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-10
3 A204 BURAK VATANSEVER 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-11
4 A205 TÜRKER BAHAR 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-13
5 A209 EFİM BALALAESHNİKOV 2006 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002111
6 A219 MUHAMMED EMİR KAYNARCA 2006 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000152
7 A220 ÇINAR ŞİMŞİRLİ 2006 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000319
8 A221 ADA YAVUZ 2006 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000318
9 A224 FARUK EMRE KUŞ 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-12
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A404 YUNUS EMRE KAPSIZ 2004 Türkiye Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 41-40-000436
2 A405 ETHEM DÖNMEZ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-8
3 A410 DOĞAN TÜRELİ 2004 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002154
4 A411 HÜSEYİN ONAY 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002153
5 A412 BAHRİ DAĞCI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002059
6 A413 ENES KAYA 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002024
7 A414 ARDA EFE ÜÇKARDEŞLER 2005 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000064
8 A415 ARDA ERYILMAZ 2005 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000054
9 A429 BARTU OKAN MERAL 2004 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000317
10 A431 ALPER SERTAÇ GÜNDÜZ 2004 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000073
11 A433 İBRAHİM EMİR KARACA 2005 Türkiye Hira Spor 34-40-000305
12 A434 TOLGA TÜRKSEVER 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-9
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A100 CEREN BAŞARAN 2008 Türkiye Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 16-40-000335
2 A101 SELİN BAŞARAN 2008 Türkiye Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 16-40-000336
3 A102 SELEN BAYRAK 2008 Türkiye Ferdi 17-40-000429
4 A103 SUDEM TÜLÜMEN 2008 Türkiye Ferdi 17-40-000447
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A300 ÖZÜMSU AKTAN 2006 Türkiye Ferdi 17-40-000370
2 A304 CEMRE CİVELEK 2006 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000321
3 A307 NİSA İREM EYVAZ 2007 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002163
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A500 NARİN YAREN ÇELİK 2005 Türkiye Ferdi 17-40-000403
2 A501 EVLA DÜNDAR 2005 Türkiye Gelibolu Spor Kulübü 17-40-000462
3 A509 EMINE ERKMEN 2004 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000057
4 A516 ELİF EDA ÇALLI 2005 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000320
5 A517 CEREN SERBEZ 2005 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000324
6 A519 ELİF VARLI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002083
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 251 CİHAN BÜDÜN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002030
2 252 BATURALP POLATCI 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002103
3 253 MUZAFFER GÜR 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002026
4 261 BARIŞ ÇELİK 2003 Türkiye Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 41-40-000437
5 262 ANIL ŞENTÜRK 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-4
6 263 UFUK ULAŞ TOKAT 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-3
7 264 İBRAHİM MEHMEDOĞLU 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-5
8 265 KENAN EGEMEN BİLGİN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-6
9 266 KAAN ESAT DİNÇER 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-7
10 278 METEHAN ERDİ 2003 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000052
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 352 İLAYDA ALADA 2002 Türkiye Ferdi 17-40-000419
2 353 İPEK EYLÜL ERAVCI 2003 Türkiye Ferdi 17-40-000367
GENÇ ERKEKLER (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 102 AHMET BERK KOŞCAĞIZ 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002056
2 103 FABİAN MERT WİNTER 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002016
3 104 EMIRHAN TİRAK 2001 Türkiye Hira Spor 34-
4 104 MUHAMMET BERTUĞ POLATCI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002086
5 106 SEFIK OGUZALP DOYURAN 2001 Türkiye Hira Spor 34,
6 107 HARUN ARAP 2001 Türkiye Hira Spor 34-40...
7 110 FERHAT ENSAR GÜVEN 2000 Türkiye Yeşilovaspor 61-40-000031
8 111 MERT OĞULCAN YILMAZ 2000 Türkiye Yeşilovaspor 61-40-000030
9 119 SEMİH ÖZGÜR 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-0
10 120 EMRE ÖZTÜRK 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-1
11 127 MERT OGUZHAN AGIRGÜN 2001 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000033
12 129 NURİCAN YAŞAR 2001 Türkiye Ferdi 09-40-000070
13 130 TUNCER TEMİZ 2000 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001965
14 131 OSMAN NURİ KANIGÜR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001988
15 136 EMRE TERZİOĞLU 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-2
16 142 BARAN AKTAN 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001985
17 143 KENAN CAN ALPAT 2001 Türkiye Hira Spor 34-40.
18 144 BATUHAN YILMAZ 1999 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000051
19 145 GÜRHAN ÖZKAN 2001 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000065
20 146 ENES ERGENE 2001 Türkiye Ferdi 45-40-000026
GENÇ BAYANLAR (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 202 SARAH ALARA İŞKİN 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002043
2 203 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000349
3 204 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000362
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 10 YASİN KAYMAK 1984 Türkiye İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 123456
2 10 FUĞGAN ARIK 1980 Türkiye Hira Spor 34,40,00304
3 10 CEM ŞİŞMAN 1989 Türkiye Ferdi 61-40-000026
4 10 FIRAT DİZMAN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 3904000001
5 10 MEHMET ERGİN TURANLİ 1974 Türkiye Ferdi
6 10 SADIK AHMET BOYNUEĞRİ 1997 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001962
7 10 ZAFER MUTLU 1968 Türkiye Ferdi 35- 02-015855
8 14 OKTAY YUMAK 1977 Türkiye Yeşilovaspor 61-40-000011
9 19 ÖMER YUMAK 1977 Türkiye Yeşilovaspor 61-40-000018
10 2 ZÜLFÜ KARABULUT 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001972
11 26 CENK YİGİT MERİÇ 1992 Türkiye Ferdi 11-40-000001
12 27 TOLE PASAGJER 1985 Türkiye Ferdi 3459626
ELİT BAYANLAR (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 72 ESRA NUR GÖKÇEK 1996 Türkiye Ferdi 3540002009
2 75 ESRA DENİZ TARHAN 1972 Türkiye İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 35-40-002196
HALK TRİATLONU (1957 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 H104 TOLGA BUDAK 1996 Türkiye Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 16-40-000305
2 H105 ALTAN UYSAL 1976 Türkiye Ferdi 6644
3 H106 CÜNEYT CANER 1971 Türkiye Ferdi 7336
4 H109 ADNAN ERİM 1961 Türkiye Ferdi 34-40-002323
5 H110 AHMET MEREV 1974 Türkiye Ferdi 34-40-002398
6 H113 SELÇUK KURUN 1982 Türkiye Ferdi H111
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77