Sayfayı Yazdır
DİDİM TRİATLONU (07 Mayıs 2017 Pazar)
6-7 Mayıs 2017
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  AYDIN DİDİM
 Yarışma Kategorisi  Elit, Genç, Yıldız, Minikler, Halk Triatlonu
   
Sprint Puanlı
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A01 YAMAN ANLAŞAN 2008 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000329
2 A2 SARPER CANER 2008 Türkiye Ferdi 11111
3 A3 CAN BAKIRSOY 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002187
4 A4 EFE ÖZTÜRK 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-2222
5 A5 DORUK TOPALOĞLU 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002085
6 A6 DORUK ÖZER 2009 Türkiye Altay Spor Kulübü 35408001914
7 A7 ABDULLAH YILDIRIM 2009 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000467
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A201 İLKE HÜSEYİN AKBAY 2006 Türkiye Ferdi 17-40-000460
2 A203 ARDA AKAR 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-10
3 A204 BURAK VATANSEVER 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-11
4 A205 TÜRKER BAHAR 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-13
5 A209 EFİM BALALAESHNİKOV 2006 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002111
6 A212 AHMET BAHÇIVAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000120
7 A213 YUSUF EFE TAŞDELEN 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000236
8 A218 EGEMEN NİCHOLAS MARTİN 2006 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002032
9 A219 MUHAMMED EMİR KAYNARCA 2006 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000152
10 A220 ÇINAR ŞİMŞİRLİ 2006 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000319
11 A221 ADA YAVUZ 2006 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000318
12 A224 FARUK EMRE KUŞ 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-12
13 A225 MİKAİL İSMET AKKIZ 2007 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002075
14 A226 EGE KIZILELMA 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35406001914
15 A227 MEHMET AYDIN 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002042
16 A228 TÜRKER KEMAL KIYAK 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002030
17 A229 FURKAN ALİOSMAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000240
18 A230 MERT ERTAN CESUR 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000148
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A400 ABDURRAHMAN YAZICI 2004 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000099
2 A404 YUNUS EMRE KAPSIZ 2004 Türkiye Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 41-40-000436
3 A405 ETHEM DÖNMEZ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-8
4 A407 EMİRHAN ÇAKIR 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002018
5 A410 DOĞAN TÜRELİ 2004 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002154
6 A411 HÜSEYİN ONAY 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002153
7 A412 BAHRİ DAĞCI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002059
8 A413 ENES KAYA 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002024
9 A414 ARDA EFE ÜÇKARDEŞLER 2005 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000064
10 A415 ARDA ERYILMAZ 2005 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000054
11 A417 HASAN ERDOĞAN 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002011
12 A418 ÇAĞATAY UÇAR 2005 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002029
13 A419 SERGEN MEMİŞ 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000251
14 A420 KEREM DÖNMEZ 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000129
15 A421 MUSTAFA SÜRÜCÜ 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000315
16 A422 KAAN ENGİN 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000131
17 A424 HASAN YAĞIZ ULUĞ 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000316
18 A426 EGEHAN RÜZGAR ARICI 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000116
19 A429 BARTU OKAN MERAL 2004 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000317
20 A430 YUSUF OSMAN ATAÇ 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002101
21 A431 ALPER SERTAÇ GÜNDÜZ 2004 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000073
22 A432 ARDA ARICI 2005 Türkiye Ferdi 35-77664545
23 A433 İBRAHİM EMİR KARACA 2005 Türkiye Hira Spor 34-40-000305
24 A434 TOLGA TÜRKSEVER 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-9
25 A435 EKİM DENİZ TUNÇEL 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002078
26 A436 GÜNEY VAN BAVEL 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002139
27 A437 BERKAY KÖKSALDI 2004 Türkiye Altay Spor Kulübü 35403001914
28 A438 AHMETCAN ARSLAN 2004 Türkiye Altay Spor Kulübü 35404001914
29 A439 BUĞRAHAN YÜZAK 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 35405001914
30 A440 ALPEREN KESİMLİ 2004 Türkiye Altay Spor Kulübü 35407001914
31 A441 TAHA EREN COŞKUN 2005 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002059
32 A442 ATİLLA ZORLU 2005 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002035
33 A443 BURAK SÖYLEMEZ 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000000000
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A100 CEREN BAŞARAN 2008 Türkiye Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 16-40-000335
2 A101 SELİN BAŞARAN 2008 Türkiye Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 16-40-000336
3 A102 SELEN BAYRAK 2008 Türkiye Ferdi 17-40-000429
4 A103 SUDEM TÜLÜMEN 2008 Türkiye Ferdi 17-40-000447
5 A104 DAMLA İNCE 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002054
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A300 ÖZÜMSU AKTAN 2006 Türkiye Ferdi 17-40-000370
2 A303 RANA YAVUZ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002034
3 A304 CEMRE CİVELEK 2006 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000321
4 A307 NİSA İREM EYVAZ 2007 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002163
5 A308 YAĞMUR ÖZKARANLIK 2006 Türkiye Ferdi 16-40-000344
6 A309 HAVİN DUMAN 2006 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002096
7 A310 NAZ ASLANDOĞDU 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002041
8 A311 ELİF GÜNCAN 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002051
9 A312 RÜYA COŞKUN 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002069
10 A313 ELİF DURU SEFERLER 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002052
11 A314 DENİZ ABASIZLAR 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-00000000
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A500 NARİN YAREN ÇELİK 2005 Türkiye Ferdi 17-40-000403
2 A501 EVLA DÜNDAR 2005 Türkiye Gelibolu Spor Kulübü 17-40-000462
3 A505 ADA ERİŞ 2005 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002019
4 A506 NEVRA BAŞAK SAATLİ 2004 Türkiye Ferdi 17-40-000368
5 A507 YOSUN TUTUM 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000405
6 A508 LARA ÇİNKO 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000371
7 A509 EMINE ERKMEN 2004 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000057
8 A510 GÜLCE TEMİZ 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002077
9 A511 BERRA YAVUZ 2005 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002080
10 A512 SERRA AKGÜN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000128
11 A513 ESMA UZUNORMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000126
12 A514 RABİYE ALİOSMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000241
13 A516 ELİF EDA ÇALLI 2005 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000320
14 A517 CEREN SERBEZ 2005 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000324
15 A518 HAVİN ADA ÇATALDEGİRMEN 2004 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000464
16 A519 ELİF VARLI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002083
17 A522 İLKBEN ALMİLA SARITAŞ 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002102
18 A523 PARİS LAL KILIÇ 2004 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-001111
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 251 CİHAN BÜDÜN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002030
2 252 BATURALP POLATCI 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002103
3 253 MUZAFFER GÜR 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002026
4 255 MELİH ORKUN ORHAN 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000097
5 261 BARIŞ ÇELİK 2003 Türkiye Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 41-40-000437
6 262 ANIL ŞENTÜRK 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-4
7 263 UFUK ULAŞ TOKAT 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-3
8 264 İBRAHİM MEHMEDOĞLU 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-5
9 265 KENAN EGEMEN BİLGİN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-6
10 266 KAAN ESAT DİNÇER 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-7
11 267 MEHMET FATİH DAVRAN 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002022
12 268 BURÇAK ÖZER 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002016
13 270 ALPER BAYAR 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000440
14 272 HAKAN TUNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002010
15 273 EFE DÖKMECİ 2003 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002031
16 275 SEÇKİN KURTALAN 2002 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002192
17 276 BORA ÖZBORAOĞLU 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-42500-123456
18 277 KIVANÇ ŞAHİNKAYA 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-00088774
19 278 METEHAN ERDİ 2003 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000052
20 279 EMİR ARACI 2003 Türkiye Ferdi 35-00348754
21 280 EGE KARAÇETİN 2003 Türkiye Ferdi 35-03876542
22 281 ÖMER GÜRER 2002 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-40-000028
23 282 TUNA OZDUR 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-767783833
24 283 GÖRKEM SAĞUT 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002040
25 284 BARTU ÖREN 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002031
26 285 FATİH ERDİNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002014
27 286 HİKMET İLKER ÇİFCİ 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-0000000000
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 351 İPEK ŞAR 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000091
2 352 İLAYDA ALADA 2002 Türkiye Ferdi 17-40-000419
3 353 İPEK EYLÜL ERAVCI 2003 Türkiye Ferdi 17-40-000367
4 356 MELİKE YILMAZ 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002021
5 357 DAMLA ERGÜN 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000401
6 358 EYLÜL BİCE 2002 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-140-002083
7 359 ÖZNUR MURÇAK 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000216
8 360 GÖZDE AGAYA 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000141
9 363 ZEYNEP UÇARSOY 2003 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-76767848
10 364 SELİN EYİPOĞLU 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000072
11 365 SUDE NUR KALÇI 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002061
12 366 ELİF MANİSA 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002032
13 367 NAZİK TUBA KESTEL 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002057
14 368 YAREN NUR ÇAĞSAL 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000
15 369 ÇIĞIL UZUN 2002 Türkiye Ferdi 34-40-002322
GENÇ ERKEKLER (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 102 AHMET BERK KOŞCAĞIZ 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002056
2 103 FABİAN MERT WİNTER 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002016
3 104 EMIRHAN TİRAK 2001 Türkiye Hira Spor 34-
4 104 MUHAMMET BERTUĞ POLATCI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002086
5 105 MEHMET ALPER GÜNEY 2000 Türkiye Hira Spor 34-09-003299
6 106 SEFIK OGUZALP DOYURAN 2001 Türkiye Hira Spor 34,
7 107 HARUN ARAP 2001 Türkiye Hira Spor 34-40...
8 108 EROLCAN PERÇİNER 2001 Türkiye Ferdi 06-40-002164
9 109 YUNUS EMRE GEÇER 2000 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000100
10 110 FERHAT ENSAR GÜVEN 2000 Türkiye Yeşilovaspor 61-40-000031
11 111 MERT OĞULCAN YILMAZ 2000 Türkiye Yeşilovaspor 61-40-000030
12 118 İRFAN ÖZDEMİRCİ 1998 Türkiye Hira Spor 3440
13 119 SEMİH ÖZGÜR 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-0
14 120 EMRE ÖZTÜRK 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-1
15 123 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001983
16 127 MERT OGUZHAN AGIRGÜN 2001 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000033
17 129 NURİCAN YAŞAR 2001 Türkiye Ferdi 09-40-000070
18 130 TUNCER TEMİZ 2000 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001965
19 131 OSMAN NURİ KANIGÜR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001988
20 132 SERHAT TAŞLI 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000048
21 133 AHMET BURAK IŞIK 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000210
22 135 SERKAN SEZER 2000 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000257
23 136 EMRE TERZİOĞLU 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-2
24 142 BARAN AKTAN 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001985
25 143 KENAN CAN ALPAT 2001 Türkiye Hira Spor 34-40.
26 144 BATUHAN YILMAZ 1999 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000051
27 145 GÜRHAN ÖZKAN 2001 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000065
28 146 ENES ERGENE 2001 Türkiye Ferdi 45-40-000026
29 147 YUSUF ATEŞ 1998 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000046
30 148 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-0876543255
31 149 Z.BERKAY GÜNGÖR 1998 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000102
32 150 GÖRKEM KOCATÜRK 1998 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000101
33 151 HAKAN YASSIKAYA 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35402001914
34 152 EMİRHAN YALÇIN 2001 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002056
35 153 ADİLCAN ADISANOĞLU 1998 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002044
36 154 KAAN ÇAKIR 1999 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 1040001963
37 155 ENES KIZILCIK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001993
38 156 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001982
39 157 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000242
40 158 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002048
41 159 BERKAY MUTLU 2000 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000000007
42 160 SERCAN GÜNGÖR 1999 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000323
43 161 UĞUR KURT 1999 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000256
GENÇ BAYANLAR (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 201 BÜŞRA MEŞELİ 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000443
2 202 SARAH ALARA İŞKİN 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002043
3 203 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000349
4 204 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000362
5 205 BÜŞRA KEBELİ 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000454
6 206 SILA ÖZDEMİR 2001 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 0740002027
7 208 ECE BİLGE SEYHAN 2001 Türkiye Ferdi 35-0087654
8 209 LİDİYA KRAVTSOVA 1999 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-40-000027
9 210 İZGİ AKKEÇELİ 2000 Türkiye Ferdi 35-000876543
10 211 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR 2001 Türkiye Ferdi 35-09854322
11 212 GÖRKEM SILA KORKMAZ 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-00088765
12 213 EZGİ SEVCAN USTABAŞ 2001 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-09887654748
13 214 MERVE AYBÜKE ŞEN 1999 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000082
14 215 CEREN ÖZKOÇ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 354401001914
15 216 ECE ÖRNEK 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 3540001914
16 217 BİRSU ULKAT 2001 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002000
17 218 İLAYDA KARA 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001933
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 10 ALİ MUTLU 1995 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-001935
2 10 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 35-40-000065
3 10 ALİ YILDIZ 1984 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-40-001091
4 10 KUTLUHAN ÖZKUNT 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-000875
5 10 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
6 10 AHMET CAN KALYONCU 1995 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000065
7 10 YASİN KAYMAK 1984 Türkiye İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 123456
8 10 FUĞGAN ARIK 1980 Türkiye Hira Spor 34,40,00304
9 10 FIRAT DİZMAN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 3904000001
10 10 MEHMET ERGİN TURANLİ 1974 Türkiye Ferdi
11 10 SADIK AHMET BOYNUEĞRİ 1997 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001962
12 10 CEM ŞİŞMAN 1989 Türkiye Ferdi 61-40-000026
13 10 ZAFER MUTLU 1968 Türkiye Ferdi 35- 02-015855
14 12 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
15 14 OKTAY YUMAK 1977 Türkiye Yeşilovaspor 61-40-000011
16 18 GÜLTİĞİN ER 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-001986
17 19 ÖMER YUMAK 1977 Türkiye Yeşilovaspor 61-40-000018
18 2 ZÜLFÜ KARABULUT 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001972
19 22 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-000053
20 26 CENK YİGİT MERİÇ 1992 Türkiye Ferdi 11-40-000001
21 27 TOLE PASAGJER 1985 Türkiye Ferdi 3459626
22 8 BAHADIR PİRİK 1995 Türkiye Ferdi 17-40-000418
23 9 SEMİH ŞENOĞUL 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000079
ELİT BAYANLAR (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 71 BUSE AYGÜN 1997 Türkiye Ferdi 17-40-000459
2 72 ESRA NUR GÖKÇEK 1996 Türkiye Ferdi 3540002009
3 73 ECE BAKICI 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-001939
4 74 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 3540002193
5 75 ESRA DENİZ TARHAN 1972 Türkiye İzmir-Gaziemir Atletizm Spor Kulübü 35-40-002196
HALK TRİATLONU (1957 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 H104 TOLGA BUDAK 1996 Türkiye Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 16-40-000305
2 H105 ALTAN UYSAL 1976 Türkiye Ferdi 6644
3 H106 CÜNEYT CANER 1971 Türkiye Ferdi 7336
4 H109 ADNAN ERİM 1961 Türkiye Ferdi 34-40-002323
5 H110 AHMET MEREV 1974 Türkiye Ferdi 34-40-002398
6 H113 SELÇUK KURUN 1982 Türkiye Ferdi H111
7 H114 CAGRI YÜKSEL 1996 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000018
8 H115 MELİH BOR 1997 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000021
9 H116 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-40-001932
10 H117 UMUT ÇAVUŞOĞLU 1979 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-40-000007
11 H118 İLKER KOCABAŞ 1984 Türkiye Ferdi
12 H120 FEYYAZ DÖNER 1989 Türkiye Ferdi 35 40 002198
13 H121 UĞUR TÜRK 1967 Türkiye Hira Spor 30-40-002412
14 H122 OKAN YALÇIN 1970 Türkiye Ferdi
15 H123 MİTHAT YILDIRIM 1966 Türkiye Ferdi
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77