Sayfayı Yazdır
Alanya Aquatlonu Türkiye Şampiyonası Finali (15 Ekim 2016 Cumartesi)
15-16 Ekim 2016
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Alanya / Antalya
 Yarışma Kategorisi  Minikler A1-A2-A3
   
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A01 TÜRKER BAHAR 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-01
2 A02 BATURAY DEMİR ATALAN 2008 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000201
3 A03 AHMET BAHÇIVAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000120
4 A04 MURAT KOCAMAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000207
5 A05 İHSAN BERK YAŞLI 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-519749
6 A06 DERİN DEMİRCİ 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002020
7 A07 ARDA AKÇAY 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002037
8 A08 BERK AKÇAY 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002038
9 A09 OGAN DORUK 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002033
10 A10 YALIN KANLIBAŞ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002036
11 A11 KAYA DENİZCİ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002078
12 A13 SEMİH EFE AĞACAN 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002077
13 A14 YAĞIZALİ YILDIRIM 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002051
14 A15 UZAY TENLİ 2008 Türkiye Ferdi 35-0400011876
15 A16 MİKAİL İSMET AKKIZ 2007 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002075
16 A17 MERTCAN KOŞAR 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-519752
17 A19 BEREN YILDIZ 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-03
18 A20 YAMAN ANLAŞAN 2008 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000205
19 A22 MEHMET AYDIN 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002042
20 A23 KAAN GEDİKOĞLU 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-02
21 A27 TUĞRA YÜKSEL 2007 Türkiye Ferdi 06-40-002173
22 A28 BORA TAVUS 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-007070
23 A30 BORGA BABADOĞAN 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-001111
24 A33 ÖZGÜR YONCA 2007 Türkiye Ferdi 16-40-234
25 A34 ATAKAN TAŞDEMİR 2007 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-168
26 A35 ALPER ALADEMİROĞLU 2007 Türkiye Ferdi 16-40-191
27 A36 HALİL İBRAHİM YILDIZ 2007 Türkiye Ferdi 16-40-192
28 A37 FURKAN ALİOSMAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000240
29 A44 ALPER BÜYÜKSEFİL 2008 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-196
30 A45 EFE BARIŞ 2008 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-195
31 A46 ARSENİY DOĞUKAN KARAKOL 2008 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00801
32 A47 ÇAĞLAR ŞEREFLİOĞLU 2008 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00805
33 A48 ÇINAR ŞEREFLİOĞLU 2008 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00806
34 A53 BATIN KIVANÇ KURTULUŞ 2008 Türkiye Ferdi 16-40-253
35 A54 AYBARS ARAÇ 2008 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00802
36 A56 BARIN ARIKAN 2008 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00803
37 A57 YAMAÇ GÜRSAL 2008 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00804
38 A58 YUSUF KAĞAN KILIÇ 2007 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000259
39 A60 RÜZGAR ZİYA DURGUT 2008 Türkiye Ferdi 1640000261
40 A61 GÖRKEM MOLLA 2008 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-265
41 A63 ENGİNCAN ÜSKÜPLÜ 2007 Türkiye Ferdi 16-40-000270
42 A64 DORUK ADA ÇETİN 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-578965
43 A65 EGE DEMİR DEMİRTAŞ 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-0258963
44 A66 AHMET METEHAN KURU 2007 Türkiye Ferdi 0740002120
45 A67 KAAN VAHİT KÜLAHLI 2007 Türkiye Ferdi 0740002118
46 A68 EMRE ARICAN 2007 Türkiye Ferdi 0740002119
47 A69 YİĞİT BALIKÇIOĞLU 2008 Türkiye Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 16-40-000555
48 A70 CAN BAKIRSOY 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-009111
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A200 EMİR IŞIL 2006 Türkiye Ferdi 35-400012432
2 A202 MERT ŞENCAN 2006 Türkiye Ferdi 35-40002197
3 A203 ARDA ARACI 2005 Türkiye Ferdi 35-040001193
4 A204 DENİZ ÖZCAN 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-13
5 A205 KAAN MUTLU 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-12
6 A206 ERKAN ALTUNAY 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-09
7 A207 ARDA AKAR 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-08
8 A208 BURAK VATANSEVER 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-10
9 A209 BAHRİ DAĞCI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002059
10 A210 ENES KAYA 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002024
11 A211 TÜRKER KEMAL KIYAK 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002030
12 A212 ATİLLA ZORLU 2005 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002035
13 A213 FARUK EMRE KUŞ 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-11
14 A215 EKİM DENİZ TUNÇEL 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002078
15 A216 ARDA YILDIRIM 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002076
16 A217 KENAN CORA 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002055
17 A218 DENİZ ERŞİN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002054
18 A219 POYRAZ CAN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002040
19 A220 MERT DERİN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002050
20 A221 İSMAİL YİĞİT 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002043
21 A222 KUZEY ÖZDEM 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002052
22 A223 ATA KARAAĞAÇ 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002027
23 A224 EMİR COŞKUNSEVEN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-2024
24 A225 ENİS COŞKUNSEVEN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002025
25 A227 MELİH CANER ENGÜN 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000149
26 A228 MERT ERTAN CESUR 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000148
27 A229 KAAN ENGİN 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000131
28 A230 MUHAMMED KURT 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000127
29 A231 KEREM DÖNMEZ 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000129
30 A233 EGE TANYELİLER 2005 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002035
31 A234 OSMAN KEREM ATEŞ 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002070
32 A235 EGEMEN NİCHOLAS MARTİN 2006 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002032
33 A236 TUNA ALTUNBAŞ 2006 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002061
34 A237 ERTUĞRUL TAHA KARADAĞ 2006 Türkiye Hira Spor 34-40-000837
35 A238 MUSTAFA BERK TÜRK 2006 Türkiye Hira Spor 34-40-001010
36 A241 KORAY KORUYUCU 2006 Türkiye Ferdi 06-40-2172
37 A243 GÖKTUĞ MOLLA 2005 Türkiye Ferdi 16-40-232
38 A244 LKER UYGUÇ 2005 Türkiye Ferdi 16-40-223
39 A245 ÖMER ENES AKAR 2006 Türkiye Ferdi 16-40-228
40 A246 ARDA GOLUOĞLU 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002071
41 A247 TOPRAK MİNGAN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-001259
42 A248 ARDA AYDIN 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000147
43 A250 TAHA EREN COŞGUN 2005 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002059
44 A253 YUSUF EFE TAŞDELEN 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000236
45 A255 BERK TABAKOĞLU 2005 Türkiye Ferdi 16-44444
46 A256 YAŞAR TUNA AYYILDIZ 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002122
47 A257 BUĞRAHAN YÜZAK 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00813
48 A259 MERT ŞENGÜL 2006 Türkiye Ferdi 35-04O94693
49 A261 ÇAĞATAY UÇAR 2005 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002029
50 A262 ALPER TOLGA ÜNLÜ 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000122
51 A270 EGE ALTAN 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00814
52 A271 EMİR TEPEDELDİREN 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00815
53 A274 EMRE MUTLU 2005 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-266
54 A275 OLCAY UNAL 2006 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-263
55 A276 ŞENER AYBERK ŞAHİN 2006 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002106
56 A277 EFİM BALALAESHNIKOV 2006 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002111
57 A279 EGE PASAM ÇALIK 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00812
58 A280 DENİZ ÇABUK 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00816
59 A281 ALİBERK DELİBALTA 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00817
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A403 AFFAN TANER YILDIZ 2004 Türkiye Hira Spor 34-40-001055
2 A404 KENAN EGEMEN BİLGİN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-20
3 A405 KAAN ESAT DİNÇER 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-21
4 A407 CEFİ ALBER ÇİKUREL 2003 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-001257
5 A409 EMİR ARACI 2003 Türkiye Ferdi 35-040002016
6 A411 MERT VATANSEVER 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002027
7 A412 HAKAN TUNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002010
8 A417 EMİRHAN ÇAKIR 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002018
9 A420 UĞURKAN ÖZİŞSEVEN 2003 Türkiye Ferdi 35-040000984
10 A421 EGE ERCAN 2004 Türkiye Ferdi 35-04000234
11 A422 EGE KARAÇETİN 2003 Türkiye Ferdi 35-0400012876
12 A423 TOLGA TÜRKSEVER 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-25
13 A424 ETEM DÖNMEZ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-24
14 A426 GÖRKEM MUTLU 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-23
15 A429 GÖRKEM SAĞUT 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002040
16 A430 FATİH ERDİNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002014
17 A431 OĞUZHAN POLAT 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002038
18 A432 MEHMET CAN GÜLERDAĞ 2003 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002041
19 A433 EFE MERT ERGEÇ 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002069
20 A436 EMRE MURATOĞLU 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002057
21 A437 BORA ÖZBORAOĞLU 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002021
22 A439 SEYYİT FUAT AFİNDİ 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002029
23 A440 HİKMET İLKER ÇİFÇİ 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000130
24 A441 EGEHAN RÜZGAR ARICI 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000116
25 A442 EFE DÖKMECİ 2003 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002031
26 A446 BERKAY KORUYUCU 2003 Türkiye Ferdi 06-40-002123
27 A448 ENSAR MUSTAFA EKER 2004 Türkiye Ferdi 16-40-224
28 A449 EREN DİNÇ 2004 Türkiye Ferdi 16-40-226
29 A450 TUFAN TINIK 2004 Türkiye Ferdi 16-40-233
30 A451 EGEMEN MART 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-001219
31 A456 BERKTUĞ KARTAL 2004 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002060
32 A457 EMRE BULUT 2004 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002063
33 A458 KAŞİF EVRİM YÜKSEL 2003 Türkiye Ferdi 35-0443648
34 A459 YUNUS EREN KIZILCIK 2003 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002028
35 A461 ULAŞ GÜLER 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002099
36 A464 BARTU OKAN MERAL 2004 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000057
37 A466 EGE BAYEZİT 2004 Türkiye Ferdi 35-040001255
38 A467 İBRAHİM EMİR KARACA 2004 Türkiye Hira Spor 34-40-002281
39 A468 İSMAİL EFE EKŞİ 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002091
40 A469 BATURALP POLATCI 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002103
41 A471 HAKAN FİDAN 2003 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002097
42 A474 YAVUZ BATIN ÖNDER 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002128
43 A476 SERGEN MEMİŞ 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000251
44 A481 SERCAN BALIKÇIOĞLU 2003 Türkiye Bursa Yüzme İhtisas Spor Kulübü 16-40-000255
45 A482 DORUK ŞENGÜL 2003 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-248
46 A483 YUSUF OSMAN ATAÇ 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002101
47 A484 EFE CAN KAPLAN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-22
48 A487 BERKAY KÖKSALDI 2004 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00822
49 A488 AHMETCAN ARSLAN 2004 Türkiye Ferdi 35-40-00823
50 A489 ALPEREN KESİMLİ 2004 Türkiye Ferdi 35-40-00824
51 A490 ENES KARTALKIYI 2004 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-0000
52 A493 HASAN ERDOĞAN 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002011
53 A495 CELİL ŞENTÜRK 2004 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-267
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A102 AYSU ÇAKMAK 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-04
2 A103 AYŞE YAĞMUR CESUR 2008 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-06
3 A104 BAHAR VATANSEVER 2008 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-07
4 A105 ELA İMAMOPLU 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-05
5 A107 NAZ ASLANDOĞDU 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002041
6 A108 ELİF DURU SEFERLER 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002052
7 A109 ADA TEKİN 2007 Türkiye Ferdi 35-04000032
8 A111 LİDYA ÖZDEM 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-519750
9 A112 DURU ÇAKANŞİMŞEK 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002056
10 A113 DURU PINAR 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002058
11 A114 TURÇİN TULCA KONYALI 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002048
12 A115 CEREN DİDAR GEDİKOĞLU 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002047
13 A116 IŞIK KARGIN 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002066
14 A117 ECE NİSA TARIMAN 2007 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000432
15 A118 RANA YAVUZ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002034
16 A119 NİSA TEKÇE 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-2030
17 A120 NEHİR KURTULMUŞ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002073
18 A121 ELİF KAVAKLI 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002060
19 A122 YAĞMUR TAVUS 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-2075
20 A123 DAMLA İNCE 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002054
21 A124 ZEYNEP İLKEM KORKMAZ 2007 Türkiye Ferdi 35-040001186
22 A126 EDA ÖZRODOP 2007 Türkiye Ferdi 16-40-222
23 A128 DAMLA ŞEN 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002110
24 A129 BİLGE ÇAĞLA TOPGAÇ 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002100
25 A139 ADA ALTAN 2008 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00807
26 A140 IRMAK ÖZEL 2007 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00808
27 A148 ELİF DENİZ ŞEN 2007 Türkiye Ferdi 34-40-002333
28 A150 ECRİN YILDIZ 2007 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00809
29 A151 ASLI ZEYNEP KILIÇ 2007 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000258
30 A152 GÖKSU GÜMÜŞ 2007 Türkiye Ferdi 16-40-260
31 A153 DURU ATSÜREN 2008 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-198
32 A155 ZEYNEP ÖZERTAN 2008 Türkiye Ferdi 35-040001229
33 A156 SENA ERDEM 2007 Türkiye Ferdi 0740002121
34 A157 BEYZA KARADUMAN 2007 Türkiye Ferdi 0740002122
35 A158 YAĞMUR CEYLİN SARITAŞ 2007 Türkiye Ferdi 0740002123
36 A159 RÜYA COŞKUN 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002069
37 A160 ZEYNEP KAVAK 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002067
38 A161 NAZLI BURÇAK EKER 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002068
39 A162 ÖYKÜ AKIN 2007 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00810
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A301 LARA ÇİNKO 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000371
2 A303 YOSUN TUTUM 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000405
3 A305 ASYA AKSAKAL 2006 Türkiye Ferdi 35-040001230
4 A306 ADA ERİŞ 2005 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002019
5 A307 NİSA BEGÜM YILMAZ 2006 Türkiye Ferdi 35-040001279
6 A308 DAMLA ÖZCAN 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-14
7 A309 ELA MUTLU 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-15
8 A310 ELA KÖSEOĞLU 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-16
9 A311 ELİF VARLI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002083
10 A312 CEMRE CİVELEK 2006 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000140
11 A315 ELİF GÜNCAN 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002051
12 A317 GÜLCE TEMİZ 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002077
13 A318 ADA KARANFİL 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002063
14 A319 AYCAN KOŞAR 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002046
15 A321 CEYLİN LARA GÜNAYDIN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002049
16 A322 HELİN ARIKAN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-001275
17 A323 NEHİR SÜMER 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002042
18 A325 DOĞA ÇALIŞKAN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002053
19 A326 PELİN SEVER 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002064
20 A327 NUR ÜŞENMEZ 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002026
21 A328 CEYDA AKTÜRK 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002028
22 A329 BERRA YAVUZ 2005 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002080
23 A330 İREM ÜNVEREN 2006 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002059
24 A331 ELİF EDA ÇALLI 2005 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000060
25 A333 BERRA PAMUK 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002076
26 A334 KÜBRA SEÇKİN 2005 Türkiye Ferdi 16-40-227
27 A336 ALA NUR KARAGÖZLER 2006 Türkiye Ferdi 16-40-221
28 A337 İREM YOLCUOĞLU 2006 Türkiye Ferdi 16-40-229
29 A345 ELİF ÇILGI 2006 Türkiye Ferdi 35-04000186
30 A346 MELİS ÖNEN 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000439
31 A349 SUDENUR KENAR 2006 Türkiye Ferdi 34-40-002336
32 A351 İLKBEN ALMİLA SARITAŞ 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002102
33 A352 HAVİN DUMAN 2006 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002096
34 A355 CEYLİN GÜLER 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00820
35 A356 ZEYNEP OKTAY 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00819
36 A357 IRMAK ŞEREFLİOĞLU 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00821
37 A358 İREM KAYA 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002127
38 A363 AZRA BÜYÜKTAŞ 2005 Türkiye Ferdi 35-40-00825
39 A364 YAĞMUR DÖNMEZ 2006 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000448
40 A367 GÜLŞAH AYGÜN 2005 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000262
41 A368 AZRA AKI 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-00818
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A503 NEVRA BAŞAK SAATLİ 2004 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000368
2 A505 CEREN DİNÇ 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-26
3 A506 ASLI ÜRPEKLİ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-29
4 A508 AYŞE BÖRÇEK 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002012
5 A511 PINAR SILA KARA 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002025
6 A512 EYLÜL KARABAĞ 2004 Türkiye Ferdi 35-040001199
7 A513 ZEYNEP UÇARSOY 2003 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001215
8 A514 EVRİM EROL 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002045
9 A515 SERRA AKGÜN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000128
10 A516 CANSU CESUR 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000118
11 A517 ESMA UZUNORMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000126
12 A520 NAZİK TUBA KESTEL 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002057
13 A521 ALARA TİMAGUR 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002039
14 A522 EBRAR ÇALIŞKAN 2004 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-173
15 A526 ADA AKTÜRKLÜ 2004 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001215
16 A527 ÖZNUR MURÇAK 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000216
17 A529 SUDE NUR KALÇI 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002061
18 A530 ECE UÇAR 2004 Türkiye Ferdi 35-040000368
19 A531 AYŞE İREM MERCAN 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000441
20 A532 ELİF NEHİR SAKALLI 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002024
21 A533 RABİYE ALİOSMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000241
22 A534 AKYA DİLA BİLGİN 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002101
23 A537 DAMLA ŞEN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-27
24 A541 ELİF SAYIN 2003 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-40-00000001
25 A544 ECREN GÜLİN KILIÇ 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002123
26 A548 AZRA NUR AYDEDE 2004 Türkiye Ferdi 34-40-002334
27 A559 ELİF ÖZTÜRK 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-28
28 A560 ASYA YAVAŞ 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-00098
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77