Sayfayı Yazdır
İstanbul Aquatlonu (21 Ağustos 2016 Pazar)
20-21 Ağustos 2016
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  İstanbul
 Yarışma Kategorisi  Minikler A1-A2
   
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A01 TÜRKER BAHAR 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-31
2 A02 BATURAY DEMİR ATALAN 2008 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000201
3 A03 AHMET BAHÇIVAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000120
4 A04 MURAT KOCAMAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000207
5 A05 İHSAN BERK YAŞLI 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-519749
6 A06 DERİN DEMİRCİ 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002020
7 A13 SEMİH EFE AĞACAN 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002077
8 A14 YAĞIZALİ YILDIRIM 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002051
9 A15 UZAY TENLİ 2008 Türkiye Ferdi 35-40002197
10 A16 MİKAİL İSMET AKKIZ 2007 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002075
11 A17 MERTCAN KOŞAR 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-519752
12 A19 BEREN YILDIZ 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-32
13 A20 YAMAN ANLAŞAN 2008 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000205
14 A22 MEHMET AYDIN 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002042
15 A23 KAAN GEDİKOĞLU 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-33
16 A26 BUĞRA KOÇKESEN 2007 Türkiye Ferdi 35-040001227
17 A33 ÖZGÜR YONCA 2007 Türkiye Ferdi 16-40-000234
18 A34 ATAKAN TAŞDEMİR 2007 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000168
19 A35 ALPER ALADEMİROĞLU 2007 Türkiye Ferdi 16-40-000191
20 A36 HALİL BRAHİM YILDIZ 2007 Türkiye Ferdi 16-40-000192
21 A37 FURKAN ALİOSMAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000240
22 A38 KEREM FİLİZ 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000238
23 A41 AYKUT POLAT 2007 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002100
24 A42 DEMİRKAN KENDİR 2007 Türkiye Ferdi 34040500012
25 A43 ADNAN EREN ULUPINAR 2007 Türkiye Ferdi 34-040000959
26 A44 ALPER BÜYÜKSEFİL 2008 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000196
27 A45 EFE BARIŞ 2008 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000195
28 A46 ARSENİY DOĞUKAN KARAKOL 2007 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-1914
29 A47 ÇAĞLAR ŞEREFLİOĞLU 2008 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-1914-1
30 A48 ÇINAR ŞEREFLİOĞLU 2008 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-1914-2
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A200 EMİR IŞIL 2006 Türkiye Ferdi 35-040001186
2 A202 MERT ŞENCAN 2006 Türkiye Ferdi 35-040001279
3 A203 ARDA ARICI 2005 Türkiye Ferdi 35-040001231
4 A204 DENİZ ÖZCAN 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-30
5 A206 ERKAN ALTUNAY 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-26
6 A207 ARDA AKAR 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-28
7 A208 BURAK VATANSEVER 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-27
8 A209 BAHRİ DAĞCI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002059
9 A210 ENES KAYA 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002024
10 A211 TÜRKER KEMAL KIYAK 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002030
11 A212 ATİLLA ZORLU 2005 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002035
12 A213 FARUK EMRE KUŞ 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-25
13 A216 ARDA YILDIRIM 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002076
14 A218 DENİZ ERŞİN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002054
15 A220 MERT DERİN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002050
16 A221 İSMAİL YİĞİT 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002043
17 A223 ATA KARAAĞAÇ 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002027
18 A224 EMİR COŞKUNSEVEN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002024
19 A225 ENİS COŞKUNSEVEN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002025
20 A226 ARDA TÜRKTAN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002044
21 A227 MELİH CANER ENGÜN 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000149
22 A228 MERT ERTAN CESUR 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000148
23 A229 KAAN ENGİN 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000131
24 A230 MUHAMMED KURT 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000127
25 A231 KEREM DÖNMEZ 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000129
26 A234 OSMAN KEREM ATEŞ 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002070
27 A235 EGEMEN NİCHOLAS MARTİN 2006 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002032
28 A237 ERTUĞRUL TAHA KARADAĞ 2006 Türkiye Hira Spor 34_40_000837
29 A238 MUSTAFA BERK TÜRK 2006 Türkiye Hira Spor 34_40_001010
30 A243 GÖKTUĞ MOLLA 2005 Türkiye Ferdi 16-40-000232
31 A244 İLKER UYGUÇ 2005 Türkiye Ferdi 16-40-000223
32 A245 ÖMER ENES AKAR 2006 Türkiye Ferdi 16-40-000228
33 A246 ARDA GOLUOĞLU 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002071
34 A247 TOPRAK MİNGAN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-001259
35 A248 ARDA AYDIN 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000147
36 A250 TAHA EREN COŞGUN 2005 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002059
37 A252 KAAN AL 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002098
38 A253 YUSUF EFE TAŞDELEN 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000236
39 A255 BERK TABAKOĞLU 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-29
40 A256 YAŞAR TUNA AYYILDIZ 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-0020999
41 A257 BUĞRAHAN YÜZAK 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001276
42 A258 EGE PAŞAM ÇALIK 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001250
43 A259 MERTCAN ŞENGÜL 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001246
44 A260 ALİ BERK DELİBALTA 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001241
45 A261 ÇAĞATAY UÇAR 2005 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002029
46 A262 ALPER TOLGA ÜNLÜ 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-----40
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A101 SELEN BAYRAK 2008 Türkiye Ferdi 17-40-000429
2 A102 AYSU ÇAKMAK 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-15
3 A103 AYŞE YAĞMUR CESUR 2008 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-12
4 A104 BAHAR VATANSEVER 2008 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-13
5 A105 ELA İMAMOĞLU 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-14
6 A107 NAZ ASLANDOĞDU 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002041
7 A108 ELİF DURU SEFERLER 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002052
8 A109 ADA TEKİN 2007 Türkiye Ferdi 35-04000234
9 A112 DURU ÇAKANŞİMŞEK 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-002056
10 A113 DURU PINAR 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002058
11 A114 TURÇİN TULCA KONYALI 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002048
12 A115 CEREN DİDAR GEDİKOĞLU 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002047
13 A116 IŞIK KARGIN 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002066
14 A117 ECE NİSA TARIMAN 2007 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-04-000432
15 A123 DAMLA İNCE 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002054
16 A124 ZEYNEP İLKEM KORKMAZ 2007 Türkiye Ferdi 35-040001228
17 A125 YAREN EMİNE ÇETİN 2007 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000206
18 A126 EDA ÖZRODOP 2007 Türkiye Ferdi 16-40-000222
19 A127 ESRA ÖZTÜRK 2007 Türkiye Ferdi 16-40-000230
20 A128 DAMLA ŞEN 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-002110
21 A129 BİLGE ÇAĞLA TOPGAÇ 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002100
22 A134 ECENAZ DOĞANAY 2008 Türkiye Ferdi 34-40-002343
23 A135 DERİN ARALP 2007 Türkiye Ferdi 34-40-000985
24 A136 AKNUR KOSOVA 2007 Türkiye Ferdi 34-40-002337
25 A137 DERİN GÖKKURT 2008 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000197
26 A138 EKİN OZYİLMAZ 2008 Türkiye Hira Spor 34_40_000861
27 A139 ADA ALTAN 2008 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-1914-5
28 A140 IRMAK ÖZEL 2007 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-1914-6
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A300 NARİN YAREN ÇELİK 2006 Türkiye Ferdi 17-40-000403
2 A301 LARA ÇİNKO 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000371
3 A303 YOSUN TUTUM 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000405
4 A304 ÖZÜMSU AKTAN 2006 Türkiye Ferdi 17-40-000370
5 A305 ASYA AKSAKAL 2006 Türkiye Ferdi 35-040001193
6 A306 ADA ERİŞ 2005 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002019
7 A307 NİSA BEGÜM YILMAZ 2005 Türkiye Ferdi 35-040001067
8 A308 DAMLA ÖZCAN 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-09
9 A309 ELA MUTLU 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-10
10 A310 ELA KÖSEOĞLU 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-11
11 A311 ELİF VARLI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002083
12 A312 CEMRE CİVELEK 2006 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000140
13 A314 ÖZGE ÖZGÜRHAN 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002036
14 A315 ELİF GÜNCAN 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002051
15 A316 DERİN DENİZ TAYAKSİ 2006 Türkiye Ferdi 35-040001229
16 A317 GÜLCE TEMİZ 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002077
17 A318 ADA KARANFİL 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002063
18 A319 AYCAN KOŞAR 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002046
19 A321 CEYLİN LARA GÜNAYDIN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002049
20 A322 HELİN ARIKAN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-000994
21 A323 NEHİR SÜMER 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002042
22 A325 DOĞA ÇALIŞKAN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002053
23 A326 PELİN SEVER 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002064
24 A327 NUR ÜŞENMEZ 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002026
25 A328 CEYDA AKTÜRK 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002028
26 A331 ELİF EDA ÇALLI 2005 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000060
27 A333 BERRA PAMUK 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002076
28 A334 KÜBRA SEÇKİN 2005 Türkiye Ferdi 16-40-000227
29 A335 ELİF MERVE VARLIK 2006 Türkiye Ferdi 16-40-000225
30 A336 ALANUR KARAGÖZLER 2006 Türkiye Ferdi 16-40-000221
31 A337 İREM YOLCUOĞLU 2006 Türkiye Ferdi 16-40-000229
32 A338 FEYZA NUR ÜNAL 2006 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000212
33 A346 MELİS ÖNEN 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000439
34 A348 RADNİYEGA ZEYNEB UĞURLU 2006 Türkiye Ferdi 34-40-000000
35 A349 UDENUR KENAR 2006 Türkiye Ferdi 34-40-002336
36 A350 SELİN GÖKSOY 2006 Türkiye Ferdi 34-40-002338
37 A351 İLKBEN ALMİLA SARITAŞ 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002102
38 A352 HAVİN DUMAN 2006 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002096
39 A353 EKİN DİRİK 2006 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-0400011876
40 A354 CEREN ULUPINAR 2005 Türkiye Ferdi 34-40-002388
41 A355 CEYLİN GÜLER 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001270
42 A356 ZEYNEP OKTAY 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001235
43 A357 IRMAK ŞEREFLİOĞLU 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-1914-7
44 A358 İREM KAYA 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-0020896
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77