Sayfayı Yazdır
Eğirdir Aquatlonu (04 Eylül 2016 Pazar)
03-04 Eylül 2016
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Eğirdir / İsparta
 Yarışma Kategorisi  Minikler A1-A2-A3
   
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A01 TÜRKER BAHAR 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-11
2 A03 AHMET BAHÇIVAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000120
3 A04 MURAT KOCAMAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000207
4 A05 İHSAN BERK YAŞLI 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-519749
5 A06 DERİN DEMİRCİ 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002020
6 A07 ARDA AKÇAY 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002037
7 A08 BERK AKÇAY 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002038
8 A09 OGAN DORUK 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002033
9 A10 YALIN KANLIBAŞ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002036
10 A11 KAYA DENİZCİ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002078
11 A12 ARCA ULAŞ 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002074
12 A15 UZAY TENLİ 2008 Türkiye Ferdi 35-04O9876
13 A16 MİKAİL İSMET AKKIZ 2007 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002075
14 A17 MERTCAN KOŞAR 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-519752
15 A19 BEREN YILDIZ 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-9
16 A20 YAMAN ANLAŞAN 2008 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000205
17 A23 KAAN GEDİKOĞLU 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-10
18 A24 MUSTAFA DENİZ TUNÇMEN 2008 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-40-002029
19 A26 BUĞRA KOÇKESEN 2007 Türkiye Ferdi 35-04O94693
20 A28 BORA TAVUS 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-007070
21 A29 KAAN TUNA KUŞÇU 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-009898
22 A30 BORGA BABADOĞAN 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-001111
23 A33 ÖZGÜR YONCA 2007 Türkiye Ferdi 16-40-000234
24 A34 ATAKAN TAŞDEMİR 2007 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000168
25 A35 ALPER ALADEMİROĞLU 2007 Türkiye Ferdi 16-40-000191
26 A36 HALİL İBRAHİM YILDIZ 2007 Türkiye Ferdi 16-40-000192
27 A37 FURKAN ALİOSMAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000240
28 A40 TUFAN BALTA 2008 Türkiye Ferdi 15456
29 A41 AYKUT POLAT 2007 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002100
30 A44 ALPER BÜYÜKSEFİL 2008 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000196
31 A45 EFE BARIŞ 2008 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000195
32 A46 ARSENİY DOĞUKAN KARAKOL 2007 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-21
33 A47 ÇAĞLAR ŞEREFLİOĞLU 2008 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-22
34 A48 ÇINAR ŞEREFLİOĞLU 2008 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-23
35 A49 YUSUF KUŞÇU 2008 Türkiye Ferdi 32-40-002038
36 A50 BİLGEHAN UZUNURGANCI 2008 Türkiye Ferdi 32-40-002042
37 A51 AHMET CAN YILMAZ 2007 Türkiye Ferdi 32-40-000045
38 A52 ARDA KARAKUŞ 2007 Türkiye Ferdi 32-40-002041
39 A53 BATIN KIVANÇ KURTULUŞ 2008 Türkiye Ferdi 16-40-000253
40 A54 AYBARS ARAÇ 2007 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-24
41 A55 ARDA KAYAOĞLU 2007 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-25
42 A56 BARIN ARIKAN 2008 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-26
43 A57 YAMAÇ GÜRSAL 2008 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-31
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A200 EMİR IŞIL 2006 Türkiye Ferdi 35-040001199
2 A202 MERT ŞENCAN 2006 Türkiye Ferdi 35-04002643
3 A203 ARDA ARACI 2005 Türkiye Ferdi 35-0400013098
4 A204 DENİZ ÖZCAN 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-12
5 A205 KAAN MUTLU 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-40
6 A206 ERKAN ALTUNAY 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-13
7 A207 ARDA AKAR 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-14
8 A208 BURAK VATANSEVER 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-15
9 A209 BAHRİ DAĞCI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002059
10 A210 ENES KAYA 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002024
11 A211 TÜRKER KEMAL KIYAK 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002030
12 A212 ATİLLA ZORLU 2005 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040001963
13 A213 FARRUK EMRE KUŞ 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-16
14 A215 EKİM DENİZ TUNCEL 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002078
15 A216 ARDA YILDIRIM 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002076
16 A218 DENİZ ERŞİN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002054
17 A220 MERT DERİN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002050
18 A221 İSMAİL YİĞİT 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002043
19 A223 ATA KARAAĞAÇ 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002027
20 A224 EMİR COŞKUNSEVEN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002024
21 A225 ENİS COŞKUNSEVEN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-002025
22 A226 ARDA TÜRKTAN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002044
23 A227 MELİH CANER ENGÜN 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000149
24 A228 MERT ERTAN CESUR 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000148
25 A229 KAAN ENGİN 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000131
26 A230 MUHAMMED KURT 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000127
27 A231 KEREM DÖNMEZ 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000129
28 A233 EGE TANYELİLER 2005 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002035
29 A234 OSMAN KEREM ATEŞ 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002070
30 A236 TUNA ALTUNBAŞ 2006 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002061
31 A237 ERTUĞRUL TAHA KARADAĞ 2006 Türkiye Hira Spor 34-40-000837
32 A238 BERK MUSTAFA TURK 2006 Türkiye Hira Spor 34-40-001010
33 A243 GÖKTUĞ MOLLA 2005 Türkiye Ferdi 16-40-000232
34 A244 İLKER UYGUÇ 2005 Türkiye Ferdi 16-40-000223
35 A245 ÖMER ENES AKAR 2006 Türkiye Ferdi 16-40-000228
36 A247 TOPRAK MİNGAN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-001259
37 A250 EREN COŞGUN 2005 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-04-002059
38 A251 MUHAMMED EMİR KAYNARCA 2006 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000165
39 A252 KAAN AL 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002098
40 A253 YUSUF EFE TAŞDELEN 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000236
41 A255 BERK TABAKOĞLU 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-17
42 A256 YAŞAR TUNA AYYILDIZ 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002122
43 A257 BUĞRAHAN YÜZAK 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-8
44 A258 EGE PAŞAM ÇALIK 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-6
45 A259 MERTCAN ŞENGÜL 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-7
46 A260 ALİBERK DELİBALTA 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-5
47 A261 ÇAĞATAY UÇAR 2005 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002029
48 A262 ALPER TOLGA ÜNLÜ 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000122
49 A263 ALİ HAKAN TÜTÜNCÜ 2005 Türkiye Ferdi 32-40-000042
50 A264 RIZA YEŞİLBURSALI 2005 Türkiye Ferdi 32-40-000050
51 A265 MUSTAFA KAYA 2005 Türkiye Ferdi 32-40-000053
52 A266 CEVAT KUTALP KARAKAŞ 2006 Türkiye Ferdi 32-40-000055
53 A267 MUSTAFA MERT SARAÇ 2006 Türkiye Ferdi 32-40-000059
54 A268 TUNA ÖZDAMAR 2006 Türkiye Ferdi 35-40-002131
55 A269 SÜLEYMAN KAĞAN KÜÇÜKBERBER 2005 Türkiye Ferdi 32-40-002045
56 A270 EGE ALTAN 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-9
57 A271 EMİR TEPEDELDİREN 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-10
58 A272 ARDA ERYILMAZ 2005 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-00054
59 A273 YILMAZ YİĞİT SARISU 2005 Türkiye Barida Gençlik ve Spor Kulübü 32-40-0020033
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A403 AFFAN TANER YILDIZ 2004 Türkiye Hira Spor 34-40-001055
2 A404 KENAN EGEMEN BİLGİN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-22
3 A405 KAAN ESAT DİNÇER 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-21
4 A407 CEFİ ALBER ÇİKUREL 2003 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-001257
5 A408 BERKCAN DİKMEN 2003 Türkiye Ferdi 35-040001067
6 A409 EMİR ARACI 2003 Türkiye Ferdi 35-40001219
7 A411 MERT VATANSEVER 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002027
8 A412 HAKAN TUNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002010
9 A417 EMİRHAN ÇAKIR 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002018
10 A419 KUTAY AKKEÇELİ 2004 Türkiye Ferdi 35-040000243
11 A420 UĞURKAN ÖZİŞSEVEN 2003 Türkiye Ferdi 35-40001218
12 A421 EGE ERCAN 2003 Türkiye Ferdi 35-400012189
13 A422 EGE KARAÇETİN 2003 Türkiye Ferdi 35-4000145
14 A423 TOLGA TÜRKSEVER 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-23
15 A424 ETEM DÖNMEZ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-19
16 A426 GÖRKEM MUTLU 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-20
17 A428 BARBAROS ZORLU 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002033
18 A429 GÖRKEM SAĞUT 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002040
19 A430 FATİH ERDİNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002014
20 A431 OĞUZHAN POLAT 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002038
21 A432 MEHMET CAN GÜLERDAĞ 2003 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002041
22 A433 EFE MERT ERGEÇ 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002069
23 A435 ULAŞ DENİZ 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002068
24 A436 EMRE MURATOĞLU 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002057
25 A437 BORA ÖZBORAOĞLU 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002021
26 A440 HİKMET İLKER ÇİFCİ 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000130
27 A441 EGEHAN RÜZGAR ARICI 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000116
28 A442 EFE DÖKMECİ 2003 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002031
29 A448 ENSAR MUSTAFA EKER 2004 Türkiye Ferdi 16-40-000224
30 A449 EREN DİNÇ 2004 Türkiye Ferdi 16-40-000226
31 A450 TUFAN TINIK 2004 Türkiye Ferdi 16-40-000233
32 A451 EGEMEN MART 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-001219
33 A456 BERTUĞ KARTAL 2004 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-04-002060
34 A457 EMRE BULUT 2004 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002063
35 A458 KAŞİF EVRİM GÜNGÖR 2003 Türkiye Ferdi 35-9746300
36 A459 YUNUS EREN KIZILCIK 2003 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002028
37 A461 ULAŞ GÜLER 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002099
38 A464 BARTU OKAN MERAL 2004 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000057
39 A465 HALİM TÜTÜNCÜ 2004 Türkiye Ferdi 32-040000038
40 A466 EGE BAYEZIT 2004 Türkiye Ferdi 35-400012432
41 A467 İBRAHİM EMİR KARACA 2004 Türkiye Hira Spor 10-40-002281
42 A468 İSMAİL EFE EKŞİ 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002091
43 A469 BATURALP POLATCI 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002103
44 A471 HAKAN FİDAN 2003 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002097
45 A474 YAVUZ BATIN ÖNDER 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002128
46 A475 YAVUZ ANLAŞAN 2003 Türkiye Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü 16-40-244
47 A476 SERGEN MEMİŞ 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000251
48 A477 MERT UMUT ASLANTAŞ 2003 Türkiye Ferdi 35-40-002088
49 A478 HAMDİ FURKAN YILMAZ 2003 Türkiye Ferdi 32-40-000044
50 A479 UMUT ÇELİK 2004 Türkiye Ferdi 32-40-000057
51 A480 BURAK KARAKURT 2004 Türkiye Ferdi 32-40-000040
52 A481 SERDAR BALIKÇIOĞLU 2003 Türkiye Bursa Yüzme İhtisas Spor Kulübü 16-40-000343
53 A482 DORUK ŞENGÜL 2003 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000248
54 A483 YUSUF OSMAN ATAÇ 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002101
55 A484 EFE CAN KAPLAN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-41
56 A485 DEMİRHAN ÇELİK 2004 Türkiye Ferdi 32-40-002046
57 A486 RATMİR KEREM UĞURLU 2003 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-40-000992
58 A487 BERKAY KÖKSALDI 2004 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-15
59 A488 AHMETCAN ARSLAN 2004 Türkiye Ferdi 1914-16
60 A489 ALPEREN KESİMLİ 2004 Türkiye Ferdi 1914-17
61 A490 ENES KARTALKIYI 2004 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-1212
62 A491 MUSTAFA UTKU ÖZGÜR 2003 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-0000010073
63 A492 POLAT ARSLAN 2003 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-0400000..
64 A493 HASAN ERDOĞAN 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002011
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A101 SELEN BAYRAK 2008 Türkiye Ferdi 17-40-000429
2 A102 AYSU ÇAKMAK 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-1
3 A103 AYŞE YAĞMUR CESUR 2008 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-
4 A104 BAHAR VATANSEVER 2008 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-0
5 A105 ELA İMAMOĞLU 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-2
6 A107 NAZ ASLANDOĞDU 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002041
7 A108 ELİF DURU SEFERLER 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002052
8 A109 ADA TEKİN 2007 Türkiye Ferdi 35-040000368
9 A112 DURU ÇAKANŞİMŞEK 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-002056
10 A113 DURU PINAR 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002058
11 A114 TURÇİN TULCA KONYALI 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002048
12 A115 CEREN DİDAR GEDİKOĞLU 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002047
13 A116 IŞIK KARGIN 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002066
14 A117 ECE NİSA TARIMAN 2007 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000432
15 A118 RANA YAVUZ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002034
16 A119 NİSA TEKÇE 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002030
17 A120 NEHİR KURTULMUŞ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002073
18 A121 ELİF KAVAKLI 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002060
19 A122 YAĞMUR TAVUS 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002075
20 A123 DAMLA İNCE 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002054
21 A124 ZEYNEP İLKEM KORKMAZ 2007 Türkiye Ferdi 35-0400312
22 A125 YAREN EMİNE ÇETİN 2007 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000206
23 A126 EDA ÖZRODOP 2007 Türkiye Ferdi 16-40-000222
24 A127 ESRA ÖZTÜRK 2007 Türkiye Ferdi 16-40-000230
25 A128 DAMLA ŞEN 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002110
26 A129 BİLGE ÇAĞLA TOPGAÇ 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002100
27 A132 ZEYNEP IŞIK YILDIRIM 2008 Türkiye Kuzey Spor Kulübü 5840000278
28 A133 BÜŞRA ÇARTAY 2008 Türkiye Ferdi 32-40-002037
29 A137 DERİN GÖKKURT 2008 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000197
30 A139 ADA ALTAN 2008 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-1
31 A140 IRMAK ÖZEL 2007 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-2
32 A141 KEZİBAN TÜTÜNCÜ 2007 Türkiye Ferdi 32-40-000041
33 A142 BERFU ÖZKÖK 2007 Türkiye Ferdi 32-40-002040
34 A143 İKLİM KUTLU 2007 Türkiye Ferdi 32-40-002039
35 A144 MELEK NİL BOLAT 2007 Türkiye Ferdi 32-40-000048
36 A145 ÖZNUR METİN 2008 Türkiye Ferdi 32-40-002035
37 A146 AYŞE CEREN GÖKÇEBAY 2007 Türkiye Ferdi 32-40-000056
38 A147 SUDEM TÜLÜMEN 2008 Türkiye Ferdi 17-4--000
39 A148 ELİF DENİZ ŞEN 2007 Türkiye Ferdi 34-40-002333
40 A149 BEGÜM SAPSAĞLAM 2007 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-3
41 A150 ECRİN YILDIZ 2007 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-4
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A300 NARİN YAREN ÇELİK 2005 Türkiye Ferdi 17-40-000403
2 A301 LARA ÇİNKO 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000371
3 A303 YOSUN TUTUM 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000405
4 A304 ÖZÜMSU AKTAN 2006 Türkiye Ferdi 17-040000370
5 A305 ASYA AKSAKAL 2006 Türkiye Ferdi 35-04000234
6 A306 ADA ERİŞ 2005 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002019
7 A307 NİSA BEGÜM YILMAZ 2006 Türkiye Ferdi 35-04000186
8 A308 DAMLA ÖZCAN 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-3
9 A309 ELA MUTLU 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-5
10 A310 ELA KÖSEOĞLU 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16--4
11 A311 ELİF VARLI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002083
12 A312 CEMRE CİVELEK 2006 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000140
13 A314 ÖZGE ÖZGÜRHAN 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002036
14 A315 ELİF GÜNCAN 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002051
15 A316 DERİN DENİZ TAYAKSİ 2005 Türkiye Ferdi 35-0400011876
16 A317 GÜLCE TEMİZ 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002077
17 A318 ADA KARANFİL 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002063
18 A319 AYCAN KOŞAR 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002046
19 A320 DURU YOLDAŞ 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002067
20 A322 HELİN ARIKAN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-001275
21 A323 NEHİR SÜMER 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002042
22 A324 CEYLİN DUMAN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002065
23 A325 DOĞA ÇALIŞKAN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002053
24 A326 PELİN SEVER 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002064
25 A327 NUR ÜŞENMEZ 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002026
26 A328 CEYDA AKTÜRK 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002028
27 A329 BERRA YAVUZ 2005 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002080
28 A330 İREM ÜNVEREN 2006 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002059
29 A331 ELİF EDA ÇALLì 2006 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000060
30 A333 BERRA PAMUK 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002076
31 A334 KÜBRA SEÇKİN 2005 Türkiye Ferdi 16-40-000227
32 A335 ELİF MERVE VARLIK 2006 Türkiye Ferdi 16-40-000225
33 A336 ALA NUR KARAGÖZLER 2006 Türkiye Ferdi 16-40-000221
34 A337 İREM YOLCUOĞLU 2006 Türkiye Ferdi 16-40-000229
35 A338 FEYZA NUR ÙNAL 2006 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000212
36 A343 GÜNIŞIĞI ARAS 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002109
37 A345 ELİF ÇILGI 2006 Türkiye Ferdi 35-04010987
38 A346 MELİS ÖNEN 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000439
39 A349 SUDENUR KENAR 2006 Türkiye Ferdi 34-40-002336
40 A351 İLKBEN ALMİLA SARITAŞ 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-00212
41 A352 HAVİN DUMAN 2006 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002096
42 A353 EKİN DİRİK 2006 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-40-002125
43 A355 CEYLİN GÜLER 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-13
44 A356 ZEYNEP OKTAY 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-12
45 A357 IRMAK ŞEREFLİOĞLU 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-14
46 A358 İREM KAYA 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 34-40-002127
47 A359 BÜŞRANUR KALAY 2005 Türkiye Ferdi 32-40-000052
48 A360 NEHİR KORUCU 2006 Türkiye Ferdi 32-40-000047
49 A361 ELİF BERİL TÜFEKÇİ 2006 Türkiye Ferdi 32-40-002036
50 A362 AZRA AKI 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-11
51 A363 AZRA BÜYÜKTAŞ 2005 Türkiye Ferdi 1914-18
52 A364 YAĞMUR DÖNMEZ 2006 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000
53 A365 FATMA GÖKÇE KARAMÜRSEL 2006 Türkiye Barida Gençlik ve Spor Kulübü 32-40-002032
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A500 YAREN NUR ÇAĞSAL 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000372
2 A502 İPEK EYLÜL ERAVCI 2003 Türkiye Ferdi 17-40-000367
3 A503 NEVRA BAŞAK SAATLİ 2004 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000368
4 A505 CEREN DİNÇ 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-6
5 A506 ASLI ÜRPEKLİ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-8
6 A507 ELİF ÖZTÜRK 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-24
7 A508 AYSE BORCEK 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002012
8 A512 EYLÜL KARABAĞ 2004 Türkiye Ferdi 35-040001157
9 A513 ZEYNEP UÇARSOY 2003 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-40002197
10 A514 EVRİM EROL 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002045
11 A515 SERRA AKGÜN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000128
12 A516 CANSU CESUR 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000118
13 A517 ESMA UZUNORMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000126
14 A519 EDA ERGİN 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002081
15 A520 NAZİK TUBA KESTEL 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002057
16 A521 ALARA TİMAGUR 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002039
17 A522 EBRAR ÇALIŞKAN 2004 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000173
18 A523 CEREN ETİZ 2003 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-00
19 A524 DOĞA GÖKÇEN 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002111
20 A526 ADA AKTÜRKLÜ 2004 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-40002019
21 A527 ÖZNUR MURÇAK 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000216
22 A529 SUDE NUR KALÇI 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002061
23 A530 ECE UÇAR 2004 Türkiye Ferdi 35-040001230
24 A531 AYŞE İREM MERCAN 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000441
25 A532 ELİF NEHİR SAKALLI 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002024
26 A533 RABİYE ALİOSMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000241
27 A534 AKYA DİLA BİLGİN 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002101
28 A535 SUDENAZ ORMANLI 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002096
29 A537 DAMLA ŞEN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-7
30 A538 MAYA TESER 2004 Türkiye Ferdi 34-40-000987
31 A540 BUSE ÇOBAN 2004 Türkiye Ferdi 34-40-000983
32 A541 ELİF SAYIN 2003 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000990
33 A542 DENİZ ÖZAYDIN 2004 Türkiye Ferdi 34-40-002339
34 A543 H. GÜNEŞ BAHÇECİ 2004 Türkiye Ferdi 34-40-000975
35 A545 AYSER ALTUN 2004 Türkiye Ferdi 32-40-000039
36 A546 ÖZGE METİN 2004 Türkiye Ferdi 32-40-000054
37 A547 BÜŞRA YÜKSEL 2004 Türkiye Ferdi 35-40-01261
38 A548 AZRA NUR AYDEDE 2004 Türkiye Ferdi 34-40-002334
39 A549 EMİNE ERKMEN 2004 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000116
40 A550 ÖYKÜ ÖLÇER 2004 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000117
41 A551 ELİF BERRA KOÇAL 2004 Türkiye Barida Gençlik ve Spor Kulübü 32-40002031
42 A552 BEYZA NUR YILDIRIM 2003 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-0000054196
43 A553 BURÇİN YILMAZ 2003 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-0400..
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77