Sayfayı Yazdır
Antalya Aquatlonu (15 Mayıs 2016 Pazar)
14-15 Mayıs 2016
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Antalya
 Yarışma Kategorisi  Minikler A1-A2
   
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A01 TÜRKER BAHAR 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16
2 A02 BATURAY DEMİR ATALAN 2008 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000201
3 A03 AHMET BAHÇIVAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000120
4 A04 MURAT KOCAMAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-0000--
5 A05 İHSAN BERK YAŞLI 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2042
6 A06 DERİN DEMİRCİ 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2043
7 A07 ARDA AKÇAY 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-040228879
8 A08 BERK AKÇAY 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-400001456
9 A09 OGAN DORUK 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-4000004561
10 A10 YALIN KANLIBAŞ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-4000033422
11 A11 KAYA DENİZCİ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-400001459
12 A12 ARCA ULAŞ 2008 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-040001297
13 A13 SEMİH AĞCA 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2010
14 A14 YAĞIZALİ YILDIRIM 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2009
15 A15 UZAY TENLİ 2008 Türkiye Ferdi 35-40-002000
16 A16 MİKAİL İSMET AKKIZ 2007 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-04-002075
17 A17 MERTCAN KOŞAR 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2007
18 A18 YÜCEL SARP ÖZSOY 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2008
19 A19 BEREN YILDIZ 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-
20 A20 YAMAN ANLAŞAN 2008 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-32-000762
21 A21 OSMAN ENES DELİORMANLI 2007 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000204
22 A22 MEHMET AYDIN 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002042
23 A23 KAAN GEDİKOĞLU 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-23
24 A24 MUSTAFA DENİZ TUNÇMEN 2008 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32
25 A25 EGE YAHŞİ 2007 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-040001286
26 A26 BUĞRA KOÇKESEN 2007 Türkiye Ferdi 35-040001270
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A200 EMİR IŞIL 2006 Türkiye Ferdi 35-040001229
2 A201 DAĞLAR GÜNER 2005 Türkiye Ferdi 35-040001234
3 A202 MERT ŞENCAN 2006 Türkiye Ferdi 35-040001279
4 A203 ARDA ARICI 2005 Türkiye Ferdi 35-040001213
5 A204 DENİZ ÖZCAN 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-01
6 A205 KAAN MUTLU 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-02
7 A206 ERKAN ALTUNAY 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-03
8 A207 ARDA AKAR 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-04
9 A208 BURAK VATANSEVER 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-05
10 A209 BAHRİ DAĞCI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002059
11 A210 ENES KAYA 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002024
12 A211 TÜRKER KEMAL KIYAK 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002030
13 A212 ATİLLA ZORLU 2005 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002035
14 A213 FARUK EMRE KUŞ 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-22
15 A214 DENİZ ÇAKMAK 2006 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002167
16 A215 EKİM DENİZ TUNÇEL 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002078
17 A216 ARDA YILDIRIM 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002076
18 A217 KENAN CORA 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2016
19 A218 DENİZ ERŞİN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2017
20 A219 POYRAZ CAN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2018
21 A220 MERT DERİN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2019
22 A221 İSMAİL YİĞİT 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2020
23 A222 KUZEY ÖZDEM 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2021
24 A223 ATA KARAAĞÇ 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2029
25 A224 EMİR COŞKUNSEVEN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2030
26 A225 ENİS COŞKUNSEVEN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2031
27 A226 ARDA TÜRKTAN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2032
28 A227 MELİH CANER ENGÜN 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000149
29 A228 MERT ERTAN CESUR 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000148
30 A229 KAAN ENGİN 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000131
31 A230 MUHAMMED KURT 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40--000
32 A231 KEREM DÖNMEZ 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16---40--
33 A232 EMİR TAHA DURMAZ 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16---40---
34 A233 EGE TANYELİLER 2005 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-400009456
35 A234 OSMAN KEREM ATEŞ 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2041
36 A235 EGEMEN NİCHOLAS MARTİN 2006 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-040008879
37 A236 TUNA ALTUNBAŞ 2006 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-4000094521
38 A237 ERTUĞRUL TAHA KARADAĞ 2006 Türkiye Hira Spor 34-40-000837
39 A238 MUSRAFA BERK TÜRK 2006 Türkiye Hira Spor 34-400010
40 A239 ABDULLAH İBRAHİMOV 2005 Türkiye Ferdi 35-400002311
41 A240 ARDA ARSLAN 2006 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-000654
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A100 ECEM ERGÜDER 2007 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000415
2 A101 SELEN BAYRAK 2008 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000429
3 A102 AYSU ÇAKMAK 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-06
4 A103 AYŞE YAĞMUR CESUR 2008 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-07
5 A104 BAHAR VATANSEVER 2008 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-08
6 A105 ELA İMAMOĞLU 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-09
7 A106 EKİN BATTAL 2007 Türkiye Ferdi 06-40-002166
8 A107 NAZ ASLANDOĞDU 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002041
9 A108 ELİF DURU SEFERLER 2007 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002052
10 A109 ADA TEKİN 2007 Türkiye Ferdi 35-040002016
11 A110 DİLA SEPETLER 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2001
12 A111 LİDYA ÖZDEM 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2000
13 A112 DURU ÇAKANŞİMŞEK 2008 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2002
14 A113 DURU PINAR 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2003
15 A114 TURÇİN TULCA KONYALI 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2004
16 A115 CEREN DİDAR GEDİKOĞLU 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2005
17 A116 IŞIK KARGIN 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2006
18 A117 ECE NİSA TARIMAN 2007 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000435
19 A118 RANA YAVUZ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-0400099217
20 A119 NİSA TEKÇE 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-4000002299
21 A120 NEHİR KURTULMUŞ 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-4002288791
22 A121 ELİF KAVAKLI 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-4000009912
23 A122 YAĞMUR TAVUS 2007 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-4000045611
24 A123 DAMLA İNCE 2008 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002054
25 A124 ZEYNEP İLKEM KORKMAZ 2007 Türkiye Ferdi 35-40-002017
26 A125 YAREN EMİNE ÇETİN 2007 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-000327
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A300 NARİN YAREN ÇELİK 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000403
2 A301 LARA ÇİNKO 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000371
3 A302 TUĞÇE ERGÜDER 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000396
4 A303 YOSUN TUTUM 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000405
5 A304 ÖZÜMSU AKTAN 2006 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000370
6 A305 ASYA AKSAKAL 2006 Türkiye Ferdi 35-040001227
7 A306 ADA ERİŞ 2005 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002019
8 A307 NİSA BEGÜM YILMAZ 2006 Türkiye Ferdi 35-40002015
9 A308 DAMLA ÖZCAN 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-10
10 A309 ELA MUTLU 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-11
11 A310 ELA KÖSEOĞLU 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-12
12 A311 ELİF VARLI 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002085
13 A312 CEMRE CİVELEIK 2006 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000140
14 A313 ÇAĞLA İNAN 2006 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-40-000293
15 A314 ÖZGE ÖZGÜRHAN 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002036
16 A315 ELİF GÜNCAN 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002051
17 A316 DERİN DENİZ TAYAKSİ 2005 Türkiye Ferdi 35-40002018
18 A317 GÜLCE TEMİZ 2005 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002077
19 A318 ADA KARANFİL 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2011
20 A319 AYCAN KOŞAR 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2012
21 A320 DURU YOLDAŞ 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2013
22 A321 CEYLİN LARA GÜNAYDIN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2014
23 A322 HELİN ARIKAN 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2015
24 A323 NEHİR SÜMER 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2023
25 A324 CEYLİN DUMAN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2024
26 A325 DOĞA ÇALIŞKAN 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2025
27 A326 PELİN SEVER 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2026
28 A327 NUR ÜŞENMEZ 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2027
29 A328 CEYDA AKTÜRK 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2028
30 A329 BERRA YAVUZ 2005 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-040001871
31 A330 İREM ÜNVEREN 2006 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-040228873
32 A331 ELİF EDA ÇALLI 2005 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-00301
33 A332 DENİZ ENGÜDAR 2005 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2045
34 A333 BERRA PAMUK 2006 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2046
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77