Sayfayı Yazdır
İzmir Duatlonu Türkiye Şampiyonası (20 Mart 2016 Pazar)
19-20 Mart/2016
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  İzmir
 Yarışma Kategorisi  Miinikler A3, Yıldızlar, Gençler, Elitler, Yaş Grupları
   
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A400 TUFAN BALTA 2003 Türkiye Ferdi 568951
2 A401 YUSUF AZAT DEMİR 2004 Türkiye Hira Spor 34-40-000839
3 A402 HAMZA EFE GÜRBÜZ 2004 Türkiye Hira Spor 34-40-000834
4 A403 AFFAN TANER YILDIZ 2004 Türkiye Hira Spor 34-40-001055
5 A404 KENAN EGEMEN BİLGİN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 1640000106
6 A405 KAAN ESAT DİNÇER 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 1640000089
7 A406 TAHA BARTU KURUOĞLU 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 164000082
8 A407 CEFİ ÇİKUREL 2003 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-400000456
9 A408 BERKCAN DİKMEN 2003 Türkiye Ferdi 35-40-001230
10 A409 EMİR ARACI 2003 Türkiye Ferdi 35-40-001214
11 A411 MERT VATANSEVER 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002027
12 A412 HAKAN TUNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002010
13 A413 KEREM AKŞEN 2003 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 040000035
14 A414 BARIŞ ORUŞ 2004 Türkiye Çanakkkale Profosyonel Sualtı Adamları Spor Kulübü 17-40-000416
15 A415 EMRECAN ONGUR 2004 Türkiye Çanakkkale Profosyonel Sualtı Adamları Spor Kulübü 17-40-000406
16 A416 ALİ EMİRHAN BAŞARAN 2004 Türkiye Çanakkkale Profosyonel Sualtı Adamları Spor Kulübü 17-040003547
17 A417 EMİRHAN ÇAKIR 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002018
18 A418 KAAN ADIGÜZEL 2004 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040004567
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A500 YAREN NUR ÇAĞSAL 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000372
2 A501 ZEYNEP BAŞ 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000369
3 A502 İPEK EYLÜL ERAVCI 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000367
4 A503 NEVRA BAŞAK SAATLİ 2004 Türkiye Ferdi 17-40-000368
5 A504 DERİNSU GÜNAYDIN 2003 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-032000056
6 A505 CEREN DİNÇ 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 1686
7 A506 ASLI ÜRPEKLİ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16159
8 A507 ELİF ÖZTÜRK 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16162
9 A508 AYŞE BÖRÇEK 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002012
10 A509 KÜBRA KARAKAYA 2003 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000428
11 A510 GÜLNUR ÇANKAYA 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-04000
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 251 EMİR İPEK 2001 Türkiye Kütahya Çini Spor Kulübü 43-40-000114
2 252 İSMAİL BERKAY SAZ 2002 Türkiye Kütahya Termal Turizm Gençlik ve Spor Kulübü 43-40-000116
3 253 BERKE ÖZDEMİR 2001 Türkiye Kütahya Celal Fidan Gençlik ve Spor Kulübü 43-40-000112
4 254 FURKAN TAŞKAN 2002 Türkiye Hira Spor 34-40001049
5 255 MUZAFFER GÜR 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002026
6 256 UMUT BAKIŞ GÜVEN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002014
7 257 CİHAN BÜDÜN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002030
8 258 HARUN REŞİT TOP 2001 Türkiye Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü 60-40-000276
9 259 UMUT İSOT 2001 Türkiye Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü 60-40-274
10 260 SEFA AKTAŞ 2001 Türkiye Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü 60-40-000285
11 261 ATAHAN ATALAY 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-036000211
12 262 ÇAĞRI EKEN 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-037002144
13 263 ALİ OSMAN GÜNDÜZ 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040000407
14 264 NİHATCAN TATU 2001 Türkiye Çanakkkale Profosyonel Sualtı Adamları Spor Kulübü 17-037002145
15 265 FURKAN ÖRS 2002 Türkiye Ferdi 17-40-000409
16 266 GÖKBERK SAĞLAM 2001 Türkiye Ferdi 17-40-000360
17 267 BİRKAN ÖZKAN 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16107
18 268 UFUK ULAŞ TOKAT 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16109
19 269 ANIL ŞENTÜRK 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16102
20 270 KEREM USLU 2001 Türkiye Kütahya Halil Kılıçoğlu Gençlik ve Spor Kulübü 43-0000113
21 271 ALP TANCI 2002 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40000976
22 272 MUSTAFA ENES YAVUZ 2001 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-001313
23 273 KIVANÇ ŞAHİNKAYA 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-40-001193
24 274 EFE EGEMEN ŞEN 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-40-001186
25 275 BATUHAN CEMAL AKDAŞ 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-40-001199
26 276 TUNA ÖZDUR 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-40-001258
27 277 ENES KIZILCIK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001993
28 278 ENES YAZICI 2002 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000420
29 279 UMUTCAN YÜCEL 2001 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000426
30 280 EGEMEN UZUNOĞLU 2001 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000425
31 281 BURÇAK ÖZER 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002016
32 282 MERT OĞUZHAN AĞIRGÜN 2001 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 040000033
33 283 BUĞRA AKAN 2001 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-003710000
34 284 BARAN AKTAN 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-00
35 285 MEHMET FATİH DAVRAN 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002022
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 351 AYŞENUR SEDEF ALAT 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001993
2 352 ŞEVVAL YILDIZ 2002 Türkiye Tokat Gençlik Spor Kulübü 60-40-000284
3 353 SEVGİ KORKMAZ 2002 Türkiye Tokat Gençlik Spor Kulübü 60-40-000282
4 354 DAMLA ERGÜN 2002 Türkiye Ferdi 17-40-000401
5 355 HANDAN MELİKE UZUN 2002 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000381
6 356 ÇİSEL BAHAR 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 1678
7 357 EREL ÖZGÜR 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 1675
8 358 BEYZA VATANSEVER 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 1687
9 359 EYLÜL BİCE 2002 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-40000976
10 360 GÖRKEM SILA KORKMAZ 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-40-001194
11 361 MELİSA AKIN 2001 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-001215
12 362 BİLGE ECE SEYHAN 2001 Türkiye Ferdi 35-40-001157
13 363 İLAYDA ALADA 2002 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000419
14 364 YAREN ÇAKAR 2002 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000422
15 365 AYSU YAMAN 2002 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000427
16 366 SILA ÖZDEMİR 2001 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07
GENÇ ERKEKLER (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 101 METE DİLİK 1999 Türkiye Ferdi 35-40-001309
2 102 FERHAT ALYILMAZ 1997 Türkiye Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 35-0400000980
3 103 NADİR GÜNEY KUNT 2000 Türkiye Ferdi 3540001295
4 104 SONER AYDOĞAN 1998 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-040000020
5 105 KUTSAL YILMAZ 1998 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-040000010
6 106 İBRAHİM FURKAN ZORLU 1997 Türkiye Kütahya Halil Kılıçoğlu Gençlik ve Spor Kulübü 43-40-000060
7 107 SÜLEYMAN KARADİKEN 1997 Türkiye Kütahya Evliya Çelebi Spor Kulübü 43-40-000063
8 108 ŞEFİK OĞUZALP DOYURAN 2000 Türkiye Hira Spor 34-40-000838
9 109 EMİRHAN TİRAK 2000 Türkiye Hira Spor 34-40-000842
10 110 MEHMET ALPER GÜNEY 2000 Türkiye Hira Spor 34-40-002229
11 111 YİĞİT ABACI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001997
12 112 FABİAN MERT WİNTER 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002016
13 113 AHMET BERK KOŞCAĞIZ 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002056
14 114 KUBİLAY YILDIZ 1998 Türkiye Tokat Anadolu Gençlik Spor Kulübü 60-40-000283
15 115 HALİL İBRAHİM YAZICI 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000084
16 116 SEMİH ŞENOĞUL 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000079
17 117 BURAK BEZMEZ 1999 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000344
18 118 RECEP ÜNAL 1999 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000000
19 119 İBRAHİM YILDIRIM 1999 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000404
20 120 GÖKHAN KONUT 2000 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-037002127
21 121 BEKİR ARDA GALİPOĞLU 2000 Türkiye Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü 35-40-001310
22 122 UĞURCAN KILIÇ 1999 Türkiye Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü 35-40-001306
23 123 HALİL İBRAHİM DOĞAN 2000 Türkiye Kütahya Celal Fidan Gençlik ve Spor Kulübü 43-040000099
24 124 YUNUS EMRE TURAN 2000 Türkiye Kütahya Termal Turizm Gençlik ve Spor Kulübü 43-040000100
25 125 MURAT USTA 1999 Türkiye Kütahya Çini Spor Kulübü 43-040000097
26 126 BURHAN BATMAZ 1997 Türkiye Kütahya Otuz Ağustos Spor Kulübü 43-040000061
27 127 GÜLTİĞİN ER 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40000443
28 128 ARDA TÜMER 1998 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40000323
29 129 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40000112
30 130 AHMET CAN DOĞAN 1997 Türkiye Ferdi 35-040001195
31 131 ENDER GÜNEŞ 2000 Türkiye Ferdi 35-40-001122
32 132 DENİZ ÇOLPANLAR 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-1914
33 133 KAAN KAYİN 1997 Türkiye Ferdi 35
34 134 AHMET AKBUDAK 1999 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000421
35 135 UMUT ÇELİK 1999 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000429
36 136 ÖZKAN AK 1999 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000430
37 137 MELİH BOR 1997 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 040000021
38 138 SADIK AHMET BOYNUEGRİ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-
39 139 TUNCER TEMİZ 2000 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-0
40 140 EŞREF CAN SAVCI 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10 - 04000339
GENÇ BAYANLAR (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 201 SEVGİ ÖZATA 1998 Türkiye Hira Spor 34-04000861
2 202 BUSE AYGÜN 1997 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000398
3 203 ELİF POLAT 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000349
4 204 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000362
5 205 KADRİYE ÇOBAN 2000 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040001104
6 206 HABİBE KARA 1997 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001996
7 207 GÜLCAN UZUN 2000 Türkiye Tokat Gençlik Spor Kulübü 60-40-000271
8 208 AYBÜKE ŞEN 1999 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000082
9 209 MESUDE ŞENOL 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-000050
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 01 FUĞGAN ARIK 1980 Türkiye Hira Spor 34-40-000305
2 03 MURAT ALİ KARADAĞ 1996 Türkiye Hira Spor 34-40-0000639
3 04 ERKAN KALEDİBİ 1990 Türkiye Ferdi 5440000029
4 05 ARDA KAYA 1998 Türkiye Hira Spor 34-40-000843
5 06 UĞUR İMİR 1995 Türkiye Hira Spor 34-40-000696
6 08 İSMET FARUK AYDIN 1996 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-040000023
7 09 İRFAN ÖZDEMİRCİ 1998 Türkiye Hira Spor 34-40-000847
8 10 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001972
9 11 EREN AKDAĞ 1993 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001942
10 12 ALİ MERT YAVUZOĞLU 1994 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001998
11 13 LEVENT CAN 1985 Türkiye Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü 30-40-001317
12 14 BAHADIR TAMA 1985 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-40-0000064
13 15 FAHRİ MUTLU 1987 Türkiye Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü 30-40-001307
14 16 ALİ YILDIZ 1984 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-04000887
15 18 TAHSİN DENİZ SARAÇ 1995 Türkiye Ferdi 35-40-001067
16 19 CANER ALGÜN 1997 Türkiye Ferdi 35-40-000900
17 20 RECEP AYTAN AYTAŞ 1996 Türkiye Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü 35-40-000000
18 21 MUSTAFA POYRAZ 1978 Türkiye Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 35-40-000999
19 22 BAHADIR PİRİK 1995 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000418
20 23 EROL CAN YARAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-000
ELİT BAYANLAR (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 71 FATMA KOSTAK 1996 Türkiye Hira Spor 34-40-002228
2 72 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002023
3 73 TUĞÇE KARAKAYA 1996 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002031
4 74 ECE BAKICI 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40000359
5 75 ESİN AKKARTAL 1992 Türkiye Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 35-40000334
6 76 YAĞMUR AYDOĞAN 1995 Türkiye Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 35-40000232
7 77 ÜMRAN ASLAN 1993 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040001217
8 78 ESRA NUR GÖKCEK 1996 Türkiye Ferdi 10-040002009
9 79 NERGİS ERGİN 1992 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000431
19+ ERKEKLER (1993 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 661 ENES KURU 1996 Türkiye Ferdi 0640002127
2 678 FATİH KOÇAK 1993 Türkiye Kütahya Termal Turizm Gençlik ve Spor Kulübü 43-40-000024
3 682 OSMAN ALİM 1992 Türkiye Hira Spor 34-40-001054
4 697 SERHAT ALYILMAZ 1995 Türkiye Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 35-0400001076
5 702 MERT ARSLAN 1993 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001196
6 704 DURAN AKBAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-001928
7 721 GENÇAY ARDA DUVARSEREN 1996 Türkiye Anka Spor Gelişim Kulübü 06-32-001271
8 732 MUHAMMET YASİN GÜLER 1992 Türkiye Ferdi 34-40-002236
9 750 ÇAĞRI YÜKSEL 1996 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 040000018
10 751 ÖMER YILDIRIM 1994 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 040000045
11 753 ERGÜN KUŞ 1996 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-001312
12 762 MUHAMMED ÇAKIN 1995 Türkiye Ferdi 20-40-000043
25+ ERKEKLER (1988 - 1992)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 612 MELİH UÇAR 1988 Türkiye Ferdi 59-40-002082
2 619 AKİF BOZKURT 1991 Türkiye Ferdi 06-40-002126
3 660 BİLEN MUTLU 1988 Türkiye Ferdi 35-40-001311
4 668 KADRİ GÖRKEM AKA 1990 Türkiye Ferdi 34-40-000817
5 681 URAS DUHAN 1988 Türkiye Ferdi 35-40-001113
6 693 VOLKAN ODAK 1987 Türkiye Ferdi 34-40-000852
7 694 AYKUT MİDİLLİÇ 1990 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 320000
8 695 OZAN ALİ BULUNMAZ 1990 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-40-000123
9 726 EFE KALE 1987 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-040001271
10 738 MUHAMMET DENİZ 1988 Türkiye Pamuk Spor Kulübü 34-40-000707
11 741 CİHAN ASRAK 1987 Türkiye Maratonist 34-40-000413
12 742 BARIŞ İLHAN 1987 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34
13 757 TOLGA KUŞ 1990 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-000648
30+ ERKEKLER (1983 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 601 CİHAN ÜNAL 1985 Türkiye Ferdi 34-40-000903
2 602 TARIK UÇAR 1985 Türkiye Ferdi 59-040000007
3 616 AHMET KARAOGLU 1983 Türkiye Ferdi 35-40-001301
4 617 AHMET KUCUKASCI 1986 Türkiye Ferdi 3440000854
5 652 ŞEREF METE DİNÇER 1983 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-000974
6 671 ABDULKADİR DOKUMACI 1985 Türkiye Ferdi 34-045011217
7 676 FATİH KAYA 1983 Türkiye Ferdi 35-40-001315
8 677 EMRE ÇIKINCI 1986 Türkiye Hira Spor 3440000781
9 683 EMİN BOSTANCI 1982 Türkiye Ferdi 3540001288
10 684 FATİH ERTÖRÜN 1986 Türkiye Ferdi 35-040001185
11 685 ÇETİN ÇETİNER 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001050
12 692 LEVENT ÖZGÖNÜL 1982 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001162
13 698 MUSTAFA AZAK 1984 Türkiye Ferdi 34-040001033
14 705 FERİT TEKİN 1984 Türkiye Ferdi 35-40-001319
15 710 MUSTAFA ŞENGÜLER 1984 Türkiye Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü 35-40-001198
16 715 HALİL ERDEM 1985 Türkiye Ferdi 3240000081
17 728 ERAY BENAS 1985 Türkiye Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü 35-40-001158
18 729 OLGUN HATİBOĞLU 1983 Türkiye Ferdi 06-40-002130
19 737 MARTEN GEZİCİ 1985 Türkiye Ferdi 34-40-002202
20 739 R. ARDA BURNAZ 1982 Türkiye Pamuk Spor Kulübü 34-40-000271
21 740 CANER CANTEKİN 1986 Türkiye Ferdi 35-040001121
22 744 ALTAY ÖZCAN 1983 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002064
23 748 BARIŞ ÖZEGEMEN 1985 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 040000043
24 756 BARIŞ KARAYAĞMURLAR 1985 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-040000886
35+ ERKEKLER (1978 - 1982)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 610 ULAŞ İNEVİ 1979 Türkiye Ferdi 06-40-002093
2 614 EVRİM YİGİT 1979 Türkiye Ferdi 07-40-002052
3 618 UTKAN EYÜBOĞLU 1980 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-040001224
4 622 HAKAN ALP 1978 Türkiye Ferdi 35-040001178
5 628 GÜRHAN ÖZENÇ 1977 Türkiye Ferdi 35-40-001305
6 648 CEM BAYRAKDAROĞLU 1978 Türkiye Ferdi 06-40-002129
7 651 SUAVİ NOYAN KIRAN 1977 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000972
8 653 FATİH KURT 1980 Türkiye Buca Pedal Gençlik ve Spor Kulübü 35-40-001160
9 655 ÖZGÜR ERÇELİK 1977 Türkiye Ferdi 3540001308
10 672 SALİM AKDAŞ 1978 Türkiye Ferdi 34040001040
11 674 ERDEM AĞBAŞ 1981 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40000133
12 680 HÜSEYİN KELEŞ 1979 Türkiye Ferdi 35-40-001296
13 688 FATİH ÖZER 1981 Türkiye Ferdi 35-40-001314
14 691 ERDOĞAN KİRPİ 1977 Türkiye Ferdi 34-40-000774
15 700 HÜSEYİN TUNÇMEN 1977 Türkiye Ferdi 3240000029
16 703 MEMET BARIŞ TURABİ 1977 Türkiye Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 41-40-000387
17 706 UMUT ÇAVUŞOĞLU 1979 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-040000007
18 718 EMİN KELEŞ 1980 Türkiye Ferdi 839
19 722 MEMET ARİF ÖZTOP 1979 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001022
20 723 BERKANT VATANSEVER 1977 Türkiye Ferdi 10-40-001945
21 731 TÜRKÜN CELEP 1977 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040000933
22 736 ENİS KUŞGÖZ 1980 Türkiye Hira Spor 3440000403
23 743 SERHAT KAYA 1978 Türkiye Ferdi 35-4
24 749 ÖZTÜRK ÖZYAĞCI 1977 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 040000042
25 759 EMRAH BAYRAKTAR 1981 Türkiye Ferdi 34040000542
26 760 OZGUR AKSAMAN 1979 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40000745
40+ ERKEKLER (1973 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 626 FERHAT ÖZGÜR 1973 Türkiye Ferdi 37919031
2 641 MUSTAFA KUMBARACI 1975 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-00932
3 650 A. MELİH YAVAŞ 1975 Türkiye Ferdi 34-40-002206
4 659 YASİN AVCI 1975 Türkiye Ferdi 16-40-000176
5 663 SÜLEYMAN ALAGÖZ 1975 Türkiye Ferdi 32-040000027
6 665 ENGİN KILIÇ 1975 Türkiye Ferdi 34-40-001101
7 687 TURGUT YILMAZ 1972 Türkiye Ferdi 35-40-001071
8 690 ALİ RIZA BİLAL 1973 Türkiye Ferdi 154
9 701 HAKAN DENİZ 1972 Türkiye Ferdi 35-040001223
10 707 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000015
11 716 AHMET TUGAY 1973 Türkiye Ferdi 35-40-001169
12 717 ALİ OKAN ENİS 1972 Türkiye Ferdi 35-40-001298
13 719 KUTLUHAN ÖZKUNT 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000875
14 720 TİMUÇİN GÜLAÇ 1974 Türkiye Ferdi 35-40-001318
15 724 MECNUN VATANSEVER 1975 Türkiye Ferdi 10-40-001944
16 730 SELİM KARABAĞ 1973 Türkiye Ferdi 35-040001254
17 734 ÜMİT LEVENT ÇELİK 1972 Türkiye Ferdi 35_040000907
18 745 MEHMET SARIDEDEOĞLU 1975 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40000020
19 746 MEHMET AKŞEN 1972 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40000008
20 747 LEVENT BOLAT 1972 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40000034
21 752 YAVUZ USLU 1976 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-888888
22 763 HÜSEYİN BALCI 1976 Türkiye Ferdi 34-40-000636
45+ ERKEKLER (1968 - 1972)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 600 TAMER ZEYBEK 1968 Türkiye Ferdi 35-40-001284
2 623 OĞUSHAN TAVUS 1968 Türkiye Ferdi 34-040000740
3 654 ADNAN SEDEF 1970 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040002050
4 662 ALP REŞAT ÇAPA 1967 Türkiye Ferdi 34-40-000908
5 664 MUSTAFA EMRE TUNCER 1971 Türkiye Ferdi 35-40-001148
6 670 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-40-001932
7 679 ESREF DENİZ 1968 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-01990
8 686 SERDAR UZİŞ 1969 Türkiye Ferdi 35-40-001159
9 689 ANIL ALTUNBAŞ 1970 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-001030
10 696 ERHAN ÇALIŞKAN 1969 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-001304
11 708 KEREM ÖMER ERTEN 1968 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001216
12 709 KERİM SEÇİLMİŞ 1971 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-40-000062
13 725 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-000065
14 727 YÜCEL KALEM 1968 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35_040001105
15 733 ADİL UÇARCI 1970 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001947
16 735 ZEKAİ ALPTEKİN TAN 1967 Türkiye Ferdi 35-40-001297
17 754 MEHMET SEÇİLMİŞ 1968 Türkiye Deniz Fidan Sportiva Spor Kulübü 35-04000119
18 761 MEHMET SADIK PÖHRENK 1971 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002063
50+ ERKEKLER (1963 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 605 CEMALETTİN BAŞAK 1965 Türkiye Ferdi 34040000235
2 640 FATİH BİRDAL 1962 Türkiye Ferdi 41-04000271
3 647 MARTİN BERNHART 1963 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07 -040001877
4 649 TUFAN ALATAN 1965 Türkiye Ferdi 34-40-001093
5 667 CEVDET ALYILMAZ 1964 Türkiye Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 05-0400001084
6 669 OKAN GALİP ÇAM 1964 Türkiye Ferdi 34-40-002224
7 673 KORKUT AHMET SEROZAN 1963 Türkiye Ferdi 34-40-000868
55+ ERKEKLER (1958 - 1962)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 656 FATİH ALTAN 1957 Türkiye Ferdi işlemde
2 675 AYTAÇ BİLGİNER 1960 Türkiye Ferdi 35-40-001256
3 699 AYHAN TAMA 1958 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-40-0000063
4 755 HAMDİ GÜNEŞ 1960 Türkiye Ferdi 07-40-002065
60+ ERKEKLER (1948 - 1957)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 712 ALİ SERDAR AKGİRAY 1955 Türkiye Hira Spor 34-040001048
2 713 FİKRET AKAY 1955 Türkiye Ferdi 48040000006
3 714 ALİ BIDI 1949 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001949
19+ BAYANLAR (1988 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 453 AYŞEGÜL GÖKALP 1989 Türkiye Ferdi 17-40-000412
2 464 FEYZA SEMİZ 1989 Türkiye Ferdi 34-40-002232
3 465 SEHER KOCATEPE 1988 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001203
4 468 İREM ASLAN 1991 Türkiye Ferdi 32-40-000083
30+ BAYANLAR (1978 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 451 FULYA ERKMEN 1982 Türkiye Ferdi 3440002221
2 452 NEVŞİN MENGÜ 1982 Türkiye Ferdi 34-40-001031
3 455 CORALİNE CHAPATTE 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002230
4 458 NİLUFER YALİNPALA 1984 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü
5 461 GÜLŞEN TOKAÇ 1979 Türkiye Maratonist 34-0020182268
6 462 ŞEBNEM NACAR 1983 Türkiye Ferdi 35-40-001316
7 466 NİLGÜN KOÇ 1980 Türkiye Ferdi 10-40-002046
8 467 SİBEL BİRCAN KURAĞI 1978 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-001129
9 469 ZERRİN ÜÇKARDEŞLER 1981 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 040000010
10 471 HACER USLU 1980 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-999999
11 472 ÖZLEM ÖZGÜN 1985 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-040001285
12 473 BADEGÜL KAYNAK 1981 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-001274
40+ BAYANLAR (1968 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 459 YASEMİN ÇAM 1967 Türkiye Ferdi 34-40-001076
50+ BAYANLAR (1948 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 451 CUMHURE ALKAN 1955 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-000994
2 452 HEDİYE TAMA 1963 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-40-0000065
PARATRIATLON TRI-5 (1957 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 P100 ABDULKADİR ÖZOĞUL 1988 Türkiye Eğirdir Belediyesi Spor Kulübü
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77