Sayfayı Yazdır
Kuşadası Triatlonu Spor Toto Türkiye Şampiyonası Finali (24 Eylül 2016 Cumartesi)
24-25 Eylül 2016
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Kuşadası / Aydın
 Yarışma Kategorisi  Elit, Genç, Yıldız, Minikler A3, Yaş Grubu
   
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A404 KENAN EGEMEN BİLGİN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-08
2 A405 KAAN ESAT DİNÇER 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-09
3 A407 CEFİ ALBER ÇİKUREL 2003 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-001257
4 A409 EMİR ARACI 2003 Türkiye Ferdi 35-040000368
5 A411 MERT VATANSEVER 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002027
6 A412 HAKAN TUNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002010
7 A413 KEREM AKŞEN 2003 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000035
8 A414 BARIŞ ORUŞ 2004 Türkiye Çanakkkale Profosyonel Sualtı Adamları Spor Kulübü 17-40-000416
9 A415 EMRECAN ONGUR 2004 Türkiye Çanakkkale Profosyonel Sualtı Adamları Spor Kulübü 17-40-000406
10 A417 EMİRHAN ÇAKIR 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002018
11 A419 KUTAY AKKEÇELİ 2004 Türkiye Ferdi 35-040000243
12 A420 UĞURKAN ÖZİŞSEVEN 2003 Türkiye Ferdi 35-04000032
13 A421 EGE ERCAN 2004 Türkiye Ferdi 35-040001193
14 A422 EGE KARAÇETİN 2003 Türkiye Ferdi 35-040001054
15 A423 TOLGA TÜRKSEVER 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-12
16 A424 ETEM DÖNMEZ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-13
17 A426 GÖRKEM MUTLU 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-10
18 A428 BARBAROS ZORLU 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002033
19 A429 GÖRKEM SAĞUT 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002040
20 A430 FATİH ERDİNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002014
21 A431 OĞUZHAN POLAT 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002038
22 A432 MEHMET CAN GÜLERDAĞ 2003 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002041
23 A433 EFE MERT ERGEÇ 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-519756
24 A435 ULAŞ DENİZ 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-002057
25 A437 BORA ÖZBORAOĞLU 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-002060
26 A439 FUAT AFİNDİ 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-002062
27 A440 HİKMET İLKER ÇİFFCİ 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000130
28 A441 EGEHAN RÜZGAR ARICI 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000116
29 A442 EFE DÖKMECİ 2003 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002031
30 A443 METEHAN ERDİ 2003 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000052
31 A444 KAYRA ALAN 2003 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000050
32 A445 EGE BAYEZİT 2004 Türkiye Ferdi 35-040001230
33 A451 EGEMEN MART 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-002058
34 A454 ARDA KARAPINAR 2004 Türkiye Çanakkkale Profosyonel Sualtı Adamları Spor Kulübü 17-40-000435
35 A458 KAŞİF EVRİM GÜNGÖR 2004 Türkiye Ferdi 35-04010987
36 A459 YUNUS EREN KIZILCIK 2003 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002028
37 A461 ULAŞ GÜLER 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-002061
38 A464 BARTU OKAN MERAL 2004 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000057
39 A468 İSMAİL EFE EKŞİ 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002091
40 A469 BATURALP POLATCI 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002103
41 A471 HAKAN FİDAN 2003 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002097
42 A474 YAVUZ BATIN ÖNDER 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-002059
43 A476 SERGEN MEMİŞ 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000251
44 A477 MERT UMUT ASLANTAŞ 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-519766
45 A483 YUSUF OSMAN ATAÇ 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002101
46 A484 EFE AN KAPLAN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-11
47 A486 RATMİR KEREM UĞURLU 2003 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-40-000992
48 A487 BERKAY KÖKSALDI 2004 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-002115
49 A488 AHMETCAN ARSLAN 2004 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001233
50 A489 ALPEREN KESİMLİ 2004 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001251
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A500 YAREN NUR ÇAĞSAL 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000372
2 A502 İPEK EYLÜL ERAVCI 2003 Türkiye Ferdi 17-40-000367
3 A503 NEVRA BAŞAK SAATLİ 2004 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000368
4 A504 DERİNSU GÜNAYDIN 2003 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-40-000388
5 A505 CEREN DİNÇ 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-18
6 A506 ASLI ÜRPEKLİ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-20
7 A507 ELİF ÖZTÜRK 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-21
8 A508 AYŞE BÖRÇEK 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002012
9 A512 EYLÜL KARABAĞ 2004 Türkiye Ferdi 35-040001227
10 A513 ZEYNEP UÇARSOY 2004 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-0400012876
11 A514 EVRİM EROL 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-519753
12 A515 SERRA AKGÜN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000128
13 A517 ESMA UZUNORMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000126
14 A519 EDA ERGİN 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-519752
15 A520 TUBA KESTEL 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002059
16 A521 ALARA TİMAGUR 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002039
17 A525 BEYZA KURT 2003 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-40-000438
18 A526 ADA AKTÜRKLÜ 2004 Türkiye Ferdi 35-9746300
19 A527 ÖZNUR MURÇAK 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000216
20 A530 ECE UÇAR 2004 Türkiye Ferdi 35-0400011876
21 A531 AYŞE İREM MERCAN 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000441
22 A533 RABİYE ALİOSMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000241
23 A534 AKYA DİLA BİLGİN 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-519755
24 A535 SUDENAZ ORMANLI 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-519754
25 A537 DAMLA ŞEN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-19
26 A538 MAYA TESER 2004 Türkiye Ferdi 34-40-000987
27 A539 DAMLA İLAYDA YILMAZ 2003 Türkiye Ferdi 34-40-001051
28 A540 BUSE ÇOBAN 2004 Türkiye Ferdi 34-00005
29 A541 ELİF SAYIN 2003 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-40-0000990
30 A542 DENİZ ÖZAYDIN 2004 Türkiye Ferdi 34-40-002339
31 A543 HİLMİYE GÜNEŞ BAHÇECİ 2004 Türkiye Ferdi 34-40-000975
32 A547 BÜŞRA YÜKSEL 2004 Türkiye Ferdi 35-040001229
33 A554 ELİF ONGUR 2004 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-40-000391
34 A555 FATMA YAĞMUR KIRAN 2004 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-40-000417
35 A556 SUDEN DEMİRTAŞ 2004 Türkiye Ferdi 35-40001134
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 255 MUZAFFER GÜR 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002026
2 256 UMUT BAKIŞ GÜVEN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002014
3 257 CİHAN BÜDÜN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002030
4 261 ATAHAN ATALAY 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-40-000343
5 262 ÇAĞRI EKEN 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-40-000358
6 265 FURKAN ÖRS 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000409
7 266 GÖKBERK SAGLAM 2001 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000328
8 267 BİRKAN ÖZKAN 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-06
9 268 UFUK ULAŞ TOKAT 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-05
10 269 ANIL ŞENTÜRK 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-04
11 271 ALP TANCI 2002 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002008
12 273 KIVANÇ ŞAHİNKAYA 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-40-001193
13 274 EFE EGEMEN ŞEN 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-04000234
14 275 BATUHAN CEMAL AKDAŞ 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001187
15 276 TUNA ÖZDUR 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001199
16 277 ENES KIZILCIK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-0400001993
17 281 BURÇAK ÖZER 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002016
18 282 MERT OĞUZHAN AĞIRGÜN 2001 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000033
19 284 BARAN AKTAN 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001985
20 285 MEHMET FATİH DAVRAN 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002022
21 286 ALPER ALP 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001231
22 290 EMRE ALTUNAY 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-03
23 292 İBRAHİM MEHMEDOĞLU 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-07
24 293 BARTU ÖREN 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002031
25 295 SERHAT TAŞLI 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000048
26 296 BUĞRA DENİZ ATALAN 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000145
27 297 FURKAN AKÇA 2001 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-0000092
28 299 EMİRHAN YALÇIN 2001 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002056
29 301 AHMET BURAK IŞIK 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000210
30 305 MELİH ORKUN ORHAN 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-0000097
31 309 BOLKAR SIYRIM BARAN 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-40-000434
32 311 ALPER BAYAR 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000440
33 323 DERVİŞ DİNÇER DİNÇ 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-40-000999
34 324 ÇAĞRI KILINÇ 2002 Türkiye Hira Spor 34-40-000921
35 325 ANDREY STAVROVA 2002 KKTC Aspava Spor Kulübü 0122
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 351 AYŞENUR SEDEF ALAT 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001993
2 354 DAMLA ERGÜN 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000401
3 355 HANDAN MELİKE UZUN 2002 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-40-000381
4 356 ÇİSEL BAHAR 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-16
5 357 EREL ÖZGÜR 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-14
6 358 BEYZA VATANSEVER 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-15
7 359 EYLÜL BİCE 2002 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-40-001322
8 360 GÖRKEM SILA KORKMAZ 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-4000145
9 361 MELİSA AKIN 2001 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-001215
10 362 BİLGE ECE SEYHAN 2001 Türkiye Ferdi 35-040001228
11 363 İLAYDA ALADA 2002 Türkiye Ferdi 17-40-000419
12 366 SILA ÖZDEMİR 2001 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002027
13 369 SARAH ALARA İŞKİN 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002043
14 370 BİRSU ULKAT 2001 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002000
15 371 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR 2001 Türkiye Ferdi 35-040001255
16 372 İPEK ŞAR 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-0000091
17 375 CEREN ÖZKOÇ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001267
18 378 BERRA SEÇİLMİŞ 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000397
19 380 GÜNCE KAYA 2002 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-0011001
20 383 ELİF MANİSA 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002032
21 384 SELİN EYİPOĞLU 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-72
22 385 ALEYNA DAĞLI 2001 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000350
23 386 ECE ÖRNEK 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001266
24 388 İPEK KAHRAMAN 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-17
25 390 DİLARA BAHAR 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002020
26 391 MELİKE YILMAZ 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002021
27 392 ZEYNEP SEMA ÇAMKIRAN 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-40002018
28 393 İDE EZGİ ÖNAL 2001 Türkiye Ferdi 34-40-000005
29 394 SİMGE ŞAHİN 2001 Türkiye Ferdi 34-40-000006
GENÇ ERKEKLER A (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 109 ADİLCAN ADISANOĞLU 1998 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002044
2 127 GÜLTİĞİN ER 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-001986
3 128 ARDA TÜMER 1998 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002050
4 137 MELİH BOR 1997 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000021
5 138 SADIK AHMET BOYNUEĞRİ 1997 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001962
6 144 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
7 149 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
8 158 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-000053
9 159 YUSUF ATEŞ 1998 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000046
10 162 ARDA KAYA 1998 Türkiye Hira Spor 34-40-000843
11 163 İFRAN ÖZDEMİRCİ 1998 Türkiye Hira Spor 34-40-000847
12 175 SEMİH ŞENOĞUL 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000079
GENÇ ERKEKLER B (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1501 ATA TOPRAK ACAR 1999 Türkiye Ferdi 41-40-000398
2 1502 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001982
3 1503 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001983
4 1504 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001962
5 1505 MUSTAFA KÜÇÜK 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-002139
6 1506 TUNA ASIM BAŞKIR 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000433
7 1507 KAAN ÇAKIR 1999 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040001963
8 1508 ESEN GİRAL 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000449
9 1509 BURHAN AY 1999 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000455
10 1510 ERSUN HASAN 2000 KKTC Tüfekçi Spor Kulübü 0126
11 1511 TUĞCAN ÖZKIZAN 2000 KKTC Tüfekçi Spor Kulübü 0129
12 176 ŞEFİK OĞUALP DOYUAN 2000 Türkiye Hira Spor 34-40-000838
13 177 MEHME ALPER GÜNEY 2000 Türkiye Hira Spor 34-40-002229
14 178 KENAN CAN ALPAT 2000 Türkiye Hira Spor 34-40-002280
15 179 BATUHAN YILMAZ 1999 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000051
16 180 SEMİH ÖZGÜR 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-01
17 181 EMRE ÖZTÜRK 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-02
18 182 HAKAN YASSIKAYA 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001143
19 183 DENİZ ÇOLPANLAR 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001155
20 184 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002048
21 185 SERKAN SEZER 2000 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000257
22 186 UĞUR KURT 1999 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000256
23 187 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-0443648
24 194 FURKAN HÜSEYİN YÜKSEL 2000 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040001186
25 195 HÜSEYİN CAN PINAR 1999 Türkiye Ferdi 34-09-003122
26 196 FABİAN MERT WİNTER 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002016
27 197 MUHAMMET BERTUĞ POLATCI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002086
28 198 YİĞİT ABACI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001997
29 199 AHMET BERK KOŞCAĞIZ 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002056
30 200 YAĞIZ AÇIKEL 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001992
31 201 ENDER GÜNEŞ 2000 Türkiye Ferdi 35-40002015
32 202 EMIRHAN TİRAK 2000 Türkiye Hira Spor 34-40-000842
GENÇ BAYANLAR A (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 206 HABİBE KARA 1997 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001996
2 209 MESUDE ŞENOL 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-000050
3 217 İLAYDA KARA 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001933
4 218 SİNEM ÖZDİL 1998 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002032
5 226 BUSE AYĞÜN 1997 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000398
GENÇ BAYANLAR B (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 203 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000349
2 208 MERVE AYBÜKE ŞEN 1999 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000082
3 211 İZGİ AKKEÇELİ 2000 Türkiye Ferdi 35-400012432
4 212 EZGİ SEVCAN USTABAŞ 2000 Türkiye Ferdi 35-04003654
5 214 DİLA ERBİL 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001273
6 220 EZGİ KAPÇAK 2000 Türkiye Ferdi 34-40-001022
7 221 BÜŞRA KEPELİ 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000454
8 223 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000362
9 224 BÜŞRA MEŞELİ 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000443
10 225 BEYZA SEÇİLMİŞ 1999 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 03 MURAT ALİ KARADAĞ 1996 Türkiye Hira Spor 34_40_000847
2 10 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001972
3 18 TAHSİN DENİZ SARAÇ 1998 Türkiye Ferdi 35-040002016
4 23 EROL CAN YARAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 0740000057
5 25 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
6 26 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
ELİT BAYANLAR (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 72 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002023
2 74 ECE BAKICI 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-001939
19+ ERKEKLER (1993 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1012 BAHADIR PİRİK 1995 Türkiye Ferdi 17-40-000418
2 1097 UMUT CAN TEMİZ 1993 Türkiye Ferdi 34-40-001067
3 1168 EREN AKDAĞ 1993 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001942
4 1186 KEMAL ELEKTRİKÇİ 1992 Türkiye Ares Spor Kulubü 013
5 1188 İLKER KİRLİOĞLU 1995 Türkiye Ferdi 10-40-000230
6 702 MERT ARSLAN 1993 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001196
7 750 ÇAĞRI YÜKSEL 1996 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000018
8 815 SAMET YILMAZER 1997 Türkiye Ferdi 34-40-001019
9 823 BATUHAN ÜNAL 1993 Türkiye Maratonist 34-40-000669
10 838 MEHMET KORKUT 1996 KKTC Aspava Spor Kulübü 0069
11 917 HASAN BERKAY AFŞAR 1996 Türkiye Ferdi 34-40-002282
25+ ERKEKLER (1988 - 1992)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1001 MERT SALUR 1991 Türkiye Ferdi 34-40-000965
2 1009 BAHADIR BOZATLI 1990 Türkiye Ferdi 34-40-002303
3 1076 HASAN BURAK MERCANCI 1988 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40-001180
4 1133 YÜCEL ARSLAN 1991 Türkiye Ferdi 35-40-002117
5 1146 NECATİ DURMAZ 1990 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-040000015
6 1169 BERKAY RAMİZ 1987 KKTC Tüfekçi Spor Kulübü OLİMPİK 0058
7 660 BİLEN MUTLU 1988 Türkiye Ferdi 35-40-001311
8 693 VOLKAN ODAK 1987 Türkiye Ferdi 34-40-000852
9 742 BARIŞ İLHAN 1987 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-12345
10 757 TOLGA KUŞ 1990 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-123456
11 828 UĞUR GEÇKİN 1988 Türkiye Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 16-40-000033
12 931 ESER HALİL 1989 Türkiye Ferdi 63-40-000002
13 933 BERKANT ŞENER 1989 Türkiye Ferdi 41-40-000412
14 957 AYKUT AYDOĞMUŞ 1988 Türkiye Ferdi 34-40-002312
15 986 DOĞAN PAMUKLU 1990 Türkiye Ferdi 34-40-002305
16 996 BORA OZCİVİT 1989 Türkiye Ferdi 34
30+ ERKEKLER (1983 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1003 TAHA ENGİN 1986 Türkiye Ferdi 34-40-002252
2 1004 MURAT HAKAN GÜNEY 1982 Türkiye Ferdi 34-04-001231
3 1023 ONUR ÇAKA 1984 Türkiye Ferdi 34-40-002329
4 1074 BENER ERGÜVENOĞLU 1983 Türkiye Ferdi 34-40-000862
5 1085 YILMAZ ÇELİK 1986 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-001020
6 1104 CAN DURSUN 1982 Türkiye Ferdi 3440002306
7 1135 HARUN İBA 1984 Türkiye Ferdi 3543
8 1155 SAMET ERYAMAN 1985 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001994
9 1156 ERHAN KUYUMCU 1986 Türkiye Ferdi 30-40-002140
10 1158 CEM ONERTURK 1986 Türkiye Ferdi 06-40-002185
11 1184 HÜSEYİN ARHAN 1982 Türkiye Ares Spor Kulubü 004
12 1189 ALİ YILDIZ 1984 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-40-00
13 602 TARIK UÇAR 1985 Türkiye Ferdi 59-040000007
14 634 SAMET ÖNDER 1982 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002021
15 636 IRFAN KARAMAN 1985 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002055
16 638 SABRİ YİĞİT ÜFLER 1986 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-001935
17 639 HAKAN UĞURLU 1986 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002054
18 671 ABDULKADİR DOKUMACI 1985 Türkiye Ferdi 34-045011217
19 685 ÇETİN ÇETİNER 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001050
20 692 LEVENT ÖZGÖNÜL 1982 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001162
21 705 FERİT TEKİN 1984 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40-001319
22 737 MARTEN GEZİCİ 1985 Türkiye Ferdi 34-40-002202
23 748 BARIŞ ÖZEGEMEN 1985 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000043
24 770 ORHAN CAN ÖZBEK 1983 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002117
25 771 ÜMİT GÖKTEPE 1983 Türkiye Ferdi 34-40-002244
26 786 BURAK MENGÜ 1985 Türkiye Ferdi 34-40-002283
27 790 EMİN MERT ŞİŞMAN 1986 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-002070
28 795 ENİS AKYUZ 1984 Türkiye Ferdi 34-40-000648
29 804 KAAN HOŞGELEN 1986 Türkiye Ferdi 34-40-000714
30 824 ONUR KAPUCU 1983 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 0740002081
31 836 EKREM KAİDE 1983 KKTC Aspava Spor Kulübü 0044
32 872 ZAFER ÖZTÜRK 1984 Türkiye Ferdi 34-40-000660
33 889 EMRAH KARABOĞA 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40000041
34 893 OĞUZ BODUR 1986 Türkiye Antalyaspor Kulübü 0740002071
35 913 BAHADIR TAMA 1985 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-040000009
36 926 VOLKAN USTABAY 1985 Türkiye Ferdi 34-40-002286
37 928 UFUK TÜRKOĞLU 1983 Türkiye Ferdi 34-40-002289
38 947 EMRE TAŞCAN 1982 Türkiye Ferdi 34-40-002290
39 962 YASİN KAYMAK 1984 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-002107
40 967 SERHAT USLU 1984 Türkiye Ferdi 30-40-002300
41 976 AZİZ YİĞİT GÖKALP 1984 Türkiye Ferdi 34-40-000901
42 999 DUYGUN YURTERİ 1984 Türkiye Ferdi 34-04-000231
35+ ERKEKLER (1978 - 1982)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1015 TALAT DEMİREL 1981 Türkiye Ferdi 07-40-002090
2 1016 ONUR SENTURK 1979 Türkiye Ferdi 07-40-002087
3 1025 MERT AĞAN 1979 Türkiye Ferdi 34-40-002344
4 1045 BURAK AYDAR 1979 Türkiye Ferdi 34-40-000798
5 1049 ALİ EMRE ÜÇÜNCÜOĞLU 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002359
6 1051 AVNİ KILINÇASLAN 1978 Türkiye Ferdi 34-40-002345
7 1064 ALİ CEM GÜLER 1980 Türkiye Ferdi 34-040000873
8 1072 OLEG ASTANİN 1978 Türkiye Ferdi 34-40-000826
9 1080 NİHAT ÇINARLI 1978 Türkiye Maratonist 34-40-002379
10 1084 ABDULLAH ALEV AKSOY 1977 Türkiye Ferdi 30-40-002381
11 1100 SERDAR DAŞAR 1981 Türkiye Ferdi 34-40-001038
12 1109 BURAK KARACIK 1980 Türkiye Marmara Spor Kulübü 3440002258
13 1116 DENİZ SIRMAN 1981 Türkiye Ferdi 34-40-001069
14 1152 ARKIN SIKTAŞLI 1977 Türkiye Ferdi 45-040000019
15 1162 TEVFİK OYTUN AKA 1977 Türkiye Ferdi 34-40-001030
16 1165 UMUT KASAPOĞLU 1977 Türkiye Ferdi 34-40-0000002
17 1166 MURAT BAYRAM 1978 Türkiye Ferdi 41-40-000433
18 1170 AHMET EMRE OZDOGANCI 1978 Türkiye Ferdi 34-10-001041
19 1173 SERKAN YÜRÜR 1977 KKTC Bro Spor Kulübü 0051
20 603 ONUR YAVUZ 1981 Türkiye Ferdi 16-040-000094
21 610 ULAŞ İNEVİ 1979 Türkiye Ferdi 06-40-002093
22 618 UTKAN EYÜBOĞLU 1980 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-040001224
23 622 HAKAN ALP 1978 Türkiye Ferdi 35-040001178
24 624 MUSTAFA KEREM TOPUZ 1979 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-4000294
25 632 EMRE KAAN AKPINAR 1979 Türkiye Ferdi 2640000016
26 645 HÜSEYİN AYDIN AKTAŞ 1981 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-002004
27 651 SUAVİ NOYAN KIRAN 1977 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000972
28 655 ÖZGÜR ERÇELİK 1977 Türkiye Ferdi 3540001308
29 680 HÜSEYİN KELEŞ 1979 Türkiye Ferdi 35-40-001296
30 700 HÜSEYİN TUNÇMEN 1977 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-40-000029
31 736 ENİS KUŞGÖZ 1980 Türkiye Hira Spor 34040000403
32 787 ULUÇ HOŞGELEN 1979 Türkiye Ferdi 34-40-000715
33 793 FATİH TOPÇU 1978 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-000943
34 818 SAMUEL LEVISTRE 1980 Fransa Ferdi A87670C
35 898 HÜSEYİN ÜMİT HATIP 1981 Türkiye Ferdi 07-40-002005
36 901 NECATİ ŞEVİK 1977 Türkiye Ferdi 33-40-000046
37 905 EFE BATURHAN ORMAN 1981 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-000860
38 910 ALPER ADAŞ 1977 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-04002084
39 925 YASİN KAZAKLI 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002284
40 941 ORHAN GÜZEL 1981 Türkiye Ferdi 35-40-002085
41 946 TÜRKİZ KARHAN 1981 Türkiye Ferdi 35-40-002084
42 949 İLKER ECİR 1981 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-002292
43 954 ÖMÜR BATTAL 1978 Türkiye Ferdi 34-40-000788
44 984 VOLKAN ÇELİK 1978 Türkiye Ferdi 59-40-002083
40+ ERKEKLER (1973 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1020 İBRAHİM BAYKAL 1973 Türkiye Ferdi 07-40-002099
2 1029 ERDEM YALÇIN 1973 Türkiye Ferdi 3440002347
3 1069 SENCER YILDIZ 1975 Türkiye Ferdi 34-40-001036
4 1073 MEHMET ÖZEL 1974 Türkiye Ferdi 34-40-002370
5 1094 MURAT KULAK 1973 Türkiye Ferdi 34-040001012
6 1121 HASAN GÜÇLÜ OKAY 1973 Türkiye Ferdi 34-40-001029
7 1132 GÖKHAN BİLGEN 1972 Türkiye Ferdi 35-40-002121
8 1141 ÖZKAN ÇALIŞKAN 1973 Türkiye Ferdi 3300
9 1153 İSMAİL ÖNDER ÜNAL 1973 Türkiye Ferdi 35-40-001063
10 1159 FIRAT SERHAN TUNCER 1976 Türkiye Ferdi 34-40-002287
11 1161 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000015
12 1163 VEDAT SENCER SÖZER 1976 Türkiye Ferdi 34-40-002423
13 1171 ŞEFKİ AHÇIHOCA 1973 KKTC Aspava Spor Kulübü 0120
14 1178 ABDÜLKADİR AKHAN 1975 Türkiye Ferdi 55-40-000004
15 1182 HARUN ECEVİT OMAY 1974 Türkiye Ferdi 3440002408
16 607 CEMİL YILDIZHAN 1972 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40001897
17 630 SÜLEYMAN MALKOÇ 1974 Türkiye Ferdi 34-40-000717
18 633 MEHMET KARA 1973 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002019
19 637 HÜSEYİN BURAK KUTLU 1976 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000264
20 641 MUSTAFA KUMBARACI 1975 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-000932
21 642 OZAN TUNA 1973 Türkiye Ferdi 35-40-000991
22 650 AHMET MELİH YAVAŞ 1976 Türkiye Marmara Spor Kulübü 3440002206
23 701 HAKAN DENİZ 1972 Türkiye Ferdi 3540001223
24 716 AHMET TUGAY 1973 Türkiye Ferdi 35-40-001169
25 719 KUTLUHAN ÖZKUNT 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000875
26 724 MECNUN VATANSEVER 1975 Türkiye Ferdi 10-40001944
27 745 MEHMET SARIDEDEOĞLU 1975 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000020
28 746 MEHMET AKŞEN 1972 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000008
29 747 LEVENT BOLAT 1972 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000034
30 763 HÜSEYİN BALCI 1976 Türkiye Ferdi 34-40-000636
31 773 FIRAT DİZMAN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 3904000001
32 798 ONUR KIRCALI 1975 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-002263
33 822 MEHMET BURAK ÜNAL 1974 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-000243
34 826 TUNCAY DAĞDELEN 1976 Türkiye Ferdi 21-40-000002
35 837 MURAT ÇİFTÇİ 1974 KKTC Aspava Spor Kulübü 0026
36 878 BURÇ SEVEN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-40-000291
37 902 KERİM ÇAKMAK 1973 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002111
38 906 EGE BATTAL 1975 Türkiye Ferdi 34-40-000789
39 953 SİNAN AKSU 1972 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000922
40 977 YUSUF YÜKSEL 1972 Türkiye Ferdi 10-40-000256
41 993 YASER MASANOOĞLU 1976 Türkiye Ferdi 34-040000897
45+ ERKEKLER (1968 - 1972)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1013 BAHRİ 1971 Türkiye Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü 20-40-000047
2 1071 BÜLENT KAYSILI 1970 Türkiye Ferdi 34-40-002376
3 1137 MURAT KIRDI 1969 Türkiye Ferdi 52-40-000003
4 1167 ALPER BAHAR 1971 Türkiye Ferdi 34-040001084
5 1180 NEVZAT YILDIZLI 1967 Türkiye Kuşadası Gençlik Bisiklet Ve Triatlon Spor Kulübü 0940000012
6 623 OĞUSHAN TAVUS 1968 Türkiye Ferdi 34-040000740
7 654 ADNAN SEDEF 1970 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002050
8 664 MUSTAFA EMRE TUNCER 1971 Türkiye Ferdi 35-40-001148
9 670 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-040001932
10 679 ESREF DENİZ 1968 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-04001990
11 686 SERDAR UZİŞ 1969 Türkiye Ferdi 35-40-001159
12 689 ANIL ALTUNBAS 1970 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35- 40- 001030
13 708 ÖMER KEREM ERTEN 1968 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35 - 40001216
14 725 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-000065
15 733 ADİL UÇARCI 1970 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001947
16 735 ZEKAİ ALPTEKİN TAN 1967 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-001297
17 754 MEHMET SEÇİLMİŞ 1968 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000428
18 761 M.SADIK PÖHRENK 1971 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07.40.002063
19 772 GÖKHAN ÖZKORKMAZ 1970 Türkiye Ferdi 34-40-000362
20 785 HASAN YORULMAZ 1970 Türkiye Ferdi 34-40-002246
21 833 TOLGA OSMAN YÜCEL 1969 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 0740002068
22 834 UFUK BİRİZ 1969 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000046
23 883 HAMDİ OĞUZ YOLDAŞ 1971 Türkiye Ferdi 01-40-000046
24 979 CELİL AKMAN 1971 Türkiye Arama Kurtarma Spor Kulübü 34-40-002318
50+ ERKEKLER (1963 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1011 FERİDUN ÖZDAMAR 1966 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 040001026
2 1053 MEHMET ERDOĞAN 1965 Türkiye Ferdi 48-40-000014
3 1055 CENK VURAL 1966 Türkiye Ferdi 34-40-002307
4 1063 ENGİN ÖZAYDIN 1965 Türkiye Ferdi 34-40-002332
5 1106 MEHMET YILDIZ 1963 Türkiye Ferdi 43-40-000092
6 1172 BİROL KIRKLARELİ 1964 Türkiye Ferdi 34-40-001044
7 1174 ZAFER İLKER YORGANCIOĞLU 1966 Türkiye Ferdi 34-40-000874
8 647 MARTİN BERNHART 1963 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07 -040001877
9 667 CEVDET ALYILMAZ 1964 Türkiye Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü 35-40-001084
10 884 MEHMET AKARCALI 1965 Türkiye Ferdi 34 - 40 - 002269
11 938 İSMAİL ERGUN 1965 Türkiye Ferdi 34-40-001001
12 950 HALUK BABACAN 1966 Türkiye Ferdi 39-040000234
55+ ERKEKLER (1958 - 1962)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1103 HASAN İŞBİLEN HASAN İŞBİLEN 1961 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 3540000040
2 1108 KADRİ AKKOC 1957 Türkiye Ferdi 35 02 020125
3 1131 MELİH IŞIKÇI 1961 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-40-001914
4 675 AYTAÇ BİLGİNER 1960 Türkiye Ferdi 35-40-001256
5 699 AYHAN TAMA 1958 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-00400005
6 903 CUMHUR FARUK OKAN 1961 Türkiye Kuşadası Gençlik Bisiklet Ve Triatlon Spor Kulübü 0940000013
7 904 FATİH TOSUN 1960 Türkiye Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü 20-40-000042
60+ ERKEKLER (1948 - 1957)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1150 AYHAN AKBAY 1951 Türkiye Ferdi 32-40-000001
2 713 FİKRET AKAY 1955 Türkiye Ferdi 48040000006
3 714 ALİ BIDI 1949 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001949
4 881 AHMET SELAMİ VANLI 1956 Türkiye Ferdi 34-040000595
19+ BAYANLAR (1988 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 465 SEHER KOCATEPE 1988 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40-001324
2 475 DİLAN ACAR 1989 Türkiye Ferdi 3040002200
3 493 ESİN AKKARTAL 1997 Türkiye Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 35-40-001272
4 497 BENGİSU AVCI 1996 Türkiye Ferdi 35-40-001328
5 499 MERVE CEYLAN 1988 Türkiye Ferdi 3440000719
6 520 BEGÜM FERAN 1997 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35 40-002087
7 521 ÇİĞDEM GÜLGEÇ 1989 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40-002086
8 527 BUSE SİNEM SATILMIŞ 1995 Türkiye Ferdi 34-40-001021
9 529 ÖYKÜ KAPCAK 1994 Türkiye Ferdi 34-40-002386
10 541 YAĞMUR AYDOĞAN 1995 Türkiye Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 35-40-001325
11 548 ELİF ECE KÜREĞİBÜYÜK 1991 Türkiye Ferdi 34-40-002418
12 551 EMİNE ULUÇAY 1989 KKTC Ares Spor Kulubü 0033
30+ BAYANLAR (1978 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 452 NEVŞİN MENGÜ 1982 Türkiye Ferdi 34-40-001031
2 455 CORALİNE CHAPATTE 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002230
3 461 GULSEN TOKAC 1979 Türkiye Maratonist 000
4 469 ZERRİN ÜÇKARDEŞLER 1981 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000010
5 483 VİRGİNİE ARSLAN 1986 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 0640002028
6 484 FULYA ERKMEN 1982 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-002221
7 503 G. DENİZ SALPAR 1980 Türkiye Ferdi 34-040000607
8 511 REYHAN MENGİ 1983 Türkiye Ferdi 3440002304
9 528 BEGÜM ÖZÜEKREN KASAPOĞLU 1980 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-40-000262
10 532 EGEM SENA KORKUT 1981 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-002119
11 533 HARİKA HOŞGÖZ 1981 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-002120
12 545 ZEYNEP ALBENİZ 1985 Türkiye Ferdi 3440002362
13 547 SELCAN HATTISARI 1985 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-002073-002073
14 549 YASEMİN FİLİZ ATAMAN 1982 Türkiye Gordion Atletizm ve Su Sporları Kulübü 06-40-002186
40+ BAYANLAR (1968 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 492 EBRU BATTAL 1971 Türkiye Ferdi 34-40-002198
2 534 EBRU SAMİYE KULAK 1973 Türkiye Ferdi 34-40-001017
3 540 ASLI OZDAS 1973 Türkiye Ferdi
4 550 FEZİLE IŞIK 1970 KKTC LTB Spor Kulübü 0048
50+ BAYANLAR (1948 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 501 HEDİYE TAMA 1963 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-040000007
PARATRIATLON TRI-5 (1957 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 P151 ABDULKADİR ÖZOĞUL 1988 Türkiye Eğirdir Belediyesi Spor Kulübü
2 P152 ORKUN DÖKMEN 1977 Türkiye Karesi Gençlik ve Spor Kulübü 10-40-001991
3 P153 EKREM TAŞKIN 1972 Türkiye Karesi Gençlik ve Spor Kulübü 10-40-001990
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77