Sayfayı Yazdır
İstanbul Triatlonu (21 Ağustos 2016 Pazar)
20-21 Ağustos 2016
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  İstanbul
 Yarışma Kategorisi  Elit, Genç, Yıldız, Minikler A3, Yaş Grubu, Takım yarışları
   
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A403 İBRAHİM EMİRH KARACA 2004 Türkiye Hira Spor 30_40_001055
2 A404 KENAN EGEMEN BİLGİN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-23
3 A405 KAAN ESAT DİNÇER 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-24
4 A407 CEFİ ALBER ÇİKUREL 2003 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-001257
5 A408 BERKCAN DİKMEN 2003 Türkiye Ferdi 35-040001279
6 A409 EMİR ARACI 2003 Türkiye Ferdi 35-40-000000
7 A411 MERT VATANSEVER 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002027
8 A412 HAKAN TUNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002010
9 A417 EMİRHAN ÇAKIR 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002018
10 A419 KUTAY AKKEÇELİ 2004 Türkiye Ferdi 35-040001187
11 A420 UĞURKAN ÖZİŞSEVEN 2003 Türkiye Ferdi 35-040001157
12 A421 EGE ERCAN 2004 Türkiye Ferdi 35-040001187
13 A422 EGE KARAÇETİN 2003 Türkiye Ferdi 35-40002018
14 A426 GÖRKEM MUTLU 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-22
15 A428 BARBAROS ZORLU 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002033
16 A429 GÖRKEM SAĞUT 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002040
17 A430 FATİH ERDİNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002014
18 A431 OĞUZHAN POLAT 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002038
19 A432 MEHMET CAN GÜLERDAĞ 2003 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002041
20 A433 EFE MERT ERGEÇ 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002069
21 A435 ULAŞ DENİZ 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002068
22 A436 EMRE MURATOĞLU 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002057
23 A437 BORA ÖZBORAOĞLU 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002021
24 A440 HİKMET İLKER ÇİFCİ 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000130
25 A441 EGEHAN RÜZGAR ARICI 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000116
26 A442 EFE DÖKMECİ 2003 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-002031
27 A445 EGE BAYEZIT 2004 Türkiye Ferdi 35-040001187
28 A451 EGEMEN MART 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-001219
29 A459 YUNUS EREN KIZILCIK 2003 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002028
30 A460 GÖKTUĞ ÇELİK 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000237
31 A461 ULAŞ GÜLER 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002099
32 A467 AFFAN TANER YİLDİZ 2004 Türkiye Hira Spor 34_40_002281
33 A468 İSMAİL EFE EKŞİ 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002091
34 A469 BATURALP POLATCI 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002098
35 A470 BATUHAN PENBE 2003 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-40-991
36 A471 HAKAN FİDAN 2003 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002097
37 A472 DEMİR ÇİMŞİT 2004 Türkiye Maratonist 34-40-002371
38 A473 UTKU EGEMEN UMUT 2003 Türkiye Hira Spor 34_40_00839
39 A474 YAVUZ BATIN ÖNDER 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-77896
40 A475 YAVUZ ANLAŞAN 2003 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-000244
41 A476 SERGEN MEMİŞ 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16---40
42 A477 MERT UMUT ASLANTAŞ 2003 Türkiye Ferdi 35-40-002088
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A500 YAREN NUR ÇAĞSAL 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000372
2 A502 İPEK EYLÜL ERAVCI 2003 Türkiye Ferdi 17-40-367
3 A503 NEVRA BAŞAK SAATLİ 2004 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000368
4 A505 CEREN DİNÇ 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-05
5 A506 ASLI ÜRPEKLİ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-06
6 A507 ELİF ÖZTÜRK 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-07
7 A512 EYLÜL KARABAĞ 2004 Türkiye Ferdi 35-04003654
8 A513 ZEYNEP UÇARSOY 2003 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001234
9 A514 EVRİM EROL 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002045
10 A515 SERRA AKGÜN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000128
11 A517 ESMA UZUNORMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000126
12 A519 EDA ERGİN 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002081
13 A520 TUBA KESTEL 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002057
14 A521 ALARA TİMAGUR 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002039
15 A527 ÖZNUR MURÇAK 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000216
16 A530 ECE UÇAR 2004 Türkiye Ferdi 35-040001231
17 A531 AYŞE İREM MERCAN 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000441
18 A533 RABİYE ALİOSMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000241
19 A534 AKYA DİLA BİLGİN 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002101
20 A535 SUDENAZ ORMANLI 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-002096
21 A537 DAMLA ŞEN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-08
22 A538 MAYA TESER 2004 Türkiye Ferdi 34-40-000987
23 A539 DAMLA İLYDA YILMAZ 2003 Türkiye Ferdi 34-40-001051
24 A540 BUSE ÇOBAN 2004 Türkiye Ferdi 34-40-000983
25 A541 ELİF SAYIN 2003 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-40-000990
26 A542 DENİZ ÖZAYDIN 2004 Türkiye Ferdi 34-40-002339
27 A543 HİLMİYE GÜNEŞ BAHÇECİ 2004 Türkiye Ferdi 34-40-000975
28 A544 ECREN GÜLİN KILIÇ 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-141516
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 255 MUZAFFER GÜR 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002026
2 256 UMUT BAKIŞ GÜVEN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002014
3 257 CİHAN BÜDÜN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002030
4 265 FURKAN ÖRS 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000409
5 266 GÖKBERK SAĞLAM 2001 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000360
6 268 UFUK ULAŞ TOKAT 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-20
7 269 ANIL ŞENTÜRK 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-19
8 271 ALP TANCI 2002 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002008
9 273 KIVANÇ ŞAHİNKAYA 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-0400013098
10 274 EFE EGEMEN ŞEN 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-04000032
11 275 BATUHAN CEMAL AKDAŞ 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-04000026
12 276 TUNA ÖZDUR 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040000243
13 277 ENES KIZILCIK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001993
14 281 BURÇAK ÖZER 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002016
15 282 MERT OĞUZHAN AĞIRGÜN 2001 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000033
16 284 BARAN AKTAN 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001985
17 285 MEHMET FATİH DAVRAN 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002022
18 286 ALPER ALP 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040000368
19 290 EMRE ALTUNAY 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-18
20 292 İBRAHİM MEHMEDOĞLU 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-21
21 293 BARTU ÖREN 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002031
22 294 YUSUF DEMİRKIRAN 2002 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000190
23 295 SERHAT TAŞLI 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000048
24 296 BUĞRA DENİZ ATALAN 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000145
25 299 EMİRHAN YALÇIN 2001 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002056
26 301 AHMET BURAK IŞIK 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000210
27 305 ORKUN ORHAN 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000097
28 311 ALPER BAYAR 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000440
29 315 ÇAĞRI KILIÇ 2002 Türkiye Hira Spor 34_40_000836
30 316 EMİRHAN POLATCI 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002097
31 317 EREN ULAŞ KENDİR 2001 Türkiye Ferdi 3440002219
32 318 TALHA KİRKGOZ 2001 Türkiye Hira Spor 34_40_000919
33 319 METİN MERT ÇAKIRTAŞ 2001 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-40-311
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 351 AYŞENUR SEDEF ALAT 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001993
2 354 DAMLA ERGÜN 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000401
3 356 ÇİSEL BAHAR 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-03
4 357 EREL ÖZGÜR 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-01
5 358 BEYZA VATANSEVER 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-02
6 359 EYLÜL BİCE 2002 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-40-001322
7 360 GÖRKEM SILA KORKMAZ 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001192
8 361 MELİSA AKIN 2001 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 34-40-000994
9 362 BİLGE ECE SEYHAN 2001 Türkiye Ferdi 35-04000186
10 363 İLAYDA ALADA 2002 Türkiye Ferdi 17-40-000419
11 366 SILA ÖZDEMİR 2001 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002027
12 369 SARAH ALARA İŞKİN 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002043
13 371 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR 2001 Türkiye Ferdi 35-040001287
14 372 İPEK ŞAR 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000091
15 375 CEREN ÖZKOÇ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001267
16 376 ALEYNA TUĞÇE ÖZER 2002 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40000119
17 377 ÇIĞIL UZUN 2002 Türkiye Ferdi 34-40-002322
18 378 BERRA SEÇİLMİŞ 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000397
19 380 GÜNCE KAYA 2002 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-0011001
20 381 SILA SAĞNAK 2001 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-0011221
21 383 ELİF MANİSA 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002032
22 384 SELİN EYİPOĞLU 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-00072
23 385 ALEYNA DAĞLI 2001 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000350
24 386 ECE ÖRNEK 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001266
25 388 İPEK KAHRAMAN 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-04
26 390 DİLARA BAHAR 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002020
27 391 MELİKE YILMAZ 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002021
28 392 ZEYNEP SEMA ÇAMKIRAN 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001054
GENÇ ERKEKLER A (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 111 YİĞİT ABACI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001997
2 113 AHMET BERK KOŞCAĞIZ 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002056
3 127 GÜLTİĞİN ER 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-001986
4 128 ARDA TÜMER 1998 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002050
5 131 ENDER GÜNEŞ 2000 Türkiye Ferdi 35-040001186
6 137 MELİH BOR 1997 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000021
7 139 TUNCER TEMİZ 2000 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001965
8 141 YAĞIZ AÇIKEL 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001992
9 145 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001982
10 146 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001983
11 147 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001962
12 149 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
13 154 KAAN ÇAKIR 1999 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040001963
14 162 ARDA KAYA 1998 Türkiye Hira Spor 34_40_000843
15 163 İRFAN ÖZDEMİRCİ 1998 Türkiye Hira Spor 34_40_000847
16 165 MUHAMMET BERTUĞ POLATCI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002086
17 173 BURAK ÖZÇELİK 1999 Türkiye Maratonist 34-40-000710
18 174 HALİL İBRAHİM YAZICI 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000084
19 175 SEMİH ŞENOĞUL 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000079
20 189 HASAN FARUK NİŞ 1998 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-400000
21 192 ARDA FAKA 1999 Türkiye Ferdi 34-40-002373
GENÇ ERKEKLER B (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 101 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-000053
2 102 SADIK AHMET BOYNUEĞRİ 1997 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001962
3 109 ADİLCAN ADISANOĞLU 1998 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002044
4 169 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
5 172 OGULTAN BESTEK 1998 Türkiye Ferdi 34-40-002384
6 176 ŞEFİK OĞUZALP DOYURAN 2000 Türkiye Hira Spor 34_40_000838
7 177 MEHMET ALPER GÜNEY 2000 Türkiye Hira Spor 34_40_002229
8 178 KENAN CAN ALPAT 1999 Türkiye Hira Spor 34_40_002280
9 179 BATUHAN YILMAZ 1999 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-00051
10 180 SEMİH ÖZGÜR 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-16
11 181 EMRE ÖZTÜRK 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-17
12 182 HAKAN YASSIKAYA 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-1914-4
13 183 DENİZ ÇOLPANLAR 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001155
14 184 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002048
15 185 SERKAN SEZER 2000 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16---4000
16 186 UĞUR KURT 1999 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-----4000
17 187 OKTAY ARIKAN 1998 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001199
18 188 EMİRHAN TİRAK 2000 Türkiye Hira Spor 34_40_000842
19 193 ÖZGÜR CAN DOĞAN 1998 Türkiye Ferdi 34-40-002372
20 194 FURKAN HUSEYİN YÜKSEL 2000 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-000992
GENÇ BAYANLAR A (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 204 KADRİYE ÇOBAN 2000 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040001104
2 205 EZGİ SEVCAN USTABAŞ 2000 Türkiye Ferdi 35-04002643
3 206 İZGİ AKKEÇELİ 2000 Türkiye Ferdi 35-04002643
4 215 EZGİ KAPÇAK 2000 Türkiye Ferdi 34-40-001022
5 216 KEVSER DİDAR İSKENDER 1999 Türkiye Ferdi 34-40-001023
6 217 İLAYDA KARA 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001933
GENÇ BAYANLAR B (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 202 BUSE AYGÜN 1997 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000398
2 203 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000349
3 208 AYBİKE ŞEN 2000 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000082
4 210 SİNEM ÖZDİL 1998 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002032
5 214 DİLA ERBİL 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 30-40-001273
6 223 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000362
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 10 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001972
2 23 EROL CAN YARAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-000057
3 25 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
4 26 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
ELİT BAYANLAR (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 72 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002023
2 74 ECE BAKICI 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-001939
3 78 ESRA NUR GÖKÇEK 1996 Türkiye Ferdi 35-40001122
19+ ERKEKLER (1993 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1079 BARIŞCAN ÜNAL 1996 Türkiye Maratonist 34-40-002378
2 1097 UMUT CAN TEMİZ 1993 Türkiye Ferdi 34-40-001067
3 1101 GÖKTAY BÖCEK 1992 Türkiye Ferdi 34-40-000942
4 1125 MURAT ALİ KARADAĞ 1996 Türkiye Hira Spor 34-40-000063
5 1127 MELİH ÖZLER 1993 Türkiye Ferdi 34-40-002395
6 702 MERT ARSLAN 1993 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001196
7 750 ÇAĞRI YÜKSEL 1996 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000018
8 806 MHD AYAD TOMA 1994 Türkiye Ferdi 55-40-000003
9 815 SAMET YILMAZER 1995 Türkiye Ferdi 34-40-001019
10 823 BATUHAN ÜNAL 1993 Türkiye Maratonist 34-40-000669
11 917 HASAN BERKAY AFŞAR 1996 Türkiye Ferdi 34-40-002282
12 968 BORA ÖZGEN 1992 Türkiye Ferdi 34-40-002255
25+ ERKEKLER (1988 - 1992)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1001 MERT SALUR 1991 Türkiye Marmara Spor Kulübü 3440000965
2 1009 BAHADIR BOZATLI 1990 Türkiye Ferdi 34-40-002303
3 1033 MUSTAFA KULA 1987 Türkiye Ferdi 34-40-000277
4 1044 MURAT KAAN BİLİCİ 1987 Türkiye Ferdi 30-40-002357
5 1076 HASAN BURAK MERCANCI 1988 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001180
6 1077 KAŞİF TEMUÇİN GARZAN 1990 Türkiye Ferdi 34-040000532
7 1082 TOYGAR SEKMEN 1988 Türkiye Ferdi 34-40-002369
8 1089 CEM KOLBAKIR 1988 Türkiye Ferdi 55-40-000006
9 1090 ALİCAN YALÇIN 1988 Türkiye Ferdi 34-040000152
10 1092 MEVLÜT DİNÇ 1987 Türkiye Ferdi 34-40-002385
11 1102 BUĞRA ALTUNDAL 1990 Türkiye Ferdi 34-40-002285
12 1105 MESUT KABAER 1987 Türkiye Ferdi 34-40-002235
13 1111 İBRAHİM KÖROĞLU 1990 Türkiye Ferdi 34-40-002387
14 1128 HAKAN YAŞAMIŞ 1991 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001887
15 693 VOLKAN ODAK 1987 Türkiye Ferdi 34-40-000852
16 742 BARİS İLHAN 1987 Türkiye Ferdi 34-40-002238
17 810 UĞUR CAN POYRAZ 1991 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-002048
18 933 BERKANT ŞENER 1989 Türkiye Ferdi 41-40-000412
19 957 AYKUT AYDOĞMUŞ 1988 Türkiye Ferdi 34-40-002312
20 986 DOĞAN PAMUKLU 1990 Türkiye Ferdi 34-40-002305
21 996 BORA OZCİVİT 1989 Türkiye Ferdi 34
30+ ERKEKLER (1983 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1002 CAN USTUNDAG 1984 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-40-001127
2 1003 TAHA ENGİN 1986 Türkiye Ferdi 34-40-002252
3 1004 MURAT HAKAN GÜNEY 1986 Türkiye Ferdi 34-04-001234
4 1014 DOGUS YILDIZ 1986 Türkiye Ferdi 35-40-2114
5 1018 GOKHAN SARIALP 1986 Türkiye Ferdi 35-40-2113
6 1023 ONUR ÇAKA 1984 Türkiye Ferdi 34-40-002329
7 1038 ERAY HAŞİM ARSLAN 1984 Türkiye Ferdi 34-40-002356
8 1050 KAMİL İNAK 1985 Türkiye Ferdi 34-040000773
9 1056 CÜNEYT NALBANT 1982 Türkiye Ferdi 41-40-000430
10 1067 MESUT ÖZTÜRK 1984 Türkiye Ferdi 34-40-002355
11 1070 ONUR ÜNAL 1986 Türkiye Ferdi 34-40-000830
12 1074 BENER ERGÜVENOĞLU 1983 Türkiye Ferdi 34-40-000862
13 1085 YILMAZ ÇELİK 1985 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 0000000
14 1098 AHMET ALPAT 1983 Türkiye Ferdi 34-40-002377
15 1104 KÜRŞAT CAN DURSUN 1982 Türkiye Ferdi 3440002306
16 1114 EMRE BAL 1985 Türkiye Hira Spor 34-40-002391
17 1119 KÜRSAT ÖZTÜRK 1982 Türkiye Ferdi 30-40-000902
18 1129 EMRE KORKMAZ 1985 Türkiye Ferdi 34-040000989
19 602 TARIK UÇAR 1985 Türkiye Ferdi 59-040000007
20 671 ABDULKADİR DOKUMACI 1985 Türkiye Ferdi 34-045011217
21 677 EMRE ÇIKINCI 1986 Türkiye Hira Spor 3440000781
22 685 ÇETİN ÇETİNER 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001050
23 692 LEVENT ÖZGÖNÜL 1982 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001162
24 744 ALTAY ÖZCAN 1983 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 0740002064
25 756 BARIŞ KARAYAĞMURLAR 1985 Türkiye Marmara Spor Kulübü 3440000886
26 770 CAN ÖZBEK 1983 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002117
27 795 ENİS AKYUZ 1984 Türkiye Ferdi 3440000648
28 804 KAAN HOŞGELEN 1986 Türkiye Ferdi 34-40-000714
29 807 HALİL KILIÇ 1985 Türkiye Ferdi 3440000415
30 836 EKREM KAİDE 1983 Türkiye Aspava Spor Kulübü 044
31 851 DİNÇER YILMAZ 1984 Türkiye Ferdi 06-40-002053
32 888 CAN ASLAN 1984 Türkiye Ferdi 30-40-000650
33 890 EMRE ÖZENSES 1984 Türkiye Maratonist 34-040000729
34 926 VOLKAN USTABAY 1985 Türkiye Ferdi 34-40-002286
35 927 HÜSEYİN GÖKER KARA 1982 Türkiye Ferdi 34-040001082
36 928 UFUK TÜRKOĞLU 1983 Türkiye Ferdi 34-40-002289
37 944 MURAT DENİZ UZUN 1986 Türkiye Ferdi 16-40-000231
38 947 EMRE TAŞCAN 1982 Türkiye Ferdi 34-40-002290
39 948 VOLKAN TÜRKAY 1986 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000275
40 958 AKIN BAĞCILAR 1984 Türkiye Ferdi 34-40-002313
41 961 DORUK UÇAR 1984 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002049
42 962 YASİN KAYMAK 1984 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-45321
43 964 ATAKAN GÜNEYLİGİL 1986 Türkiye Ferdi 34-40-002317
44 967 SERHAT USLU 1984 Türkiye Ferdi 34-40-002300
45 976 AZİZ YİĞİT GÖKALP 1984 Türkiye Ferdi 34-40-000901
46 981 RUSO YAKİMOVİÇ 1984 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-40-000993
47 987 HASAN ÇAĞRI TERZİOĞLU 1985 Türkiye Ferdi 34-40-000887
48 999 DUYGUN YURTERİ 1984 Türkiye Ferdi 34-04-000231
35+ ERKEKLER (1978 - 1982)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1005 MEHMET CETİN 1980 Türkiye Ferdi 34-40-000643
2 1022 ALPASLAN BODUR 1979 Türkiye Ferdi 34-40-002257
3 1024 TÜRKER KARPUZOĞLU 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002349
4 1025 MERT AĞAN 1979 Türkiye Ferdi 34-40-002344
5 1035 İSMAİL UZUNLAR 1979 Türkiye Ferdi 34-40-002327
6 1036 ANTON KORT 1977 Amerika Birleşik Devletleri Ferdi 34-40-002382
7 1037 ZAFER ADALI 1980 Türkiye Ferdi 34-040000599
8 1039 MUSTAFA KEREM TOPUZ 1979 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002094
9 1043 TAŞKIN DOĞA ERDOĞAN 1977 Türkiye Ferdi 34-40-002331
10 1045 BURAK AYDAR 1979 Türkiye Ferdi 34-40-000798
11 1049 ALİ EMRE ÜÇÜNCÜOĞLU 1981 Türkiye Ferdi 3440002359
12 1051 AVNİ KILINÇASLAN 1978 Türkiye Ferdi 34-40-002345
13 1054 ÖNDER ÖZYILMAZ 1977 Türkiye Ferdi 4140000360
14 1058 CAN PAPUCCUOGLU 1977 Türkiye Ferdi 34040000815
15 1059 ALİ HALDUN ÇETİNKAYA 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002365
16 1064 ALİ CEM GÜLER 1980 Türkiye Ferdi 34-040000873
17 1072 OLEG ASTANİN 1978 Rusya Federasyonu Ferdi 34-40-000826
18 1078 SERHAT ILGAZ 1980 Türkiye Ferdi 34-40-002367
19 1080 NİHAT ÇINARLI 1978 Türkiye Maratonist 34-40-002379
20 1083 MERDAN ÇAYIR 1981 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-40-000062
21 1084 ABDULLAH ALEV AKSOY 1977 Türkiye Ferdi 34-40-002381
22 1091 MERT KALAFATOĞLU 1978 Türkiye Ferdi 34-40-002363
23 1099 CAGLAR CELİK 1979 Türkiye Ferdi 34-040001782
24 1100 SERDAR DAŞAR 1981 Türkiye Ferdi 34-40-001038
25 1109 BURAK KARACIK 1980 Türkiye Marmara Spor Kulübü 3440002258
26 1116 DENİZ SIRMAN 1981 Türkiye Ferdi 523984
27 1117 KEREM MERİH 1977 Türkiye Ferdi 34-40-002393
28 1123 BİLAL ÇELİK 1977 Türkiye Maratonist 34-40-00619
29 610 ULAŞ İNEVİ 1979 Türkiye Ferdi 06-40-002093
30 618 UTKAN EYÜBOĞLU 1980 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-040001224
31 674 ERDEM AĞBAŞ 1981 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40000133
32 703 MEMET TURABİ 1977 Türkiye Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 41-40-000387
33 760 ÖZGÜR AKSAMAN 1979 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-001000
34 787 ULUÇ HOŞGELEN 1979 Türkiye Ferdi 34-40-000715
35 793 FATİH TOPÇU 1978 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-000943
36 808 GOKSEN CİNAR 1981 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-000032
37 814 SELMAN ÇAKIR 1978 Türkiye Ferdi 34-40-002205
38 831 SOMER TAYYARECİ 1978 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000563
39 844 VOLKAN BOKURT 1980 Türkiye Ferdi 06-40-002152
40 892 İNANÇ VATANSEVER 1980 Türkiye Ferdi 34-040001015
41 905 EFE BATURHAN ORMAN 1981 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40000860
42 909 SEYRAN GÜNEŞ 1980 Türkiye Ferdi 34-40-002279
43 910 ALPER ADAŞ 1977 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-04002084
44 919 ÖNDER UZUN 1978 Türkiye Ferdi 34-40-002321
45 925 YASİN KAZAKLI 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002284
46 930 MEHMET KÖSE 1977 Türkiye Ferdi 34-040000691
47 941 ORHAN GÜZEL 1981 Türkiye Ferdi 35-40-002085
48 945 SERKAN GÜLAY 1977 Türkiye Ferdi 3440002310
49 946 TÜRKİZ KARHAN 1981 Türkiye Ferdi 35-40-002084
50 954 ÖMÜR BATTAL 1978 Türkiye Ferdi 34-40-000788
51 984 VOLKAN ÇELİK 1978 Türkiye Ferdi 59-40-002083
40+ ERKEKLER (1973 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1000 SERDAR ÜLKER 1974 Türkiye Ferdi 30-40-000904
2 1010 MEHMET ALİ OK 1973 Türkiye Ferdi 34-40-000446
3 1026 ALPER KILAVUZ 1974 Türkiye Ferdi 34-40-000448
4 1029 ERDEM YALÇIN 1973 Türkiye Ferdi 3440002347
5 1030 SİTEMKAR BOLSOY 1976 Türkiye Ferdi 01-40-000042
6 1032 MEHMET CEM YILMAZ 1972 Türkiye Ferdi 34-40-001075
7 1040 MEHMET AKŞEN 1972 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000008
8 1041 OZAN TUNA 1973 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-000991
9 1042 MECNUN VATANSEVER 1975 Türkiye Ferdi 10-40001944
10 1047 ALPER ŞENSAN 1972 Türkiye Ferdi 34-40-002354
11 1057 MEHMET ALP KURAL 1972 Türkiye Ferdi 34-40-002364
12 1060 BATU BALİ BATU BALİ 1976 Türkiye Ferdi 41-40-000431
13 1061 SELİM TULUK 1972 Türkiye Ferdi 34-40-000694
14 1069 SENCER YILDIZ 1975 Türkiye Ferdi 34-40-001036
15 1073 MEHMET ÖZEL 1974 Türkiye Ferdi 34-40-002370
16 1075 FATİH MURAT TUNÇ 1974 Türkiye Ferdi 34-40-000960
17 1081 MEHMET ZÜLFİ TÜRKYILMAZ 1972 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-000379
18 1086 BORA YÜCEL 1976 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-000871
19 1087 ÜMİT SERHAT ÇELİK 1975 Türkiye Ferdi 34-40-000804
20 1093 NURİ ÇAGATAY ÇİMŞİT 1972 Türkiye Maratonist 34-40-000355
21 1094 MURAT KULAK 1973 Türkiye Ferdi 34-040001012
22 1095 M. CİLASUN BAYÜLGEN 1976 Türkiye Ferdi 34-040000610
23 1110 ALPAY GÜNERALP 1972 Türkiye Arama Kurtarma Spor Kulübü 34-40-001110
24 1120 MARK MİNASYAN 1974 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000047
25 1121 HASAN GÜÇLÜ OKAY 1973 Türkiye Ferdi 34040001029
26 1122 İBRAHİM ÇÖP 1973 Türkiye Ferdi 34-002016069
27 607 CEMİL YILDIZHAN 1972 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40001897
28 630 SÜLEYMAN MALKOÇ 1974 Türkiye Ferdi 34-40-000717
29 641 MUSTAFA KUMBARACI 1975 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-000932
30 650 A.MELİH YAVAŞ 1975 Türkiye Marmara Spor Kulübü 3440002236
31 690 ALİ RIZA BİLAL 1976 Türkiye Ferdi 34-040000159
32 707 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000015
33 719 KUTLUHAN ÖZKUNT 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000875
34 745 MEHMET SARIDEDEOĞLU 1975 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000020
35 747 LEVENT BOLAT 1972 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000034
36 763 HÜSEYİN BALCI 1976 Türkiye Ferdi 34-40-000636
37 773 FIRAT DİZMAN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 3904000001
38 776 AYTAÇ BOŞVER 1973 Türkiye Ferdi 06-40-002149
39 778 İSMAİL SELÇUK OĞUZTÜRK 1973 Türkiye Ferdi 34-40-000722
40 779 YÜCEL BİLİCİ 1974 Türkiye Ferdi 34-040000721
41 798 ONUR KIRCALI 1975 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-002263
42 822 MEHMET BURAK ÜNAL 1974 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-000243
43 825 ALPTEKİN BAŞKIR 1973 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000013
44 837 MURAT ÇİFTÇİ 1974 Kıbrıs Cumhuriyeti Aspava Spor Kulübü 026
45 878 BURÇ SEVEN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-40-000291
46 879 ÇAĞLAR İNAN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-40-000292
47 887 TAMER AKÇA 1973 Türkiye Ferdi 34-040000967
48 899 MURAT ATLI 1974 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-002275
49 902 KERİM ÇAKMAK 1973 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002111 
50 906 EGE BATTAL 1975 Türkiye Ferdi 34-40-000789
51 939 SERKAN İMRAK 1976 Türkiye Maratonist 3440002265
52 942 ŞAHAN GÜRKAN 1974 Türkiye Ferdi 55-40-000005
53 953 SİNAN AKSU 1972 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000922
54 959 YARGI DEĞER ÇAĞLAR 1972 Türkiye Ferdi 34-40-000996
55 960 ALİ PUSAT 1972 Türkiye Ferdi 34-40-002315
56 966 ERCAN BALKAYA 1972 Türkiye Ferdi 34-40-000688
57 977 YUSUF YÜKSEL 1972 Türkiye Ferdi 10-40-000256
58 982 UMUT KADİR KORKMAZ 1972 Türkiye Ferdi 34-40-002319
59 993 YASER MASANOĞLU 1976 Türkiye Ferdi 34-040000897
60 994 MEHMET TOLGA NASUHOĞLU 1974 Türkiye Ferdi 34-40-000863
45+ ERKEKLER (1968 - 1972)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1031 BURAK BESER 1971 Türkiye Ferdi 3540002116
2 1071 BÜLENT KAYSILI 1970 Türkiye Ferdi 34-40-002376
3 1088 AHMET MURAT ERBELGER 1969 Türkiye Ferdi 34-040000949
4 1096 ALİ İHSAN ÖZGÜR ÇİLİNGİR 1968 Türkiye Ferdi 34-040000954
5 1112 LEVENT KENDİR 1971 Türkiye Ferdi 34-40-000498
6 1124 METİN HIZLI 1971 Türkiye Ferdi 34-40-000778
7 623 OĞUSHAN TAVUS 1968 Türkiye Ferdi 34-040000740
8 627 SALİM BORA TABUK 1968 Türkiye Ferdi 34-040000772
9 654 ADNAN SEDEF 1970 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002050
10 662 ALP REŞAT ÇAPA 1967 Türkiye Ferdi 34-40-000908
11 670 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-040001932
12 708 ÖMER KEREM ERTEN 1968 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001216
13 725 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 42121535092
14 733 ADİL UÇARCI 1970 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001947
15 735 ZEKAİ ALPTEKİN TAN 1967 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-001297
16 754 MEHMET SEÇİLMİŞ 1968 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000428
17 761 M.SADIK PÖHRENK 1971 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07.40.002063
18 772 GÖKHAN ÖZKORKMAZ 1970 Türkiye Ferdi 34-40-000362
19 774 HAKAN KANCA 1968 Türkiye Maratonist 34-040000567
20 783 COŞKUN YILDIZ 1968 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-02565
21 827 BURAK GÖNEN 1970 Türkiye Ferdi 07-040002062
22 876 NURİ ALPER ULUPINAR 1971 Türkiye Ferdi 3440000497
23 885 MEHMET KENDİR 1967 Türkiye Ferdi 34-040000496
24 934 ALİ CEM BODUR 1968 Türkiye Ferdi 3440002299
25 951 MİLHAN DALGIÇ 1969 Türkiye Ferdi 34-040000109
26 979 CELİL AKMAN 1971 Türkiye Arama Kurtarma Spor Kulübü 34-40-002318
50+ ERKEKLER (1963 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1011 FERİDUN ÖZDAMAR 1966 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-001026
2 1017 METİN ÖZVARNA 1966 Türkiye Ferdi 34-40-002394
3 1034 BAHATTİN KILIÇASLAN 1964 Türkiye Ferdi 34-040000822
4 1046 ERDOĞAN ÇATALTEPE 1965 Türkiye Ferdi 41-40-000289
5 1053 MEHMET ERDOĞAN 1965 Türkiye Ferdi 48-40-000014
6 1055 CENK VURAL 1966 Türkiye Ferdi 34-40-002307
7 1062 ATİLLA ENDERER 1962 Türkiye Ferdi 34-40-002311
8 1063 ENGİN ÖZAYDIN 1965 Türkiye Ferdi 34-40-002332
9 1065 İ.GÖKHAN GÜVEN 1965 Türkiye Pamuk Spor Kulübü 34-40-000006
10 1068 WİLHELMUS VERHEİJEN 1965 Türkiye Ferdi 34-40-002981
11 1106 MEHMET YILDIZK 1963 Türkiye Ferdi 43-40-000092
12 647 MARTİN BERNHART 1963 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07 -040001877
13 766 ADNAN EK 1966 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-009
14 799 ÖMER BİLGE 1963 Türkiye Ferdi 34-40-000739
15 884 MEHMET AKARCALI 1965 Türkiye Ferdi 34-40-002269
16 921 FİKRET VATANSEVER 1965 Türkiye Ferdi 16-40-000138
17 938 İSMAİL ERGUN 1965 Türkiye Ferdi 34-40-001001
18 955 TUĞRUL PINAR 1966 Türkiye Ferdi 3540009437
19 988 TUNCAY CUMHUR 1964 Türkiye Maratonist 34-040000962
55+ ERKEKLER (1958 - 1962)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1048 AYHAN ÖZSOY 1961 Türkiye Ferdi 34-040000792
2 1103 HASAN İŞBİLEN 1961 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-000040
3 1131 MELİH IŞIKÇI 1961 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-40-001914
4 886 SELAMİ AKSOY 1961 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 35-40-000015
5 901 TEVFİK ÖRTEN 1959 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000019
60+ ERKEKLER (1948 - 1957)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1027 MEHMET NAZMİ ERTEN 1951 Türkiye Ferdi 34-040000659
2 1052 MEHMED MELİH TERAZİ 1952 Türkiye Ferdi 34-40-000013
3 1118 YILMAZ KAHRAMAN 1951 Türkiye Pamuk Spor Kulübü 34-40-000012
4 712 ALİ SERDAR AKGİRAY 1955 Türkiye Hira Spor 34-04 000 1048
5 714 ALİ BIDI 1949 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001949
6 881 AHMET SELAMİ VANLI 1956 Türkiye Ferdi 34-040000595
19+ BAYANLAR (1988 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 465 SEHER KOCATEPE 1988 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001203
2 475 DİLAN ACAR 1989 Türkiye Ferdi 3040002200
3 490 MERVE KOÇAK 1988 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 3940000273
4 493 ESİN AKKARTAL 1992 Türkiye Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 35-40-001272
5 497 BENGİSU AVCI 1996 Türkiye Ferdi 35-40-001328
6 499 MERVE CEYLAN 1988 Türkiye Ferdi 34-40-000719
7 510 NESLİHAN GÜMÜŞ 1990 Türkiye Marmara Spor Kulübü 3440001087
8 515 SERA SAYAR 1992 Türkiye Maratonist 3440000625
9 520 BEGÜM FERAN 1997 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40002087
10 521 ÇİĞDEM GÜLGEÇ 1989 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40002086
11 527 BUSE SİNEM SATILMIŞ 1995 Türkiye Ferdi 34-40-001021
12 529 ÖYKÜ KAPÇAK 1994 Türkiye Ferdi 000000
13 535 FATMA KOSTAK 1996 Türkiye Hira Spor 34_40_002228
14 541 YAĞMUR AYDOĞAN 1995 Türkiye Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 35-40-001325
30+ BAYANLAR (1978 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 452 NEVŞİN MENGÜ 1982 Türkiye Ferdi 34-40-001031
2 455 CORALİNE CHAPATTE 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002230
3 461 GULSEN TOKAC 1979 Türkiye Maratonist 000
4 469 ZERRİN ÜÇKARDEŞLER 1986 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000010
5 476 REFİKA DİDEM ELER 1979 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-040000905
6 477 TUGCE ARAC 1980 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-002262
7 482 SEDA KARİPCİN 1979 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-000934
8 483 VİRGİNİE ARSLAN 1986 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002028
9 484 FULYA ERKMEN 1982 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-002221
10 487 DİLGE KOÇAK 1984 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-40-000271
11 495 ZEYNEP EDA ÖZENSES 1984 Türkiye Maratonist 34-040000856
12 503 G. DENİZ SALPAR 1980 Türkiye Ferdi 34-040000607
13 511 REYHAN MENGİ 1983 Türkiye Ferdi 3440002304
14 512 NİHAL ÇELİK 1980 Türkiye Maratonist 3440000790
15 513 ELİF KARAGÖZ BAĞCILAR 1985 Türkiye Ferdi 34-40-002314
16 525 ELİF KILAVUZ 1979 Türkiye Ferdi 34-40-000423
17 526 SIMGE YUKSEL OZYIGIT 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002368
18 528 BEGÜM ÖZÜEKREN KASAPOĞLU 1980 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 00000
19 532 EGEM SENA KORKUT 1981 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35
20 536 BERNA SOLAK 1980 Türkiye Ferdi 43-40-000953
21 537 SANEM KARACAN ORFANLI 1979 Türkiye Ferdi 34-40-002353
22 539 SİNEM KURAL 1985 Türkiye Ferdi 34-40-000936
40+ BAYANLAR (1968 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 486 AYŞİN ÖZER BAŞKIR 1972 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000284
2 492 EBRU BATTAL 1971 Türkiye Ferdi 34-40-002198
3 504 ÖZLEM YOLCU 1976 Türkiye Ferdi 34-40-002291
4 505 SEYDA ERKAHRAMAN 1968 Türkiye Maratonist 34-040000732
5 530 AYŞEGÜL MİROĞLU 1975 Türkiye Ferdi 1111
6 531 GÖKSU TUGAY BİLAL 1976 Türkiye Ferdi 34-040000596
7 534 EBRU SAMİYE KULAK 1973 Türkiye Ferdi 34-40-001017
8 540 ASLI ÖZDAŞ 1973 Türkiye Ferdi 34-40-002375
50+ BAYANLAR (1948 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 481 NİLHAN ÖZPAĞADA 1964 Türkiye Ferdi
TAKIMLAR (1957 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 418 ONUR YAVUZ 1977 Türkiye ULUDAĞ MASTERS
2 418 ANIL YURDUGÜL 1980 Türkiye ULUDAĞ MASTERS
3 418 ABDULLAH AYDIN 1982 Türkiye ULUDAĞ MASTERS
4 420 DİLEM HİZLAN 1979 Türkiye THREE-LAY LOM
5 420 SALİHA YÜKSEL 1980 Türkiye THREE-LAY LOM
6 420 FİRUZAN ÜNAL 1963 Türkiye THREE-LAY LOM
7 421 GÜLBAHAR GÖKALP 1984 Türkiye THREEDİNE BANDIM
8 421 ERİNÇ ALKIM YAYLALI 1985 Türkiye THREEDİNE BANDIM
9 421 ETEM SELİM BETİN 1966 Türkiye THREEDİNE BANDIM
10 422 UMUT ÇAVUŞOĞLU 1979 Türkiye TRİ-MOTİON CONTRAPTİON
11 422 KADRİ GÖRKEM AKA 1990 Türkiye TRİ-MOTİON CONTRAPTİON
12 422 HÜLYA TANRIYAŞÜKÜR 1974 Türkiye TRİ-MOTİON CONTRAPTİON
PARATRIATLON TRI-4 (1957 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 P101 KEMAL ÖZDEMİR 1960 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü
PARATRIATLON TRI-5 (1957 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 P151 ABDULKADİR ÖZOĞUL 1988 Türkiye Eğirdir Belediyesi Spor Kulübü
2 P152 ORKUN DÖKMEN 1977 Türkiye Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
3 P154 EKREM TAŞKIN 1972 Türkiye Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77