Sayfayı Yazdır
Eğirdir Triatlonu (04 Eylül 2016 Pazar)
03-04 Eylül 2016
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Eğirdir / İsparta
 Yarışma Kategorisi  Genç, Yıldız, Yaş Grubu, Takım yarışları
   
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 255 MUZAFFER GÜR 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002026
2 256 UMUT BAKIŞ GÜVEN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002014
3 257 CİHAN BÜDÜN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002030
4 265 FURKAN ÖRS 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-409
5 266 GÖKBERK SAGLAM 2001 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000360
6 267 BİRKAN ÖZKAN 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-55
7 268 UFUK ULAŞ TOKAT 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-33
8 269 ANIL ŞENTÜRK 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-32
9 271 ALP TANCI 2002 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002008
10 273 KIVANÇ ŞAHİNKAYA 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-40-001193
11 274 EFE EGEMEN ŞEN 2002 Türkiye Ferdi 35-040001186
12 275 BATUHAN CEMAL AKDAŞ 2001 Türkiye Ferdi 35-040001067
13 276 TUNA ÖZDUR 2002 Türkiye Ferdi 35-04000026
14 277 ENES KIZILCIK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001993
15 281 BURÇAK ÖZER 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002016
16 282 MERT OĞUZHAN AĞIRGÜN 2001 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000033
17 284 BARAN AKTAN 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001985
18 286 ALPER ALP 2002 Türkiye Ferdi 35-040001193
19 290 EMRE ALTUNAY 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-31
20 292 İBRAHİM MEHMEDOĞLU 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-34
21 293 BARTU ÖREN 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002031
22 294 YUSUF DEMİRKIRAN 2002 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000190
23 297 FURKAN AKÇA 2001 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 5440000092
24 299 EMİRHAN YALÇIN 2001 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002056
25 301 AHMET BURAK IŞIK 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000210
26 305 MELİH ORKUN ORHAN 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 5440000097
27 306 ETHEM SERHAT GENÇ 2002 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000446
28 307 MERİC HELVACI 2002 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000445
29 308 BERKİN ÇELİK 2002 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000442
30 311 ALPER BAYAR 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000440
31 314 METİN MERT ÇAKIRTAŞ 2001 Türkiye Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü 16-49-983
32 315 ÇAĞRI KILINÇ 2001 Türkiye Hira Spor 34-40-00836
33 316 EMİRHAN POLATCI 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002104
34 321 BAHA ALTUN 2001 Türkiye Ferdi 32-40-002044
35 322 İSMET SEYMEN SAPAN 2002 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-0400..00
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 351 AYŞENUR SEDEF ALAT 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001993
2 354 DAMLA ERGÜN 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000401
3 356 ÇİSEL BAHAR 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-27
4 357 EREL ÖZGÜR 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-25
5 358 BEYZA VATANSEVER 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-26
6 359 EYLÜL BİCE 2002 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-40-001322
7 360 GÖRKEM SILA KORKMAZ 2001 Türkiye Ferdi 35-04000032
8 361 MELİSA AKIN 2001 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-36510
9 362 BİLGE ECE SEYHAN 2002 Türkiye Ferdi 35-0400021
10 363 İLAYDA ALADA 2002 Türkiye Ferdi 17-40-000419
11 366 SILA ÖZDEMİR 2001 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002027
12 369 SARAH ALARA İŞKİN 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002043
13 371 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR 2001 Türkiye Ferdi 35-40002015
14 372 İPEK ŞAR 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 5440000091
15 373 RANA İNCİ YENİHAYAT 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 5440000089
16 375 CEREN ÖZKOÇ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-20
17 378 BERRA SEÇİLMİŞ 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000397
18 380 GÜNCE KAYA 2002 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-0011001
19 383 ELİF MANİSA 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002032
20 384 SELİN EYİPOĞLU 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000072
21 385 ALEYNA DAĞLI 2001 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000350
22 386 ECE ÖRNEK 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-19
23 387 BEYZA CESUR 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000114
24 388 İPEK KAHRAMAN 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-28
25 389 AYSU GENÇ 2001 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-0000
26 390 DİLARA BAHAR 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002020
27 391 MELİKE YILMAZ 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002021
28 392 ZEYNEP SEMA ÇAMKIRAN 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-40-002082
29 393 İDE EZGİ ÖNAL 2001 Türkiye Ferdi 34-40-00000
GENÇ ERKEKLER A (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 108 ŞEFİK OĞUZALP DOYURAN 2000 Türkiye Hira Spor 34-40-000837
2 110 MEHMET ALPER GÜNEY 2000 Türkiye Hira Spor 34-40-002229
3 127 GÜLTİĞİN ER 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-001986
4 128 ARDA TÜMER 1998 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002050
5 131 ENDER GÜNEŞ 2000 Türkiye Ferdi 35-04003654
6 137 MELİH BOR 1997 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000021
7 139 TUNCER TEMİZ 2000 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001965
8 144 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
9 149 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
10 153 ADİLCAN ADISANOĞLU 1998 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-04-002044
11 159 YUSUF ATEŞ 1998 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000046
12 163 İRFAN ÖZDEMİRCİ 1998 Türkiye Hira Spor 34_40_000847
13 167 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-40001214
14 169 ERDAL DOĞAN 2000 Türkiye Ferdi 011
15 170 EMIRHAN TİRAK 2000 Türkiye Hira Spor 34-40-000842
16 191 KENAN CAN ALPAT 1999 Türkiye Hira Spor 34-40-002280
GENÇ ERKEKLER B (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 101 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-000053
2 102 SADIK AHMET BOYNUEĞRİ 1997 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001962
3 103 HALİL İBRAHİM YAZICI 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 5440000084
4 104 SEMİH ŞENOĞUL 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 5440000079
5 1501 ATA TOPRAK ACAR 1999 Türkiye Ferdi 41-40-000398
6 1502 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001982
7 1503 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001983
8 1504 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001962
9 1505 MUSTAFA KÜÇÜK 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-29
10 1506 TUNA ASIM BAŞKIR 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000433
11 1507 KAAN ÇAKIR 1999 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040001963
12 1508 ESEN GİRAL 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000
13 171 ARDA KAYA 1998 Türkiye Hira Spor 34-40-000843
14 179 BATUHAN YILMAZ 1999 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-00051
15 180 SEMİH ÖZGÜR 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-30
16 181 EMRE ÖZTÜRK 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-29
17 182 HAKAN YASSIKAYA 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-27
18 183 DENİZ ÇOLPANLAR 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-28
19 184 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002048
20 185 SERKAN SEZER 2000 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-0000000
21 186 UĞUR KURT 1999 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000000
22 194 FURKAN HÜSEYİN YÜKSEL 2000 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-6522694
23 196 FABİAN MERT WİNTER 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002016
24 197 MUHAMMET BERTUĞ POLATCI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002086
25 198 YİĞİT ABACI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001997
26 199 AHMET BERK KOŞCAĞIZ 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002056
27 200 YAĞIZ AÇIKEL 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001992
GENÇ BAYANLAR A (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 201 MERVE AYBÜKE ŞEN 1999 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 5440000082
2 203 BEYZA EROĞLU 2000 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000444
3 205 EZGİ SEVCAN USTABAŞ 2000 Türkiye Ferdi 35-0400012876
4 206 İZGİ AKKEÇELİ 2000 Türkiye Ferdi 35-0443648
5 207 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000349
6 218 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000362
7 222 BÜŞRA MEŞELİ 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000443
8 224 HABİBE KARA 1997 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-001996
GENÇ BAYANLAR B (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 202 BUSE AYĞÜN 1997 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000398
2 214 DİLA ERBİL 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-30
3 219 K. DİDAR İSKENDER 1999 Türkiye Ferdi 34-40-001023
4 220 EZGİ KAPÇAK 2000 Türkiye Ferdi 34-40-001022
5 221 BÜŞRA KEBELİ 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-00099
19+ ERKEKLER (1993 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1012 BAHADIR PİRİK 1995 Türkiye Ferdi 17-40-000418
2 1147 MURAT ALİ KARADAĞ 1996 Türkiye Hira Spor 34_40_000639
3 750 ÇAĞRI YÜKSEL 1996 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000018
4 823 BATUHAN ÜNAL 1993 Türkiye Maratonist 34-40-000669
25+ ERKEKLER (1988 - 1992)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1008 AHMET ERDEM KESİCİ 1987 Türkiye Ferdi 01-40-000048
2 1076 BURAK HASAN MERCANCI 1988 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40-001180
3 1146 NECATİ DURMAZ 1990 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-04000015
4 693 VOLKAN ODAK 1987 Türkiye Ferdi 34-40-000852
5 810 UĞURCAN POYRAZ 1991 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-002048
6 819 METİN ARIDURU 1987 Türkiye Ferdi 07-40-002074
7 957 AYKUT AYDOĞMUŞ 1988 Türkiye Ferdi 34-40-002312
30+ ERKEKLER (1983 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1142 MERT ONARAN 1983 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 1401989876876
2 636 IRFAN KARAMAN 1985 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002055
3 638 SABRİ YİĞİT ÜFLER 1986 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-001935
4 639 HAKAN UĞURLU 1986 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002054
5 685 ÇETİN ÇETİNER 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001050
6 692 LEVENT ÖZGÖNÜL 1982 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001162
7 744 ALTAY ÖZCAN 1983 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 0740002064
8 770 ORHAN CAN ÖZBEK 1983 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002117
9 824 ONUR KAPUCU 1983 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 0740002081
10 872 ZAFER ÖZTÜRK 1984 Türkiye Ferdi 34-40-000660
11 889 EMRAH KARABOGA 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 3540000041
12 893 OĞUZ BODUR 1986 Türkiye Antalyaspor Kulübü 0740002071
13 913 BAHADIR TAMA 1985 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-040000009
14 926 VOLKAN USTABAY 1985 Türkiye Ferdi 34-40-002286
15 961 DORUK UÇAR 1984 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002049
16 967 SERHAT USLU 1986 Türkiye Ferdi 34-40-002300
35+ ERKEKLER (1978 - 1982)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1015 TALAT DEMİREL 1981 Türkiye Ferdi 0740002090
2 1016 ONUR ŞENTÜRK 1979 Türkiye Ferdi 07-40-002087
3 1113 MEHMET ÖNER AKTEN 1978 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002057
4 1136 VOLKAN ARSLAN 1980 Türkiye Ferdi 06-40-002183
5 1138 KORHAN KUCUK 1980 Türkiye Ferdi 34-40-002405
6 1139 MEHMET KORAY DİCLELİ 1977 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002184
7 1151 FUĞGAN ARİK 1980 Türkiye Hira Spor 34_40_00304
8 610 ULAŞ İNEVİ 1979 Türkiye Ferdi 06-40-002093
9 618 UTKAN EYÜBOĞLU 1980 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-040001224
10 645 HÜSEYİN AYDIN AKTAŞ 1981 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-002004
11 700 HĞSEYİN TUNÇMEN 1977 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32045001511
12 736 ENİS KUŞGÖZ 1980 Türkiye Hira Spor 34040000403
13 789 SONER ORALKASIM 1981 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-001917
14 793 FATİH TOPÇU 1978 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-000943
15 898 HÜSEYİN ÜMİT HATIP 1981 Türkiye Ferdi 0740002005
16 901 NECATİ ŞEVİK 1977 Türkiye Ferdi 33-40-000046
17 910 ALPER ADAŞ 1977 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-04002084
18 925 YASİN KAZAKLI 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002284
19 941 ORHAN GÜZEL 1981 Türkiye Ferdi 35-40-002085
20 984 VOLKAN ÇELİK 1978 Türkiye Ferdi 59-40-002083
40+ ERKEKLER (1973 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1020 İBRAHİM BAYKAL 1973 Türkiye Ferdi 07-40-002099
2 1140 ALİ İBRAHİM ÖZ 1972 Türkiye Ferdi 07-40-001974
3 633 MEHMET KARA 1973 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002019
4 637 HÜSEYİN BURAK KUTLU 1976 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000264
5 642 OZAN TUNA 1973 Türkiye Ferdi 35-40-00099
6 663 SÜLEYMAN ALAGÖZ 1975 Türkiye Ferdi 32-040000027
7 719 KUTLUHAN ÖZKUNT 1976 Türkiye Ferdi 975
8 745 MEHMET SARIDEDEOĞLU 1975 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000020
9 746 MEHMET AKŞEN 1972 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000008
10 747 LEVENT BOLAT 1972 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000034
11 899 MURAT ATLI 1974 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-002275
12 953 SİNAN AKSU 1972 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000922
45+ ERKEKLER (1968 - 1972)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1013 BAHRİ 1971 Türkiye Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü 20-40-000047
2 1124 METİN HIZLI 1971 Türkiye Ferdi 34-40-000778
3 1148 UGUR TÜRK 1967 Türkiye Hira Spor 34_40_000836
4 670 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-040001932
5 679 ESREF DENİZ 1968 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-04001990
6 686 SERDAR UZİŞ SERDAR UZİŞ 1969 Türkiye Ferdi 35-40-001159
7 689 ANIL ALTUNBAS 1970 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40- 001030
8 708 KEREM ÖMER ERTEN 1968 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 3540001216
9 725 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-000065
10 735 ZEKAİ ALPTEKİN TAN 1967 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-001297
11 754 MEHMET SEÇİLMİŞ 1968 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000428
12 761 M.SADIK PÖHRENK 1971 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002063
13 772 GÖKHAN ÖZKORKMAZ 1970 Türkiye Ferdi 34-40-000362
14 803 MUSTAFA ÇELİK 1968 Türkiye Ferdi 07-40-001976
15 885 MEHMET KENDİR 1967 Türkiye Ferdi 34-40-000496
16 997 JOSé TAVARES 1968 Türkiye Ferdi 0640002009
50+ ERKEKLER (1963 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1011 FERİDUN ÖZDAMAR 1966 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 040001026
2 1053 MEHMET ERDOĞAN 1965 Türkiye Ferdi 48-40-000014
3 1063 ENGİN ÖZAYDIN 1965 Türkiye Ferdi 34-40-002332
4 1106 MEHMET YILDIZ 1963 Türkiye Kütahya Çini Spor Kulübü 43-40-000092
5 1143 GÜRSEL ÖZDOĞAN 1965 Türkiye Ferdi 34-040000286
6 647 MARTİN BERNHART 1963 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07 -040001877
7 884 MEHMET AKARCALI 1965 Türkiye Ferdi 34 - 40 - 002269
8 891 SÜLEYMAN KARA 1962 Türkiye Ferdi 34-40-000851
55+ ERKEKLER (1958 - 1962)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1103 HASAN İŞBİLEN 1961 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40-00040
2 1131 MELİH IŞIKÇI 1961 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-40-001914
3 699 AYHAN TAMA 1958 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-00400005
4 902 BÜLENT YILDIRIM 1959 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-0011895
5 903 CUMHUR FARUK OKAN 1961 Türkiye Kuşadası Gençlik Bisiklet Ve Triatlon Spor Kulübü 0940000013
6 904 FATİH TOSUN 1960 Türkiye Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü 20-40-000042
60+ ERKEKLER (1948 - 1957)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1150 AYHAN AKBAY 1951 Türkiye Ferdi 32-040000001
2 712 ALİ SERDAR AKGİRAY 1955 Türkiye Hira Spor 34-040001048
3 713 FİKRET AKAY 1955 Türkiye Ferdi 48040000006
4 881 AHMET SELAMİ VANLI 1956 Türkiye Ferdi 34-040000595
19+ BAYANLAR (1988 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 465 SEHER KOCATEPE 1988 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40-001324
2 493 ESİN AKKARTAL 1992 Türkiye Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 35-40-001272
3 497 BENGİSU AVCI 1996 Türkiye Ferdi 35-40-001328
4 499 MERVE CEYLAN 1988 Türkiye Ferdi 3440000719
5 520 BEGÜM FERAN 1997 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 3540002087
6 521 CIGDEM GULGEC 1989 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40002086
7 524 ECE ABADAN 1989 Türkiye Ferdi 26-40-000018
8 527 B. SİNEM SATILMIŞ 1995 Türkiye Ferdi 34-40-001021
9 529 ÖYKÜ KAPCAK 1994 Türkiye Ferdi 34-40-002386
10 535 FATMA KOSTAK 1996 Türkiye Hira Spor 34_40_002228
11 541 YAĞMUR AYDOĞAN 1995 Türkiye Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 35-40-001325
12 542 IULİİA AKİNCİ 1988 Türkiye Marmara Spor Kulübü 3440002401
30+ BAYANLAR (1978 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 455 CORALİNE CHAPATTE 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002230
2 469 ZERRİN ÜÇKARDEŞLER 1981 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000010
3 483 VİRGİNİE ARSLAN 1986 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 0640002028
4 496 SELCAN HATTISARI 1985 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-002073
5 511 REYHAN MENGİ 1983 Türkiye Ferdi 3440002304
6 528 BEGÜM ÖZÜEKREN KASAPOĞLU 1980 Türkiye Ferdi 39-40-000262
7 544 DERYA KESER 1982 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-00000597040
40+ BAYANLAR (1968 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 543 PINAR PÖHRENK 1973 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002109
50+ BAYANLAR (1948 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 501 HEDİYE TAMA 1963 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-040000007
TAKIMLAR (1957 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 423 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye PRESIDENT TEAM 07-40-001972
2 423 HAMDİ GÜNEŞ 1960 Türkiye PRESIDENT TEAM 07-40-002065
3 423 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye PRESIDENT TEAM 07-40-001972
4 424 UMUT KASAPOĞLU 1977 Türkiye WATER RUNNERS 34-40-000001
5 424 SALİM AKDAŞ 1978 Türkiye WATER RUNNERS 34-40-0000002
6 424 SALİM AKDAŞ 1978 Türkiye WATER RUNNERS 34-40-0000002
7 426 UMUT ÇAVUŞOĞLU 1979 Türkiye ETUDOSD DERNEĞİ 07-40-009876
8 426 EVRİM ERDEMOĞLU 1974 Türkiye ETUDOSD DERNEĞİ 32-40-002047
9 426 EVRİM ERDEMOĞLU 1974 Türkiye ETUDOSD DERNEĞİ 32-40-002047
PARATRIATLON TRI-5 (1957 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 P151 ABDULKADİR ÖZOĞUL 1988 Türkiye Eğirdir Belediyesi Spor Kulübü
2 P154 EKREM TAŞKIN 1972 Türkiye Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
3 P155 ORKUN DÖKMEN 1977 Türkiye Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77