Sayfayı Yazdır
İznik Triatlonu (17 Temmuz 2016 Pazar)
16-17 Temmuz 2016
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  İznik / Bursa
 Yarışma Kategorisi  Elit, Genç, Yıldız, Yaş Grubu
   
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 255 MUZAFFER GÜR 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002026
2 256 UMUT BAKIŞ GÜVEN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002014
3 257 CİHAN BÜDÜN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002030
4 261 ATAHAN ATALAY 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-40-000343
5 263 ALİ OSMAN GÜNDÜZ 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-09-000377
6 265 FURKAN ÖRS 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40000409
7 266 GÖKBERK SAĞLAM 2001 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40000
8 268 UFUK ULAŞ TOKAT 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16
9 269 ANIL ŞENTÜRK 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-
10 271 ALP TANCI 2002 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002008
11 274 EFE EGEMEN ŞEN 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 3540001186
12 275 BATUHAN CEMAL AKDAŞ 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 3540001199
13 276 TUNA ÖZDÜR 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 3540001218
14 277 ENES KIZILCIK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001993
15 281 BURÇAK ÖZER 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002016
16 282 MERT OĞUZHAN AĞIRGÜN 2001 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000033
17 284 BARAN AKTAN 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001985
18 285 MEHMET FATİH DAVRAN 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-0002022
19 286 ALPER ALP 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 3540001255
20 290 EMRE ALTUNAY 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-1
21 293 BARTU ÖREN 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002031
22 294 YUSUF DEMİRKIRAN 2002 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000190
23 295 SERHAT TAŞLI 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000048
24 296 BUĞRA DENİZ ATALAN 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000145
25 297 FURKAN AKÇA 2001 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 5440000092
26 299 EMİRHAN YALÇIN 2001 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002056
27 301 AHMET BURAK IŞIK 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000210
28 302 LOUİS DEREBOY 2001 Türkiye Ferdi 34-40-000941
29 303 ESEN ERGÜN 2001 Türkiye Ferdi 06-40-002176
30 304 MURAT BULUŞ 2001 Türkiye Ferdi 06-40-002170
31 305 MELİH ORKUN ORHAN 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 5440000097
32 306 ETHEM SERHAT GENÇ 2002 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000
33 307 MERİÇ HELVACI 2002 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000
34 308 BERKİN ÇELİK 2002 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-000
35 309 BOLKAR SIYRIM BARAN 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-09-002107
36 310 İBRAHİM DÜNDAR 2001 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-32-000124
37 311 ALPER BAYAR 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-400000
38 312 SEÇKİN GÜLER 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-0
39 313 EMRE TERZİOĞLU 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-50
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 354 DAMLA ERGÜN 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40
2 355 HANDAN MELİKE UZUN 2002 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-32-000003
3 356 ÇİSEL BAHAR 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-4
4 358 BEYZA VATANSEVER 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-5
5 359 EYLÜL BİCE 2002 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-40-001322
6 360 GÖRKEM SILA KORKMAZ 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 3540001194
7 361 MELİSA AKIN 2001 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 3540001215
8 362 BİLGE ECE SEYHAN 2001 Türkiye Ferdi 3540001157
9 366 SILA ÖZDEMİR 2001 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002027
10 369 SARAH ALARA İŞKİN 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002043
11 370 BİRSU ULKAT 2001 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002000
12 371 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR 2001 Türkiye Ferdi 3540001182
13 372 İPEK ŞAR 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 5440000091
14 373 RANA İNCİ YENİHAYAT 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 5440000089
15 375 CEREN ÖZKOÇ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-1914
16 376 ALEYNA TUĞÇE ÖZER 2002 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000119
17 377 ÇIĞIL UZUN 2002 Türkiye Ferdi 34-045022934
18 378 BERRA SEÇİLMİŞ 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000397
19 379 SEZA ÖZDOĞAN 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000379
20 380 GÜNCE KAYA 2002 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-40-089888
21 381 SILA SAĞNAK 2001 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35-40-098762
22 382 SENEM SELCAN 2002 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-32-000002
23 383 ELİF MANİSA 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002032
24 384 SELİN EYİPOĞLU 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-4000072
25 385 ALEYNA DAĞLI 2001 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-04000350
26 386 ECE ÖRNEK 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 3551914
27 387 BEYZA CESUR 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000114
28 388 İPEK KAHRAMAN 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-6
GENÇ ERKEKLER A (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 111 YİĞİT ABACI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001997
2 112 FABİAN MERT WİNTER 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002016
3 113 AHMET BERK KOŞCAĞIZ 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002056
4 117 BURAK BEZMEZ 1999 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-40-000344
5 129 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002048
6 131 ENDER GÜNEŞ 2000 Türkiye Ferdi 35-40-001122
7 132 DENİZ COLPANLAR 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001155
8 134 AHMET AKBUDAK 1999 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-0000421
9 139 TUNCER TEMİZ 2000 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001965
10 141 YAĞIZ AÇIKEL 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001992
11 145 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-0001982
12 146 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001983
13 148 FURKAN HÜSEYİN YÜKSEL 2000 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 3540001134
14 151 SEMİH ÖZGÜR 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-3
15 152 EMRE ÖZTÜRK 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-2
16 154 KAAN ÇAKIR 1999 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040001963
17 160 BATUHAN YILMAZ 1999 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000051
18 165 MUHAMMET BERTUĞ POLATCI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002086
19 166 ATA TOPRAK ACAR 1999 Türkiye Ferdi 41-40-000398
20 167 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 3540001120
21 168 FEYYAZ ATA 1999 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000199
GENÇ ERKEKLER B (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 101 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-000053
2 102 SADIK AHMET BOYNUEĞRİ 1997 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001962
3 103 HALİL İBRAHİM YAZICI 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 5440000084
4 104 SEMİH ŞENOĞUL 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 5440000079
5 105 ARDA TÜMER 1998 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002047
6 106 EŞREF CAN SAVCI 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-002050
7 107 GÜLTİĞİN ER 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-001986
8 108 EVREN YAN 1998 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002134
9 109 ADİLCAN ADISANOĞLU 1998 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002044
10 110 YUSUF ATEŞ 1998 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000046
11 137 MELİH BOR 1997 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000021
12 149 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
13 169 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
GENÇ BAYANLAR A (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 201 MERVE AYBÜKE ŞEN 1999 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 5440000082
2 203 BEYZA NUR EROĞLU 2000 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-0002
3 204 KADRİYE ÇOBAN 2000 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34040001104
4 205 EZGİ SEVCAN USTABAŞ 2000 Türkiye Ferdi 35-40-001211
5 206 İZGİ AKKEÇELİ 2000 Türkiye Ferdi 35-040001054
6 207 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000372
7 218 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ 2000 Türkiye Ferdi 17-40-000362
8 222 BÜŞRA MEŞELİ 2000 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-0001
GENÇ BAYANLAR B (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 202 BUSE AYGÜN 1997 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000398
2 206 HABİBE KARA 1997 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001996
3 210 SİNEM ÖZDİL 1998 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002032
4 213 İLAYDA KARA 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001933
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 10 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001972
2 18 TAHSİN DENİZ SARAÇ 1995 Türkiye Ferdi 35-40-001067
3 23 EROL CAN YARAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-000057
4 24 ALİ MUTLU 1995 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001935
5 25 KUTLUHAN KONUK 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
6 26 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
ELİT BAYANLAR (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 72 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002023
2 74 ECE BAKICI 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40-001939
19+ ERKEKLER (1993 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1012 BAHADIR PİRİK 1995 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-40-0000418
2 702 MERT ARSLAN 1993 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001196
3 750 ÇAĞRI YÜKSEL 1996 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000018
4 805 AYKUT EMRE KESKİN 1992 Türkiye Maratonist 34-40-000812
5 823 BATUHAN ÜNAL 1993 Türkiye Maratonist 34-40-000669
6 866 MUHAMMED İBRAHİM ÖZDOĞRU 1995 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002096
7 867 HUZEYFE YER 1995 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002109
8 868 EKREM BUĞRA BERDAN 1996 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002148
9 869 HAMZA GÜNER 1996 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002141
10 870 ALPER GÖK 1995 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002142
11 871 GÜRCAN ERTUĞRUL 1995 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-000000
12 915 KEMAL ELEKTRİKÇİ 1992 KKTC Ares Spor Kulubü 11
13 917 HASAN BERKAY AFŞAR 1996 Türkiye Ferdi 34-40-002282
14 968 BORA ÖZGEN 1992 Türkiye Ferdi 34-40-002255
15 974 ENES KARAAĞAÇ 1995 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002105
16 975 BURAK ERTUĞRUL 1996 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002139
17 983 YAĞIZ İRİNÇ 1993 Türkiye Ferdi 34-40-002320
18 991 BERAT ÇAĞRI YÜCEL 1995 Türkiye Ferdi 06-40-002178
25+ ERKEKLER (1988 - 1992)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1001 MERT SALUR 1991 Türkiye Marmara Spor Kulübü 340000001991
2 660 BİLEN MUTLU 1988 Türkiye Ferdi 35-40-001311
3 693 1987 Türkiye Ferdi 34-40-000852
4 742 BARIŞ İLHAN 1987 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-12345
5 810 UĞUR CAN POYRAZ 1991 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-002048
6 828 UĞUR GEÇKİN 1988 Türkiye Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 16-4000033
7 857 GÜRSEL YAZAR 1987 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-001896
8 858 HALİL ÖZCAN 1987 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002151
9 859 MUSTAFA ÖZTÜRK 1988 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002038
10 931 ESER HALİL 1989 Türkiye Ferdi 63-40-000002
11 933 BERKANT ŞENER 1989 Türkiye Ferdi 414000412
12 940 ERKAM GÖKCEGÖZOG 1989 Türkiye Ferdi 77-40-000009
13 957 AYKUT AYDOĞMUŞ 1988 Türkiye Ferdi 34-40-002312
14 965 ATALAY ERDİNÇ YILDIZ 1990 Türkiye Ferdi 34-40-002316
15 973 SELAMİ GÜL 1989 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002088
16 985 SERBAY TATAR 1990 Türkiye Ferdi 06-40-002177
17 986 DOĞAN PAMUKLU 1990 Türkiye Ferdi 34-40-002305
18 995 OZGUR ILKER AGIRMAN 1989 Türkiye Ferdi 0
19 996 BORA OZCİVİT 1989 Türkiye Ferdi 0
20 998 AKIF YAGIZ SARACLAR 1987 Türkiye Anadolu Yakası Anatolia Side Spor Kulübü 34-045019312
30+ ERKEKLER (1983 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1002 CAN ÜSTÜNDAĞ 1984 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 3540001127
2 1003 TAHA ENGİN 1986 Türkiye Ferdi 34-40-002252
3 1004 HAKAN MURAT GÜNEY 1982 Türkiye Ferdi 34-040000232
4 602 TARIK UÇAR 1985 Türkiye Ferdi 59-040000007
5 617 AHMET KÜÇÜKAŞCI 1986 Türkiye Ferdi 34-40-000854
6 671 ABDULKADİR DOKUMACI 1985 Türkiye Ferdi 34-045011217
7 685 ÇETİN ÇETİNER 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001050
8 692 LEVENT ÖZGÖNÜL 1982 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001162
9 705 FERİT TEKİN 1984 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40-001319
10 756 BARIŞ KARAYAĞMURLAR 1985 Türkiye Marmara Spor Kulübü 3440000886
11 770 CAN ÖZBEK 1983 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002117
12 771 UMİT GOKTEPE 1983 Türkiye Ferdi 34-40-002244
13 786 BURAK MENGU 1985 Türkiye Ferdi 34-40-00228
14 835 CİHAN PEKER 1983 Türkiye Ferdi 34-40-002273
15 850 NİHAT KORUCU 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002032
16 851 DİNÇER YILMAZ 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002053
17 852 ALİ ÖNER 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-001973
18 854 CİHANGİR DÜLGEROĞLU 1983 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002145
19 855 İSMAİL ARKAN 1985 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-001985
20 889 EMRAH KARABOĞA 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40-000041
21 914 HUSEYİN ARHAN 1986 KKTC Ares Spor Kulubü 4
22 926 VOLKAN USTABAY 1985 Türkiye Ferdi 34-40-002286
23 927 HÜSEYİN GÖKER KARA 1982 Türkiye Ferdi 34-040001082
24 928 UFUK TÜRKOĞLU 1983 Türkiye Ferdi 3440002289
25 943 ERDEM YILMAZ 1982 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002160
26 944 MURAT DENİZ UZUB 1986 Türkiye Ferdi 16-40-000231
27 947 EMRE TAŞCAN 1982 Türkiye Ferdi 34-40-002290
28 948 VOLKAN TÜRKAY 1986 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000275
29 958 AKIN BAĞCILAR 1984 Türkiye Ferdi 34-40-002313
30 961 DORUK UÇAR 1984 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002049
31 962 YASİN KAYMAK 1984 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-45321
32 964 ATAKAN GÜNEYLİGİL 1986 Türkiye Ferdi 34-40-002317
33 967 SERHAT USLU 1984 Türkiye Ferdi 34-40-002300
34 971 AHMET BENGÖZ 1982 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002078
35 972 MURAT DURNA 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002089
36 976 AZİZ YİĞİT GÖKALP 1984 Türkiye Ferdi 34-40-000901
37 981 RUSO YAKİMOVİÇ 1984 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-40-000993
38 999 DUYGUN YURTERİ 1984 Türkiye Ferdi 34-040000231
35+ ERKEKLER (1978 - 1982)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1005 MEHMET ÇETİN 1980 Türkiye Ferdi 34-40-000643
2 610 ULAŞ İNEVİ 1979 Türkiye Ferdi 06-40-002093
3 618 UTKAN EYÜBOĞLU 1980 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 040001224
4 622 HAKAN ALP 1978 Türkiye Ferdi 35-040001178
5 624 MUSTAFA KEREM TOPUZ 1979 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002094
6 651 SUAVİ NOYAN KIRAN 1977 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000972
7 655 ÖZGÜR ERÇELİK 1977 Türkiye Ferdi 3540001308
8 703 MEMET TURABİ 1977 Türkiye Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 41-40-000387
9 736 ENİS KUŞGÖZ 1980 Türkiye Hira Spor 34040000403
10 760 OZGUR AKSAMAN 1979 Türkiye Marmara Spor Kulübü 3457684831
11 787 ULUÇ HOŞGELEN 1979 Türkiye Ferdi 34-040000715
12 793 FATİH TOPÇU 1978 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-000943
13 808 GÖKSEN ÇINAR 1981 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-000032
14 818 SAMUEL LEVİSTRE 1980 Fransa Ferdi A87670C
15 842 CÜNEYT AYGÜN 1980 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002116
16 843 KAYHAN OLGUNGÜL 1977 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002136
17 844 VOLKAN BOZKURT 1980 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002152
18 845 NİHAT ÇENGEL 1981 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002054
19 846 HÜSEYİN KAYABAŞI 1980 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002070
20 848 TAHSİN ÖZGÜR 1981 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002064
21 892 İNANÇ VATANSEVER 1980 Türkiye Ferdi 34-040001015
22 919 ÖNDER UZUN 1978 Türkiye Ferdi 34-45-025454
23 920 AHMET MUTLU KARAKULLUKCU 1980 Türkiye Ferdi 34-40-002001
24 925 YASİN KAZAKLI 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002284
25 930 MEHMET KÖSE 1977 Türkiye Ferdi 34-040000691
26 941 ORHAN GÜZEL 1981 Türkiye Ferdi 35-40-002085
27 949 İLKER ECİR 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002292
28 954 ÖMÜR BATTAL 1978 Türkiye Ferdi 34-40-000788
29 956 GÖKHAN ERCİYEŞ 1981 Türkiye Maratonist 3440000510
30 984 VOLKAN ÇELİK 1978 Türkiye Ferdi 59-40-002083
31 989 FİLİPPO MANARA 1979 Türkiye Ferdi 06-40-002179
40+ ERKEKLER (1973 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 607 CEMİL YILDIZHAN 1972 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001897
2 608 ATEŞ BERNA 1973 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000247
3 630 SÜLEYMAN MALKOÇ 1974 Türkiye Ferdi 34-40-000717
4 633 MEHMET KARA 1973 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002019
5 641 MUSTAFA KUMBARACI 1975 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-00932
6 642 OZAN TUNA 1973 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-000991
7 650 AHMET MELİH YAVAŞ 1975 Türkiye Ferdi 34-40-002206
8 707 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 5440000015
9 719 KUITLUHAN ÖZKUNT 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000875
10 724 MECNUN VATANSEVER 1975 Türkiye Ferdi 10-40001944
11 745 MEHMET SARIDEDEOĞLU 1975 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000020
12 746 MEHMET AKŞEN 1972 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000008
13 747 LEVENT BOLAT 1972 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000034
14 763 HÜSEYİN BALCI 1976 Türkiye Ferdi 34-40-000636
15 773 FIRAT DİZMAN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 3904000001
16 781 NOYAN TÜRKER 1973 Türkiye Ferdi 34-40-002239
17 822 MEHMET BURAK ÜNAL 1974 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-000243
18 841 MUSTAFA YILDIRIM 1974 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002147
19 887 TAMER AKÇA 1973 Türkiye Ferdi 34-040000967
20 899 MURAT ATLI 1974 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-002275
21 902 KERİM ÇAKMAK 1973 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002111
22 906 EGE BATTAL 1975 Türkiye Ferdi 34-40-000789
23 908 ÖZGÜR ALTUN 1974 Türkiye Ferdi 34-40-000744
24 935 ALİ İHSAN ÖZTÜRK 1974 Türkiye Ferdi 34-40-002296
25 937 SABAHATTİN ARTUKER 1974 Türkiye Ferdi 34-40-002302
26 939 SERKAN İMRAK 1976 Türkiye Maratonist 3440002265
27 942 ŞAHAN GÜRKAN 1974 Türkiye Ferdi 55-40-000005
28 953 SİNAN AKSU 1972 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000922
29 959 YARGI DEĞER ÇAĞLAR 1972 Türkiye Ferdi 34-40-000996
30 960 ALİ PUSAT 1972 Türkiye Ferdi 34-40-002315
31 966 ERCAN BALKAYA 1972 Türkiye Ferdi 34-040000688
32 970 SERDAR SELIŞIK 1976 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002039
33 977 YUSUF YÜKSEL 1972 Türkiye Ferdi 1040000256
34 982 UMUT KADİR KORKMAZ 1972 Türkiye Ferdi 34-40-002319
35 993 YASER MASANOĞLU 1976 Türkiye Ferdi 34-040000897
36 994 MEHMET TOLGA NASUHOĞLU 1974 Türkiye Ferdi 34-40-000863
45+ ERKEKLER (1968 - 1972)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 623 OĞUSHAN TAVUS 1968 Türkiye Ferdi 34-040000740
2 627 SALİM BORA TABUK 1968 Türkiye Ferdi 34040000772
3 662 ALP REŞAT ÇAPA 1967 Türkiye Ferdi 34-40-000908
4 670 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-040001932
5 689 ANIL ALTUNBAS 1970 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-001030
6 708 KEREM ÖMER ERTEN 1968 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001216
7 709 KERİM SEÇİLMİŞ 1971 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-40-000062
8 725 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-000065
9 733 ADİL UÇARCI 1970 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040-001947
10 735 ZEKAİ ALPTEKİN TAN 1967 Türkiye Ferdi 35-40-001297
11 754 MEHMET SEÇİLMİŞ 1968 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000428
12 772 GÖKHAN ÖZKORKMAZ 1970 Türkiye Ferdi 34-40-000362
13 774 HAKAN KANCA 1968 Türkiye Maratonist 34-040000567
14 827 BURAK GÖNEN 1971 Türkiye Ferdi 0740002062
15 839 HAKAN ULAŞ 1970 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002137
16 876 NURİ ALPER ULUPINAR 1971 Türkiye Ferdi 3440000497
17 883 HAMDİ OĞUZ YOLDAŞ 1971 Türkiye Ferdi 01-40-000046
18 885 MEHMET KENDİR 1967 Türkiye Ferdi 34040000496
19 894 MURAT BAHÇECİOĞLU 1970 Türkiye Ferdi 34-40-000689
20 916 BİLAL YILMAZ 1971 Türkiye Ferdi 07-111122
21 918 ERDOĞAN KALAY 1967 Türkiye Ferdi 34
22 934 ALİ CEM BODUR 1968 Türkiye Ferdi 34-40-002299
23 969 ERTUNÇ AKDOĞAN 1971 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002022
24 979 CELİL AKMAN 1971 Türkiye Arama Kurtarma Spor Kulübü 34-40-002318
25 997 JOSé TAVARES 1968 Türkiye Ferdi 0640002009
50+ ERKEKLER (1963 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1006 SÖNMEZ İŞSEVER 1966 Türkiye Ferdi 16_040000030
2 647 MARTİN BERNHART 1963 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07 -040001877
3 766 ADNAN EK 1966 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-009
4 884 MEHMET AKARCALI 1965 Türkiye Ferdi 34-40-002269
5 891 SÜLEYMAN KARA 1962 Türkiye Ferdi 34-040000851
6 921 FİKRET VATANSEVER 1965 Türkiye Ferdi 16-40-000138
7 938 İSMAİL ERGUN 1965 Türkiye Ferdi 34-40-001001
8 950 HALUK BABACAN 1966 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000234
9 952 HAKAN SAYAR 1962 Türkiye Maratonist 34-40-000365
10 955 TUĞRUL PINAR 1966 Türkiye Ferdi 3540009437
55+ ERKEKLER (1958 - 1962)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1131 MELİH IŞIKÇI 1961 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-40-001914
2 886 S.SELAMİ AKSOY 1960 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 35-40-000015
3 901 TEVFİK ÖRTEN 1959 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-04000001
60+ ERKEKLER (1948 - 1957)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 713 FİKRET AKAY 1955 Türkiye Ferdi 48040000006
2 714 ALİ BIDI 1949 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001949
3 881 AHMET SELAMİ VANLI 1956 Türkiye Ferdi 34-040000595
19+ BAYANLAR (1988 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 465 SEHER KOCATEPE 1988 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001203
2 490 MERVE KOÇAK 1988 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 3940000273
3 493 ESİN AKKARTAL 1992 Türkiye Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 35-40-001272
4 497 BENGISU AVCI 1996 Türkiye Ferdi 35-40-001328
5 498 EMİNE ULUÇAY 1989 KKTC Ares Spor Kulubü 33
6 510 NESLİHAN GÜMÜŞ 1997 Türkiye Marmara Spor Kulübü 3440001087
7 515 SERA SAYAR 1992 Türkiye Maratonist 3445000473
8 516 ÖZLEM SOYDAŞ 1987 Türkiye Ferdi 3440001088
9 518 KÜBRA VARLI 1991 Türkiye Maratonist 34-40-001024
10 520 BEGÜM FERAN 1997 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40002087
11 521 ÇİĞDEM GÜLGEÇ 1989 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40002086
30+ BAYANLAR (1978 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 452 NEVŞİN MENGÜ 1982 Türkiye Ferdi 34-40-001031
2 455 CORALİNE CHAPATTE 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002230
3 469 ZERRİN ÜÇKARDEŞLER 1981 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000010
4 476 REFİKA DİDEM ELER 1979 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-040000905
5 477 TUGCE ARAC 1980 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-002262
6 482 SEDA KARİPCİN 1979 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-000934
7 483 VİRGİNİE ARSLAN 1986 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 0640002028
8 484 FULYA ERKMEN 1982 Türkiye Ferdi 34-40-002221
9 487 DİLGE KOÇAK 1984 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-40-000271
10 503 G. DENİZ SALPAR 1980 Türkiye Ferdi 34-040000607
11 506 ANNA ULYANOVA 1985 Türkiye Ferdi -
12 507 ÖZGE ERMİŞ 1986 Türkiye Ferdi 3540002083
13 511 REYHAN MENGİ 1983 Türkiye Ferdi 3440002304
14 513 ELİF KARAGÖZ BAĞCILAR 1985 Türkiye Ferdi 34-40-002314
15 514 DOLUNAY SOYKAN DİNÇER 1982 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35
16 517 NÜKET BODUR KIRAN 1982 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 34-40002091
17 519 MELİSSA OYA DURMAZ 1982 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-002090
18 522 NEVAL YAŞAR 1980 Türkiye Ferdi 34-40-000162
40+ BAYANLAR (1968 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 486 AYŞİN ÖZER BAŞKIR 1972 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000284
2 489 CEVLAN ERTUĞRUL 1973 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002146
3 492 EBRU BATTAL 1971 Türkiye Ferdi 34-40-002198
4 502 SEDEF KARLIKLI 1974 Türkiye Ferdi 34-40-000937
5 504 ÖZLEM YOLCU 1976 Türkiye Ferdi 34-40-002291
PARATRIATLON TRI-4 (1957 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 P101 KEMAL ÖZDEMİR 1960 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü
PARATRIATLON TRI-5 (1957 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 P151 ABDULKADİR ÖZOĞUL 1988 Türkiye Eğirdir Belediyesi Spor Kulübü
2 P152 ORKUN DÖKMEN 1977 Türkiye Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
3 P153 EKREM TAŞKIN 1972 Türkiye Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77