Sayfayı Yazdır
Antalya Triatlonu (15 Mayıs 2016 Pazar)
14-15 Mayıs 2016
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Antalya
 Yarışma Kategorisi  Elit, Genç, Yıldız, Minikler A3, Yaş Grubu, Takım yarışları, Halk Triatlonu
   
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A402 EMİR KARACA 2004 Türkiye Hira Spor 34-40-000834
2 A403 AFFAN TANER YILDIZ 2004 Türkiye Hira Spor 34-40-001055
3 A404 KENAN EGEMEN BİLGİN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-06
4 A405 KAAN ESAT DİNÇER 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-07
5 A407 CEFİ ALBER ÇİKUREL 2003 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-400000456
6 A408 BERKCAN DİKMEN 2003 Türkiye Ferdi 35-040001230
7 A409 EMİR ARACI 2003 Türkiye Ferdi 35-40001214
8 A411 MERT VATANSEVER 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002027
9 A412 HAKAN TUNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002010
10 A413 KEREM AKŞEN 2003 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000035
11 A417 EMİRHAN ÇAKIR 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002018
12 A419 KUTAY AKKEÇELİ 2003 Türkiye Ferdi 35-040001192
13 A420 UĞURKAN ÖZİŞSEVEN 2003 Türkiye Ferdi 35-040001228
14 A421 EGE ERCAN 2004 Türkiye Ferdi 35-040001287
15 A422 EGE KARAÇETİN 2003 Türkiye Ferdi 35-40001190
16 A423 TOLGA TÜRKSEVER 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-08
17 A424 ETEM DÖNMEZ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-09
18 A425 MUSTAFA SABRİ MERCAN 2003 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-40-000203
19 A426 GÖRKEM MUTLU 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-18
20 A427 UMUT ÇETİN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-19
21 A428 BARBAROS ZORLU 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002033
22 A429 GÖRKEM SAĞUT 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002040
23 A430 FATİH ERDİNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002014
24 A431 OĞUZHAN POLAT 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002038
25 A432 MEHMET CAN GÜLERDAĞ 2003 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-002041
26 A433 MERT ERGEÇ 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2034
27 A434 CANSIN ONUR EYGİ 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2034
28 A435 ULAŞ DENİZ 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2034
29 A436 EMRE MURATOĞLU 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2034
30 A437 BORA ÖZBORAOĞLU 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2038
31 A438 BERK AKSU 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2039
32 A439 SEYYİT FUAT AFİNDİ 2003 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2040
33 A440 HİKMET İLKER ÇİFCİ 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000130
34 A441 EGEHAN RÜZGAR ARICI 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000116
35 A442 EFE DÖKMECİ 2003 Türkiye İzmir Çelmak Gençlik Spor Kulübü 35 - 040022010
36 A443 METEHAN ERDİ 2003 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000052
37 A444 KAYRA ALAN 2003 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000050
38 A445 EGE BEYAZIT 2004 Türkiye Ferdi 35-40-001191
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 A500 YAREN NUR ÇAĞSAL 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000372
2 A501 ZEYNEP BAŞ 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000369
3 A502 İPEK EYLÜL ERAVCI 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000367
4 A503 NEVRA BAŞAK SAATLİ 2004 Türkiye Ferdi 17-40-000368
5 A505 CEREN DİNÇ 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-13
6 A506 ASLI ÜRPEKLİ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-15
7 A507 ELİF ÖZTÜRK 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-14
8 A508 AYŞE BÖRÇEK 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002012
9 A511 PINAR SILA KARA 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002025
10 A512 EYLÜL KARABAĞ 2004 Türkiye Ferdi 35-040001231
11 A513 ZEYNEP UÇARSOY 2003 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001187
12 A514 EVRİM EROL 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2033
13 A515 SERRA AKGÜN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000128
14 A516 CANSU CESUR 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000118
15 A517 ESMA UZUNORMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000126
16 A518 SUDE BAHÇIVAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000115
17 A519 EDA ERGİN 2004 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040-2044
18 A520 NAZİK TUĞBA KESTEL 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002057
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 255 MUZAFFER GÜR 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002026
2 256 UMUT BAKIŞ GÜVEN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002014
3 257 CİHAN BÜDÜN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002030
4 265 FURKAN ÖRS 2002 Türkiye Ferdi 17-40-000409
5 267 BİRKAN ÖZKAN 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-16
6 268 UFUK ULAŞ TOKAT 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-05
7 269 ANIL ŞENTÜRK 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-04
8 271 ALP TANCI 2002 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40000976
9 273 KIVANÇ ŞAHİNKAYA 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001193
10 274 EFE EGEMEN ŞEN 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001186
11 275 BATUHAN CEMAL AKDAŞ 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001199
12 276 TUNA ÖZDÜR 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-40001218
13 277 ENES KIZILCIK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001993
14 281 BURÇAK ÖZER 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002016
15 282 MERT OĞUZHAN AĞIRGÜN 2001 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000033
16 284 BARAN AKTAN 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001985
17 285 MEHMET FATİH DAVRAN 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002022
18 286 ALPER ALP 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001255
19 287 HARUN EKİN 2001 Türkiye Ferdi 21-040000001
20 288 EROLCAN PERÇİNER 2001 Türkiye Ferdi 06-40-002164
21 289 HASAN ALİ ÇELİK 2002 Türkiye Ferdi 2020052
22 290 EMRE ALTUNAY 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-03
23 291 NEDİM KURTULUŞ 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-17
24 292 IBRAHİM MEHMEDOĞLU 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-21
25 293 BARTU ÖREN 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002031
26 294 YUSUF DEMİRKIRAN 2002 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000190
27 295 SERHAT TAŞLI 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40--20
28 296 BUĞRA DENİZ ATALAN 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16--40--
29 297 FURKAN AKÇA 2001 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000092
30 298 ERAY APERTEK 2002 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000053
31 299 EMİRHAN YALÇIN 2001 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002056
32 300 İSMAİL TUNAHAN KILIÇ 2001 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10040001997
33 301 AHMET BURAK IŞIK 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-100000
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 351 AYŞENUR SEDEF ALAT 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001993
2 354 DAMLA ERGÜN 2002 Türkiye Ferdi 17-40-000401
3 356 ÇİSEL BAHAR 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-12
4 357 EREL ÖZGÜR 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-10
5 358 BEYZA VATANSEVER 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-11
6 360 GÖRKEM SILA KORKMAZ 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-04001194
7 361 MELİSA AKIN 2001 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040001215
8 362 BİLGE ECE SEYHAN 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001157
9 366 SILA ÖZDEMİR 2001 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-00099
10 369 SARAH ALARA İŞKİN 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002043
11 370 BİRSU ULKAT 2001 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002000
12 371 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR 2001 Türkiye Ferdi 35-40002019
13 372 İPEK ŞAR 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000091
14 373 RANA İNCİ YENİHAYAT 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000089
15 374 ZEYNEP GÖZKARA 2002 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000090
16 375 CEREN OZKOC 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-
17 376 ALEYNA TUĞÇE ÖZER 2002 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000119
GENÇ ERKEKLER (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 108 ŞEFIK OGUZALP DOYURAN 2000 Türkiye Hira Spor 34-40-000838
2 109 EMİRHAN TİRAK 2000 Türkiye Hira Spor 34-40-000842
3 110 MEHMET ALPER GÜNEY 2000 Türkiye Hira Spor 34-40-002229
4 111 YİĞİT ABACI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001997
5 112 FABİAN MERT WİNTER 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002016
6 115 HALİL İBRAHİM YAZICI 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000084
7 116 SEMİH ŞENOĞUL 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000079
8 127 GÜLTİĞİN ER 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-40000443
9 128 ARDA TÜMER 1998 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-400000323
10 129 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-400000112
11 131 ENDER GÜNEŞ 2000 Türkiye Ferdi 35-40001122
12 132 DENIZ COLPANLAR 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-40-001155
13 137 MELİH BOR 1997 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000021
14 138 SADIK AHMET BOYNUEĞRİ 1997 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001907
15 139 TUNCER TEMİZ 2000 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-40-001965
16 140 EŞREF CAN SAVCI 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10 - 04000339
17 141 YAĞIZ AÇIKEL 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001992
18 142 STEPHEN BERK İŞKİN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001971
19 143 ANDREW MERT İŞKİN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001959
20 144 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
21 145 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001982
22 146 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001983
23 147 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001962
24 148 FURKAN HÜSEYİN YÜKSEL 2000 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-40001134
25 149 OGUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
26 150 EVREN YAN 1998 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002134
27 151 SEMİH ÖZGÜR 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-01
28 152 EMRE ÖZTÜRK 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-02
29 153 ADİLCAN ADISANOĞLU 1998 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-40-002044
30 154 KAAN ÇAKIR 1999 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040001963
31 155 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye Ferdi 35-40002197
32 156 EMRE UMUR 1999 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-000047
33 157 EYÜP DURMAZ 1999 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-40-1
34 158 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-000053
35 159 YUSUF ATEŞ 1998 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000046
36 160 BATUHAN YILMAZ 1999 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000051
37 161 KENAN CAN ALPAT 1998 Türkiye Hira Spor 34-040001056
38 162 ARDA KAYA 1998 Türkiye Hira Spor 34-40-000843
39 163 İRFN ÖZDEMİRCİ 1998 Türkiye Hira Spor 34-40-000847
40 164 BERKE TAŞKIN 2000 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-40-001996
GENÇ BAYANLAR (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 202 BUSE AYGÜN 1997 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000398
2 203 ELİF POLAT 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17040000349
3 204 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40-000362
4 206 HABİBE KARA 1997 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001996
5 208 AYBÜKE ŞEN 1999 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000082
6 210 SİNEM ÖZDİL 1998 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002032
7 211 İZGİ AKKEÇELİ 2000 Türkiye Ferdi 35-040001054
8 212 EZGİ SEVCAN USTABAŞ 2000 Türkiye Ferdi 35-040001211
9 213 İLAYDA KARA 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001933
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 10 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001972
2 11 EREN AKDAĞ 1993 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001942
3 18 TAHSİN DENİZ SARAÇ 1995 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040001067
4 23 EROL CAN YARAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-000057
5 24 ALİ MUTLU 1995 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001935
6 25 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
7 26 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
ELİT BAYANLAR (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 74 ECE BAKICI 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10 - 04000339
19+ ERKEKLER (1993 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 702 MERT ARSLAN 1993 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001196
2 750 ÇAĞRI YÜKSEL 1996 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000018
3 815 SAMET YILMAZER 1995 Türkiye Ferdi 34-40-001019
4 823 BATUHAN ÜNAL 1993 Türkiye Maratonist 3440000669
5 838 MEHMET KORKUT 1996 Türkiye Aspava Spor Kulübü 069
6 861 ALİ CAN ANDAÇ 1992 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002051
7 862 YUNUS DEMİRTAŞ 1993 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002041
8 863 MEHMET KUDSİ ODAMAN 1994 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002045
9 864 MEHMET FATİH ÖZTOSUN 1995 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-001958
10 865 MUHAMMET KAYA 1995 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002108
11 866 MUHAMMED İBRAHİM ÖZDOĞRU 1995 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002096
12 867 HUZEYFE YER 1995 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002109
13 868 EKREM BUĞRA BERDAN 1996 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002148
14 869 HAMZA GÜNER 1997 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002141
15 870 ALPER GÖK 1995 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002142
16 871 GÜRCAN ERTUĞRUL 1995 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 99-40-000002
17 882 MUSTAFA ADİL ÖZTÜRK 1992 Türkiye Ferdi 34-40-002272
18 907 OĞUZ KAAN DEMET 1992 Türkiye Ferdi 35-040000975
19 912 IRMAK SİPAHİOGLU 1993 Türkiye Ferdi 48-040000009
20 915 KEMAL ELEKTRİKÇİ 1992 KKTC Ares Spor Kulubü 11
25+ ERKEKLER (1988 - 1992)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 693 VOLKAN ODAK 1987 Türkiye Ferdi 30-40-000852
2 742 BARIŞ İLHAN 1987 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-002238
3 819 METİN ARIDURU 1987 Türkiye Ferdi 07-40-002074
4 828 UĞUR GEÇKİN 1988 Türkiye Başaran Züccaciye Gençlik ve Spor Kulubü 16-40-000033
5 857 GÜRSEL YAZAR 1987 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-001896
6 858 HALİL ÖZCAN 1987 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002151
7 859 MUSTAFA ÖZTÜRK 1988 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002038
8 860 MEHMET ÇELİK 1991 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002158
30+ ERKEKLER (1983 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 631 M. ALPER RENGİZ 1984 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-002049
2 634 SAMET ÖNDER 1982 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002021
3 636 IRFAN KARAMAN 1985 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002055
4 638 SABRİ YİĞİT ÜFLER 1986 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-001935
5 639 HAKAN UĞURLU 1986 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002054
6 652 ŞEREF METE DİNÇER 1983 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-000974
7 671 ABDULKADİR DOKUMACI 1985 Türkiye Ferdi 34-045011217
8 685 CETİN CETİNER 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001050
9 692 LEVENT OZGONUL 1982 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001162
10 705 FERİT TEKİN 1984 Türkiye Ferdi 35-40-001319
11 737 MARTEN GEZİCİ 1985 Türkiye Ferdi 34-40-002202
12 756 BARIŞ KARAYAĞMURLAR 1985 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-000886
13 767 ABDULLAH AYDIN 1982 Türkiye Ferdi 16-040-0000157
14 790 EMİN MERT ŞİŞMAN 1986 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-002070
15 824 ONUR KAPUCU 1983 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 0740002081
16 829 ADNAN DOĞUKAN AK 1982 Türkiye Güney Spor Kulübü 07-40-002079
17 835 CİHAN PEKER 1983 Türkiye Ferdi 34-40-002273
18 836 EKREM KAİDE 1983 Türkiye Aspava Spor Kulübü 044
19 849 KEMAL COBANYILDIZI 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-001864
20 850 NİHAT KORUCU 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002032
21 851 DİNÇER YILMAZ 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002053
22 852 ALİ ÖNER 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-001973
23 853 LEVENT KOÇ 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002042
24 854 CİHANGİR DÜLGEROĞLU 1983 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002145
25 855 İSMAİL ARKAN 1985 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-001985
26 856 FERHAT SEMİZ 1986 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002087
27 872 ZAFER ÖZTÜRK 1984 Türkiye Ferdi 34-40-000660
28 888 CAN ASLAN 1984 Türkiye Ferdi 34-40-000650
29 889 EMRAH KARABOĞA 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-40-000041
30 890 EMRE ÖZENSES 1984 Türkiye Maratonist 34-040000729
31 893 OĞUZ BODUR 1986 Türkiye Antalyaspor Kulübü 0740002071
32 900 ÖZGÜR ERGÜN 1983 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-00107345
33 904 MUSTAFA GÜNER 1984 Türkiye Ferdi 17-40-000431
34 913 BAHADIR TAMA 1985 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-00000006
35 914 HUSEYİN ARHAN 1982 KKTC Ares Spor Kulubü 4
35+ ERKEKLER (1978 - 1982)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 603 ONUR YAVUZ 1977 Türkiye Ferdi 16-040-000094
2 610 ULAŞ İNEVİ 1979 Türkiye Ferdi 06-40-002093
3 618 UTKAN EYÜBOĞLU 1980 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-001224
4 622 HAKAN ALP 1978 Türkiye Ferdi 35-040001178
5 624 MUSTAFA KEREM TOPUZ 1979 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002094
6 632 EMRE KAAN AKPINAR 1979 Türkiye Ferdi 26040000016
7 644 BURHAN CÖMERTOĞLU 1981 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-045009037
8 645 HÜSEYİN AYDIN AKTAŞ 1981 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40002004
9 651 SUAVİ NOYAN KIRAN 1977 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000972
10 674 ERDEM AĞBAŞ 1981 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40000133
11 680 HÜSEYİN KELEŞ 1979 Türkiye Ferdi 35-40-001296
12 700 HÜSEYİN TUNÇMEN 1977 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-40-000029
13 736 ENİS KUŞGÖZ 1980 Türkiye Ferdi 3440000403
14 760 OZGUR AKSAMAN 1979 Türkiye Marmara Spor Kulübü 3440000745
15 789 SONER ORALKASIM 1981 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-001917
16 793 FATİH TOPÇU 1978 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-000943
17 812 GÜVENÇ ULU 1978 Türkiye Ferdi 16-40-000134
18 814 SELMAN ÇAKIR 1978 Türkiye Ferdi 3440002205
19 818 SAMUEL LEVİSTRE 1980 Fransa Ferdi A87670C
20 831 SOMER TAYYARECİ 1978 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000563
21 842 CÜNEYT AYGÜN 1980 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002116
22 843 KAYHAN OLGUNGÜL 1977 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002136
23 844 VOLKAN BOZKURT 1980 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002152
24 845 NİHAT ÇENGEL 1981 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 99-40-000001
25 846 HÜSEYİN KAYABAŞI 1980 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002070
26 847 AHMET BENGÖZ 1981 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002078
27 848 TAHSİN ÖZGÜR 1981 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002064
28 874 ÖNAY BAYRAM 1977 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 3940000235
29 875 ÖZGÜN GÖRKEM GÜNDOĞDU 1979 Türkiye Ferdi 07-40-002080
30 892 İNANÇ VATANSEVER 1980 Türkiye Ferdi 34-040001015
31 897 OZAN DEMİREL 1979 Türkiye Ferdi 34-40-000590
32 898 HÜSEYİN ÜMİT HATIP 1981 Türkiye Ferdi 07-40-002005
33 901 NECATİ ŞEVİK 1981 Türkiye Ferdi 33-40-000046
34 903 MURAT GÜLGÜDEN 1981 Türkiye Ferdi 17-40-000430
35 905 EFE BATURHAN ORMAN 1981 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-000860
36 909 SEYRAN GÜNEŞ 1980 Türkiye Ferdi 34-40-002279
37 910 ALPER ADAŞ 1977 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-04002084
40+ ERKEKLER (1973 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 607 CEMİL YILDIZHAN 1972 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001897
2 608 ATEŞ BERNA 1973 Türkiye Ferdi 39-040000247
3 630 SÜLEYMAN MALKOÇ 1974 Türkiye Ferdi 34-40-000717
4 633 MEHMET KARA 1973 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002019
5 637 HÜSEYİN BURAK KUTLU 1976 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000264
6 641 MUSTAFA KUMBARACI 1975 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-00932
7 646 KORHAN TURAN 1975 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-001007
8 663 SÜLEYMAN ALAGÖZ 1975 Türkiye Ferdi 32-040000027
9 707 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-40-000015
10 719 KUTLUHAN ÖZKUNT 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000875
11 724 MECNUN VATANSEVER 1975 Türkiye Ferdi 10-40001944
12 745 MEHMET SARIDEDEOĞLU 1975 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000020
13 747 LEVENT BOLAT 1972 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000034
14 763 HÜSEYİN BALCI 1976 Türkiye Ferdi 34-40-000636
15 773 FIRAT DİZMAN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000001
16 816 DENİZ AKGÜN 1974 Türkiye Ferdi 32-040000016
17 821 UMUT EKŞİ 1974 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002086
18 822 MEHMET BURAK ÜNAL 1974 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-000243
19 825 ALPTEKİN BAŞKIR 1973 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000281
20 826 TUNCAY DAĞDELEN 1976 Türkiye Ferdi 21-40-000002
21 832 MUSTAFA GÖĞEBAKAN 1975 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002029
22 837 MURAT ÇİFTÇİ 1974 Türkiye Aspava Spor Kulübü 026
23 841 MUSTAFA YILDIRIM 1974 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002147
24 873 CENK ARSLAN 1975 Türkiye Ferdi 34-040000723
25 878 BURÇ SEVEN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-40-000291
26 879 ÇAĞLAR İNAN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-40-000292
27 886 BURAK BAKIRSOY 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-001006
28 887 TAMER AKÇA 1973 Türkiye Ferdi 34-040000967
29 895 ATAMAN ŞEKERCİ 1974 Türkiye Ferdi 07-40-002082
30 896 YUSUF TARKAN TUNCEL 1974 Türkiye Ferdi 34-40-002274
31 899 MURAT ATLI 1974 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-002275
32 902 KERİM ÇAKMAK 1973 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002111
33 906 EGE BATTAL 1975 Türkiye Ferdi 34-40-000789
34 908 ÖZGÜR ALTUN 1974 Türkiye Ferdi 34-40-000744
45+ ERKEKLER (1968 - 1972)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 623 OĞUSHAN TAVUS 1968 Türkiye Ferdi 34-040000740
2 627 SALİM BORA TABUK 1968 Türkiye Ferdi 34-040000772
3 635 HÜSEYİN YILMAZ 1968 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-001955
4 654 ADNAN SEDEF 1970 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-40-002050
5 662 ALP REŞAT ÇAPA 1967 Türkiye Ferdi 34-40-000908
6 670 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-040001932
7 679 ESREF DENİZ 1968 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-01990
8 689 ANIL ALTUNBAŞ 1970 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-40-001030
9 708 KEREM OMER ERTEN 1968 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001216
10 709 KERİM SEÇİLMİŞ 1971 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-040000062
11 725 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-40-000065
12 733 ADİL UÇARCI 1970 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07040001947
13 754 MEHMET SEÇİLMİŞ 1968 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-40000428
14 761 MEHMET SADIK PÖHRENK 1971 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002063
15 772 GÖKHAN ÖZKORKMAZ 1970 Türkiye Ferdi 34-40-000362
16 775 HUROL YAVUZTURK 1971 Türkiye Ferdi 3400000049
17 784 AHMET ÖZBECETEK 1967 Türkiye Ferdi 34-40-002259
18 803 MUSTAFA ÇELİK 1968 Türkiye Ferdi 07-40-001976
19 827 BURAK GÖNEN 1970 Türkiye Ferdi 0740002062
20 833 TOLGA YÜCEL 1969 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40-002068
21 834 UFUK BİRİZ 1969 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000279
22 839 HAKAN ULAŞ 1970 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002137
23 840 ERTUNÇ AKDOĞAN 1971 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002022
24 876 NURİ ALPER ULUPINAR 1971 Türkiye Ferdi 3440000497
25 877 SEDAT DENİZ 1967 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-40-000038
26 880 FARUK ATEŞ 1970 Türkiye Ferdi 16-040000032
27 883 HAMDİ OĞUZ YOLDAŞ 1971 Türkiye Ferdi 01-040000028
28 885 MEHMET KENDİR 1967 Türkiye Ferdi 34040000496
29 894 İLKER MURAT BAHÇECİOĞLU 1970 Türkiye Ferdi 34-40-000689
50+ ERKEKLER (1963 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 647 MARTİN BERNHART 1963 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07 -040001877
2 765 İZZET ÖZYÜREK 1965 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002165
3 797 ALPASLAN BAYIROĞLU 1962 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-001918
4 830 HAKAN POSACIOĞLU 1966 Türkiye Ferdi 35-40-002016
5 884 MEHMET AKARCALI 1965 Türkiye Ferdi 3440002269
6 891 SÜLEYMAN KARA 1962 Türkiye Ferdi 34-040000851
7 911 AYVAZ KOSUKOĞLU 1962 Türkiye Ferdi 07-40-001899
55+ ERKEKLER (1958 - 1962)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 675 AYTAÇ BİLGİNER 1960 Türkiye Ferdi 35-40-001256
2 699 AYHAN TAMA 1958 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-0000007
3 817 SAMİ NOYAN 1958 Türkiye Ferdi 06-40-002124
60+ ERKEKLER (1948 - 1957)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 713 FİKRET AKAY 1955 Türkiye Ferdi 48040000006
2 714 ALİ BIDI 1949 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001949
3 881 AHMET SELAMİ VANLI 1956 Türkiye Ferdi 34-040000595
19+ BAYANLAR (1988 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 465 SEHER KOCATEPE 1988 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001203
2 490 MERVE KOÇAK 1988 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 3940000273
3 493 ESİN AKKARTAL 1992 Türkiye Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 35-40000334
4 497 BENGİSU AVCI 1996 Türkiye Ferdi 35-40-001328
5 498 EMİNE ULUÇAY 1989 KKTC Ares Spor Kulubü 33
6 499 MERVE CEYLAN 1988 Türkiye Ferdi 3440000719
30+ BAYANLAR (1978 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 455 CORALİNE CHAPATTE 1981 Türkiye Ferdi 34-40-002230
2 461 GÜLŞEN TOKAÇ 1979 Türkiye Ferdi 34-045022025
3 469 ZERRİN ÜÇKARDEŞLER 1981 Türkiye Kuşadası Belediyesi Spor Kulübü 09-40-000010
4 477 TUGCE ARAC 1980 Türkiye Marmara Spor Kulübü 34-40-002262
5 478 CAROLE MULLER 1978 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001973
6 483 VİRGİNİE ARSLAN 1986 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 0640002028
7 484 FULYA ERKMEN 1982 Türkiye Ferdi 34-40-002221
8 487 DİLGE KOÇAK 1984 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-40-000271
9 492 G. DENİZ SALPAR 1980 Türkiye Ferdi 34-040000607
10 494 KEVSER ÖNAL 1981 Türkiye Ankyra Spor Kulubü 06-40-002112
11 495 ZEYNEP EDA ÖZENSES 1984 Türkiye Maratonist 34-040000856
12 496 SELCAN HATTISARI 1985 Türkiye Antalyaspor Kulübü 07-40-002073
40+ BAYANLAR (1968 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 486 AYŞİN ÖZER BAŞKIR 1972 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000284
2 488 DİDEM AKSOY 1976 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-40-000295
3 489 CEVLAN ERTUĞRUL 1973 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-40-002146
50+ BAYANLAR (1948 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 452 HEDİYE TAMA 1963 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-00000005
2 485 CANA OYMAN 1961 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000191
TAKIMLAR (1957 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 413 TUGBA KIZGINÇELİK 1984 Türkiye TEAMFAST1 34-40002260
2 413 TUFAN ALATAN 1965 Türkiye TEAMFAST1 34-40001093
3 413 TUFAN ALATAN 1965 Türkiye TEAMFAST1 34-40001093
4 414 UĞUR CAN POYRAZ 1991 Türkiye ANTALYASPOR KULÜBÜ 07-40-001920
5 414 RIFAT ATASOY 1981 Türkiye ANTALYASPOR KULÜBÜ 07-40-002037
6 414 SÜLEYMAN ÖZTEKİN 1987 Türkiye ANTALYASPOR KULÜBÜ 07-40-002072
7 415 MERT DERMAN 1975 Türkiye ANKYRA SPOR KULUBÜ 0640002168
8 415 TOLGA UZ 1969 Türkiye ANKYRA SPOR KULUBÜ 0640001989
9 415 ORHAN CAN ÖZBEK 1983 Türkiye ANKYRA SPOR KULUBÜ 0640002117
10 416 ALİ GENÇ 1965 Türkiye KUŞADASI BELEDEYE SPOR KULUBU-1 09-40-000048
11 416 BARIŞ ÖZEGEMEN 1985 Türkiye KUŞADASI BELEDEYE SPOR KULUBU-1 09-40-000043
12 416 ÖMER YILDIRIM 1994 Türkiye KUŞADASI BELEDEYE SPOR KULUBU-1 09-40-000045
13 417 UMUR POSACI 1962 Türkiye KUŞADASI BELEDEYE SPOR KULUBU-2 09-40-000049
14 417 MEHMET AKŞEN 1972 Türkiye KUŞADASI BELEDEYE SPOR KULUBU-2 09-40-000008
15 417 FATMA ÖZEGEMEN 1987 Türkiye KUŞADASI BELEDEYE SPOR KULUBU-2 09-40-000041
PARATRIATLON TRI-4 (1957 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 P100 YÜKSEL DENİZ YÜKSEL 1988 Türkiye Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
PARATRIATLON TRI-5 (1957 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 P100 ABDULKADİR ÖZOĞUL 1988 Türkiye Eğirdir Belediyesi Spor Kulübü
2 P101 ORKUN DÖKMEN 1977 Türkiye Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
3 P102 EKREM TAŞKIN 1972 Türkiye Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77