Sayfayı Yazdır
Konya Aquatlonu Türkiye Kupası 03-04 Ekim 2015 (03 Ekim 2015 Cumartesi)
03-04 Ekim 2015
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Hakem  
 Yeri  Konya
 Yarışma Kategorisi  Minikler A1, A2, A3
   
Puanlı
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MUSTAFA KALKAN 2007 Türkiye Ferdi 8978
2 0 İLKER KILIÇ 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000124
3 0 ARDA AKAR 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16,
4 0 TÜRKER BAHAR 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-
5 0 ERKAN ALTUNAY 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16,,
6 0 MUHAMMED EMİR KAYNARCA 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16,,,,16
7 0 ATAKAN TAŞDEMİR 2007 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16,16
8 0 MERT ŞENCAN 2006 Türkiye Ferdi 35-04000
9 0 EMİR IŞIL 2006 Türkiye Ferdi 35-040001229
10 0 BEREN YILDIZ 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-15
11 0 MUHAMMED KURT 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000127
12 0 YASİN AYDOĞDU 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000121
13 0 ALPER TOLGA ÜNLÜ 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000122
14 0 TUFAN BALTA 2006 Türkiye Aday Konya Spor Kulübü 654654654
15 0 TÜRKER KEMAL KIYAK 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002030
16 0 MUSTAFA ENES BAYRAK 2007 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-040000132
17 0 AHMET BAHÇIVAN 2007 Türkiye Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü 16-040000120
18 0 MERT ERTAN CESUR 2006 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-040000148
19 2 ERTUĞRUL TAHA KARADAĞ 2007 Türkiye Hira Spor 34---3
20 3 MUSTAFA BERK TÜRK 2007 Türkiye Hira Spor 34-40
21 502 MERTCAN ŞENGÜL 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 3511914
22 503 ARSENİY DOĞUKAN KARAKOL 2007 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500060
23 509 EGE ALTAN 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001249
24 513 EFE SARAÇ 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001263
25 515 MERTCAN ŞENGÜL 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001246
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ATİLLA ZORLU 2005 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002035
2 0 KEREM DÖNMEZ 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000129
3 0 ALPEREN MARAŞLI 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000125
4 0 EGEHAN RÜZGAR ARICI 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000116
5 0 EREN EGE AKAR 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001248
6 0 EMRE CAN ONGUR 2004 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17016000018
7 0 BERK TABAKOĞLU 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-6
8 0 DENİZ ÖZCAN 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-7
9 0 FEVZİCAN ÇAKMAK 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-8
10 0 ÇAKIR ESER ÇALANLI 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16----16
11 0 AHMET KAHRAMAN 2005 Türkiye Bursa Mavi Yıldız Spor Kulübü 16,,,16
12 0 MERT GÜNEŞ 2005 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16..16
13 0 DAĞLAR GÜNER 2005 Türkiye Ferdi 35-040001234
14 0 EGE BAYEZİT 2004 Türkiye Ferdi 35-040001191
15 0 ARDA ARACI 2005 Türkiye Ferdi 35-040001213
16 0 KAAN ENGİN 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000131
17 0 ALPEREN KESİMLİ 2004 Türkiye Ferdi 35-040001251
18 0 AZRA BÜYÜKTAŞ 2005 Türkiye Ferdi 35-040001236
19 0 EGE KAYA 2005 Türkiye Ferdi 35-040001244
20 0 EFE AKKÖY 2004 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002034
21 0 ONAT KÖSE 2005 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002037
22 0 MEHMETCAN TİMAĞUR 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040002042
23 0 OĞUZHAN POLAT 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040002038
24 0 ARDA EFE ÜÇKARDEŞLER 2005 Türkiye Kuşadası Amatör Gençlik ve Spor Kulübü 09-040000016
25 0 AHMET CAN ARSLAN 2004 Türkiye Ferdi 35-040001233
26 10 YUSUF AZAT DEMİR 2005 Türkiye Hira Spor 34-1
27 11 HAMZA EFE GURBUZ 2005 Türkiye Hira Spor 34-2
28 12 BURAK GUVERCİN 2005 Türkiye Hira Spor 34-3
29 402 ALİBERK DELİBALTA 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001241
30 404 EGE ERCAN 2004 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001245
31 406 EGE PAŞAM ÇALIK 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001250
32 406 AHMETCAN ARSLAN 2004 Türkiye Ferdi 3526222
33 407 ALPEREN KESİMLİ 2004 Türkiye Ferdi 3551914
34 408 EGE PAŞAM ÇALIK 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 351914
35 408 EGE KAYA 2005 Türkiye Ferdi 3521914
36 423 EMİRHAN ÇAKIR 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002018
37 424 MERT VATANSEVER 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002027
38 425 HASAN ERDOĞAN 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002011
39 426 ÇAĞATAY UÇAR 2005 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002029
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 AHMET CAN TİMAĞUR 2003 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040002040
2 0 KAAN ESAT DİNÇER 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-12
3 0 KENAN EGEMEN BİLGİN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-13
4 0 EDİZ SÜLEYMANOĞLU 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-14
5 0 MEHMET GÜNEŞ 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16.....16
6 0 TUNA ÖZDÜR 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001218
7 0 UĞURKAN ÖZİŞSEVEN 2003 Türkiye Ferdi 35-040001228
8 0 EMİR ARACI 2003 Türkiye Ferdi 35-040001214
9 0 EGE KARAÇETİN 2003 Türkiye Ferdi 35-040001190
10 0 BERKCAN DİKMEN 2003 Türkiye Ferdi 35-040001230
11 0 KIVANÇ ŞAHİNKAYA 2002 Türkiye Ferdi 35-040001193
12 0 SEÇKİN GÜLER 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-21
13 0 TAHA BARTU KURUOĞLU 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-11
14 0 GÖRKEM MUTLU 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-22
15 0 MEHMET CAN GÜLERDAĞ 2003 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040002041
16 0 BARBAROS ZORLU 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002033
17 0 FATİH ERDİNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002014
18 0 BARTU ÖREN 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002031
19 0 ELİF MANİSA 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-0002032
20 0 BARIŞ MUTLU 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-040000139
21 0 ENİS ARABACIOĞLU 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-040000070
22 0 HİKMET İLKER ÇİFCİ 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000130
23 312 AHMET MELİH ÇELİK 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001242
24 313 TÜMERCAN ÜNALER 2002 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001268
25 315 ALPER KARABAYIR 2002 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001240
26 316 CEM ILGAZ BALABAN 2002 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001239
27 323 CİHAN BÜDÜN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002030
28 324 UMUT BAKIŞ GÜVEN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002014
29 325 MUZAFFER GÜR 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002026
30 331 HAKAN TUNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002010
31 332 BURÇAK ÖZER 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002016
32 333 MEHMET FATİH DAVRAN 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002022
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ASYA AKSAKAL 2006 Türkiye Ferdi 35-040001227
2 0 HELİN ARIKAN 2007 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-04
3 0 AYSU ÇAKMAK 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-2
4 0 ELA İMAMOĞLU 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-1
5 0 ELA MUTLU 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16,,,
6 0 CEYLİN GÜLER 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001270
7 0 ZEYNEP OKTAY 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001235
8 565 SEZİN FİLİZ 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-04001265
9 566 IRMAK ÖZEL 2007 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040500064
10 567 AYŞEGÜL ELİF AÇIKALIN 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001253
11 568 AZRA AKI 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001247
12 570 ÖZÜMSU AKTAN 2006 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000370
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ALARA TİMAĞUR 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040002039
2 0 ELİF ONGUR 2005 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-036000228
3 0 AYŞE MERİÇ ERBİL 2005 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-00
4 0 ELİF ÖZTÜRK 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-3
5 0 ASLI ÜRPEKLİ 2004 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-4
6 0 DAMLA ÖZCAN 2005 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-5
7 0 YOSUN TUTUM 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000405
8 0 NARİN YAREN ÇELİK 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000403
9 0 ECE UÇAR 2004 Türkiye Ferdi 35-040001226
10 0 EYLÜL KARABAĞ 2004 Türkiye Ferdi 35-040001231
11 0 ECEM ONGUR 2005 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-0160000019
12 0 ADA AKTÜRKLÜ 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001237
13 0 SEZİN DOĞAN 2004 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-040000137
14 0 EBRAR ÇALIŞKAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000117
15 0 CANSU CESUR 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000118
16 0 EMİNE SUDE BAÇIVAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000115
17 0 ESMA UZUNORMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000126
18 0 SERRA AKGÜN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000128
19 0 CEREN MUTLU 2004 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-040000135
20 465 ILGIN BALABAN 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001243
21 466 AZRA BÜYÜKTAŞ 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 3562222
22 472 NEVRA BAŞAK SAATLİ 2004 Türkiye Ferdi 17-040000368
23 475 LARA ÇİNKO 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000371
24 477 ADA ERİŞ 2005 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002019
25 478 BENAY BIÇAK 2005 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002023
26 479 ELİF NEHİR SAKALLI 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002024
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 DERİNSU GÜNAYDIN 2003 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-0090000367
2 0 SANEM ÖZER 2002 Türkiye Ferdi 35-040001262
3 0 BEYZA CESUR 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16...16
4 0 ELİFNUR AKTI 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16---16
5 0 CEREN DİNÇ 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-10
6 0 ÇİSEL BAHAR 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-9
7 0 HANDAN MELİKE UZUN 2002 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-019002462
8 0 ALEYNA TUĞÇE ÖZER 2002 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000119
9 0 BUSE DOĞAN 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-040000136
10 0 AYÇE MUTLU 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-040000071
11 0 SELİN EYİPOĞLU 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-040000072
12 0 ZEYNEP UÇARSOY 2003 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001187
13 365 DİLARA BAHAR 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002020
14 373 ASYA EROL 2003 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002017
15 374 YAREN NUR ÇAĞSAL 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000372
16 375 İPEK EYLÜL ERAVCI 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000367
17 376 ZEYNEP BAŞ 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000369
18 377 BERRA SEÇİLMİŞ 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000397
19 378 PINAR SILA KARA 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002025
20 381 AYŞE BÖRÇEK 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002012
21 382 MELİKE YILMAZ 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002021
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77