Sayfayı Yazdır
Eğirdir Triatlonu Ve Aquatlonu (14 Ağustos 2015 Cuma)
14-15 Ağustos 2015
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Eğirdir / Isparta
 Yarışma Kategorisi   Aqutlon Minikler A1,A2,A3 Ve Triatlon Yıldız+Genç+ Yaş Grupları + Şirketler Takım Triatlonu
   
Sprint Puanlı
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 AHMET BAHÇIVAN 2007 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16040000120
2 0 EFE SARAÇ 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001263
3 0 ARDA AKÇAY 2007 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 35-040000000000000
4 0 BERK AKÇAY 2007 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 35040000000000000
5 0 MUHAMMET KURT 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000127
6 0 MUSTAFA ENES BAYRAK 2007 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-040000132
7 0 MERT ERTAN CESUR 2006 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 158989889488
8 0 ARDA AYDIN 2006 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 189+85421875
9 0 EMİR KAYNARCA 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16:0404
10 0 MURAT KOCAMAN 2007 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16,1-25
11 0 TÜRKER KEMAL KIYAK 2006 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002030
12 0 MUSTAFA MERT SARAÇ 2006 Türkiye Ferdi 32-040000059
13 0 EMİR IŞIL 2006 Türkiye Ferdi 35-040001229
14 0 ENİS TEK 2007 Türkiye Hira Spor 34..
15 0 CEVAT KUTALP KARAKAŞ 2006 Türkiye Ferdi 32-040000055
16 0 SALİH AKYÜREKLİ 2006 Türkiye Ferdi 32-040000051
17 0 AHMET CAN YILMAZ 2007 Türkiye Ferdi 32-040000045
18 0 MUSTAFA BERK TÜRK 2007 Türkiye Hira Spor 34.
19 504 ARDA AKAR 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16..-
20 506 ARSENİY DOĞUKAN KARAKOL 2007 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-0
21 509 EGE ALTAN 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001249
22 511 ERKAN ALTUNAY 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16..,
23 512 ERTUĞRUL TAHA KARADAĞ 2007 Türkiye Hira Spor 34,
24 515 MERTCAN ŞENGÜL 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001246
25 519 TUFAN BALTA 2007 Türkiye Aktif Spor Kulübü 0
26 520 TÜRKER BAHAR 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-0
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MELİH CANER RNGÜN 2005 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 1040000149
2 0 DAĞLAR GÜNER 2005 Türkiye Ferdi 35-040001234
3 0 ARDA ARACI 2005 Türkiye Ferdi 35-040001213
4 0 EFE AKKÖY 2004 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002034
5 0 ONAT KÖSE 2005 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002037
6 0 ATİLLA ZORLU 2005 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002035
7 0 OĞUZHAN POLAT 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040002038
8 0 MEHMETCAN TİMAĞUR 2004 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040002042
9 0 KAAN ENGİN 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000131
10 0 KEREM DÖNMEZ 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000129
11 0 ALPEREN MARAŞLI 2005 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000125
12 0 EGEHAN RÜZGAR ARICI 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000116
13 0 BAHA ÇOKÇETİN 2005 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-0400000054
14 0 EGE BAYEZİT 2004 Türkiye Ferdi 35-040001191
15 0 BURAK KARAKURT 2004 Türkiye Ferdi 32-040000040
16 0 MUSTAFA KAYA 2005 Türkiye Ferdi 32-040000053
17 0 ALİ HAKAN TÜTÜNCÜ 2005 Türkiye Ferdi 32-040000042
18 0 HALİM TÜTÜNCÜ 2004 Türkiye Ferdi 32-040000062
19 0 RIZA YEŞİLBURSALI 2005 Türkiye Ferdi 32-040000050
20 0 UMUT ÇELİK 2004 Türkiye Ferdi 32-040000057
21 0 BURAK GUVENCİN 2005 Türkiye Hira Spor 34-..
22 401 HAMZA EFE GÜRBÜZ 2005 Türkiye Hira Spor 34-
23 402 ALİBERK DELİBALTA 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001241
24 404 EGE ERCAN 2004 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001245
25 406 EGE PAŞAM ÇALIK 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001250
26 408 EGE KAYA 2005 Türkiye Ferdi 35-040001244
27 409 AHMETCAN ARSLAN 2004 Türkiye Ferdi 35-040001233
28 410 ALPEREN KESİMLİ 2004 Türkiye Ferdi 35-040001251
29 416 YUSUF AZAT DEMİR 2005 Türkiye Hira Spor 34..-
30 418 EMİRHAN ÇAKIR 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002018
31 419 MERT VATANSEVER 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002027
32 420 ÇAĞATAY UÇAR 2005 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002029
33 421 HASAN ERDOĞAN 2004 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002011
34 423 ENES KAYA 2005 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002024
35 424 KAAN ADIGÜZEL 2004 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040004567
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 EGE SERBEST 2003 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 100001542
2 0 KIVANÇ ŞAHİNKAYA 2002 Türkiye Ferdi 35-040001193
3 0 UĞURKAN ÖZİŞSEVEN 2003 Türkiye Ferdi 35-040001228
4 0 KUTAY AKKEÇELİ 2003 Türkiye Ferdi 35-040001192
5 0 DERSU DİNÇ 2003 Türkiye Ferdi 35-040001225
6 0 EGE KARAÇETİN 2003 Türkiye Ferdi 35-040001190
7 0 EMİR ARACI 2003 Türkiye Ferdi 35-040001214
8 0 BERKCAN DİKMEN 2003 Türkiye Ferdi 35-040001230
9 0 FATİH ERDİNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002014
10 0 BARBOROS ZORLU 2003 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002033
11 0 BARTU ÖREN 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002031
12 0 SADETTİN BARIŞ ONAR 2003 Türkiye Barida Gençlik ve Spor Kulübü 32-040000061
13 0 ERTUĞRUL MISIR 2002 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040002039
14 0 MERT UMUT ASLANTAŞ 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-2
15 0 HİKMET İLKER ÇİFÇİ 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000130
16 0 TUNA ÖZDÜR 2002 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001218
17 0 EDİZ SÜLEYMANOĞLU 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-
18 0 EMİRHAN UZUNURGANCI 2003 Türkiye Ferdi 32-040000049
19 0 HAMDİ FURKAN YILMAZ 2003 Türkiye Ferdi 32-040000044
20 0 CİHAN BÜDÜN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002030
21 0 SEÇKİN GÜLER 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16..
22 301 ALP TANCI 2002 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040007643
23 302 BURÇAK ÖZER 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002016
24 306 EREN DEMİR 2003 Türkiye Hira Spor 34-.,
25 307 HAKAN TUNÇ 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002010
26 309 MEHMET FATİH DAVRAN 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002022
27 310 MUZAFFER GÜR 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002026
28 312 UMUT BAKIŞ GÜVEN 2002 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002014
29 314 AHMET MELİH ÇELİK 2003 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001242
30 315 ALPER KARABAYIR 2002 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001240
31 318 BATUHAN PENBE 2003 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000991
32 325 ILGAZ BALABAN 2002 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001239
33 326 CEM ÇAĞAN KAYA 2003 Türkiye Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 41-040000390
34 326 KAAN ESAT DİNÇER 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16:
35 327 KENAN EGEMEN BİLGİN 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16,.
36 330 RATMİR KEREM UĞURLU 2003 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000992
37 331 TAHA BARTU KURUOĞLU 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16;
38 332 TÜMERCAN ÜNALER 2002 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-1
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 İKLİMAY KÖSEM 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 0162
2 0 AZRA DEĞER 2006 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 162323232
3 0 CEMRE CİVELEK 2006 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 19+59555811
4 0 ESLEM ENGİN 2006 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000123
5 0 SEZİN FİLİZ 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-6
6 0 ASYA ONAR 2006 Türkiye Barida Gençlik ve Spor Kulübü 32-040000060
7 0 AYŞEN CEREN GÖKÇEBAY 2007 Türkiye Ferdi 32-040000056
8 0 ASYA AKSAKAL 2006 Türkiye Ferdi 35-040001227
9 0 MELEK NİL BOLAT 2007 Türkiye Ferdi 32-040000048
10 0 KEZİBAN TÜTÜNCÜ 2007 Türkiye Ferdi 32-040000041
11 0 İREM ALEYNA ZORLU 2006 Türkiye Ferdi 32-040000058
12 0 NEHİR KORUCU 2006 Türkiye Ferdi 32-040000047
13 562 AYŞEGÜL AÇIKALIN 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001253
14 563 AZRA AKI 2006 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001247
15 566 ELA İMAMOĞLU 2007 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-4
16 567 ELA MUTLU 2006 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16,,..
17 569 IRMAK ÖZEL 2007 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-3
18 570 ÖZÜMSU AKTAN 2006 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000370
19 571 RADNİYEGA ZEYNEB UĞURLU 2006 Türkiye Ferdi 34-040000988
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ESMA UZUNORMAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000126
2 0 SUDEN DEMİRTAŞ 2004 Türkiye Ferdi 35-04
3 0 EYLÜL KARABAĞ 2004 Türkiye Ferdi 35-040001231
4 0 ECE UÇAR 2004 Türkiye Ferdi 35-040001226
5 0 BÜŞRA YÜKSEL 2004 Türkiye Ferdi 35-04000
6 0 SERRA AKGÜN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000128
7 0 BÜŞRANUR KALAY 2005 Türkiye Ferdi 32-040000052
8 0 AYSER ALTUN 2004 Türkiye Ferdi 32-040000039
9 0 ÖZGE METİN 2004 Türkiye Ferdi 32-040000054
10 0 ALANUR TAYYİBE BETÜL BALIM 2005 Türkiye Ferdi 32-040000046
11 0 EMİNE SUDE BAHÇIVAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000115
12 0 EBRAR ÇALIŞKAN 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000117
13 0 CANSU CESUR 2004 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000118
14 402 ADA ERİŞ 2005 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002019
15 403 AZRA BÜYÜKTAŞ 2005 Türkiye Ferdi 35-040001236
16 404 BENAY BIÇAK 2005 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002023
17 410 ELİF NEHİR SAKALLI 2004 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002024
18 416 ILGIN BALABAN 2005 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001243
19 419 NEVRA BAŞAK SAATLİ 2004 Türkiye Ferdi 17-040000368
20 465 BUSE ÇOBAN 2004 Türkiye Ferdi 3040000983
21 475 HİLMİYE GÜNEŞ BAHÇECİ 2004 Türkiye Ferdi 34-040000975
22 477 LARA ÇİNKO 2005 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000371
23 481 ZEHRA AKSOY 2005 Türkiye Hira Spor 34-,
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 DAMLA ERGÜN 2002 Türkiye Çanakkale Yıldız Spor Kulübü 17-040000400
2 0 ZEYNEP UÇARSOY 2003 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001187
3 0 SANEM ÖZER 2002 Türkiye Ferdi 35-
4 0 ELİF MANİSA 2002 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002032
5 0 ALEYNA TUĞÇE ÖZER 2002 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16-040000119
6 0 ÜLKÜ KARAKUŞ 2002 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-0400000150
7 0 SILA DÖĞÜŞ 2003 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 16-040000054
8 0 MEDİNE ÇAKIRTAŞ. 2003 Türkiye Bursa Albatros Su Sporları Kulübü 1215482731
9 0 BEYZA CESUR 2002 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16,1235
10 0 BEYZA KUŞÇU 2003 Türkiye Ferdi 32-040000043
11 0 ASYA EROL 2003 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-04000....
12 0 GÖZDE AGAYA 2003 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü 16:16.0
13 361 BERRA SEÇİLMİŞ 2002 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000397
14 362 DİLARA BAHAR 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002020
15 363 İPEK EYLÜL ERAVCI 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000367
16 364 MELİKE YILMAZ 2002 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040002021
17 365 PINAR SILA KARA 2003 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002025
18 366 SEZA ÖZDOĞAN 2003 Türkiye Ferdi 17-040000379
19 367 YAREN NUR ÇAĞSAL 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000372
20 368 ZEYNEP BAŞ 2003 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000369
21 371 AYŞE BÖRCEK 2003 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040002012
22 373 CEREN DİNÇ 2003 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-,,
23 375 ÇİSEL BAHAR 2002 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16-78
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BUĞRA DENİZ ATALAN 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü ,01634
2 0 YUNUS ÇALIŞKAN 2001 Türkiye Bursa Doğa Yüzme Spor Kulübü :1601
3 0 SELİM DEMİR 2000 Türkiye Bursa Yüzme Spor Kulübü 16-,.13
4 0 MERTCAN ŞEN 2001 Türkiye Hira Spor 34,...
5 0 SERHAT TAŞLI 2001 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 1102565025
6 0 ALİ SARIKAYA 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001221
7 0 REFİK YASSIKAYA 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001137
8 202 ANDREW MERT İŞKİN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001959
9 203 BARAN AKTAN 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001985
10 204 BATUHAN CEMAL AKDAŞ 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001199
11 205 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001962
12 206 EFE EGEMEN ŞEN 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001186
13 208 ENDER GÜNEŞ 2000 Türkiye Ferdi 35-040001122
14 209 ENES KIZILCIK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001993
15 210 FURKAN HÜSEYİN YÜKSEL 2000 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040001134
16 213 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001120
17 214 OSMAN NURİ KANIGÜR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001988
18 216 STEPHEN BERK İŞKİN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001971
19 217 TUNCER TEMİZ 2000 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001965
20 218 YAĞIZ AÇIKEL 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001992
21 219 EMİRHAN TİRAK 2001 Türkiye Hira Spor 34,-.
22 221 OSMAN EMİN SEVİM 2001 Türkiye Hira Spor 34-40000
23 223 CAGRİ KİLİC 2001 Türkiye Hira Spor 34,.-
24 226 SEFİK OĞUZALP DOYURAN 2001 Türkiye Hira Spor 34-.4
25 229 ALPER ALP 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001255
26 231 EMRE ÖZTÜRK 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16.
27 232 EMRE ALTUNAY 2001 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16,
28 233 SEMİH ÖZGÜR 2000 Türkiye Bursa Modern Pentatlon Spor Kulübü 16
29 234 MERT OGUZHAN AGIRGÜN 2001 Türkiye Kuşadası Amatör Gençlik ve Spor Kulübü 09-040000033
30 235 TALHA KIRKGÖZ 2001 Türkiye Hira Spor 34-.-
31 237 GERÇEK SEMETAY 2001 Türkiye Kuşadası Amatör Gençlik ve Spor Kulübü 09-040000019
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 EZGİ KAPÇAK 2000 Türkiye Ferdi 34-001
2 0 ECE ÖRNEK 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-4
3 0 SARAH ALARA İŞKİN 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002033
4 0 CEREN ÖZKOÇ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 1914-5
5 261 ALEYNA DAĞLI 2001 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17040000350
6 262 AYŞENUR SEDEF ALAT 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001993
7 263 BİLGE ECE SEYHAN 2001 Türkiye Ferdi 35-040001157
8 264 ELİF POLAT 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17040000349
9 266 GÖRKEM SILA KORKMAZ 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001194
10 267 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ 2000 Türkiye Gelibolu Triatlon Spor Kulübü 17-040000362
11 268 İLAYDA ÇAĞIN ÇINAR 2001 Türkiye Ferdi 35-040001182
12 269 İZGİ AKKEÇELİ 2000 Türkiye Ferdi 35-040001054
13 270 KÜBRA EMİNE ÖMÜR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001982
14 271 MELİSA AKIN 2001 Türkiye Alsancak Su Sporları Kulübü 35-040001215
15 272 SILA ÖZDEMİR 2001 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040002027
16 273 SEHER GÜVEN 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040002017
17 276 EZGİ SEVCAN USTABAŞ 2000 Türkiye Ferdi 35-040001211
18 277 BİRSU ULKAT 2001 Türkiye Balıkesir Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü 10-040002000
GENÇ ERKEKLER (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 EMRE UMUR 1999 Türkiye Bursa Yıldırım İlçe Mollaarap Mahallesi Güven Spor Kulübü 16-2145115362
2 0 ALTAY ÖZCAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001034
3 0 HALİL İBRAHİM YAZICI 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000084
4 0 AGİT CELİK 1999 Türkiye Hira Spor 34,..-
5 101 ARDA TÜMER 1998 Türkiye Ferdi 35-040001069
6 102 ATA YAHŞİ 1998 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-040001072
7 106 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000053
8 107 EROL CAN YARAŞ 1996 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000057
9 109 HASAN HÜSEYİN AZKIN 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001907
10 110 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001031
11 112 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
12 113 OĞUZHAN ÇAKİR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
13 115 SADIK AHMET BOYNUEĞRİ 1997 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001962
14 116 SEMİH ŞENOĞUL 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000079
15 119 YİĞİT ABACI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001997
16 120 ARDA KAYA 1999 Türkiye Hira Spor 34...
17 121 MURAT ALİ KARADAĞ 1999 Türkiye Hira Spor 34-400006
18 125 İRFAN ÖZDEMİRCİ 1999 Türkiye Hira Spor 34-40009
GENÇ BAYANLAR (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 KEVSER DİDAR İSKENDER 1999 Türkiye Ferdi 34-0001
2 161 AYBÜKE ŞEN 1999 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000082
3 162 DAMLA ALKIM ÖLMEZ 1999 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001878
4 163 ESRANUR GÒKÇEK 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-04000O6638
5 164 FATMA İREM GÜLER 1999 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000080
6 165 HABİBE KARA 1997 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001996
7 167 SİNEM ÖZDİL 1998 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001939
8 168 TUĞÇE KARAKAYA 1996 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001938
9 169 SEVGİ OZATA 1999 Türkiye Hira Spor 34-4000
19+ ERKEKLER (1993 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BURAK KARAKUŞ 1995 Türkiye Ferdi 20-040000041
2 0 KAAN NARİN 1993 Türkiye Ferdi 34-040001013
3 704 KEMAL ELEKTRİKÇİ 1992 KKTC Ares Spor Kulubü 13
4 706 MERT ARSLAN 1996 Türkiye Ferdi 35-040001196
5 707 MUSTAFA ADİL OZTURK 1992 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001170
25+ ERKEKLER (1988 - 1992)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 AYKUT MİDİLLİÇ 1990 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-040000023
2 1031 ONUR FEVZİ SAYDAM 1990 Türkiye Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 35-040001188
3 713 ALİ FURKAN GÜR 1990 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000153
4 719 SABRİ YİĞİT ÜFLER 1986 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001935
5 799 BURAK HASAN MERCANCI 1988 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001180
6 800 CANER CANTEKİN 1986 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001121
7 811 MUSTAFA ÖZTÜRK 1990 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 34-040000532
8 813 NECATİ DURMAZ 1990 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-040000015
30+ ERKEKLER (1983 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BARIŞ ÖZEGEMEN 1985 Türkiye Kuşadası Gençlik Bisiklet Ve Triatlon Spor Kulübü 09-40000024
2 0 BAHADIR TAMA 1985 Türkiye Ferdi 32-040000064
3 0 ÖZGÜR ERGÜN 1985 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 35-040009437
4 725 EMRAH KARABOĞA 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040000041
5 727 HÜSEYİN ARHAN 1982 Türkiye Ares Spor Kulubü 4
6 728 HÜSEYİN AYDIN AKTAŞ 1981 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07040002004
7 823 BENER ERGÜVENOĞLU 1983 Türkiye Ferdi 34-040000862
8 836 LEVENT ÖZGÖNÜL 1982 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001162
35+ ERKEKLER (1978 - 1982)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 VISHAL KALIA 1980 Türkiye Ferdi 34-040001016
2 0 İNANÇ VATANSEVER 1980 Türkiye Ferdi 34-040001015
3 1043 GÜVENÇ ULU 1978 Türkiye Ferdi 16-040000134
4 744 NECATİ ŞEVİK 1977 Türkiye Ferdi 33-040000046
5 861 ENİS KUŞGÖZ 1980 Türkiye Hira Spor 34040000403
6 862 FATİH TOPÇU 1978 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000943
7 871 ONUR YAVUZ 1977 Türkiye Ferdi 16-040000094
8 883 VOLKAN BOZKURT 1980 Türkiye Ferdi 34-040000970
40+ ERKEKLER (1973 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 SİNAN AKSU 1972 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000922
2 0 MEHMET SARIDEDEOĞLU 1975 Türkiye Kuşadası Gençlik Bisiklet Ve Triatlon Spor Kulübü 09-040000020
3 0 LEVENT BOLAT 1972 Türkiye Kuşadası Gençlik Bisiklet Ve Triatlon Spor Kulübü 09-040000034
4 0 MEHMET AKŞEN 1972 Türkiye Kuşadası Gençlik Bisiklet Ve Triatlon Spor Kulübü 09-040000008
5 0 SÜLEYMAN ALAGÖZ 1975 Türkiye Ferdi 32-040000027
6 751 CEMİL YILDIZHAN 1972 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001897
7 753 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000015
8 754 FIRAT DİZMAN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 3904000001
9 755 HAMDİ OĞUZ YOLDAŞ 1971 Türkiye Ferdi 01-040000028
10 758 METİN HIZLI 1971 Türkiye Ferdi 34-040000778
11 761 NURİ ALPER ULUPINAR 1971 Türkiye Ferdi 34-040000497
12 765 SÜLEYMAN MALKOÇ 1974 Türkiye Ferdi 34-040000717
13 886 ATEŞ BERNA 1973 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000247
14 897 LEVENT KENDİR 1971 Türkiye Ferdi 34-040000498
15 898 MECNUN VATANSEVER 1975 Türkiye Ferdi 10-040001944
16 956 ADNAN ONAR 1971 Türkiye Barida Gençlik ve Spor Kulübü 32-040000033
45+ ERKEKLER (1968 - 1972)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 1056 FARUK ATEŞ 1970 Türkiye Ferdi 16-040000032
2 770 ADİL UÇARCI 1970 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001947
3 773 ESREF DENIZ 1968 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-40001990
4 775 HÜSEYİN ACUNGAN 1969 Türkiye Ferdi 10-040001932
5 778 KEREM ÖMER ERTEN 1968 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040001216
6 779 MEHMET SEÇİLMİŞ 1968 Türkiye Deniz Fidan Sportiva Spor Kulübü 35-040001119
7 780 MUSTAFA ÇELİK 1968 Türkiye Ferdi 07-040001976
8 973 MEHMET KENDİR 1967 Türkiye Ferdi 34-040000496
9 978 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000065
50+ ERKEKLER (1963 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 GÜRSEL ÖZDOĞAN 1965 Türkiye Eğirdir Turizm Tanıtma ve Doğa Sporları Derneği 34-040000286
2 0 CUMHUR FARUK OKAN 1961 Türkiye Kuşadası Gençlik Bisiklet Ve Triatlon Spor Kulübü 09-040000013
3 1059 BAHATTİN KILIÇASLAN 1964 Türkiye Ferdi 34-040000822
4 784 HASAN HASAN İŞBİLEN 1961 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040000040
5 786 MARTİN BERNHART 1963 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07 -040001877
6 986 MELİH IŞIKÇI 1961 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-040001914
55+ ERKEKLER (1948 - 1962)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BÜLENT YILDIRIM 1959 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001888
2 0 AYHAN TAMA 1958 Türkiye Ferdi 32-040000063
3 0 AHMET SELAMİ VANLI 1956 Türkiye Ferdi 34-040000595
4 787 FİKRET AKAY 1955 Türkiye Ferdi 48040000006
5 993 SELAMİ AKSOY AKSOY 1960 Türkiye Ferdi 35-04000015
6 995 ALİ BİDİ 1949 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001949
19+ BAYANLAR (1988 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BUSE SİNEM SATILMIŞ 1995 Türkiye Ferdi 34-00001
2 0 MEHTAP DEMİRCİOĞLU 1990 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000074
3 901 ÇİĞDEM GÜLGEÇ 1989 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10-040001930
4 902 EMİNE ULUÇAY 1989 KKTC Ares Spor Kulubü 33
5 905 SEHER KOCATEPE 1988 Türkiye Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 35-040001203
30+ BAYANLAR (1978 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 907 BEGÜM ÖZÜEKREN KASAPOĞLU 1980 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000262
2 930 JİLDA BAL 1977 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000909
3 942 ZERRİN ÜÇKARDEŞLER 1981 Türkiye Kuşadası Amatör Gençlik ve Spor Kulübü 09-040000010
40+ BAYANLAR (1968 - 1977)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 914 AYŞİN ÖZER BAŞKIR 1972 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000010
50+ BAYANLAR (1948 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 HEDİYE TAMA 1963 Türkiye Ferdi 32-040000065
BEDENSEL ENGELLİ (1958 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 998 YÜKSEL DENİZ YÜKSEL 1988 Türkiye Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
2 999 EKREM TAŞKIN 1972 Türkiye Karesi Gençlik ve Spor Kulübü
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77