Sayfayı Yazdır
Denizli Aquatlon Türkiye Finali (02 Kasım 2014 Pazar)
01-02 Kasım 2014
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Denizli
 Yarışma Kategorisi  Tüm Kategoriler
   
Küçükler(Puanlı)
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2004)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ARDA UMUT ALPTEKİN 2001 Türkiye Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü 20-040500011
2 0 DENİZ ÇOLPANLAR 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 3-1914
3 0 EMRE ÖZER 2001 Türkiye Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü 20-040500034
4 0 SEKAN BAKLAN 2001 Türkiye Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü 20-040500015
5 0 ONUR ŞAHİN 2001 Türkiye Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü 20-040500033
6 0 DOĞUKAN TUNCEROĞLU 1999 Türkiye Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü 20-040500037
7 0 AHMET BERK EZBER 2000 Türkiye Yeşilovaspor 61-040000024
8 402 ENES KIZILCIK 2001 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001993
9 403 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001983
10 404 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001982
11 405 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001963
12 91 UTKU GÖKYOLCU 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 0-1914
13 92 REFİK YASSIKAYA 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 1-1914
14 93 HAKAN YASSIKAYA 1999 Türkiye Altay Spor Kulübü 2-1914
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2004)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ALEYNA DAĞLI 2001 Türkiye Ferdi 17040000350
2 0 GÜLCE GÜNCÜ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 8-1914
3 0 BUSE NUR DEMİRCİ 1999 Türkiye Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü 20-040500028
4 0 SILA YÜKSEL 2000 Türkiye Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü 20-040500029
5 0 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17040000349
6 0 GÖZDE NUR GÜVENBAŞ 2000 Türkiye Ferdi 17040000362
7 110 ECE ÖRNEK 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 4-1914
8 111 DAMLA KARALAY 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 5-1914
9 112 CEYLİN ÇEKİCİ 2000 Türkiye Altay Spor Kulübü 6-1914
10 113 CEREN ÖZKOÇ 2001 Türkiye Altay Spor Kulübü 7-1914
GENÇ ERKEKLER (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MEHMET KAAN NEŞİRAY 1998 Türkiye Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü 20-040500014
2 0 GÜLTİĞİN ER 1997 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001930
3 203 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
4 204 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
5 206 SERHAN ÖNCÜ 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001916
6 207 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
GENÇ BAYANLAR (1998 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 334 İLAYDA KARA 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001933
ELİT ERKEKLER (1967 - 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ÇAĞDAŞ BOLAT 1994 Türkiye Ferdi 243586985
2 0 FATİH AZRAK 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 100400001939
3 0 ONUR CALP 1991 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001940
4 0 OKAN ULAŞ 1974 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 1004000001938
5 1 UMUT ÇAVUŞOĞLU 1979 Türkiye Karabük Gençlik Spor 78-040000007
6 16 ALİ MUTLU 1994 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001935
7 19 ÖMER YUMAK 1977 Türkiye Yeşilovaspor 61-040000018
ELİT BAYANLAR (1967 - 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BERRAK IRMAK 1982 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 1004000000023
2 0 ECE BAKICI 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 100400001989
3 0 İPEK ÖZTOSUN 1994 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040000898
(2017 - 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 HARUN İBA 1984 Türkiye Ferdi 3543
(2017 - 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 GÖKMEN ARDA 1979 Türkiye Ferdi 17605
2 0 SÜLEYMAN ALAGÖZ 1975 Türkiye Ferdi 32-040000027
(2017 - 2017)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 49 AYHAN AKBAY 1951 Türkiye Ferdi 32_040000001
ADAY ELİT ERKEKLER (1967 - 1997)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 118 MEHMET SEÇİLMİŞ 1968 Türkiye Deniz Fidan Sportiva Spor Kulübü 35
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77