Sayfayı Yazdır
Eğirdir Triatlonu Türkiye Finali ve Küçükler Aquatlonu (14 Eylül 2014 Pazar)
13-14 Eylül 2014
Yarışma Statüsü   Ulusal Müsabaka
 Yeri  Eğirdir/Isparta
 Yarışma Kategorisi  Tüm Kategoriler
   
Olimpik (Puanlı) Aquatlon Küçükler (Puanlı)
YARIŞMA SONUÇLARI
YARIŞMA İÇİN YAPILAN BAŞVURULAR
MİNİK ERKEKLER A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 FAHRETDİN MUSTAFA ÇELİK 2000 Türkiye Ferdi 23-040000001
2 0 YAĞIZ AÇIKEL 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-0400001992
3 0 YİĞİT ABACI 1999 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001800
4 0 ÇAĞRI EKEN 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040000358
5 0 NİHATCAN TATU 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040500026
6 0 ATAKAN ATA 2001 Türkiye Çanakkale Cankurtarma Gençlik ve Spor Kulübü 17-040000359
7 0 BURAK BEZMEZ 2000 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000344
8 0 ATAHAN ATALAY 2001 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000343
9 0 BERKE HAKKI GÜNAYDIN 1999 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000308
10 0 MELİH UZUN 2000 Türkiye Çanakkale Sualtı ve Can Kurtarma Spor Kulübü 17-040000368
11 0 OKTAY ARIKAN 2000 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001120
12 0 TUNCER TEMİZ 2000 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001965
13 0 HÜSEYİN HALLAÇ 1999 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-040001031
14 0 SİNAN GÖLHAN 2000 Türkiye İstanbul Triatlon Spor Kulübü 34-040000797
15 0 ALPER ALP 2001 Türkiye İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü 35-04500024
16 18 NAVEL CİCİK 2002 Türkiye Hira Spor 30...
17 20 ENES ERGENE 2001 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040500003
18 23 CEM KAYA 1969 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 43...
19 38 HAKAN ARSLAN 2000 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000304
20 402 ENES KIZILCIK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001993
21 403 EMRE ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001983
22 404 SEMİH ERDİK 2000 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001982
23 405 BURAK BÜYÜKTAŞ 2000 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001963
24 420 ADNAN EGE ÖĞRETEN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001958
25 421 STEPHEN BERK İŞKİN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001971
26 422 ANDREW MERT İŞKİN 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001959
27 435 OSMAN NURİ KANIGÜR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001988
28 437 OSMAN EMİN SEVİM 2001 Türkiye Hira Spor 34.
29 446 BARAN AKTAN 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001985
30 447 EMRE SABUR 2000 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001961
MİNİK ERKEKLER A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 İREM TÜREDİ 2001 Türkiye Hira Spor 34..
2 0 GİZEM MUTLU 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000338
3 0 İREM CANBAZ 2001 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-0000345
4 0 GÖZDENUR GÜVENBAŞ 2000 Türkiye Ferdi 17040000362
5 0 MÜJDE KIRCALI 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000346
6 0 KÜBRA EMİNE ÖMÜR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001982
7 0 MELİSA FUNDA 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001986
8 0 MANOLYA YILDIZ 1999 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001983
9 0 GÖNÜL TEMİZ 2000 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001964
10 0 ALEYNA POSTACI 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000347
11 0 DAMLA KARA 2000 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-0400001995
12 0 AYSU AYDOĞAN 2000 Türkiye Turuva Deniz Sporları Gençlik ve spor kulübü 17-040000363
13 527 SİNEM TUNCA 1999 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001962
14 534 ALEYNA DAĞLI 2000 Türkiye Ferdi 17040000350
15 537 SILA ÖZDEMİR 2001 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040500038
16 538 DAMLA ALKIM ÖLMEZ 1999 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001878
17 539 ELİF POLAT 2000 Türkiye Ferdi 17040000349
18 541 ÖZRA AYTOLUN ERDUR 1999 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000083
19 542 FATMA İREM GÜLER 1999 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000080
20 543 MERVE AYBÜKE ŞEN 1999 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000082
21 545 AYŞENUR SEDEF ALAT 2001 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001981
MİNİK ERKEKLER A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BİLGE KAĞAN CİHANER 1998 Türkiye Hira Spor 34,,
2 0 TARIK ERDEM KESER 1998 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000081
3 0 KAAN BEKAROĞLU 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000076
4 100 EŞREF CAN SAVCI 1997 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000011
5 101 SÜLEYMAN BURAK ERGENE 1997 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000014
6 203 KUTLUHAN KONUK 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001919
7 204 MÜCAHİT ONAY 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001917
8 205 ONUR FURKAN ÖZATA 1998 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040001920
9 206 SERHAN ÖNCÜ 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001916
10 207 OĞUZHAN ÇAKIR 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040000262
11 218 ALTAY ÖZCAN 1997 Türkiye Altay Spor Kulübü 35-040001034
12 221 ATA YAHŞİ 1998 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-040001072
13 223 AHMET CAN KALYONCU 1995 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000065
14 224 SEMİH ŞENOĞUL 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000079
15 227 EROL CAN YARAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000057
16 228 EMİRHAN ALTINTAŞ 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000053
17 229 HASAN HÜSEYİN AZKIN 1997 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001907
18 230 GÜLTİĞİN ER 1997 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10040001986
19 247 M.ÇAĞRI SARIKAYA 1997 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-0400001978
20 251 SADIK AHMET BOYNUEĞRİ 1997 Türkiye Alanya Belediye Spor Kulübü 07-040001962
21 253 MURAT ALİ KARADAĞ 1998 Türkiye Hira Spor 34...
22 257 İLKER KİRLİOĞLU 1995 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10040000230
23 258 HALİL İBRAHİM YAZICI 1997 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000084
24 95 FATİH ÇORAPLI 1998 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000013
MİNİK BAYANLAR A1 (2008 - 2009)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 HABİBE KARA 1997 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-0400001996
2 177 YAĞMUR AYDOĞAN 1995 Türkiye Spil Su Sporları Spor Kulübü 45-040000017
3 326 İREM CEREN AKAN 1998 Türkiye Gelibolu Yıldız Spor Kulübü 17-040000307
4 327 SİNEM ÖZDİL 1998 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001939
5 328 TUĞÇE KARAKAYA 1996 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001938
6 334 İLAYDA KARA 1998 Türkiye Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 10-040001933
7 335 MERVE İPEK 1996 Türkiye Fırtına (Slam) Spor Kulübü 35-040000874
MİNİK BAYANLAR A2 (2006 - 2007)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 DUYGUN YURTERİ 1984 Türkiye Maratonist 34-040000231
2 0 BAHADIR TAMA 1985 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000028
3 0 EMİR YASİN DERE 1994 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000078
4 10 MELİH İLKER GÜCÜYENER 1993 Türkiye Ferdi 10-040001988
5 10 EREN AKDAĞ 1993 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001942
6 13 CAN POYRAZ 1991 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001920
7 16 ALİ MUTLU 1994 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040001935
8 18 FUĞGAN ARIK 1994 Türkiye Hira Spor 34.0000000
9 2 MUHAMMET ONAY 1994 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000237
10 4 YUNUS EMRE DERE 1991 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000066
11 6 ONUR CALP 1990 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 100400001943
12 7 FATİH AZRAK 1991 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 100400001938
13 8 OKAN ULAŞ 1974 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 100400001937
14 9 ZÜLFÜ KARABULUT 1984 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001972
MİNİK BAYANLAR A3 (2004 - 2005)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 61 ECE BAKICI 1992 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 100400001939
2 62 BERRAK IRMAK 1982 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 1004000001923
3 63 BAHAR SAYGILI 1986 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 100400001989
4 65 CEREN ORHANLI 1992 Türkiye Balıkesir Belediye Spor Kulübü 10-040000024
YILDIZ ERKEKLER (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 DOĞUGÜN ÖZKAYA 1987 Türkiye Ferdi 34-040000801
2 0 SAMET ERYAMAN 1985 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-0400001980
3 0 MUZAFFER DURSUN 1986 Türkiye Hira Spor 34....
4 0 DENİZ GÖK 1990 Türkiye Ferdi -
5 702 HALİL İBRAHİM YÜKSEL 1985 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040001855
6 704 FATİH ÖZ 1990 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06040001958
7 705 YALÇIN GİRGİN 1987 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06040001990
8 709 MUSTAFA ŞİRİN 1985 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040000044
9 712 SABRİ YİĞİT ÜFLER 1986 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001935
10 713 KUTLUHAN KORKMAZ 1987 Türkiye Maratonist 34-040000412
11 714 CİHAN ASRAK 1987 Türkiye Maratonist 34-040000413
12 769 TALHA OCAKÇI 1987 Türkiye Ferdi 34-040000703
13 833 YÜKSEL DENİZ YÜKSEL 1988 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-040001994
YILDIZ BAYANLAR (2002 - 2003)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 SEMİH HAZAR 1980 Türkiye Ferdi 34-040000766
2 0 ESER İNSAL 1982 Türkiye Ferdi 06-040002076
3 0 FİKRET ERCAN ERCİYES 1980 Türkiye Ferdi 34-040000765
4 719 SELÇUK YAVUZ 1981 Türkiye Ferdi 34-00000519
5 720 İLKER İKİER 1980 Türkiye Balıkesir Çelmak Spor Kulübü 10040001940
6 721 EMRAH KARABOĞA 1983 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040000041
7 722 EMRE ÖZENSES 1984 Türkiye Ferdi 34-040000729
8 724 GOKSEN ÇINAR 1984 Türkiye Maratonist 34-000034
9 771 ZAFER ADALI 1980 Türkiye Ferdi 34-040000599
10 772 DİNÇER YILMAZ 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002053
11 774 ARİF HARUN ARMAN 1980 Türkiye Ferdi 34-040000658
12 775 SONER ORALKASIM 1981 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001917
13 778 BURHAN CÖMERTOĞLU 1981 Türkiye Ferdi 07-040001922
14 857 NİHAT KORUCU 1984 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002032
GENÇ ERKEKLER A (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MEHMET SOMER TAYYARECİ 1978 Türkiye Ferdi 34-040000563
2 0 ULAS ALTUG 1977 Türkiye Ferdi 000000
3 0 YİĞİT DUYGUN 1979 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000254
4 0 BURKAY GÜNAY 1978 Türkiye Maratonist 34-040000200
5 0 UMIT SERHAT CELIK 1975 Türkiye Ferdi 34-040000804
6 0 ÜNSAL ŞENGÜN 1978 Türkiye Pamukkale Üniversitesi Yüzme Spor Kulübü 20-040000001
7 0 HÜSEYİN TUNÇMEN 1977 Türkiye Isparta Yıldız Spor Kulübü 32-40000029
8 0 NECATİ ŞEVİK 1977 Türkiye Ferdi 33-040000046
9 726 FIRAT DİZMAN 1975 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000001
10 784 KUTLUHAN ÖZKUNT 1976 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040000875
11 785 MEMET ARİF ÖZTOP 1978 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001022
12 788 MEHMET CİLASUN BAYÜLGEN 1976 Türkiye Ferdi 34-040000610
13 866 MUSTAFA KUMBARACI 1975 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-04000932
14 868 İLKER ALPASLAN TIRAŞ 1978 Türkiye Ferdi 34-040000378
15 904 HÜYEYİN BURAK KUTLU 1976 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000264
16 905 EGE BATTAL 1975 Türkiye Ferdi 34-040000789
17 906 ÖMÜR BATTAL 1978 Türkiye Ferdi 34-040000788
GENÇ ERKEKLER B (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 SÜLEYMAN MALKOÇ 1974 Türkiye Ferdi 34-040000717
2 0 MEHMET AKŞEN 1972 Türkiye Kuşadası Gençlik Bisiklet Ve Triatlon Spor Kulübü 09-040000008
3 0 MEHMET KERİM ÇAKMAK 1973 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-040001024
4 0 METİN HIZLI 1971 Türkiye Ferdi 34-40000778
5 0 ADNAN ONAR 1971 Türkiye Barida Gençlik ve Spor Kulübü 32-040000033
6 0 BEYAZIT AKAN 1973 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001950
7 733 GÖKHAN ÖZKORKMAZ 1970 Türkiye Ferdi 34-040000362
8 734 TUNÇ GÜR 1971 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002031
9 736 MURAT ATLI 1974 Türkiye Balıkesir Işık Spor Kulübü 10-040000255
10 737 EYÜP YAZICI 1972 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000015
11 739 EMRE TACİR 1973 Türkiye Maratonist 34-040000398
12 743 ATEŞ BERNA 1973 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000247
13 744 KIVANÇ GALİP ÖVER 1970 Türkiye Ferdi 06-0400001968
14 750 ERTUNÇ AKDOĞAN 1974 Türkiye TSK Spor Gücü Komutanlığı 06-040002022
15 794 ADİL UÇARCI 1970 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001947
16 795 HÜROL YAVUZTURK 1971 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39040000045
17 797 KERİM SEÇİLMİŞ 1971 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040001015
18 841 CEMİL YILDIZHAN 1972 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001897
19 843 EKREM TAŞKIN 1972 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-040001990
20 871 HAKAN YANKAYA 1970 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001987
21 874 MUSTAFA YILDIRIM 1974 Türkiye Ferdi 10-040000260
22 875 NURİ ALPER ULUPINAR 1971 Türkiye Ferdi 34-040000497
GENÇ BAYANLAR A (2000 - 2001)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 GÜRSEL ÖZDOĞAN 1965 Türkiye Ferdi 34-040000286
2 0 ERDAL EROĞLU 1966 Türkiye Ferdi 32-040000007
3 1 MURAT KIRDI 1969 Türkiye Ferdi 1
4 575 ABDULLAH ÖZGÜVEN 1966 Türkiye Ferdi 06-040001843
5 752 KEREM ÖMER ERTEN 1968 Türkiye Bakırköy Ata Spor Kulübü 34-040000061
6 755 SEMİH ALPAY AKHUN 1967 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 040000065
7 811 ERDİNÇ SADIK ERYILMAZ 1966 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001893
8 812 FERİDUN ÖZDAMAR 1966 Türkiye Mavi Karga Spor Kulübü 35-400001026
9 818 EŞREF DENİZ 1968 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-0400001990
10 844 MEHMET SEÇİLMİŞ 1968 Türkiye Deniz Fidan Sportiva Spor Kulübü 35-040001119
11 880 FİKRET BAŞTIMAR 1967 Türkiye Ferdi 81-0400000001
12 928 ALİ EMRE AKCAN 1966 Türkiye Ferdi 34-040000363
GENÇ BAYANLAR B (1998 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 MEHMET YILDIZ 1963 Türkiye Kütahya Çini Spor Kulübü 43-040000092
2 0 YAVUZ MURAT ARSLAN 1963 Türkiye Ferdi 34-040000220
3 0 HAKAN SAYAR 1962 Türkiye Maratonist 34-040000365
4 0 CUMHUR FARUK OKAN 1961 Türkiye Kuşadası Gençlik Bisiklet Ve Triatlon Spor Kulübü 09-040000013
5 0 BÜLENT YILDIRIM 1959 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001895
6 0 UFUK GÜVEN 1960 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000249
7 762 NİDAİ SELMİ ÇAKIR 1964 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000257
8 764 MARTİN BERNHART 1963 Türkiye Alanya Doğa Sporları Kulübü 07-040001877
9 765 HASAN İŞBİLEN 1961 Türkiye Göztepe Spor Kulübü 35-040000040
10 822 ADİL ARAT 1961 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-0400001975
11 826 RECAİ KIRMIZITAŞ 1961 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001892
12 845 FATİH BİRDAL 1962 Türkiye Ferdi 41-04000271
13 883 MELİH IŞIKÇI 1961 Türkiye Balıkesir Doruk Spor Kulübü 10-040001914
ELİT ERKEKLER (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 HAKKI GÜL 1956 Türkiye Ferdi 35-040000093
2 0 FİKRET AKAY 1955 Türkiye Ferdi 48-040000006
3 688 ALİ KEMAL GÜNER 1959 Türkiye Hira Spor 34-040000361
4 766 MEHMET MAZLUM ÖZPAĞDA 1957 Türkiye Maratonist 34-040000326
5 827 AYHAN TAMA 1958 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000027
ELİT BAYANLAR (1957 - 1999)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 AYHAN AKBAY 1951 Türkiye Ferdi 32_040000001
2 767 YILMAZ KAHRAMAN 1951 Türkiye Pamuk Spor Kulübü 34-040000012
3 829 SABRİ ÇAM 1949 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001896
4 830 ALİ BIDI 1949 Türkiye Antalya Triatlon Spor Kulübü 07-040001949
19+ ERKEKLER (1993 - 1998)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 ELİF AKKUŞ ÖZKAYNAK 1985 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-040001152
2 162 MEHTAP DEMİRCİOĞLU 1990 Türkiye Sakarya Telekom Spor Kulübü 54-040000074
3 609 MERVE CEYLAN 1990 Türkiye Ferdi 34-040000719
4 623 FEYZA DOĞRUCUOĞLU ERTÖRÜN 1986 Türkiye İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Spor Kulübü 350400000939
25+ ERKEKLER (1988 - 1992)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 NİLÜFER YALINPALA 1984 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-040001151
2 610 BESTE ÖNAL 1979 Türkiye Enka Spor Kulübü 34-040000360
3 611 NEVAL YASAR 1980 Türkiye Maratonist 34-040000162
4 614 VESİLE YILMAZ ANATCA 1977 Türkiye Ferdi 07-040001952
5 616 G. DENİZ SALPAR 1980 Türkiye Ferdi 34-040000607
6 626 SİBEL BİRCAN KURAĞI 1978 Türkiye İzmir Atletizm Spor Kulübü 35-040001129
30+ ERKEKLER (1983 - 1987)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 612 MARTİNE NOLAN 1974 İrlanda Ferdi 34-040000755
2 618 AYŞİN ÖZER BAŞKIR 1972 Türkiye Babaeski Spor Kulübü 39-040000010
35+ ERKEKLER (1978 - 1982)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 622 HEDİYE TAMA 1963 Türkiye Aliağa Gençlik Spor Kulübü 35-040000026
45+ ERKEKLER (1968 - 1972)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 0 BATUHAN ÜNAL 1993 Türkiye Maratonist 34-040000669
50+ ERKEKLER (1963 - 1967)
Sıra BIB No Adı Soyadı D. Yılı Ülke Kulup Lisans No
1 163 SERA SAYAR 1992 Türkiye Maratonist 34-040000625
Yarışmada Elde Edilen Dereceler
Sıra Göğüs NO Sporcu Adı Ülkesi Yüzme Bisiklet Yüzme+
Bisiklet
Koşu Finiş Zamanı Puan
Ödeme
  • BAŞKANIMIZIN GENEL KURULDA YAPTIĞI KONUŞMA
  • ITU BASKANI Marisol CASADO'dan MEKTUP
  • ETU BAŞKANI RENATO BERTRANDI’den MEKTUP
YAZARLARIMIZ
BAŞKANDAN
İsa Tamer ÇELİK
KISA LİNKLER
İLETİŞİM
Türkiye Triatlon Federasyon Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı N:31 K:5 D:10
Maltepe/ANKARA
Tel   : + 90 312 309 25 70
Faks : + 90 312 309 25 77